Page 138 of 401 FirstFirst ... 3888128134135136137138139140141142148188238 ... LastLast
Results 3,426 to 3,450 of 10016

Thread: Bodybuilding

  1. #3426
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    106
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Koliko si visok?105kila je ozbiljnija kilaza(mnogo masti i prevelika naprezanja za zglobove, tetive i sl. naravno u slucaju da si ispod 190cm). Sto se tice suplementacije, protein je lijepo uzimat ali racunaj da ti treba 5kg mjesecno da bi to bilo efektivno u suprotnom ti je samo bacanje para, jer mnogi pricaju ono PROTEIN BRATE, KVALITETNA ISHRANA...sve to pada u vodu kad podjes i opjanis se, jedes slatko i td. i td...Kao sto sam i prije napisao, po meni najbolji suplement je kreatin monohidrat i ishrana bazirana na vlaknima(kuvano povrce) u kombinaciji sa bijelim mesom ili ribom. Zdrava ishrana za trening ne moze biti puno raznovrsna tako da je to jedna nedelja zasnovana na dosta slicnim proizvodima. Ja se nadam da ces se posvetit ozbiljno treningu kao sto si nekad, zapni dobro i jedi kvalitetno i siguran sam da ces postici zeljeno
    [/QUOTE]Veruj mi sve sam probao da vratim kilazu jedem kao konj,svaki dan barem kilo povrca i belog mesa u kombinaciji sa vocem i povrcem kao i sejkovi svakodnevno npr(banane,mleko,jaja,med,plazma)i opet se jedva mrdam sa 70kg...Organizam mi je za ove dve godine navikao na ovu kilazu i sad cu jako tesko vratiti prvobitnu mada mi toliko i ne treba veruj mi bio bih najsrecniji sa 85kg s obzirom da imam oko 185-187cm...razmisljao sam cak i o nekim steroidima deka ili tako nesto jer bas i nemam 300e mesecno samo na proteine da dajem a znam kako to ide jer sam ih koristio ranije,jedna ili dve kante mesecno samo proteina bilo bi bacanje para...Povratio sam nesto snage i kondicije S=4/10 K=3/10 gledano u odnosu na ranije stanje...Zanima me misljenje o steroidima koji su dobri i koji pomazu gde se mogu kupiti itd?

  2. #3427
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Tamo đee se gusle čujuu
    Posts
    1,274
    Thanks Thanks Given 
    938
    Thanks Thanks Received 
    94
    Thanked in
    74 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zbeka View Post
    Pa da bi imao toliko agresivno skidanje kilaze kakvo trazis trebao bi da imas srce koje je spremno za takve napore, tako da moras nekako naci vremena za trening i vracanje u neku formu. Ima mnogo faktora koji uticu na sprecavanje tog gubitka masti. Tu kilazu mozs da skines za mjesec dana, ali ako si rigorozan i istrajan. S obzirom da nisi imao nikakve fizicke aktivnosti, savjetovao bih te da ne uzimas psiho-sitmulatore/bustere/sagorjevace masti. Njihov efekat da ti podstaknu znojenje jeste povecanjem pulsa, a tebi srce jos nije prilagodjeno tempu da mozes da treniras pri tim "obrtajima", tj ti mozes ali moze doci do poteskoca i postoji neki rizik koji je potpuno nepotreban. Protein je jedini suplement koji bih ti preporucio.
    Javi se na PM detaljnije ako mislis da bih mogao vise da ti pomognem
    Nije rekao da hoce 10kg za jedan mjesec.Moze se skinuti 10kg,ali 10kg koje ce vaga da pokaze,a mislim da bi mu vise odgovaralo 10kg onih masti sto se nalaze oko struka,na nogama,donjim ledjima i slicno.Da kazem 'pravih' 10kg se ne moze skinuti za mjesec dana,a da se ne narusava zdravlje ii da poslije prestanka propisane ishrane,treninga ne dobije +15kg

    Oces da kazes da sagorevaci povecavaju samo puls i samo taj efekat daju?

    Samo bi mu protein savjetovao?eee,ima tu jos dosta korisnih suple.ali oni su tek na 2,3mjestu..zna se sta je najbitnije

  3. #3428
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Tamo đee se gusle čujuu
    Posts
    1,274
    Thanks Thanks Given 
    938
    Thanks Thanks Received 
    94
    Thanked in
    74 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mikelis View Post
    Veruj mi sve sam probao da vratim kilazu jedem kao konj,svaki dan barem kilo povrca i belog mesa u kombinaciji sa vocem i povrcem kao i sejkovi svakodnevno npr(banane,mleko,jaja,med,plazma)i opet se jedva mrdam sa 70kg...Organizam mi je za ove dve godine navikao na ovu kilazu i sad cu jako tesko vratiti prvobitnu mada mi toliko i ne treba veruj mi bio bih najsrecniji sa 85kg s obzirom da imam oko 185-187cm...razmisljao sam cak i o nekim steroidima deka ili tako nesto jer bas i nemam 300e mesecno samo na proteine da dajem a znam kako to ide jer sam ih koristio ranije,jedna ili dve kante mesecno samo proteina bilo bi bacanje para...Povratio sam nesto snage i kondicije S=4/10 K=3/10 gledano u odnosu na ranije stanje...Zanima me misljenje o steroidima koji su dobri i koji pomazu gde se mogu kupiti itd?
    druze,imas 75kg i hoces da koristis steroide da bi se popravio 10kg!cujes ti sebe? i vjerovatno imas koliko?19,20godina?
    pa tih kilogram povrca sigurno te nece popravit,niti ti 'sejkovi' home made varijante.
    Nema potrebe za 300e mjesecno i nema potrebe za 2kante proteina mjesecno.Te price naviklo mi se tijelo,imam prebrz metabolizam i slicno..to su samo opravdanja,svako se moze popravit,smrsat!samo treba znati sta i kako da se radi.
    Steroidi koji su dobri?decko batali se toga,poslusaj me!nemas ni 20% sredjenu ishranu,trening i suplementacija vjerovatno isto tako i razmisljas o steroidima..svasta i nece ti niko ovdje na topic pisat dje ih mozes kupit i slicno.

  4. #3429
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Tamo đee se gusle čujuu
    Posts
    1,274
    Thanks Thanks Given 
    938
    Thanks Thanks Received 
    94
    Thanked in
    74 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^^0LIvEr_QuEeN^^ View Post
    Da bi skinuo tih 10 KG za kratko vrijeme, ja ti preporučujem keto dijetu sa dosta velikim kalorijskim deficitom u vidu malog unosa kalorija putem hrane, što češće u toku dana, i trčanje, i mislim da možeš bez problema skinuti tih 10 kg za mjesec dana, ako ne i više, i što je najbitnije, skinućeš većinu sala, a ne mišićnu masu, vodu itd. kao na drugim dijetama
    Za nekog kome je kondicija na nuli,ko je jeo svakakav dzunk i cuda,preporucit ketogenu dijetu?ne ide.
    I ketogena dijeta se ne koristi za rezanja od 10kg.
    Da pocne sa tim velikim kalorijskim deficitom kao sto ti predlazes i smrsa tih 10kg.Posle ketogene dajem mu rok od nedelju dana i povratice 3-4kg.
    prvih 2-3 kilograma(kod nekog i vise) koje gubimo jesu voda i moraju bit voda ma koju dijetu da koristimo,to je tako,ne moze drugacije.I bas na ketogenu dijetu ako nisi opskrbljen solidnom suplementacijom misici ce da odu lagano.
    Poenta ovog posta,za -10kg nikako ketogena dijeta

  5. #3430
    Join Date
    May 2005
    Location
    Karadag
    Posts
    6,448
    Thanks Thanks Given 
    22
    Thanks Thanks Received 
    52
    Thanked in
    28 Posts

    Default

    Nego sta za -10kg, i mene zanima?
    I nisam zidar, ali eto
    oko mene ceo zivot cigle, zgrade, blokovi i beton

  6. #3431
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    8,146
    Thanks Thanks Given 
    1,126
    Thanks Thanks Received 
    580
    Thanked in
    339 Posts

    Default

    Aj ti mi dontigar onda reci koja je bolja dijeta od ketogene dijete za mršanje i gubljenje cistih naslaga sala i masnoce? Jer je ja ne poznajem, i ne znam zasto ce ti suplementi? Kad je keto dijeta bas poznata po tome sto najvise ocuva misicnu masu i ide direktno na "kidanje" sala kao osnovnog izvora energije?

    Quote Originally Posted by dontigar View Post
    Za nekog kome je kondicija na nuli,ko je jeo svakakav dzunk i cuda,preporucit ketogenu dijetu?ne ide.
    I ketogena dijeta se ne koristi za rezanja od 10kg.
    Poenta ovog posta,za -10kg nikako ketogena dijeta
    Znači neko mora da bude na kondiciji, da bi mogao da ima odredjenu vrstu ishrane? Jer ketogena dijeta to i jeste, mozes citav dan da lezis u krevetu, i da budes na ketozi. I sto bi mu ti preporucio za ovo sto je on trazio - treba da izgubi 10 kg za sto manje vrijeme, zbog njemu poznatih, nama nebitnih razloga?

    Ja bih volio da mi kazes koja je dijeta efikasnija za gubljenje sala od keto dijete, jer je ja ne znam, a naravno, volio bih da znam ako je ima
    Last edited by ^^0LIvEr_QuEeN^^; 08-02-13 at 15:50.

  7. #3432
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Tamo đee se gusle čujuu
    Posts
    1,274
    Thanks Thanks Given 
    938
    Thanks Thanks Received 
    94
    Thanked in
    74 Posts

    Default

    drug,necemo se ja i ti raspravljat
    ja mislim ovako,ti tako..jeste,lezite u krevet,budite u ketozi,sa deficitom od 2000cal i super!
    procitaj malo detaljnije moj post.

  8. #3433
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    8,146
    Thanks Thanks Given 
    1,126
    Thanks Thanks Received 
    580
    Thanked in
    339 Posts

    Default

    Ja te kulurno molim da ga ti procitas opet, pa nam reci sta smo mogli da naucimo iz tog posta. Nisi dao ama bas nijedan savjet momku kako da izgubi tih 10kg. Izgubice vodu? OK - slazem se sa tim, ali to nije poenta. Izgubice i misica - slazem se i sa tim, takodje nije poenta

  9. #3434
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Tamo đee se gusle čujuu
    Posts
    1,274
    Thanks Thanks Given 
    938
    Thanks Thanks Received 
    94
    Thanked in
    74 Posts

    Default

    Nije mi ni bila namjera da mu dam savjet.Necu da pisem jer znam da cu dzabe pisat,znas li koliko ljudi je spremno da se zrtvuje i pridrzava toga?pa mozda 10% tih sto oce da smrsaju/poprave.Vjeruj mi da znam o cemu pricam.Tako da vise nemam volje oko toga da pisem.
    Ako te bas zanima mozemo na pm da pricamo na tu temu i to je to
    Evo sad kazes da ce izgubit i vodu i misice,a do prije malo nisi tako pricao.Nego neka lezi,bice u ketozu i svi veseli.

  10. #3435
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    8,146
    Thanks Thanks Given 
    1,126
    Thanks Thanks Received 
    580
    Thanked in
    339 Posts

    Default

    Ja sam samo rekao da mu ne treba kondicija da bude u ketozu, i lezanje u krevetu naveo kao primjer. Isto tako, on nije bodybuilder pa da mu treba očuvanje mučno zarađenih mišića. Mogao sam ja da ga pitam za BF, visinu, tezinu, godište, aktivnosti, pa da mu sastavljam jelovnik, preporučim suplemente, sastavljam program da gubi najviše po pola kila nedeljno, da sve bude savršeno i po pravilu, da posle ne povrati odmah sve to što je izgubio, ali on to da ja znam neće, samo je pitao kako bi najlekse izgubio 10kg za sto krace vrijeme, vjerovatno da nije ni sportista niti ima redovne dnevne aktivnosti

  11. #3436
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Tamo đee se gusle čujuu
    Posts
    1,274
    Thanks Thanks Given 
    938
    Thanks Thanks Received 
    94
    Thanked in
    74 Posts

    Default

    E pa bas ovo sto si ispisao,na to sam ja mislio.
    I ne znam zasto bi se neko mucio mjesec,mjesec ipo da skine 10kg i poslije 2nedelje vrati pola toga.
    Ako si vec htio da ga savjetujes bolje da si mu napisao sveee kako treba,a ne idi na keto min.4nedelje i voila!
    Uglavnom razumijemo se..ti si htio samo da on skine tih 10kg nebitno oce li se posle vratit ili ne,ja ne razumijem to tako i ne bih nikog savjetovao tako..i eto

  12. #3437
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    bijeli svijet
    Posts
    3,134
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kvarni View Post
    Nego sta za -10kg, i mene zanima?
    Zdrav život, energetski deficit i strpljenje.

  13. #3438
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    349
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mikelis View Post
    Veruj mi sve sam probao da vratim kilazu jedem kao konj,svaki dan barem kilo povrca i belog mesa u kombinaciji sa vocem i povrcem kao i sejkovi svakodnevno npr(banane,mleko,jaja,med,plazma)i opet se jedva mrdam sa 70kg...Organizam mi je za ove dve godine navikao na ovu kilazu i sad cu jako tesko vratiti prvobitnu mada mi toliko i ne treba veruj mi bio bih najsrecniji sa 85kg s obzirom da imam oko 185-187cm...razmisljao sam cak i o nekim steroidima deka ili tako nesto jer bas i nemam 300e mesecno samo na proteine da dajem a znam kako to ide jer sam ih koristio ranije,jedna ili dve kante mesecno samo proteina bilo bi bacanje para...Povratio sam nesto snage i kondicije S=4/10 K=3/10 gledano u odnosu na ranije stanje...Zanima me misljenje o steroidima koji su dobri i koji pomazu gde se mogu kupiti itd?
    Pretpostavljam da ti je jak metabolizam a zeludac se smanjio od tolike promjene i vise nego sto treba...pojacaj treninge, radi sto krace pauze izmedju setova ako si vec povratio nesto forme i sa optimalnom kilazom koju mozes da podignes 6-8 puta. dobro bi bilo da imas nekog pored sebe ako budes radio takav trening.

    Quote Originally Posted by dontigar View Post
    Nije rekao da hoce 10kg za jedan mjesec.Moze se skinuti 10kg,ali 10kg koje ce vaga da pokaze,a mislim da bi mu vise odgovaralo 10kg onih masti sto se nalaze oko struka,na nogama,donjim ledjima i slicno.Da kazem 'pravih' 10kg se ne moze skinuti za mjesec dana,a da se ne narusava zdravlje ii da poslije prestanka propisane ishrane,treninga ne dobije +15kg
    Oces da kazes da sagorevaci povecavaju samo puls i samo taj efekat daju?
    Samo bi mu protein savjetovao?eee,ima tu jos dosta korisnih suple.ali oni su tek na 2,3mjestu..zna se sta je najbitnije
    Mislim da su ti postovi vise namijenjeni nekom dokazivanju a ne pomaganju ljudima tako da ne vidim svrhu u tome...mozes na google-u otkucat sagorevaci masti, pa ce ti tu napisat sta se sve dobija sa njima. A ti kad si toliko posvecen treningu i svemu tome, ne bi trebao da krivis ljude okolo kako oni nisu posveceni nego valjda da im pomognes koliko mozes a ostalo je na njima, zar ne?

  14. #3439
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Tamo đee se gusle čujuu
    Posts
    1,274
    Thanks Thanks Given 
    938
    Thanks Thanks Received 
    94
    Thanked in
    74 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zbeka View Post
    Mislim da su ti postovi vise namijenjeni nekom dokazivanju a ne pomaganju ljudima tako da ne vidim svrhu u tome...mozes na google-u otkucat sagorevaci masti, pa ce ti tu napisat sta se sve dobija sa njima. A ti kad si toliko posvecen treningu i svemu tome, ne bi trebao da krivis ljude okolo kako oni nisu posveceni nego valjda da im pomognes koliko mozes a ostalo je na njima, zar ne?
    nisi upravu.postovi mi sigurno nisu namijenjeni dokazivanju jer nemam potrebe da se bilo kome dokazujem.
    Nema potrebe da kucam ja u gugl to,znam ja za sta su i na kojem principu rade,jer ja to znam.
    Ja sam voljan da pomognem svakome ko ZELI da se zrtvuje i da se pridrzava toga,a da ja sad tu pisem i cuda radim,a taj neko ce opet da tjera po svom..nemam zivaca zato

  15. #3440
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    349
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pa o tome ti pricam, vidis li koliko si samo ispisao o tome KAKO NIKO NECE DA SE ZRTVUJE i sl...a postovi su ti takvi, da ispravljas druge a ti nista ne kazes na tu temu, nego postavljas kao neka misteriozna pitanja tipa JA ZNAM ALI NECU DA VAM KAZEM. To za gugl ti je primjer, JER TI TO ZNAS

  16. #3441
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Tamo đee se gusle čujuu
    Posts
    1,274
    Thanks Thanks Given 
    938
    Thanks Thanks Received 
    94
    Thanked in
    74 Posts

    Default

    Nisi ti to dobro shvatio

  17. #3442
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Dublin
    Posts
    973
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    20
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    e ovako, da bi se smršalo 10 kg za mjesec dana, to je 75000 kcal u deficitu, teorijski bi trebao da imaš deficit od 2500 kcal dnevno, računajući da ti je održavanje na 3000, trebao bi da unosiš dnevno 500 kcal. Tako da je tako nešto nemoguće. A svi ti što skinu 10 kg za mjesec dana, vrate odmah sve i ništa ne postižu. Jedno je skinut 10 kg sala, a drugo 10 kg vode i mišića. Ti kad si u ogromnom kalorijskom deficitu ćeš da padneš u takav katabolizam da je to smiješno. I onda ćeš da izgubiš teško stečen mišić, a zna se da je mišić teži od sala, i vodu od koje je on građen. I što je još gore, pošto mišići troše kalorije, tebi će dnevno trebati manje kalorija nego prije, što znači da ćeš trebat još manje da jedeš kako bi smršao. Polako samo druže ako si riješen da smršaš i vidiš prave rezultate. Ali većina ljudi nema dovoljno karaktera da se posveti sebi. Naravno, moguće je skinuti 10 kg kod ljudi koji su predebeli za mjesec dana, a da to bude većina salo. Kod njih na početku treba samo da izbace junk food i sokove i skinuće toliko. Ali ako imaš viška tačno 10 kg i ako misliš da ćeš to skinut za mjesec druže.. 3 mjeseca ako si agresivan, 4 normalno da treniraš da postigneš tako nešto prirodnim putem ja ti dajem.. A vi što totalnom početniku preporučujete ketogenu dijetu... Mogu se kladit da je i vi niste ni jednom sproveli kako treba što se tiče unosa masti i propisnog punjenja.
    Last edited by RMD; 11-02-13 at 23:55.

  18. #3443
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    8,146
    Thanks Thanks Given 
    1,126
    Thanks Thanks Received 
    580
    Thanked in
    339 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by RMD View Post
    A vi što totalnom početniku preporučujete ketogenu dijetu... Mogu se kladit da je i vi niste ni jednom sproveli kako treba što se tiče unosa masti i propisnog punjenja.
    Početniku u čemu? Početnik u mršanju?

  19. #3444
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Tamo đee se gusle čujuu
    Posts
    1,274
    Thanks Thanks Given 
    938
    Thanks Thanks Received 
    94
    Thanked in
    74 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by RMD View Post
    e ovako, da bi se smršalo 10 kg za mjesec dana, to je 75000 kcal u deficitu, teorijski bi trebao da imaš deficit od 2500 kcal dnevno, računajući da ti je održavanje na 3000, trebao bi da unosiš dnevno 500 kcal. Tako da je tako nešto nemoguće. A svi ti što skinu 10 kg za mjesec dana, vrate odmah sve i ništa ne postižu. Jedno je skinut 10 kg sala, a drugo 10 kg vode i mišića. Ti kad si u ogromnom kalorijskom deficitu ćeš da padneš u takav katabolizam da je to smiješno. I onda ćeš da izgubiš teško stečen mišić, a zna se da je mišić teži od sala, i vodu od koje je on građen. I što je još gore, pošto mišići troše kalorije, tebi će dnevno trebati manje kalorija nego prije, što znači da ćeš trebat još manje da jedeš kako bi smršao. Polako samo druže ako si riješen da smršaš i vidiš prave rezultate. Ali većina ljudi nema dovoljno karaktera da se posveti sebi. Naravno, moguće je skinuti 10 kg kod ljudi koji su predebeli za mjesec dana, a da to bude većina salo. Kod njih na početku treba samo da izbace junk food i sokove i skinuće toliko. Ali ako imaš viška tačno 10 kg i ako misliš da ćeš to skinut za mjesec druže.. 3 mjeseca ako si agresivan, 4 normalno da treniraš da postigneš tako nešto prirodnim putem ja ti dajem.. A vi što totalnom početniku preporučujete ketogenu dijetu... Mogu se kladit da je i vi niste ni jednom sproveli kako treba što se tiče unosa masti i propisnog punjenja.
    odprilike to je to,laicki receno :encouragement:

  20. #3445
    Join Date
    Oct 2011
    Posts
    228
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dali postoji bodybuilding takmicenje za maloletnike?

  21. #3446
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Dublin
    Posts
    973
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    20
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^^0LIvEr_QuEeN^^ View Post
    Početniku u čemu? Početnik u mršanju?
    Između ostalog, da.. Jer uopšte nema potrebe da on koji je sad na 20+% tjelesnih masti radi ketogenu dijetu koja je ujedno i najteži vid ishrane. Rotacijom ugljenih hidrata, ako bi mogao i jedan dan da ne unosi UH, čuda bi postigao. Ketogena dijeta jeste efektivna ako se sprovede kako treba, i treba trening podredit njoj takođe, a budući da je neko totalni početnik što se same ishrane tiče, postoje mnogo lakše i jednako efektivne metode da smrša. Ona je dobra npr kad udariš u zid da ti kilaža ne pada dolje 2 nedelje iako radiš sve pravilno, kad ti ostanu 3-4 kg da skineš do trbušnjaka kao iznenađenje za organizam. Naravno pravilna upotreba iste.. A vrlo malo ljudi ima karaktera da je radi pravilno.. Trenutno i ja mršam, imam nekih 7 kg sala da skinem da dođem do trbušnjaka i ciljam da to završim do prvog juna.

  22. #3447
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    106
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ima li ko da mi da program ishrane nedeljni za dobijanje telesne mase,znaci samo da se sto efikasnije i sto brze ugojim...

  23. #3448
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Niksic
    Posts
    4,226
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Za supse od poznatih proizvodjaca: Optimum, BSN, Labrada... pm me.
    A man,as a general rule,owes very little to what he is born with.A man is what he makes of himself

  24. #3449
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Plav
    Posts
    1,777
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne znam jesam li na pogresnom mjestu, ali bi voleo da mi neko da savjet. Posto sam dosta mrsav (74kg) htjeo bih da se malo popravim makar na 85kg pa da pocnem u teretanu na trenge malo za ramena, grudi, nebih nesto previse nego samo fino da se zategnem.. ali problem je u tome sto jedem ko "stoka" tako da kazem a ne mogu se popravit, sad ne znam dal da kupujem one proteine i cuda, il neko zna neki drugi nacin sto bi mi pomoglo? Nebih voleo da kupujem proteine itd jer sam cuo da to nije zdravo, da je zdravija normalna ishrana ..

    Citao sam na netu da su dobra jaja ziva da se piju ujutro sa mlijekom, sta mislite o tome?

    Ako je neko imao iskustva, eto nek podijeli.. bio bih zahvalan
    Last edited by HaRRy; 20-02-13 at 23:54.

  25. #3450
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Tamo đee se gusle čujuu
    Posts
    1,274
    Thanks Thanks Given 
    938
    Thanks Thanks Received 
    94
    Thanked in
    74 Posts

    Default

    hoces prvo da se popravis pa onda da pocens u teretanu?
    pocni odmra u teretanu,povecaj unos ugljenih hidrata(kvalitetnih),izbaci hleb,tjestenine i ostalo smece.
    Jedi dnevno po ~700gr mesa,pilece bijelo.Onda masti unosi zdrave tu oko 50-70gr.Sve to dnevno podijelis u 5-6obroka.
    Mozes da uzmes blend(protein) koji ce ti koristit poslije treninga i mozes da ga koristis kao zamjenu za obrok,ali jedan obrok zamijenis sa njim,ne 4.
    Protein nije stetan,samo mi nije jasno gdje si to mogao cut!vjerovatno od nekih pametnih ljudi.
    Molim te daj mi clanak ili nesto gdje pise da su ziva jaja zdrava?
    Nisu zdrava,mozes da zakucis salmonelu.Najbolje ti je da kuvas jaja,tako im je najveca BV.
    Ovoo ti je u grubo ispricano.Pocni ti da treniras,povecaj klopu i bices rezultata,poz

Page 138 of 401 FirstFirst ... 3888128134135136137138139140141142148188238 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Bodybuilding
    By vIbes in forum Ostali sportovi
    Replies: 16
    Last Post: 06-11-04, 10:40

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •