Page 95 of 190 FirstFirst ... 4585919293949596979899105145 ... LastLast
Results 2,351 to 2,375 of 4729

Thread: Iz raznih medija [Edicija 2024]

  1. #2351
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,696
    Thanks Thanks Given 
    3,572
    Thanks Thanks Received 
    8,661
    Thanked in
    4,665 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Djed_Djuro View Post
    A možda Jakov svoju partiju nazove Evropa Sad 2, pa na taj način dobijemo konačno i taj program.
    da pitaš Spajića u vezi razvoja dogadja od juče, danas i u narednim danima on bi ti rekao da ga to ne zanima puno i da ima druge brige. iz tog razloga me ne bi čudilo da samo dodje jedan dan - paf, paf eo ES2 pa vi budite za Jakova


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  2. #2352
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    9,731
    Thanks Thanks Given 
    1,117
    Thanks Thanks Received 
    896
    Thanked in
    555 Posts

    Default

    Koprivica o igrama na sreću: Novi sistem nadzora će biti moćan alat u borbi protiv zloupotreba | Komentari (vijesti.me)
    E moj Momo.
    Veze o postojećem sistemu za igre na sreću nemaš a kažeš da je katastrofa.
    A taj sistem je donio donaciju Slovaka od milion Eura još prije 4 godine na račun unaprjeđenja postojećeg sistema a ne za novi sistem.
    Novi sistem je kopija srbijanskog sistem koji nije po našem Zakonu o igrama na sreću.

  3. #2353
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    1,084
    Thanks Thanks Given 
    110
    Thanks Thanks Received 
    118
    Thanked in
    68 Posts

    Default

    Vučić 1: DF, to su moji, tvrdo krilo, stabilni procenti
    Vučić 2: ajde sad da ujedinim Jakov, URA, Demokrate oni će povuć uz svoje još onih neopredijeljenih, namaknut će još koji procenat
    Vučić 1+ Vučić 2 oho hoo

    Sent from my 2312DRA50G using Tapatalk

  4. The Following User Says Thank You to isnogood For This Useful Post:


  5. #2354
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,901
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,427
    Thanked in
    2,229 Posts

    Default

    Jadov vs Milojko - najveći cripple fight još od cripple fight-a Milačića i Dajkovića. Doduše, ovi potonji su nebitni, ova prva dvojica baš i nisu.

  6. #2355
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,865
    Thanks Thanks Given 
    838
    Thanks Thanks Received 
    806
    Thanked in
    539 Posts

    Default

    Nek padne da osvježi @acs
    Love, peace and respect.

  7. #2356
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Budva
    Posts
    2,145
    Thanks Thanks Given 
    1,626
    Thanks Thanks Received 
    1,984
    Thanked in
    855 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    da pitaš Spajića u vezi razvoja dogadja od juče, danas i u narednim danima on bi ti rekao da ga to ne zanima puno i da ima druge brige. iz tog razloga me ne bi čudilo da samo dodje jedan dan - paf, paf eo ES2 pa vi budite za Jakova


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Moli boga da se to ne desi, i đe možeš i đe ne možeš

    I obrati pažnju na par indikativnih detalja:

    Kad ti premijer kaže ''dižemo samo neto zarade, ne i bruto, zato neće bit inflacije, jer nje ima samo kad se podignu i doprinosi pa poslodavci moraju uvećavat cijene da to pokriju''...
    Premijer zna da to nije tačno, nego čak i u velikoj mjeri suprotno.
    Po tome onda znaš da premijer tako bezočno laže, računajući da ti to ne znaš, pa mu se može izvaljivat takvih glupoština.

    Kad ti ministar, ne jedan no više njih, kaže ''ES2 je počela, podizanjem penzija''...
    Ne postoji ekonomski program koji počinje podizanjem davanja neproduktivnom stanovništvu. Na taj način započinju socijalni programi. Ekonomski, bilo ono kad u kuću odlučuješ oćeš li kupit novu veš mašinu, ili ono kad vodiš državu pa gledaš kako će ona, počinju najjednostavnije moguće: Treba da uložimo ta-i-ta sredstva, da bi dobili taj-i-taj rezultat.
    A podizanju penzija jedini rezultat je nešto inflacije, i nešto novih glasova.
    I ministri to znaju. I ti znaš da znaju, pa onda i znaš da te svjesno i bezočno opet lažu. Jer, prosto, računaju da ti to ipak ne znaš dovoljno.

    Kad ti vlada poveća penzije, a značajne su, penzionera je kod nas mnogo, a ne kaže ti okle joj pare za to, a znaš da ih nismo zaradili... I kad vladu prozovu da se u prvih par mjeseci već zadužila 160 meleona, a ona o tome i na to ni slova ne prozbori...
    Mnogo se zabrini. Ne zbog tebe, ili mene. No zbog đece, i tvoje, i moje.

    I ne dozivaj te đaole, vjeruj mi
    Last edited by Buva+gacce; 26-02-24 at 14:58.
    Si nada nos salva de la muerte, al menos que el amor nos salve de la vida.

  8. The Following 12 Users Say Thank You to Buva+gacce For This Useful Post:


  9. #2357
    Join Date
    May 2018
    Posts
    2,158
    Thanks Thanks Given 
    262
    Thanks Thanks Received 
    883
    Thanked in
    458 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Buva+gacce View Post
    Moli boga da se to ne desi, i đe možeš i đe ne možeš

    I obrati pažnju na par indikativnih detalja:

    Kad ti premijer kaže ''dižemo samo neto zarade, ne i bruto, zato neće bit inflacije, jer nje ima samo kad se podignu i doprinosi pa poslodavci moraju uvećavat cijene da to pokriju''...
    Premijer zna da to nije tačno, nego čak i u velikoj mjeri suprotno.
    Po tome onda znaš da premijer tako bezočno laže, računajući da ti to ne znaš, pa mu se može izvaljivat takvih glupoština.

    Kad ti ministar, ne jedan no više njih, kaže ''ES2 je počela, podizanjem penzija''...
    Ne postoji ekonomski program koji počinje podizanjem davanja neproduktivnom stanovništvu. Na taj način započinju socijalni programi. Ekonomski, bilo ono kad u kuću odlučuješ oćeš li kupit novu veš mašinu, ili ono kad vodiš državu pa gledaš kako će ona, počinju najjednostavnije moguće: Treba da uložimo ta-i-ta sredstva, da bi dobili taj-i-taj rezultat.
    A podizanju penzija jedini rezultat je nešto inflacije, i nešto novih glasova.
    I ministri to znaju. I ti znaš da znaju, pa onda i znaš da te svjesno i bezočno opet lažu. Jer, prosto, računaju da ti to ipak ne znaš dovoljno.

    Kad ti vlada poveća penzije, a značajne su, penzionera je kod nas mnogo, a ne kaže ti okle joj pare za to, a znaš da ih nismo zaradili... I kad vladu prozovu da se u prvih par mjeseci već zadužila 160 meleona, a ona o tome i na to ni slova ne prozbori...
    Mnogo se zabrini. Ne zbog tebe, ili mene. No zbog đece, i tvoje, i moje.

    I ne dozivaj te đaole, vjeruj mi
    Ali bi za njega to bila ogromna politicka pobjeda tako da nije iskljuceno

  10. #2358
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,696
    Thanks Thanks Given 
    3,572
    Thanks Thanks Received 
    8,661
    Thanked in
    4,665 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Buva+gacce View Post
    Moli boga da se to ne desi, i đe možeš i đe ne možeš
    čini mi se to je našem premijeru rečeno nfl žargonom hail mary pass za opstanak na tom mjestu i politici. prostora za manevar nema puno, jer mislim da nije Milatović slučajbi napuštio es u momentu kad se priča o rekonstrukciji. i to otežava poziciju Spajku, jer može vrlo lagano da ostane bez par ministara (za razliku od mnogih ja nisam baš siguran da Milović ide, al jesam za ministarku prosvjete). jedini način na svoju poziciju betonira jeste ES2, usvajanje kroz budžet (a tu tek očekujem ubacanje amandmana za sve nekakve kategorije). sa pozicije te, i dalje mislim da obara Vladu i ide na izbore sa pričom, eo imate minimalnu od 700e. svakako bolje znaš od mene kolko je to opasno bez nekog plana al bih stavio neke jače pare da će ovako biti


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  11. #2359
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,468
    Thanks Thanks Given 
    4,234
    Thanks Thanks Received 
    4,549
    Thanked in
    2,204 Posts

    Default

    Milovic sastanci danas u Briselu. Neko napisa juce, cudno da se jos nije javio sa komentarom. Niti je jos odlucio da promjeni twitter handle

    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  12. #2360
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,468
    Thanks Thanks Given 
    4,234
    Thanks Thanks Received 
    4,549
    Thanked in
    2,204 Posts

    Default

    U četvrtak od 20 sati, pratite intervju sa sa Jakovom Milatovićem - predsjednikom Crne Gore.Gledajte Načisto u četvrtak u 20h na televiziji Vijesti.
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  13. #2361
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    6,863
    Thanks Thanks Given 
    2,695
    Thanks Thanks Received 
    2,571
    Thanked in
    1,453 Posts

    Default

    Ne postoji ekonomski program koji počinje podizanjem davanja neproduktivnom stanovništvu..

    Kao sto rece kolegam svojim ocevima i majkama dajte po cijanid da drzava krene ....
    Svaka ti cast...

    Sent from my SM-A546B using Tapatalk

  14. #2362
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,425
    Thanks Thanks Given 
    5,563
    Thanks Thanks Received 
    5,002
    Thanked in
    2,087 Posts

    Default

    Potpuno si masio poentu onoga sto je rekao
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  15. #2363
    Join Date
    May 2018
    Posts
    2,158
    Thanks Thanks Given 
    262
    Thanks Thanks Received 
    883
    Thanked in
    458 Posts

    Default

    Pa nije da je ista slagao, sta dobija drustvo od toga sto povecava penzije penzionerima? Bukvalno nista

  16. #2364
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    5,952
    Thanks Thanks Given 
    516
    Thanks Thanks Received 
    1,816
    Thanked in
    661 Posts

    Default

    Promasili ste, ES2 nije ekonomski vec izborni program.

    Sent from my M2101K6P using Tapatalk

  17. The Following 5 Users Say Thank You to Djed_Djuro For This Useful Post:


  18. #2365
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    6,863
    Thanks Thanks Given 
    2,695
    Thanks Thanks Received 
    2,571
    Thanked in
    1,453 Posts

    Default

    Jadno je uci u tudju kucu dje su penzioneri samo , samo na tablete 150 eura trose , a dje je ostatak kad se ljudi razbole...
    I sad se covjek nasao da kritikuje sto je penzionerima povecan da imaju vise za tu saku ljekova!
    Aj da recem kriticnim penzionerima je povecano da osjete te 100 ,200 eura viska , uradili su scenario DPSa ,da tvoj buvo dps, da imaju sigurno biracko tijelo.
    ES 2 je samo pocetak stvaranja sigurnih poslusnika hmmmm DPS nije to radio??? Zadnjih hmmm 20 godina...30....?
    Meni je bijedno da neko komentarise ljude koji su nevidljivi ko prosjaci na ulici kako su im povecane penzije pihhh
    Izvinjavam se previse se krecem medju narod pa i znam kakve su socijalne prilike

    Sent from my SM-A546B using Tapatalk

  19. The Following 2 Users Say Thank You to NetworkMaster For This Useful Post:


  20. #2366
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,565
    Thanks Thanks Given 
    1,969
    Thanks Thanks Received 
    2,579
    Thanked in
    1,105 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by JigSaw View Post
    Pa nije da je ista slagao, sta dobija drustvo od toga sto povecava penzije penzionerima? Bukvalno nista
    A eto, da mrceni penzioner ima kupiti i kilo mesa pored tableta

    Sent from my SM-G998B using Tapatalk
    Tu es mon héro!

  21. #2367
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,982
    Thanks Thanks Given 
    3,230
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    S obzirom da ubrzano starimo kao drustvo i biracko tijelo, odlicna je strateska odluka fokusirati se na penzionere, jer ce ih bit sve vise i vise, a to je vrlo homogena skupina glasaca.

    Sent from my SM-A536B using Tapatalk

  22. #2368
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,467
    Thanks Thanks Given 
    160
    Thanks Thanks Received 
    1,262
    Thanked in
    638 Posts

    Default

    Penzioneri su najzahvalnije glasacko tijelo zadnjih 30 godina odlicno to pokazuje
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  23. #2369
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,901
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,427
    Thanked in
    2,229 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sidewinder View Post
    Odovic je podnio ostavku tad,ovo je spaicevo maslo izgleda kako cujem

    Sent from my SM-S901B using Tapatalk
    Eto se podsjetih sa toga linka na prethodnoj strani da je podnio ostavku na mjesto u predsjedništvu stranke, pa htio da je povuče, ali predsjedništvo nije prihvatilo to njegovo povlačenje nego ga je još i isključilo iz stranke.

    Inače, ako Milojko povećava penzije istovremeno planirajući da ukine penzioni fond, ne računajte na to da će se previše povećati broj penzionera jer će vrlo brzo novi penzioneri biti u još goroj situaciji nego što su sadašnji bili prije povećanja penzije. Milojko be like: ipak se okreće.

    P.S. Iako za obojicu mislim da su ćutuci, uz sve očigledno laganje i hvatanje u lažima, uz sav amaterizam i nesposobnost djelovanja kao političara, Milojko mi je triput miliji od one nosate strije od Jadova. Kako je brzo pokazao svoje ogavno lice čim se ustoličio na predsjedničko mjesto. Pih.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  24. The Following User Says Thank You to NHM For This Useful Post:


  25. #2370
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,468
    Thanks Thanks Given 
    4,234
    Thanks Thanks Received 
    4,549
    Thanked in
    2,204 Posts

    Default

    Dzejkob je teski kompleksas. Manji od makovog zrna van granica Crne Gore, ali zato unutar granica CG covjek ne moze da se sabere zbog svog realnog i imaginarnog djela.
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  26. #2371
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    1,690
    Thanks Thanks Given 
    127
    Thanks Thanks Received 
    624
    Thanked in
    277 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NetworkMaster View Post
    Jadno je uci u tudju kucu dje su penzioneri samo , samo na tablete 150 eura trose , a dje je ostatak kad se ljudi razbole...
    I sad se covjek nasao da kritikuje sto je penzionerima povecan da imaju vise za tu saku ljekova!

    Aj da recem kriticnim penzionerima je povecano da osjete te 100 ,200 eura viska , uradili su scenario DPSa ,da tvoj buvo dps, da imaju sigurno biracko tijelo.
    ES 2 je samo pocetak stvaranja sigurnih poslusnika hmmmm DPS nije to radio??? Zadnjih hmmm 20 godina...30....?
    Meni je bijedno da neko komentarise ljude koji su nevidljivi ko prosjaci na ulici kako su im povecane penzije pihhh
    Izvinjavam se previse se krecem medju narod pa i znam kakve su socijalne prilike

    Sent from my SM-A546B using Tapatalk
    Ovo je potpuno tačno , ali se to ne ispravlja povećanjem penzija, nego razbijanjem monopola i nenormalnih provizija na ljekovima.
    Par puta sam kupovao neke sitnice u apoteci u BG i nisam mogao da vjerujem koliko je jeftinije nego u PG.
    Smanje se cijene lijekova i penzionerima je ostalo više novca bez ikakvog troška za državu.
    A lijekove ne kupuju samo penzioneri, nego i svi ostali.
    Kada mozak ne koristiš, čekaš da ti kažu
    tada misliš da sve znaš, ne vidiš da lažu

  27. #2372
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,982
    Thanks Thanks Given 
    3,230
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    Dako nam ostane neko od turaka, ukrajinaca i rusa, da nadomjesti sto nas je manje.


    Sent from my SM-A536B using Tapatalk

  28. #2373
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,994
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,339
    Thanked in
    1,866 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    S obzirom da ubrzano starimo kao drustvo i biracko tijelo, odlicna je strateska odluka fokusirati se na penzionere, jer ce ih bit sve vise i vise, a to je vrlo homogena skupina glasaca.

    Sent from my SM-A536B using Tapatalk
    I vrlo vjerno
    Što bi rekli do smrti

    Poslato sa Ultra Fold5 pisaće mašine

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  29. The Following User Says Thank You to Bugi For This Useful Post:


  30. #2374
    Join Date
    May 2018
    Posts
    2,158
    Thanks Thanks Given 
    262
    Thanks Thanks Received 
    883
    Thanked in
    458 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NetworkMaster View Post
    Jadno je uci u tudju kucu dje su penzioneri samo , samo na tablete 150 eura trose , a dje je ostatak kad se ljudi razbole...
    I sad se covjek nasao da kritikuje sto je penzionerima povecan da imaju vise za tu saku ljekova!
    Aj da recem kriticnim penzionerima je povecano da osjete te 100 ,200 eura viska , uradili su scenario DPSa ,da tvoj buvo dps, da imaju sigurno biracko tijelo.
    ES 2 je samo pocetak stvaranja sigurnih poslusnika hmmmm DPS nije to radio??? Zadnjih hmmm 20 godina...30....?
    Meni je bijedno da neko komentarise ljude koji su nevidljivi ko prosjaci na ulici kako su im povecane penzije pihhh
    Izvinjavam se previse se krecem medju narod pa i znam kakve su socijalne prilike

    Sent from my SM-A546B using Tapatalk
    Pa ne bi im trebali ti ljekovi kad bi zdrastveni sistem bio bolji, opet jos jedan problem dje se ne resava problem nego samo sminka. Penzioneri uzimaju tablete kad vec boluju od necega, lakse znaci lijeciti simptome nego bolest

  31. #2375
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,696
    Thanks Thanks Given 
    3,572
    Thanks Thanks Received 
    8,661
    Thanked in
    4,665 Posts

    Default

    od ovoga je...

    https://rtcg.me/hronika/524673/objav...-ucionici.html

    možda, gore i tragičnije ovo

    Te informacije, kao ni vjerodostojnost snimka do početka Dnevnika 2 nijesmo uspjeli potvrditi u školi, jer je direktorica Milja Božović novinarki TVCG rekla da joj prekida popodnevni odmor, a nakon što joj je proslijeđen video snimak, nije odgovarala na naše pozive.
    možda je fejk, možda se biju i učenici al da na pitanje novinarke direktorica škole odgovori ovako je dno dna. i realan prikaz dje živimo. kad obični direktor bilo koje škole misli da je neko i nešto


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

Page 95 of 190 FirstFirst ... 4585919293949596979899105145 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Similar Threads

  1. Iz raznih medija [Edicija 2023]
    By hercules in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 11037
    Last Post: 03-01-24, 08:49
  2. Iz raznih medija [Edicija 2022]
    By Kliker17 in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 14336
    Last Post: 01-01-23, 10:50
  3. Iz raznih medija [Edicija 2021]
    By Ben Dover in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 13556
    Last Post: 03-01-22, 09:56
  4. Iz raznih medija [2020]
    By Gandalf_White in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 5228
    Last Post: 06-01-21, 22:27

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •