Page 57 of 210 FirstFirst ... 74753545556575859606167107157 ... LastLast
Results 1,401 to 1,425 of 5241

Thread: Iz raznih medija [Edicija 2024]

  1. #1401
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,540
    Thanks Thanks Given 
    4,273
    Thanks Thanks Received 
    4,582
    Thanked in
    2,225 Posts

    Default

    A zbog cega se rekonstruise zna li se?

    Mandić: Jedan dio rekonstrukcije Vlade čim prije – drugi nakon ljeta

    https://www.cdm.me/politika/mandic-j...i-nakon-ljeta/
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  2. #1402
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    7,000
    Thanks Thanks Given 
    2,751
    Thanks Thanks Received 
    2,645
    Thanked in
    1,487 Posts

    Default

    BAR su ta seljanija Bosnjacka pokvarila, razni olosi iz rozaja plava gusinja , sve sto ne valja je tamo doslo to ce isti barani potvrditi...
    Ovo za Biber sprej je klasica test za institucije da vidimo oce li roditelji dobiti prekrsajnu prijavu !
    A za te klosare sto su ti klinca izbili na igraliste jedini lijek je fantomka i palica pa nikad vise nece nikoga pitati jesi li za Nato....

    Sent from my SM-A546B using Tapatalk

  3. The Following 2 Users Say Thank You to NetworkMaster For This Useful Post:


  4. #1403
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Dark side of the Moon (81000)
    Posts
    4,834
    Thanks Thanks Given 
    1,664
    Thanks Thanks Received 
    2,062
    Thanked in
    851 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by avet View Post
    Proslog ljeta moj sin, tada 11g, posao da igra basket sa dva drugara u dvoriste OS Vlado Milic u Donju Goricu. Bili tamo i neki stariji od po 15g kako saznah. Jedan kad je cuo da je moj "Amerikanac" pita ga "jesi li ti za Nato?" Na to pitanje nije htio da mu odgovori. Nakon toga ga pita "mrzis li Srbe i Srbiju?" Na to mu je odgovorio ne. Ovaj mu rece lazes, uhvatio ga za ruku i u krug ga vrtio i bacio na zemlji. Tada su on i jos jedan krenuli da ga saketaju po glavi. Prisli drugari s kim je bio da mu pomognu pa i oni polijepo dobili.

    Eto, po svojoj kozi osjetili osvjezenje u CG. Vidimo, ne moze se reci da je izolovan slucaj.
    Mogu misliti kakva su osjećanja roditelja kad je ovo u pitanju. Teško je vaspitati djecu kad živiš u džungli. Borba za opstanak. Takvih je grupica vazda bilo. Ne mrze oni srbe ili crnogorce. To im je samo izduvni ventil za mnogo gore stvari koje ih okružuju tipa raspale porodice, raspalo društvo bez šansi i mogućnosti... Zašto baš moje dijete pitaće se neko. To je samo ono pogrešno mjesto i pogrešno vrijeme. U džungli dosta takvih mjesta i trenutaka. Kolektivna karma jbg.
    "Vidiš li: svet pun sebe grca -
    Očiju punih, prazna srca."

  5. The Following User Says Thank You to Caesar For This Useful Post:


  6. #1404
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    7,000
    Thanks Thanks Given 
    2,751
    Thanks Thanks Received 
    2,645
    Thanked in
    1,487 Posts

    Default

    U nikšićkom Vodovodu prije nekoliko dana došlo je do ozbiljnog incidenta kada je pretučen radnik Mustafa Kajević.

    Kajević nije bio raspoložen da detaljno govori o incidentu ali je novinaru Antene M potvrdio da ga je pretukao jedan od rukovodilaca tog preduzeća.

    Navodno, posrijedi je Stevo Kilibarda, zamjenik direktora Vodovoda. Antena M pokušala je da stupi u kontakt sa Kilibardom ali se on nije javio na broj dostupan redakciji.

    Sent from my SM-A546B using Tapatalk

  7. #1405
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,524
    Thanks Thanks Given 
    15,072
    Thanks Thanks Received 
    4,287
    Thanked in
    2,166 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Caesar View Post
    Mogu misliti kakva su osjećanja roditelja kad je ovo u pitanju. Teško je vaspitati djecu kad živiš u džungli. Borba za opstanak. Takvih je grupica vazda bilo. Ne mrze oni srbe ili crnogorce. To im je samo izduvni ventil za mnogo gore stvari koje ih okružuju tipa raspale porodice, raspalo društvo bez šansi i mogućnosti... Zašto baš moje dijete pitaće se neko. To je samo ono pogrešno mjesto i pogrešno vrijeme. U džungli dosta takvih mjesta i trenutaka. Kolektivna karma jbg.
    Kao i ovaj momčić sa fantomkom. Razvedeni roditelji itd.

    Sent from my SM-S918B using Tapatalk

  8. #1406
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,459
    Thanks Thanks Given 
    5,595
    Thanks Thanks Received 
    5,056
    Thanked in
    2,110 Posts

    Default

    Ako su muslimani Srbi, zasto onda Srbi udaraju na Srbe...

    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  9. The Following 4 Users Say Thank You to Antares For This Useful Post:


  10. #1407
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,121
    Thanks Thanks Given 
    3,929
    Thanks Thanks Received 
    3,198
    Thanked in
    1,625 Posts

    Default

    Zato što đeca po šlolskim grupama se dive koljačima u Srebrenicu i donose noževe u školu uz te parole izgleda da su kriva đeca koja su došla iz Rožaja.

    Ovaj forum je rudnik dragulja.

    Kriv je i Lazović, naravno. On potplatio đecu da to rade.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ada URA neće dat. DF je uštopovan. Milača je umjeren. Sub85 rules.

  11. The Following 2 Users Say Thank You to Gagarin For This Useful Post:


  12. #1408
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,540
    Thanks Thanks Given 
    4,273
    Thanks Thanks Received 
    4,582
    Thanked in
    2,225 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Caesar View Post
    Mogu misliti kakva su osjećanja roditelja kad je ovo u pitanju. Teško je vaspitati djecu kad živiš u džungli. Borba za opstanak. Takvih je grupica vazda bilo. Ne mrze oni srbe ili crnogorce. To im je samo izduvni ventil za mnogo gore stvari koje ih okružuju tipa raspale porodice, raspalo društvo bez šansi i mogućnosti... Zašto baš moje dijete pitaće se neko. To je samo ono pogrešno mjesto i pogrešno vrijeme. U džungli dosta takvih mjesta i trenutaka. Kolektivna karma jbg.
    Nije toliko teško vaspitati. Mnoge stvari su jednostavne i crno bijele nezavisno od okruzenja i situacije u kojoj se covjek nalazi. Npr, ne udaraj na slabijeg. Kao sto su to uradili ovi od po tri četire godine stariji i 30kg teži od mog sina. Sigurno se ne bi junačili da je drugačije bilo. No bilo pa prošlo. Makar mi je tog dana milo bilo kad mi je rekao tata, i ja sam im vratio dva tri udarca baš jaka. Nije me strah bilo.

    Idemo dalje.
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  13. The Following 5 Users Say Thank You to avet For This Useful Post:


  14. #1409
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,579
    Thanks Thanks Given 
    1,117
    Thanks Thanks Received 
    1,741
    Thanked in
    785 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NetworkMaster View Post
    BAR su ta seljanija Bosnjacka pokvarila, razni olosi iz rozaja plava gusinja , sve sto ne valja je tamo doslo to ce isti barani potvrditi...
    Ovo za Biber sprej je klasica test za institucije da vidimo oce li roditelji dobiti prekrsajnu prijavu !
    A za te klosare sto su ti klinca izbili na igraliste jedini lijek je fantomka i palica pa nikad vise nece nikoga pitati jesi li za Nato....

    Sent from my SM-A546B using Tapatalk
    Čemu ovakav govor?odakle si ti gospoče? Jesi li ti Barani neki plemići pa su ih kao staropodgoricane pokvarili ljudi sa sjevera države?


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  15. The Following User Says Thank You to AdO_pG For This Useful Post:


  16. #1410
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    17,010
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,557
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NetworkMaster View Post
    U nikšićkom Vodovodu prije nekoliko dana došlo je do ozbiljnog incidenta kada je pretučen radnik Mustafa Kajević.

    Kajević nije bio raspoložen da detaljno govori o incidentu ali je novinaru Antene M potvrdio da ga je pretukao jedan od rukovodilaca tog preduzeća.

    Navodno, posrijedi je Stevo Kilibarda, zamjenik direktora Vodovoda. Antena M pokušala je da stupi u kontakt sa Kilibardom ali se on nije javio na broj dostupan redakciji.

    Sent from my SM-A546B using Tapatalk

    I naravno, pobjegao na bolovanje. Mislim da ne postoji zakonska mogućnost da se disciplinski postupak pokreće dok traje bolovanje. A treba provjerit i tog doktora da se vidi na osnovu čega mu je otvorio bolovanje.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  17. #1411
    Join Date
    May 2018
    Posts
    2,188
    Thanks Thanks Given 
    268
    Thanks Thanks Received 
    901
    Thanked in
    466 Posts

    Default

    Je l ovo opet ide prica da su sjevernjaci iskvarili PG i "staropodgoricane"

  18. #1412
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    1,691
    Thanks Thanks Given 
    128
    Thanks Thanks Received 
    626
    Thanked in
    278 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Antares View Post
    Ako su muslimani Srbi, zasto onda Srbi udaraju na Srbe...

    Iz istog razloga iz koga udaraju na Crnogorce.
    Srbi smo dok smo negdje daleko i dok smo većina. Jer ako smo Srbi onda treba da slušamo maticu i predsjednika svih Srba, tj. da se ne pitamo ništa.
    Ali kad se npr. preselimo u Beograd onda više nismo Srbi jer smo tada manjina. Tada postajemo opet Crnogorci da ne imali ista prava kao Srbi, tj. da se ne bi pitali ništa.
    Kada mozak ne koristiš, čekaš da ti kažu
    tada misliš da sve znaš, ne vidiš da lažu

  19. The Following User Says Thank You to high For This Useful Post:


  20. #1413
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    17,010
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,557
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    Više puta sam ponavljao primjer sestara Dabović iz Herceg Novog. Otac glasni Srbin, ćerke mu isto tako, igrale za reprezentaciju Srbije i osvajale medalje, uzdizali ih kao Srpkinje - nikakav problem, svakako se tako izjašnjavaju, porodično vazda bili Srbi. Onda im brata rođenog uhapse sa 5 kila kokaina ili heroina, zaboravio sam, a naslov je po novinama bio da je uhapšen Crnogorac sa 5 kila droge.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  21. The Following User Says Thank You to NHM For This Useful Post:


  22. #1414
    Join Date
    Sep 2021
    Posts
    1,841
    Thanks Thanks Given 
    2,252
    Thanks Thanks Received 
    587
    Thanked in
    346 Posts

    Default

    Svi starosjedioci bara su muslimani, porijeklom albanci. Otud i ime Bar, koji vodi porijeklo od imena Tivar.

    E sad sigurno su dosli razni divljaci sa raznih strana ali valjda nisu samo iz muslimanakih sredina posto je to pravoslavno vecinski grad.

  23. #1415
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    1,300
    Thanks Thanks Given 
    753
    Thanks Thanks Received 
    895
    Thanked in
    466 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NHM View Post
    I naravno, pobjegao na bolovanje. Mislim da ne postoji zakonska mogućnost da se disciplinski postupak pokreće dok traje bolovanje. A treba provjerit i tog doktora da se vidi na osnovu čega mu je otvorio bolovanje.
    Bolovanje, tj. privremena sprijecenost za rad znaci da lice privremeno ne moze da radi ali ne znaci da je smetnja za eventualno utvrdjivanje necije odgovornosti.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  24. #1416
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    17,010
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,557
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    Mislio sam samo na disciplinsku odgovornost, ne na prekršajnu ili krivičnu. Može bit da nisam u pravu, ali skorije sam čuo u jendoj kompaniji da je neko nešto zsrao a obrazloženje uprave zašto još nije pokrenut disciplinski postupak bio je da ne mogu zbog toga što je vinovnik na bolovanju. Naravno, nisam provjeravao istinitost ili utemeljenost tih tvrdnji.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  25. #1417
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    7,000
    Thanks Thanks Given 
    2,751
    Thanks Thanks Received 
    2,645
    Thanked in
    1,487 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AdO_pG View Post
    Čemu ovakav govor?odakle si ti gospoče? Jesi li ti Barani neki plemići pa su ih kao staropodgoricane pokvarili ljudi sa sjevera države?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Svasta ja cujem, sve sto je nije valjalo doslo je odgozgo e sad jel ili nije jedan bosnjak musliman koji je radio dalje 10 godina mi to rece, dosla fukara dilera droge... i bolje je prolazio on medju pravoslavce i starobarane nego kod svojih!
    Nemoj se ljuti u svakom zitu ima kukolja samo sto je izgleda zito na sjever ostalo
    Ps (i za niksicane ovo se fata isto)

    Sent from my SM-A546B using Tapatalk

  26. #1418
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    1,300
    Thanks Thanks Given 
    753
    Thanks Thanks Received 
    895
    Thanked in
    466 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NHM View Post
    Mislio sam samo na disciplinsku odgovornost, ne na prekršajnu ili krivičnu. Može bit da nisam u pravu, ali skorije sam čuo u jendoj kompaniji da je neko nešto zsrao a obrazloženje uprave zašto još nije pokrenut disciplinski postupak bio je da ne mogu zbog toga što je vinovnik na bolovanju. Naravno, nisam provjeravao istinitost ili utemeljenost tih tvrdnji.
    Da da, nije smetnja svakako nego ne cita zakon ili mozda ne zeli da ga primijeni svako.
    Aktuelno rjesenje cak pretposatavlja samo pisano izjasnjenje zaposlenog na upozorenje a usmenu raspravu samo ako je zaposleni zahtijeva. Ako se ne saglasi, pa neka je i na bolovanju, smatra se da je saglasan.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  27. The Following User Says Thank You to Shaneman For This Useful Post:

    NHM

  28. #1419
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Bar
    Posts
    7,831
    Thanks Thanks Given 
    680
    Thanks Thanks Received 
    3,058
    Thanked in
    1,813 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by p0smatrac View Post
    Svi starosjedioci bara su muslimani, porijeklom albanci. Otud i ime Bar, koji vodi porijeklo od imena Tivar.

    E sad sigurno su dosli razni divljaci sa raznih strana ali valjda nisu samo iz muslimanakih sredina posto je to pravoslavno vecinski grad.
    Чисто информативно старосједиоци Бара, односно Старог Бара су муслимани словенског поријекла, који су претходно углавном били католици.
    Такође у Бару живи доста старосједилаца који су били и остали католици.
    Last edited by BAR; 08-02-24 at 17:40.
    Црногорце је одржало црногорско срце.

  29. #1420
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Bar
    Posts
    7,831
    Thanks Thanks Given 
    680
    Thanks Thanks Received 
    3,058
    Thanked in
    1,813 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NetworkMaster View Post
    BAR su ta seljanija Bosnjacka pokvarila, razni olosi iz rozaja plava gusinja , sve sto ne valja je tamo doslo to ce isti barani potvrditi...
    Ovo za Biber sprej je klasica test za institucije da vidimo oce li roditelji dobiti prekrsajnu prijavu !
    A za te klosare sto su ti klinca izbili na igraliste jedini lijek je fantomka i palica pa nikad vise nece nikoga pitati jesi li za Nato....

    Sent from my SM-A546B using Tapatalk
    А ови из Берана, Бијелог Поља, Андријевице, Мурина, Пљеваља, Колашина и Мојковца су као нешто продуховљенији и напреднији?
    Црногорце је одржало црногорско срце.

  30. #1421
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,579
    Thanks Thanks Given 
    1,117
    Thanks Thanks Received 
    1,741
    Thanked in
    785 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NetworkMaster View Post
    Svasta ja cujem, sve sto je nije valjalo doslo je odgozgo e sad jel ili nije jedan bosnjak musliman koji je radio dalje 10 godina mi to rece, dosla fukara dilera droge... i bolje je prolazio on medju pravoslavce i starobarane nego kod svojih!
    Nemoj se ljuti u svakom zitu ima kukolja samo sto je izgleda zito na sjever ostalo
    Ps (i za niksicane ovo se fata isto)

    Sent from my SM-A546B using Tapatalk
    Ja sam porijeklom iz tih krajeva i dosli smo u podgoricu prije 60,70 godina i nema toga ko će ti reci za nas nešto lose.
    Ta priča je glupa inače,svudje ima zita i kukolja,ljudi i neljudi,ako neko smatra sjevernjake nizom rasom to je njihov problem,u ovoj priči starobarana i staropodgoricana.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  31. #1422
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    7,860
    Thanks Thanks Given 
    11,084
    Thanks Thanks Received 
    5,203
    Thanked in
    2,429 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Ovo je Lazović iz zatvora organizova


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Tata nije u zatvor,tako da samo je pitanje oće li ikad probit aplikaciju koju sad koriste,pa ako se to desi onda će bit "Nije to dovoljno za sud"

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk

  32. #1423
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Bar
    Posts
    7,831
    Thanks Thanks Given 
    680
    Thanks Thanks Received 
    3,058
    Thanked in
    1,813 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AdO_pG View Post
    Ja sam porijeklom iz tih krajeva i dosli smo u podgoricu prije 60,70 godina i nema toga ko će ti reci za nas nešto lose.
    Ta priča je glupa inače,svudje ima zita i kukolja,ljudi i neljudi,ako neko smatra sjevernjake nizom rasom to je njihov problem,u ovoj priči starobarana i staropodgoricana.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Још прозивају ове из Гусиња за сељану а ђед им са Шекулара, плач.
    Црногорце је одржало црногорско срце.

  33. The Following 3 Users Say Thank You to BAR For This Useful Post:


  34. #1424
    Join Date
    May 2010
    Location
    Boka Kotorska HN♥️
    Posts
    4,094
    Thanks Thanks Given 
    633
    Thanks Thanks Received 
    656
    Thanked in
    409 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NHM View Post
    Više puta sam ponavljao primjer sestara Dabović iz Herceg Novog. Otac glasni Srbin, ćerke mu isto tako, igrale za reprezentaciju Srbije i osvajale medalje, uzdizali ih kao Srpkinje - nikakav problem, svakako se tako izjašnjavaju, porodično vazda bili Srbi. Onda im brata rođenog uhapse sa 5 kila kokaina ili heroina, zaboravio sam, a naslov je po novinama bio da je uhapšen Crnogorac sa 5 kila droge.
    Imas takvih primjera koliko hoces,ako je nesto u negativnom kontekstu onda je Crnogorac/Milovac/****** a ako je nesto sto im odgovara onda je Srbin

  35. #1425
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    7,000
    Thanks Thanks Given 
    2,751
    Thanks Thanks Received 
    2,645
    Thanked in
    1,487 Posts

    Default

    Ili ugrozeni srbin sinonim za uspjesnog poslovnog covjeka...

    Sent from my SM-A546B using Tapatalk

Page 57 of 210 FirstFirst ... 74753545556575859606167107157 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 8 users browsing this thread. (2 members and 6 guests)

  1. Dzi,
  2. Dutch

Similar Threads

  1. Iz raznih medija [Edicija 2023]
    By hercules in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 11037
    Last Post: 03-01-24, 08:49
  2. Iz raznih medija [Edicija 2022]
    By Kliker17 in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 14336
    Last Post: 01-01-23, 10:50
  3. Iz raznih medija [Edicija 2021]
    By Ben Dover in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 13556
    Last Post: 03-01-22, 09:56
  4. Iz raznih medija [2020]
    By Gandalf_White in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 5228
    Last Post: 06-01-21, 22:27

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •