View Poll Results: Ko dobija vecerasnji derbi izmedju Partizana i Crvene Zvezde

Voters
11. You may not vote on this poll
  • Partizan

    1 9.09%
  • Crvena Zvezda

    2 18.18%
  • Nerijeseno

    8 72.73%
Page 2 of 344 FirstFirst 1234561252102 ... LastLast
Results 26 to 50 of 8594

Thread: Srpska reprezentacija i klubovi - fudbal, kosarka, i sve ostalo:)

  1. #26
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    PJ-BAR
    Posts
    1,691
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Boyanna View Post
    Znaci ovu otakmicu cekaaaam , ma ne znam kolko Jedva cekam da odem.. Ne znas kad ce karte bit u prodaji?
    ako ti ovo ista pomaze iskoristi
    Фудбалски савез Србије је почео са пријемом требовања за улазнице за наредну утакмицу у квалификацијама за Првенство Европе 2008, у којој репрезентација Србије дочекује Португалију 28. марта у Београду.
    Сусрет се игра на стадиону Црвене звезде, а одређене су следеће цене улазница:

    СЕВЕР И ЈУГ: 500 динара
    ИСТОК СА СТРАНА: 1.000 динара
    ИСТОК ЦЕНТАР: 1.200 динара
    ЗАПАД СА СТРАНА: 1.500 динара
    ЗАПАД ЦЕНТАР: 2.000 динара

    Сва заинтересована предузећа, удружења и групе навијача могу да требују улазнице слањем захтева у званичној писаној форми на адресу Маркетинг одељења агенције Фудбалског савеза Србије "Плави, плави" на бројеве телефона 011/3232-087 и 011/3235-694. Наглашавамо да ће процес требовања улазница бити завршен 5. марта и после тога заинтересовани неће моћи да на овај олакшани начин за групе дођу до њих.
    ФС Србије ће наредних дана информисати јавност на који начин ће се вршити индивидуална продаја улазница. Учинићемо све да грађанима наше земље и људима из иностранства на што више доступних начина омогућимо што лакши поступак куповине.
    Утакмица између Србије и Португалије је дерби Прве квалификационе групе. Овај меч је од изузетног значаја за обе селекције и привлачи огромно интересовање јавности. Приликом одређивања цена улазница челници ФС Србије су пре свега желели да испоштују све навијаче који су уз "беле орлове" од почетка циклуса ка Аустрији и Швајцарској, финансијско стање нашег становништва и наредну утакмицу не желе да искористе само за зараду. Основни циљ је пуна "Маракана" и громогласна подршка нашим најбољим репрезентативцима на путу обезбеђивања визе за Првенство Европе.
    Овим путем, позивамо комплетну српску јавност, навијаче, родитеље са децом и све оне који тренутно живе ван граница домовине да дођу 28. марта на стадион Црвене звезде и да заједно кренемо ка тријумфу.
    ЗА ОРЛОВЕ!
    ЗА СРБИЈУ!
    Last edited by LaZaR; 19-02-07 at 19:06.

  2. #27
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    PJ-BAR
    Posts
    1,691
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    kapiten odbojkaša Budvanske rivijere Miloš Nikić prihvatio je poziv selektora Srbije Igora Kolakovića, koji ga je stavio na širi spisak od 22 igrača za Svjetsku ligu. Nikić se dugo dvoumio i na kraju odlučio da prihvati poziv.
    -Prelomio sam da nastavak svoje reprezentativne karijere vežem za selekciju Srbije. Smatram da ću u dresu reprezentacije Srbije biti učesnik velikih svjetskih takmičenja i na taj način se i lično afirmisati na svjetskoj odbojkaškoj pozornici, rekao je Nikić. Nikić je bio najbolji odbojkaš Crne Gore 2005. godine, a prošle godine bio je najbolji sportista Budve.
    -O odluci ću obavijestiti i selektora reprezentacije Crne Gore Veselina Vukovića. To je moj konačan stav o ovom pitanju. Crnogorskoj odbojci želim sve najbolje, rekao je Nikić. Osim Nikića za reprezentaciju Srbije igraće i član Budućnosti Podgoričke banke Saša Starović.

  3. #28
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Philadelphia, Pennsylvania, United States
    Posts
    6,535
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    za nikica mozda i bude prostora na njegovoj poziciji, a za starovica na korektoru jako tesko... dobro je i da se ova prica zavrsila. iskreno, reprezentacija je daleko od nivoa od prije 4-5 godina, za odbojku je jako bitan ta "karma" koja okruzuje igrace i tim kao cjelinu; odlaskom vanje grbica tim je izgubio pokretaca, taj vezivni element, nikola je opet previse tih momak, kao i miljkovic... mozda je bio pravi trenutak za ubacivanje par mladjih igraca u vatru, okupljenih oko gerica i miljkovica, zrtvovati par takmicenja, ali stvoriti neku osnovu za dalji rad... vidjecemo, igor je kvalitetan strucnjak, bolje resenje od travice svakako.
    Just to slip the skin...

  4. #29
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    PJ-BAR
    Posts
    1,691
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by getaway blues View Post
    za nikica mozda i bude prostora na njegovoj poziciji, a za starovica na korektoru jako tesko... dobro je i da se ova prica zavrsila. iskreno, reprezentacija je daleko od nivoa od prije 4-5 godina, za odbojku je jako bitan ta "karma" koja okruzuje igrace i tim kao cjelinu; odlaskom vanje grbica tim je izgubio pokretaca, taj vezivni element, nikola je opet previse tih momak, kao i miljkovic... mozda je bio pravi trenutak za ubacivanje par mladjih igraca u vatru, okupljenih oko gerica i miljkovica, zrtvovati par takmicenja, ali stvoriti neku osnovu za dalji rad... vidjecemo, igor je kvalitetan strucnjak, bolje resenje od travice svakako.
    pa dobro za starovica jos ima vremena,bitno je da on stekne iskustvo koje cu mnogo pomoci a znas li mozda sto,u vezi reprezentacije srbije dal je neko otisao u penziiju?

  5. #30
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    PJ-BAR
    Posts
    1,691
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cattaro View Post
    Srbi u revanshu razbili shpance, koji su igrali bez Pereza.
    Vujasinovic naravno mnogo nedostaje, ali po meni je Udovichic uz Shapica najvazniji igrach. Vanja sem sidruna moze sve da igra, ima sjajan shut, brz je, uplivava...
    Madjari ce koliko vidim sve do Pekinga igrat' u ovom sastavu. Nakon Pekinga nastaje nova era svjetskog vaterpola, mnoge legende ovog sporta ce se oprostit' od svojih reprezentacija.
    veliki sapic je postigao 7 gola

  6. #31
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Philadelphia, Pennsylvania, United States
    Posts
    6,535
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by LaZaR View Post
    pa dobro za starovica jos ima vremena,bitno je da on stekne iskustvo koje cu mnogo pomoci a znas li mozda sto,u vezi reprezentacije srbije dal je neko otisao u penziiju?
    koliko ja znam, vanja se jos nije zvanicno oprostio od dresa, volio bi da odradi jedno takmicenje u dresu srbije, ali glupo bi bilo to forsirati... u svakom slucaju, neko mjesto na klupi, u strucnom stabu, bi za njega bilo idealno, odbojkaski savez kao ni jedan ima sredstva da to isfinansira. boskan vise nije ni na sirem spisku, ta pozicija primaca je veliki znak pitanja, vidjecemo. a i kvisko nece moci jos dugo...
    Just to slip the skin...

  7. #32
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    PJ-BAR
    Posts
    1,691
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    RADMANOVIC ZELI U STARTNU PETORKU
    Košarkaš Los Anđeles Lejkersa Vladimir Radmanović kazao je da bi igrao za reprezentaciju Srbije, ali isključivo pod uslovom da bude u prvoj petorci, a ne da sjedi na klupi! Bivši reprezentativac SCG izjavio je da prije donošenja konačne odluke želi da razgovara sa selektorom Draganom Šakotom kako bi uvidio da li uopšte ima smisla da se odaziva pripremama nacionalnog tima za EP u Španiji. U suprotnom, "ima mnogo bolje načine da provede sljedeće ljeto".
    - Uvijek sam spreman da igram za Srbiju, ali prije nego što donesem konačnu odluku, volio bih da se sastanem sa selektorom Šakotom i porazgovaramo kakva su njegova očekivanja. Iskreno se nadam da će i tada biti prvi trener reprezentacije. Hoću da vidim mogu li to da prihvatim ili ne. Neću da me ljudi pogrešno protumače, ali ako budem nastupao za Srbiju, želim da igram, a ne da sjedim na klupi. Imam mnogo bolje načine da provedem ljeto, da radim na sebi i budem spreman za narednu sezonu. Pristajem na dogovor ako budem imao značajnu ulogu u timu, u suprotnom, od toga nema ništa. Daj bože da se nađe i neka sredina, prenio je Pres Radmanovićev intervju za Glas Amerike.
    As Los Anđeles Lejkersa još nije razmišljao o mogućem igranju za "orlove" na Evropskom prvenstvu u Španiji. Radmanović je posljednji put nastupao za reprezentaciju na Eurobasketu 2005. u Beogradu, i od tada nema nikakav kontakt sa Savezom.
    - Iskreno, još nisam razmišljao na tu temu jer me niko nije zvao. Ne znam da li će me neko kontaktirati, s obzirom na to da me ni za Svjetsko prvenstvo u Japanu nisu zvali, već sam
    za spisak saznao preko radija, izjavio je Radmanović.

  8. #33
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    505
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nijesam bas u toku.Oce li Kvisko (Vujevic) igrat' za Srbiju?
    Ja sam samo tu da vreme brze proleti...

  9. #34
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    PJ-BAR
    Posts
    1,691
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jeronimo View Post
    Nijesam bas u toku.Oce li Kvisko (Vujevic) igrat' za Srbiju?
    a bogomi tesko,sto znam nije vishe kao ranije kad je igrao fantasticno,al vidjecemo

  10. #35
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Philadelphia, Pennsylvania, United States
    Posts
    6,535
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    uf, meni je malo glupa izjava, kakav je to sportista koji trazi zagarantovano mjesto u prvoj petorci...? glupost. kosarkaska reprezentacija ima ogromne probleme, ono sto raduje je fina forma pavlovica koji je sigurno kvalitetnija opcija od urosa tripkovica na dvojci trenutno... neka petorka tipa rakocevic-pavlovic-pedja-krstic-milicic, u kojoj bi se znalo ko sta igra, i gdje bi svi bili zdravi, bi mogla do medalje na evropskom... naravno, uz miloja, drobnjaka, gurovica, popovica, cvetkovica, vula, tripkovica... mnogo kvaliteta, kao i uvijek, samo treba da se zna ko sta igra, i koliko igra.


    edit: crnogorac je nacionalna odrednica, za nekog ko se tako osjeca. ali je i teritorijalna, za nekog ko se u drzavi crnoj gori osjeca nacionalno ne kao crnogorac, vec drugacije. primjer: moj komsija mirko vucinic je nacionalno srbin, ali smatra da je osjecaj pripadnosti njega kao srbina drzavi crnoj gori jaci od nacionalnog, srpskog, smatra da ce dobiti vise prostora da iskaze sopstveni talenat u crnogorskoj reprezentaciji, i na kraju, zelja mu je da u dresu sa drzavnim grbom zaigra u rodnom niksicu. i sta je tu problem? ja kazem, svaka cast mirko!
    Last edited by getaway blues; 19-02-07 at 18:07.
    Just to slip the skin...

  11. #36
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    PJ-BAR
    Posts
    1,691
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by getaway blues View Post
    uf, meni je malo glupa izjava, kakav je to sportista koji trazi zagarantovano mjesto u prvoj petorci...? glupost. kosarkaska reprezentacija ima ogromne probleme, ono sto raduje je fina forma pavlovica koji je sigurno kvalitetnija opcija od urosa tripkovica na dvojci trenutno... neka petorka tipa rakocevic-pavlovic-pedja-krstic-milicic, u kojoj bi se znalo ko sta igra, i gdje bi svi bili zdravi, bi mogla do medalje na evropskom... naravno, uz miloja, drobnjaka, gurovica, popovica, cvetkovica, vula, tripkovica... mnogo kvaliteta, kao i uvijek, samo treba da se zna ko sta igra, i koliko igra.
    cek cek cek aleksandar pavlovic inace baranin ce igrati za reprezentaciju srbije ???

  12. #37
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    505
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by LaZaR View Post
    a bogomi tesko,sto znam nije vishe kao ranije kad je igrao fantasticno,al vidjecemo
    Mislim da bi za njega,bar u pocetnom periodu,moralo bit' mjesta.Covjek,jednostavno,zna SVE kad je odbojka u pitanju.
    Last edited by kefalo; 19-02-07 at 18:16.
    Ja sam samo tu da vreme brze proleti...

  13. #38
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    PJ-BAR
    Posts
    1,691
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jeronimo View Post
    Mislim da bi za njega,bar u pocetnom periodu,moralo bit' mjesta.Covjek,jednostavno,zna SVE kad je odbojka u pitanju.
    pa dobro naravno da bi za njega bilo mjesta covjek super igra i sve to stoji al cini mi se da vishe nije kao ranije

  14. #39
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,510
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Admirale imas 5 topica o CG reprezentaciji, preskoci ovaj ako nemas sto da kazes vezano za njihovu reprezentaciju! Ja ne mogu zbog tebe i ljudi koji se raspravljaju s`tobom brisat desetine postova dnevno!

  15. #40
    Admiral Krsto Djurovic Guest

    Default

    Quote Originally Posted by getaway blues View Post
    crnogorac je nacionalna odrednica, za nekog ko se tako osjeca. ali je i teritorijalna
    Upravo je to tvoja politicka poruka sa ovim naslovom topica. Ti ustvari rijecima "srbijanska reprezentacija" aludiras da je "crnogorska reprezentacija" teritorijalna odrednica.

    Iako svi znamo da 'Srbijanija' ne postoji ka teritorijalna odrednica i iako se od imena 'Srbija' moze izvest samo "srpska reprezentacija" (po vazecem pravopisu), ti svjesno saljes politicku poruku koja glasi "'Crnogorci' je teritorijalna odrednica".

    Mene ne smeta da odje stoji topic o srpskoj reprezentaciji, ali mi smetaju vase politicke poruke.

  16. #41
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Philadelphia, Pennsylvania, United States
    Posts
    6,535
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    shrek, slazem se sa tobom, ali opet kazem: moze neko iz hong konga da navija za crnu goru, moze i cijeli hong kong da navija za crnu goru, ili srbiju - a opet ce to biti srbijanska ili crnogorska reprezentacija. zasto? zato sto je glavni uslov za igranje u nekoj reprezentaciji - drzavljanstvo te zemlje, a ne nacionalno opredjeljenje! na primjer, zarko cabarkapa koji je rodjen u zrenjaninu i ima srbijansko drzavljanstvo, morace da prvo dobije crnogorsko i sredi sve te papire, da bi zaigrao za cg reprezentaciju, iako se nacionalno izjasnjava kao crnogorac! isti je slucaj sa malim nikicem, naravno, samo u suprotnom smjeru...

    edit: admirale, da zakljucimo raspravu: na http://en.wikipedia.org/wiki/Montenegrins imas detaljno objasnjenje o ovoj problematici, ako smatras da je naslov topica maliciozan ili te na bilo koji nacin smeta, konsultuj moderatora, i to je to. opet, kazem ti, da je termin "srbijanska reprezentacija" iskljucivo tu zbog svih momaka i cura koji igraju za reprezentaciju drzave srbije, i njeni su gradjani, a nacionalno se ne izjasnjavaju kao srbi - dakle, oni su srbijanci, kao i svi gradjani drzave srbije, bez obzira na nacionalnui pripadnost. opste prihvacen termin, nista drugo.
    Last edited by getaway blues; 19-02-07 at 18:28.
    Just to slip the skin...

  17. #42
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Philadelphia, Pennsylvania, United States
    Posts
    6,535
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Boyanna View Post
    Znaci ovu otakmicu cekaaaam , ma ne znam kolko Jedva cekam da odem.. Ne znas kad ce karte bit u prodaji?
    naravno, treba vidjeti na licu mjesta najboljeg igraca na planeti jedva cekam, karata ce biti, stadion sigurno nece biti rasprodat...
    Just to slip the skin...

  18. #43
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,270
    Thanks Thanks Given 
    2,770
    Thanks Thanks Received 
    3,920
    Thanked in
    1,900 Posts

    Exclamation

    Quote Originally Posted by getaway blues View Post
    uf, meni je malo glupa izjava, kakav je to sportista koji trazi zagarantovano mjesto u prvoj petorci...? glupost. kosarkaska reprezentacija ima ogromne probleme, ono sto raduje je fina forma pavlovica koji je sigurno kvalitetnija opcija od urosa tripkovica na dvojci trenutno... neka petorka tipa rakocevic-pavlovic-pedja-krstic-milicic, u kojoj bi se znalo ko sta igra, i gdje bi svi bili zdravi, bi mogla do medalje na evropskom... naravno, uz miloja, drobnjaka, gurovica, popovica, cvetkovica, vula, tripkovica... mnogo kvaliteta, kao i uvijek, samo treba da se zna ko sta igra, i koliko igra.
    Samo da priupitam, mislis li ovdje na Pedju Stojakovica?
    Da sam selektor, kao sto nijesam, nikad, ali nikad mi poziv ne bi dobio, pa da je Majkl Dzordan 2 zbog svog pnasanja i odnosa prema reprezentaciji prethodnih godina.

    Quote Originally Posted by LaZaR View Post
    cek cek cek aleksandar pavlovic inace baranin ce igrati za reprezentaciju srbije ???
    Jos samo reci da ovo nijesi znao? napusti objekat odma

    Evo fina brojka se pokupi iz CG, sve mladi i kvalitetni igraci, zbog nesposobnosti CG sportskih rukovodioca. Bijase u Vijesti fin clanak o tome.

    Ima li jos koji sportista da iz CG da je prihvati poziv Srbije?

    P.S. Nadam se da nijesam nista pogersno napisao sto se tice same teme, ako moderator smatra da jesam, neka obrise post, edituje ili mi ukaze na greske na PM pa cu sam prepravit.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  19. #44
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    PJ-BAR
    Posts
    1,691
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Jos samo reci da ovo nijesi znao? napusti objekat odma
    veeruj mi da nisam nego sam slucajno procitao u novine za njega

  20. #45
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Philadelphia, Pennsylvania, United States
    Posts
    6,535
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    uf, pedjino igranje u repki... mnogo se o tome raspravljalo. koliko ja znam, svako njegovo neigranje za repku je bilo iskljucivo u dogovoru sa selektorom, znaci nije bilo nekih losih emocija, imao je svih ovih godina dosta problema sa povredama... pedja je institucija, treba nam lider, neko ko ce da resava utakmice, podigne razliku protiv objektivno losijih timova. odricanje od bilo koga prije priprema, ko hoce da igra, je lose za atmosferu; ako pedja ne bude bio adekvatno resenje, najlakse ga je maci, mada sumnjam, posto se zna da je u odlicnim odnosima sa sakotom.
    Just to slip the skin...

  21. #46
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    PJ-BAR
    Posts
    1,691
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by getaway blues View Post
    uf, pedjino igranje u repki... mnogo se o tome raspravljalo. koliko ja znam, svako njegovo neigranje za repku je bilo iskljucivo u dogovoru sa selektorom, znaci nije bilo nekih losih emocija, imao je svih ovih godina dosta problema sa povredama... pedja je institucija, treba nam lider, neko ko ce da resava utakmice, podigne razliku protiv objektivno losijih timova. odricanje od bilo koga prije priprema, ko hoce da igra, je lose za atmosferu; ako pedja ne bude bio adekvatno resenje, najlakse ga je maci, mada sumnjam, posto se zna da je u odlicnim odnosima sa sakotom.
    eeeeeeee otkad on nije igrao,a bas nam je nedostajao

  22. #47
    Join Date
    May 2006
    Posts
    1,681
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    RUKOMET: Adrijana Budimir igra za Hrvatsku!
    Sreda, 21. februar 2007. 18:00

    Najbolja rukometašica Srbije u poslednjih nekoliko godina Adrijana Budimir, koja sa velikim uspehom nastupa za španski Astrok Sangunto, želi da nastupa za reprezentaciju Hrvatske!

    Kako prenose hrvatski mediji, dvadesetosmogodišnja rukometašica uputila je zahtev Hrvatskom rukometnom savezu u kojem je izrazila želju da nastupa za tu selekciju.

    Njen zahtev temelji se na činjenici da je selekcija zemlje za koju je do sada nastupala, SCG, više ne postoji i da Budumir sada može da bira novu reprezentaciju.

    Ona je pre tri godine nastupala za Pordavku, potom je godinu dana branila boje danskog Slagelsa, pre nego što je otišla Španiju.

    Poslednju utakmicu za SCG Budimir je odigrala u oktobru 2006. godine, ali još nije nastapala za reprezentaciju Srbije, tako da neće imati administrativnih problema ako obuče dres Hrvatske.

    Ukoliko se želja Adrijane Budimir ostvari, ona će biti samo poslednji takav primer u srpskom rukometu, pošto su nove domovine već pronašli Arpad Šterbik, Nenad Puljezević i Nikola Eklemović.

    ---------------------------------------------
    Kad je bal, nek je maskenbal....

  23. #48
    bucjko is offline Banned (oslobodio se nas odgore i posao kod njih )
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    HN-BG
    Posts
    163
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    hrvati lupetaju, po obicaju vec...

  24. #49
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,270
    Thanks Thanks Given 
    2,770
    Thanks Thanks Received 
    3,920
    Thanked in
    1,900 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by getaway blues View Post
    uf, pedjino igranje u repki... mnogo se o tome raspravljalo. koliko ja znam, svako njegovo neigranje za repku je bilo iskljucivo u dogovoru sa selektorom, znaci nije bilo nekih losih emocija, imao je svih ovih godina dosta problema sa povredama... pedja je institucija, treba nam lider, neko ko ce da resava utakmice, podigne razliku protiv objektivno losijih timova. odricanje od bilo koga prije priprema, ko hoce da igra, je lose za atmosferu; ako pedja ne bude bio adekvatno resenje, najlakse ga je maci, mada sumnjam, posto se zna da je u odlicnim odnosima sa sakotom.
    Koliko ja znam, jednom najmanje jednomnije prica bila takva. A ina foru mse pisalo o tome. Previse umoran od naporne lige i utakmica u Sakramentu, iako su te godine skoro odmah ispali u play off. Zaboravih koja je sezona tacno bila.
    A kad je Divac mogao poslije napornih sezona da dodje da igra za SRJ onda je vala mogao i on, em sto je mladji, em sto se zna sto znaci nosit dres kosarkaske reprezentacije Jugoslavije.
    I od tada ga smislit ne mogu.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  25. #50
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    PJ-BAR
    Posts
    1,691
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Koliko ja znam, jednom najmanje jednomnije prica bila takva. A ina foru mse pisalo o tome. Previse umoran od naporne lige i utakmica u Sakramentu, iako su te godine skoro odmah ispali u play off. Zaboravih koja je sezona tacno bila.
    A kad je Divac mogao poslije napornih sezona da dodje da igra za SRJ onda je vala mogao i on, em sto je mladji, em sto se zna sto znaci nosit dres kosarkaske reprezentacije Jugoslavije.
    I od tada ga smislit ne mogu.
    neka teska muka je bila tu cim on nije igrao,nije to zato kao sto je vec bilo recheno da je umoran itd nego nesto drugo
    sigurno!!!

Page 2 of 344 FirstFirst 1234561252102 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Crnogorska reprezentacija - Fudbal
    By Petar Mrvaljevic in forum Fudbal
    Replies: 54971
    Last Post: 14-03-24, 23:15
  2. DvD Klubovi
    By kefalo in forum Film
    Replies: 110
    Last Post: 08-12-09, 20:22
  3. DVD Klubovi u NK
    By Geek in forum Centralni
    Replies: 10
    Last Post: 22-08-08, 01:27

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •