Page 2 of 703 FirstFirst 1234561252102502 ... LastLast
Results 26 to 50 of 17565

Thread: Kosarkaska reprezentacija

  1. #26
    Join Date
    May 2006
    Posts
    55
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ser Ex Miteser View Post
    Pa vrati se u Sevojno pa navijaj za svoju repku!!
    ti ces da mi kazes dje cu da se vratim i za koga cu da navijam,naravno da necu za ovu koju su donijeli neki drugi ljudi>ali ovaj me jedan zamolio da ne pricamo o politici,ja odje stavljam tacku.....Sto je bili bilo je sad cemo da se prepucavamo o sportskim uspjesima i n=euspjesima,pa da vidimo ko je bolji mada se to vec zna.Eto toliko pa da se sretnemo,nedje 2018

  2. #27
    Join Date
    May 2006
    Posts
    55
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by laciale View Post
    ovaj Huntelar je prodimio.moram napisat iako je offtopic.
    nijesam prodimio sto ti kazes,samo imam pravo na svoje misljenje,pa kakvo god da je i niko od vas trazi da ga podrzi,i bolje je tako posto vidim da takvi kao ti nikad necete shvatit da je bolje dje ima neko misljenje koje se razlikuje nego dje su svi za.

  3. #28
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Blok 5
    Posts
    1,797
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Da batalite ovu prichu ako mozhe!!!

    @huntelar
    Kad te nije briga za nju onda su i nepotrebni komentari da ti nebi volio da se plasira !!!
    AAAAHH KAKO ME SVI GLEEEEDAJUUUUU!!!

  4. #29
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    1,597
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jedno je pricat o mogucnostima CG reprezentacije kakva god ona bila a drugo je tvoja mrznja koja je ovdje malo je rec suvisna zato sam ti i spomenuo buduce prebivaliste!!!

  5. #30
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by HUNTELAR View Post
    nijesam prodimio sto ti kazes,samo imam pravo na svoje misljenje,pa kakvo god da je i niko od vas trazi da ga podrzi,i bolje je tako posto vidim da takvi kao ti nikad necete shvatit da je bolje dje ima neko misljenje koje se razlikuje nego dje su svi za.
    zamolio bi te ako vec ne mozes da podneses crnogorske reprezentacije da ne komentarises a posebno ovako kako si krenuo!
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  6. #31
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    2,297
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Sto ga molite? Odmah po njemu prangijom!!!

  7. #32
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Blok 5
    Posts
    1,797
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ne ne ipak treba pokushat ovako a ako mu ne uvijek su tu drugi nachini !!!
    na njemu je da odluchi shto ce i kako ce se ubuduce ophodit prema ovome!!!
    AAAAHH KAKO ME SVI GLEEEEDAJUUUUU!!!

  8. #33
    Join Date
    May 2006
    Posts
    55
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by B-A-N-E View Post
    ne ne ipak treba pokushat ovako a ako mu ne uvijek su tu drugi nachini !!!
    na njemu je da odluchi shto ce i kako ce se ubuduce ophodit prema ovome!!!
    ajde dobro bicu malo suzdrzaniji mada svi znate sta mislim.Ajde prihvatam kritike a ako moze sad da krenemo pricu o tome ko ce igrati za Cg bas me zanimaju imena,ali da za to imate njihove izjave,a ne da oce ili nece ili to da li bi voljeli ili ne da igra za CG

  9. #34
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    podgorica
    Posts
    3,442
    Thanks Thanks Given 
    39
    Thanks Thanks Received 
    43
    Thanked in
    16 Posts

    Default

    a necemo se tebi pravdat pa da cjes crcj
    banujte ga makar za ovaj topic
    u svakom slucaju vise cete vi igracha nama pokrast nego mi vama, takva vam je svaka rabota
    Last edited by funky^junkie; 15-02-07 at 23:12.

  10. #35
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    PJ-BAR
    Posts
    1,691
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by funky^junkie View Post
    a necemo se tebi pravdat pa da cjes crcj
    banujte ga makar za ovaj topic
    u svakom slucaju vise cete vi igracha nama pokrast nego mi vama, takva vam je svaka rabota
    gresiiiiiiiis mnogo
    njihova stvar dal ce za ovu ili onu reprezentaciju igrati i tu nema sto da se krade nistaaaaaaa:mad:
    iii da vas pitam kakve koristi mi imamo od ovoga ???
    osvojili smo to sto smo osvojili nekad bili najbolji,niko nam nista nije mogao i krajjj
    zar ne ???

  11. #36
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    podgorica
    Posts
    3,442
    Thanks Thanks Given 
    39
    Thanks Thanks Received 
    43
    Thanked in
    16 Posts

    Default

    ne grijesim ja nista, reci to ovome izvishe mene

  12. #37
    Join Date
    May 2006
    Posts
    787
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Obzirom na to da nasa reprezentacija jos neko vrijeme nece moci da ucestvuje na vecim takmicenjima svu paznju trebalo bi usmjerit ka mladjm igracima, koji bi za par godina trebalo da budu u svojim najboljim igrackim godinama.

    Jedan od njih je Baranin Nemanja Milosevic, inace brat Stevana Milosevica, koji igra americku univerzitetsku ligu u ekipi New Jersey Tech. Na poslednjem mecu postigao je double-double 21 poen i 10 skokova.

    http://www.sportsline.com/collegebas...70219_NJT@LONG


  13. #38
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    38
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    izgleda da ce selektor biti dule vujosevic. po meni,sjajan trener,pravo rjesenje. nece im se drijemat kad im se razdere,kao sto umije.

  14. #39
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,126
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bolje je resenje Radonjic, makar ja tako mislim da je bolji za rad sa mladim igracima koji treba da budu oslonac te selekcije. Vujosevic je zbog loseg vodjenja ekipe glavni krivac sto ove godine odlicni Partizan nije ostvario jos koju pobjedu u Evroligi u prvom krugu i tako dobio laksu grupu za Top 16. Cak su i ovako i dalje u teoretskoj sansi da prodju medju 8 u Evropi.

  15. #40
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    1,472
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    a i vodio je reprezentaciju scg u svedsku na ep i nisu se bas nesto proslavili...

  16. #41
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Evo mozemo Shakotu dovest', on je slobodan.
    :lolblue:

    Partizan je po budzetu bio predzadnji od uchesnika ovogodisnje EL i ushao je u Top 16.
    Pametnom dovoljno.
    P r i m o r a c

  17. #42
    bucjko is offline Banned (oslobodio se nas odgore i posao kod njih )
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    HN-BG
    Posts
    163
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    phil jackson je slobodan...
    vujosevic je budala....
    uveo je klub u top 16 slucajno, apri tom slu zadnje cetri godine obavezno bili zadnji ili predzadnji u evroligi....

  18. #43
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,126
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cattaro View Post
    Evo mozemo Shakotu dovest', on je slobodan.
    :lolblue:

    Partizan je po budzetu bio predzadnji od uchesnika ovogodisnje EL i ushao je u Top 16.
    Pametnom dovoljno.
    Sakota je odlican trener, dokazan u inostranstvu decenijama.

  19. #44
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,126
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nego, zna li neko sto o ovome Vladi Vukoicicu treneru FMP-a, ja sam ove sezone prvi put cuo za njega.

  20. #45
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Gdje Neretva hladna tece!
    Posts
    1,023
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Matadorr View Post
    Nego, zna li neko sto o ovome Vladi Vukoicicu treneru FMP-a, ja sam ove sezone prvi put cuo za njega.
    Sta te interesuje vezano za Vukoicica konkretno? Znam da je on od pamtiveka trener u FMP-u. Secam se da je jos 94 godine dok sam igrao u IMT-u vodio mladje selekcije Zeleznika. Da li je u medjuvremenu vodio jos neku seniorsku ekipu nisam siguran. Mislim da nije, verujem da je prosao sve selkecije FMP-a kao trener i evo sada vec drugu sezonu sef struke prve ekipe.
    "i da imam odakle mi?"(Ozzy)
    LINUX CG


  21. #46
    Join Date
    May 2006
    Posts
    1,681
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by prekomoracanin View Post
    izgleda da ce selektor biti dule vujosevic. po meni,sjajan trener,pravo rjesenje. nece im se drijemat kad im se razdere,kao sto umije.
    Sakota odlazi....... Vule je kako se sada prica glavni kandidat za selektora Srbije

  22. #47
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    3,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Maveric View Post
    Obzirom na to da nasa reprezentacija jos neko vrijeme nece moci da ucestvuje na vecim takmicenjima svu paznju trebalo bi usmjerit ka mladjm igracima, koji bi za par godina trebalo da budu u svojim najboljim igrackim godinama.

    Jedan od njih je Baranin Nemanja Milosevic, inace brat Stevana Milosevica, koji igra americku univerzitetsku ligu u ekipi New Jersey Tech. Na poslednjem mecu postigao je double-double 21 poen i 10 skokova.

    http://www.sportsline.com/collegebas...70219_NJT@LONG
    Jel se ti zezas al sad te ozbiljno pitam???
    Nemanja Milosevic??? hahaah , usudjujem se da se nasmijem , iako vazi za talentovanog igraca... Ljudi to je momak 89 godiste istina , ali to je lik koji je visok 2.00 , a sirok 1.50 , sigurno je da je to dobro , al ja u njega ne mogu da vidim kosarkasa pa ti dzabe... dobar je u odbrani istina... ali u napadu ga NEMA !!! Pusti ti statistiku i chuda... igrao sam protiv njega 15x utakmice...

    Inace ne znam kada je to bio u Americi , jer sada nastupa za juniore Buducnosti...

  23. #48
    Join Date
    May 2006
    Posts
    1,681
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    INTERVJU: SUAD ŠEHOVIĆ, bek KK Bosna Thursday, 26 April 2007

    Nakon skoro jednogodišnje pauze zbog povrede definitivno se u tim vratio mladi Suad Šehović (1987), ljubimac navijača iz prošle sezone kada ih je osvojio svojom borbenošću i igrama u Goodyear i domaćoj ligi. Suad je iako umoran nakon treninga vrlo ljubazno prihvatio poziv na razgovor...

    Sead (1989) je trenutno u SAD, trenira u kampu poznatog trenera Donaldsona, koji se proslavio kao trener LeBron Jamesa. Jeste li se čuli sa bratom i kakvi su njegovi utisci o kampu?

    Prezadovoljan je svime. Od treninga do statusa. Odigrao je 12-13 utakmica i postao je jedan od glavnih igrača. Na jednoj utakmici je postigao čak 32 poena a i ostale je odigrao odlično. Naravno, u kampu je sve na najvišem nivou od smještaja, ishrane, opreme i ostalog. Očekujem da se vrati u Sarajevo početkom idućeg mjeseca.

    Vi ste nedavno prihvatili poziv selektora Crne Gore Radonjića i već ovo ljeto očekuje Vas nastup na U-20 EP u Poljskoj. Mnoge navijače iz Bosne i Hercegovine će ta odluka vjerovatno razočarati. Možete li nam reći šta je prevagnulo da prihvatite poziv selektora Crne Gore?

    Pa postojala je šansa da u dogledno vrijeme zaigram za reprezentaciju Bosne i Hercegovine ako bih bio pozvan, naravno. Međutim, treba uzeti u obzir da imam vrlo ograničenu minutažu čak i u svom trenutnom klubu i nemam nikakvih garancija da ću uopšte dobiti priliku da nastupim u reprezentaciji BiH. S druge strane, ja sam rođen i odrastao u Crnoj Gori, tamo sam postigao prve košarkaške uspjehe. Selektor Radonjić je obavio otvoren razgovor sa mnom, jasno mi rekao da najozbiljnije računa na mene za seniorsku ekipu i čini mi se da ću kroz nastupe u reprezentaciji Crne Gore imati mnogo veću šansu da se dokažem na međunarodnim takmičenjima.

  24. #49
    Join Date
    May 2006
    Posts
    787
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sljiva View Post
    Jel se ti zezas al sad te ozbiljno pitam???
    Nemanja Milosevic??? hahaah , usudjujem se da se nasmijem , iako vazi za talentovanog igraca... Ljudi to je momak 89 godiste istina , ali to je lik koji je visok 2.00 , a sirok 1.50 , sigurno je da je to dobro , al ja u njega ne mogu da vidim kosarkasa pa ti dzabe... dobar je u odbrani istina... ali u napadu ga NEMA !!! Pusti ti statistiku i chuda... igrao sam protiv njega 15x utakmice...

    Inace ne znam kada je to bio u Americi , jer sada nastupa za juniore Buducnosti...
    Nije to taj Milosevic protiv kojeg si ti igrao. To je najmladji od trojce brace Milosevic. Nemanja je sofomor na koledzu (New Jersey).
    http://sports.yahoo.com/ncaab/players/61405


  25. #50
    Join Date
    May 2006
    Posts
    787
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Pavlović i Peković u gnezdu „orlova“

    Polako se kristališe situacija oko košarkaša koji bi od ovog leta nosili dresove reprezentacija Srbije i Crne Gore. Džentlmenskim sporazumom dva saveza, skoro godinu dana od razlaza dve republike poznato je i ko će igrati za „orlove“, a ko za „sokolove“.
    Specifična situacija je vezana za A selekciju Crne Gore koja će prvu zvaničnu utakmicu igrati tek u avgustu 2008. i to u kvalifikacijama za plasman na Svetsko prvenstvo 2010. u Turskoj. Iz tog razloga Srbija je dobro prošla jer će uz „Bože, pravde“ stajati Bjelopoljac Nikola Peković, odlični centar Partizana, koji ne bi da gubi vreme, a s obzirom na potencijal valjalo bi da što pre zaigra za državni tim. Uz Pekovića, odavno je izvesno da će se na raspolaganje Srbiji staviti i Baranin Aleksandar Pavlović, bivši prvotimac Budućnosti, koji u Klivlendu igra najbolju sezonu u karijeri. Iako je poreklom iz Kolašina za Igora Rakočevića nema dileme, biće nosilac igre „orlova“ na šampionatu u Španiji ovog leta. Uz ovu trojicu, siguran je još jedan Crnogorac - Nikola Dragović, koji se trenutno nalazi na čuvenom američkom univerzitetu UCLA.
    Od ostalih Srbija će imati na raspolaganju Avdalovića, Vujanića, Perovića, Marinovića, Tripkovića, Ercega, Tepića, možda Gurovića, Stojakovića, Radmanovića, manje verovatno i Jarića.
    Kad je Montenegro u pitanju, jasno je da imaju kombinaciju mladosti i iskustva, ali i upražnjenu selektorsku klupu, koja se nudi Dušku Vujoševiću. Dok ne dobiju kormilara, vredi pomenuti da je njihov prvi zvaničan meč tek za godinu i po, a do tada možda se iskusni Šćepanović i Ostojić i oproste od nacionalnog dresa. Ostaje plejada talentovanih igrača (Maraš, Dašić, braća Bakić, Koljević) koje će predvoditi Zrenjaninac Čabarkapa (Golden Stejt), Sekulić (Real) i Jeretin (Makabi). Interesantno je da će za Crnu Goru igrati i Novosađanin Vladimir Golubović (20 godina, 210 centimetara), centar Vojvodine.
    Postoji i grupa onih kojima pored prezimena još stoji „neizvestan“. To je pre svih Nenad Mijatović, perspektivni bek Budućnosti, koji je rođen u Splitu pa izbegao u Nevesinje, da bi se skrasio u Podgorici. Srbija ga svojata, Crna Gora bi da on bude udarna igla njihove ekipe, vreme će pokazati gde će i šta će bivši mladi reprezentativac zajedničke države.

    Izvor : Blic


Page 2 of 703 FirstFirst 1234561252102502 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 4 users browsing this thread. (0 members and 4 guests)

Similar Threads

  1. Crnogorska reprezentacija - Fudbal
    By Petar Mrvaljevic in forum Fudbal
    Replies: 55003
    Last Post: Yesterday, 14:46
  2. Uspesan start reprezentacija Srbije
    By Boban156 in forum Ostali sportovi
    Replies: 35
    Last Post: 17-08-06, 23:09
  3. REPREZENTACIJA!
    By Sofronije in forum Ostali sportovi
    Replies: 670
    Last Post: 07-06-06, 13:11
  4. CG reprezentacija
    By outlaw in forum Ostali sportovi
    Replies: 6
    Last Post: 18-01-06, 09:18
  5. basket reprezentacija
    By kefalo in forum Ostali sportovi
    Replies: 71
    Last Post: 28-07-04, 18:20

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •