Quote Originally Posted by kimmi View Post
Sto bi meni rekao. Odradim dvije grupe misica tri vjezbe po tri serije za nekih pola sata sa zagrijavanjem.

Zagrijavanje 5 minuta a onda npr jedna serija ledja pa trk serija triceps I tako tri puta. Onda idu druga vjezba, pa treca, sve naizmjenice. Preznojim se dobro I doma...
Jednom do dva puta nedjeljno nakon ovoga odem brzi hod na traku 7+km/h 10-15 minuta, sve se cijedi sa mene.

Ne kapiram ljude koji idu u teretanu I ne oznoje se.

Al dobro, meni je prioritet vracanje kg u normalu, uz dogradnju misicne mase. Vjerovatno ove duge pauze odgovaraju ljudima koji su fit, a bi da nabudze malo mase.

Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk
Ne znam ja sam recimo vazda praktikovao 1-1:20 odmor između serija al valjda treba da napravim neku promjenu posle 20 godina,posebno još ako dodam 10 godina pauze,al bez obzira to je urezano u psihu ka da ne smijem duže odmorit i ako nemogu do vazduha doć al opet i tri minuta mi je nešto mnogo da odmaram i neznam dal' se to odnosi na teretanu samo jer ja radim samo sklekove,vratilo i razboj dok malo ne očvrsnem za teretanu.
I još da dodam kad sam trenirao u teretanu uvijek sam radio jedan trening jednu grupu mišića,ovo leđa,triceps,noge,grudi... Te kombinacije nikad,ako radim grudi radim ih do otkaza dok recimo dođem do stanja da nemogu praznu šipku da podignem jednom,pa sljedeći trening leđa do otkaza tako da me jednom nedjeljno kačila jedna grupa mišića,i da napomenem tada kad sam ja trenirao u cg je kreatin tek počeo da se pojavljuje, Whey je bio u krv krvavi a pumpači i ovi citrulini i alanini itd.to je već kasnilo dosta.Uglavnom ja sam takav trening praktikovao u teretanu.Meni nije bilo teško tada da putujem autobusom iz Zete u grad pa od vračara pješke preko morače u simpovku tamo je u suterenu bila teretana tada je držao jedan tip mislim da se zvao Peđa radio je u d.b koliko se sjećam a koliko je to davno bilo evo jedan primjer da vam približim u tu teretanu su trenirali pokojni Jokso i Igor Ćosović,i mogu vam reći nikad neću zaboraviti kakav je Jokso div od čovjeka bio...

Sent from my S9_Pro using Tapatalk