Page 12 of 20 FirstFirst ... 28910111213141516 ... LastLast
Results 276 to 300 of 479

Thread: UEFA Champions League 2023/24

  1. #276
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Mljeticak, Montenegro
    Posts
    5,522
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    703
    Thanked in
    410 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by miovrag View Post
    A Sasualo je primio 3 komada iz gresaka svoje odbrane.

    Sent from my Aber kutija
    Ako ono nije bila štela za kladionice , onda ne znam što je.
    Previše providno.

    Sent from my SM-A546B using Tapatalk

  2. #277
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,715
    Thanks Thanks Given 
    1,260
    Thanks Thanks Received 
    884
    Thanked in
    578 Posts

    Default

    Sad sam se tek uvjerio da je namjestaljka Sasuolo : Napoli jer evo Juventus ne izlazi sa polovine Napolija, zamislite onda kakva je Napoli kanta kad mrtvi Juventus igra viktorije sa njima. Ipak ima sanse Barsa

    Послато са SM-A528B помоћу Тапатока
    Last edited by Tripleta; 03-03-24 at 20:23.
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  3. #278
    Join Date
    Sep 2021
    Posts
    1,815
    Thanks Thanks Given 
    2,216
    Thanks Thanks Received 
    585
    Thanked in
    344 Posts

    Default

    Dva najbolja igraca barse pod znakom pitanja za Napoli.

    De Jong i Pedri.

  4. #279
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,692
    Thanks Thanks Given 
    3,571
    Thanks Thanks Received 
    8,658
    Thanked in
    4,664 Posts

    Default

    kanta od Immobilea promašuje zicer a Kane mu pokazuje kako pravi špic rješava te situacije


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  5. #280
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    9,731
    Thanks Thanks Given 
    1,117
    Thanks Thanks Received 
    896
    Thanked in
    555 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    Ko ce da se kladi da ce Lacio da izbaci Bajern?

    Послато са SM-A528B помоћу Тапатока
    Zamalo :P

  6. #281
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,715
    Thanks Thanks Given 
    1,260
    Thanks Thanks Received 
    884
    Thanked in
    578 Posts

    Default

    Smara ovaj Lacio. Pamti Bajern kad je Pandev gasio Alijanc, a tek Milito koliko nije imao milosti prema njima

    Послато са SM-A528B помоћу Тапатока
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  7. #282
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    9,731
    Thanks Thanks Given 
    1,117
    Thanks Thanks Received 
    896
    Thanked in
    555 Posts

    Default

    Nijesam znao da je Milito igrao u Lazio.
    Ovaj je Bajern nikakav ali kao ovakav ih lagano izbači.
    Lazio odavno nije na nekom nivou, ustvari u LŠ nikad i nije bio neko ime.
    Ako misliš na Inter iz 2010-te to davno bijaše.
    Eto kakav je Bajern sad (nikakav) izbačio bi Intera.

  8. #283
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,692
    Thanks Thanks Given 
    3,571
    Thanks Thanks Received 
    8,658
    Thanked in
    4,664 Posts

    Default

    da Openda umije dati gol, Real bi bio u velikim problemima
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  9. The Following User Says Thank You to outline For This Useful Post:


  10. #284
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    9,495
    Thanks Thanks Given 
    1,640
    Thanks Thanks Received 
    1,726
    Thanked in
    1,034 Posts

    Default

    Pritisnuli su dobro Real. Sem one kontre,ne vide se. U produžetku da podje bilo idealno,zbog prvog meca

    Sent from my Aber kutija

  11. #285
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    8,852
    Thanks Thanks Given 
    1,147
    Thanks Thanks Received 
    1,067
    Thanked in
    518 Posts

    Default

    Одавно боље утакмице није било. Предобар фудбал

    Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
    Sate sate sate

  12. #286
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    9,495
    Thanks Thanks Given 
    1,640
    Thanks Thanks Received 
    1,726
    Thanked in
    1,034 Posts

    Default

    Zaspao sam u drugo. Kako su prosli Napoli, nije mi jos jasno. Evo Arsenal u produzetke

    Sent from my Aber kutija

  13. #287
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Tg
    Posts
    6,942
    Thanks Thanks Given 
    1,502
    Thanks Thanks Received 
    791
    Thanked in
    494 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by miovrag View Post
    Zaspao sam u drugo. Kako su prosli Napoli, nije mi jos jasno. Evo Arsenal u produzetke

    Sent from my Aber kutija
    Barsa na city,a arsenal na psz...


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Satelitski resiveri/oprema

  14. #288
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    1,637
    Thanks Thanks Given 
    86
    Thanks Thanks Received 
    161
    Thanked in
    111 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by miovrag View Post
    Zaspao sam u drugo. Kako su prosli Napoli, nije mi jos jasno. Evo Arsenal u produzetke

    Sent from my Aber kutija
    Napoli jednostavno nije dobar ove sezone, neozbiljno je da neku evropsku ekipu izbačaju Barcini tinejdžeri - i opet je Napoli imao šansi da izjednači i odigrao bolje drugo poluvrijeme, nego je Barca na kraju napravila lijepu akciju za posljednji gol da malo zamaskira i igru i rezultat.

  15. #289
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,715
    Thanks Thanks Given 
    1,260
    Thanks Thanks Received 
    884
    Thanked in
    578 Posts

    Default

    Hvice nema ove sezone, ne postoji, i to je razlog ovako uzasnog napolija. Plus im nije bilo Zielinskog, sto?

    Послато са SM-A528B помоћу Тапатока
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  16. #290
    Join Date
    Sep 2021
    Posts
    1,815
    Thanks Thanks Given 
    2,216
    Thanks Thanks Received 
    585
    Thanked in
    344 Posts

    Default

    Osvaja barsa ovo

  17. The Following User Says Thank You to p0smatrac For This Useful Post:


  18. #291
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    7,622
    Thanks Thanks Given 
    271
    Thanks Thanks Received 
    358
    Thanked in
    221 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by To Madeira View Post
    Napoli jednostavno nije dobar ove sezone, neozbiljno je da neku evropsku ekipu izbačaju Barcini tinejdžeri - i opet je Napoli imao šansi da izjednači i odigrao bolje drugo poluvrijeme, nego je Barca na kraju napravila lijepu akciju za posljednji gol da malo zamaskira i igru i rezultat.
    Dva potonula sampiona ove sezone.
    Barsa zasluzeno prosla, mnogo bolja, Napoli na kraj zicer za 2:2 promasi, mada imala je i Barsa svoje prilike davno da ode na 3:1.

    Previse povreda i lose forme ove sezone, 1/4 je vjerovatno kraj, al posle 4 godine konacno i da se dodje do 1/4.

    Ne znam oce li bit kakvih oporavaka do tada, barem FdJ ili Pedri da se vrate jer sredina je na muke i Feran bi valjao ako moze formu da nastavi.

    S obzirom na fudbalsku karmu, ocekuje nas Barsa-PSG i Dembeleov povratak ili neki Barsa-Arsenal mec.

    Inace kad smo kod povreda i Dembelea, covjek se nijednom nije povrijedio u PSG! E ako to nije znak nekog trulog sistema ili osoblja, onda ne znam sta je.

    Cubrasi fantastican, kakvo izdanje protiv Osimena. Odlicni potezi Xavija da ga ubaci u vatru i da da prednost Rafinji ispred Feliksa (kakva tranja greote) i Ferminu, kao i posle da ubaci Roberta i Romeua na vrijeme da osvjezi jer su Fermin i Kristensen crkli, a onda Gundo dominirao naprijed umjesto Fermina.

    Sent from my Pixel 6a using Tapatalk

  19. The Following User Says Thank You to efamouspg For This Useful Post:


  20. #292
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    1,637
    Thanks Thanks Given 
    86
    Thanks Thanks Received 
    161
    Thanked in
    111 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by efamouspg View Post
    Dva potonula sampiona ove sezone.
    Barsa zasluzeno prosla, mnogo bolja, Napoli na kraj zicer za 2:2 promasi, mada imala je i Barsa svoje prilike davno da ode na 3:1.

    Previse povreda i lose forme ove sezone, 1/4 je vjerovatno kraj, al posle 4 godine konacno i da se dodje do 1/4.

    Ne znam oce li bit kakvih oporavaka do tada, barem FdJ ili Pedri da se vrate jer sredina je na muke i Feran bi valjao ako moze formu da nastavi.

    S obzirom na fudbalsku karmu, ocekuje nas Barsa-PSG i Dembeleov povratak ili neki Barsa-Arsenal mec.

    Inace kad smo kod povreda i Dembelea, covjek se nijednom nije povrijedio u PSG! E ako to nije znak nekog trulog sistema ili osoblja, onda ne znam sta je.

    Cubrasi fantastican, kakvo izdanje protiv Osimena. Odlicni potezi Xavija da ga ubaci u vatru i da da prednost Rafinji ispred Feliksa (kakva tranja greote) i Ferminu, kao i posle da ubaci Roberta i Romeua na vrijeme da osvjezi jer su Fermin i Kristensen crkli, a onda Gundo dominirao naprijed umjesto Fermina.

    Sent from my Pixel 6a using Tapatalk

    Cubarsi Osimhena, Kounde Kvaradonu i relativno su ih primirili, ali bilo je šansi itekako za Napoli. Ko bi rekao da će Sergi Roberto smiriti sredinu, a Romeu se opet potrudio da par puta proda loptu u najgorim mogućim situacijama.

    Jedina šansa za dalje je da PSV prođe večeras i onda on da dođe, od svih ostalih je Barca za komad lošija, mislim sinoć kad gledaš sastav bukvalno pola startera fali od čega komplet sredina terena.

    Xavi od kad je tu vrlo dobro zna ko mu je najboljih 11 u svakom trenutku, zato je Christensen igrao u sredini, a Cubarsi počeo (drugi trener bi počeo sa Robertom i Romeuom i Felixom umjesto Fermina, Cubarsija i Laminea Yamala). Kad pomenu Felixa, Xavi ga nije htio, to su Laporta i Deco isforsirali ali eto bar ne mogu da ga naćeraju da ga stavlja od početka. Raphinha je mnogo bolji timski igrač, eno i sinoć je prvi gol namjestio, drugi je poslije njegovog solo akcijanja i stative ubačio Cancelo u praznu mrežu - nego ne mogu više priču o lOšEm tReNeRu i da se ponavljam, dosta sam pisao oko toga. Ogriješeli su se o Xavija i klub i mediji i navijači i svi redom, vidim da je sinoć nešto prebacivao novinarima i taman neka ide neđe na mir da radi đe će da ga cijene.

  21. The Following User Says Thank You to To Madeira For This Useful Post:


  22. #293
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    7,622
    Thanks Thanks Given 
    271
    Thanks Thanks Received 
    358
    Thanked in
    221 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by To Madeira View Post
    Cubarsi Osimhena, Kounde Kvaradonu i relativno su ih primirili, ali bilo je šansi itekako za Napoli. Ko bi rekao da će Sergi Roberto smiriti sredinu, a Romeu se opet potrudio da par puta proda loptu u najgorim mogućim situacijama.

    Jedina šansa za dalje je da PSV prođe večeras i onda on da dođe, od svih ostalih je Barca za komad lošija, mislim sinoć kad gledaš sastav bukvalno pola startera fali od čega komplet sredina terena.

    Xavi od kad je tu vrlo dobro zna ko mu je najboljih 11 u svakom trenutku, zato je Christensen igrao u sredini, a Cubarsi počeo (drugi trener bi počeo sa Robertom i Romeuom i Felixom umjesto Fermina, Cubarsija i Laminea Yamala). Kad pomenu Felixa, Xavi ga nije htio, to su Laporta i Deco isforsirali ali eto bar ne mogu da ga naćeraju da ga stavlja od početka. Raphinha je mnogo bolji timski igrač, eno i sinoć je prvi gol namjestio, drugi je poslije njegovog solo akcijanja i stative ubačio Cancelo u praznu mrežu - nego ne mogu više priču o lOšEm tReNeRu i da se ponavljam, dosta sam pisao oko toga. Ogriješeli su se o Xavija i klub i mediji i navijači i svi redom, vidim da je sinoć nešto prebacivao novinarima i taman neka ide neđe na mir da radi đe će da ga cijene.
    Kvaradona je u teski kanal ove godine cini mi se. Ali je Osimen i dalje fizicki sila, i bas se dobro nosio.

    Bolja je Barsa od BVBa, ali ja se nadam da nece doc do toga okrsaja, nezasluzeno bi se nasli medju 4 najjaca tima. BVB ide sigurno Sitiju ili Realu.

    Romeu je samopouzdanje ne nula nego u minus, to se vidi po svakom dodiru lopte, orjentacija na terenu ne postoji, covjek je mentalno unisten, i nazalost igra iz nuzde jer je Kristensen premoren isto. Ja gledam kad prikazuju na tribinu povrijedjene Barsine i pitam se koga imaju uopste da ubace... Roberta ne volim, al cim sam ga vidio, rekoh moze, pravi mec da sprinta po terenu i malo smiri situaciju. A Gundo se odma prekomandovao naprijed na Ferminovo mjesto.

    Mislim da je Yamal zagarantovani starter i sa se vodi polemika izmedju Rafinje i Feliksa samo. Bilo je par meceva dje su igrali Yamal i Rafinja zajedno, Yamal je stavljan lijevo al su brzo shvatili da je bolje desno krilo sto je Rafinja, a da Brazilca maknu na kontra stranu.
    S obzirom da je Kanselo tamo, samo je potrebno da coek utrcava kao kod prvog gola i non stop se krece, a ovaj ce kreirati i driblati.

    Feliks je najvece razocarenje fudbala, ocekivao sam velike stvari, ali pravi tik-tok fudbaler, samo skillZ bez ikakvog rezultata. Cipiripi Kristijano.

    Sent from my Pixel 6a using Tapatalk

  23. #294
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,692
    Thanks Thanks Given 
    3,571
    Thanks Thanks Received 
    8,658
    Thanked in
    4,664 Posts

    Default UEFA Champions League 2023/24

    Quote Originally Posted by To Madeira View Post
    Ogriješeli su se o Xavija i klub i mediji i navijači i svi redom, vidim da je sinoć nešto prebacivao novinarima i taman neka ide neđe na mir da radi đe će da ga cijene.
    šta je on to uradio kao trener da bi ga cijenili? očišćen sa terena od strane jedne prosječne ekipe Frankfurta (sem Kostića tamo nekog igrača klase nije ni bilo). onda sa svim usutim desetinama miliona nije prošao grupu u CL. ove sezone im fudbalske lekcije očitavali Girona, Villarreal, sa Almeriama i Alavesima igrali neizvjesne mečeve. Xavi kojem još igra Roberto, direktni krivac uz trenera za neosvajanje CLa, '19 godine, ujedno top 5 najgorih igrača liga petica zadnjih desetak godina. Pique mu je startovao, čoek koji ozbiljan fudbal nije igrao pa od EP '12 godine. Romeu mu je bio pik, tip ne bi igrao u Otrant kod Deja Vukićevića. prije toga Garcia kojeg je Pep poćerao iz Citya. brat mu je u stručni štab koji o fudbalu i o tome kako taj sport funkcioniše pojma nema, ljudi koje je on birao tako dobro rade posao da Pedri tri meča bez povrede ne može svezati. igrom slučaja je ubacio Cubarsia i Yamala. naravno na sve to treba dodati Deca, koji je dokazao ovih mjeseci da ne bi mogao ovce čuvati a ne biti sportski direktor


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  24. #295
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,715
    Thanks Thanks Given 
    1,260
    Thanks Thanks Received 
    884
    Thanked in
    578 Posts

    Default

    Jedino me strah Grizmana. Ako se prodje Atletiko, bukvalno niko ne moze zaustaviti Internazionale do usatog.

    Послато са SM-A528B помоћу Тапатока
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  25. #296
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,692
    Thanks Thanks Given 
    3,571
    Thanks Thanks Received 
    8,658
    Thanked in
    4,664 Posts

    Default

    Barella je elitni vezni igrač, volio bih da ga vidim recimo u Cityu kod Pepa. sa Rodriem recimo

    kakva greška Pavarda, ovo se u amaterima ne dešava


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  26. #297
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,692
    Thanks Thanks Given 
    3,571
    Thanks Thanks Received 
    8,658
    Thanked in
    4,664 Posts

    Default

    previše se Inter povukao i igra čekalicu. mjesto da igraju svoju igru


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  27. #298
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,692
    Thanks Thanks Given 
    3,571
    Thanks Thanks Received 
    8,658
    Thanked in
    4,664 Posts

    Default

    e moj Thuram. igram Inter dobija i Lautaro asistencija i ova kanta čistu šansu promašuje. Lautaro mačka, samo mu jedna šansa treba da utuli meč. al dvaput mu saigrači nisu dali loptu u čistim situacijama
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  28. #299
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    9,731
    Thanks Thanks Given 
    1,117
    Thanks Thanks Received 
    896
    Thanked in
    555 Posts

    Default

    Vrnuše im se oni promašaji.
    Barela je pile od igrača, pjena.

  29. #300
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,692
    Thanks Thanks Given 
    3,571
    Thanks Thanks Received 
    8,658
    Thanked in
    4,664 Posts

    Default

    tako to ide. dvije čiste kontre i ova pecka igra. čitave sezone gaze na jedan način, ovi im se nude neđe od polovine drugog poluvremena i oni se zabili na 30m od svog gola
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

Page 12 of 20 FirstFirst ... 28910111213141516 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. UEFA Fantasy Football - Champions League
    By Bokee in forum Fudbal
    Replies: 68
    Last Post: 13-12-10, 13:38
  2. UEFA Champions League 09/10
    By Vlado in forum Ostali sportovi
    Replies: 11
    Last Post: 08-08-09, 15:08
  3. UEFA Champions League 2007/08
    By Katunjanin in forum Ostali sportovi
    Replies: 1728
    Last Post: 27-05-08, 21:51
  4. UEFA Champions league
    By Barbarian in forum Ostali sportovi
    Replies: 546
    Last Post: 11-06-05, 10:12

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •