Results 1 to 23 of 23

Thread: Ne znam sto ce mi ovo ali ajde ... GLASANJE

  1. #1
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,510
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default Ne znam sto ce mi ovo ali ajde ... GLASANJE

    Trazili ste glasanje ... Evo vam jedno regularno ... Znaci glasa se javno ZA i PROTIV smjene moderatora !!

    Da glasanje ne ide u nedogled zavrSicemo ga u nedelju u ponoc!! Ako mislite da je previse ili premalo regulisat cemo!!

  2. #2
    Blackout Guest

    Default

    ja sam protiv smjene to sam vec i rekao

    ovi su navikli da pishu shto im pane na pamet ta psuju i pljuju i sad kad je doshao neko da dovede u red forum smeta im

    kefalo zippy samo naprijed

  3. #3
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    191
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne znam zasto ponovo,ali MR GUMICE i MS BISERKA neka bude po vasem:

    Moje misljenje je da ovi sadasnji moderatori diskusije 'Buducnost CG' su krajnje pristrasni i ne zasluzuju da ostanu da 'modeliraju' ovu diskusiju any longer!
    Zippy je nekoliko puta izbrisala moje i drugih forumasa postove,s obrazlozenjem da su neki diskutanti bili nepristojni.Kakav je to bezobrazluk da se brise moj post/tema zato sto neko drugi pljuje i divlja na tom topiku!
    'Biserka' (zippy) je jednom prilikom izbrisala neciju poruku objasnjavajuci svoj postupak recima:[size=7]mislila sam da je procitao!? [/size]
    Kefalo je malo umereniji,ali i on isto zatvara moje topike zato sto je neko drugi psovao i pljuvao na njemu.
    Smatram da ni jedno ni drugo ne zasluzuju da ostanu da 'modeliraju' ovu diskusiju!!!


    P.S.Da li moze i moja baba da glasa:Ona misli da ste vrazja deca! :evil: :evil: :evil:

  4. #4
    Join Date
    Jun 2004
    Posts
    17
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Trc-prc-strc UAAAA MODELATORI O-D-S-T-U-P N-E-R-E-D H-A-O-S
    S-V-I- N-A M-I-T-I-N-G

    S-M-I-J-E-N-A S-M-J-E-N-A S-M-I-J-E-N-A S-M-J-E-N-A S-M-I-J-E-N-A
    :evil: :twisted: :roll: :wink: :shock: 8)
    Krc-stuc-tuc
    pobjedicemo !!!
    LSCG-SNP-SNS-NS-DSS

  5. #5
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Kotor, SCG
    Posts
    1,366
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Blackout daje podrsku moderatorima a sam ne ucestvuje na diskusijama ovdje. To je isto ko da ja dajem podrsku rezimu u Obali Slonovace a tamo niti zivim niti imam ikakve veze sa tom drzavom. Ili da ja dajem podrsku moderatorima na forumu Sex a da tamo nikad dvije rijeci nisam napisao? Ja ne mislim da moderatore treba promijeniti samo mislim da oni treba da koriguju svoje ponasanje tj da brisu samo ljude koji iznose LICNE UVREDE na racun drugih diskutanata a sve ostalo da ostave na miru i da dopuste ljudima koji posjecuju ovaj forum, bez obzira na politicko oprijedeljenje da diskusije vode u pravcu u kojem oni to zele. Toliko od mene.

  6. #6
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,690
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    550
    Thanked in
    257 Posts

    Default

    Moderatori svakako treba da ostanu, jer svi znamo na sta je licio ovaj forum kad nije bio moderiran. E sad, da li postojeci moderatori treba malo da preispitaju nacine svog djelovanja...cini mi se da su ipak malo revnosniji nego sto bi trebalo, tj. ocjenjuju da li se neka diskusija previse udaljila od teme itd. Po meni, moderatori treba samo da paze da ne bude ekstremnih slucajeva vrijedjanja po bilo kom osnovu, i da odstranjuju clanove koji smatraju da je forum njihovo vlasnistvo, a i da svi dijele njihove poglede, pa dnevno postuju i po 5-6 topica, od kojih obicno ni jedan nema stvarnu vrijednost za zacetak diskusije, vec samo maksimalno otezavaju preglednost i lakocu koriscenja foruma.

  7. #7
    Blackout Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Janko23
    Blackout daje podrsku moderatorima a sam ne ucestvuje na diskusijama ovdje. To je isto ko da ja dajem podrsku rezimu u Obali Slonovace a tamo niti zivim niti imam ikakve veze sa tom drzavom. Ili da ja dajem podrsku moderatorima na forumu Sex a da tamo nikad dvije rijeci nisam napisao? Ja ne mislim da moderatore treba promijeniti samo mislim da oni treba da koriguju svoje ponasanje tj da brisu samo ljude koji iznose LICNE UVREDE na racun drugih diskutanata a sve ostalo da ostave na miru i da dopuste ljudima koji posjecuju ovaj forum, bez obzira na politicko oprijedeljenje da diskusije vode u pravcu u kojem oni to zele. Toliko od mene.
    to shto se ne rapravljam sa vama ne znachi da ne chitam to shto pishete a ne postujem iz prostog razloga shto mi je glupo da raspravljam sa nedokazanim i zatupljenim

    toliko od mene

    aj jatnopri

  8. #8
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Kefalo, vama treba uvesti i trecu smjenu pa da lijepo pocistite ovdje. A kako cujem Zipi ce ostati bez onih besplatnih sati jer se ne trudi na poslu.

  9. #9
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    CENTAR
    Posts
    27
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Re: Ne znam sto ce mi ovo ali ajde ... GLASANJE

    Quote Originally Posted by kefalo
    Trazili ste glasanje ... Evo vam jedno regularno ... Znaci glasa se javno ZA i PROTIV smjene moderatora !!

    Da glasanje ne ide u nedogled zavrSicemo ga u nedelju u ponoc!! Ako mislite da je previse ili premalo regulisat cemo!!
    protiv
    Since birth Im cursed the worst motherfucka in state!
    Y'all talk shit but I smell fear mothafuckas!

  10. #10
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    La Fossa
    Posts
    6,668
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Blackout
    kefalo zippy samo naprijed
    Potpisujem
    Io ci credo!

    Welcome



  11. #11
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Eugene, OR - USA
    Posts
    1,452
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    props to zippy & kefalo
    A ovo:
    gost
    Forumas pocetnik
    Joined: 03 Jun 2004
    Posts: 1

    Lane
    Forumas pocetnik
    Joined: 03 Jun 2004
    Posts: 5

    je i vishe nego tuzno i ochajno...

    kolege moderatori ostaju
    (@Dovla): mosqito ga ujeo
    (+Nerd): sta je mosqito
    (@Dovla): vrsta komarca

  12. #12
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Holland
    Posts
    842
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Puna podrska za moderatore.
    Sami Crnogorci, i niko vise, odlucice slobodno, zakonskim putem, o buducnosti Crne Gore, koja ce, uvjeren sam, biti dostojna svoje proslosti

  13. #13
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    908
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Trebalo bi Iqija ubacit odje u ulozi moderatora..na ostale forume se pokazao bas onako kako treba..jedini moderator koji se drzi pravila :!:
    Vjerujem da bi jedan ili eventualno dva topika ostala otvorena :twisted:
    a za Kefala i zippy neznam ni sto da kazem :? moglo bi to malo bolje sto se discipline tice...ima mnogo likova odje za koje se sumnja da su iz neuropsihijatrije pobegli :!: ili u nedostatku volje i sredstava taj neuropsihijatar im je i predlozio poslednju alternativu za izlecenje kompleksa :arrow: caffe del montenegro forumi :!: potrudite se da ovo ne ispadne kao ludnica :!: :!: :!:

  14. #14
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Punta Cana
    Posts
    499
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Desert Eagle
    Quote Originally Posted by Blackout
    kefalo zippy samo naprijed
    Potpisujem
    Ostaju-Amin.

    Kefalo zvjezdasu propali :twisted:

  15. #15
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,716
    Thanks Thanks Given 
    478
    Thanks Thanks Received 
    857
    Thanked in
    326 Posts

    Default

    Moderatori treba da ostanu.
    Polozili su ispit zrelosti.
    Za razliku od onih proslih degenerika.
    8)

  16. #16
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,510
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PHANTOM
    Trebalo bi Iqija ubacit odje u ulozi moderatora..na ostale forume se pokazao bas onako kako treba..jedini moderator koji se drzi pravila :!:
    Vjerujem da bi jedan ili eventualno dva topika ostala otvorena :twisted:
    a za Kefala i zippy neznam ni sto da kazem :? moglo bi to malo bolje sto se discipline tice...ima mnogo likova odje za koje se sumnja da su iz neuropsihijatrije pobegli :!: ili u nedostatku volje i sredstava taj neuropsihijatar im je i predlozio poslednju alternativu za izlecenje kompleksa :arrow: caffe del montenegro forumi :!: potrudite se da ovo ne ispadne kao ludnica :!: :!: :!:
    ne mozes ovaj forum moderirat kao ostale, jer je topic takav da ne prihvata brisanje u slucaju skretanje sa teme ...

    Janko tvoj predlog je primljen k'znanju i jedino sto ti mogu rec je da cu pokusat da ranije sasijecem "kvarenje Normalnih topica" (prije no sto bude prekasno) ... Naravno tu mi mozete pomoci slanjem PM jer ne mogu stalno bit na ovim forumima

  17. #17
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Kriva Kishmala
    Posts
    80
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Neka ostaju,ne iju ljeba...a i nisu losi toliko

  18. #18
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    1,685
    Thanks Thanks Given 
    174
    Thanks Thanks Received 
    219
    Thanked in
    95 Posts

    Default

    uuuuuaaaaa kefaloooo usta$ooo :joint:

  19. #19
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    BEOGRAD
    Posts
    707
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    sto znam ja sam nisam za tu smjenu jer ne gledam jesu li za dps ili ne ,no ipak mislim da kolko toliko ok obavljaju svoj posao mada bi mogli uvest nova pravila protiv nekih glupih postova kojih odje ima grdilo ! i koji se stalno ponavljaju a vi ih ne brisete ! e jedino to imam protiv !!! :?

  20. #20
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    857
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Samo naprijed.

  21. #21
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Trainspotting
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Neka ih, brate.
    Jedino mi smeta kada se dese situacije gdje ne vidis razliku izmedju moderatora i autora morbidno formulisanih postova (a to nije rijedak slucaj). Ne znam koji ce **** nekim ljudima (moderatorima) da padaju nisko, samo da bi se nasli u ravni sa nekim ko je problematican. Zasto to? Da bi ga bolje osmotrili i dali "konkretan" odgovor? :roll:
    Naravno, jos manje sam za krajnju aroganciju i gordost, za dizanje nosa, glumljenje Boga.., ali nije tesko naci sredinu, sankcionisati sve ono sto se kosi sa pravilima, i dati razumno obrazlozenje (koje nije protkano sujetom).
    Ipak, neka ostanu, al' su jos u fazi kaljenja. :wink:

    Pozdrav...

  22. #22
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Crna Gora Cetinje
    Posts
    1,591
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    A mila li je kitajcima anarhija :ass: Po vasemu svi moderatori su ****** DPS-ovci dukljani ITD ITD . Sto ste zapjenili kukavice crne ,a sve dzabaluk :lolblue: :lolblue: Nema vama ljeba bez diktatora ,da vi pokazuje pravi put kudije cete inace se pogubiste !

    BRAVO MODERATORI !!!!!!!!

  23. #23
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    125
    Thanks Thanks Given 
    29
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja glasam za i zakljucavam

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •