Page 389 of 401 FirstFirst ... 289339379385386387388389390391392393399 ... LastLast
Results 9,701 to 9,725 of 10016

Thread: Bodybuilding

  1. #9701
    Join Date
    Jan 2020
    Posts
    941
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    119
    Thanked in
    80 Posts

    Default

    Bas krenuh da treniram i sve mi se cini da ce zabranit teretane

  2. #9702
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Pg
    Posts
    3,614
    Thanks Thanks Given 
    187
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by alanfordPG View Post
    Koje vjezbe u teretani za jacanje nogu su najsigurnije, tj koje najmanje stete koljenima? Dosta njih me savjetuje da neradim leg extension, da jo to katastrofa za koljena . Koja su vasa misljenja? U zadnje vrijeme osjecam po malo pucketanje u koljenima a htio bih malo da povecam masu na nogama ,sta preporucujete ? Leg press ?
    Leg extension je dobar ali sa manjom kilazom i sa zadrzajem. Radi cucnjeve, iskorak, sve radis sa full koncentracijom i osjecajem. Mozes uzet glukozamin, hijaluronsku kiselinu i slicna sranja koja tobos pomazu. Kad na neku vjezbu osjetis bol batalis je. Predjes na neku drugu. Posle nekog vremena probas ponovo ako nema bola, nastavis da je radis, ako ima zaboravis je...
    Sve je to na psihichkoj bazi ®

  3. #9703
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    266
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pozdrav,novi sam u svemu ovome i treniram nekih 2 mjeseca vec,imam split rame,grudi,ruke,ledja,noge svaki trening se satoji od minim 5vjezbi od 8serija 10ponavljanja i trcanje ili guma svako jutro oko 6ipo prije posla (3km trcanja ili 100okretaja gume) e sad sta me zanima je to da sam se prvih 10 15 dana budio sa strasnim upalama kojih sad nema. Pomaka i u izgledu i u snazi ima nemogu rec da nema al nije to to,zadnjih par treniga odradim na sve vjezbe zadnje dvije serije bukvalno do iznemoglosti i nekih pola sata posle treninga nisam ni za sta(bukvalno umirem) onda nakon sat do dva imam osjecaj kao da mogu jos jednom isti trenig sto sam i radio par puta kad sam imao vremena i dva treninga dnevno,al upala nema.

    Nedje sam citao da ako nema upale da misic ne raste kolko je to tacno?
    Prije spavanja i ujto nakon budjenja radim vjezbe istezanja i dnevno popije po 2litra vode sa malo sode bikarbone,dal je moguce da to toliko sprecava upale?
    I sta mislite o kreatinu,dal da uzmem jer kako rekoh sadasnji trening i kilaze odradim do iznemoglosti,dal bi sa kreatinom mogao odradit 30% duzi trenig kako se prica?
    Za prework out nekad uzmem cofein,nekad bananu,nekad neki vitamin c ne pred svaki trening.
    Zanim me i za whey,dal se isplati uzet neki jeftini jer citam da su sit.konkretno za xplode nutrition(kako vec se zove) 5kg 50ak eura je cini mi se,battery isto tako dal se isplati uzimat njega realno iskustvo me zanima jer sam citao da zbog dodatka kreatina nema realnu kolicinu proteina. Trenutno pijem usn-ov whey zadovoljan sam al je malo skuplji.

    Ako nekome ko ima iskustava sa makar nekim pitanjem sto postavih bio bi zahvalan
    Last edited by speedhunter; 11-07-20 at 20:55.

  4. #9704
    Join Date
    May 2009
    Posts
    2,968
    Thanks Thanks Given 
    346
    Thanks Thanks Received 
    434
    Thanked in
    290 Posts

    Default

    promijeni vjezbe...

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

  5. #9705
    Join Date
    Nov 2013
    Location
    titograd
    Posts
    3,663
    Thanks Thanks Given 
    2,687
    Thanks Thanks Received 
    1,068
    Thanked in
    500 Posts

    Default

    Sto se tice tvog opisa, tvoji treninzi su treninzi snage i tu nema napretka osim dobijanja na snazi, a ne na misicnoj masi
    Upala je vezana za pocetne treninge kad se misic stavi u pogon posle duzeg vremena,i ako je trening pravilno odradjen
    Misicu je za rast potreban odmor, zato se tezinama trenira na svakih dva dana, da bi imao vremena za oporavak i napredak.
    stalno razlicite grupe misica.
    Ako oces misicnu masu radis u teretani ,sa vecim tezinama manje ponavljanja,ako ces definiciju manje tezine vise ponavljanja itd
    Rasporedi u nedelju dana, 4 treninzi i 3 dana odmor..
    npr 1dan grudi ramena triceps bitine
    2danPauza
    3dan ledja biceps listove itd
    4danPauza
    5dan iz prve grupe
    6dan pauza
    7dan iz druge grupe


    Ovo je samo primjer, sam odlucujes sta ti vise odgovara,osim sto se npr ne rade ruke istog dana i biceps i triceps i butine i listovi itd ,u danima pauze mozes da radis kardio, trcanje, voznja bicikla ili sta vec volis
    Rezultate ocekujes od 2 do 3 mjeseca a vec drasticnu razliku sa 6 mjeseci
    Ishrana je vazna
    Ugljeni hidrati, bjelancevine proteini itd
    Te preparate nisam nikad uzimao i nemam savjeta sto se njih tice.
    Od drugova znam da je kreatin dobar dobijas na snazi,zahtijeva puno unosa tecnosti,probo sam ga, ali ukus pjeska nisam mogo da svarim i odusto sam
    To je to, mozda ce ti neko dati drugi savjet,sve zavisi od tebe sta hoces da postignes
    Ovo je moje iskustvo



    Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
    Tebe mi je žao a za mene me duša boli

  6. #9706
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    266
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Promijenih trening tj na ovaj postojeci sam dodao kilazu od10 do 20kg po vjezbi,jbg samim tim se smanjio i broj ponavljanja. Upale opet nema neke velike nista znacajno bar ja tako msm,al osjetna je razlika nego prije.
    Nego sta mislite o navedenoj suplementaciji battery iz proteina.si i xplode nutrition,racunam da je losi zbog cijene al opet za rekreativca kolko je potreban skup vej?

  7. #9707
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    7,786
    Thanks Thanks Given 
    141
    Thanks Thanks Received 
    461
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Uvjek je bolje pojesti nesto kvalitetno,odraditi dobar trening i onda ti ne treba suplementacija nikakva,tj bas je zadnja rupa na sviralu...
    Probaj da izbjegavas izolacijske vjezbe, tebi kao pocetniku ne trebaju nista,forsiraj npr bench, mrtvo dizanje, vratilo, razboj, iskorak i vidjeces napredak brzo....

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  8. #9708
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Las Vegas
    Posts
    2,511
    Thanks Thanks Given 
    57
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by speedhunter View Post
    Promijenih trening tj na ovaj postojeci sam dodao kilazu od10 do 20kg po vjezbi,jbg samim tim se smanjio i broj ponavljanja. Upale opet nema neke velike nista znacajno bar ja tako msm,al osjetna je razlika nego prije.
    Nego sta mislite o navedenoj suplementaciji battery iz proteina.si i xplode nutrition,racunam da je losi zbog cijene al opet za rekreativca kolko je potreban skup vej?
    xplode nutrition nemoj nikako, to ne vrijedi ni komentarisati, proizvodi se, pakuje se u Srb i stavlja se svasta. Battery mislim da je sasvim OK
    Last edited by Pterodaktil; 19-07-20 at 21:08.

  9. #9709
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,265
    Thanks Thanks Given 
    2,760
    Thanks Thanks Received 
    2,631
    Thanked in
    1,274 Posts

    Default

    ma i xplode i battery su smeće
    She is only here to annoy herself!

  10. #9710
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Las Vegas
    Posts
    2,511
    Thanks Thanks Given 
    57
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    xplode da, za battery nisam siguran, ja sam ih dosta izbjegavao jer su bas te price da je smece....ali kako sam isprobao i pio sve i svasta godinama od proteina, pocinjem da vjerujem da nista nije gori od bilo kojega drugoga, a i cuo sam od ljudi koji su malo vise upuceni i u proizvodnju njegovu, da je sasvim pristojan protein i da se koriste dobre sirovine

    Inace u danasnje vrijeme za nijedan protein se ne moze reci da je kvalitetan jer se ne zna koji je gori od kojega i sto sve stavljaju u njih

  11. The Following User Says Thank You to Pterodaktil For This Useful Post:


  12. #9711
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    7,786
    Thanks Thanks Given 
    141
    Thanks Thanks Received 
    461
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Sto se proteina tice imae akciju u UN mislim ra je 2kg oko 40e

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  13. #9712
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Cetinje
    Posts
    6,564
    Thanks Thanks Given 
    1,921
    Thanks Thanks Received 
    775
    Thanked in
    347 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Pterodaktil View Post
    xplode da, za battery nisam siguran, ja sam ih dosta izbjegavao jer su bas te price da je smece....ali kako sam isprobao i pio sve i svasta godinama od proteina, pocinjem da vjerujem da nista nije gori od bilo kojega drugoga, a i cuo sam od ljudi koji su malo vise upuceni i u proizvodnju njegovu, da je sasvim pristojan protein i da se koriste dobre sirovine

    Inace u danasnje vrijeme za nijedan protein se ne moze reci da je kvalitetan jer se ne zna koji je gori od kojega i sto sve stavljaju u njih
    Battery je OK, ja ne uzimam od njih koncentrat jer ima dosta secera, izolat i hidrolizat su mnogo dobri, ali i kostaju. USN mi je u zadnje vrijeme zlatna sredina, nije preskup, ukusan je i prija mi. Ka sto se gore napisa, prvo ishranu dovest u red, a onda whey uzet kad treba dodat proteina.

    Sent from my MI 8 using Tapatalk
    two things are infinite:
    the universe and human stupidity;
    and I'm not sure about the universe

  14. #9713
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Las Vegas
    Posts
    2,511
    Thanks Thanks Given 
    57
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    Ima li dje u Cg da se uzmu tablete NAC i vitamin D3 ( od 10 000 IU), ovaj proizvodjac Now foods ima li u Cg ? Ili da se poruci sa nekog sajta ?

  15. #9714
    Join Date
    Nov 2019
    Location
    Pg
    Posts
    167
    Thanks Thanks Given 
    74
    Thanks Thanks Received 
    34
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Imas u Eliksir now foods. Blizu Sarajke u centar.
    A imas i TD Med podji na site rade i dostavu.
    Last edited by Gambler; 25-07-20 at 06:25.

  16. #9715
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    843
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    53
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    Imaš i u spirit sport preko morače preko puta bonele

    Sent from my Redmi 8A using Tapatalk

  17. #9716
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    661
    Thanks Thanks Given 
    167
    Thanks Thanks Received 
    12
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    Prodajem preworkout THE BEAST od THE NUTRITIONa, jak i dobar preworkout, dobijen na poklon, a visak je pa je to razlog prodaje. Uzet je u Supplement house u Kapital kod Vukotica, dajem ga za 25€. Neotpakovan, celofan na kutiji.
    https://supplementhouse.me/shop/proi...he-beast-300g/
    Last edited by A_R; 02-08-20 at 01:34.

  18. #9717
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    266
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    https://www.proteini.si/me/kreatin/i...in-90-tableta/ sta mislite o ovome kreatinu? Imal neko iskustava? Nista nmg nac online
    Dal da uzmem ovaj ili monohidrat neki,bitnija mi je snaga i izdrzljivost nego da mi nakupi vodu u misice,a ovaj bi trebalo da radi bas to? Pomoc

  19. #9718
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    7,786
    Thanks Thanks Given 
    141
    Thanks Thanks Received 
    461
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Monohidrat je najbolji,s sve ostalo su preseravanja

  20. #9719
    Join Date
    May 2010
    Location
    Boka Kotorska HN♥️
    Posts
    4,093
    Thanks Thanks Given 
    633
    Thanks Thanks Received 
    656
    Thanked in
    409 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by speedhunter View Post
    https://www.proteini.si/me/kreatin/i...in-90-tableta/ sta mislite o ovome kreatinu? Imal neko iskustava? Nista nmg nac online
    Dal da uzmem ovaj ili monohidrat neki,bitnija mi je snaga i izdrzljivost nego da mi nakupi vodu u misice,a ovaj bi trebalo da radi bas to? Pomoc
    Koristio sam taj 2 puta,prvi put sam i vidio neku promjenu.Drugi put nista,uzmi ti monohidrat kao sto ti je reko Majx

  21. #9720
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    8,146
    Thanks Thanks Given 
    1,126
    Thanks Thanks Received 
    580
    Thanked in
    339 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Pterodaktil View Post
    Ima li dje u Cg da se uzmu tablete NAC i vitamin D3 ( od 10 000 IU), ovaj proizvodjac Now foods ima li u Cg ? Ili da se poruci sa nekog sajta ?
    Opaaaa, kombinacija da nam korona ne može ništa

  22. #9721
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,970
    Thanks Thanks Given 
    3,227
    Thanks Thanks Received 
    5,657
    Thanked in
    2,291 Posts

    Default

    Ne bildujem, ali da pitam vas iskusne

    Moram jedno 10-12 kila da izgubim, sa 92 na oko 80 da dodjem.

    Racunam da do nove godine mogu to postic laganim tempog.

    Upro sam na sobno biciklo intervalni trening 30-35 minuta dnevno, i jedno uru setnje srednjim tempom. To bi trebalo da potrosi 700-800kalorija.

    Ogranicio sam ishranu dnevno na oko 1500kalorija, izbacio slatko i hleb.

    Na sto jos obratit paznju?

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  23. #9722
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    7,786
    Thanks Thanks Given 
    141
    Thanks Thanks Received 
    461
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Kvalitet te hrane koje jedes, da unosis od prilike 1kg/1g proteina, slatko i sokove isto eleminises i sve vrste secera...


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  24. The Following User Says Thank You to Majx For This Useful Post:


  25. #9723
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,038
    Thanks Thanks Given 
    5,042
    Thanks Thanks Received 
    2,444
    Thanked in
    1,318 Posts

    Default

    Ruchaj oko 12,1,vechera oko 8,9 najkasnije,izmedju voca kolko mozesh i doc cesh ka...ja haha
    ...

  26. #9724
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,970
    Thanks Thanks Given 
    3,227
    Thanks Thanks Received 
    5,657
    Thanked in
    2,291 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    Ruchaj oko 12,1,vechera oko 8,9 najkasnije,izmedju voca kolko mozesh i doc cesh ka...ja haha
    To otprilike i radim. Nikad ionako prije podne nisam jeo. 2 obroka dnevno, oko 7-8-9 drugi obrok.

    Ne pijem te secerane i zasladjene sokove i alkohol.

    Voca jedem vise nego prije jer sam slatko izbacio.

    Koliko inace potrosi kalorija organizam bez treninga?

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  27. #9725
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,038
    Thanks Thanks Given 
    5,042
    Thanks Thanks Received 
    2,444
    Thanked in
    1,318 Posts

    Default

    To ce ti reci neko od ovih koji se razumiju u te nutricionistichke teme,ja znam da sam vec 5 godina izbachio bijeli hljeb,jedem samo Pan Bauletto integrale,a sve ostallo jedem kao i prije,s tim shto ne volim pasulj vishe nikako,a jaja tek ne konzumiram uopshte,je li mi to pametno ili ne,mislim da nije,ali eto...i najvaznije na kraju,vjezbao sam svakog dana po jedno 30min minimum,a sad sam to okrenuo i radim svakog drugog dana po sat ukupno,sa zagrijavanjem i istezanjem.
    P.S.Uzmi ako imash gdje staviti razboj i vratilo,nema te teretane ili sprave koja je bolja od toga
    ...

Page 389 of 401 FirstFirst ... 289339379385386387388389390391392393399 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Bodybuilding
    By vIbes in forum Ostali sportovi
    Replies: 16
    Last Post: 06-11-04, 10:40

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •