Page 561 of 703 FirstFirst ... 61461511551557558559560561562563564565571611661 ... LastLast
Results 14,001 to 14,025 of 17565

Thread: Kosarkaska reprezentacija

  1. #14001
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,297
    Thanks Thanks Given 
    142
    Thanks Thanks Received 
    391
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Ne tako dobra partija Djurisica al je konacno usao u reket kad je najvise bilo potrebno. Citavo vrijeme driftuje van njega..

  2. #14002
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    6,407
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Milo mi je sto ovako dobismo jos sladje je ovako u njihov lokal ovako prljavu ekipu i uz ovo guranje ne tako suptilno dobiti.

    Samo u zadnjem ovom napadu kod kosa Djurisica je bilo minimum 3 faula nad Vucevicem koji nijesu sudjeni, plus ova tuca sto je pustena citavu utakmicu njima.

  3. #14003
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by MrTwister View Post
    Milo mi je sto ovako dobismo jos sladje je ovako u njihov lokal ovako prljavu ekipu i uz ovo guranje ne tako suptilno dobiti.

    Samo u zadnjem ovom napadu kod kosa Djurisica je bilo minimum 3 faula nad Vucevicem koji nijesu sudjeni, plus ova tuca sto je pustena citavu utakmicu njima.
    djao ti slast ponio srce da okine uhhhhhhhhhhhhh

  4. #14004
    Join Date
    May 2008
    Posts
    189
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Uspješno vatreno krštenje naše (nove) reprezentacije. Pokazali su karakter, dobili u skoro neregularnim uslovima odličnog protivnika, svaka čast!!!

  5. #14005
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    1,456
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    27
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Svaka čast! Katastrofalno suđenje! Ovaj poraz i eventualno u Baru, može izbaciti Gruziju sa Eurobasketa!
    Dobri su da zaslužuju EP.

  6. #14006
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    657
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ali Nidam... Bio bi mi u samici tri noci zbog zadnja dva napada... Ljudi, sta je ono? Kakav je ono rezon??

  7. #14007
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,297
    Thanks Thanks Given 
    142
    Thanks Thanks Received 
    391
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Ne zaboraviti odlicnu odbranu Djurisica nad Shengeliom, u krucijalnim momentima..


    Sramota bi bilo da su onu setnju kroz reket dozvolili i u drugom poluvremenu..

  8. #14008
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Planet Earth
    Posts
    7,967
    Thanks Thanks Given 
    598
    Thanks Thanks Received 
    71
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    nisam gledao cijelu utakmicu, samo zadnja 2-3 min.. zacudio sam se da ocigledan faul u napadu nisu sudili vucku, kad su postignuti mozda i najvazniji poeni.. ali po komentarima vidim da su i oni nas krali malo u toku meca..

    Sent from my Lenovo S960 using Tapatalk

  9. #14009
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Brijeg od Morace
    Posts
    3,342
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    32
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    Tako jeeeeeee
    Radoncic i Popovic
    'Gdje ce biti nacionalni praznik kada se izvuce bod protiv Estonije, Albanije...'
    V.Drljevic-DAN

  10. #14010
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    761
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Idemoooo! Bravo momci, bravo Bogdane!

    Uz katastrofalno sudjenje dobismo nekako, na srce i stare dobre drame u zadnjim napadima. Sad se brisu sve greske, a bilo ih je, pogotovo ono nerezonsko siljenje za tri. Prije zadnjeg kosa Djurisica iz one guzve, zadnjih 5 najmanje napada smo isli iskljucivo na 3, Nidam silio do maksimuma..

    Pobjeda je pobjeda, na pragu Eurobasketa! Bravo momci, bravo Crna Goro!

    Sto se igraca tice, pohvale svima, Vucevic lider ocekivano, ali izdvojio bih i Djurisica ali i 2 mlada a buduca asa, Popovica i Radoncica. Kakvi talenti...

  11. #14011
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    Phoenix,Arizona
    Posts
    76
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Treba nam jedan bek-suter, i onda smo legitimni kandidat za medalju na svakom takmicenju.
    I stranac mi ne uliva povjerenje, previse divlja i ispucava se.

  12. #14012
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Bar
    Posts
    7,822
    Thanks Thanks Given 
    676
    Thanks Thanks Received 
    3,043
    Thanked in
    1,808 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by jenki View Post
    Treba nam jedan bek-suter, i onda smo legitimni kandidat za medalju na svakom takmicenju.
    I stranac mi ne uliva povjerenje, previse divlja i ispucava se.
    Полакоте, да се ми доватимо те друге фазе прво, имамо кад о медаљама, млада је ово екипа.
    Црногорце је одржало црногорско срце.

  13. #14013
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,966
    Thanks Thanks Given 
    4,808
    Thanks Thanks Received 
    9,853
    Thanked in
    3,740 Posts

    Default

    Ponijela ga je ona trojka posle Vuceviceve odmah. Ajde i posle toga napada sto je brzao da sutne ali posle toga jos dva puta, kriminal. Cudi me da ga Bosa nije posla u svlacionicu, no je on dobar defender pa je trebao biti do kraja.

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk
    War. War never changes.

  14. #14014
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,528
    Thanks Thanks Given 
    5,404
    Thanks Thanks Received 
    3,884
    Thanked in
    1,535 Posts

    Default

    Samo da se segovici ne ubacaju u ekipu one cigle zaboravit ne mogu


    Sent from my iPhone using Cafe Del Montenegro

  15. #14015
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    Phoenix,Arizona
    Posts
    76
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Imamo bolja 4 centra nego sve ex-yu drzave da ih sakupe zajedno.Uvjeren sam u medalju u blizoj buducnosti.

    Samo nam treba solidan bek-suter i bolji stranac. Needham je tragikomedija, ne zbog veceras, vec igra za mrceni Palacanestro i Braunsvajg.Prosjek nad prosjecima.
    Veceras smo lose igrali, malo smo forsirali igru na centre.Tanjevic je lose vodio mec.Trebao je vise ici na Dubljevica, Todorovica i Vucevica.Svaki napada ako treba, rotirati ih pa opet.
    A ne da zavrsavaju Needham i Mihailovic ulazima.Needham je lose sutirao i za 2, a trojke u zadnjoj cetvrtini 1-5 ili 1-6.Kriminal.Centri su nam dobili utakmicu.

  16. #14016
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    761
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guest View Post
    A dje...mi vec medalju osvojismo. Jos dva tri posta e eto je. Aooo
    Nidam solidan ali ovdje fali Rajs. I to bi bilo to.
    Mislim da ce stariji sigurno igrat', kapiten je...

  17. #14017
    Join Date
    May 2011
    Location
    Prijeko Morače
    Posts
    4,680
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    110
    Thanked in
    53 Posts

    Default

    Jesmo tanki na krilu, ali Šehovići bi nas utulili. Bolje da igra Dino nego da gatamo oće li ciglana imati dobar dan.

    A i za šutiranje trojki su bolji Vranješ i Pavlićević za klasu

    Sent from my 5022X using Cafe Del Montenegro mobile app
    Priroda je lijepa, al' zajebano društvo.

  18. #14018
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    1,356
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Ljudi, ne mogu vam opisati koliko sam se uželio evrope. Sad već s nesrrpljenjem čekam evropsko prvenstvo

  19. #14019
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    29
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    bravo momci! nimalo naivna pobjeda, Gruzija je odlična ekipa koja je dobila ubjedljivo Hrvate u sred Zagreba i namučila Litvaniju na zadnjem EP. ali polako, znamo kako je bilo 2012-te u kvalifikcijama, a poslije ćorak na prvenstvu. ako neko može neka okači snimak.

  20. #14020
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    803
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Hvala brate.

    Prebitna pobjeda.Ne samo zato sto nas je prakticno odvela na eurobasket,vec zato sto smo poslije predugackog posta pobijedili ugoste sasvim solidnu reprezentaciju.Na prosli eurobasket,cini mi se,dobili su hrvate..nedje I litvance...Jos cemo mi napredovat.Ka boca je to.

  21. #14021
    Join Date
    May 2008
    Posts
    189
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Velika pobjeda, nadam se tek prva takva u nizu našeg novog košarkaškog tima. Da podsjetim da je Gruzija vrlo ozbiljna reprezentacija sa nekoliko vrhunskih igrača, igrali su na tri zadnja evropska prvenstva. Na prošlom 2015. bukvalno su izgubili na jednu loptu u osmini finala protiv Litvanije, kasnijeg finaliste, i to najviše zahvaljujući nevjerovatnoj partiji Mačiulisa. Prethodno su dobili Hrvate 71:58.

    Nama je najviše nedostajala organizacija i kreacija. Svaka čast Needhamu na nekoliko bitnih šuteva, ali on nije plej, mislim da bi nam večeras daleko korisniji bio jedan Omar Cook. Pavličević je odigrao OK, dobar je defanzivac pa i lošija partija u napadu se lako oprosti. Vranješ je počeo nepotrebno da šutira teške, nerezonske šuteve, a to nipošto ne smije da radi, jer pored ovako jake unutrašnje linije čovjek, uz dobru organizaciju napada i kretanje lopte, samo treba da čeka povoljnu poziciju. Mali Pop pokazao da je igrač za budućnost, ima srce i borben je, ima i znanje i uslove za značajan napredak. Radončić je, takođe, naša budućnost. Ovako na prvu on mi izgleda kao čovjek sa najviše kreacije u ovom timu, ali objektivno još je premlad za neki veći doprinos. Zanimljivo da je imao najveći +- na meču, a to ipak nešto govori. Već dogodine na Eurobasketu bi mogao biti bitan faktor. Vlado Mihailović daje koliko ima i svaka mu čast na tome, ali činjenica da nam je on najbolji asistent dosta govori o kreaciji spolja. Nakon njega najbolji asistenti su nam centri Vučević i Dubljević. Dašić je večeras bio loš, njegov čovjek (istina izvanredan igrač) Šengelija nam je pravio najviše problema na početku meča, kasnije je Daške vrlo malo igrao. Ovaj meč, nažalost, pokazuje zašto njegova karijera nije (bila) uspješnija - kad je gusto, vrlo često zna da se ''izgubi''. Đurišić je dao ključne poene na meču, ali me opet nije oduševio. Previše skokova mu je pokupio Sanikidze i opet je nekako bio neprimijetan na obje strane terena. Vučević, nesumnjivo naš ključni igrač, odličan u napadu, ali loš u odbrani. Nije lako igrati protiv Zaze, koji je brutalno jak, uz to i prljav igrač, ali Vuč je pokazao da u napadu može protiv bilo koga. Nažalost, ne smije biti onako mek u odbrani, pa Zaza koji je svakako elitni defender, ali ne i napadač, mu je svašta radio. Mora to Vuč mnogo bolje! Na kraju, po meni, dva naša najbolja igrača su Todorović i Dubljević. Možda to tako ne izgleda u statistici, ali Todorović je bio naš najbolji odbrambeni igrač, zatvorio je reket, onemogućio ulaske Šengelije, pokupio dosta skokova, uz Radončića imao najbolji +-, nažalost i promašio dva zicera inače bi utisak bio još bolji. Odlično izgleda na parketu, dugačak, pokretljiv, snalažljiv, ako bi malo popravio post igru u napadu bio bi fantastičan igrač. Dubljević je borac, snažan i zna da igra, mislim da bi ga morali više koristiti u ofanzivnim akcijama, jer ima i igru na postu i šut spolja i osjećaj za asistenciju. Možda bi ipak mogao malo da spusti kilažu, čini se da je nešto izgubio na pokretljivosti. U svakom slučaju, još jedan neizostavan šraf u našoj košarkaškoj budućnosti.

    Da kažem i par stvari o našem protivniku. Radi se o izvanrednoj reprezentaciji i stvarno bi bila ogromna šteta da izostane sa Eurobasketa, što se može desiti u slučaju dva poraza od nas. Ne znam zašto nije igrao Markoišvili, s njim bi bili mnogo jači spolja i u šutu, ali ovakva ekipa Gruzije svakako zaslužuje da ide dalje i ja im to iskreno želim.

  22. #14022
    Join Date
    May 2011
    Location
    Prijeko Morače
    Posts
    4,680
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    110
    Thanked in
    53 Posts

    Default

    Last edited by chucknorris; 07-09-16 at 20:57.
    Priroda je lijepa, al' zajebano društvo.

  23. #14023
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,528
    Thanks Thanks Given 
    5,404
    Thanks Thanks Received 
    3,884
    Thanked in
    1,535 Posts

    Default

    Haha preplakah oni se zale na sudjenje


    Sent from my iPhone using Cafe Del Montenegro

  24. #14024
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    6,407
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Obraza bez.

  25. #14025
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    9,502
    Thanks Thanks Given 
    1,641
    Thanks Thanks Received 
    1,727
    Thanked in
    1,035 Posts

    Default

    Sada sam gledao snimak,bio sam na poslu pa nisam pratio live. Nisam znao rezultat dok sam gledao.
    Ja u sustini nisam zadovoljan igrom,posebno u zadnjoj cetvrtini. Totalno ne organizovan napad,dvije srecne trojke nimana i vucevica. Mislim da.je presudilo sto je njohov centar dobio 5 licnih 2min prije kraja. Da je bilo njega,mnogo teze bi bilo

    Pisi Milijana Vako

Page 561 of 703 FirstFirst ... 61461511551557558559560561562563564565571611661 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. Crnogorska reprezentacija - Fudbal
    By Petar Mrvaljevic in forum Fudbal
    Replies: 55043
    Last Post: Today, 02:46
  2. Uspesan start reprezentacija Srbije
    By Boban156 in forum Ostali sportovi
    Replies: 35
    Last Post: 17-08-06, 22:09
  3. REPREZENTACIJA!
    By Sofronije in forum Ostali sportovi
    Replies: 670
    Last Post: 07-06-06, 12:11
  4. CG reprezentacija
    By outlaw in forum Ostali sportovi
    Replies: 6
    Last Post: 18-01-06, 08:18
  5. basket reprezentacija
    By kefalo in forum Ostali sportovi
    Replies: 71
    Last Post: 28-07-04, 17:20

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •