e ovako, da pojasnim: veliki broj ljudi na forumu srbijansku reprezentaciju dozivljava kao svoju, ja cu licno navijati i za srbijansku i za crnogorsku, i smatram da to ne bi nikome trebalo da predstavlja problem. mislim da nam treba ovaj topic, iz prostog razloga sto bi se na ovaj nacin prekinula glupa rasprava i prepucavanje na temama o crnogorskoj reprezentaciji - ko navija za srbiju, neka pise ovdje, ko navija za crnu goru tamo - i to je to. bez vrijedjanja, i dobronamjerno. i naravno, bez politike
jednostavno, ima nas ovdje dosta koji ne nalaze prostor za raspravu o reprezentaciji koju smatraju svojom, jer se automatski smatraju kao provokatori medju nekim clanovima foruma. ovaj topic bi predstavljao neko kompromisno resenje, gdje bi svaki dobronamjeran komentar sa bilo koje strane bio prihvacen; a svaki sovinisticki i maliciozan komentar brisan
dakle, ovo nije nista drugo nego pokusaj da se svi mi okrenemo ka kvalitetnoj raspravi, a ne prema daljim prepucavanjima i glupostima.
a ako nekom smeta to sto odredjen broj ljudi ovdje zeli da raspravlja o necemu sto smatraju dijelom sebe, istovremeno ne vrijedjajuci one druge - onda je stvarno podforum otisao u 3pm dakle, da probamo ovako, a ako ne bude islo "u pravom smjeru", topic je najlakse izbrisati ili zakljucati, bez icije ljutnje.