Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 25 of 60

Thread: Ubice dosle iz Srbije!!

  1. #1
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default Ubice dosle iz Srbije!!

    Evo sad rece istrazni sudija Radomir Ivanovic da ne smije da komentarise o slucaju u interesu istrage, da kola nisu otvarali ali da se u kolima vidi:

    - automatska puska sa na kundaku urezanim cirilicnim imenom

    - hemijska olovka sa cirlicnim natpisom - imenom izvjesne partije iz Srbije.


    Pa misle li oni da smo mi bas totalno blesavi????

  2. #2
    Join Date
    May 2004
    Posts
    92
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Istrazni sudija Ivanovic saopstio nove detalje

    Istrazni sudija Radomir Ivanovic saopstio je danas novinarima nove detalje u vezi sa sinoc otkrivenim vozilom iz koga je, prema osnovanim sumnjama policije, pucano na Duska Jovanovica, direktora i glavnog urednika lista “Dan”. Osim radnije poznatih podataka o oruzju koje se nalazilo u vozilu, Ivanovic je kazao da se, bez otvaranja vozila, mogla vidjeti hemijska olovka na podu ispred sjednista suvozaca, sa natpisom jedne politicke partije iz Srbije, kao i ugravirani, cirilicni natpis na kundaku jedne od automatskih pusaka, vidjenih u vozilu. Ivanovic nije zelio da otkrije naziv partije, niti sta je ugravirano na kundaku oruzja.

    Istrazni sudija je kazao i da je u blizini vozila ponadjen par registaskih tablica sa identicnim brojevima i da su one sa podrucja Srbije. Takodje je naveo da je jedna zena, koja zivi u blizini, predala policiji pletenu kapu, koju je juce nasla u blizini mjesta gdje je pronadjeno vozilo. Ivanovic je potvrdio i pronalazak hirurskih rukavica, o cemu je vec pisala danasnja stampa.

    Istrazni sudija je kazao da se vozilo iz koga je, kako se pretpostavlja, pucano na Jovanovica, nalazi u jednoj plombiranoj policijskoj garazi, te da se ceka na dolazak ekipe iz iunostranstva, koja treba da donese i najsavremeniju forenzicarsku opremu. Tek tada ce vozilo biti otvoreno.
    http://www.pcnen.cg.yu/pcnen2/vijesti/
    Ubili ste ga SVI VI koji zelite ovakvu sadasnjost kao buducnost. Vi koji spavate dok se ludilo siri i Crnjom i Gorom! Ubili ste ga Vi koji bezite od istine, Vi koji cekate da vam neko servira bolju buducnost,
    Vi koji klicete ubicama i njihovim gazdama!

  3. #3
    Join Date
    May 2004
    Posts
    92
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Re: Ubice dosle iz Srbije!!

    Quote Originally Posted by SKOJ
    Pa misle li oni da smo mi bas totalno blesavi????
    Misle li da smo totalno blesavi ?
    Ada LUDI izgubljeni u svemiru i prostoru a ne blesavi. Dok li ih trpimo i drzimo glave na panjeve fino namjestene. A svaki dan sto su oni nama vlada i bog i batina, mi njima glavu fino na panj namjestamo.

    Evo ovaj put posjekose Jovanovica, nemojmo zaboraviti da je 24 decembra pokusan antentat nesrecnim slucajem na Zivkovica. Bojim se da ne krene serial jer sto vise Zakon visi Milu iznad glave, to ce vise zrtava da pada.
    Ubili ste ga SVI VI koji zelite ovakvu sadasnjost kao buducnost. Vi koji spavate dok se ludilo siri i Crnjom i Gorom! Ubili ste ga Vi koji bezite od istine, Vi koji cekate da vam neko servira bolju buducnost,
    Vi koji klicete ubicama i njihovim gazdama!

  4. #4
    Join Date
    May 2004
    Posts
    92
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A ovaj gore tekst, takva je nakarada bolesne maste da se covjek ni u jednim okolnostima nemoze nasmijati.

    Neka je slava poginulom Dusku Jovanovicu, otisao je u istoriju.
    Ubili ste ga SVI VI koji zelite ovakvu sadasnjost kao buducnost. Vi koji spavate dok se ludilo siri i Crnjom i Gorom! Ubili ste ga Vi koji bezite od istine, Vi koji cekate da vam neko servira bolju buducnost,
    Vi koji klicete ubicama i njihovim gazdama!

  5. #5
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    PODGORICA
    Posts
    403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Olovka u kontejneru, pletena kapa... Odlicnu taktiku primjenjuju nasi pubovi! Zamislite tek da se u kontejneru pojavila ambalaza 'Vitala' - odmah bi se znalo - ubice su iz Zrenjanina! Kakvi idioti :x
    Nego, stanari zgrade ispred koje je pronadjen automobil tvrde da u petak na parkingu nije bilo tog golfa :roll:
    There's a woman of a different kind,
    She needs much more - she's a money whore,
    Fame 'n' wealth - nothing else on her mind,
    She needs much more - she's a MONEY WHORE!
    ___
    RIOT '69 - Skinheads Against Racial Prejudice

  6. #6
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Kotor, SCG
    Posts
    1,366
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by S_K_I_N_H_E_A_D
    Olovka u kontejneru, pletena kapa... Odlicnu taktiku primjenjuju nasi pubovi! Zamislite tek da se u kontejneru pojavila ambalaza 'Vitala' - odmah bi se znalo - ubice su iz Zrenjanina! Kakvi idioti :x
    Nego, stanari zgrade ispred koje je pronadjen automobil tvrde da u petak na parkingu nije bilo tog golfa :roll:
    Ovo sto oni rade je vrijedjanje zdravog razuma. Mene uopste na kraju krajeva ne interesuje ko su ubice i odakle su, vrlo je moguce da su iz Srbije, interesuje me ko je narucilac ubistva a mislim da je narucilac u vladi Crne Gore i da nikada nece , barem dok se DPS ne smijeni sa vlasti, biti otkriven. Ko sto nisu razrijesena ni ovih ostalih 20 ubistava od prije.

  7. #7
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Da je Milošević kojim slučajem na vlasti, već bi izgleda ratovali sa Srbijom.

    Eto im prilike za pojačanu kampanju organizovanja referenduma i "sporazumnog razdvajanja sa Srbijom" - koju Kujović danas nije propustio posle budalastog "nalaza" istražnog sudije...

  8. #8
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    191
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nemojte tako kad je ubica izrezbario svoje ime na kundaku puske kojom je ubio i to na maternjem jeziku (da ne pricamo o tablicama i olovci na maternjem)!

    P.S.Svasta ce se tu jos naci,samo da eksperti za maternji stignu iz Jevrope na uvidjaj ili vec ugodjaj!?

  9. #9
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    c-c-c... a da nije kojim slučajem zaboravio i ličnu kartu :?: :shock:

    dešava se to... u žurbi...

  10. #10
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    191
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Samo se vi sprdajte jer kola jos nisu ni otvarana,a vec ima dovoljno dokaza za optuzbu.
    Nije ni cudo da su toliki novac ponudili,kad je slucaj 'zamrsen'! :idea:

  11. #11
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,510
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default Re: Ubice dosle iz Srbije!!

    Quote Originally Posted by olivija****
    Quote Originally Posted by SKOJ
    Pa misle li oni da smo mi bas totalno blesavi????
    Misle li da smo totalno blesavi ?
    Ada LUDI izgubljeni u svemiru i prostoru a ne blesavi. Dok li ih trpimo i drzimo glave na panjeve fino namjestene. A svaki dan sto su oni nama vlada i bog i batina, mi njima glavu fino na panj namjestamo.

    Evo ovaj put posjekose Jovanovica, nemojmo zaboraviti da je 24 decembra pokusan antentat nesrecnim slucajem na Zivkovica. Bojim se da ne krene serial jer sto vise Zakon visi Milu iznad glave, to ce vise zrtava da pada.

    Sto ti pricas? Koga ti trpis? ZENO ti zivis daleko odavde i ti si poslednja osoba koja treba da se zali!! Ne mozes ti bolje znat sto je bolje za nas od nas koji zivimo ovdje!! Dokazala si vec kakve su ti informacije tako da te molim da do daljnjeg ne AVETAS mnogo!!

  12. #12
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    191
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kefalo,
    Nemoj da se ljutis na Oliviju.Ona uzme pa pise onako od srca,nego ti fino kad ona pretera u izrazavanju prepravi to sto ti se ne dopada,pa se neces vise ljutiti.

    P.S.Pitaj kolegu koji je to radio Kontroloru za savet!

    P.P.S.Kako to da se ne naljuti na ono govedo from sweden!?

  13. #13
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    433
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A KUKU MENI, JA SAM KAD SAM BIO U VOJSKU NA STRAZU BRITVICOM UREZAO NA KUNDAK SVOJE IME, NIJE VALJDA TO BAS TA PUSKA? ... SAD CE DOC DA ME UHAPSE, LELEEEE MENI !!! :cry: :cry: :cry: :?: :!: :!: :shock: :shock:

    NASA EFIKASNA POLICIJA JE JOS EFIKASNIJOM AKCIJOM PRONASLA I RUKAVICE, I DETALJNIM PREGLEDOM ISTIH JE UTVRDJENO DA SU PRAZNE TJ. NEMA NIKO U NJIMA

  14. #14
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    95
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nicovic: Ubistvom Jovanovica neko zeli da politicki eliminise Djukanovica

    Marko Nicovic, ugledni policijski ekspert i predsjednik Medjunarodne policijske agencije za suzbijanje droge, kazao je za danasnje “Vijesti” da je vrlo moguce da su ubistvo Duska Jovanovica organizovali neki ljudi iz vlasti bliski crnogorskom premijeru Milu Djukanovicu, u dogovoru sa stranim faktorom i ljudima iz sive zone, sa ciljem da politicki naskode upravo Djukanovicu i da mu ne dozvole da se politicki konsoliduje nakon afera sverca cigareta i seks trafikinga. Nicovic pretpostavlja da su u ubistvo direktora i glavnog urednika lista “Dan” “sigurno ukljuceni ljudi iz policije i politickog establismenta”, kao i da to ubistvo u ovom trenutku najmanje odgovara Djukanovicu.

    “Kada se organizuje takvo ubistvo, pogotovo urednika novina, svi u piramidi moraju biti podredjeni dobroj organizaciji – nekome ko moze da finansira i izdrzi politicku i medijsku presiju”, kazao je Nicovic, dodajuci da “to nijesu ni neorganizovane, ni naivne strukture”, i da je samo ubistvo pripremalo “vise desetina ljudi”.

    Conspiracy theory is as follows:
    Sad ce da kazu - ubice iz Srbije, nalogodavci Marovic i Kostic 'secerana' (sjetite se clanka u 'Dan-u' od prije neki dan o tome da su crnogorci prebacili Kostica u Hrvatsku)- Marovic hoce da skloni Mila, uz pomoc stranih faktora, ovaj (Milo) se ne da...MILO UBICO!

  15. #15
    Join Date
    May 2004
    Posts
    92
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    kefalo i zippy, ako imate koji komentar kao ostali a specijalno sto vi to najbolje znate izvolite recite. Vase srceparajuce poruke prema meni licno uposte me ne zanimaju ali vase misljenje a specijano to vi to znate a mi ne znamo - DA.

    Znaci, sta biste mogli da izjavite povodom cirilice i potpisa na pusaka (kad ste vec takva stoka da ni na jednoj temi niste izjavili saucesce za jednog cestitog covjeka i zrtvu mafijaskog rezima.)

    ps
    e jest evo ima nas sto necemo da podrzavamo ubistvo CUTNJOM jer je i to u normalne zemlje kaznjivo. e jest evo ima ih sto su u tu raspalu rupu dolje i sto nisu u udobnu stolicu i sa mirisljavom svjeciom i kolacima na birou no u govnima pa opet eto ima ljudi sto nece da zatvore oci na likvidacije. Pa ti sto podrzavaju ubistva a evo i vas dvoje se pridruzi to nije ljudsko bice nego ima neke srafove u mozak da mu fale. Neka je i takvima bog u pomoc... trebace sjutra CG oporavljati i graditi no sa kime ?
    Ubili ste ga SVI VI koji zelite ovakvu sadasnjost kao buducnost. Vi koji spavate dok se ludilo siri i Crnjom i Gorom! Ubili ste ga Vi koji bezite od istine, Vi koji cekate da vam neko servira bolju buducnost,
    Vi koji klicete ubicama i njihovim gazdama!

  16. #16
    Join Date
    May 2004
    Posts
    92
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Za Nicovica sto prica da su oni sto oce da eliminisu Mila - eliminisali Jovanovica da bi eliminisali Mila ..


    Pa kada je jasno da je ubistvo pripremalo desetine ljudi, kada je jasno da je danima i nedjeljama i mjesecima zrtva bila pracena autom i masinkama do nesrecnog trenutka 26 maja ...

    Kako to da tajne i javne policije nista nisu registorovale ?
    Da li to znaci da je u CG pojava vozila sa maskiranim i naoruzanim masinakama ubicama normalna stvar ?
    Da li to znaci da u CG niciji zivot nije siguran radi toga sto se po gradu krecu kola sa placenim ubicama ?

    Ako je tako, znaci ako se u CG krecu neometano kola sa profesionalnim ubicama, kako to da Mila niko od 'prijatelja' nije skinuo ?

    Kako to da 20 ubistava (a treba dodati jos 20 povrh toga), znaci ljudi iz vrha vlade i ljudi u biznisu sa vladom NESTAJU a Milu nikad nista ?

    Ako Milo toliko dobro moze SEBE zastiti onda sigurno da mora da zna kada tica preleti CG a ne sto drugo.

    Jasno je da policija javna i tajna sve drzi pod kontrolu a kako sama kaze kad organizuje ubistva tu neme greske. Kakvi su to specijalci dovoljno je znati ako se tri put prodje autom okolo grada. Ko ne vjeruje neka proba i ako ga ne zaustavi policija neka javi.
    Ubili ste ga SVI VI koji zelite ovakvu sadasnjost kao buducnost. Vi koji spavate dok se ludilo siri i Crnjom i Gorom! Ubili ste ga Vi koji bezite od istine, Vi koji cekate da vam neko servira bolju buducnost,
    Vi koji klicete ubicama i njihovim gazdama!

  17. #17
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by castel nuovo
    Nicovic: Ubistvom Jovanovica neko zeli da politicki eliminise Djukanovica...
    Pa što ne ubiše Mila no ubiše nedužnog čovjeka :?:

  18. #18
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,690
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    550
    Thanked in
    257 Posts

    Default

    Zato sto je sto puta teze ubiti Mila nego Duska Jovanovica. I zasto vi ovde bulaznite o nekakvoj cirilici? Kakav je cirilica ili latinica pokazatelj(Neka no SKINHED provali da je olovka bila u kontejneru, a SKOJ da je i na olovci bila cirilica...)? Uostalom, svakom mislecem stvorenju je jasno da je i natpis na pusci i olovka tu namjerno, jer - ostavili su olovke, a mogu se kladit da u citavom autu nece biti ni jedan jedini otisak prsta, prema tome, olovka i natpis, kao namjerno podmetnuti, nisu nikakav putokaz ka ubici...

  19. #19
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Herceg-Novi / Montreal
    Posts
    444
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mene ni malo ne bi zacudilo da pronadju pismo s upustvom i u potpis ime narucioca. Kostunica, ili Nikolic, ili neki drugi Srbijanac. Jedva cekam. :roll:
    "Tvrd je orah vocka cudnovata, ne slomi ga, al' zube polomi !"
    "U dobru je lako dobro biti, na muci se poznaju
    junaci !"
    Petar II Petrovic - Njegos

  20. #20
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,510
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by olivija****
    kefalo i zippy, ako imate koji komentar kao ostali a specijalno sto vi to najbolje znate izvolite recite. Vase srceparajuce poruke prema meni licno uposte me ne zanimaju ali vase misljenje a specijano to vi to znate a mi ne znamo - DA.

    Znaci, sta biste mogli da izjavite povodom cirilice i potpisa na pusaka (kad ste vec takva stoka da ni na jednoj temi niste izjavili saucesce za jednog cestitog covjeka i zrtvu mafijaskog rezima.)

    ps
    e jest evo ima nas sto necemo da podrzavamo ubistvo CUTNJOM jer je i to u normalne zemlje kaznjivo. e jest evo ima ih sto su u tu raspalu rupu dolje i sto nisu u udobnu stolicu i sa mirisljavom svjeciom i kolacima na birou no u govnima pa opet eto ima ljudi sto nece da zatvore oci na likvidacije. Pa ti sto podrzavaju ubistva a evo i vas dvoje se pridruzi to nije ljudsko bice nego ima neke srafove u mozak da mu fale. Neka je i takvima bog u pomoc... trebace sjutra CG oporavljati i graditi no sa kime ?
    Pod 1. Ja imam osnovnu kulturu pa tebe necu vrijedjat
    Pod 2. Naravno da mi je zao covjeka, nema potrebe da tebi to govorim
    Pod 3. Jedan od topica ti se zove "Milo Ubico", meni naravno nebi smetalo ovo da ti imas dokaza, ali eto da znas da ce ti se takvi topici i postovi brisat (nevezano oce li pisat MIlo,Filipe,Slavko Perovicu, Vojislave Kostunoco...) dokle ne budes imala dokaze za ono sto pisHes jer priznaces i sama Reci nekom da je UBICA bez dokaza je BOLESNO


    Nemoj mislit da drzim ikom stranu, za to sam da se nadje ubica (sa sve naruciocem) KO GOD TO BIO i da bude osudjen na PLJUVANJE NA SRED TRGA jer svakako to zasluzuje ali dajte da ne osudjujemo nekog bez dokaza

  21. #21
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nije bitno...
    Zato sto je sto puta teze ubiti Mila nego Duska Jovanovica. I zasto vi ovde bulaznite o nekakvoj cirilici? Kakav je cirilica ili latinica pokazatelj(Neka no SKINHED provali da je olovka bila u kontejneru, a SKOJ da je i na olovci bila cirilica...)? Uostalom, svakom mislecem stvorenju je jasno da je i natpis na pusci i olovka tu namjerno, jer - ostavili su olovke, a mogu se kladit da u citavom autu nece biti ni jedan jedini otisak prsta, prema tome, olovka i natpis, kao namjerno podmetnuti, nisu nikakav putokaz ka ubici...
    Putokaz su dvije stvari - to sto je istrazni sudija odmah potrcao na telviziju da isprica kako je vidio kroz prozor od auta hemijsku olovku sa cirilicnim natpisom - imenom partije iz Srbije - iako takve price ocigledno mogu da stete istragi.

    I drugo - ako su ubice namjerno htjele da usmjere istragu ka srpskim strankama, na suprotnu stranu od sebe - ko li bi te ubice mogle biti?

  22. #22
    Join Date
    May 2004
    Posts
    92
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kefalo ti i zippy me zanimate koliko lanjski snijeg, vi se zanimajte za mene ako vas interesujem necu vam nista odgovarati. Vi brisite i stavljajte katance, ovaj forum je u Januaru zatvoren. Ja sam to rekla tad a SAD se vidi da je to to. Pametnih 10 moderatora ode zippy jednina ostade i evo nije sama sada vas ima dvoje.

    Na mom autu pise 'za srecu je potrebno troje' eto ne znam sta drugo vise da vam kazem. Mozda malo vise vazduha i ljubavi, eto vas penzionisarste se za kompjuter sa 20 godina ? Ako fali 2 sata interneta evo da vam posaljem ako je to razlog da ovdje zaradjujete.
    Ubili ste ga SVI VI koji zelite ovakvu sadasnjost kao buducnost. Vi koji spavate dok se ludilo siri i Crnjom i Gorom! Ubili ste ga Vi koji bezite od istine, Vi koji cekate da vam neko servira bolju buducnost,
    Vi koji klicete ubicama i njihovim gazdama!

  23. #23
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,690
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    550
    Thanked in
    257 Posts

    Default

    Ivanovic je kazao da se, bez otvaranja vozila, mogla vidjeti hemijska olovka na podu ispred sjednista suvozaca, sa natpisom jedne politicke partije iz Srbije, kao i ugravirani, cirilicni natpis na kundaku jedne od automatskih pusaka, vidjenih u vozilu
    Ja ovde ne vidim da se kaze da je na olovci nesto napisano cirilicom. Uostalom, ne rece mi kakva bi razlika bila da je na kundaku nesto napisano latinicom?

    Ovo drugo ne bih komentarisao, a ne bi trebao ni ti, jer ni ja ni ti nismo psiholozi da bi mogli i pretpostaviti zasto su ubice ostavile(jer je nisu zaboravile - sigurno) hemisjku sa bas takvim natpisom...

  24. #24
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,510
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by olivija****
    Kefalo ti i zippy me zanimate koliko lanjski snijeg, vi se zanimajte za mene ako vas interesujem necu vam nista odgovarati. Vi brisite i stavljajte katance, ovaj forum je u Januaru zatvoren. Ja sam to rekla tad a SAD se vidi da je to to. Pametnih 10 moderatora ode zippy jednina ostade i evo nije sama sada vas ima dvoje.

    Na mom autu pise 'za srecu je potrebno troje' eto ne znam sta drugo vise da vam kazem. Mozda malo vise vazduha i ljubavi, eto vas penzionisarste se za kompjuter sa 20 godina ? Ako fali 2 sata interneta evo da vam posaljem ako je to razlog da ovdje zaradjujete.

    OPet ti sa tom pricom da nas placaju ... No ajde ... Posto se sa tobom fino ne moze ja cu ti rec ovako:

    Svaki tvoj post u kojem bude vrijedjanja, klevetanja, lupanja netacnih informacija bice brisan (znaci neces bit banovana i sl nego cu ti JA licno brisat te postove) , editovanje mi vise ne pada napamet jer si stvarno prevrsila svaku mjeru, kao sto vidis ovdje ima jos tvojih istomisljenika pa su umjereniji od tebe!!

    Ovim se nasha prepirka nadam se zavrsava

  25. #25
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Herceg-Novi / Montreal
    Posts
    444
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nije bitno...
    Ovo drugo ne bih komentarisao, a ne bi trebao ni ti, jer ni ja ni ti nismo psiholozi da bi mogli i pretpostaviti zasto su ubice ostavile(jer je nisu zaboravile - sigurno) hemisjku sa bas takvim natpisom...
    Cujes li sto velim. Naci ce oni jos dosta "zaboravljenih" stvari. Zivi bili pa vidjeli.

    P.S: A u zurbi su bili tolikoj da su tek sutra dan ondje parkirali auto. :wink:
    "Tvrd je orah vocka cudnovata, ne slomi ga, al' zube polomi !"
    "U dobru je lako dobro biti, na muci se poznaju
    junaci !"
    Petar II Petrovic - Njegos

Page 1 of 3 123 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •