Page 501 of 703 FirstFirst ... 401451491497498499500501502503504505511551601 ... LastLast
Results 12,501 to 12,525 of 17565

Thread: Kosarkaska reprezentacija

  1. #12501
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Трст
    Posts
    3,511
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    И редован је на Минесотиним припремама у Гучи! :д
    Kako ti svaki put zadrhti ruka maleni čovječe što te kupuju za 2 sendviča i kutiju pralina...

  2. #12502
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Brijeg od Morace
    Posts
    3,342
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    32
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Insua View Post
    Ako bi se kvalifikovali,podobni Pavicevic bi sigurno ostao.Krah na EP sa ovima bi mu bio neminovan,...
    Zbog cega je on ostao na mjesto trenera i poslije Slovenije je po svemu sudeci kombinacija nekoliko stvari:
    1. Ocigledno bolja igra u Sloveniji nego u LTV, sto se smatra napretkom. Stvari se ne odvijaju preko noci, tako i za ova velika takmicenja treba jednostavno iskustvo (zbog toga ja mislim da je bolje poci tamo)
    2. Nemogucnost da se nadje novi trener u tome trenutku. Nazalost samo par dana/nedjelja nakon toga D.Ivanovic je dobio otkaz u klubu i poceo pregovore sa BIH. Nashi tada nijesu mogli da se resetuju i otkache Luku.
    3. Prijateljski odnos Luke sa ljudima iz Saveza. Sto je tipicna Crnogorska osobina da se ljudi koji rade zajedno neki posao usput i sprijatelje i onda profesionalnost polako dolazi u drugi plan.


    Ono u sto sam siguran je da Luka odlazi poslije ovih kvalifikacija. Ove dvije utakmice su jedan ogroman korak nazad i njegova ostavka je vec konvertirana. Ceka se samo kraj ove epizode. Koliko god ljudi u savezu (Veskobar i Mitrovic) bili gresni i radili gluposti, priznajem da vole ovaj sport i da trose ogromnu energiju za njen razvoj.
    Meni su obojica veoma odvratni i zelio bih da im vidim ledja ali ovo gore im se mora priznati. Osim toga Veskobar je odlican covjek za savez, zna kosarku i ima dobre veze.
    Mitrovica nebi komentarisao jer onda izazivam moderatora. Milo je (kako to samo smijesno zvuci) obicna figura u KSCG cije prisustvo im donosi dosta sponzora i kesha.
    Ako je on licno kontaktirao Mirotica i nagovorio (mada ovaj nema drugih opcija IMO) da igra za nas onda je poceo i nesto konkretno da radi u tom savezu :-)
    U svakom slucaju igrachi zasluzuju podrsku upravo sada. Krcata sala, organizovano navijanje ... i imamo dobre sanse za pobjedu.
    U suprotnom cemo krahirati :-( i cekati nove tri godine da vidimo na parketu sve najbolje sto je ova zemlja porodila
    Last edited by Moracikus; 19-08-14 at 01:56.
    'Gdje ce biti nacionalni praznik kada se izvuce bod protiv Estonije, Albanije...'
    V.Drljevic-DAN

  3. #12503
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    9,729
    Thanks Thanks Given 
    1,115
    Thanks Thanks Received 
    896
    Thanked in
    555 Posts

    Default

    Vidi se kako Peković daje maximum.
    Igrao je samo jer je Vujošević bio trener.
    No neka mu na obraz ide, imamo takvih nažalost i biće ih kad nema države.
    No da se podrže ovi momci, kakvi su gođ, naši su, bar ne "srbuju" i ne serinjaju no se vazda odazovu da igraju za našu reprezentaciju, bar im za to treba kapu skinut.

  4. #12504
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    36
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    odje se prica cijelo vrijeme kako nama fali sta ti ja znam 4-5 igraca, a cinjenica je sljedeca. dodajte na ovu repku sto igra kvale samo jos Dubljevica i mozda Rajsa to je to. Pekovic vise nikad nece zaigrati za repku, Mirotic ni u snovima, pogotovo jer se stariji Gasol povlaci poslije SP ( Ibaka ide na 5, Mirotic na 4), Vucevic dok je Pavicevic selektor nece igrati, a to znaci minimum do 2017-te. i tu se prica zavrsava. tu vise niko ne fali ko kvalitetom moze da pomogne. mozda Dasic, ali tu je sva prica ispricana odavno. realnost je da je ova ekipa suvi prosjek i trenutno je npr. Ukrajina mnogo jaca, plus gomila solidnih ekipa koje bismo tesko dobili Belgija, Gruzija, Bosna, Makedonija...

  5. #12505
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    9,729
    Thanks Thanks Given 
    1,115
    Thanks Thanks Received 
    896
    Thanked in
    555 Posts

    Default

    Uz trenere poput: Vujoševića, Tanjevića, Ivkovića, Ivanovića, ova bi ekipa mogla masu.
    Sjetimo se "Dudinih akrepa" koliko su bili dogurali.

  6. #12506
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    1,824
    Thanks Thanks Given 
    108
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    97 Posts

    Default

    Sport da vode sportisti, a ne političari i sitni šišnjari pa ce biti i rezultata.
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Click image for larger version. 

Name:	image.jpg 
Views:	138 
Size:	12.7 KB 
ID:	123512  

  7. #12507
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    9,729
    Thanks Thanks Given 
    1,115
    Thanks Thanks Received 
    896
    Thanked in
    555 Posts

    Default

    U gotovo svaki klub, reprezentaciju je "umiješan" neki mafijaš, paraš, političar, tajkun, tako da je to surova realnost.
    Last edited by jokaš; 19-08-14 at 11:40.

  8. #12508
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Calgary, CA
    Posts
    5,791
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Prespavaću ovu sezonu:zzz:


  9. #12509
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,861
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    189
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by prske View Post
    odje se prica cijelo vrijeme kako nama fali sta ti ja znam 4-5 igraca, a cinjenica je sljedeca. dodajte na ovu repku sto igra kvale samo jos Dubljevica i mozda Rajsa to je to. Pekovic vise nikad nece zaigrati za repku, Mirotic ni u snovima, pogotovo jer se stariji Gasol povlaci poslije SP ( Ibaka ide na 5, Mirotic na 4), Vucevic dok je Pavicevic selektor nece igrati, a to znaci minimum do 2017-te. i tu se prica zavrsava. tu vise niko ne fali ko kvalitetom moze da pomogne. mozda Dasic, ali tu je sva prica ispricana odavno. realnost je da je ova ekipa suvi prosjek i trenutno je npr. Ukrajina mnogo jaca, plus gomila solidnih ekipa koje bismo tesko dobili Belgija, Gruzija, Bosna, Makedonija...
    I još samo objasni kako će Španci igrati sa 2 naturalizovana igrača (što je protivno FIBA pravilima).
    Dick Laurent is dead!

  10. #12510
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    601 East 54th NY
    Posts
    4,779
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ako je vec predsjednik KSCG ubijedio Mirotica da igra za nas onda su mozda dani selektora odbrojani. Jer sumnjam da ce ovaj htjeti da igra za tipa koji NBA igrace ostavlja na klupi dok mu igraju Bjelica i co. Ponavljam steta da ova reprezentacija (koja ima potencijala) ne ostvari dobar rezultat i mozda podje na OI zbog kese od selektora.
    I don't get lucky. I make my own luck.

  11. #12511
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    pg
    Posts
    2,313
    Thanks Thanks Given 
    362
    Thanks Thanks Received 
    38
    Thanked in
    15 Posts

    Default

    Ja vjerujem da britva to završava sve. Svima je jasno da niko osim nekog boljeg selektora nece moc da okupi sve igrače koje bi mogli da imamo.
    Ali prije svega toga mora malo drame i ludila kako bi njegov kasniji podvig bio što veći

  12. #12512
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    6,407
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Slusah sad ovaj pres Lukin na Vijesti pred Izrael dje prica kako je ovo biti ili ne biti, da se nada da ce sledecu utakmicu imati 2-3 inspirisana igraca koji ce nam donijeti tu pobjedu, a kako ce se to desiti vjerovatno ni on sam ne zna, nidje on ne pominje stanje ekipe ili nacin na koji on planira da pobjedi vec kako nas ocekuje teska utakmica protiv kvalitetnog rivala.I da, napomenuo nas je kako nam Milko Bjelica mnogo znaci u oba smjera i da je tesko zamjeniti tako kvalitetnog igraca, i da bi to bio hendikep i za kvalitetniju reprezentaciju od nase.

    Kad se sjetim da za 10tak dana pocinje SP u Spaniji a prenosice ga ovi blavori sa Vijesti tesko mi dodje.

  13. #12513
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,485
    Thanks Thanks Given 
    203
    Thanks Thanks Received 
    675
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by avet View Post
    Rice je in the USA vec neko vrijeme.
    Koje vrijeme?

  14. #12514
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,411
    Thanks Thanks Given 
    4,198
    Thanks Thanks Received 
    4,511
    Thanked in
    2,186 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Lackie View Post
    Koje vrijeme?
    Mislim da kad je repka posla za Nikoziju on je posao za USA.
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  15. #12515
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    798
    Thanks Thanks Given 
    715
    Thanks Thanks Received 
    73
    Thanked in
    56 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by jokaš View Post
    Uz trenere poput: Vujoševića, Tanjevića, Ivkovića, Ivanovića, ova bi ekipa mogla masu.
    Sjetimo se "Dudinih akrepa" koliko su bili dogurali.
    sto rece i osta ziv. ne zamjeri, ali ovo su izjave povrsno gledane dje se uzima u obzir popularnost trenera. ovo su sve dokazani treneri, naravno, ali daleko od toga da je samo trener potreban.
    CG ima trenera, kao i svaka zemlja. neki su izvikani, za neke nijeste culi, neki su digli ruke od dokazivanja, neki imaju jaka ledja, neki se ne slazu sa savezom, itd. kako u zivotu tako i u sportu.

  16. #12516
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    9,729
    Thanks Thanks Given 
    1,115
    Thanks Thanks Received 
    896
    Thanked in
    555 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by pegasus View Post
    sto rece i osta ziv. ne zamjeri, ali ovo su izjave povrsno gledane dje se uzima u obzir popularnost trenera. ovo su sve dokazani treneri, naravno, ali daleko od toga da je samo trener potreban.
    CG ima trenera, kao i svaka zemlja. neki su izvikani, za neke nijeste culi, neki su digli ruke od dokazivanja, neki imaju jaka ledja, neki se ne slazu sa savezom, itd. kako u zivotu tako i u sportu.
    Bogomi kao da sam nabrojao fudbalske trenere a ne košarkaške.
    Ne znam đe lupih, al nebitno.
    Poenta priče je da dobar trener i od "zvijuka" može izvući maximum.
    I ja nijesam rekao da je samo trener potreban.
    Odakle si to izvukao, ne znam?
    Konkretan primjer je Vujošević s Partizanom ili Ivković sa Srbijom.

  17. #12517
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    6,407
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Sad kad vidjeh ko nam sudi jos vise sam ubjedjen da ce se Casspiju suditi faulovi ko u proslu utakmicu.

  18. #12518
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    D-Town
    Posts
    17,074
    Thanks Thanks Given 
    80
    Thanks Thanks Received 
    871
    Thanked in
    550 Posts

    Default

    Ne treba nikakvo suđenje, dosta je ove trojke što naši šutiraju pa da gosti imaju prednost. Da bih jednome prut pa sve po prsta kad ko krene da se diže na trojku, magarad jedna.

  19. #12519
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    6,407
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dutch View Post
    Ne treba nikakvo suđenje, dosta je ove trojke što naši šutiraju pa da gosti imaju prednost. Da bih jednome prut pa sve po prsta kad ko krene da se diže na trojku, magarad jedna.
    Ne znam ni ja ali za Borisova se ne cudim jer je on po definiciji suter i samo taj sut ima.Ovo ostalo ne znam ko da kamenje bacaju a uz to odbranu ne igraju ni oni ni mi.

  20. #12520
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    Dasic... Koje je to suvo zlato reprezentacije bilo... A sad kad nesto promislimo, on izgleda digo prvi sidro od ovog "sistema" igre Pavicevica.

  21. #12521
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    1,356
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    ovi izraelci đavolji dobro trče kontre, ali im je realizacija nula

  22. #12522
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    Postoji li teorijska sansa da iskorostimo domaci parket i dobijemo?? Podsjeticu da je jedan Dejo Radonjic gazio ekipe slicne konstitucije i po 30 razlike u Moraci...

  23. #12523
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    663
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    ja se vise uzda u italiju protiv rusije nego u ove nase pojmase

  24. #12524
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Ivanovic tutuš mali gadni ne mogu ga podnijet.

  25. #12525
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    16:2 serija izraela
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

Page 501 of 703 FirstFirst ... 401451491497498499500501502503504505511551601 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Crnogorska reprezentacija - Fudbal
    By Petar Mrvaljevic in forum Fudbal
    Replies: 55038
    Last Post: 11-04-24, 18:28
  2. Uspesan start reprezentacija Srbije
    By Boban156 in forum Ostali sportovi
    Replies: 35
    Last Post: 17-08-06, 22:09
  3. REPREZENTACIJA!
    By Sofronije in forum Ostali sportovi
    Replies: 670
    Last Post: 07-06-06, 12:11
  4. CG reprezentacija
    By outlaw in forum Ostali sportovi
    Replies: 6
    Last Post: 18-01-06, 08:18
  5. basket reprezentacija
    By kefalo in forum Ostali sportovi
    Replies: 71
    Last Post: 28-07-04, 17:20

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •