View Poll Results: Ko dobija vecerasnji derbi izmedju Partizana i Crvene Zvezde

Voters
11. You may not vote on this poll
  • Partizan

    1 9.09%
  • Crvena Zvezda

    2 18.18%
  • Nerijeseno

    8 72.73%
Page 264 of 345 FirstFirst ... 164214254260261262263264265266267268274314 ... LastLast
Results 6,576 to 6,600 of 8622

Thread: Srpska reprezentacija i klubovi - fudbal, kosarka, i sve ostalo:)

  1. #6576
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    2,086
    Thanks Thanks Given 
    161
    Thanks Thanks Received 
    257
    Thanked in
    147 Posts

    Default

    Prvaci svijeta jee!!!

  2. #6577
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,716
    Thanks Thanks Given 
    1,260
    Thanks Thanks Received 
    884
    Thanked in
    578 Posts

    Default

    Uraa


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  3. #6578
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    1,824
    Thanks Thanks Given 
    108
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    97 Posts

    Default

    Svaka cast!!!

  4. #6579
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Bravo komsije. Velika sportska sila je Srbija. Novak vaterpolisti kosarkasi ove zene Spanovicka itd.. Lijepo.

  5. #6580
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    1,825
    Thanks Thanks Given 
    110
    Thanks Thanks Received 
    412
    Thanked in
    147 Posts

    Default

    Cestitke!

  6. #6581
    Join Date
    Oct 2018
    Posts
    114
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PrijekiLijek View Post
    Bravo komsije.
    Koje komsije? Dusmanima da cestitas, oni najvise
    slave ove uspehe

  7. #6582
    Join Date
    Sep 2017
    Location
    Podgorica
    Posts
    417
    Thanks Thanks Given 
    13
    Thanks Thanks Received 
    20
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Kakav mec! Mislim da bi ih Srbija ubjedljivije savladala da nisu imali taj dodatni pritisak favorita i sam pritisak koji nosi finale svjetskog prvenstva, narocito zbog onog gazenja u drugom setu. Ona Egonu zvijer, ali zato sa druge strane Tijana Boskovic, a i Veljkovic bez imalo straha.

    Bravo Srbijo! :twist:

  8. #6583
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Cestitam! Nijesam gledao i bas mi je zao. Ima Srbija jako dobar tim. Boskovicka se izdvaja, ali ima tu jos jako kvalitetnih igracica. Meni se dopada i libero (Popovic?). Mihajlovicka i rasoicka takodje odlicne.

    Mora da je Milko Bjelica isao da navija - sestra mu igra za Srbiju, a on je kod Like Pavicevica u Tokiju.

  9. #6584
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    2,086
    Thanks Thanks Given 
    161
    Thanks Thanks Received 
    257
    Thanked in
    147 Posts

    Default

    Ovom pobjedom nad Macvom bjezimo Radnickom 9 poena. Idemo!


  10. #6585
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,834
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dao Vucic gol za Napredak :mrgreen:
    Alan Durban quote from 1980 - “If you want entertainment, go and watch clowns”.

  11. #6586
    Join Date
    Feb 2018
    Location
    Podgorica
    Posts
    370
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Limun View Post
    Ovom pobjedom nad Macvom bjezimo Radnickom 9 poena. Idemo!


    lijepa gol razlika )

  12. #6587
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,788
    Thanks Thanks Given 
    620
    Thanks Thanks Received 
    1,002
    Thanked in
    522 Posts

    Default

    Ciganka sam majkoooooo oci moje goreeeee
    Сваки Црногорац и Брђанин једнак је пред судом.

  13. #6588
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    2,086
    Thanks Thanks Given 
    161
    Thanks Thanks Received 
    257
    Thanked in
    147 Posts

    Default

    A sad alkoohoool

  14. #6589
    Join Date
    Oct 2018
    Posts
    114
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Razbismo Liverpul lagano, jer tako smo u mogucnosti

  15. #6590
    Join Date
    Jan 2017
    Posts
    1,838
    Thanks Thanks Given 
    474
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    70 Posts

    Default

    Kakva grmljavina u Pioniru i kako su docekani Trinki i Scepo
    Pobjeda protiv Trenta 76-71
    Ima svi da strepe kao nekad !


    Za Partizan sve ,od Partizana nista!

  16. #6591
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    1,824
    Thanks Thanks Given 
    108
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    97 Posts

    Default

    Svaka cast Zvezdi.

    Nisam gledao I kad mi rece drug mislio sam zahebava, cus 2:0 tukli Liverpul?!

  17. #6592
    Join Date
    Oct 2018
    Posts
    114
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nenocopy View Post
    Svaka cast Zvezdi.

    Nisam gledao I kad mi rece drug mislio sam zahebava, cus 2:0 tukli Liverpul?!
    Hvala na cestitkama

    Sudija nije svirao cist penal za Zvezdu na 2:0, moglo je i vise. Razbijen Liverpul na sredini terena.

    Imamo 3-1 skor sa njima, i ako sam dobro razumeo komentatora, jedini poraz koji Liverpul ima na svom terenu na evropskim takmicenjima u 20. veku je protiv nas.

    Pricao sam ovde na forumu navijacima Buducnosti sta je Zvezda na ovim nasim prostorima, a bogami i u Evropi, i zasto Klarkovi lade jaja u Buducnosti. Ne vredi, ljudi ne misle svojom glavom. Trube o nekom lokal patriotizmu i misle da navijac Zvezde treba da postane Varvar :stupid:

  18. #6593
    Join Date
    Oct 2018
    Posts
    114
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Zanimljivost je da je Klop na vecerasnjem mecu nosio bedz Natalijinu ramondu, kojom se odaje pocast srpsim vojnicima, oslobodiocima, koji su pali u WW1.
    Gospodin! Nemac a postuje zrtve vojske koja se borila za slobodu svih Srba. Vojske koja je oslobodila nase primorje
    Numijem sliku da postavim, ali lako ce izguglati koga interesuje.
    Last edited by GavriloA; 06-11-18 at 22:16.

  19. #6594
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    1,736
    Thanks Thanks Given 
    153
    Thanks Thanks Received 
    152
    Thanked in
    99 Posts

    Default

    Gavrilo, svaka cast na pobjedi, iskreno... Velika stvar!


    U Zvezdu je ulagala SFRJ, pa SKPJ, pa SRJ, SCG, SRB... Uvjek je bila rezimski klub, Jugoslovenski, Srpski ili velikosrpski projekat... Tako da ste tu veliki.

    Kad vas 'mala' Buducnost tresne, odmah je nesto nerelugarno i placete kao djevojcice. U npr sezonama kad sve vodi na vodenicu za vas i Cedevitu (a takvih je bilo svi znamo koliko) jer ste iz 2 najveca grada SFRJ, sve vam odgovara, cutite i njuskate se sa razvedenom gospodjom Hrv.

    Ne budite tako niski da dolazite i provocirate na nasim malim lokalnim forumima... Pustite miseve da kolo vode pacovi

  20. #6595
    Join Date
    Jun 2018
    Posts
    118
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GavriloA View Post
    Hvala na cestitkama

    Sudija nije svirao cist penal za Zvezdu na 2:0, moglo je i vise. Razbijen Liverpul na sredini terena.

    Imamo 3-1 skor sa njima, i ako sam dobro razumeo komentatora, jedini poraz koji Liverpul ima na svom terenu na evropskim takmicenjima u 20. veku je protiv nas.

    Pricao sam ovde na forumu navijacima Buducnosti sta je Zvezda na ovim nasim prostorima, a bogami i u Evropi, i zasto Klarkovi lade jaja u Buducnosti. Ne vredi, ljudi ne misle svojom glavom. Trube o nekom lokal patriotizmu i misle da navijac Zvezde treba da postane Varvar :stupid:
    ne daj boze da gabelji postaju varvari. Nikad vi to ne mozete bit,niste dio podgoricke price.

  21. #6596
    Join Date
    Oct 2018
    Posts
    114
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zubizaretta View Post

    Ne budite tako niski da dolazite i provocirate na nasim malim lokalnim forumima... Pustite miseve da kolo vode pacovi
    Jeste, Zvezda je velika zato sto su komunisti ulagali u nju veliki novac, inace je Buducnost uvek imala potencijal ali je bila nepravedno skrajnuta. Strasna teorija, cuo sam je samo na ovom forumu.

    Zvezda nikad nije bila simbol srpstva do raspada drzave kad su klub preuzeli polupismeni kriminalci, pre svega na tribinama.

    Ovo sto ja pisem nije provokacija, a ako vas pogadja istina, ako tako i treba da bude
    Inace, forum je kako kazes, mali i lokalni, samo zato sto slobodoumni i misleci ljudi ne zalaze na ovakva mesta gde dominiraju partijski sendvicari. Protiv toga se moramo boriti, sa ciljem da od ovog foruma u narednim godinama napravimo divan i slobodan virtuelni prostor i da ga uzdignemo na visi nivo, dabome

  22. #6597
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    1,736
    Thanks Thanks Given 
    153
    Thanks Thanks Received 
    152
    Thanked in
    99 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GavriloA View Post
    Jeste, Zvezda je velika zato sto su komunisti ulagali u nju veliki novac, inace je Buducnost uvek imala potencijal ali je bila nepravedno skrajnuta. Strasna teorija, cuo sam je samo na ovom forumu.

    Zvezda nikad nije bila simbol srpstva do raspada drzave kad su klub preuzeli polupismeni kriminalci, pre svega na tribinama.

    Ovo sto ja pisem nije provokacija, a ako vas pogadja istina, ako tako i treba da bude
    Inace, forum je kako kazes, mali i lokalni, samo zato sto slobodoumni i misleci ljudi ne zalaze na ovakva mesta gde dominiraju partijski sendvicari. Protiv toga se moramo boriti, sa ciljem da od ovog foruma u narednim godinama napravimo divan i slobodan virtuelni prostor i da ga uzdignemo na visi nivo, dabome
    Provociras, pominjes vojsku i Srpsko more koje je davno presusilo a pitanje je je li Madjarsko, Srpsko ili Vojvodjansko.... Ustvari tebi je pitanje..

    Pogledaj vam grb, komunisti ga nisu dizajnirali i ulagali u pricu? Ili si slEp ili si slEp.

    Buducnost je dolazila iz malog grada, naravno da nije imala sanse pored grada, centra komunizma u jugoslaviji...

    Ne prosipaj se i ne pominji emancipaciju. Vidim se da si priucen da pises ispravno, no ti se i dalje omakne :*

  23. #6598
    Join Date
    Oct 2018
    Posts
    114
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zubizaretta View Post
    Provociras, pominjes vojsku i Srpsko more koje je davno presusilo a pitanje je je li Madjarsko, Srpsko ili Vojvodjansko.... Ustvari tebi je pitanje..

    Pogledaj vam grb, komunisti ga nisu dizajnirali i ulagali u pricu? Ili si slEp ili si slEp.

    Buducnost je dolazila iz malog grada, naravno da nije imala sanse pored grada, centra komunizma u jugoslaviji...

    Ne prosipaj se i ne pominji emancipaciju. Vidim se da si priucen da pises ispravno, no ti se i dalje omakne :*
    Nemam pojma sta si ovde sve nadrobio, ali sumnjam da i ti znas sta si hteo tako da ce to ostati vecna misterija.

    Zaboravih da ti odgovorim u prethodnom postu sto se tice Buducnosti. Ne laskajte sebi da ste nekavi rivali i da Zvezdu boli jedan gubitak ABA lige. Vec ove sezone cemo stvari postaviti na svoje mesto. Da smo uspeli da obezbedimo ravnopravno sudjenje i prosle sezone, vi biste trogej ABA lige mogli da vidite samo u nasim vitrinama Nema tu nikakvog kukanja, to su cinjenice.

    Sto se tice primorja, rekao sam da je srpska vojska oslobodila nase primorje. E sad ako i ovo tumacis kao provokaciju... Jednostavnim guglanjem od 2 minuta ces se uveriti da je to istina

  24. #6599
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    1,736
    Thanks Thanks Given 
    153
    Thanks Thanks Received 
    152
    Thanked in
    99 Posts

    Default

    Ako nemas pojma posto sve pise jasno i transparentno, to govori nesto o tebi.

    To ja i pricam. Dodji na teren i kad izgubis ne placi kao curica. Ako pobijedis, kroz tvoje postove cemo shvatit koliko smo bili bitan rival u tvojim ocima. No more, no less... Ili treba da ti napisem, ноу мор, но лес da ukapiras?

  25. #6600
    Join Date
    Oct 2018
    Posts
    114
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zubizaretta View Post
    Ako nemas pojma posto sve pise jasno i transparentno, to govori nesto o tebi.

    To ja i pricam. Dodji na teren i kad izgubis ne placi kao curica. Ako pobijedis, kroz tvoje postove cemo shvatit koliko smo bili bitan rival u tvojim ocima. No more, no less... Ili treba da ti napisem, ноу мор, но лес da ukapiras?
    Na prvu loptu sam pomislio da aludiras na moje nepoznavanje engleskog jezika, ali posle drugog citanja sam shvatio da se sprdas na racun cirilice. Svaka cast Zubi, tako se gradi stranacka karijera. Bice od tebe nesto

Page 264 of 345 FirstFirst ... 164214254260261262263264265266267268274314 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. Crnogorska reprezentacija - Fudbal
    By Petar Mrvaljevic in forum Fudbal
    Replies: 55042
    Last Post: Yesterday, 20:36
  2. DvD Klubovi
    By kefalo in forum Film
    Replies: 110
    Last Post: 08-12-09, 19:22
  3. DVD Klubovi u NK
    By Geek in forum Centralni
    Replies: 10
    Last Post: 22-08-08, 00:27

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •