View Poll Results: Ko dobija vecerasnji derbi izmedju Partizana i Crvene Zvezde

Voters
11. You may not vote on this poll
  • Partizan

    1 9.09%
  • Crvena Zvezda

    2 18.18%
  • Nerijeseno

    8 72.73%
Page 191 of 345 FirstFirst ... 91141181187188189190191192193194195201241291 ... LastLast
Results 4,751 to 4,775 of 8625

Thread: Srpska reprezentacija i klubovi - fudbal, kosarka, i sve ostalo:)

  1. #4751
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    54
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bravoooooooo Kraljiceeeeeee Stotka idemo dalje......

    Maksimović: Još nisam svesna

    Izvor: B92 | , Tanjug | Reprezentativka Srbije u streljaštvu Ivana Maksimović priznala je da još nije u potpunosti svesna da je na olimpijskom debiju osvojila srebrnu medalju.

    "Imam osećaj da je takmičenje kao i svako drugo, odnosno i medalja kao i svaka druga."
    "Ipak, verujem da će sutra da me zvekne i da ću biti svesna šta sam uradila, jer je ovo moj najveći uspeh u karijeri", rekla je 22. godišnja Maksimovićeva novinarima u Londonu.
    Maksimovićeva je navela da se pomalo stvorila fama oko 100. medalje za Srbiju, ali je otkrila da joj je drago što ju je baš ona osvojila.

    "Obe medalje koje smo mi, strelci uzeli vrede za Srbiju i volela bih da odličja osvoje i Novak i vaterpolisti. Nadam se da ćemo imati pobednički povratak sa OI", istakla je reprezentativka Srbije.

    Ona je navela da je finalno takmičenje bilo veoma stresno, ali da je ostala pribrana u odlučujućim trenucima.

    "Znala sam da ću imati dobar rezultat ako uspem da se iskontrolišem, što je bitno u streljaštvu. Veoma sam srecna. Imala sam neke slabe devetke, bilo je i treme. Ipak, uspela sam da održim poziciju na kojoj sam bila u kvalifikacijama i da uzmem stotu medalju za Srbiju", objasnila je ona.

    Maksimović je navela da je radost odmah podelila sa ocem Goranom, takodje nekadašnjim reprezentativcem u streljaštvu.

    "Tata je zvao brata koji je u Crnoj Gori na moru, ali je sve pratio. Sve ovo je za njega. Čuli smo se i pre i posle pucanja, i pre finala i sada čekam da mu se javim. Ovo njemu dugujem", poručila je srpska olimpijka.

    Ona se zahvalila na podršci svima u Srbiji, ali i kolegama iz reprezentacije u Londonu i dodala da se nada svečanom dočeku na balkonu Skupštine grada u Beogradu.

    "Ako bude balkon, to će predstavljati potpuno ostvarenje mog sna", istakla je osvajačica srebrne medalje.

    Maksimovićeva je dodala i da je juče bila tužna zbog poraza Novaka DJokovića u polufinalu, kao i zbog toga što se Milorad Čavić nije dokopao odličja.

    "Nekako je sve bilo kako ne valja, ali su oni stvarno veliki sportisti. Meni je velika čast što sam sa njima u olimpijskom timu i što sam mogla da ih upoznam", zaključila je ona.


  2. #4752
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    3,282
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    100 Posts

    Default

    Ja mislim da gubimo danas. Da Bog da da ne budem u pravu.
    Kad bi danas protiv ovog Mila, stao Milo iz 90-ih, ta dva bi Mila vodila rat do satiranja.

  3. #4753
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Обилића пољана
    Posts
    533
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nijesi u pravu
    Што на вјеру праву не похули,Што се не хће у ланце везати,То се збјежа у ове планине

  4. #4754
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Crneš Gores
    Posts
    8,600
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    117
    Thanked in
    82 Posts

    Default

    If you turn a man into a fish, you will catch him for a day

  5. #4755
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    54
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Milica Mandić dobija stan

    Izvor: B92 | JT Olimpijska šampionka u tekvondou Milici Mandić dobiće stan, a odluku o tome doneće Vlada Srbije u sredu, najavio je premijer Ivica Dačić.


    Fonet
    Mandićeva je u subotu Srbiji donela prvu zlatnu medalju još od 2000. godine i Igara u Sidneju, kada su odbojkaši osvojili najsjajnije odličje, pošto je u Londonu trijumfovala u kategoriji preko 67 kilograma.
    Tek pošto je osvojila zlato u Londonu, ljudi su počeli da upoznaju Milicu, koja se po povratku sa Igara vratila u mali stan u kojem živi sa mamom, tatom, sestrom i bakom.

    Do Londona, Milica je, kao i svi olimpijci, jedinu pomoć od države dobijala u vidu stipendije od 500 evra svakog meseca od Grada Beograda.

    Mandićeva je osvajanjem zlata u Londonu stekla pravo na nacionalnu penziju od svoje 40. godine u iznosu tri prosečne plate, a uz to joj sleduje i novčana nagrada, koju bi trebalo da dobije uskoro.

    Milici i ostalim srpskim olimpijcima biće priređen doček ispred Skupštine Grada Beograda od 20 časova, a oni će pre toga proći gradom u otvorenom autobusu.
    sjajno samionka je to i zasluzila1

  6. #4756
    Join Date
    May 2011
    Posts
    4,919
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    125
    Thanked in
    82 Posts

    Default


  7. #4757
    Join Date
    May 2011
    Posts
    4,919
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    125
    Thanked in
    82 Posts

    Default

    Milica Mandić donela je prvo zlato za našu zemlju posle 12 godina i zato je dobila najjače ovacije.

    Srbija je "poludela" i za "srebrnom" Ivanom Maksimović.

    Vaterpolisti su odavno miljenici nacije, a u Londonu su samo potvrdili taj epitet.





    Andrija Zlatić doneo je "bronzu", a Srbiju su sjajno reprezentovale i sestre Moldovan.


    Mnogo emocija bilo je kod srpskih olimpijaca dok su se zahvaljivali okupljenima.






  8. #4758
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    131
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A taj Stojković je inače najveći problem srpskog fudbala i reprezentacije.

  9. #4759
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    8,284
    Thanks Thanks Given 
    776
    Thanks Thanks Received 
    129
    Thanked in
    68 Posts

    Default

    CEk jesmo li mi gledali istu utakmicu ne mislim ja na derbi Zvezda- Partizan, nego na mec reprezentacije Srbije. Dobro je sinoc komentator rekao samo u nasoj zemlji mozete cuti da navijaci zvizde sopstvenom igracu zato jer je presao u redove najluceg rivala . Paradoks to je nacionalni tim i zasto to raditi,samim tim stvarima se remeti cijela repka, no to je problem u Srbiji, a prisjeti se Djenove da nije bilo onoga sto je bilo bili biste i na EP u Poljskoj no vas stvar, vas problem

  10. #4760
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Caffe del Montenegro
    Posts
    9,928
    Thanks Thanks Given 
    835
    Thanks Thanks Received 
    605
    Thanked in
    239 Posts

    Default

    ovu grupu za brazil nece proci, iako se nesto kur*opecaju po medija.
    hrvacka ce da ih presega i u beograd i tamo...a ni ostali u grupi nisu ni malo naivni.pitam se na cemu grade optimizam!? mihailoviceva strucnost?atmosfera u timu?podrska navijaca?
    no, ne znam ni sto pisem na ovu temu uopste. malo sam revoltiran bio sinoc jer sam igrao ove primadone srpske na kladionicu, misleci da im je makar malo stalo do dresa reprezentacije, a ono....

  11. #4761
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    54
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nickname View Post
    ovu grupu za brazil nece proci, iako se nesto kur*opecaju po medija.
    hrvacka ce da ih presega i u beograd i tamo...a ni ostali u grupi nisu ni malo naivni.pitam se na cemu grade optimizam!? mihailoviceva strucnost?atmosfera u timu?podrska navijaca?
    no, ne znam ni sto pisem na ovu temu uopste. malo sam revoltiran bio sinoc jer sam igrao ove primadone srpske na kladionicu, misleci da im je makar malo stalo do dresa reprezentacije, a ono....
    Presega ce Belgija i nas i Rvate i tamo i ovamo i dzaba se kuropecajemo i mi i oni kad nas dofate j.bali smo jeza od pozadi,
    zbog jedan tiket 2 dana si u k.... ja to zaboravi za 5 minuti.

  12. #4762
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    348
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Juniori pobedili Bugare u 1/4 Eurobasketa 88:79. Radičević ( 21 poen, 11 asistencija i 6 skokova ), Pot ( 24 poena, 3 skoka ), Janković ( 13 poena, 10 skokova ).

    Rusi dobili Špance 58:56, Hrvati Italiju 76:69, a Litvanci Letoniju 65:53.

    Polufinalni parovi:

    Srbija - Litvanija ( 18:00 Fiba Europe TV )
    Rusija - Hrvatska ( 20:15 Fiba Europe TV )

    Radičević na 2:45


  13. #4763
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    348
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Seniori sutra protiv Crne Gore 20:30. Lučić pauzira 3 sedmice zbog povrede ( što znači da će propustiti kvalifikacije ). Umesto njega vraćen Anđušić, postoji mogućnost da sutra zaigraju Erceg i kapiten Krstić.

  14. #4764
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    1,398
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    i partizan u 18.30 i zvezda u 20.30h u cetvrtak na prvoj tv

  15. #4765
    Join Date
    May 2007
    Posts
    1,244
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Srbija zauzela 36to mjesto kad se uzme broj medalja u odnosu na broj stanovnika...
    Crna gora deveta...
    http://www.medalspercapita.com/#medals-per-capita:2012

  16. #4766
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Niksic
    Posts
    3,246
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    http://www.crvenazvezdafk.com/vesti/...a+legenda.html

    koji licemeri jbt... dok je ovakvih, zvezda ne moze naprijed. ni zvezda, ni fudbal uopste.
    K'o i uvijek gas do daske (necu urbano, ja sam ljakse)

  17. #4767
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    597
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default


  18. #4768
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    348
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Basketaši 3X3 na SP u Grčkoj ( 23-26 avgust ). Juče pobede protiv Španije 14:12 i Nepala 21:11, poraz od Slovenije 16:14. Danas od 18:50 protiv Letonije, sutra od 17:20 protiv Češke. Sutra i mečevi 1/8 i 1/4 ( 20:00 - 23:00 ), u nedelju mečevi za medalje.

    Srbija u sastavu: Milan Bošković, Marko Savić, Marko Ždero i Dušan Domović Bulut. U sastavu Španije Horhe Garbahosa i Karlos Himenez.

    Link za basket: http://www.ert.gr/webtv/component/co...A-MPASKET-3Ch3

    Seniori večeras 20:30 protiv Estonije u Novom Sadu.

  19. #4769
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    348
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Juniorke Srbije na EP u odbojci u Turskoj svih 5 pobeda u grupnoj fazi. 3:0 protiv Turske, Slovenije, Slovačke i Francuske, 3:1 protiv Belgije.

    Parovi 1/2: Srbija - Italija i Turska - Rusija. Sutra od 13:00 protiv Italije http://www.laola1.tv/

    Juniori sutra u 1. kolu protiv Belgije od 15:30 http://www.siatkarskaligatv.pl/ U sastavu i Uroš Kovačević

  20. #4770
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    131
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kako se gađaju saopštenjima "večiti", sa jedne strane Todorić i Vujošević a sa druge Čović i Ristović... haos...


    usijava se i atmosfera među navijačima... biće opet sranja na tribinama, ka prije 5-6 sezona...

  21. #4771
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    348
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Juniorke Srbije u finalu EP u odbojci ( 2 put zaredom, 3 put ukupno ). U polufinalu pobeda protiv Italije ( četvorostrukog uzastopnog prvaka ), 3:0. U drugom polufinalu Turska - Rusija 3:2. Jutros u meču za bronzu Italija - Rusija 3:0.

    Finale Srbija - Turska ( 13:00, RTS 2 ). U grupnoj fazi 3:0 za Srbiju.

    Juniori u prvom kolu izgubili od Belgije 3:0, a inače su uz Ruse favoriti na EP. Rusi takođe izgubili od Italije 3:0.

  22. #4772
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    348
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Basketaši 3X3 na SP u Grčkoj u poslednja 2 kola grupne faze pobedili Letoniju 21:13 i Češku 19:10. U 1/8 pobeda protiv Argentine 21:17, u 1/4 bolji od SAD 20:16.

    Danas u 1/2 protiv Ukrajine, drugi par Francuska - Izrael. Finale od 22:00.

    Slovenci ( sve pobede u našoj grupi ) u 1/8 izgubili od Venecuele, Španci ( sa Garbahosom i Himenezom ) izgubili u 1/8 od Ukrajine.

  23. #4773
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Crneš Gores
    Posts
    8,600
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    117
    Thanked in
    82 Posts

    Default

    Šuplja igra košarkaške reprezentacije... Ajde da nemaju centre za lake poene pa i nekako, čemu ovoliko forsiranje trojki?
    If you turn a man into a fish, you will catch him for a day

  24. #4774
    Join Date
    May 2011
    Posts
    4,919
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    125
    Thanked in
    82 Posts

    Default

    katastrofa od igre....ne mogu da vjerujem da smo ovako lose odigrali.kao da se nesto cudno desava unutar ekipe

  25. #4775
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Crneš Gores
    Posts
    8,600
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    117
    Thanked in
    82 Posts

    Default

    Jednostavno ne može više ovakav stil igre...
    If you turn a man into a fish, you will catch him for a day

Page 191 of 345 FirstFirst ... 91141181187188189190191192193194195201241291 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Crnogorska reprezentacija - Fudbal
    By Petar Mrvaljevic in forum Fudbal
    Replies: 55049
    Last Post: 04-05-24, 19:09
  2. DvD Klubovi
    By kefalo in forum Film
    Replies: 110
    Last Post: 08-12-09, 19:22
  3. DVD Klubovi u NK
    By Geek in forum Centralni
    Replies: 10
    Last Post: 22-08-08, 00:27

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •