Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 25 of 32

Thread: U zdravom telu zdrav duh (uhhhh)

  1. #1
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,263
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    349
    Thanked in
    180 Posts

    Default U zdravom telu zdrav duh (uhhhh)

    Ovako vidim da dosta vas provodi dosta vremena uz racunar pa me zanima bavite li se kakvim sportom, trcite li, radite li kakve vezbe i sl.
    Ja sam do pre 2-3 godinae aktivno trenirao i onda odjednom prestao a metabolizam mi je takav da sto god pojedem prilepi se jeb ga.. tako da sam se ugojio i nisam bas najbolje zdravstvenu... sve to sad na stranu recite mi trcite li??? ili pak radite vezbe??? imate li kakav program i sl.
    Ovo pitam ozbiljno i mislim da se ovde moze normalno pricati
    [size=4]P.F.C. Net Huligani[/size]

  2. #2
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,463
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Re: U zdravom telu zdrav duh (uhhhh)

    Quote Originally Posted by zaro
    Ovako vidim da dosta vas provodi dosta vremena uz racunar pa me zanima bavite li se kakvim sportom, trcite li, radite li kakve vezbe i sl.
    Ja sam do pre 2-3 godinae aktivno trenirao i onda odjednom prestao a metabolizam mi je takav da sto god pojedem prilepi se jeb ga.. tako da sam se ugojio i nisam bas najbolje zdravstvenu... sve to sad na stranu recite mi trcite li??? ili pak radite vezbe??? imate li kakav program i sl.
    Ovo pitam ozbiljno i mislim da se ovde moze normalno pricati
    Trcim brate eo dva mjeseca ... I ludilo mi je , potpuno sam se zapalio i ne pada mi tesko . I sto je najbolje , ajde sto se malo mesa skinulo nego sto sam poslije trcanja kao nof coek . Nema one nervoze, siktanja , sve ti je tesko nista ti ne valja ... No brate kao ponovo rodjen ...

    Probaj brate ... Lijepo je vrijeme , idealno je za to !!!

  3. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,263
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    349
    Thanked in
    180 Posts

    Default

    a kakav ti je program trcanja tj trcis na duzinu ili vreme?
    da moram da priznam da se upravo tako osecam, nervoza i sl
    [size=4]P.F.C. Net Huligani[/size]

  4. #4
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    La Fossa
    Posts
    6,668
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja pochinjem od danas da trchim 8) Red je vishe brate, ucrvljah se odje na ovu stolicu.
    Io ci credo!

    Welcome



  5. #5
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Ljutice Bogdana 1a
    Posts
    2,681
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Do proslog ljeta sam visio na malom fudbalu, ono, od kad znam za sebe fudbal je No1! Znalo se desiti da imam i po tri termina dnevno, sto u sali sto vani... onda sam prosle godine pred ljeto sjebo koljeno, prvo malo, pa nedovoljno zalijecen otisao na fudbal i razvalio ga! Jesenas sam ga operis'o, meniskus tacnije, i uradio sam atroskopiju u Pg kod mog starog frienda dr. Kezunovica. Ostao sam bez prednjeg ligamenta i sad pokusavam malo da ojacam noge da bi mogao ponovo da igram fucu, ali tanak sam sa vremenom, a to zahtjeva ozbiljne treninge ili da mi stave plasticni ligament na saraf! Ja sam naravno protiv sarafa, pa bas planiram ovih dana kad mi posao dozvoli da se malo ozbiljnije angazujem, ono pored pravolinijskog futinga, malo jacanje nogu sa tegovima i sl.

    Pored toga poceo sam ponovo sa vratilom, trbusnim (cak sam i klupu kupio)... jer imam identican problem ko i Zaro, sta god pojedem zalijepi mi se, tako bi mogao i 10 kg mjesecno da dobijam ako ne bi nista radio...
    Samo za tebe, uvek uz tebe...
    u svoje loše dane volim gristi sam, piti i lutati po krčmama...

  6. #6
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Tamo gdje igra Buducnost
    Posts
    232
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja treniram evo 7 godina bez prestanka to jes od 11 godine i jos u tome uspjevam i necu bataljivat jer mi mozda u kosarci lezi buducnost :wink:
    Only We

  7. #7
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    sweet home Minnesota
    Posts
    14,194
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    595
    Thanked in
    416 Posts

    Default

    heh, umjesto da se najedeš ko svinja, pojedi pola ili 60% od količine koju možeš da pojedeš i nećes se ugojiti. bolje 5 kg manje nego 10 više.
    Y teimlad sy'n gyrru ti i feddwl nad yw'r dyfodol mor fler.

  8. #8
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    p.f.c. belgrade
    Posts
    3,025
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    puf, dje udari tamo dje je najbolnije... Dok sam zivio u Cg bio sam medju najtalentovanijim fuzbalerima, cijeli dan mi se svodio na pikanje lopte, a bio sam u stafeti 4x100 u repki srednje skole... kad sam dosao u Bgd 3 godine nisam pipnuo loptu ni potrcao!!! Nisam imao s kim, ni dje... poslije sam dosao u dom, nesto kao malo se vracao u formu, a onda poceo da radim... elem, u nikad goroj kondiciji sam, kontrolu lopte imam kao pocetnik, a 100m trcim za 20 sekundi... totalna propast... sve se kanim da pocnem da trcim, ali to nikad nisam mogao... cudo jedno, ni kada sam bio u najjacoj kondiciji, nisam mogao to da trckaram sam i dzogiram...
    posljedica svega je da sam vec 2 godine golman ekipe "Novosti" i to vrlo vrlo dobar, medju 3 najbolja u "medija ligi", a daleko od toga da je takmicenje, kao sto sam ga i ja zamisljao prije, kao fudbal debeljuskastih i pijanih novinara... toliko od mene... dakle, sve ocajno...

  9. #9
    Join Date
    May 2004
    Posts
    7,759
    Thanks Thanks Given 
    286
    Thanks Thanks Received 
    202
    Thanked in
    115 Posts

    Default

    Nije ni kod mene situacija do skora
    bila i$ta bolja... :oops:
    Fudbal se igrao ozbiljno jo$ u osnovnoj,al tad je bilo po nekoliko
    utakmica nedjeljno...
    Od tad,kroz gimnaziju sport veoma slabo,vjezbe-ni$ta,trcanje nije
    postojalo... :roll:
    Zadnjih godinu i po sam se malo aktivirao,sklekovi,ovo-ono,onda gym
    zadnjih par mjeseci i trcanje na Goricu od skora... :o
    Nema $to,bez toga bi postao lopta i zajeba' se do kraja zivota!
    A ovako korist je vi$estruka-physical activity rulez!!!!! :wink:

  10. #10
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,263
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    349
    Thanked in
    180 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by moon safari
    heh, umjesto da se najedeš ko svinja, pojedi pola ili 60% od količine koju možeš da pojedeš i nećes se ugojiti. bolje 5 kg manje nego 10 više.
    hahahahahah
    ma moon sad je kasno kad ti se uvati kilaza kasno je sad je treba skidati..
    nego imate li kakve programe za vezbe ili trcanje to me zanima
    [size=4]P.F.C. Net Huligani[/size]

  11. #11
    Join Date
    May 2004
    Posts
    7,759
    Thanks Thanks Given 
    286
    Thanks Thanks Received 
    202
    Thanked in
    115 Posts

    Default

    Brate moj ti je program-trci,trci i
    samo trci,kad god moze$! Normalno,ne brzo nego lagano
    i ako oce$ stomak & comp. da skine$ trci po ravnoj podlozi,
    a ako oce$ noge da ojaca$(mi$ici i to...)trci samo uzbrdo... 8)

  12. #12
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Ljutice Bogdana 1a
    Posts
    2,681
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zaro
    nego imate li kakve programe za vezbe ili trcanje to me zanima
    Run Forest, run !
    Samo za tebe, uvek uz tebe...
    u svoje loše dane volim gristi sam, piti i lutati po krčmama...

  13. #13
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    p.f.c. belgrade
    Posts
    3,025
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    moze i Trci, Lola, trci...

  14. #14
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Louisville, KY
    Posts
    2,449
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    e ovako.. ja od kad znam za sebe imam probleme sa kilogramima, ono bas probleme! predodredjen genetski ne samo za gojenje, vec i za holesterol u krvi i takva sranja.. recimo, imao sam 105 kg na 190 cm visine.. proslog ljeta, od prvog avgusta sam poceo rigorozne mjere: stroga dijeta + iscrpljujuca fizicka aktivnost. Desavalo mi se da za 2-3 dana ne pojedem normalan obrok, zivio sam na vocu i povrcu (svjezem).. trcao po 7-8 km dnevno.. desavalo mi se da za 3 dana smrsam 2 kg!!! Rezultati: za 2 mjeseca sam smrsao nekih 20 kg.. dok sam bio u USA nijesam se kretao, odigrao ni minuta kosarke, ali sam uspio smrsati 3 kg uprkos cinjenici da sam se ubio od, prije svega, meksicke hrane! Od kad sam se vratio, udebljao sam se, ali ne vise od ta 3-4 kila koje sam izgubio. Trenutno imam 85-86 i zadovoljan sam. Planirao sam da smrsam jos nekih 7-8 kila tokom ljeta, ali sestra i cura prije svega, nece da cuju za to, kazu da ne licim na sebe kad se osusim, tako da.. mada moram reci da se super osjecam, trcim svaki 2-3 dana po 3-4 km, treniram svaki drugi dan, jedem sta stignem, a opet mi je banja :mrgreen:

  15. #15
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    La Fossa
    Posts
    6,668
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Danas sam otrchao 2 kruga povecha oko nekog parka, lipsa sam ko magare :oops:
    Io ci credo!

    Welcome



  16. #16
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,510
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Desert Eagle
    Ja pochinjem od danas da trchim 8) Red je vishe brate, ucrvljah se odje na ovu stolicu.
    ja ovako slazem sam sebe bar 3 puta nedeljno :wink:

  17. #17
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,958
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja trcim tek ponekad,igram basket dosta cesto i od aktivnosti to je to.sad za ljeto bi trebao poceti da idem malo u teretanu jer se osusih

  18. #18
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Budva
    Posts
    1,138
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Lennox
    sad za ljeto bi trebao poceti da idem malo u teretanu jer se osusih
    Takodje Samo mi se nesto nece a i za ljeto smo trebali odavno pocet.. Ovako svakih 5 dana uradim sklekova i tebusnih kolko mogu a i to sve doma kad nemam sto drugo cinjet. Drugovi mi redovno u teretanu idu no ja nemam zivaca za to, dosadi mi sve poslije pet minuta
    A trenirao sam kosarku nedje od 8.-9. godine do prosle, bila frka u skolu, pa cigari, alkohol I pivo.. Sad eto igram basket i zao mi je malo sto batalih kosarku. Eto kad bih duvan ostavio bio bi prilicno zadovoljan 'fizickom spremom'
    ko zna - zna, a ko neće da zna neće ni da čuje

  19. #19
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Blok 5
    Posts
    1,797
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Meni je trenira ne trenira ako jedem kako znam odo ja u put 100-ke),tako da moj zaro smanji hranu i malo se kreci nema drugog !!!
    A inache treniram ka svaki sportista eo 8 godina a nikako liniju u red dovedem tako da mislim da nije do treninga ili je mene metabolizam u ofsajd !!!
    AAAAHH KAKO ME SVI GLEEEEDAJUUUUU!!!

  20. #20
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Louisville, KY
    Posts
    2,449
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    znas kako je sa mnom.. mogu da jedem dosta (ne previse, ali bas ono dosta), da redovno treniram (3-4X nedjeljno, + koji dan trcanje, + neki basket recimo), i necu se ugojit ni malo. Cim prestanem da jedem, recimo, za dva dana pojedem dva obroka, odmah cu da smrsam, i to bas osjetno!!! Moj je problem sto ja mogu da pojedem k'o 10 nadprosjecnih osoba :mrgreen:

  21. #21
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,463
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zaro
    a kakav ti je program trcanja tj trcis na duzinu ili vreme?
    da moram da priznam da se upravo tako osecam, nervoza i sl

    Ma nista lagano . Kad sam pocinjao prvo mi je bilo bitno da istrcim sto duze da bi se sto vishe potroshio tako da mi je bio strasno spor tempo . Svi su me na stazi pretrcavali :roll: ... Znaci s pocetka sam uspio da istrcim jedno 20 minuta bez prestanka i tu sam stajao da ne bih dobio neku nagrdnu upalu mishica . Vec poslije 4-5 treninga dobijesh malo kondicije tako da mozesh da birash ocesh li da idesh na brzi tempo ili da duze trcish (i normalno da skidash kile :wink: ) .Sad eo poslije dva mjeseca toliko sam napaljen da sam uspio da istrcim sat i cetrdeset minuta bez prestanka :shock: :shock: (imao sam razloga za to :wink: ).
    Isto mi je problem bio dje da trcim . Na goricu kako je neko rekao zahtjevno je previshe , asfalt ispod noga , uzbrdica tako da mi nije odgovaralo , trim staza u tolosku shumu PREVISHE NARODA I SMIKNKERA i nakraj sam provalio shumicu preko puta bezinske pumpe na zlatici . Tu mi je ludilo , dugacka staza malo naroda svjez vazduh idealno . Mada sam cuo da ima i poslije tuskog puta jedna shumica dje je dobra staza ...

    I sad te sigureno interesuje ima li rezultata ? Ne znam, mozda sam skinuo jedno 5 kila (neko bi reka malo ) ali zato brate nema vishe onih ladica oko struka , debelija nogah i tako tih gadosti . Isplatilo se s obzirom da nisam ni jedan hebeni trbushnjak uradio ,samo trcanje i 5 serija sklekova na kraj da izdushim ...


    Ufff raspisah se ....


    Pozdrav !!!

  22. #22
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,230
    Thanks Thanks Given 
    15
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Svaki drugi dan trcim i idem u teretanu. Ne da bih ispao ko svarceneger (od kojega sam svjetlosnu godinu daleko) nego cisto da bih odrzao kondiciju. I ide to super
    ...I proci cu kroz dolinu sjenki, i necu se plasiti jer si Ti sa mnom!...

  23. #23
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    1,454
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Desert Eagle
    Ja pochinjem od danas da trchim 8) Red je vishe brate, ucrvljah se odje na ovu stolicu.
    ahaaaaa
    koliko sam ja puta "danas pocinjao" pa otrcim danas i sledeci put za pola godine

  24. #24
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    CHEVO
    Posts
    1,075
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Basket se igra kad god se ima vremena za to + odbojka kad se pokupimo i to je to!!

  25. #25
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    1,454
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja igram fudbala sa jos nekim chaterima jednom ili dva puta nedeljno i ponekad basket mada za to nema vremenskih uslova

    ocemo li ovi chateri iz pg jedan mec da opalimo na vembli ili kod trgovinske?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •