Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 25 of 38

Thread: Lezeci policajci

  1. #1
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    1,657
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Lezeci policajci

    Kojoj nadleznoj sluzbi u opstini je potrebno podnijeti molbu za postavljanje lezeceg policajca? I uopste, kako to funkcionise?


  2. #2
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    odma iza coska
    Posts
    3,585
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Girl_from_Tomici View Post
    Kojoj nadleznoj sluzbi u opstini je potrebno podnijeti molbu za postavljanje lezeceg policajca? I uopste, kako to funkcionise?
    ne znam dje to spada ali sam cuo da ce cim svanu dani da ih postavljaju kod skola i na magistralu (ona dva koja su skinuta), prije toga nece da ne bi snijeg pao pa da ih bager ne polomi
    ``ljudi su da razmijene i uvaze misljenja, a zivotinje da se kolju i ujedaju jer nemaju mozga``

  3. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Chu molba? Naceraj milicajca da legne i eto

  4. #4
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    1,657
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by komsija View Post
    ne znam dje to spada ali sam cuo da ce cim svanu dani da ih postavljaju kod skola i na magistralu (ona dva koja su skinuta), prije toga nece da ne bi snijeg pao pa da ih bager ne polomi
    Red bi bio, ja zivim pored skole i imam priliku vidjeti kako se vozi, nego da ajde, sto se moze!

    @Hari Krisna, nije frka, oni neka se postroje po ulici, a meni neka daju onu peticu da uvatim koji krug


  5. #5
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    700
    Thanks Thanks Given 
    366
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Sekreterijat komunalnih djelatnosti no dzaba ces ti podnosit molbe. Najprije ce ga postaviti ako pregazis nekoga na dijelu puta gdje zelis da se postavi lezeci jer kod nas dok neko nedje ne strada niko nista ne preduzima.
    Kome je sudjeno da bude *eben, gace mu same spadaju

  6. #6
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    1,657
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Da, da, bas zanimljivo! Nego, mogu ti reci da u toj ulici je dvoje ljudi bilo udareno kolima i to su imali ozbiljne povrede Onda ne znam sto vise cekaju!!!


  7. #7
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Trst
    Posts
    15
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by komsija View Post
    ne znam dje to spada ali sam cuo da ce cim svanu dani da ih postavljaju kod skola i na magistralu (ona dva koja su skinuta), prije toga nece da ne bi snijeg pao pa da ih bager ne polomi
    A sto mislite o predlogu koji je bolji i efikasniji..Oni lezeci policajci..su kvaliteta nula da budem iskren jer su od neke tvrde plastike tako nesto...a i nemaju bas neki nagib..
    ok ako nece narod da postuje bar ljude tj tacnije djecu ispred skole znaci da ne vole ni svoju djecu (ovo je bilo bukvalno) ali svejedno..
    Imam jedno rjesenje malo surovo ali mozda urodi plodom..
    Nekad davno su koristili za lezece policajce one uze al visocije policajce koji maltene izgledaju kao polu pravugaonik al malo rasirene stranice,..pomognite mi da se izrazim..koji je to oblik u geometriji..ma nebitno..mislim da cete skapirat..al opet bitnija je stvar sto je to bilo od metala celika ne znam tacno al svejedno trvdje je bilo...
    VOLIM CETINJE KAO OCI SVOJE

  8. #8
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    odma iza coska
    Posts
    3,585
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by LIMA View Post
    Oni lezeci policajci..su kvaliteta nula da budem iskren jer su od neke tvrde plastike tako nesto...a i nemaju bas neki nagib..



    Nekad davno su koristili za lezece policajce one uze al visocije policajce koji maltene izgledaju kao polu pravugaonik al malo rasirene stranice,..pomognite mi da se izrazim..koji je to oblik u geometriji..ma nebitno..mislim da cete skapirat..al opet bitnija je stvar sto je to bilo od metala celika ne znam tacno al svejedno trvdje je bilo...
    Mora da su nama poslali one najgore (nemoj sad ka neki sto se sve uradi to je ono najgore, pocev od asfalta zavrsi sa lezecim )

    Ove policajce znam ima ih u bijelu pored mora ona ulica vrhunski su takvi nama trebaju
    ``ljudi su da razmijene i uvaze misljenja, a zivotinje da se kolju i ujedaju jer nemaju mozga``

  9. #9
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    2,488
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ja bih da se lezeci policajci postave u moju ulicu i u onu pored groblja staroga, jer se stvarno onuda ludachki vozi.Zna gabol...

  10. #10
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    700
    Thanks Thanks Given 
    366
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    A u tvoju obavezno, ajde ona pored groblja i nekako ali prioiretet grada je da se u ''tvoju'' ulicu postave i to tri obavezno! Jedan kod bogoslovije, drugi kod Kapa nedje, i treci na onaj prevoj jer ce onamo neko nekoga slomit sigurno!
    Kome je sudjeno da bude *eben, gace mu same spadaju

  11. #11
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    2,488
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by gabol View Post
    A u tvoju obavezno, ajde ona pored groblja i nekako ali prioiretet grada je da se u ''tvoju'' ulicu postave i to tri obavezno! Jedan kod bogoslovije, drugi kod Kapa nedje, i treci na onaj prevoj jer ce onamo neko nekoga slomit sigurno!
    na prevoj bi ja stavio semafore, no se nema para...

  12. #12
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    274
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    najbolje u svaku ulicu po jedan lezeci, pa cemo svi biti mirni'. . . .ajde ne zezajte se a dje ce onda trkaci probat stazu?

  13. #13
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    274
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    jes' da nije o tome tema ali sto mislite dje bi mogli postaviti ogledala?. . . .mislim da je najvaznije ogledalo koje je slomljeno iza elektrodistribucije i da bi trebalo postavit barem kakav pleh ako se nema para hm. . .

  14. #14
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    odma iza coska
    Posts
    3,585
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lolitop View Post
    jes' da nije o tome tema ali sto mislite dje bi mogli postaviti ogledala?. . . .mislim da je najvaznije ogledalo koje je slomljeno iza elektrodistribucije i da bi trebalo postavit barem kakav pleh ako se nema para hm. . .
    stvarno evo 10 godina onamo nema ogledala, a kolko je samo udesa bilo bas zbog toga, ono bi se trebalo napraviti
    ``ljudi su da razmijene i uvaze misljenja, a zivotinje da se kolju i ujedaju jer nemaju mozga``

  15. #15
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    700
    Thanks Thanks Given 
    366
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lolitop View Post
    jes' da nije o tome tema ali sto mislite dje bi mogli postaviti ogledala?. . . .mislim da je najvaznije ogledalo koje je slomljeno iza elektrodistribucije i da bi trebalo postavit barem kakav pleh ako se nema para hm. . .
    Na onu krivinu kod donjeg groblja i zgrade pogled u buducnost jer se od grobova i one ograde ne vidi nista dok ne udjes u pola krivine a onda mozda bude kasno da vidis da nekoga imas s druge bande...
    Kome je sudjeno da bude *eben, gace mu same spadaju

  16. #16
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    274
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    da da . . . .

  17. #17
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,756
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by komsija View Post
    stvarno evo 10 godina onamo nema ogledala, a kolko je samo udesa bilo bas zbog toga, ono bi se trebalo napraviti
    15 godina od kad je slomljeno i jos sam smijao tome a poslije tri godine sa autom udarih rodjaka u ficu, nacerao sam mu tocak kod rezervoara, on vojvode boza a ja od distribucije
    kakav sam ja trkac bio...cc

  18. #18
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    274
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    aaahahaha sad me podsjeti', ja sam sa sestrom zamalo ulecela u onu rupu preko puta ogledala, zadnji tocak nam je potonuo ali peglica' ga izvuce casti mi. . . .

  19. #19
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    odma iza coska
    Posts
    3,585
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lolitop View Post
    aaahahaha sad me podsjeti', ja sam sa sestrom zamalo ulecela u onu rupu preko puta ogledala, zadnji tocak nam je potonuo ali peglica' ga izvuce casti mi. . . .
    ne diraj mi rupu, to je moja rupa , 3 put sma pa sa bicikla onamoa, kolima nijesam jos
    ``ljudi su da razmijene i uvaze misljenja, a zivotinje da se kolju i ujedaju jer nemaju mozga``

  20. #20
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    1,657
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by david_coverdale View Post
    Ja bih da se lezeci policajci postave u moju ulicu i u onu pored groblja staroga, jer se stvarno onuda ludachki vozi.Zna gabol...

    kako je mocna ona ulica pored groblja,
    I$aaaaaa, da imam dzip .....
    TATA kupi mi dzip


  21. #21
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    odma iza coska
    Posts
    3,585
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    krenuh da pisem na onu temu o rukometu, kad oces matrak, zakljucana pa vidjeh ovu pa se sjetih
    Znate li kako zovu ove ``nase`` lezece policajce?
    lezeci komandiri
    ``ljudi su da razmijene i uvaze misljenja, a zivotinje da se kolju i ujedaju jer nemaju mozga``

  22. #22
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,365
    Thanks Thanks Given 
    2,804
    Thanks Thanks Received 
    3,996
    Thanked in
    1,934 Posts

    Default

    A ne znam sto su brate, specijalci ili antiteroristicka. ali ono je sve samo ne lezeci policajac. Kakva je ono muka???? Tocak da ti otpane na ono. Bruka...
    Prije je bio onaj dugacki blagi, a ne ova grdosija celicna. Fap jedva predje preko onoga. Bruka dje ih nadjose.
    I bruka sto se cini sa ulicama i prekopavanjem i kasnjenjem sa rokovima.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  23. #23
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    at your place, wrecking havoc
    Posts
    2,260
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Postavili su taj blagi gore u Bajice umjesto onog betonskog, sinoc ga auto nije ni o$etilo, za promjenu

  24. #24
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ljudji vi se komendijajte ali ja cu morat sledece ljeto da kupujem gume za dzip ako mislim sljegnut na Cetinje ,dojadilo mi da mijenjam felme i gume svako ljeto (a uz to i katalizator + lamdu ) kosta to love ! Dimenzije su mi na tockove 235 X 35 X 19 misim stvarno a steta je 3500 eura samo za tockove ! U Swecku ima masu lezecije inspektora ali su sirine 2-3 metra i blagi a ne ka ispred skole Njegos da te bog dobri sacuva!
    Last edited by Thomas_O_Malley; 10-12-07 at 09:26.
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  25. #25
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Igalo
    Posts
    899
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    zato idi pored vemaxa

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Trapezni policajci?
    By Antares in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 13
    Last Post: 14-02-06, 00:11
  2. UN policajci pobishe se medjusobno ...
    By -=H2SO4=- in forum Politika generalno
    Replies: 2
    Last Post: 24-04-04, 00:36
  3. Smesni slucajevi kada su zrtve poginule ili ranjene
    By Trinity from Zion in forum Sve i svašta
    Replies: 22
    Last Post: 03-04-04, 14:51
  4. Kako satanizovati Srbe - Slucaj Racak
    By Janko23 in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 15
    Last Post: 09-02-04, 12:43

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •