Page 3 of 79 FirstFirst 12345671353 ... LastLast
Results 51 to 75 of 1961

Thread: Kolašin

  1. #51
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    89
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sve moze!
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  2. #52
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    glavni grad
    Posts
    329
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Calexico View Post
    a onda ti za uzvrat da uletis kad se bude krompir kupio...
    ... da vidimo kakav si ti komsija
    ocu vala,dako zakucim jednu vervu
    podgorica - staropodgoricanima

  3. #53
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    89
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nocas pjevam sa bendom "Katarza" u kaficu "Balkan" pa ko hoce da dodje, neka svrati, bice lijepo da se upoznamo...Ono, jesam prikasnio sa obavjestenjem, ali, jbg...
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  4. #54
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    zemlja drndalija
    Posts
    309
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by pekom View Post
    Nocas pjevam sa bendom "Katarza" u kaficu "Balkan" pa ko hoce da dodje, neka svrati, bice lijepo da se upoznamo...Ono, jesam prikasnio sa obavjestenjem, ali, jbg...
    heh.. je l' maestro Abramović još lider toga benda ? :mrgreen:

  5. #55
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    1,001
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    previše raje noćas tamo ne bih ušao kad vidim toliku gužu ni puškom da me ćeraš, ipak je za mene dobar stari dobri PUB za rončenje :mrgreen:

  6. #56
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    89
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nemam pojma, zasad nijesam primijetio da je iko lider... Zasto imam osjecaj da je to bilo pitanje sa mnogo ironije u sebi? Imali smo problema i to podosta, opteretili smo miksetu, riknulo pojacalo, riknula dva zvucnika, koja su sluzila ujedno i kao monitori, zice na gitari stavili taj dan, pustale poslije dva rifa... Ipak, kazu da je bilo dobro, bilo je podosta mase, vecinom su zadovoljni, a imali smo i fin repertoar... Nista sad, svrsenom poslu, kazu, nema mane...
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  7. #57
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    2
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Pomoć

    Pozdrav za sve na forumu.Javljam se iz Vojvodine i zamolio bih vas ako ste u mogućnosti da mi odgovorite na sledeće pitanje.Prijatelj me zamolio da mu pomognem oko sledećeg.Nasledio je zemlju u Kolašinu i dao mi je papire sa parcelama tj gde se nalazi.Zemlja se nalazi u K.O.Padež,Bećovača.Ako može neko da mi odgovori gde se tačno nalazi taj deo ili gde bih mogao da saznam o tome više, bio bih mu veoma zahvalan.Izvinjavam se unapred što se prvi put javljam na ovom forumu i odmah tražim neku pomoć.Unapred zahvalan.

  8. #58
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    476
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Vidocq View Post
    E zato mi podgoricani imamo veliki problem s vama.. da nijesam ima vezu nikad se ne bih upisa na fakultet.. a zasto.. jer i poslije otvaranja fakulteta u bp vi dolazite s planina da ucite ovamo.. ali jbg nijeste vi krivi za to.
    Zasto taj cinizam, "vi s planina" ???
    Bolje bi ti bilo da prosetas malo po Crnoj Gori pa stvarno da vidis dje zivis, nije Crna Gora samo Podgorica i Budva.
    A samo da znas, da nije bilo nas "s planine" malo $utra bi bila nezavisna Crna Gora.
    I jos jedno prijatelju, biti staropodgoricanin se ne dobija rodjenjem u Podgorici vec porijeklom. A ko zna odakle je tvoje, mozda su i tvoji odnekle dosli "s planine" !!!
    Last edited by CRNOGORAC_FR; 19-11-07 at 17:12.

  9. #59
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    1,001
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by poljoprivrednik View Post
    Pozdrav za sve na forumu.Javljam se iz Vojvodine i zamolio bih vas ako ste u mogućnosti da mi odgovorite na sledeće pitanje.Prijatelj me zamolio da mu pomognem oko sledećeg.Nasledio je zemlju u Kolašinu i dao mi je papire sa parcelama tj gde se nalazi.Zemlja se nalazi u K.O.Padež,Bećovača.Ako može neko da mi odgovori gde se tačno nalazi taj deo ili gde bih mogao da saznam o tome više, bio bih mu veoma zahvalan.Izvinjavam se unapred što se prvi put javljam na ovom forumu i odmah tražim neku pomoć.Unapred zahvalan.
    pazi taj Padež ti se nalazi u p**** m****** ili da ti definišem najlakše se dolazi lokalnim vozom na jedno 7-8 km od Kolašina (vozom) a autom bogu iza ledje. Koliko ja znam tamo je zemlje bezvrijedna jer nema ni puta da valja a ima mnogo bližih i atraktivnijih mjesta. ako želiš više da saznas moraš doći u Kolašin i poći u katastar da ti kažu đe je to i ostale detalje.

    A možeš da probaš i ovako
    http://www.nekretnine.cg.yu/katpod.p...&srez=45&ko=29

  10. #60
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    748
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ocu u Kolasin za Novu god, dje da rezervisem za docek? Ima neko ideju? Pub, select, sta jos ima...

  11. #61
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,962
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by CRNOGORAC_FR View Post
    Zasto taj cinizam, "vi s planina" ???
    Bolje bi ti bilo da prosetas malo po Crnoj Gori pa stvarno da vidis dje zivis, nije Crna Gora samo Podgorica i Budva.
    A samo da znas, da nije bilo nas "s planine" malo $utra bi bila nezavisna Crna Gora.
    I jos jedno prijatelju, biti staropodgoricanin se ne dobija rodjenjem u Podgorici vec porijeklom. A ko zna odakle je tvoje, mozda su i tvoji odnekle dosli "s planine" !!!

    mak' se jadan. poludio si :bart:

  12. #62
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    2
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Hvala ti puno na odgovoru ,mada mi prijatelj kaže da je njemu rečeno drugojačije,ali ti živiš tamo i sigurno bolje znaš i kao što sam kažeš najbolje otići tamo i videti na licu mesta.Na sajtu što si ostavio nisam ništa više saznao ali hvala u svakom slučaju.Pozdrav iz vojvodine.

  13. #63
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    1,001
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by poljoprivrednik View Post
    Hvala ti puno na odgovoru ,mada mi prijatelj kaže da je njemu rečeno drugojačije,ali ti živiš tamo i sigurno bolje znaš i kao što sam kažeš najbolje otići tamo i videti na licu mesta.Na sajtu što si ostavio nisam ništa više saznao ali hvala u svakom slučaju.Pozdrav iz vojvodine.
    ako nemas broj parcele mozes i pomocu maticnog broja da vidis parcelu

  14. #64
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    1,001
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kokaina View Post
    Ocu u Kolasin za Novu god, dje da rezervisem za docek? Ima neko ideju? Pub, select, sta jos ima...
    u PUB se nikada nijesu primale rezervacije nego ko prvi dodje njegovo tako da narod poani u 18h da uhvati mjesto i u ponaca svi su vec kontuzovani

    A bice ti svuda dobro ja ti preporucujem PUB pa Balkan pa L'angolo a select drugu noc ali tamo poslije ponoci

  15. #65
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    zemlja drndalija
    Posts
    309
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Talking

    Maaaa, Kolašin je raj za NG, osobito 01.01. kad se počinje rončit' u 11 ujutru, a kafa se ne može vidjeti po stolova k'o da je radioaktivna i to je kao OK. Inače, čujem otvara se novi klub "66" potpuno renoviran, mada opet će najbolje biti u onom pabu...

  16. #66
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    zemlja drndalija
    Posts
    309
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Da, zaboravih i reći da na Jezerinama ima već blizu metar snijega. :yipiiii:

  17. #67
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    748
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Calexico, ewan hvala

    Pa da se izljubimo svi u ponoc, kontuzovani
    Ja volim i idem u Kolasin i ljeti i zimi al nikad nisam bila za NG, pa cu ovaj put da povezem zimovanje i novu jer ko zna kad cu moc ufatit slobodno kasnije.

  18. #68
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    1,001
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kokaina View Post
    Calexico, ewan hvala

    Pa da se izljubimo svi u ponoc, kontuzovani
    Ja volim i idem u Kolasin i ljeti i zimi al nikad nisam bila za NG, pa cu ovaj put da povezem zimovanje i novu jer ko zna kad cu moc ufatit slobodno kasnije.
    Vjeruj mi za NG je najveća ludnica. svi lokali su puni od 11h pa sve do 4-5h. Nećeš pogriješiti to ti je sigurno

  19. #69
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    2,297
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    1 Post

    Default

    I ja ću u Kolašin za Novu godinu. Po prvi put ove godine, čuo sam priče da je dobro. Za sada ide nas 4, možda nas bude i više. Što preporučujete za smještaj i đe za doček. Ostajemo 3 dana.

  20. #70
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    1,001
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Katunjanin View Post
    I ja ću u Kolašin za Novu godinu. Po prvi put ove godine, čuo sam priče da je dobro. Za sada ide nas 4, možda nas bude i više. Što preporučujete za smještaj i đe za doček. Ostajemo 3 dana.
    druže za tri dana Ng možeš jedino tražiti privatni smiještaj. hoteli su već svi puni a ako neko mjesto slobodno to se daje na 5 ili više dana. Preporučujem ti da to što prije rezervišeš jer je skoro sve već zauzeto. što se tiče dočeka, pa neki od lokalnih kafana, ja preferiram već pomenuti PUB ili Balkan. ma đe god da budeš biće ti vrhunski.

  21. #71
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    2,297
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Calexico View Post
    druže za tri dana Ng možeš jedino tražiti privatni smiještaj. hoteli su već svi puni a ako neko mjesto slobodno to se daje na 5 ili više dana. Preporučujem ti da to što prije rezervišeš jer je skoro sve već zauzeto. što se tiče dočeka, pa neki od lokalnih kafana, ja preferiram već pomenuti PUB ili Balkan. ma đe god da budeš biće ti vrhunski.
    Pa nisam ni mislio hotel, nego privatni smještaj. Ima li neko da mi da neki br. telefona da mogu nazvati? Sad za vikend sam planirao da skoknem do gore da potražim nešto. Ima li snijega? Mogu li bez lanaca?

    Može li u tim lokalima da se rezerviše sto za doček?

  22. #72
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica-Kolasin
    Posts
    229
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    javi mi se na pm ako te zanima privatni
    neka bude borba neprestana...

  23. #73
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    1,001
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Katunjanin View Post
    Pa nisam ni mislio hotel, nego privatni smještaj. Ima li neko da mi da neki br. telefona da mogu nazvati? Sad za vikend sam planirao da skoknem do gore da potražim nešto. Ima li snijega? Mogu li bez lanaca?

    Može li u tim lokalima da se rezerviše sto za doček?
    Možeš bez lanaca, može se rezervisati... može i broj na pm

  24. #74
    Join Date
    May 2006
    Location
    Dolina Bogova...
    Posts
    126
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jel moze neko da mi preporuci neki dobar kafic, klub ili diskoteku u Kolasin, jer najvjerovatnije da cu Novu Godinu tamo da cekam, pa bi mi dobro dosla neka preporuka. Fala.....
    My crime is that of curiosity ! ! !

  25. #75
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    1,001
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ZeroC00L View Post
    Jel moze neko da mi preporuci neki dobar kafic, klub ili diskoteku u Kolasin, jer najvjerovatnije da cu Novu Godinu tamo da cekam, pa bi mi dobro dosla neka preporuka. Fala.....
    Čitaja malo visočije i sve će naći, ali ajde da ti ponovim. Najbolje ti je u PUB to definitivno, zatim Balkan i L'angolo. A što se tiče diskoteka imas Select koji je vrhunski a u ovih 15 dana otvara se nova diskoteka 66 (kažu da će biti ludnica). Eto tako... đe god da odeš nećeš promašiti jer je tih dana svuda ludnica!!!!

Page 3 of 79 FirstFirst 12345671353 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. I: Iznajmljivanje kuće za praznike, Žabljak ili Kolašin
    By hacker_aca in forum Ostali oglasi
    Replies: 31
    Last Post: 15-10-14, 00:13
  2. Replies: 3
    Last Post: 29-01-12, 19:56
  3. Replies: 6
    Last Post: 22-01-12, 19:33
  4. T: Privatni smještaj u Kolašin za NG
    By kenneth in forum Nekretnine
    Replies: 0
    Last Post: 28-10-11, 03:56
  5. Partibrejkers - Utorak 13.07. Kolašin (MNE)
    By The.Sloth in forum Muzika
    Replies: 10
    Last Post: 15-07-10, 17:32

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •