Page 365 of 401 FirstFirst ... 265315355361362363364365366367368369375 ... LastLast
Results 9,101 to 9,125 of 10016

Thread: Bodybuilding

  1. #9101
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Pa kad ljudi budu shvatili da su suplementi.... SUPLEMENTI (mozda Google pomogne jer je strana rijec) onda ce razumijet' i cemu sluze...
    Neka , potrošiće interneta

    Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  2. #9102
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Kaze brat...''od kako ne uzimam suplementaciju osjeca mi se na trening''. Da, ako si prestao uzimat amino tokom treninga..neki preparat za volju..ili kreatin. Naravno da ce da se osjeti manjak energije..jer si navikao na boost. Ali protein posle treninga..to veze nema sa treningom.
    I sto neko rece, to su SAMO dodaci ishrani. Dzaba vam znoj, dzaba sve to sto pijete od suplementacije...ako dodjete kuci i pojedete 10 palacinki sa eurokremom..i dobijete zatvor Jbt..treba li da se ponavlja..2/3 ishrana 1/3 trening.

    I ne, ne mora djevojka da uzima protein. Ako ima dobro slozenu ishranu suplementi nisu toliko potrebni. Aliiii svakako taj whey posle treninga odmah..daje misicima ono sto im je odmah potrebno. I to neko ko je aktivan bi trebao uzimati..

  3. #9103
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,243
    Thanks Thanks Given 
    2,753
    Thanks Thanks Received 
    2,625
    Thanked in
    1,270 Posts

    Default

    pa i rekao sam poslije za čitavu suplementaciju
    She is only here to annoy herself!

  4. #9104
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,043
    Thanks Thanks Given 
    2,192
    Thanks Thanks Received 
    2,348
    Thanked in
    1,213 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Ubacis li dovoljno proteina na dnevnoj bazi?
    Posto treniras trebala bi bar 80 gr dnevno da uneses ti je neki minimum ako zelia da misici napreduju.
    Da pretvorimo u piletinu nekih 450 gr bijelog pilećeg. E zato se koristi whey, posebno za one vece misicne mase koji ne mogu pojesti 20 jaja i 3 kokoske dnevno pa im ovo dodje kao dohrana
    Njega je najbolje uzimati poslije treninga sa vodom, i mislim da je dovoljno jednom dnevno

    Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
    Znam ja dobro što je Whey, dvije godine sam ga uzimala samo danima u kojima treniram i to čim se vratim sa treninga. Sada malo da odmorim hehe. Inače, dosta sam pročitala, učila od drugih ljudi koji znaju, tako da mi ovo nije nepoznata materija. Jer bolje je ne trenirati, nego loše trenirati.
    Unosim hranom dovoljno proteina. Ja sam žena i nije mi cilj da mi mišići nešto posebno napreduju Treniram dosta jako, ali svakako žena se ne može "nabildati" tek tako kako neke misle, a niti mi je to cilj. Samo zatežem tijelo i oblikujem ga.

    Quote Originally Posted by Incognito View Post
    @montenegrina je za polovinu vas ođe sa grupe institucija što se treninga tiče!
    Ishrana i odmor imaju mnogo drastičniji uticaj na formu i izgled nego svi suplementi zajedno.
    Hvala ti, učila sam od najboljih
    Zaboravila sam i na odmor, znači treniram 3 puta sedmično, spavam sasvim dovoljno, uglavnom uvijek u isto vrijeme (ovo je bitnije nego dužina sna ponekad).

    Quote Originally Posted by samson View Post
    Kaze brat...''od kako ne uzimam suplementaciju osjeca mi se na trening''. Da, ako si prestao uzimat amino tokom treninga..neki preparat za volju..ili kreatin. Naravno da ce da se osjeti manjak energije..jer si navikao na boost. Ali protein posle treninga..to veze nema sa treningom.
    I sto neko rece, to su SAMO dodaci ishrani. Dzaba vam znoj, dzaba sve to sto pijete od suplementacije...ako dodjete kuci i pojedete 10 palacinki sa eurokremom..i dobijete zatvor Jbt..treba li da se ponavlja..2/3 ishrana 1/3 trening.

    I ne, ne mora djevojka da uzima protein. Ako ima dobro slozenu ishranu suplementi nisu toliko potrebni. Aliiii svakako taj whey posle treninga odmah..daje misicima ono sto im je odmah potrebno. I to neko ko je aktivan bi trebao uzimati..
    Ja sam ga prestala uzimati ljetos, jer sam imala pauzu u treningu tokom odmora u avgustu, pa me poslije mrzjelo da ga idem kupiti i tako Nesto i ne osjetim da mi nedostaje.

  5. #9105
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Pa nema sta da ti nedostaje. To je kao da izbacis sargarepu iz supe. Do sad si je sjeckala i ostavljala...sad procijedis meso i sargarepu izbacis iz supe.
    Eto to je vej.

    Nije to neki pumpac(kofein), pa sad da se osjeti.
    Na sta ti se bazira trening? Koje vjezbe radis? Samo noge, dupe..tj akcenat je na tome?
    Pitam jer sam pomagao nekim drugaricama..a dvije su imale i personalne trenere. To je horor sta ti momci su radili sa njima.
    Last edited by samson; 13-12-18 at 01:55.

  6. #9106
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    13,932
    Thanks Thanks Given 
    4,984
    Thanks Thanks Received 
    2,397
    Thanked in
    1,283 Posts

    Default

    Ja prije mojeg shashavog treninga,svako jutro shinem smutać od 2 narandze,1 limun i ogromna shargarepa,ili 2 banane,3 dcl mlijeka i kashikica cimeta,meni prija,i nemam potrebu za doruchkom,mada rano rucham,najkasnije u 1.
    ...

  7. #9107
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Las Vegas
    Posts
    2,511
    Thanks Thanks Given 
    57
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    Ja prije mojeg shashavog treninga,svako jutro shinem smutać od 2 narandze,1 limun i ogromna shargarepa,ili 2 banane,3 dcl mlijeka i kashikica cimeta,meni prija,i nemam potrebu za doruchkom,mada rano rucham,najkasnije u 1.
    Bogami ti to nije dobro,ne znam sto je cilj ali da je stogod...do 1 sat se narokas secera

    Edit: Jos treniras,ne znam sto i kako,ali bez suplementacije to vodi u katabolizam

  8. #9108
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Niksic
    Posts
    11,214
    Thanks Thanks Given 
    53
    Thanks Thanks Received 
    216
    Thanked in
    116 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    Ja prije mojeg shashavog treninga,svako jutro shinem smutać od 2 narandze,1 limun i ogromna shargarepa,ili 2 banane,3 dcl mlijeka i kashikica cimeta,meni prija,i nemam potrebu za doruchkom,mada rano rucham,najkasnije u 1.
    Prije jutarnjeg treninga najidealnije je proteini + masti.

    Znaci omlet neki sa slaninom je meni najbolje prijao. Ili omlet sa povrcem kako kad.


    Sent from my iPhone 8+ red using Tapatalk

  9. #9109
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Birziminijum
    Posts
    15,891
    Thanks Thanks Given 
    154
    Thanks Thanks Received 
    297
    Thanked in
    158 Posts

    Default

    samo vas nesto posmatram bodibilderi salu na stranu, pratim sve, ali nikako da se nakanim da se "upisem" pa da iznesem svoje jadno iskustvo

    Aj da kazem da NIKAD nisam isao u teretanu do ove godine (ne racunam 2mj teretane prije 15 godina).

    septembar 1st - visina 183cm, tezina 88kg, slauf, pivski stomak, fat 15550%, dakle kesa klasicna.
    decembar 13. tezina 77kg, 6pack, grudi full, ledja manje vise dosta ok, triceps biceps onako, ajd moze proc. Slikam se u ogledalu, ali previse mi je da se postavljam sad odje hahaa.

    3x nedeljno treninzi.

    E sad, s poceetkom treninga 1. septembra izbacam secere apsolutno, znaci kafe, limunade, cajevi se piju bez secera, od sokova samo cijedjeno ili limunada ili kisela. Alkohol (samo pivo) svodim na minimum, izadjem 1 mjesecno u grad i onda se opustim. Smanjujem kolko mogu tijesto, hleb skoro nikoliko, ali nastavljam sa picama hamburgerima povremeno, ponekad stvarno čitujem jedan dan u nedelji pa školijeru utučem. Ne mogu bez toga. i NE planiram pocinjat sa suplementacijom, ne zelim toliko daleko i profesionalno uc u treninge. Ja ovo cisto fizicki da se zanimam preko zime, jer ljeto je za planinarenje 25+ km i dovoljno.

    Niko mi nije vjerovao da posle onakve kese od momka, dodjem na trbusne koje nikad nisam imao.

    Aali sam se stanjio i ruke i noge koje bas i nisam htio. Suplementacija mi je spansko selo. Jedem vjerovatno skroz pogresno i naopacke, ako znam kad unosim proteine kad ugljene hidrate, kad masti crka'. Namrtvo me smara da ucim to. Naucio sam samo da su piletina, riba curetina povrce proteini (ili i to grijesim? hahaha) i da to ide posle treninga, sto opet RIJETKO ispostujem.

    Sad vec osjecam da mi nekako napredak stagnira. Ne pogorsavam se i vec duze vrijeme odrzavam izgled i tezinu. AAALI bih da malo napumpam recimo ruke. Ne sad da budem bidon, nego da obim povecam za 2-3cm RECIMO, ali volim onaj shredding look, da se sve iscrta, a ne ona sirovniska masa da ruke skupit ne mogu. ZNAAAM da za to treba zestoka ishrana, da masti svedem na minimum.. Recimo gradja (sad se obracam montenegrini iskljucivo), kao Zoran iz Hulka.

    Ne znam sto ovo ispisah sve, mozda nekome bude simpaticno ili mi rece sto da ucinim da napredujem jos malko. Suplementacija ne dolazi u obzir.
    ___________________________

    slikam slike povoljno

  10. #9110
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AmFi View Post
    Prije jutarnjeg treninga najidealnije je proteini + masti.

    Znaci omlet neki sa slaninom je meni najbolje prijao. Ili omlet sa povrcem kako kad.


    Sent from my iPhone 8+ red using Tapatalk
    Raspravljam se sa kumom, posto poceo pricu oko mog nacina ishrane.
    Kaze ja jutros smlatio burek jogurt , a ne kao ti sve pazis sta jedeš.
    Samo sam mu odgovorio, ja tri jaja u kajgani , ubacio unutra kobasice domace , sarene slanine i sira trapista bez UH.
    Preko stavio pavlake malo, i ko je bolje jeo sto mislis?
    Samo se ucutao hahaha

    Jos kad me pitaju kad cu moci normalno da jedem???
    Pa po cemu vam je ljudi normalan obrok, burek, sendvič, razne pahuljice ili kako se zove vec.



    Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  11. #9111
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Niksic
    Posts
    11,214
    Thanks Thanks Given 
    53
    Thanks Thanks Received 
    216
    Thanked in
    116 Posts

    Default Bodybuilding

    Quote Originally Posted by stevann View Post
    samo vas nesto posmatram bodibilderi salu na stranu, pratim sve, ali nikako da se nakanim da se "upisem" pa da iznesem svoje jadno iskustvo

    Aj da kazem da NIKAD nisam isao u teretanu do ove godine (ne racunam 2mj teretane prije 15 godina).

    septembar 1st - visina 183cm, tezina 88kg, slauf, pivski stomak, fat 15550%, dakle kesa klasicna.
    decembar 13. tezina 77kg, 6pack, grudi full, ledja manje vise dosta ok, triceps biceps onako, ajd moze proc. Slikam se u ogledalu, ali previse mi je da se postavljam sad odje hahaa.

    3x nedeljno treninzi.

    E sad, s poceetkom treninga 1. septembra izbacam secere apsolutno, znaci kafe, limunade, cajevi se piju bez secera, od sokova samo cijedjeno ili limunada ili kisela. Alkohol (samo pivo) svodim na minimum, izadjem 1 mjesecno u grad i onda se opustim. Smanjujem kolko mogu tijesto, hleb skoro nikoliko, ali nastavljam sa picama hamburgerima povremeno, ponekad stvarno čitujem jedan dan u nedelji pa školijeru utučem. Ne mogu bez toga. i NE planiram pocinjat sa suplementacijom, ne zelim toliko daleko i profesionalno uc u treninge. Ja ovo cisto fizicki da se zanimam preko zime, jer ljeto je za planinarenje 25+ km i dovoljno.

    Niko mi nije vjerovao da posle onakve kese od momka, dodjem na trbusne koje nikad nisam imao.

    Aali sam se stanjio i ruke i noge koje bas i nisam htio. Suplementacija mi je spansko selo. Jedem vjerovatno skroz pogresno i naopacke, ako znam kad unosim proteine kad ugljene hidrate, kad masti crka'. Namrtvo me smara da ucim to. Naucio sam samo da su piletina, riba curetina povrce proteini (ili i to grijesim? hahaha) i da to ide posle treninga, sto opet RIJETKO ispostujem.

    Sad vec osjecam da mi nekako napredak stagnira. Ne pogorsavam se i vec duze vrijeme odrzavam izgled i tezinu. AAALI bih da malo napumpam recimo ruke. Ne sad da budem bidon, nego da obim povecam za 2-3cm RECIMO, ali volim onaj shredding look, da se sve iscrta, a ne ona sirovniska masa da ruke skupit ne mogu. ZNAAAM da za to treba zestoka ishrana, da masti svedem na minimum.. Recimo gradja (sad se obracam montenegrini iskljucivo), kao Zoran iz Hulka.

    Ne znam sto ovo ispisah sve, mozda nekome bude simpaticno ili mi rece sto da ucinim da napredujem jos malko. Suplementacija ne dolazi u obzir.
    Poceo si da treniras, ajde da kazemo prvi put. Tijelo tada reaguje kao da je na steroidima (ne bas tako jako ali slicno)

    Sad si poceo da stagniras i tu sad krece ishrana i treninzi.

    Mada ako neces da sad bas pazis nesto stasno na ishranu onda mijenjaj treninge. Jedan mjesec jednu vrstu, drugi drugu i tako. Da se tijelo ne navikava.


    Edit:

    Ja nesto pisem i pricam ugojio sam se 8kg. Nijesam usao u teretanu godinu dana. Svasta jedem slatko pogotovo. 2 i po godine sam full trenirao. I u jednom momentu volja mi je bila 0. I tada sam batalio. Volja se i dalje nije povratila. Ali posle praznika krecem kao nekad. Stomak je poceo da uzima maha.

    A ovo sto pisem gore je iz licnog iskustva i iz iskistva nekih trenera sa kojima sam bio u komunikaciji dok sam trenirao.

    Sent from my iPhone 8+ red using Tapatalk
    Last edited by AmFi; 13-12-18 at 13:27.

  12. #9112
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Birziminijum
    Posts
    15,891
    Thanks Thanks Given 
    154
    Thanks Thanks Received 
    297
    Thanked in
    158 Posts

    Default

    ne razumijem se puno u tipove treninga. Nego sam pocetkom septembra vidio da nemam triceps i trbusne. Onda sam taj mjesec vjerovao ili ne, radio samo to, nista vise. i posle mjesec odma rezultati ahaha. Onda predjem na ostalo. doduse grudi najmanje, jer sam ih uvijek imao odavno (da ne objasnjavam sad).. Ishranu bih regulisao, ali je tesko to. Prije posla u 6h ne mogu jes, tokom posla isto nikako do pauze 11h, i onda sledeci obrok 15-16h. Nekad ne jedem do 16h NISTA (takav mi posao, terenski). Ali uz sve te nepravilnosti, ispade nesto od mene
    ___________________________

    slikam slike povoljno

  13. #9113
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Niksic
    Posts
    11,214
    Thanks Thanks Given 
    53
    Thanks Thanks Received 
    216
    Thanked in
    116 Posts

    Default

    Vazda mozes uvece skuvati 2-3 jaja i ujutro opaliti prije posla. Cisto da nije zeludac prazan.

    A treninzi mozes jedan mjesec standardno.

    Grudi triceps

    Ledja biceps

    Ramena noge

    Sledeci mjesec push and pull.

    Ako ides 3 puta npr

    Ponedeljak vjezbe dje se gura

    Srijeda dje se vuce

    Petak mozes noge i stomak

    Pa onda tamo sledeci mjesec kruzni npr. Pa sve tako.


    Sent from my iPhone 8+ red using Tapatalk

  14. #9114
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,243
    Thanks Thanks Given 
    2,753
    Thanks Thanks Received 
    2,625
    Thanked in
    1,270 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by stevann View Post
    Ne znam sto ovo ispisah sve, mozda nekome bude simpaticno ili mi rece sto da ucinim da napredujem jos malko. Suplementacija ne dolazi u obzir.
    a i te DSLRove prodaj koji će ti dovoljan ti je kompakt
    She is only here to annoy herself!

  15. #9115
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    6,142
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,140
    Thanked in
    556 Posts

    Default

    "I u jednom momentu volja mi je bila 0. I tada sam batalio. Volja se i dalje nije povratila. Ali posle praznika krecem kao nekad. Stomak je poceo da uzima maha“

    LOL

    Čitam ovo kao neki kratkometražni film i presmijah se evo 3 put

  16. #9116
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Las Vegas
    Posts
    2,511
    Thanks Thanks Given 
    57
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by stevann View Post
    samo vas nesto posmatram bodibilderi salu na stranu, pratim sve, ali nikako da se nakanim da se "upisem" pa da iznesem svoje jadno iskustvo

    Aj da kazem da NIKAD nisam isao u teretanu do ove godine (ne racunam 2mj teretane prije 15 godina).

    septembar 1st - visina 183cm, tezina 88kg, slauf, pivski stomak, fat 15550%, dakle kesa klasicna.
    decembar 13. tezina 77kg, 6pack, grudi full, ledja manje vise dosta ok, triceps biceps onako, ajd moze proc. Slikam se u ogledalu, ali previse mi je da se postavljam sad odje hahaa.

    3x nedeljno treninzi.

    E sad, s poceetkom treninga 1. septembra izbacam secere apsolutno, znaci kafe, limunade, cajevi se piju bez secera, od sokova samo cijedjeno ili limunada ili kisela. Alkohol (samo pivo) svodim na minimum, izadjem 1 mjesecno u grad i onda se opustim. Smanjujem kolko mogu tijesto, hleb skoro nikoliko, ali nastavljam sa picama hamburgerima povremeno, ponekad stvarno čitujem jedan dan u nedelji pa školijeru utučem. Ne mogu bez toga. i NE planiram pocinjat sa suplementacijom, ne zelim toliko daleko i profesionalno uc u treninge. Ja ovo cisto fizicki da se zanimam preko zime, jer ljeto je za planinarenje 25+ km i dovoljno.

    Niko mi nije vjerovao da posle onakve kese od momka, dodjem na trbusne koje nikad nisam imao.

    Aali sam se stanjio i ruke i noge koje bas i nisam htio. Suplementacija mi je spansko selo. Jedem vjerovatno skroz pogresno i naopacke, ako znam kad unosim proteine kad ugljene hidrate, kad masti crka'. Namrtvo me smara da ucim to. Naucio sam samo da su piletina, riba curetina povrce proteini (ili i to grijesim? hahaha) i da to ide posle treninga, sto opet RIJETKO ispostujem.

    Sad vec osjecam da mi nekako napredak stagnira. Ne pogorsavam se i vec duze vrijeme odrzavam izgled i tezinu. AAALI bih da malo napumpam recimo ruke. Ne sad da budem bidon, nego da obim povecam za 2-3cm RECIMO, ali volim onaj shredding look, da se sve iscrta, a ne ona sirovniska masa da ruke skupit ne mogu. ZNAAAM da za to treba zestoka ishrana, da masti svedem na minimum.. Recimo gradja (sad se obracam montenegrini iskljucivo), kao Zoran iz Hulka.

    Ne znam sto ovo ispisah sve, mozda nekome bude simpaticno ili mi rece sto da ucinim da napredujem jos malko. Suplementacija ne dolazi u obzir.

    Ovako otprilike,kao sto rekose s obzirom da si pocetnik,sve je moguce,pa i to da si napravio odredjenu rekompoziciju (smanjenje masti uz dobijanje misicne mase) itekako moguce za pocetnike iako teorijski nemoguce ako si u deficitu moras mrsati u suficitu debljas se i kraj price.Ali postoje izuzeci,pocetnici u kalorijskom deficitu moze se dobiti nesto i misicne mase,mada o tome se i dan danas vode studije


    Vidim,kazes ne znas ni sto su proteini,ni UH ni masti,tako da ocigledno je mrsanje bilo samo na osnovu deficita koji si napravio pa je pitanje koliko si to kvalitetno napravio,usporio vjerovatno metabolizam,kazes da ne jedes po 5-6 sati,nikako to ne valja.Na dijetu se mora jesti na 3-4 sata

    Za bilo kakav napredak moras imati neki plan,to sto si do sad napravio je na racun samog pocetka(ocistio si ishranu i krenuo u teretanu)dalje neces moci bez plana

  17. #9117
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Pg
    Posts
    3,614
    Thanks Thanks Given 
    186
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    @stevann
    Jesi li siguran da ti se vide trbusni misici?
    Nego nisi napisao kako si trenirao. Vjerovatno si slabo radio sa tegovima kad su ti ruke i noge toliko smrsale. Ako ne radis cucnjeve obavezno ih ubaci. Ako ne s tegovima onda bez njih. Ljudi ne znaju kolko su bitni za izgradnju ne samo noznih misica nego citavog tijela. Pa iako trcis, ili setas sto god...
    Sve je to na psihichkoj bazi ®

  18. #9118
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Niksic
    Posts
    11,214
    Thanks Thanks Given 
    53
    Thanks Thanks Received 
    216
    Thanked in
    116 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by tigrovo_oko View Post
    "I u jednom momentu volja mi je bila 0. I tada sam batalio. Volja se i dalje nije povratila. Ali posle praznika krecem kao nekad. Stomak je poceo da uzima maha“

    LOL

    Čitam ovo kao neki kratkometražni film i presmijah se evo 3 put
    A sta cu? Teoriju poznajem odlicno. Ali praksa je zakazala opasno!


    Sent from my iPhone 8+ red using Tapatalk

  19. #9119
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Pg
    Posts
    3,614
    Thanks Thanks Given 
    186
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    @AmFi
    Cudo da si izgubio volju po sle 2,5 god treninga. Udje to u krv...
    Ja sam poceo u teretanu da idem sa 12,13 godina a sa 9 sam poceo doma da treniram sklekove, vratilo i cuda i neke lagane bucice... Sad imam 35 i jos volju nisam izgubio iako vise ne mogu da treniram kao prije zbog povreda, ali volja i dalje stoji ahahaha. Da mi je odradit trening full trening punom snagom sve bi da...
    Sve je to na psihichkoj bazi ®

  20. #9120
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Niksic
    Posts
    11,214
    Thanks Thanks Given 
    53
    Thanks Thanks Received 
    216
    Thanked in
    116 Posts

    Default

    Poceo da radim po smjenama. Pa onda razne obaveze i slicno, a trenirao sam sa drugom jednim stalno. Od kad sam preselio u drugi grad sam sam trenirao i onda mi nije to to.


    Sent from my iPhone 8+ red using Tapatalk

  21. #9121
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Birziminijum
    Posts
    15,891
    Thanks Thanks Given 
    154
    Thanks Thanks Received 
    297
    Thanked in
    158 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Olosh View Post
    @stevann
    Jesi li siguran da ti se vide trbusni misici?
    zajebavas li me ti to? nisam blesav iz aviona se mogu prebrojat plocice, svaka :mrgreen:
    ___________________________

    slikam slike povoljno

  22. #9122
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,452
    Thanks Thanks Given 
    1,908
    Thanks Thanks Received 
    5,151
    Thanked in
    1,776 Posts

    Default

    Da oprostiš sad si sagorio ove profesionalce, doša si dva mjeseca u teretanu, rasteza se nasumice po spravama i sad imaš pločice

  23. #9123
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,719
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,228
    Thanked in
    2,128 Posts

    Default

    Okle. Vidiš da je izgubio ruke i noge. A kako je Konfučije govorio, ne računaju se velike sise na debelu ženu ni pločice na mršavog muškarca.
    Last edited by NHM; 13-12-18 at 20:53.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  24. #9124
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,452
    Thanks Thanks Given 
    1,908
    Thanks Thanks Received 
    5,151
    Thanked in
    1,776 Posts

    Default

    Vidiš na to nisam obratio pažnju, nazdravlje kolegi Stefanu ovo su simptomi dijabetesa prije nego uspjeh u teretani

  25. #9125
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Birziminijum
    Posts
    15,891
    Thanks Thanks Given 
    154
    Thanks Thanks Received 
    297
    Thanked in
    158 Posts

    Default

    Nisam izgubio ni ruke ni noge, samo su se stanjile zbog skidanja 10ak kg, ali su svakako bolje izdefinisane nego prije
    ___________________________

    slikam slike povoljno

Page 365 of 401 FirstFirst ... 265315355361362363364365366367368369375 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Bodybuilding
    By vIbes in forum Ostali sportovi
    Replies: 16
    Last Post: 06-11-04, 11:40

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •