Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 25 of 34

Thread: Muz moze, zena ne moze?!

  1. #1
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    5,411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default Muz moze, zena ne moze?!

    S' obzirom da veliki broj ljudi (ozenjenih ili u vezi) sto ja znam u CG vara ili bi prevarilo svoju zenu/djevojku, interesuje me je li to prihvatljiva pojava kod nas, odnosno je li prihvatljivije da muskarac prevari nego zena? Znam dosta situacija dje zena sazna da je muz prevario i bude malo buke ali se to brzo smiri. Isto tako, znam nekoliko situacija dje je zena prevarila i posle joj nije bilo zivota...
    Isto tako znam nekoliko udatih koje 'pretpostavljaju' odnosno znaju da ih muz vara ali bjeze od toga tj prave se kao da se nista ne desava i da nista ne znaju.

    Dakle, interesuje me kakva je pozicija zene u odnosu na muskarca povodom ovog pitanja u CG ili da li je za muza prihvatljivo da vara a za zenu ne? Takodje, bi li vi bili spremni da oprostite prevaru u braku?
    Last edited by shrek; 15-02-07 at 22:01.
    Ako pri svakoj prijateljskoj usluzi odmah misliš na zahvalnost, onda nisi darovao, već prodao.

  2. #2
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    nisu daleko od "stepanica" mada pojavom sex & city-a su se oslobodile
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  3. #3
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Preko Morace
    Posts
    232
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    slika danasnje `happy family` izgleda otprilike ovako:

    ona ustaje u 12h(pa zaboga nema potrebe ranje kad joj `pomoc u kuci` dolazi rano da postavi dorucak djeci i da ih posalje u skolu).

    sjeda na mobilni i zove prijateljicu a piju kafu(mada mozda ce se i namontirat za grad ako je ustala u 10h inace ne stize).

    ogovaraju ko je dje i sa kim bio po gradu sinoc(`znasi onoga pera, e on vara onu njegovu nesretnicu sa nekom malom od 20 godina`....).

    djeca diolaze, one jos sjede. e kad muz dodje- oko 17h tutanj, tad ide umotavanje - `dragi, mili, jesi umoran, znas kakve sam cipele vidjela juce, zvek su......`. on ne moze da joj odoli. rijesi da odrijesi kesu. odmaraju....

    vrijeme za nocni izlazak- ona ostaje kuci(mastari sa cim sve moze ukombinovat one crne cipele sto ce kupit), a on.... i ne pita ga dje ce, cuti, pravi se da ne zna, dobila je pare za cipele, sjutra ce za suknju, prekosjutra za gacice.....

    ..........i tako dan za danom....

    mislim, sta reci za zenu koja ovo dozvoljava
    i ja sam zensko, pa kod mene.... ne ne, ovo ne bi islo:mad:

  4. #4
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ja bas ne razumjeh sta ne bi islo kod tebe.

  5. #5
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Pitanje ti je potpuno na mjestu i mogu ti reci da sam u posljednje vrijeme chula za nekoliko sluchajeva da su i mushkarci oprostili prevaru!
    I to su bili sluchajevi dje su ti muzevi govorili -kad bi je uhvatio kichmu bi joj slomio,pa joj ne bi padalo na pamet vishe ni da zivi a kamoli da vara- pa da vidish ,kako su se primirili kad je doshlo do stani-pani!
    Cinjenica je da su i oni varali pa su mozda zbog toga malo skalali pa se kichma fala bogu nije lomila,bilo trzavica par mjeseci i posle ,ka najbolji!

    Generalno ,vishe zene prashtaju mada vishe nijesam sigurna ko vishe vara jer smo ,izgleda,dobro pozurile da ih stignemo da sluchajno ne bi vodili u toj trci,a nerijetko zene idu i onom logikom ,oko za oko, zub za zub, prevara za prevaru!

    Ne znam bih li oprostila (ne snalazilo me),mada vjerujem da bih ako nije kakva ljubav velika planula (mada u tom sluchaju vjerovatno njega ne bi ni bila briga bi li ili ne oprostila) a za njega mi se chini da ne bi ni lud,mada ko zna,chudni su putevi Gospodnji

    zaboravih da ti odgovorim na pitanje je li prevara prihvatljiva u CG?
    Ne mislim da je bilo dje prihvatljiva kao chin koji moze da razbije porodicu ali mi se isto tako chini da se ipak blagonaklonije gleda na mushku prevaru nego na zensku.
    Oni nekako ispadnu(ako se sve sredi a zena oprosti) momchine,mushkarchine uz onu obaveznu -ada mushko je choche,moze mu bit da malo shvrljne-
    dok se zena gleda drugim ochima i naziva svakakvim imenima a josh ako joj muzh oprosti,puche mu sramotna pogibija i chitavo pleme pati zbog njegovoga "nesojluka"
    Oduzih
    Last edited by zvoncica; 15-02-07 at 23:16.

  6. #6
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    daleko od sunca, under the purple rain
    Posts
    6,919
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    samo vas posmatram..
    dokleee doklee..
    :devil:
    oh darling who needs love?
    Who needs a heaven up above?
    Who needs the clouds, in the sky, not I
    Oh darling who needs the rain?
    Who needs somebody that can feel your pain?
    Who needs the disappointment, of a telephone call, not I

  7. #7
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Preko Morace
    Posts
    232
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    pa ne bi isla ovakva prica, ja sjedim ispijam kafe i pravim se da ne primjecujem da me vara, a to sve zbog par cipela ili cega vec drugog(kad su brakovi u pitanju)

    a nisam iz filma, da ako sam u vezi sa nekim sad mi pane na pamet da se vatinjam ili ljubakam sa nekim drugim.....
    odoljeti iskusenju je tesko, a prevariti nekog je nesto najjednostavnije.

    generalno jeste, da zene vise prastaju, zbog porodice, djece.... i da se sasvim drugacije gleda na musku prevaru, ali meni je to isto. tu smo jednaki. nema ustupaka.

    mada, na kraju krajeva.... nikad se ne zna sta ce ko kome i iz kojih razloga, nekad biti spreman da progleda kroz prste....

  8. #8
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    5,411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Very_Bad_Girl View Post
    nikad se ne zna sta ce ko kome i iz kojih razloga, nekad biti spreman da progleda kroz prste....
    Sto se mene tice, jedino kad se ne moze progledati kroz prste je kad je prevara u pitanju. Jednom kad te prevari a ti joj oprostis ugasio si ga. Bice ona dobra jedan period, ali malo kasnije kad zaboravi mislice 'oprostio mi je jednom, opet ce'. Osim toga, makar kod mene stvari vise ne bi mogle da budu iste jer bi mi vazda bilo krivo a i ebes vezu u kojoj nema povjerenja.
    S' toga, ako te prevari treba reci djiiiiiiiivimo se bez obzira na sve!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Ako pri svakoj prijateljskoj usluzi odmah misliš na zahvalnost, onda nisi darovao, već prodao.

  9. #9
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    5,411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    Pitanje ti je potpuno na mjestu i mogu ti reci da sam u posljednje vrijeme chula za nekoliko sluchajeva da su i mushkarci oprostili prevaru!
    I to su bili sluchajevi dje su ti muzevi govorili -kad bi je uhvatio kichmu bi joj slomio,pa joj ne bi padalo na pamet vishe ni da zivi a kamoli da vara- pa da vidish ,kako su se primirili kad je doshlo do stani-pani!
    Cinjenica je da su i oni varali pa su mozda zbog toga malo skalali pa se kichma fala bogu nije lomila,bilo trzavica par mjeseci i posle ,ka najbolji!
    Jednog mog poznanika je zena varala i ne mozes vjerovat u kakvom je soku bio kad je saznao. Kako sam kaze, nije je ocerao iz kuce zbog djece ali joj zato sad zivot 5 para ne vrijedi u toj kuci. Niko s' njegove strane je ocima ne moze vidjet, a s' obzirom da zive zajedno moraju da se gledaju svaki dan.

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    izgleda,dobro pozurile da ih stignemo da sluchajno ne bi vodili u toj trci,a nerijetko zene idu i onom logikom ,oko za oko, zub za zub, prevara za prevaru!
    A sto je po tebi uzrok toga? Besposlenost? Nekad su se zene bavile i drugim stvarima osim izlazenja po gradu u slobodno vrijeme?

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    ali mi se isto tako chini da se ipak blagonaklonije gleda na mushku prevaru nego na zensku. Oni nekako ispadnu(ako se sve sredi a zena oprosti) momchine,mushkarchine uz onu obaveznu -ada mushko je choche,moze mu bit da malo shvrljne-
    dok se zena gleda drugim ochima i naziva svakakvim imenima a josh ako joj muzh oprosti,puche mu sramotna pogibija i chitavo pleme pati zbog njegovoga "nesojluka"
    E to je to sto pitam! Znaci, moze nam biti da malo svrljnemo?!
    Ako pri svakoj prijateljskoj usluzi odmah misliš na zahvalnost, onda nisi darovao, već prodao.

  10. #10
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Everywhere I hope..
    Posts
    4,890
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by TiJaNaaaA View Post
    samo vas posmatram..
    dokleee doklee..
    :devil:

    Haha Bash!

    Jadno je to varanje.. Pa nisu ljudi zivotinje da se svaki cas pare s nekim drugim...

    Ljudi smo, pa bi se trebali znati ljudski ponashati... Ako veza ne valja, treba prvo nju poshteno okoncati pa onda preci na drugu...
    Conditioning is what makes us feel ignorant, and our apathy feeds our hate.

  11. #11
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by shrek View Post
    Jednog mog poznanika je zena varala i ne mozes vjerovat u kakvom je soku bio kad je saznao. Kako sam kaze, nije je ocerao iz kuce zbog djece ali joj zato sad zivot 5 para ne vrijedi u toj kuci. Niko s' njegove strane je ocima ne moze vidjet, a s' obzirom da zive zajedno moraju da se gledaju svaki dan.
    to zavisi od sluchaja do sluchaja.
    Ne kazem da se to chesto deshava (da mushkarac oprosti) ali eto i toga je pochelo bivat.
    Moj komshija je plakao da mu se zena vrati,kad ga je ostavila zbog drugog
    shto cesh,ima nas svakakvih.



    Quote Originally Posted by shrek View Post
    A sto je po tebi uzrok toga? Besposlenost? Nekad su se zene bavile i drugim stvarima osim izlazenja po gradu u slobodno vrijeme?
    a ne bogomi ,nego tranzicija moj dobri shrek

    bez,shale,danas je zenski svijet oslobodjen mnogih predrasuda i samostalniji je pa se u skladu sa tim i ljubav vodi slobodno.
    Ja ne znam koliko je to istina ali sam chujala mnoge izreke (kao generalizacija) o moralu zena pojedinih krajeva CG,shto govori da je toga bilo i ranije samo shto se to vishe krilo,jer zena bez posla i shkole nije imala dje a znash i sam da se roditeljima nije smjela pojavit,pogotovo ako je muza prevarila.Danas zene rade,primaju plate,dobijaju ili kupuju stanove,i jednostavno bez zazora prevare ako je dotle doshlo jer imaju status a sa druge strane danas su i roditelji drugachiji i liberalniji.
    evo ja prva ne bih,chasti mi, moje dijete ostavila na ulici zato shto je muza prevarilo!!!
    (ovo ne znachi da se slazem sa prevarom,naprotiv,vrlo oshtro je osudjujem,ali moje dijete je moje dijete pa shto god da napravi)



    Quote Originally Posted by shrek View Post
    E to je to sto pitam! Znaci, moze nam biti da malo svrljnemo?!
    zavisi kakva je kobra pored vas!
    Ne bih preporuchila,danashnje zene su vrlo opasne kad se osjete iznevjereno,povrijedjeno i prevareno ,pa bi bilo svega!
    Sjecash li se onoga nesrecnika shto je po wc solji trazio svoj polni organ jer mu ga je uvrijedjena zena otkinula i bacila tamo!!!:shock:
    Ja se ne bih sigrala a vi kako ocete:devil:

  12. #12
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Javishe na HRTu,
    da mu je SHKARAMA, otkinula NJEZNIK.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  13. #13
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    ooooj uzas jedan, nego svaka cast za topic pravo pitanje, i da deftivno je muskarac povlasceniji, mada shto rece cini mi se zvoncica ko da su zene organiozovano krenulo u trku za nama da nas preteknu, al posto sve sve osnovno rekli moram dodati da su meni najbolji patoloski slucajevi kad zena izbije ljubavnicu muza i kao sve je sredjeno a muz ni kriv ni duzan hahahahahaha kakvi penali, ja bi oprostio i oprashtao sam , shta da se radi gresi covek, mozda sam i ja nekad zzlzlzllzlzlzl
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  14. #14
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    5,411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sparco View Post
    moram dodati da su meni najbolji patoloski slucajevi kad zena izbije ljubavnicu muza
    hahahahh znam i za jedan takav incident...To je vec VRH!
    Ako pri svakoj prijateljskoj usluzi odmah misliš na zahvalnost, onda nisi darovao, već prodao.

  15. #15
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    ZvoncicaQuote:--------------------------------------------------------------------------------

    Pitanje ti je potpuno na mjestu i mogu ti reci da sam u posljednje vrijeme chula za nekoliko sluchajeva da su i mushkarci oprostili prevaru!
    Oli mi dat njinu adresu ? Hheehhehehehehehe !


    Ja da mene prevari bi izagna stoku iz kuce i automacki nasa drugu koja ce zauzet njeno mjesto pa da imamo djece za reprezentaciju ! A zna se oni koji napusta bracnu zajednicu nosi sasobom sve sto moze stat u dvije kese od po 2 kila ,i niste vise u protivnom radijo bi mitraljez eventualno top haubica 130 mm !
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  16. #16
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zvek_Zivi View Post
    ZvoncicaQuote:--------------------------------------------------------------------------------

    Pitanje ti je potpuno na mjestu i mogu ti reci da sam u posljednje vrijeme chula za nekoliko sluchajeva da su i mushkarci oprostili prevaru!
    Oli mi dat njinu adresu ? Hheehhehehehehehe !


    Ja da mene prevari bi izagna stoku iz kuce i automacki nasa drugu koja ce zauzet njeno mjesto pa da imamo djece za reprezentaciju ! A zna se oni koji napusta bracnu zajednicu nosi sasobom sve sto moze stat u dvije kese od po 2 kila ,i niste vise u protivnom radijo bi mitraljez eventualno top haubica 130 mm !
    qq Zveku Zivi imash li to teshko naoruzanje pri ruci?
    Ta tvoja ne bi od straha gologa smjela ni da pomisli na prevaru!

    Ljudi su sve u svemu postali liberalniji pa tako ove mladje generacije ne smatraju to bash tolikom sramotom a i postoji izreka, nije to sapun pa da se moze potroshit,ajde bogoti:lolblue:

  17. #17
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Jes no ja bi da "sapunjam" a ne drugi hahahahahhahahhaha !
    ps. Znam nisam nikako fer ali bas me briga !
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  18. #18
    renaissance Guest

    Default

    Prema partneru treba biti korektan.Ako osjetite da niste zadovoljni u vezi , najposteniji nacin je raskrstiti sa tom vezom , pa onda ulaziti u novu.
    Mislim da nije u redu primiti nekoga nazad i onda ga muciti zbog njegovog grijeha.Na nama je da li cemo prevaru da oprostimo ili ne.Ako oprostimo , onda mislim da nije u redu podgrijavati mu/joj grijehe za svaki rucak Oprostili smo ...idemo dalje.Ako sam vec presla preko prevare,i odlucila da ostanem u toj vezi , nije u redu da mu je vjecito nabijam na nos.A ako ne mogu da izadjem na kraj sa tim ,onda svako svoj put,i da se rastanemo civilizovano...

  19. #19
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ReNaIsSaNcE View Post
    Prema partneru treba biti korektan.Ako osjetite da niste zadovoljni u vezi , najposteniji nacin je raskrstiti sa tom vezom , pa onda ulaziti u novu.
    Mislim da nije u redu primiti nekoga nazad i onda ga muciti zbog njegovog grijeha.Na nama je da li cemo prevaru da oprostimo ili ne.Ako oprostimo , onda mislim da nije u redu podgrijavati mu/joj grijehe za svaki rucak Oprostili smo ...idemo dalje.Ako sam vec presla preko prevare,i odlucila da ostanem u toj vezi , nije u redu da mu je vjecito nabijam na nos.A ako ne mogu da izadjem na kraj sa tim ,onda svako svoj put,i da se rastanemo civilizovano...
    potpuno si u pravu i ne razumijem osobe koje oproste a chitav zivot nabijaju na nos!
    Bolje je onda ne oprostiti,mada je vjerovatno normalno da sumnja ostaje,pa je to i razlog zashto se posle ostanka u toj vezi napominju "raniji radovi"!

    Stvarno je prevara bezvezna stvar i bolje je ne ulaziti u ozbiljnu vezu do momenta kad raschistish sa sobom da si spreman da svoje porive zakljuchash za chitav zivot i posvetish se samo i jedino toj osobi.

  20. #20
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Na moj tanki zlatni lanchic,
    visi zardjali kljuch od KOFERA,
    kad se desi, spakujem PRNJE I BJEZIM GLAVOM BEZ OBZIRA.

    Dok je DOBRO, DOBRO JE,
    kad treba da OPRASHTAMO I PRASHTAMO, a zashto bi gubio VRIJEME, kad ima tri MILIJARDE, koje chekaju, AMNESTIJA DA,
    AMNEZIJA NE, MANDELA CITAT.
    Neka NJIMA BOG OPROSTI,
    ja nijesam SVETI VASILIJE,
    nego GRESHNI MILOVAN.
    parafraza od Don.Branka Sbutege.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  21. #21
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    5,411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    bolje je ne ulaziti u ozbiljnu vezu do momenta kad raschistish sa sobom da si spreman da svoje porive zakljuchash za chitav zivot i posvetish se samo i jedino toj osobi.
    A sta ako nikad ne naidje osoba koja ce te dovoljno zainteresovati da se samo njoj posvetis? Ozeniti/udati se cisto reda radi?
    Ako pri svakoj prijateljskoj usluzi odmah misliš na zahvalnost, onda nisi darovao, već prodao.

  22. #22
    renaissance Guest

    Default

    Quote Originally Posted by shrek View Post
    A sta ako nikad ne naidje osoba koja ce te dovoljno zainteresovati da se samo njoj posvetis? Ozeniti/udati se cisto reda radi?
    Cekas...


    A do tada...karte na sto!

  23. #23
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    podgorica
    Posts
    1,273
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by shrek View Post
    A sta ako nikad ne naidje osoba koja ce te dovoljno zainteresovati da se samo njoj posvetis? Ozeniti/udati se cisto reda radi?
    niko nije obavezan da stupi u brak,makar ja na brak ne gledam kao na nesto sto cu MORATI da uradim,ako ne naidjes na neku takvu osobu(koja ce te zainteresovati da se samo njoj posvetis)onda se ne treba ni zeniti/udavati jer je to nesto najgluplje na svijetu sto covjek moze da uradi,ozeniti se/udati eto tako cisto da bi to uradili jer "im je vrijeme"...onda ce i dolaziti do prevara ako je u startu brak sklopljen eto tako...
    Closer,
    No hesitation,
    Give me,
    All that you have


  24. #24
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Californication
    Posts
    901
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ReNaIsSaNcE View Post
    Cekas...


    A do tada...karte na sto!
    I kad se nacekas tebi tijelo ka reljef Crne Gore dodje te nijedan decki te ni pozeljeti nece cime gubis sve sanse da ga nadjes jer u medjuvremenu zivis u iluzijama da ces naici na pravog kojem mozes da vjerujes tj. nekoga koji ce ti pokazati da te voli, al do tada mozda te sahrane:-)
    NOTHING IN LIFE IS CERTAIN BUT TAXES AND DEATH

  25. #25
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    5,411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by naughty_s View Post
    niko nije obavezan da stupi u brak,makar ja na brak ne gledam kao na nesto sto cu MORATI da uradim,ako ne naidjes na neku takvu osobu(koja ce te zainteresovati da se samo njoj posvetis)onda se ne treba ni zeniti/udavati jer je to nesto najgluplje na svijetu sto covjek moze da uradi,ozeniti se/udati eto tako cisto da bi to uradili jer "im je vrijeme"...onda ce i dolaziti do prevara ako je u startu brak sklopljen eto tako...
    Slazem se sa tobom. Medjutim,ne znam za tebe ali mene je jedan od ciljeva u zivotu da imam porodicu(zenu i djecu) tj nekog sa kim cu moci da dijelim sve sto napravim odnosno sve dobro i lose..........ne znammm nek bude sto bude, a ja ionako ne bi treba da piskaram ovuda ovako pljan
    Ako pri svakoj prijateljskoj usluzi odmah misliš na zahvalnost, onda nisi darovao, već prodao.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Mogu li žene kontrolisati muškarce?
    By odli in forum Sex i erotika
    Replies: 76
    Last Post: 14-07-06, 18:09
  2. Naivnost ili proracunatost...?
    By Argonaut in forum Ljubav
    Replies: 162
    Last Post: 19-06-06, 12:58
  3. Ravnopravnost polova
    By Blitzkrieg in forum Religija i filozofija
    Replies: 151
    Last Post: 24-02-06, 13:18
  4. Zena kao atlas
    By Hari Krisna in forum Ženski kutak
    Replies: 3
    Last Post: 13-03-05, 20:33
  5. Dragi moji sugradjani
    By Drug Tito in forum Primorski
    Replies: 8
    Last Post: 11-02-05, 22:58

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •