Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 51 to 66 of 66

Thread: Auto sa manuelnim mjenjačem & karakterom, do max 30k€?

  1. #51
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    1,736
    Thanks Thanks Given 
    153
    Thanks Thanks Received 
    152
    Thanked in
    99 Posts

    Default

    Podji u Norvesku bez lokalnih biznismena. Povedi nekoga sa sobom i napravi road trip od kupovine kola to ti je moj savjet.... Tamo je sve full transpatrentno i dobices tacno sto ti je napisano sem ako ne udjes u hazy shades of balkans price...

    Checkiraj finn.no i zahvali mi se kasnije
    Last edited by zubizaretta; 13-08-23 at 18:35.

  2. #52
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,664
    Thanks Thanks Given 
    102
    Thanks Thanks Received 
    25
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zubizaretta View Post
    Podji u Norvesku bez lokalnih biznismena. Povedi nekoga sa sobom i napravi road trip od kupovine kola to ti je moj savjet.... Tamo je sve full transpatrentno i dobices tacno sto ti je napisano sem ako ne udjes u hazy shades of balkans price...

    Checkiraj finn.no i zahvali mi se kasnije
    Ne moze da vrati pare od poreza ako nije drzavljanin Norveske , a kola su mnogoooo skupa ako se ne vrati porez.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    069/100-100

  3. #53
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    1,736
    Thanks Thanks Given 
    153
    Thanks Thanks Received 
    152
    Thanked in
    99 Posts

    Default

    Kad sam kupio duxericu u butiku u Nor pitali su me zelim li da trazim povrat pdv-a i odbio sam jer mi je bilo cimanje...

    Nit sam preprodavac kola, niti duxerica.... Znam samo da je sve full transpatentno u Nor. Ako pise da su kola presla 217k, presla su 217k Tacka. Ja o tome... Pa neka su nesto skuplja
    Last edited by zubizaretta; 13-08-23 at 18:54.

  4. #54
    Join Date
    Apr 2018
    Posts
    1,721
    Thanks Thanks Given 
    347
    Thanks Thanks Received 
    926
    Thanked in
    473 Posts

    Default

    Mazda CX-7 ručna, ka boca, apotekarka, kupljena u Efel, piše prodaje se...069 016 093.

  5. #55
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,209
    Thanks Thanks Given 
    200
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zubizaretta View Post
    Kad sam kupio duxericu u butiku u Nor pitali su me zelim li da trazim povrat pdv-a i odbio sam jer mi je bilo cimanje...

    Nit sam preprodavac kola, niti duxerica.... Znam samo da je sve full transpatentno u Nor. Ako pise da su kola presla 217k, presla su 217k Tacka. Ja o tome... Pa neka su nesto skuplja

    pa porediš duxericu i auto, na koji je subvencija za izvoz recimo 5k €, zavisno od godišta, kilometraže i sl? Čisto da ne brkamo, ovo nije povrat poreza klasični.

    Quote Originally Posted by bayo View Post
    Mazda CX-7 ručna, ka boca, apotekarka, kupljena u Efel, piše prodaje se...069 016 093.
    đe je oglas, na autodileru? Mada, cx-7 za mene vjerovatno prestara + prevelika, al ne znam dok ne pogledam
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

  6. #56
    Join Date
    Apr 2018
    Posts
    1,721
    Thanks Thanks Given 
    347
    Thanks Thanks Received 
    926
    Thanked in
    473 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by verbalni_fajter View Post



    đe je oglas, na autodileru? Mada, cx-7 za mene vjerovatno prestara + prevelika, al ne znam dok ne pogledam
    Vidjeh je preko Morace, bila parkirana do mog (auta)...pise na sofersajbni prodaje se...

  7. #57
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Bar
    Posts
    1,065
    Thanks Thanks Given 
    9
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    T-Roc ? Mogao bi se dobar uzeti za manje para. Imaš manuelni 2.0 110kw. Sve češće ga gledam, ali sam daleko od te trgovine

    https://link.mobile.de/EoxpsxB5W3FHFbzs9

    Послато са M2007J20CG помоћу Тапатока
    Last edited by okleznam; 19-08-23 at 12:32.

  8. #58
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,209
    Thanks Thanks Given 
    200
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bayo View Post
    Vidjeh je preko Morace, bila parkirana do mog (auta)...pise na sofersajbni prodaje se...
    teško ću ga ja onda naći, bayoni


    Quote Originally Posted by okleznam View Post
    T-Roc ? Mogao bi se dobar uzeti za manje para. Imaš manuelni 2.0 110kw. Sve češće ga gledam, ali sam daleko od te trgovine

    https://link.mobile.de/EoxpsxB5W3FHFbzs9

    Послато са M2007J20CG помоћу Тапатока

    to mu dođe nešto kao golf na štiklama? Za maltene iste pare možeš tiguana da uzmeš, ali ja svakako više naginjem japancima... Toyota, Mazda, a precijenjena VW grupacija me sve manje zanima. Nudio mi jedan plac (da ga ne pominjemo) Tiguana od 100,000km cirka za samo 29950€ da grabamo na aukciji, kao extra prilika... Mislim da je to maaaaalo precijenjeno, ako se dobro sjećam, auto star 4-5 godina, za te pare se uzima nova Mazda cx-30 sa 2.0 benzincem od 122 ili 150 konja (zavisno od opreme).

    No, istražujem ovu Norvešku polako i još par auta u CG... Bio jedan Volvo s90 sa manuelnim, al prodat prije nego sam stigao da pogledam. Ko bi rekao da se s90 radi sa manuelnim!? No, svakako nije baš ono što tražim...
    Last edited by verbalni_fajter; 23-08-23 at 22:02.
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

  9. #59
    Join Date
    Apr 2018
    Posts
    1,721
    Thanks Thanks Given 
    347
    Thanks Thanks Received 
    926
    Thanked in
    473 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by verbalni_fajter View Post
    teško ću ga ja onda naći, bayoni



    Eo broja 069016093, nazoveš, pogledaš, ili nek ti pošalje slike na viber.

  10. The Following User Says Thank You to bayo For This Useful Post:


  11. #60
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Danilovgrad
    Posts
    1,048
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    069 966 777 - Slobo
    Stiže mu ovih dana dobar Q5 manuelni. Nisam siguran koje je godište tačno.

  12. #61
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    1,685
    Thanks Thanks Given 
    174
    Thanks Thanks Received 
    219
    Thanked in
    95 Posts

  13. #62
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,209
    Thanks Thanks Given 
    200
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by _Djuka_ View Post
    069 966 777 - Slobo
    Stiže mu ovih dana dobar Q5 manuelni. Nisam siguran koje je godište tačno.
    nije mi q5 trenutno u fokusu, posebno kad ne znam ništa o autu, sem da je q5. Ako saznaš šta o autu ili kad stiže, pa da pogledam...



    ovo kome treba ogrooooman auto, pa možda... Ja ni Land Cruiser nisam razmatrao duge, kojih ima, nego samo kratke

    Elem, bio sam našao 1 naizgled dobar CX-5 na Auto Dileru, sa oko 230,000 km, ali kad su ga majstori pregledali, auto ima dosta skrivenih mana, kao i dosta troška za preventivno održavanje, oko 3500€. Tražio sam da mi spuste cijenu za samo 500€, na račun guma (kod Vujačića provjerio, prednje deformisane obje, zadnje zimske, otvrdle od vožnje ljeti), ostalo ja plaćam, lik ni da čuje, tako da taj otpada, ne bih savjetovao ni prodavca, ni auto nikom.

    Nađem drugi CX-5, iscimam se do HN, auto skoro bez greške (treba novi akumulator, treba da se izradi novi ključ, jer vozi na rezervni, koji nema sve opcije, i tako to), računam to je to, lik zove sjutra da on ipak ne bi prodavao auto, jer nema para da doda za bolje, a ne bi ni da uzima lošije. Misliiiiimmmm...

    Najjači detalj je što sam narednog dana licitirao neki CX-30 kod Prentića (https://www.prentisauto.me/), inače odlični momci i imaju sjajan sistem da se sve isprati preko sajta, znaš brate tačno koliko te auto ispada u CG sa SVIM troškovima, ali nisam htio da idem mnogo visoko sa ponudom (zatvorena licitacija), licitacija traje do podneva, ovaj iz HN me zove u 12.00 tačno, da mi kaže da ipak neće da proda auto (nudio sam mu koliko je i tražio, ni centa nisam spuštao cijenu), tako da sam ispušio za oba auta zbog njega.

    Sad ostaje da pratim dalje, Prentići će mi javiti ako im iskoči opet nešto zanimljivo (CX-30, CX-5, RAV4, to je sad u fokusu), a ja kopam opet na mobile.de , autoscout24.ch i finn.no
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

  14. The Following User Says Thank You to verbalni_fajter For This Useful Post:


  15. #63
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,209
    Thanks Thanks Given 
    200
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    oduka je pala, izlicitirao sam auto (drugi sa liste u prvom postu ). Razmotrio sve opcije (Francuska, Njemačka, Norveška, Belgija, Crna Gora, placeve i privatna lica...), na kraju ubjedljivo najbolja prilika bila preko Prentića (https://www.prentisauto.me/), a i najjednostavnija: rekao ljudima šta me tačno zanima (koja 3 modela, koji motori i oprema), oni prate aukcije za mene, kad nađu nešto da mi odgovara, dobijem sve fotke, sva oštećenja, licitiramo, ako prođe, oni organizuju prevoz i papirologiju, gospoCki. Izaći će me znatno jeftinije nego da sam se sam akao do Njemačke ili Norveške. Za cirka mjesec dana je tu, mogu da organizuju i saniranje oštećenja, ako ih ima. Vozači koji voze šlepe nisu džiberi koji očerupaju auto (skinu rezervni točak, maznu alat, dizalicu, patosnice...), tako da sve u svemu, zadovoljno trljam ruke, samo da auto stigne u CG, to malo traje...
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

  16. The Following 2 Users Say Thank You to verbalni_fajter For This Useful Post:


  17. #64
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    1,111
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    54
    Thanked in
    50 Posts

    Default

    Bespredmetna je rasprava manuelni automatik, svako ko nije probao dobar automatik brani manuelni, svako ko je probao automatik bilo kakav brani automatik.

    Zf8hp je perfekcija - a situacija Sport mod i + - pogotovo sa saltanjem na volanu.... Nema tog manuelnog koji to moze da izvede izdrzi i da je tako precizan [samam prednost 8+ brzina je sva u automatskom]. Isto tako i DSG menac ...

    Cak ni u high end sportske modele vise NIKO ne igradjuje manuelni.... Jedino sto u takve ultra performace auta ne ide Torque Konvertor vec Lamela[ili dvije] i Elektricno kvacilo [kao DSG].

    A danas za sva auta novija od 2016 prica Manuelni -Auutomatik je isto kao da neko trazi dizel motor koji nije common rail ili da nema turbo ili parnu masinu pa da se zalozi ispod.


    Evo ti na forumi neko objavio oglas za neki Q5 cini mi se manuelnim [bljak] sa nekim mnoziocem S necega <- ne razumijem se

  18. The Following User Says Thank You to Danilo081 For This Useful Post:


  19. #65
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Buduća Autonomna Pokrajina Boka Kotorska
    Posts
    8,267
    Thanks Thanks Given 
    1,361
    Thanks Thanks Received 
    1,816
    Thanked in
    838 Posts

    Default

    CX30 na kraju?

    Sent from my SM-S901E using Tapatalk
    Those about to rock, we salute you!

  20. #66
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,209
    Thanks Thanks Given 
    200
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Danilo081 View Post
    Bespredmetna je rasprava manuelni automatik, svako ko nije probao dobar automatik brani manuelni, svako ko je probao automatik bilo kakav brani automatik.

    Zf8hp je perfekcija - a situacija Sport mod i + - pogotovo sa saltanjem na volanu.... Nema tog manuelnog koji to moze da izvede izdrzi i da je tako precizan [samam prednost 8+ brzina je sva u automatskom]. Isto tako i DSG menac ...

    Cak ni u high end sportske modele vise NIKO ne igradjuje manuelni.... Jedino sto u takve ultra performace auta ne ide Torque Konvertor vec Lamela[ili dvije] i Elektricno kvacilo [kao DSG].

    A danas za sva auta novija od 2016 prica Manuelni -Auutomatik je isto kao da neko trazi dizel motor koji nije common rail ili da nema turbo ili parnu masinu pa da se zalozi ispod.


    Evo ti na forumi neko objavio oglas za neki Q5 cini mi se manuelnim [bljak] sa nekim mnoziocem S necega <- ne razumijem se

    e pa, kaže "Bespredmetna je rasprava manuelni automatik", i onda povede upravo tu raspravu Ti si vjerovatno jedan od onih likova za koje je bespredmetno da se raspravlja šta je bolje: android ili apple, narodnjaci ili rok, Zvezda ili Partizan, plavuše ili crnke, koji god da je tvoj stav, on je jedini ispravan :P
    Dozvoli nama neukima da biramo "lošiju" opciju, jer nam je merak i jer smo tako u mogućnosti. A što se tiče da ih nema u ultra performance: "Available as an option for the 911 GT3, the 6-speed GT sports manual transmission gives you pure, more direct driving experience." Da ne idem dalje, evo napravih anketu na tu temu, jer nije vezana s oglasom: https://forum.cdm.me/showthread.php?...ektri%C4%8Dni)

    Quote Originally Posted by guvarana View Post
    CX30 na kraju?

    Sent from my SM-S901E using Tapatalk
    yep, čekam da stigne, dani su ko godine
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Prodajem P: iPhone 8 64GB &amp;amp;amp;amp;amp; iWatch 4GEN 44mm
    By cvxcomputers in forum Mobilni telefoni i oprema
    Replies: 4
    Last Post: 25-07-21, 17:26
  2. Prodajem HDD 3.5&amp;amp;quot; 500GB - 30 / 2.5&amp;amp;quot; 320GB - 20e
    By Pekmen in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 0
    Last Post: 27-03-17, 22:10
  3. &#269;e&#269;enski otmi&#269;ari u &#353;ko
    By -=H2SO4=- in forum Politika generalno
    Replies: 0
    Last Post: 02-09-04, 10:52
  4. &#1055;&#1040;&#1051;&#1052; &#1054;&
    By [azzo-kSv] in forum Ostali oglasi
    Replies: 4
    Last Post: 10-07-04, 09:07
  5. POPIS...&#1055;&#1054;&#1055;&#1048;&#10
    By CarDusan in forum Politika generalno
    Replies: 47
    Last Post: 14-05-04, 00:40

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •