View Poll Results: Ko dobija vecerasnji derbi izmedju Partizana i Crvene Zvezde

Voters
11. You may not vote on this poll
  • Partizan

    1 9.09%
  • Crvena Zvezda

    2 18.18%
  • Nerijeseno

    8 72.73%
Page 1 of 344 123451151101 ... LastLast
Results 1 to 25 of 8594

Thread: Srpska reprezentacija i klubovi - fudbal, kosarka, i sve ostalo:)

  1. #1
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Philadelphia, Pennsylvania, United States
    Posts
    6,535
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default Srpska reprezentacija i klubovi - fudbal, kosarka, i sve ostalo:)

    e ovako, da pojasnim: veliki broj ljudi na forumu srbijansku reprezentaciju dozivljava kao svoju, ja cu licno navijati i za srbijansku i za crnogorsku, i smatram da to ne bi nikome trebalo da predstavlja problem. mislim da nam treba ovaj topic, iz prostog razloga sto bi se na ovaj nacin prekinula glupa rasprava i prepucavanje na temama o crnogorskoj reprezentaciji - ko navija za srbiju, neka pise ovdje, ko navija za crnu goru tamo - i to je to. bez vrijedjanja, i dobronamjerno. i naravno, bez politike
    jednostavno, ima nas ovdje dosta koji ne nalaze prostor za raspravu o reprezentaciji koju smatraju svojom, jer se automatski smatraju kao provokatori medju nekim clanovima foruma. ovaj topic bi predstavljao neko kompromisno resenje, gdje bi svaki dobronamjeran komentar sa bilo koje strane bio prihvacen; a svaki sovinisticki i maliciozan komentar brisan
    dakle, ovo nije nista drugo nego pokusaj da se svi mi okrenemo ka kvalitetnoj raspravi, a ne prema daljim prepucavanjima i glupostima.
    a ako nekom smeta to sto odredjen broj ljudi ovdje zeli da raspravlja o necemu sto smatraju dijelom sebe, istovremeno ne vrijedjajuci one druge - onda je stvarno podforum otisao u 3pm dakle, da probamo ovako, a ako ne bude islo "u pravom smjeru", topic je najlakse izbrisati ili zakljucati, bez icije ljutnje.
    Just to slip the skin...

  2. #2
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Jes', jes', nego ajd' da podjemo na neki srbijanski forum i otvorimo topic o CG reprezentaciji!
    Mada se slazem da je bolje da neki svoje opsesije ispoljavaju odje nego na temama o CG reprezentaciji!
    P r i m o r a c

  3. #3
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Philadelphia, Pennsylvania, United States
    Posts
    6,535
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    cattaro, na b92 forumu imas topic o crnogorskoj fudbalskoj ligi, cini mi se da nikom ne smeta al to je vec offtopic... a sto se opsesija tice - sve je ovo, kad se malo zamislis, opsesija, i treba da bude. u tome je magija
    Just to slip the skin...

  4. #4
    Join Date
    May 2005
    Location
    podgorica
    Posts
    3,318
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by getaway blues View Post
    e ovako, da pojasnim: veliki broj ljudi na forumu srbijansku reprezentaciju dozivljava kao svoju, ja cu licno navijati i za srbijansku i za crnogorsku, i smatram da to ne bi nikome trebalo da predstavlja problem. mislim da nam treba ovaj topic, iz prostog razloga sto bi se na ovaj nacin prekinula glupa rasprava i prepucavanje na temama o crnogorskoj reprezentaciji - ko navija za srbiju, neka pise ovdje, ko navija za crnu goru tamo - i to je to. bez vrijedjanja, i dobronamjerno. i naravno, bez politike
    jednostavno, ima nas ovdje dosta koji ne nalaze prostor za raspravu o reprezentaciji koju smatraju svojom, jer se automatski smatraju kao provokatori medju nekim clanovima foruma. ovaj topic bi predstavljao neko kompromisno resenje, gdje bi svaki dobronamjeran komentar sa bilo koje strane bio prihvacen; a svaki sovinisticki i maliciozan komentar brisan
    dakle, ovo nije nista drugo nego pokusaj da se svi mi okrenemo ka kvalitetnoj raspravi, a ne prema daljim prepucavanjima i glupostima.
    a ako nekom smeta to sto odredjen broj ljudi ovdje zeli da raspravlja o necemu sto smatraju dijelom sebe, istovremeno ne vrijedjajuci one druge - onda je stvarno podforum otisao u 3pm dakle, da probamo ovako, a ako ne bude islo "u pravom smjeru", topic je najlakse izbrisati ili zakljucati, bez icije ljutnje.
    Posteno!!!

  5. #5
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    PJ-BAR
    Posts
    1,691
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    drago mi je sto je otvoren ovaj topic,samo se nadam da ne bude zakljucan
    a ne vidim razlog zasto bi uopste bio zatvoren

  6. #6
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    PJ-BAR
    Posts
    1,691
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Poraz Srbije u Barseloni

    Foto: Dejan Stevović
    Vaterpolo reprezentacija Srbije izgubila je u Barseloni od Španije sa 11:10 (4:1, 1:4, 3:3, 3:2) u prvom pripremnom meču za SP u Melburnu.

    Domaćin je sve vreme bio u vodjstvu, u prvoj četvrtini reprezentacija Srbije je samo statirala, a Španija je preko nekoliko odličnih kontranapada stigla do prednosti od 4:1.

    Međutim, u drugih 8 minuta, Srbije je uspela da izjednači. Šapić je golovima i asistencijama Pekoviću i Saviću u poslednjoj sekundi tog dela igre, pokrenuo tim do 5:5.

    U trećem delu igralo se gol za gol. Tri puta su naši reprezentativci uspevali da izjednače (Peković, Gocić i Filipoivć), ali nisu realizovane prilike da se rezultat u potpunosti preokrene.

    Ključni trenutak se dogodio kod rezultata 9:9, 1,50 sekundi pre kraja. Srbija u tim trenucima nije uspela da iskoristi dva igrača više, a u narednoj kontri Španci iznuđuju peterac i ponovo vode, da bi Perez 50 sekundi pre kraja povisio na 11:9.

    “Loš početak, nismo bili kako trreba u prvoj četvrtini.Posle toga smo polako preuzimali igru u svoje ruke i uz malo više koncetracije rezultat je mogao da bude povoljniji.Nama poraz ništa ne znači, više nam znači da vidimo gde smo sada:Imamo još dosta posla“, izjavio je selektor Dejan Udovičić.

    Drugi pripremni meč protiv Španije, reprezentacija Srbije igra u nedelju, takođe od 13 sati.

    Bazen Barselona. Gledalaca 400. Sudije: Ćirić (Srbija) i Borel (Španija). Igrač više: Španija 6 (2), Srbija 9 (4). Peterci:Španija 1 (1).

    ŠPANIJA: Agilar, M.Garsija, Martin, K.Perone 2, Molina 3, Mora 1, Rej, Mingel, Vales, F.Perone 1, Perez 2, Marsal, Pirlakov 2,, Fernandez, Andreo.
    SRBIJA: Soro, Prlainović, Gocić 2, Korolija, Savić 2, Ikodinović, Nikić 1, Filipović 1, Avramović, Šapić 2, Radjen, Peković 2, Pijetlović, Ivošević.

  7. #7
    Join Date
    May 2005
    Location
    podgorica
    Posts
    3,318
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    @LaZaR

    Ovo je pravi topic za tebe, sad mozes sa merakom da postavljas vijesti sa B92!

  8. #8
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by getaway blues View Post
    cattaro, na b92 forumu imas topic o crnogorskoj fudbalskoj ligi, cini mi se da nikom ne smeta al to je vec offtopic... a sto se opsesija tice - sve je ovo, kad se malo zamislis, opsesija, i treba da bude. u tome je magija
    Nismo se razumjeli, apsolutno ni meni ne smeta, ali mislim da se o srpskim reprezentacijama trebalo pisat na topicima vezanim za svaki sport, posebno.
    Nego ajd, ispoljavajte svoje opsesije
    E da, shto se ovog vaterpolo rezultata tiche, nishta bitno kad se zna da Udovichic (daleko najbolji strijelac ital. lige) nije igrao.
    Ako budu maksimalno spremni, madjari su po meni favorit br. 1 za titulu svjetskog prvaka!
    Last edited by cattaro; 18-02-07 at 18:07.
    P r i m o r a c

  9. #9
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    PJ-BAR
    Posts
    1,691
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by holjo View Post
    @LaZaR

    Ovo je pravi topic za tebe, sad mozes sa merakom da postavljas vijesti sa B92!
    ahahahaha,pa naravno bwe

  10. #10
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Philadelphia, Pennsylvania, United States
    Posts
    6,535
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cattaro View Post
    Nismo se razumjeli, apsolutno ni meni ne smeta, ali mislim da se o srpskim reprezentacijama trebalo pisat na topicima vezanim za svaki sport, posebno.
    Nego ajd, ispoljavajte svoje opsesije
    E da, shto se ovog vaterpolo rezultata tiche, nishta bitno kad se zna da Udovichic (daleko najbolji strijelac ital. lige) nije igrao.
    Ako budu maksimalno spremni, madjari su po meni favorit br. 1 za titulu svjetskog prvaka!
    uf, ne znam, prvo pojma nemam kakva je situacija po pitanju vujasinovica, i ko je tu alterativa, kao organizator; dalje mali filipovic je potencijal desno nevjerovatan, pojma nemam kako njemu ide ove godine...? a madjari polako ispracaju jednu generaciju, to nas tek ceka za 4-5 godina.
    Just to slip the skin...

  11. #11
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Srbi u revanshu razbili shpance, koji su igrali bez Pereza.
    Vujasinovic naravno mnogo nedostaje, ali po meni je Udovichic uz Shapica najvazniji igrach. Vanja sem sidruna moze sve da igra, ima sjajan shut, brz je, uplivava...
    Madjari ce koliko vidim sve do Pekinga igrat' u ovom sastavu. Nakon Pekinga nastaje nova era svjetskog vaterpola, mnoge legende ovog sporta ce se oprostit' od svojih reprezentacija.
    P r i m o r a c

  12. #12
    bucjko is offline Banned (oslobodio se nas odgore i posao kod njih )
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    HN-BG
    Posts
    163
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    koliko god postena ideja ovo bilo, vrijedja inteligenciju zdravog covjeka da se svi ljudi u cg kojima je srbija isto sto i crna gora u srcu, skupe u jedan topic...
    ovakav topic postavite za kineze.
    ovo je i nasa drzava i pricacu o srbiji gdje god hocu.
    pohvala ipak da se objedine neke stvari ovdje.

  13. #13
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,510
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    bucjko ja ti obecavam da neces pricati o srbiji dje ti oces...

    Sto se tice ovog topica, neka DIDI odluci oce li biti zakljucan ili ne, ja ne vidim razlog zasto bi postojao ali sam eto otvoren za kompromis...

    PS Obrisani su svi komentari koji ne pripadaju topicu, neka funkcionise normalno dok admini ne odluce sto ce sa njim!

  14. #14
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    EU
    Posts
    125
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by bucjko View Post
    ovo je i nasa drzava i pricacu o srbiji gdje god hocu.
    cime si dokaza da je ovo tvoja drzava, time sto je negiras i radis protiv nje? pih kakvih sve licemjera ima...

    btw. kefalo nemo mi brisat ovo a da ostavis ovo sto je ovaj postova
    Rijeka će naših vala,
    Uskacući u dva mora,
    Glas nositi okeanu,
    Da je vjecna Crna Gora

  15. #15
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bar*Beograd
    Posts
    1,997
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja mislim da je ovo super ideja - bravo getaway blues

    Samo dok se budu brisali ovi komentari koji nikako veze sa sportom nemaju.. Nemojte makar sport mijesat u to vase ljudi. Ajd' uzdravlje
    M. Roma Volley #14

    red passion, red heart, red soul - MUFC

  16. #16
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    cim budete precerali sa politikom topik ce biti obrisan a do tad molim vas samo o sportu pricajte, a ko bude uporan sa politikom i za njega imam sredstva!
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  17. #17
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    PJ-BAR
    Posts
    1,691
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Počele pripreme futsal ekipe Srbije

    Foto: FSS
    Najbolja reprezentacija Srbije u malom fudbalu, okupila se u četvrtak u beogradskom hotelu “Trim”, kako bi započela sa sedmodnevnim pripremama za završni turnir evropskih kvalifikacija koji će se održati od 21. do 26. februara u holandskom gradu Gelenu.

    Na spisku selektora Ace Kovačevića nalazi se 17 fudbalera. To su: Golmani: Brzaković (Ekonomac), Ranisavljević i Rakićević (Marbo) igrači Rajić, Perić, Šošo, Bogdanović, Borojević, Dimić (Marbo), Đorđević, Benić (Koska), Cvetanović, Stanojević, Bojović (Ekonomac), Rajčević, Blažić (SAS) i Rakić (Liman). Mesto u avionu za Holandiju izboriće 12 igrača i dva golmana.

    Naš državni tim na kvalifikacioni turnir putovaće bez kapitena Bojana Pavićevića (Marbo), koji je zbog incidenta načinjenog na poslednjoj utakmici prošlog ciklusa kvalifikacija, kažnjen od strane UEFA sa tri utakmice suspenzije i neće ga biti u sastavu reprezentacije Srbije.

    Rivali našoj Futsal selekciji na predstojećem takmičenju u Gelenu biće Finska (22. februar), Azerbejdžan (23. februar) i domaćin Holandija (25. februar). Samo prvoplasirana reprezentacija izboriće plasman na finalni turnir Prvenstva Evrope, koje će se održati od 16. do 25. novembra 2007. u Portugalu.

  18. #18
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    PJ-BAR
    Posts
    1,691
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Srbija-portugalija

    Ulaznice za utakmicu Srbija - Portugalija, u okviru kvalifikacija za EP 2008., koštaće od 500 do 2.000 dinara, odlučio je Izvršni odbor Fudbalskog saveza Srbije na sednici održanoj u sredu u Kragujevcu.

    Karte za "sever" i "jug" iznosiće 500 dinara, za "istok" od 1.000 do 2.000, dok će za zapadnu tribinu koštati od 1.500 do 2.000 dinara.

    Meč između fudbalske reprezentacije Srbije i selekcije Portugalije igra se 28. marta na "Marakani".

  19. #19
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    PJ-BAR
    Posts
    1,691
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kolaković saopštio širi spisak


    Trener odbojkaške reprezentacije Srbije Igor Kolaković saopštio je širi spisak od 22 igrača za 17. izdanje Svetske lige. Reprezentacija Srbije igraće u grupi C Svetske lige sa Rusijom, Kubom i Egiptom.

    Na spisku se nalaze:

    Tehničari: Nikola Grbić, Ivan Ilić, Branimir Perić i Vlado Petković
    Libero: Marko Samardžić i Nikola Rosić
    Korektori: Ivan Miljković, Dejan Bojović, Tomislav Dokić i Saša Starović
    Blokeri: Andrija Gerić, Novica Bjelica, Dragan Stanković, Marko Podraščanin i Dejan Radić
    Primači: Bojan Janić, Aleksandar Mitrović, Miloš Nikić, Nemanja Dukić, Branko Roljić, Nikola Kovačević i Konstantin Čupković.

    U prvom kolu, Srbija gostuje Rusiji, 25. i 27. maja.

    Na Finalnom turniru će igrati Italija, organizator, pobednici četiri grupe kao i jedna reprezentacija koja će dobiti specijalnu pozivnicu FIVB, što će biti najbolja drugoplasirana ekipa iz 4 grupe.

    Finalni turnir XVIII Svetske lige 2007. odigraće se od 11. do 15. jula u Rimu.

  20. #20
    kravac Guest

    Default

    Crnogorci Nikić i Starović dolaze na poziv selektora Kolakovića
    SRBIJA - OBEĆANA ZEMLJA!
    U dresu reprezentacije Srbije biću učesnik velikih svetskih takmičenja i na taj način se afirmisati na svetskoj odbojkaškoj pozornici, smatra Nikić
    Najtalentovaniji crnogorski odbojkaš Miloš Nikić igraće za reprezentaciju Srbije. Kapiten odbojkaša Budvanske rivijere prihvatio je poziv selektora Srbije Igora Kolakovića, koji ga je stavio na širi spisak od 22 igrača, koja će se spremati za Svetsku ligu.

    Nikić je rekao da se dugo dvoumio i na kraju odlučio da prihvati poziv.
    - Prelomio sam da nastavak svoje reprezentativne karijere vežem za selekciju Srbije. Za to ima mnogo razloga. Prvi je vezan za ličnu afirmaciju, jer smatram da ću u dresu reprezentacije Srbije biti učesnik velikih svetskih takmičenja i da ću se na taj način afirmisati na svetskoj odbojkaškoj pozornici. To je osnovni razlog zbog koga sam se, i pored činjenice da sam u Crnoj Gori rođen i da sam u njoj naučio sve što znam o odbojci, opredelio da ubuduće nastupam za selekciju Srbije - izjavio je Miloš Nikić.

    On je bio najbolji odbojkaš Crne Gore 2005. godine, a prošle godine je poneo titulu najboljeg sportiste Budve.

    - O mojoj odluci sam obavestio i selektora reprezentacije Crne Gore Veselina Vukovića. To je moj konačan stav. Crnogorskoj odbojci želim sve najbolje - poručio je Nikić.

    Za reprezentaciju Srbije igraće i član podgoričke Budućnosti Saša Starović.
    - Naravno da ću se odazvati pozivu jer je velika čast igrati za takvu reprezentaciju koju ove godine očekuje nastup u Svetskoj ligi. Bio sam na širem spisku i pred odlazak na Svetsko prvenstvo, ali se nadam da ću se sada naći među 18 igrača koji će obući dres Srbije - rekao je Starović.

    I sam Crnogorac "na radu" u Srbiji, selektor Igor Kolaković ističe da nije uticao na odluku mladih odbojkaša.
    - To je bila njihova želja i nema nikakve veze sa mojim selektorovanjem. Oni su to saopštili pre nego što sam ja postavljen za selektora Srbije. Zbog toga se ne plašim da će me neko dovesti u vezu sa njihovom odlukom. To ni u snu ne bih radio. U dogovoru sa ljudima iz OSS, koji su znali za njihovu želju, uvrstio sam ih u širi spisak od 22 igrača i sada sve zavisi od njih - kaže selektor Srbije i trener Budućnosti Igor Kolaković.

    TALENTI NAPUŠTAJU CRNU GORU?!

    Miloš Nikić je treći ekstratalenat iz Crne Gore koji je odlučio da igra za reprezentaciju Srbije. Pre njega, to su uradili Aleksandar Pavlović, košarkaš koji se već afirmisao u NBA ligi, potom i Andrija Prlainović, po mnogima najtalentovaniji vaterpolista sveta.

  21. #21
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    1,398
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    ne smatram srbijansku repku za svoju ali svaka cast za topic.
    samo da ne bude politike.

  22. #22
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Novi, Herceg Novi
    Posts
    1,181
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ajde ostavite se politike.
    Raspravljajte na private jer je ionako pitanje bilo upuceno samo jednoj osobi.

    Pre neki dan ulitamte fight reprezentacija Srbije pobedila Hrvatsku 4-1 Cacku,Somboru ili Zrenjaninu(ne znam tachno!)
    /

  23. #23
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Philadelphia, Pennsylvania, United States
    Posts
    6,535
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    da pojasnim neke stvari:
    znaci, sto se tice "vrijedjanja zdravog razuma" - smatram da da je srece topic ne bi postojao, vec bi raspravljali normalno na topicu reprezentacija , ne vrijedjajuci jedni druge. ali, postoje vec topic o crnogorskim reprezentacijama, hvala Bogu da postoji, i naravno da je offtopic da njemu da se raspravlja o srbijanskoj, i sasvim je ok brisati te komentare, bili oni maliciozni ili ne.
    ali, kad na forumu ima 10, 15 ili nebitno koliko osoba koje bi normalno da raspravljaju o necemu sto im znaci ili ne (pa bilo to nesto tipa tradicionalno gadjanje priganicama u nekim golijskim ili drobnjackim selima, ili bila to neka reprezentacija, dakle sasvim nebitno) - i jos postoji namjera da se o tome raspravlja na potencijalno duzi period, tada pitanje o opravdanosti postojanja topica nema smisla. to je moje misljenje, dakle, ovaj kompromis je nesto deus ex machina i smislim da su to moderatori shvatili, i zato odlucili da ovo stave na probu... i to je ok. malo ce problem biti razlikovati provokatore od ostalih, no moderatori to prilicno korektno obavljaju, samo se nadam da ce pokazati dovoljno strpljenja sa ovim topicom...
    a sto se tice teme ko ce za koga da igra - normalno je da se o tome raspravlja, momci gledaju svoj sportski interes, mozda kod nekog jedna od himni moze da pokrene neki naboj a druga ne, postoji milion razloga, nije bitno. ovo ne treba shvatat ne znam kako emotivno, i to je to.
    Just to slip the skin...

  24. #24
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bar*Beograd
    Posts
    1,997
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Red face

    Quote Originally Posted by LaZaR View Post
    Ulaznice za utakmicu Srbija - Portugalija, u okviru kvalifikacija za EP 2008., koštaće od 500 do 2.000 dinara, odlučio je Izvršni odbor Fudbalskog saveza Srbije na sednici održanoj u sredu u Kragujevcu.

    Karte za "sever" i "jug" iznosiće 500 dinara, za "istok" od 1.000 do 2.000, dok će za zapadnu tribinu koštati od 1.500 do 2.000 dinara.

    Meč između fudbalske reprezentacije Srbije i selekcije Portugalije igra se 28. marta na "Marakani".

    Znaci ovu otakmicu cekaaaam , ma ne znam kolko Jedva cekam da odem.. Ne znas kad ce karte bit u prodaji?
    M. Roma Volley #14

    red passion, red heart, red soul - MUFC

  25. #25
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    2,370
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Od Srbijanske Reprezentacije jos nikad nisam cuo, nije valjda Srpska Reprezentacija? :mrgreen:

    Ali i da kazem, navijacu za obe reprezentacije (za SRB samo da nerviram druge zemlje koje su nas posrale u fudbal i svuda drugo). Ali NARAVNO vise za nasu (uhuhhhh logicno!).

    Nemam ni pojma dali zaraduju oni da mi navijamo za njih, posto kad su zajedno igrali ispod SCG i SRJ. Onda je i samo bilo Srbija Srbija. Nase igrace iz CG su bojkotovali to ovo, kad smo 6-0 od Argentine izgubili su kazivali da nisu samo Srbi igrali slabo nego i da je Jevric posrano igrao (onda drug izjednom jest Crnogorac!). I tako mogu dalje ici.

    Nikad mi nismo bas bili ljubavni kod njih, pa zasto oni onda kod nas (na drugu stranu je logicno da navijamo za njih). I ka sto je neki kazao na prijed; probaj nede otvoriti topic o CG reprezentacijama. Ima dovoljno SRB websites koji CG saraju kao balije i dalje.

    Pa i SRB jos proba da nam otme poneke (fudbalske i kosarske) igrace a imaju ih sami dovoljno.

    Mislim da ne vrijedi navijati bas prejako za njih, i sigurno ne za "bele-orlove" vise se pravu nego sto su.
    Last edited by MNT; 19-02-07 at 15:06.

Page 1 of 344 123451151101 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Crnogorska reprezentacija - Fudbal
    By Petar Mrvaljevic in forum Fudbal
    Replies: 54971
    Last Post: 14-03-24, 23:15
  2. DvD Klubovi
    By kefalo in forum Film
    Replies: 110
    Last Post: 08-12-09, 20:22
  3. DVD Klubovi u NK
    By Geek in forum Centralni
    Replies: 10
    Last Post: 22-08-08, 01:27

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •