Page 355 of 401 FirstFirst ... 255305345351352353354355356357358359365 ... LastLast
Results 8,851 to 8,875 of 10016

Thread: Bodybuilding

  1. #8851
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,243
    Thanks Thanks Given 
    2,753
    Thanks Thanks Received 
    2,624
    Thanked in
    1,269 Posts

    Default

    ja više vjerujem tebi pa viđi
    She is only here to annoy herself!

  2. #8852
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    3,464
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    ja više vjerujem tebi pa viđi
    Ovome vidjeh slike na instagram, pije nekakve sokove, sejkove, pase travu...
    I veli da je natural...
    Ja mislio zaebancija neka, troluje covjek, ocigledno je da se bode...
    Kad ono, zvanicno je natural, nijesu jos otkrili sto koristi...
    Ima jedna slika onog crnca, Ulyses kako li, covjek je trvrdio da je naturalac, sve dok na jedno takmicenje nije izasao na binu sa sisicama kao djevojcica u pubertetu...


    2x do sad sam radio strogu dijetu, na kraju keto...
    Vidim da to zovu "priming"
    Poslije toga kad sam krenuo da pakujem, cini mi se da sam za nedjelju dana dobio 7-8 kila...
    Ok, pretpostavljam da je voda u pitanju, ali nije to onaj vodenasti izgled, nego vrhunska forma, oblici i sl, obimi narasli..
    Ako neko stagnira i ne zna kako dalje, nek proba da drzi strogu dijetu (osim ako mu je jednocifren bf) i onda bulk...

    Sa druge strane, razumijem neke rekreativce koji se bodu...
    To su ljudi koji su se potpuno posvetili treningu i ishrani, imaju vrhunsku formu i izgled...
    Svaki dan treniraju krvnicki, znaju bukvalno u gram sto jedu, nista slatko, nista alkohol... i stop, nista... nikakav napredak, tapkaju u mjestu...
    Jes da je takvih malo, ali znam jednog momka koji otvoreno govori da koristi hemiju... gradja za 10ku, nista ona seljacka masa i salo, sav izrezan, 10 godina trenira... dobro ga je odradilo bilo...
    Last edited by karamazov; 30-01-18 at 23:26.

  3. #8853
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Niksic
    Posts
    11,214
    Thanks Thanks Given 
    53
    Thanks Thanks Received 
    216
    Thanked in
    116 Posts

    Default

    92-3kg na 183-4cm

    Ishrana po PS sve i od suplementacije whey.




    Sent from my iPhone 7 using Tapatalk

  4. #8854
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    3,464
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Jel ti ovo onaj drug sto nije nista koristio od suplemenata nego je pio iskljucivo domacu surutku...

  5. #8855
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,094
    Thanks Thanks Given 
    2,718
    Thanks Thanks Received 
    4,450
    Thanked in
    2,364 Posts

    Default

    Jeste.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  6. #8856
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,243
    Thanks Thanks Given 
    2,753
    Thanks Thanks Received 
    2,624
    Thanked in
    1,269 Posts

    Default

    pretpostavljam da ima baš jake noge ako ovako gore izgleda sa 92 kg
    She is only here to annoy herself!

  7. #8857
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    >M'O'N'T'E'N'E'G'R'O<
    Posts
    7,748
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    zavisi šta smatraš vrhunskim rezultatima, neko sasvim prosječne građe ko je tek počeo će za 3 mjeseca napravit bolji izgled (u smislu napucaniji ne nužno estetski bolji što je subjektivno) od nekoga ko trenira cjieli život a prirodan je

    po meni kome je bitan izgled(ali ne ono prosječno čisto da se vidi da trenira već ono baš da izgleda top) nema što tražit prirodno bez ako je aktivni sportista u nekom jačem klubu pa im rade doping testove

    Fidel nisi u pravu tu rađene su npr. studije u kojima su poređena testirana i netestirana takmičenja u powerliftingu gdje su ovi drogirani bili bolji u benchu 5-10% dok su noge i mrtvo dizanje bili skoro isti razlika možda 1-2%, iz prostoga razloga što se većina androgenih receptora nalazi u gornjem dijelu grudi trapez i to

    ođe kod nas bar 80% onih što trvde da su prirodni uzimaju nešto, to vidim po tome koliko im izgled "pretiče" snagu i po tome što izgledaju teži nego što stvarno jesu jer hemija naduši mišiće(govorim o hemiji koja je u prodaji ne o specifičnim steroidima koji kod nas nisu dostupni a uzimaju ih npr. ruski olimpijci itd.)
    Za tri mjeseca neće, jer steroidi tako funkcionišu da treba makar godinu-godinu ipo da se koriste da bi to što si napravio ostalo. Tigar i Kaljestro će potrvrdit, čitali su o tome više no ja. Da bi stigao sa steroidima nekog ko pametno i disciplinovano trenira 4-5godina treba ti makar 2god.
    Prirodno se itekako može prelijepo izgledati, više il manje u zavisnosti od genetike, ali to su minorne razlike. Bitna je istrajnost i strpljivost, uz pametan trening i ishranu. Isto tako bitan je istorijat, ne može se $eđet na prkno 30 godina, prođu najbolje godine života, pogotovo za muškarca, nema formirane mišiće i snage, ne iskoristi se period prirodno povišenog nivoa testosterona itd itd.., i očekivati isti rezultati kao kod nekog ko je bio aktivan i ne previše gojazan.
    Svi na powerlifting, bodybuilding, fitness model se bodu, nema tu pitanja nikakvog, powerlifting ne postoji bez steroida, mislim na profesionalni.



    Quote Originally Posted by AmFi View Post
    92-3kg na 183-4cm

    Ishrana po PS sve i od suplementacije whey.

    Sent from my iPhone 7 using Tapatalk
    Brate ja sam 184, imam 86kg, možda je momku malo biceps jači od moga i gornje grudi punije. AL opet nema ramena...Inače dosta su mi jaki listovi, a i kvadricepse sam napucao zadnje vrijeme. Što kaže NSX, treba da ima balvane noge da bi imao 93kg sa ovakvim gornjim dijelom... Možda si promašio pa ovako izrezan ima 83 a ne 93...
    -->*-TRIATLON PG!-*<--

  8. #8858
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,243
    Thanks Thanks Given 
    2,753
    Thanks Thanks Received 
    2,624
    Thanked in
    1,269 Posts

    Default

    e jes al profesionalnih powerliftera imaš možda stotinak u svijetu

    ono 5-10% razlike zvuči malo to je npr. bench 330 kg u odnosu na 300 kg ali kad pogledaš to je razlika između prvog i desetog mjesta...

    a što se tiče malog napretka sa steroidima već nakon prvog ciklusa (ako su neke jače supstance u pitanju) ljudi dobijaju po 10ak kg čistih mišića, da bi to dobio prirodno treba ti taman par godina

    evo našao sam i primjer

    početak

    https://imgur.com/ASaMonA

    nakon mjesec i po

    https://imgur.com/wkt37F9

    nakon 3 mjeseca

    https://imgur.com/Com9CKn

    dakle već nakon mjesec i po se vidi ogroman napredak koji prirodno ne mož ni za godinu postić pa i jače, eto uporedi sa amfijevim drugarom koji upada tačno između prve i druge slike a čoek godinama trenira i perfektno se hrani
    Last edited by NSX; 31-01-18 at 01:27.
    She is only here to annoy herself!

  9. #8859
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    >M'O'N'T'E'N'E'G'R'O<
    Posts
    7,748
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ma mislio sam na ove sto idu na PL takmicenja, ne ova po nekih skolskih sala po Crnoj Gori nego prava, do duše ne Olimpijska, tu postoji antidoping kontrola.
    Meni je sve preko 150-160kg u bench ludačka snaga, a preko 200 mislim da nema šanse bez hormona.
    Vidi i početnik ako trenira i jede kako treba može za 7-8mjeseci 7-8 ako ne i 10kg fine mase nabaciti. To čisti mišić ne postoji, pogotovo ne sa hormonima gdje od te dobijene mase bude ti po 5-8kg vode zbog nuspojava koje korišćene steroida izaziva, tkzv water retention. Da se tako lako nabacuju čisti mišići, ne bi sa 28-30 godina se osvajala Mr. Olympija i bio u najboljoj formi, no bi nabili čistih mišića za 2-3god i rokali

    Ovo se lagano može postići za godinu, ovo za mjesec ipo što kažeš. Samo što smo mi svi rekreativci, ak ti napraviš posao od BB-a, pa 8-10 sati dnevno posvećuješ tome, možeš kao natty baš moćno da izgledaš za 2-3god max...
    Čovjek koji priča priču o surutki se ne hrani perfektno vjeruj mi. Istorijat njegov ne znam ni ko je ni šta je. Kod nas svaka šuša može biti fitnes model i na reklame, ako imaš nekog po tih modnih agencija il slično. Znači gledao sam a la Johnny Bravo neskladne, nesimetrične, sa baš užasnim particijama i na gornjem dijelu tijela, momke, koji su kao na Montenegro fashion week itd...

    Amfijev drugar inače, ne znam ko je, nisam mu gledao druge slike,
    izgleda sasvim prosječno, u smislu prosječno za nekoga ko trenira redovno i zna šta i koliko da jede i kakve workoute da radi. Baš ništa spektakularno.

    Nego ti ponavljam, većina kod nas ili precjenjuje ili podcjenjuje koliko jede, ne prave precizne logove šta i koliko rade, kako im ide težina, koliki im je bf%, lean body mass, BMI, BMR, PA index itd...I isto tako nakon nekih rezultata ne koriguju ishranu, trening itd, a to mora da se radi, pa priča o udaranju u zidove oko skidanja masti itd. Postoji genetika, pogotovo za količinu mišića koju može neko da ima na svoj frame al 95% je trud veeeruj mi.
    -->*-TRIATLON PG!-*<--

  10. #8860
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,243
    Thanks Thanks Given 
    2,753
    Thanks Thanks Received 
    2,624
    Thanked in
    1,269 Posts

    Default

    e pa ovako kako ovaj izgleda za mjesec i po taman ti treba par god da bi izgledao kao natty, a vecina mislim da ne moze ni tad

    a na bench moze dosta da se pogura prirodno to sam 100% siguran, tu jaku ulogu igraju i kosti a i tezina jer oni sto imaju po 160 kila njima je mnogo kraci hod sipke
    She is only here to annoy herself!

  11. #8861
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Las Vegas
    Posts
    2,511
    Thanks Thanks Given 
    57
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    A dje je ovome lijevi trapez?...ili je samo stega desnu stranu

  12. #8862
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    >M'O'N'T'E'N'E'G'R'O<
    Posts
    7,748
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A ko kaže od kojeg nivoa je počeo, čuš mjesec ipo...uranijum da pije ne može s kost i koža doć do ovoga za mjesec ipo, i ponavljam ti, za 3mjeseca steroida možeš da dobiješ 5-7kg vodurine i ako prestaneš ta voda ode kao i svi dobici zbog ti pojava sa hormonima, skoči estrogen, dok se vrati prirodna proizvodnja itd...

    Edit: Što se benča tiče, malo sam momaka preko 120kg vidio, pa i da je bf 20-25%...
    Last edited by Loverclocker; 31-01-18 at 16:53.
    -->*-TRIATLON PG!-*<--

  13. #8863
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,243
    Thanks Thanks Given 
    2,753
    Thanks Thanks Received 
    2,624
    Thanked in
    1,269 Posts

    Default

    za bench treba i dobra tehnika pa eto vidi se da je u početku već bio utreniran vide mu se trbušnjaci i definicija, sumnjam da čoek laže mislim nema mi logike kad je već priznao da koristi steroide a može se ovakvih primjera napretka nać još dosta
    She is only here to annoy herself!

  14. #8864
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Niksic
    Posts
    11,214
    Thanks Thanks Given 
    53
    Thanks Thanks Received 
    216
    Thanked in
    116 Posts

    Default Bodybuilding

    2015



    2016



    2017




    Nego. Jedno pitanje.
    Ja se vratih starim treninzima i ishrani jer sam se ugojio polijepo ali vec tijelo reaguje.

    Kad radim bas jak trening, primjer donja ledja i noge. Na pola treninga pocnem da zijevam kao da mi se spava. Bio trening prije ili posle podne. Prosle nedelje me
    Uhvatilo tako na taj trening. I u subotu trcao i na stepenicama radio neke varijacije i cuda i opet me uhvatilo da zijevam kao lud. To sam primjetio samo na jakim treninzima.

    Sent from my iPhone 7 using Tapatalk
    Last edited by AmFi; 31-01-18 at 17:55.

  15. #8865
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,243
    Thanks Thanks Given 
    2,753
    Thanks Thanks Received 
    2,624
    Thanked in
    1,269 Posts

    Default

    jače je izgledao 2016e
    She is only here to annoy herself!

  16. #8866
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,716
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,222
    Thanked in
    2,127 Posts

    Default

    Nego, jedno pitanje. Je li uobičajeno da se postavljaju tuđe slike? Pa još toples? Pitam za jednu drugaricu.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  17. #8867
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    >M'O'N'T'E'N'E'G'R'O<
    Posts
    7,748
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Hah, i meni je 2016 djeluje naj.
    Što se tiče zijevanja, znalo je i meni da se dešava. Više nekih elemenata, pođe ti dosta krvi u druge djelove tijela, fali kiseonika mozgu i generalno neki umor centralnog nervnog sistema. Takođe može biti i kao neka zaštitna mjera koju organizam pri velikom izcrpljivanju radi...
    Generalno pazi da fino dišeš i da spavaš kvalitetnije...Mene je vatalo na periode, čak na Goricu na vratilo...a vjerujem ima 3-4god od zadnjeg puta. Mada ja imam i niži pritisak pa mi i to utiče vjrv ponekad.
    -->*-TRIATLON PG!-*<--

  18. #8868
    Join Date
    Nov 2016
    Location
    Bar
    Posts
    735
    Thanks Thanks Given 
    92
    Thanks Thanks Received 
    38
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    http://www.proteini.si/me/store/item/product/4102/

    velja li ovo sto,na akciju je ?

  19. #8869
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    >M'O'N'T'E'N'E'G'R'O<
    Posts
    7,748
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Hah...kakav susret treće vrste, sad sa Sparco-m u supermarketu Neka priča oko slatkiša 90tih, crossfit gay, ovo ono bahahah
    -->*-TRIATLON PG!-*<--

  20. #8870
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    sto se zijevanja tice, moze biti da nemas energije. to opet moze biti do ishrane ili sna.
    isto se mora kvalitetno jesti da bi se jako treniralo
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  21. #8871
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,243
    Thanks Thanks Given 
    2,753
    Thanks Thanks Received 
    2,624
    Thanked in
    1,269 Posts

    Default

    samo nečural bajo moj

    She is only here to annoy herself!

  22. #8872
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    706
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    Kakav idiotluk od teme, loooool. Ja sam mislio da su ove bolesti davno preležane.

  23. #8873
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    >M'O'N'T'E'N'E'G'R'O<
    Posts
    7,748
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Evo ga još jedan moron padobranac
    -->*-TRIATLON PG!-*<--

  24. #8874
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Pg
    Posts
    3,614
    Thanks Thanks Given 
    186
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Ubacili su My protein u prodavnicu Ultimate Nutrition u Titograd.
    Sve je to na psihichkoj bazi ®

  25. #8875
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,280
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Olosh View Post
    Ubacili su My protein u prodavnicu Ultimate Nutrition u Titograd.
    I u Bar
    Inače zvanični uvoznik Myproteina za CG je LevelUp nutrition shop i od sjutra kreće online na www.level-up.me
    Sajt je danas pušten i možete da pogledate ponudu, od sjutra kreće naručivanje. Ultimate nutrition nam je partner i uzeli su dio naših prozvoda. Biće i na još nekoliko mjesta da se kupi...

Page 355 of 401 FirstFirst ... 255305345351352353354355356357358359365 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Bodybuilding
    By vIbes in forum Ostali sportovi
    Replies: 16
    Last Post: 06-11-04, 11:40

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •