Page 7 of 118 FirstFirst ... 345678910111757107 ... LastLast
Results 151 to 175 of 2938

Thread: Vojska Crne Gore

  1. #151
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    5,522
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Dajte ljudi ne zamarajte se sa tom Velikom Albanijom i te druge bajke.Treba jake antiteror jedinice.I napraviti bolju granicnu policiju,da vatamo albance kao amerikanci ove iz meksika xD.Salim se ,ali stvarno npr u Plav treba pojacati granicni prelaz i da se kontrolise tamo gdje se moze preci pjeske.I uvesti tehnologiju za ocitavanje biometrskih pasosa.Ukinuti dvojno drzavljantvo i bez brige .

    Grb bi stvarno trebao bolje da zgleda,npr ovaj Austrijski izgleda slicno kao onaj iz Austro-Ugarske.Mogli bi nesto slicno da urade,ne mora stalno biti isti grb .

  2. #152
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by FORMICA View Post
    CHD (Crnogorsko heraldičko društvo) je imalo svoj prijedlog koji nije na žalost prihvaćen. Ovaj prijedlog je prijedlog jednog vojnog lica za kojeg ranije nijesam čuo. Inače se radi o prijedlozima koji se još mogu mijenjati, a sigurno i hoće.
    Što se tiče zvijezda, u staroj crnogorskoj vojsci su činovi označavani petokrakim zvijezdama, a po avataru Ćipurovom se vidi i šestokraka zvijezda u oznaci na kapi koja vuče porijeklo iz grba države Zete čiji grb je i kod Balšića i kod Crnojevića bio šestokraka zvijezda. Na forumu Montenegrine sam prijedlagao da na malom štitu na prsima dvoglavog orla bude posebna vrsta lava koji bi bio u pozi goropadan sa krilima i ribljim repom čime bi bili predstavljeni svi rodovi vojske a posebno pješadija lav u hodu, avijacija lav u hodu krilati i mornarica tskozvani vodeni lav. To je više bio kao prijedlog za razmišljanje. Ovaj sadašnji znak je inače očajno pretrpan tako da se pored orla raširenih krila (vodoravno raširena krila su znak avijacije), sidra i ukrštenih sablji dodat još vijenac od hrastovog i lovorovog lišća i u vrhu osmokraka zvijezda. Pretrpano i neprepoznatljivo. Trebaju se koristiti prosti znaci a ponekad uvesti i hrabra duhovita rješenja koja neće biti u sukobu sa pravilima heraldike i estetskim utiskom uz jasno prepoznavanje.
    Mozda bi bilo dobro da otvoris zasebnu temu sa svojim prijedlozima pa da svi koji misle da se razumiju u to i stave neko svoje idejno rjesenje.

  3. #153
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    5,522
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Da,imas li to nacrtano?I sta mislite nesto slicno ovom Austrijskom grbom ali da bude dvo glavi i da bude zlatan?Mada bi onda licio na Ruski xD.

  4. #154
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    White Sandy Beach
    Posts
    8,876
    Thanks Thanks Given 
    234
    Thanks Thanks Received 
    47
    Thanked in
    31 Posts

    Default

    Je li Crna Gora u ratu sa Japanom? Nesto se prije pricalo da sa njima nijesmo sklopili mir, meni je ovo smijesno ali neki ne vjeruju.!.

  5. #155
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Sklopljen je mir davno i nijesmo vise u ratu.

  6. #156
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    5,522
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Lol... Japan ni ne zna gdje smo xD.

  7. #157
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    MNE PG
    Posts
    1,974
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    9 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Mozda bi bilo dobro da otvoris zasebnu temu sa svojim prijedlozima pa da svi koji misle da se razumiju u to i stave neko svoje idejno rjesenje.
    Ima na podforumu Istorija tema o grbovima i zastavama. Mada je moj prijedlog bio samo kao ideja u razgovoru, nijesam ništa crtao.

  8. #158
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    5,522
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    ^pa ako znas nekog ko dobro crta,probajte da nacrtate to ,meni zvuci kao odlicna ideja.

  9. #159
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Jug CG (Boka)
    Posts
    72
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Question Znak VCG predlog

    Moj predlog znaka modernog za VCG


    Za pismenoga je dovoljno. LJEPŠE SU MODERNIJE VARIJENTE ako gledaš na tradiciju i istoriju uvjek ćeš nekoga tobože uvrijediti. Pa da se ne bi neko uvrjedio najbolje je izmisliti nešto novo i moderno ne samo za VCg već možda i za državne simbole. Crna Gora se ipak ne svodi na 4 nahije.

    Ovo je samo pokretanje na izradu predloga na forumu - boje (kombinacija metalik boja za sva tri vida) i obrazloženje simbolike naknadno
    Last edited by Jazz63; 02-08-07 at 07:25.

  10. #160
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    5,522
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    ^ne daj boze xD.

  11. #161
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    MNE PG
    Posts
    1,974
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    9 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jazz63 View Post
    Moj predlog znaka modernog za VCG


    Za pismenoga je dovoljno. LJEPŠE SU MODERNIJE VARIJENTE ako gledaš na tradiciju i istoriju uvjek ćeš nekoga tobože uvrijediti. Pa da se ne bi neko uvrjedio najbolje je izmisliti nešto novo i moderno ne samo za VCg već možda i za državne simbole. Crna Gora se ipak ne svodi na 4 nahije.

    Ovo je samo pokretanje na izradu predloga na forumu - boje (kombinacija metalik boja za sva tri vida) i obrazloženje simbolike naknadno

    Ovo je umjetničko djelo Vrlo lijepo izgleda.

  12. #162
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Jug CG (Boka)
    Posts
    72
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Thumbs up

    Više o ovome imate na:
    http://www.mycity.co.yu/Vojno-tehnic..._4.html#584492

    evo još jedne varijante V kao vojska
    Last edited by Jazz63; 02-08-07 at 23:33.

  13. #163
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    5,522
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Vise mi se svidja ovaj sad no ti neki trouglovi..

  14. #164
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    5,522
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

  15. #165
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    2,370
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rave92 View Post
    Dajte ljudi ne zamarajte se sa tom Velikom Albanijom i te druge bajke.Treba jake antiteror jedinice.I napraviti bolju granicnu policiju,da vatamo albance kao amerikanci ove iz meksika xD.Salim se ,ali stvarno npr u Plav treba pojacati granicni prelaz i da se kontrolise tamo gdje se moze preci pjeske.I uvesti tehnologiju za ocitavanje biometrskih pasosa.Ukinuti dvojno drzavljantvo i bez brige .

    Grb bi stvarno trebao bolje da zgleda,npr ovaj Austrijski izgleda slicno kao onaj iz Austro-Ugarske.Mogli bi nesto slicno da urade,ne mora stalno biti isti grb .
    Velika Albanija nije bas neka velika bajka. Kad se svakome vrlo realno svidjela ideja o Velike Srbije tako i moze o Velike Albanije. Ne zaboravi da su uvijek velike sile odlucivale o sudbini Balkana a ne mi sami...

    Ako naprimjer SAD zele Veliku Albaniju ce i to tako biti... na Ruse se nemoze bas mnogo graditi u glavna vremena te puste na put...

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Sklopljen je mir davno i nijesmo vise u ratu.
    Zbog cega je bio rat? Ili da li pricamo o WWII?

    Quote Originally Posted by Rave92 View Post
    Lol... Japan ni ne zna gdje smo xD.
    Kako neznaju? Igrali smo skoro protiv njih i Kolumbije fudbal za Kirin Kup

    Quote Originally Posted by Jazz63 View Post
    Moj predlog znaka modernog za VCG

    Za pismenoga je dovoljno. LJEPŠE SU MODERNIJE VARIJENTE ako gledaš na tradiciju i istoriju uvjek ćeš nekoga tobože uvrijediti. Pa da se ne bi neko uvrjedio najbolje je izmisliti nešto novo i moderno ne samo za VCg već možda i za državne simbole. Crna Gora se ipak ne svodi na 4 nahije.

    Ovo je samo pokretanje na izradu predloga na forumu - boje (kombinacija metalik boja za sva tri vida) i obrazloženje simbolike naknadno
    Dobar predlog... vrlo moderan. Moje komplimente!

    Quote Originally Posted by Jazz63 View Post
    Više o ovome imate na:
    http://www.mycity.co.yu/Vojno-tehnic..._4.html#584492

    evo još jedne varijante V kao vojska
    Ma vrlo ti je ljep predlog brate ali uopste ne znam da li je jos muguce uslati predlog... To je pitanje velike jer bi i ja moje predloge poslao... ali koliko se cuje su vec odlucili kako i sto tako da nema bas sile siljati vjerujem...

    Zbilja postavi na taj zeleni pod taj Krstas iz proslog predloga...

    Quote Originally Posted by Rave92 View Post
    Eh bravo, postavio si nesto na internet (ali bas nema veze wikipedia je inace encyclopedija za self-made bajke sirom svijeta pa...) ali koliko sam nasao bio na jedan drugi forum... je ovaj grb jos PREDLOG. Pa tako vidji sam.

    -----

    Ma i da kazem neki kao naprimjer Rave92 govore da nam ne treba bas neka vojska nego jake anti-terror jedinice.

    Sa tim se uopste ne slazem. U naprimjer rat kao sto je bio u Makedoniju protiv Albanskih rebela se vrlo tesko ratilo... i ne vjerujem da bi nasi mnogo trpljeli tempo u slucaju da bi nas neko napao sa vise vojnika...

    I inace bi ih nekoliko stradalo, a jedan po jedan pa ostane nista i onda imamo mrtve spec. jedinice. U to kratko vrijeme nemozemo nikako dopunjavati rezervu jer je potrebna dobra i duga obuka za ove jedinice. A ovako bez malo vojnika ili naprimjer kao sto neki kazu uopste bez vojnika bi bili izgubljeni.

    Samo se ja pitam ovih dana kakva nam je to vojska.

    - Ima cemo dvije fregate... sve ce na remont da se konvertiraju kao patroulne fregate.

    - Ostali material mornarice krece na prodaju ili vec stoji na prodaju ili je vec prodato.

    - Tenkovi T-55 ukupno 61 komada (bez obzirom 1 komad koji je za muzejum) su izrezani i posli u zeljezari pu Niksic (sada neki kazu sta ce nam to staro go*no ali je bolje drzati to sto imas nego bacati).

    - Druge tenkove nemamo.

    - Nemamo ni Anti-Tank granate i drugu opremu koje bi mogle dignuti danasnje moderne tenkove "u zrak".

    - Nemamo nikakve borbene avione u upotrebljivom stanju. G-4 ce na prodaju koliko sam cuo. A Gazele i Mi-8 ce nam biti "Air Force" sramota da se tako nesto Air Force zove.

    - Nemamo nikakve PVO sisteme. U slucaju da bi doslo ikada o napada sa neba... mi nemamo nista da ih gademo.

    - Puske i dalje su nam stare AK-47 puska made by Zastava Oruzije (tako mi se cini) i nisu na jednakom vrhom drugih pusaka. Nama bi nesto trebalo kao Zastava M-21... inace ako bi smo profesionalnu malu vojsku ce mo veci budget morati imate nego ove 8 milijona per godinu.
    Last edited by MNT; 05-08-07 at 18:55.

  16. #166
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Jug CG (Boka)
    Posts
    72
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Dok konačno ne izađe u javnost ni je ništa gotovo

    Nije vjerovatno još definisan izgled znakova, zato ga i nema na sajtu VCG, iako je najavljeno na istom da će biti postavljeni 24.07.07.

    Daj da vidimo i vaše predloge, ako se mi na forumu složimo oko znaka VCG, pošaljemo ga, pa šta bude (ha, ha, ha, znak uradio nepoznati autor) :blah:

  17. #167
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    2,370
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jazz63 View Post
    Nije vjerovatno još definisan izgled znakova, zato ga i nema na sajtu VCG, iako je najavljeno na istom da će biti postavljeni 24.07.07.

    Daj da vidimo i vaše predloge, ako se mi na forumu složimo oko znaka VCG, pošaljemo ga, pa šta bude (ha, ha, ha, znak uradio nepoznati autor) :blah:
    Aha brate ti si Grbalj na mycity jeli ne?

    Imam ozaku VCG, kao i znak pripadnosti, cinove, grbove mornarice, pjesadija, vazduhoplovstva itd...

    Ali to jos necu sve da postavim na internet jer ih nisam digitalisao. Stoje mi na papir :mrgreen:

    Sada bih i uhvatio izradu grbova i logoa specialnih jedinica ali nazalost bas neznam koliko ih ima, i sto im je ime i specialitet.

    Ako jos mogne ce moji predlozi krecati pu Ministarstvo Odbrane CG. Samo mi je pitanje gde se treba siljati... i kako se nasi drze za autorska prava itd?

    Pozdrav,

    MNT

  18. #168
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Jug CG (Boka)
    Posts
    72
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MNT View Post
    Aha brate ti si Grbalj na mycity jeli ne?

    Imam ozaku VCG, kao i znak pripadnosti, cinove, grbove mornarice, pjesadija, vazduhoplovstva itd...

    Ali to jos necu sve da postavim na internet jer ih nisam digitalisao. Stoje mi na papir :mrgreen:

    Sada bih i uhvatio izradu grbova i logoa specialnih jedinica ali nazalost bas neznam koliko ih ima, i sto im je ime i specialitet.

    Ako jos mogne ce moji predlozi krecati pu Ministarstvo Odbrane CG. Samo mi je pitanje gde se treba siljati... i kako se nasi drze za autorska prava itd?

    Pozdrav,

    MNT
    Pa šalji na kontakt sajta ministarstva odbrane ili na kontakt na sajtu GŠ VCG.

    Koliko ja znam dati su urađeni predlozi jedinicama da daju primjedbe i sugestije na urađene znakove jedinica i da to dostave za oko 30 dana - početkom septembra, pa imaš dovoljno vremena da se pozabaviš ovom problematikom.

    Imaš strukturu specijalne brigade na sajtu www.vcg.cg.yu pa vidi šta treba da uradiš.

  19. #169
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    2,370
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jazz63 View Post
    Pa šalji na kontakt sajta ministarstva odbrane ili na kontakt na sajtu GŠ VCG.

    Koliko ja znam dati su urađeni predlozi jedinicama da daju primjedbe i sugestije na urađene znakove jedinica i da to dostave za oko 30 dana - početkom septembra, pa imaš dovoljno vremena da se pozabaviš ovom problematikom.

    Imaš strukturu specijalne brigade na sajtu www.vcg.cg.yu pa vidi šta treba da uradiš.
    Hvala na odgovor Jazz63.

    Naravno je tako da imam dovoljno vremena da predlozim moje embleme, ali mi jedno nije bas nesto jasno na semu VCG.

    Sto je:

    - Bataljon za pocasti?

    - Ceta vojne policije (grupa vojne policije da (MP) ali sta oni cine?)

    - Pjesadijska Brigada je vjerujejem najveci i predstavlja "obicne" vojnike?

    - Brugada za obuku i podrsku cega? Novih vojnika?

    - Vazduhoplovna baza mi je jasno ali da li ove jedinice nemaju specialna imena ili brojeve naprimjer 72. Spec. Br. (72. Specialna Brigada Vojse Srbije) 63. Pad. Br. (63. Padobranska Brigada Vojske Srbije).

    Inace, vjerujem da moji predlogi nemaju neko sanse u takmicenje, jer su drugi i mozda mnogo bolji, do toga stoji da ostale predloge jos nikad nisam vidjeo.

    Pozdrav,

    MNT

    (Ima koliko e-mailova na taj websajt, a da li su neki ili sve uredu ko ce znati. Nego evo ako trebadne cu ja preko forumasa SCUBA probati da nestoucinim ako on hoce.)

  20. #170
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    11,136
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Jazz63 View Post
    Moj predlog znaka modernog za VCG


    Za pismenoga je dovoljno. LJEPŠE SU MODERNIJE VARIJENTE ako gledaš na tradiciju i istoriju uvjek ćeš nekoga tobože uvrijediti. Pa da se ne bi neko uvrjedio najbolje je izmisliti nešto novo i moderno ne samo za VCg već možda i za državne simbole. Crna Gora se ipak ne svodi na 4 nahije.

    Ovo je samo pokretanje na izradu predloga na forumu - boje (kombinacija metalik boja za sva tri vida) i obrazloženje simbolike naknadno
    hahahahahahhahaha...a shto bi ovo...mislili bi da mi smo za neku WINDOWS podrshku:blah: ...

    ali ako vetj trazhish predloge i komentare da reknem i ja poneshto...kad smo kod boja...boje su ti bozhe me oprosti, ali bukvalno, ada ka da si krenuo/la crtanku da bojish...:blah:

  21. #171
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    11,136
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by MNT View Post

    Sto je:

    - Bataljon za pocasti?
    bataljon koji je u funciji pri razlichitim manifestacijama, ceremonijalima, posjetama stranSSkih delegacija itd..

    - Ceta vojne policije (grupa vojne policije da (MP) ali sta oni cine?)
    je ona cheta koja je niti policija niti vojskaaaaaaa:blah:

    - Pjesadijska Brigada je vjerujejem najveci i predstavlja "obicne" vojnike?
    ada da ti se zna shto je pjeshadija???

    Brugada za obuku i podrsku cega? Novih vojnika?
    brigada za logistiku, komunikaciju(chitaj:spijunazhu), raznorazne obuke itd itb


    (Ima koliko e-mailova na taj websajt, a da li su neki ili sve uredu ko ce znati. Nego evo ako trebadne cu ja preko forumasa SCUBA probati da nestoucinim ako on hoce.)[/quote]

    e e ...kontktiraj SCUBU on ti ja dao"dushu" za to...:blah:

  22. #172
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    tamo na kraju mora, ispod planina, tamo je kuća moja, tamo je moj dom
    Posts
    31
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja samo da vas obavijestim da sam ja postavio ovaj video na you tube:



    sada prikupljam dokumentaciju za nastavak pa bih vas molio da na forum postavite sto vise slika sa vjezbi u danilovgradu.Nemojte me samo bombardovat sa ovim slikama sa sajta vojske.Mogu i slike crnogorske policije ( na SAJ mislim).

    p.s. od nas bi mogli napravit novi generalštab a?

  23. #173
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Jug CG (Boka)
    Posts
    72
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    the King:
    sada prikupljam dokumentaciju za nastavak pa bih vas molio da na forum postavite sto vise slika sa vjezbi u danilovgradu.Nemojte me samo bombardovat sa ovim slikama sa sajta vojske.Mogu i slike crnogorske policije ( na SAJ mislim).


    Dobro nijesi loše napravio ovo, mada ima naoružanja koje nema u VCG. Imaš na ovome fotografija koje sam ja lično snimio . Biće fotosa, ali sad nema nekih aktivnosti (avgust) sačekaj malo.

  24. #174
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    tamo na kraju mora, ispod planina, tamo je kuća moja, tamo je moj dom
    Posts
    31
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    [quote=Dobro nijesi loše napravio ovo, mada ima naoružanja koje nema u VCG. Imaš na ovome fotografija koje sam ja lično snimio . Biće fotosa, ali sad nema nekih aktivnosti (avgust) sačekaj malo.[/quote]
    Nadam se da će ih biti jer hoću da uradim jedan odličan video.Što se tiče naoruzanja kojeg nema u VCG mislim da se to odnosi na Bumbara sto se u narednom videu ( nadam se da cu ga zavrsit brzo sve zavisi od materijala)
    nece ponoviti.

  25. #175
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Nego da ve priupitam. Ja sam 2004 uredno regrutovan za vojsku, Beli Manastir, auto jedinica, ili specijalne jedinice. Tako su mi rekli auto je kao prva opcija ovo je kao druga. Nebitno.
    Bio sam pozivan na vojni sud 3 puta poslije toga, zbog neodazivanja pozivu na regrutaciju iako sam uredno imao vojnu knjizicu :roll:
    E sad znam da je kod nas ukiunto obavezno sluzenje vojnog roka.
    A sto je sa svojevoljnim sluzenjem vojske? Hipoteticki govoreci... Mogu li kao svrseni student da odem da odsluzim otadzbini to sto treba?
    I koliko traje to?
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

Page 7 of 118 FirstFirst ... 345678910111757107 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Branko Vojicic: Trinaest godina od rata za mir
    By G R A D in forum Istorija
    Replies: 14
    Last Post: 29-05-10, 20:12
  2. CRNA GORA DO DOSELJAVANJA SLOVENA
    By G R A D in forum Istorija
    Replies: 6
    Last Post: 22-04-09, 18:22
  3. 1918 i svijet
    By Hari Krisna in forum Istorija
    Replies: 16
    Last Post: 18-03-08, 11:20
  4. Spoljni dug Crne Gore u jednom danu porastao za 50% !!!
    By Vlado Dapčević in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 219
    Last Post: 31-07-07, 23:00
  5. Ustavna Povelja
    By SteVuk in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 6
    Last Post: 26-12-04, 02:24

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •