Page 385 of 401 FirstFirst ... 285335375381382383384385386387388389395 ... LastLast
Results 9,601 to 9,625 of 10016

Thread: Bodybuilding

  1. #9601
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Here and now
    Posts
    1,848
    Thanks Thanks Given 
    80
    Thanks Thanks Received 
    61
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    Potpuno se slazem, Pelaks. Ja ih radim posle svakog treninga, sem ako sam bas maksimalno iscrpljen.

  2. #9602
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Here and now
    Posts
    1,848
    Thanks Thanks Given 
    80
    Thanks Thanks Received 
    61
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    Sjecam se, ranije na ovom forumu da su organizovana neka druzenja forumasa, pa bi i mi s bb topika mogli u perspektivi da dogovorimo da se zajednicki odradi poneki trening, to bi bilo lijepo.

  3. #9603
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    8,850
    Thanks Thanks Given 
    1,145
    Thanks Thanks Received 
    1,064
    Thanked in
    515 Posts

    Default

    Добар предлог, ја нисам ту тренутно али сам за кад се врнем.

    Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
    Sate sate sate

  4. #9604
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,252
    Thanks Thanks Given 
    2,756
    Thanks Thanks Received 
    2,629
    Thanked in
    1,272 Posts

    Default

    nije loša ideja
    She is only here to annoy herself!

  5. #9605
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    7,780
    Thanks Thanks Given 
    141
    Thanks Thanks Received 
    461
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    E jbg,ja sam u Bar


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  6. #9606
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Here and now
    Posts
    1,848
    Thanks Thanks Given 
    80
    Thanks Thanks Received 
    61
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Majx View Post
    E jbg,ja sam u Bar


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Cuo sam da vas ima dosta naprednih tamo Ipak, niko jos nije premasio Srdjana.

  7. #9607
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    843
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    53
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    Nije Bar preko svijeta

    Sent from my S9_Pro using Tapatalk

  8. #9608
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    7,780
    Thanks Thanks Given 
    141
    Thanks Thanks Received 
    461
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DavidM View Post
    Cuo sam da vas ima dosta naprednih tamo Ipak, niko jos nije premasio Srdjana.
    Nije i niti ce,vazda je bio macola a i dobar momak prije svega


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  9. #9609
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,092
    Thanks Thanks Given 
    2,217
    Thanks Thanks Received 
    2,377
    Thanked in
    1,226 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Pterodaktil View Post
    Ja kad vidim da neko radi noge i ramena isti trening, odmah mi je jasno kakav je trening. Nemoguce je odraditi ista sa nogama, ako se noge odrade kako treba. Ja svake nedjelje imam upalu noga koja se vuce nekad i po 5 dana...iako treniram vise od 7 godina, redovno. Ako se odrade kako treba garantujem nenormalnu upalu bilo kome.

    Ja kad radim split, recimo evo od ljeta idem sistemom 4 x nedeljno, grudi-biceps, ledja, noge, ramena-triceps....i to mi bas odgovara. Mada sad moram mijenjati jer vec 4 mjeseca idem ovako.

    Ako ne mozes preko 3 x nedeljno u teretanu, mozes raditi i full body trening svaki put ili da probas neki split tipa : grudi-ledja, ramena-ruke, noge.
    Noge i gluteus Ili vi momci gluteus ne radite?

    To je moj omiljeni trening. Otprilike ovako izgleda:

    Čučnjevi sa oko 30kg i elastičnom trakom na koljenima. Sve vježbe po tri serije sa 10 ponavljanja.
    Iskorak sa šipkom na vratu, jedna serija je da predjem cijelu teretanu i nazad.
    Polučučanj sa trakom na člancima, šiška na ramenima i bočno hodanje tako.
    Bugarski čučanj.
    Uz zid za kvadriceps, noge pod uglom 90 stepeni, traka oko koljena i pulsirati.

    Onda monkey kick.
    Sprava za gluteus.
    Hipthrust.

    Quote Originally Posted by DavidM View Post
    Ne znam, trening na prazan stomak, odmah po ustajanju...ajde bar veceraj nesto hranljivo, pa posle tog tvoj treninga doruckuj. KAd si vec tako demotivisan po pitanju treninga, dobro je i to za pocetak. Nadam se da ces vremenom dobiti zelju da unapredjujes trening.
    Ja treniram na prazan stomak, poneklad popijem smao kafu prije. Treniram ujutro u 6 ipo, prije posla i nema šanse da mogu jesti prije treninga, ali ztao nakon treninga metem

    Quote Originally Posted by DavidM View Post
    Sjecam se, ranije na ovom forumu da su organizovana neka druzenja forumasa, pa bi i mi s bb topika mogli u perspektivi da dogovorimo da se zajednicki odradi poneki trening, to bi bilo lijepo.
    Važi li ovo za mene i tigrovo oko, da i mi malo statiramo tamo i mislimo da smo jake dok momci ne krenu da treniraju haha.

    Skor niko od vas ne pominje Core, smao trbušnjake. Ja obavezno jednom sedmično odradim core i trbušnjake. Core pruža stabilnost cijelom tijelu i mislim da je jako važno jačati ga.

  10. #9610
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    7,780
    Thanks Thanks Given 
    141
    Thanks Thanks Received 
    461
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Ja core radim redovno,u to spada i glutes i donji dio ledja i trbusni zid...


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  11. #9611
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    2,641
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Čitam ovaj forum pa me mrzi da odgovaram jer me boli ***** malo jer me mrzi da pišem. Samo bih dodao par stvari dok ne zaspem.

    Neki post ranije neko je spomenuo da zna da je uradio dobar trening po tome koliko se oznoji. Ima tu malo istine i malo gluposti. Ljudi se često znoje jer nepravilno dišu prilikom izvođenja pojedinačnih vježbi. To je jedna mala subspecijalizacija u okviru bodibildinga koja pomaže.

    Vježbe na prazan stomak su ok, ako se radi kardio, i vježbe sa sopstvenom težinom tijela. Sve preko toga je glupost Uostalom pitajte svog oca ili prijatelja koji su bili u vojsci kakve su vježbe radili prije doručka. Sigurno im niko nije davao Benč klupu na poligon i 100kg na šipku.

    Spomenuli ste kako kada se rade sklekovi, ne rade se sa punom težinom tijela. Rade se. Ako samo npr podignete noge na klupicu neku onda se težina tijela prebaci na ruke. Prosto je i radi. Zatvorenici tako rade, zašto ne bi mogli i vi, pametniji sigurno niste.

    Budite pažljiviji kada pišete šta koristite od hemije i suplemenata ima raznih maloljetnih dijagnozica na ovaj svijet koji čitaju to što pišete i navućete budale da piju Whey i da se udaraju u glavu i viču kako me radi ova hemija.

    Inače ko je ispratio šta sam pisao (znam da niste i to je ok) malo sam upio da se povratim i da napredujem. Ledja na Lat mašini sam uspio da odradim 3 x 6 ponavljaja sa 80kg što je vau za mene. Nije nešto ali kako sam ga do sad kilavio sa 60 - 70kg zadovoljan sam. I dalje ostajem pri misli da predjem na crossfit jer se smorih sam sa sobom na trening.

    Ono ako nekad neko naidje na moj post i ima slične probleme sa padom elana i volje za treniranjem: mozda nije do vas, mozda je do vremena, jednostavno naidje glup period. Jebite nešto ako imate koga i biće bolje. Ili jednostavno iskulirajte par dana da vam opet dodje želja pa popijte jednu mjericu wheya i udarajte se u glavu i vičite kako vas radi hemija.
    Bako, jebeš li što?

  12. The Following User Says Thank You to Brajan992 For This Useful Post:


  13. #9612
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    8,850
    Thanks Thanks Given 
    1,145
    Thanks Thanks Received 
    1,064
    Thanked in
    515 Posts

    Default

    Колико имаш кила и висина?

    Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
    Sate sate sate

  14. #9613
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,252
    Thanks Thanks Given 
    2,756
    Thanks Thanks Received 
    2,629
    Thanked in
    1,272 Posts

    Default

    Brajane sudeći po tvom postu slobodno pređi na crossfit...
    She is only here to annoy herself!

  15. #9614
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,788
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,311
    Thanked in
    2,163 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Polučučanj sa trakom na člancima, šiška na ramenima i bočno hodanje tako.
    Toliki frizeri i kozmetičari, prave se frizure i čupaju se obrve, a na ramena se šiške puštaju. Nevjerovatno.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  16. #9615
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Here and now
    Posts
    1,848
    Thanks Thanks Given 
    80
    Thanks Thanks Received 
    61
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    Neka svako trenira kako mu godi i za sta misli da mu donosi progres u tim njegovim trenaznim ambicijama. Da se ne ponavljam sto se suplementacije tice, prakticno u ovoj formi nije ni postojala back then kada su atlete najbolje izgledali. I dalje misli da su osnove treninga i sportske ishrane nesto jednostavno za svakoga ko misli svojom glavom, a komplikuju ih oni koji zbog toga imaju profit i uzdizu sebe kao velike znalce.
    @montenegrina: tu gdje ja sad trenutno treniram primjetio sam da 80% djevojaka pametno trenira i sa pravilnom formom izvoldjenja svake vjezbe koju rade, sto ne mogu reci za vecinu, ma ni polovinu muskaraca. To sto zene forsiraju noge je sasvim ok, jer po prirodi zena treba da ima razvijene noge, tanak struk, lijepo izvajan gornji dio tijela. Postoji i taj umjetnicki aspekt gradnje tijela, gdje osoba u odnosu na svoje genetske proporcije treba da naglasi illi promijeni oblik nekim misicnim grupama, kako bi izgledao/la proporcionalno i lijepo. Za mene je postizanje proporcionalne figure veci uspjeh i od stvaranja velike mase ili brutalne definicije.
    Kad kazem "po prirodi" mislim na prirodnu fizionomiju, a ne da se tijelo oblikuje u skladu sa trendovima koje diktiraju ovi koji su sve sem prirodni - to mislim za zene. Na jednoj strani izgled propagiraju anoreksicni modeli, na drugoj plasticne lutke.
    Ja licno dajem prioritet intenzivnom treningu, iako znam da bih vise koristi muskulaturi doprinio da radim manje i sa boljim planovima, ali eto, kao povratnik posle duge neaktivne pauze polako postajem ovisnik

  17. #9616
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    3,344
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    852
    Thanked in
    564 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Brajan992 View Post
    Vježbe na prazan stomak su ok, ako se radi kardio, i vježbe sa sopstvenom težinom tijela. Sve preko toga je glupost Uostalom pitajte svog oca ili prijatelja koji su bili u vojsci kakve su vježbe radili prije doručka. Sigurno im niko nije davao Benč klupu na poligon i 100kg na šipku.
    Eto vidis nismo svi isti. Ja iskljucivo na prazan stomak treniram vec godinama i nemam nikakvih problema. Naravno da bih sigurno mogao da dizem 10-15% vise da izmijenim trening pa pocnem da treniram tek poslije par obroka al' je to u mom slucaju neizvodljivo a i nepozeljno. :P

  18. #9617
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Here and now
    Posts
    1,848
    Thanks Thanks Given 
    80
    Thanks Thanks Received 
    61
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    Malo motivacijskih starih slika iz Zlatne Ere 70-ih






  19. #9618
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    1,520
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    290
    Thanked in
    171 Posts

    Default

    2 puta nedeljno trčim 10 km 2 puta ned plivam po 3 km svaki dan 100 sklekova 2 puta vratilo razboj vijača jedem 2 puta u toku dana vegetarijanac sam ceo život imam 30 i kusur i dalje me žele 😂✌️

  20. #9619
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Here and now
    Posts
    1,848
    Thanks Thanks Given 
    80
    Thanks Thanks Received 
    61
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Beton View Post
    2 puta nedeljno trčim 10 km 2 puta ned plivam po 3 km svaki dan 100 sklekova 2 puta vratilo razboj vijača jedem 2 puta u toku dana vegetarijanac sam ceo život imam 30 i kusur i dalje me žele ✌️
    Sigurno si postigao visok nivo izdrzljivosti. Za zeljenje mozes imati naprednije trenazne strategije od te, a ne mislim nikako da vegani imaju veci nivo testosterona od ljudi koji normalno jedu.

  21. #9620
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    1,520
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    290
    Thanked in
    171 Posts

    Default

    E da usput radim svaki dan fizički posao 9 sati i nisam vegan već vegetarijanac ali me interesuje povećao bih mišićnu masu ali samo malo da li da ubacim teretanu mada nikad sa tegovima nisam radio

  22. #9621
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Here and now
    Posts
    1,848
    Thanks Thanks Given 
    80
    Thanks Thanks Received 
    61
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Beton View Post
    E da usput radim svaki dan fizički posao 9 sati i nisam vegan već vegetarijanac ali me interesuje povećao bih mišićnu masu ali samo malo da li da ubacim teretanu mada nikad sa tegovima nisam radio
    Ako bi povecavao masu, mozes slobodno da kardio svedes na kraci interval 2-3 puta nedjeljno, ishranu pojacas i pocnes sa bazicnim vjezbama sa opterecenjem. Posto si vec radio te gimnasticke vjezbe tijelo ce ti se lakse prilagoditi treningu.

  23. #9622
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    1,320
    Thanks Thanks Given 
    193
    Thanks Thanks Received 
    149
    Thanked in
    96 Posts

    Default

    Animal pak kod nas da uzme, ima li? Ili nesto slicno

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  24. #9623
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,092
    Thanks Thanks Given 
    2,217
    Thanks Thanks Received 
    2,377
    Thanked in
    1,226 Posts

    Default

    Ako neko zna mala pomoć.
    IMam nekako skraćenu zadnju ložu. Znači jedva kad se savijem naprijed dohvatam prstima pod, zateže da nema šanse dlanovima na pod.
    U sjedećem položaju sa ispruženim nogama nema šanse da prikaknem glavu koljenima a kamoli dohvatim.
    Savjet?

  25. #9624
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,002
    Thanks Thanks Given 
    5,016
    Thanks Thanks Received 
    2,423
    Thanked in
    1,305 Posts

    Default

    Probaj ovako...polako.
    ...

  26. #9625
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    7,780
    Thanks Thanks Given 
    141
    Thanks Thanks Received 
    461
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Istezanje,moZda nemas zadnje lozu kracu,mozda je samo kruta...
    Probaj malo rumunsko mrtvo dizanje da ubacis u trening..


    Sent from my iPhone using Tapatalk

Page 385 of 401 FirstFirst ... 285335375381382383384385386387388389395 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Bodybuilding
    By vIbes in forum Ostali sportovi
    Replies: 16
    Last Post: 06-11-04, 10:40

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •