Page 85 of 189 FirstFirst ... 357581828384858687888995135185 ... LastLast
Results 2,101 to 2,125 of 4720

Thread: Iz raznih medija [Edicija 2024]

  1. #2101
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Budva
    Posts
    2,145
    Thanks Thanks Given 
    1,626
    Thanks Thanks Received 
    1,984
    Thanked in
    855 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by beatnological View Post
    Na zalost to kod nas ne pije vodu. Mozda negdje drugo ili za nekih 20-30 godina (ako bude srece) al' u bliskoj buducnosti ne.

    Igrom slucaja pa znam kako se zaposaljavaju profesori u srednjim skolama, te isto tako kako se i dobijaju otkazi ako neko radi van shablona koji im je zadat. Bez veze se moze zaboraviti za posao profesora, simple as that.

    Zamisli kako bi tek bilo da su ta radna mjesta stvarno jos privlacnija?

    Kad god ovi dežurni tradicionalisti zagraju ono čuveno ''Njegoševska Crna Gora'', ja se shjetim ovoga što ti reče.
    I pomislim: zaboga, misle li ovi ljudi na Luču mikrokozmu i nesravnjivu poetsko-filozofsku dimenziju Petra II, ili na onu njegovu ujčevinu, što je u njegov vakat harala po ono malo Crne Gore, zajmljući gladnom narodu pare na zelenaške kamate i prodajući mu brašno i cukar što je ondašnja Rusija velikodušno darovala Crnoj Gori u pomoć.
    Jer su ovo iz brojnih strana i izvora zapisani fakti. Kao što je i fakat da je bio nesravnjivo najbolji pjesnik, i najgori državni vladar kojeg smo u novijoj istoriji imali.

    Eto, od tad je nepotizam ukorijenjen u Crnoj Gori. Prije Njegoša, naročito u vrijeme Petra I, pomišljali Crnogorci nisu na ujčevine i slične stvari. Poslije njega, Danilo, apsolutista kakav je bio, nije ga dopuštao, ali poslije ga je Nikola usavršio dovoljno za obojicu.

    I baš zato, to što opisuješ, riješiće se samo od sebe, i mnogo lakše no što misliš.

    Jer nepotizam,pa s njim i svi ti takvi namješteni konkursi o kojima govoriš, mogu postojat samo dokle ima apsolutnog vladara. Kad ga nema, neće bit ni njih. I to je istina kojoj ćemo se brzo naučit.

    Prevedeno na praksu:

    Vlast DPS-a je tries godina bila apsolutna. Koliko god da su procenata osvajali, koga god da su u koalicije puštali, jeste. Vlast, pare i faktički uticaj su u to doba vazda bili apsolutni- na jedinstvenu adresu.
    Na iznenađenje ove post-litijaške skupine, i kad je DPS smijenjen, to je ostalo potpuno isto. Samo se apsolutna vlast prebacila na drugu adresu: SPC. I onoga ko SPC-om u Beograd gazduje. I na njihova pravila. Ništa se SUŠTINSKO promijenilo nije.

    Ali je onda došo game-changer: Milojko Spajić.
    I srećna okolnost koju ovaj nesretni, neuki narod uopšte ne razumije:
    Tek sa Milojkom je prestala apsolutna vlast u Crnoj Gori.
    I to je njegova najveća, vječita dobrobit ovome narodu i državi. Ne ES, 1, 2, 3 ili 33, ne njegova azijska iskustva, bezbrojne đevojke i fondovi. Već to što ne može sam da vlada.

    I upravo odatle jedan totalni nonsens, ne znam ni je li ga ko ovđe uopšte i primijetio:
    Ja sam, recimo, najveći kritičar, i vlasnik jednog od generalno najlošijih mišljenja o Spajiću ovđe. Što sam bar stotinak puta i iznio.
    Ali sam, nevjerovatno, istovremeno i najveći zagriženik da čoek opstane na vlast. Istinski.
    Jer nam treba, i, u ovom trenutku i ovoj situaciji, ne može bit boljega.

    Najprostije, upravo zbog onoga što sam reko: Jer sa njim prestaje apsolutno vladanje u Crnoj Gori.

    A sa apsolutnim vladanjem prestaje i beskrajni niz štetnih i štetočinskih stvari, koje gajimo stotinama godina unazad, ovakvi, zaglupljeni i nepromijenjeni.

    Pa će prestat i ta o kojoj govoriš. Jednostavno, kad se na konkurs za nastavnika matematike u osnovnu školu, prijavi 4 dobra i 1 loš, loš više neće prolazit. Jer, kad ga ova 4 bolja ospore i napanu, više neće bit apsolutnog uticaja da ga na taj posao iipak postavi.
    Znam da nećeš vjerovat, ali ovo je zbilja toliko jednostavno.
    I ne zavisi uopšte od političke profilacije, ili imena i prezimena aktera. Zavisi isključivo od centralizacije sistema. Koje više u toj mjeri nema.
    I može je bit samo ako svi skupa budemo dovoljno glupi da dozvolimo novu, pod kojom god nacionalnom, vjerskom ili političkom maskom nam se gurala.
    Last edited by Buva+gacce; 21-02-24 at 12:54.
    Si nada nos salva de la muerte, al menos que el amor nos salve de la vida.

  2. The Following 7 Users Say Thank You to Buva+gacce For This Useful Post:


  3. #2102
    Join Date
    May 2018
    Posts
    2,157
    Thanks Thanks Given 
    261
    Thanks Thanks Received 
    881
    Thanked in
    457 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Sve su bruto marže. Dakle od te marže treba da plate zaposlene, struju, prostore, opremu, popravke, marketing, i sve ostale dažbine i da im na kraj nešto ostane.
    Bruto marža nije isto što i neto marža.



    Evo da probam sa par nagovještaja:
    1. U 2022 smo imali priliv Ukrajinaca i Rusa koji isto moraju da trguju jer i oni se hrane, kupaju i žive ovdje i dalje.
    2. Generisali su veću potražnju nego ranije. To je izazvalo inflaciju koja utiče na trgovinske lance.
    3. Stabilizacija lanaca distribucije nakon COVID-19 pandemije koji su bili prekinuti djelimično ili u cjelosti.
    4. Poremećena tražnja i ponuda zbog konflikta Ukrajina - Rusija.
    Ja pricam o neto marzi, iz prostog razloga sto je neto marza realno sta ti na kraju (posle odbitka troskova) ostane. A u svijetu i u lancima koje si pokazao je to realnih 1.5-5%. Evo iskreno po tvom misljenju, jer zaista postujem tvoje misljenje, koja je po tebi neto marza Volija, Lakovica, City i Idea marketa? (a dodajem ih sve najedno jer su lopovi zajedno )

  4. #2103
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,592
    Thanks Thanks Given 
    7,525
    Thanks Thanks Received 
    4,600
    Thanked in
    1,778 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by JigSaw View Post
    Ja pricam o neto marzi, iz prostog razloga sto je neto marza realno sta ti na kraju (posle odbitka troskova) ostane. A u svijetu i u lancima koje si pokazao je to realnih 1.5-5%. Evo iskreno po tvom misljenju, jer zaista postujem tvoje misljenje, koja je po tebi neto marza Volija, Lakovica, City i Idea marketa? (a dodajem ih sve najedno jer su lopovi zajedno )
    Voli:


    Laković:
    #fakenews

  5. #2104
    Join Date
    May 2018
    Posts
    2,157
    Thanks Thanks Given 
    261
    Thanks Thanks Received 
    881
    Thanked in
    457 Posts

    Default

    Cak i moje oci koje pojma nemaju u sta gledaju mogu da zakljuce da je malo cudnovato da na 50% veci promet neko ima 500% veci profit (2020 vs 2022) ali nije to u pitanju lopovluk ma kakvi

    Ili je moguce da su banane 2022 godine prolazile bas dobro
    Last edited by JigSaw; 21-02-24 at 13:09. Reason: prepravih % da me ne proganjate za to, jer dadoh ofrlje

  6. #2105
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Bar
    Posts
    7,819
    Thanks Thanks Given 
    676
    Thanks Thanks Received 
    3,040
    Thanked in
    1,805 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by JigSaw View Post
    Cak i moje oci koje pojma nemaju u sta gledaju mogu da zakljuce da je malo cudnovato da na 50% veci promet neko ima 500% veci profit (2020 vs 2022) ali nije to u pitanju lopovluk ma kakvi

    Ili je moguce da su banane 2022 godine prolazile bas dobro
    Ако у расходе нису укључене инвестиције и није му нека маргина профита.
    Мало да се накашље оде у минус.Барем по овоме.
    Црногорце је одржало црногорско срце.

  7. #2106
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Još gore ako si mislio na neto marže, a ja ispadam advokat trgovina.
    Neto maržu 20% nema ni 100 firmi u CG.
    Nego sve za istinito informisanje naroda.
    Nećemo ni po babu, ni po stirčevima, ni po meni, nego iz bilansa neto marže su kako slijedi:

    Voli
    2021 - ukupni prihodi od prodaje 251,336,330 dok je dobit 5,358,187 pa matematika kaže da je neto profitna marža 2.13%.
    2022 - ukupni prihodi od prodaje 305,533,373 dok je dobit 11,611,306 pa matematika kaže da je neto profitna marža 3.80%.

    HDLaković
    2021 - ukupni prihodi od prodaje 166,292,312 dok je dobit 4,780,045 pa matematika kaže da je neto profitna marža 2.88%.
    2022 - ukupni prihodi od prodaje 197,130,628 dok je dobit 5,599,221 pa matematika kaže da je neto profitna marža 2.89%.

    Merkator IDEA
    2021 - ukupni prihodi od prodaje 103,552,456 dok je gubitak -2,879,241 pa matematika kaže da je neto profitna marža -2.77%.
    2022 - ukupni prihodi od prodaje 146,147,347 dok je gubitak -980,684 pa matematika kaže da je neto profitna marža -0.64%.

    City (Domaća trogivna)
    2021 - ukupni prihodi od prodaje 77,946,222 dok je dobit 234,902 pa matematika kaže da je neto profitna marža 0.31%.
    2022 - ukupni prihodi od prodaje 100,935,645 dok je dobit 929,317 pa matematika kaže da je neto profitna marža 0.93%.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  8. #2107
    Join Date
    May 2018
    Posts
    2,157
    Thanks Thanks Given 
    261
    Thanks Thanks Received 
    881
    Thanked in
    457 Posts

    Default

    Pa ja ne znam onda sto se rade razne akcije da se smanji njihova marza, treba Bokanu i kompaniji podignut spomenike kad se ovako zrtvuju jer ispadose teski humanitarci.

    I dalje neobjasnjiv rast, tj objasnjiv jedino ako je na nasoj grbaci da za 50 miliona prihoda (u ovom slucaju, 20% vise?) coek ima 100% veci profit. Broj zaposlenih isti + u medjuvremenu rasle plate nesto sitno. Jesam li ja to dobro konstatovao ili grijesim?

    Kod ostalih je slican trend osim Lakovica. Ovi izadjose skoro iz minusa a Domaca Trgovina jos jaci profit procentualno pravi.

  9. #2108
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,592
    Thanks Thanks Given 
    7,525
    Thanks Thanks Received 
    4,600
    Thanked in
    1,778 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by JigSaw View Post
    Pa ja ne znam onda sto se rade razne akcije da se smanji njihova marza, treba Bokanu i kompaniji podignut spomenike kad se ovako zrtvuju jer ispadose teski humanitarci.

    I dalje neobjasnjiv rast, tj objasnjiv jedino ako je na nasoj grbaci da za 50 miliona prihoda (u ovom slucaju, 20% vise?) coek ima 100% veci profit. Broj zaposlenih isti + u medjuvremenu rasle plate nesto sitno. Jesam li ja to dobro konstatovao ili grijesim?

    Kod ostalih je slican trend osim Lakovica. Ovi izadjose skoro iz minusa a Domaca Trgovina jos jaci profit procentualno pravi.
    Šta bi sa pričom o marži? Ne odgovara više, pa ajde da se pređe na nešto drugo?

    Takvim načinom kritikovanja se postiže samo kontraefekat.

    P.S. Akcije se rade da se zamažu oči narodu, a neće promijeniti ništa.
    #fakenews

  10. #2109
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,467
    Thanks Thanks Given 
    160
    Thanks Thanks Received 
    1,262
    Thanked in
    638 Posts

    Default

    Nelogičnost koja izbija oči, da su domaći proizvodi skuplji nego uvozni je dovoljna da se vidi da tu nisu čista posla, to jest da je nekom u korist da takvo stanje ostane.
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  11. #2110
    Join Date
    May 2018
    Posts
    2,157
    Thanks Thanks Given 
    261
    Thanks Thanks Received 
    881
    Thanked in
    457 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Šta bi sa pričom o marži? Ne odgovara više, pa ajde da se pređe na nešto drugo?

    Takvim načinom kritikovanja se postiže samo kontraefekat.

    P.S. Akcije se rade da se zamažu oči narodu, a neće promijeniti ništa.
    Obuzdaj se, nije meni problem da priznam da nisam u pravu kad nisam, nemam tu sta reci kad ste dokazali suprotno

    A ne predjoh svojevoljno na nesto drugo, ti si mi onim slikama ukazao na ovo na sta predjoh. Nista bez da mi i tu ukazes da nisam u pravu pa onda da pocnem kupovati u skuplji Voli ili ostale.
    Last edited by JigSaw; 21-02-24 at 13:49.

  12. #2111
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,592
    Thanks Thanks Given 
    7,525
    Thanks Thanks Received 
    4,600
    Thanked in
    1,778 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goldfinger View Post
    Nelogičnost koja izbija oči, da su domaći proizvodi skuplji nego uvozni je dovoljna da se vidi da tu nisu čista posla, to jest da je nekom u korist da takvo stanje ostane.
    Koji konkretno? U većini slučajeva tu nema ništa čudno. Malo tržište, zastarjela tehnologija proizvodnje, mala količina, rijetko domaći proizvođači mogu biti konkurentni većim regionalnim, a da ne pričamo o svjetskim.
    #fakenews

  13. #2112
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    1,912
    Thanks Thanks Given 
    220
    Thanks Thanks Received 
    878
    Thanked in
    513 Posts

    Default

    Voli je Bayerland trapist uvozio 1,5evra po komadu (nedje oko 3kg ima onaj komad) a prodavali su ga i po 10 evra po kilu, da ne pricam za druge proizvode, oni su dok je bila korona obezbijedili 10 generacija, ali dobro evo ovdje strucnjaci nam objasnjavaju kako jedva sklapaju kraj sa krajem, neku donaciju da skupimo, posto ne daj boze na ulicu da izadjemo zbog toga...

  14. #2113
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,592
    Thanks Thanks Given 
    7,525
    Thanks Thanks Received 
    4,600
    Thanked in
    1,778 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by JigSaw View Post
    Obuzdaj se, nije meni problem da priznam da nisam u pravu kad nisam, nemam tu sta reci kad ste dokazali suprotno

    A ne predjoh svojevoljno na nesto drugo, ti si mi onim slikama ukazao na ovo na sta predjoh. Nista bez da mi i tu ukazes da nisam u pravu pa onda da pocnem kupovati u skuplji Voli ili ostale.
    Nijesi ni tu u pravu naravno, što vjerovatno i sam znaš. Koristiš statistiku kako ti odgovara, da navedeš na svoju vodenicu, iz nekog nepoznatog razloga, jer sam siguran da na forumu nema nešto puno onih koji vole Bokana i Lakovića.

    Naravno da je kapitalista iskoristio tržište, nabavio po što nižoj, a prodao po što višoj cijeni, pa mu je ponovo neto marža ispod 4% (po tvojim riječima normalna marža u svijetu).
    #fakenews

  15. #2114
    Join Date
    May 2018
    Posts
    2,157
    Thanks Thanks Given 
    261
    Thanks Thanks Received 
    881
    Thanked in
    457 Posts

    Default

    Pa dobro, ne mozes izaci na ulicu kad je to privatnik, moze on da radi sta oce sa svojim cijenama. Jedino sto bih ocekivao od drzave je da omoguci posteno trziste, da nemamo 3-4 lanca koja drze 99.99% trzista i medjusobno se dogovaraju sta ce i kako da rade nego da je srece da ih ima 10-12 pa neka se bore za svaku musteriju.

  16. #2115
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,592
    Thanks Thanks Given 
    7,525
    Thanks Thanks Received 
    4,600
    Thanked in
    1,778 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by JigSaw View Post
    Pa dobro, ne mozes izaci na ulicu kad je to privatnik, moze on da radi sta oce sa svojim cijenama. Jedino sto bih ocekivao od drzave je da omoguci posteno trziste, da nemamo 3-4 lanca koja drze 99.99% trzista i medjusobno se dogovaraju sta ce i kako da rade nego da je srece da ih ima 10-12 pa neka se bore za svaku musteriju.
    To je nešto za šta ih treba i te kako pritisnuti. Eo par godina već buše Lidl kako stignu (mada ni sa njima se neće značajno promijeniti stvari). Malo smo tržište i nikom ne odgovara da dampinguje cijene, kad svi mogu da rade i po trenutnim.
    #fakenews

  17. The Following User Says Thank You to MeDo_JE For This Useful Post:


  18. #2116
    Join Date
    May 2018
    Posts
    2,157
    Thanks Thanks Given 
    261
    Thanks Thanks Received 
    881
    Thanked in
    457 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    To je nešto za šta ih treba i te kako pritisnuti. Eo par godina već buše Lidl kako stignu (mada ni sa njima se neće značajno promijeniti stvari). Malo smo tržište i nikom ne odgovara da dampinguje cijene, kad svi mogu da rade i po trenutnim.
    Nece ih sigurno skresati upola ali definitivno oce obuzdati ovo nakaradno skakanje i preskakanje cijena koje se desava evo vec koju godinu a sve na konto udaljenih ratova i nekih ostalih gluposti. Ako Voliju i kompaniji pane promet jer im je u trziste usao neko novi onda ce morat i oni gledat da zadrze kupce, tako valjda funkcionise trziste kolko ja znam

  19. #2117
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    1,135
    Thanks Thanks Given 
    428
    Thanks Thanks Received 
    470
    Thanked in
    215 Posts

    Default

    Jos prije 10 god prisustvovao sam dje direktor prodaje kreira cijenu za neku akciju sa negativnom marzom....tako da ima svega u trgovini... mangupi su to opasni....

  20. #2118
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,592
    Thanks Thanks Given 
    7,525
    Thanks Thanks Received 
    4,600
    Thanked in
    1,778 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by JigSaw View Post
    Nece ih sigurno skresati upola ali definitivno oce obuzdati ovo nakaradno skakanje i preskakanje cijena koje se desava evo vec koju godinu a sve na konto udaljenih ratova i nekih ostalih gluposti. Ako Voliju i kompaniji pane promet jer im je u trziste usao neko novi onda ce morat i oni gledat da zadrze kupce, tako valjda funkcionise trziste kolko ja znam
    Na papiru. Eto Lidla u Srbiji, veće tržište, mnogostruko više proizvode, a cijene još visočije nego kod nas.

    Pitanje je koliko se može regulisati očigledan oligopol.

    Sent using Tapatalk
    #fakenews

  21. #2119
    Join Date
    May 2018
    Posts
    2,157
    Thanks Thanks Given 
    261
    Thanks Thanks Received 
    881
    Thanked in
    457 Posts

    Default

    Pa to je normalna stvar svudje osim u nasim trgovinama jer ne moraju to da rade, ako neces kupovat po njihovim cijenama dje ces drugo? Pa nidje.

    Multicom godinama, za crni petak i te takve dane na ono sto uvoze (Pretezno Tesla) idu u minus al zato izvuku pare na ostale proizvode.

  22. #2120
    Join Date
    May 2018
    Posts
    2,157
    Thanks Thanks Given 
    261
    Thanks Thanks Received 
    881
    Thanked in
    457 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Na papiru. Eto Lidla u Srbiji, veće tržište, mnogostruko više proizvode, a cijene još visočije nego kod nas.

    Pitanje je koliko se može regulisati očigledan oligopol.

    Sent using Tapatalk
    Pa osim veceg trzista i u Srbiji 3-4 lanca drze monopol. Dok npr u normalnoj drzavi, Njemackoj, ih imas preko 20

  23. #2121
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,688
    Thanks Thanks Given 
    3,571
    Thanks Thanks Received 
    8,650
    Thanked in
    4,662 Posts

    Default

    https://m.cdm.me/drustvo/predstavnic...od-milatovica/

    šta ima da traži kod predsjednika? sad bi im povukao onu ponudu pa neka gospoda štrajkuju


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  24. #2122
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,788
    Thanks Thanks Given 
    620
    Thanks Thanks Received 
    1,002
    Thanked in
    522 Posts

    Default

    Mozda pokusava da izbori bolje uslove za one koje predstavlja što mu je i posao.
    Kakva ljubav se razbuktala prema Milojku od strane podrzavaoca bivseg rezima ne dozvoljavaju niko da im ga dira jjbt.
    Bez ljubomornih scena molicu.

    Sent from my SM-A546B using Tapatalk
    Сваки Црногорац и Брђанин једнак је пред судом.

  25. #2123
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,688
    Thanks Thanks Given 
    3,571
    Thanks Thanks Received 
    8,650
    Thanked in
    4,662 Posts

    Default

    pa to ne traži kod predsjednika države. no kod ministarstva prosvete, pa onda kod Vlade i premijera. predsjednik nema apsolutno nikakve veze nema sa svim ovim. ne znam dje ja to ovuda dps podržavah, al ajd sad

    puna podrška za premijera od mene. da ga citiram - paf, paf i samo jako. prije će bit da svima smetaju Milović i Spajk


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  26. #2124
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    1,690
    Thanks Thanks Given 
    127
    Thanks Thanks Received 
    624
    Thanked in
    277 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    https://m.cdm.me/drustvo/predstavnic...od-milatovica/

    šta ima da traži kod predsjednika? sad bi im povukao onu ponudu pa neka gospoda štrajkuju


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Čovjek se divi Vučiću i njegovom znanju, pa ga imitira....bi da se pita za sve.

    Mogao bih da mu se javim da razmotrimo situaciju u Gazi....pa da to riješimo.
    Kad sam prijateljima i rodbini rekao da mi ne pada na pamet da glasam za lika koji kao ministar NIŠTA nije uradio......svi me u čudu pitali otkad sam za Mila.
    Pa sam morao da im objašnjavam da su nam i Mila doveli kao mladog i perspektivnog.
    Kada mozak ne koristiš, čekaš da ti kažu
    tada misliš da sve znaš, ne vidiš da lažu

  27. The Following User Says Thank You to high For This Useful Post:


  28. #2125
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,462
    Thanks Thanks Given 
    4,231
    Thanks Thanks Received 
    4,547
    Thanked in
    2,204 Posts

    Default

    Kad se sjetim "ali nevjerovatno koliko puno znas" (ne znam da li su tacne rijeci) bude me sramota.
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  29. The Following 3 Users Say Thank You to avet For This Useful Post:


Page 85 of 189 FirstFirst ... 357581828384858687888995135185 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 8 users browsing this thread. (2 members and 6 guests)

  1. Dzi

Similar Threads

  1. Iz raznih medija [Edicija 2023]
    By hercules in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 11037
    Last Post: 03-01-24, 08:49
  2. Iz raznih medija [Edicija 2022]
    By Kliker17 in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 14336
    Last Post: 01-01-23, 10:50
  3. Iz raznih medija [Edicija 2021]
    By Ben Dover in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 13556
    Last Post: 03-01-22, 09:56
  4. Iz raznih medija [2020]
    By Gandalf_White in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 5228
    Last Post: 06-01-21, 22:27

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •