Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 26 to 50 of 66

Thread: Auto sa manuelnim mjenjačem & karakterom, do max 30k€?

  1. #26
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,209
    Thanks Thanks Given 
    200
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    pa izbog izgleda pomalo random, ko ne zna konkretne potrebe Trenutno imam 2 Minija i Mercedes 124 kupe, tako da mi neprakticnost za grad nije kljucna, ali nemam ni potrebe za autom velicine LC-a sa 4 vrata. Ne patim ni od status simbola, pa mi BMW X5, X6, Mercedes GLE, GLS i slicni SUV-ovi nisu na listi, a i svakako se ne prave sa rucnim mjenjacima

    Yeti mi je prilicno visoko na listi, kao sto si mogao da vidis, cak sam umalo i kupio 2 (jednog prosle godine, ali ga je urnisao grad koji je padao proslog ljeta, i jos jednog ciji je vlasnik zaduzio nekog lika da mu ga proda, a lik konstantno "prezauzet", najavi se da dolazi u PG, pa ispali, i tako 3x, a ja ne volim da jurim za ljudima kojima treba da dam pare).

    RAV4 Hybrid mi je brat nedavno uzeo. Prvo, otpada jer je automatik. Drugo, hibridi tog tipa generalno nisu idealni, jer njihove baterije ne vole ako se auto ne pali po par sedmica ili cak duze (sto bi kod mene bio slucaj ponekad), a i vole da su garazirani, baterije se ubrzano degradiraju od ovih nasih vrucina.

    Mazda mi se svidja zbog old school pristupa - benzinski motori bez turbina, i koriscenje lakih legura i materijala, pa je auto zbog toga povoznije, startnije i manje trosi. Kod cx-30 su motori 2.0, bez turba od 122 do 183 hp.

    Pogledacu i Kia Xceed, izgleda jako lijepo, cijene su OK (ako sam dobro skontao, sa boljom opremom oko 25.000), samo motori malo anemicni IMHO. No, nisam jos istrazio da valja.
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

  2. The Following User Says Thank You to verbalni_fajter For This Useful Post:


  3. #27
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    1,500
    Thanks Thanks Given 
    131
    Thanks Thanks Received 
    303
    Thanked in
    198 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by verbalni_fajter View Post
    To je onaj plac na CT? Ne nahvalise bas gazdu u komentarima, kad se nedavno zalio medijima kako dzava regulativom hoce da im ugasi biznis...

    https://www.vijesti.me/vijesti/crna-...radi-po-zakonu

    a vidim i prije veselo

    https://www.vijesti.me/zabava/224993...dam-automobila

    Ipak bih njih preskocio kad se radi o dovozenju. Pomenuse mi juce da se ex-pjevac Srdjan M sad u Njemackoj bavi ovim biznisom, da je korektan i povoljan?





    Brz si, svaka cast! Imas pice od mene!

    Mislim da cu ga tesko oboriti na ovu cifru koju imam, a i presao je 300.000+ km, ali zvao sam covjeka, pogledacu auto kad bude prolazio kroz PG (rece da ide cesto)...
    Ako ces da narucujes auto to ti moze dosta placeva dovest ( prentis, babovic...) , a ventura dovodi sigurno najbolja auta i marko je korektan, uz babovica sigurno dva najkorektnija prodavca auta

  4. The Following 2 Users Say Thank You to kikiriki For This Useful Post:


  5. #28
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,209
    Thanks Thanks Given 
    200
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kikiriki View Post
    Ako ces da narucujes auto to ti moze dosta placeva dovest ( prentis, babovic...) , a ventura dovodi sigurno najbolja auta i marko je korektan, uz babovica sigurno dva najkorektnija prodavca auta
    Bio sam do Babovića, na placu sve Francuzi i 1 Škoda. Lik to forsira, to mu prolazi, za to se specijalizovao. Inače čuh da je OK

    Quote Originally Posted by bayo View Post
    https://www.autodiler.me/automobili/...-ad328028699me

    Imaš ovo, sa Arvala, iz jedan u jedan....sve kao što piše u opisu.
    bio sam prije par dana, Prentić mi se učinio kao skroz OK lik, a i ovaj sistem poručivanja što imaju, sa unaprijed određenom provizijom, mi se sviđa
    https://www.prentisauto.me/

    što se Arteona tiče, zbilja je dobar, mada generalno nisam razmišljao u tom pravcu, više sam u potrazi za nekim crossoverom, SUV-om ili pravim terencem. Kaže mi da je sreća u nesreći što tražim manuelca: manje se nude, ali još manje traže, pa mogu da se dobiju za manje para nego automatici. Kodiaq za ispod 20000, nisam mislio da je moguće! o.O
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

  6. #29
    Join Date
    Apr 2018
    Posts
    1,721
    Thanks Thanks Given 
    347
    Thanks Thanks Received 
    926
    Thanked in
    473 Posts

    Default

    Prentići su ti OK likovi, znam ih od vazda....i na svoju su štetu ako treba. A arteon je bomba, samo manualac...
    Last edited by bayo; 10-08-23 at 07:00.

  7. The Following User Says Thank You to bayo For This Useful Post:


  8. #30
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    10,344
    Thanks Thanks Given 
    734
    Thanks Thanks Received 
    1,198
    Thanked in
    670 Posts

    Default

    Ja sam preko Sasa Prentica uzeo auto prije 3-4 godine. Sve kako je dogovoreno.

  9. The Following User Says Thank You to GaD For This Useful Post:


  10. #31
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    1,356
    Thanks Thanks Given 
    57
    Thanks Thanks Received 
    23
    Thanked in
    22 Posts

    Default

    Evo ti manuleni SUV

    https://www.prentisauto.me/abroad/8a...89da9022d50fb9


    Sent from my SM-S911B using Tapatalk

  11. #32
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,209
    Thanks Thanks Given 
    200
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Josh View Post
    https://www.autodiler.me/automobili/...-ad331766062me

    @ verbalni_fajter
    Evo ti je kratka manuelna LC. Cijena jeste izvan tvog budzeta, ali te ne kosta da probas da spustis.
    bio juče do NK da pogledam, lik se uspavao, nije čuo da tel zvoni No, danas je bio do PG. OK je momak, al po meni cijena nerealna. Auto je prešao oko 320.000, nema istorijat održavanja (sem vjerovanja na riječ da je održavan vrhunski, ali kako to znati, kad je kod njega tek mjesec dana, a kod prethodnog vlasnika od februrara, kad je i uvezen u CG)? Auto je došao sa upaljenom check engine lampicom i greškom za šperu, naaavodno treba samo da se očisti EGR ventil... ili DPF, nije bio siguran

    Ne mogu da nađem koliko je taj auto tad, 2016. bio nov, znam da u UK počinju od oko 33000 funti i sad (tačnije prošle godine), za verzije koje su bez zadnjih sjedišta, suve, ali nije ni ova bog zna kakva oprema sad... Po meni, eto nek je nov bio i 45000 (a nije), mogo je tražiti 35000 nakon 320000 km?

    Quote Originally Posted by bayo View Post
    Prentići su ti OK likovi, znam ih od vazda....i na svoju su štetu ako treba. A arteon je bomba, samo manualac...
    Lijepo smo se ispričali, Srđu i znam sa faxa, u kontaktu smo, pratim im sajt, preporuka svima: www.prentisauto.me

    banja mi je što mogu da unesem svoje parametre (cjenovni rang i da je manualni mjenjač) i onda mi izlista sve što se nudi.

    Quote Originally Posted by GaD View Post
    Ja sam preko Sasa Prentica uzeo auto prije 3-4 godine. Sve kako je dogovoreno.
    koji auto i je li bila Belgija ili Francuska ili...?

    Quote Originally Posted by super ja View Post
    Evo ti manuleni SUV

    https://www.prentisauto.me/abroad/8a...89da9022d50fb9


    Sent from my SM-S911B using Tapatalk
    gledao sam baš taj juče... al ima toliko mjesta đe je ofrcan, oštećen, ručica vrata odvaljena, da im je trebalo 87 fotki da sve dokumentuju (Dekra konza). Nije da bježim od VW grupe, al nekako više naginjem Japancima.


    Kad smo kod Japanaca, danas čuh da je za auta proizvedena u EU porez pri uvozu oko 21%, a za Japance i ostale ne-evropejce cijelih 27%?!? Šteta, nađoh jedan prelijep Land Cruiser u Belgiji za oko 26000, ali sa svim troškovima ispada iz mog budžeta. Nadao sam se da je to tu oko 3000€ max
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

  12. #33
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    10,344
    Thanks Thanks Given 
    734
    Thanks Thanks Received 
    1,198
    Thanked in
    670 Posts

    Default Auto sa manuelnim mjenjačem & karakterom, do max 30k€?

    Francuska, peugeot 508 2.0 full 2015

    Ali to ne zavisi od njega nego od tebe.

  13. #34
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    24,967
    Thanks Thanks Given 
    1,364
    Thanks Thanks Received 
    1,674
    Thanked in
    952 Posts

    Default

    Računaj i na auta iz eu 27% slobodno, skoro nijedan prizvodjac ne izdaje eur1 papir… a bez njega moraš platiti i carinu.

  14. #35
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,209
    Thanks Thanks Given 
    200
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    pa na auto od recimo 20,000, koliko onda izađe ključ u ruke u CG, sa svim, sunce ti?! O.o


    Još će ispasti da je ovaj LC sa 320.000 povoljan (33.000 za keš na ruke) o.O
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

  15. #36
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,595
    Thanks Thanks Given 
    7,526
    Thanks Thanks Received 
    4,603
    Thanked in
    1,780 Posts

    Default

    Je li belgijanac od pravnog ili fizičkog lica. Gledaj pravna đe većinom možeš da platiš cijenu bez pdv-a, tako da se praktično pegla sa našim.

    Sent using Tapatalk
    #fakenews

  16. #37
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    24,967
    Thanks Thanks Given 
    1,364
    Thanks Thanks Received 
    1,674
    Thanked in
    952 Posts

    Default

    Mislim da dodaš 35% na cijenu tamo bez pdv-a

    Tj ako je 20 000€ tamo, odje ispada nekih 27000.

  17. #38
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Tg
    Posts
    6,943
    Thanks Thanks Given 
    1,504
    Thanks Thanks Received 
    795
    Thanked in
    495 Posts

    Default

    Moj ti savjet da ako imas 30k gledas auto do maximum 27, a da ostatak ostavis za servise i nepredvidjenje stvari a uvjek ih bude. I bjezi od auta za koja ti prodavac kaze da mu gori lampica i da je to neka glupost da to kosta 20 ili 50e da se sredi zapitaj se da li bi ti tu sitnicu ostavio tako kad bi prodavao ili rizikovao da ti neko spusti 500e ili 1000 zbog te nazovi sitnice...


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Satelitski resiveri/oprema

  18. The Following 3 Users Say Thank You to darko cfc For This Useful Post:


  19. #39
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,209
    Thanks Thanks Given 
    200
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Je li belgijanac od pravnog ili fizičkog lica. Gledaj pravna đe većinom možeš da platiš cijenu bez pdv-a, tako da se praktično pegla sa našim.

    Sent using Tapatalk
    belgijanac je od civilnog lica, ali tražim dalje. Koji je način da znam da li se može skinuti PDV sa auta? Neko je pomenuo za mobile.de, da se gledaju one ponude koje imaju bruto i neto cijenu? Kako za autoscout24 i ostale sajtove?
    Quote Originally Posted by stefke View Post
    Mislim da dodaš 35% na cijenu tamo bez pdv-a

    Tj ako je 20 000€ tamo, odje ispada nekih 27000.
    brutalno kako se svi ugrađuju u ukupnu cijenu, a zauzvrat dobijaš očajnu uslugu, posebno od države...

    Quote Originally Posted by darko cfc View Post
    Moj ti savjet da ako imas 30k gledas auto do maximum 27, a da ostatak ostavis za servise i nepredvidjenje stvari a uvjek ih bude. I bjezi od auta za koja ti prodavac kaze da mu gori lampica i da je to neka glupost da to kosta 20 ili 50e da se sredi zapitaj se da li bi ti tu sitnicu ostavio tako kad bi prodavao ili rizikovao da ti neko spusti 500e ili 1000 zbog te nazovi sitnice...


    Sent from my iPhone using Tapatalk

    hvala, Darko, tako i ja razmišljam, i tako savjetujem druge kad kupuju, da se ostavi nešto sa strane za opravke Moja (mala) prednos u cijeloj priči je što mi to ne bi bio jedini auto, za slučaj da mora nešto da se odradi, a nemam para odmah, zlu ne trebalo može da saleka dok se ne zaradi još neka parica. No, kad smo na tu temu: šta ako uvezem auto, kao recimo ovaj LC iz Belgije, i nemam odmah da platim carinu i sl., može li i koliko dugo može auto da bude u CG, dok ne sakupim novac, platim sve to i registrujem ga?
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

  20. #40
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    9,192
    Thanks Thanks Given 
    1,032
    Thanks Thanks Received 
    1,650
    Thanked in
    849 Posts

    Default

    Opet ne znam sta ti treba, jer se pominje od obicnih malih auta pa do nisana patrola i toyote lc koji su kamioni naspram svih njih...
    Da li ti treba pogon na sve tockove?
    Da li ti treba visociji auto ili moze i neka limuzina/karavan?
    Za svaki dan tuda kroz grad plus duza putovanja, ili ces s njim da ides i nedje na selo i van asfalta?


    Ako neces van asvalta, ja te ne bih savjetovao da uzimas dzipove i krosovere...Jednostavno visociji auto jeste pregledniji, ali daleko vise umara na duza putovanja, pa neka je i X6M, opet ce vise da umara no neki m3 jer je mnogo visocije teziste, a to se i drugacije odrazava na samo tijelo putnika po krivinama.


    Audi A4/A6 bas dobar za te pare moze da se uzme...Ima ih manuelaca.
    Passat B8, ali nadjes neki u R line varijanti, a ne ova taksi specifikacija, ima ih manuelaca cak i 4 motion.

    Tiguan, Audi Q3, Skoda Kodiaq?
    https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/d...62814d&ref=srp

    https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/d...2db511&ref=srp
    https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/d...d1ce9b&ref=srp



  21. #41
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,209
    Thanks Thanks Given 
    200
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    inicijalna lista jeste bila poduža, zbog malog izbora manuelaca generalno, ali recimo da se fokusiram na:
    Land Cruiser kratki
    Mazda CX-30 i CX-5 benzin
    RAV4

    auto mi treba za posao i putovanja, uglavnom po CG, da može da me odvede bilo gdje po bilo kojem vremenu. Nekad su mi angažmani u Hiltonu, a nekad obilazim granične prelaze po CG, nekad su po žaropeku, a nekad po snijegu i kijametu, nema otkazivanja angažmana zato što je snijeg iznenadio putare u novembru ili martu ili zato što je glavni put prema nekom gradu zatvoren, pa moram da idem nekim maltene seoskim putevima. Prošle godine sam se vraćao iz Bara starim putem za Virpazar, 2 i po sata i nevjerovatno mnogo sreće da niđe nisam zakačio. Isto tako, odlazak za Plav, Gusinje (preko Albanije) ili do Andrijevice preko Mateševa, uz veliku mogućnost odrona i snijega, nekako se osjećam sigurnije kad sam u LC-u ili RAV4, CX-5, nego u Pasatu, A4 i sl... A4 bi mogao da prođe u nekoj allroad kombinaciji. 4x4 pogon je poželjan, ali ne i obavezan, jer možda nikad neće zatrebati, ali taj jedan put kad zatreba, FWD neće završiti posao i šta onda?
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

  22. #42
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    9,192
    Thanks Thanks Given 
    1,032
    Thanks Thanks Received 
    1,650
    Thanked in
    849 Posts

    Default

    Kupi dobru limuzinu neku po izboru, i nadji kakvu Ladu Nivu na plin da je vozis za posao od novembra do marta

    Tako reci brate, znaci ipak ima smisla neki dzipcic i pogon na sve tockove



  23. #43
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,209
    Thanks Thanks Given 
    200
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Laz View Post
    Kupi dobru limuzinu neku po izboru, i nadji kakvu Ladu Nivu na plin da je vozis za posao od novembra do marta

    Tako reci brate, znaci ipak ima smisla neki dzipcic i pogon na sve tockove
    ne patim mnogo od status simbola, ono što mi završava limuzina u 99% slučajeva završava i Mini (nisam porodični čoek i rijetko kad vozim nekoga pozadi), al ko se ne jednom, nego 2 puta nabio na odron na putu, krš koji je vozilo ispred samo prešlo sredinom, između točkova, taj poželi da za ove naše puteve (Platije i ka NK u ova 2 slučaja, a ima daleko gorih) ipak ima nešto što je malo više odignuto od asfalta, pa makar i MX-30 (koja ima 20 cm klirens, a LC Prado 22, nije neka drastična razlika, makar po podacima sa gugla).


    Nego, iskočio dobar LC za 24000 u Belgiji, sad treba da iskalkulišem mogu li za 30000 evrija da ga dovezem u CG, hmmm??? 🤨🤔🤔🤔🤔
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

  24. #44
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    24,967
    Thanks Thanks Given 
    1,364
    Thanks Thanks Received 
    1,674
    Thanked in
    952 Posts

    Default

    Ne

    Samo dodaj carinu i pdv i već si preko…

  25. The Following User Says Thank You to stefke For This Useful Post:


  26. #45
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,209
    Thanks Thanks Given 
    200
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    aupičkumaterinu! Moram tražiti alternative...
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

  27. #46
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,994
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,339
    Thanked in
    1,866 Posts

    Default

    Da bi ga doveo u CG iz Belgije
    30000/1.26 - 2000 = oko 22.000


    Poslato sa Ultra S22 pisaće mašine

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    Last edited by Bugi; 13-08-23 at 06:44.
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  28. #47
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,209
    Thanks Thanks Given 
    200
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bugi View Post
    Da bi ga doveo u CG iz Belgije
    30000/1.26 - 2000 = oko 22.000


    Poslato sa Ultra S22 pisaće mašine

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    ova formula mi je malo nejasna, ako te dobro razumijem, da bih se uklopio u 30,000, auto tamo treba da košta max 22,000?

    No, krenuo sam da razmatram Norvešku ozbiljno, povrati koje daje država da se ratosilja ne-električnih vozila su impesivni, al i to džaba ako naši preprodavci skoro sve to u svoj džep metnu...
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

  29. #48
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,994
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,339
    Thanked in
    1,866 Posts

    Default

    Tako je 22.000 je maksimum.


    Poslato sa kornjo komunikatora P50
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  30. The Following User Says Thank You to Bugi For This Useful Post:


  31. #49
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Tg
    Posts
    6,943
    Thanks Thanks Given 
    1,504
    Thanks Thanks Received 
    795
    Thanked in
    495 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by verbalni_fajter View Post
    ova formula mi je malo nejasna, ako te dobro razumijem, da bih se uklopio u 30,000, auto tamo treba da košta max 22,000?

    No, krenuo sam da razmatram Norvešku ozbiljno, povrati koje daje država da se ratosilja ne-električnih vozila su impesivni, al i to džaba ako naši preprodavci skoro sve to u svoj džep metnu...
    Imas vjerovatno ovih sto dovoze auta i iz Norveske samo pazi na posledice od soli...


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Satelitski resiveri/oprema

  32. #50
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,209
    Thanks Thanks Given 
    200
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by darko cfc View Post
    Imas vjerovatno ovih sto dovoze auta i iz Norveske samo pazi na posledice od soli...


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    znam za jednoga i po nekoj mojoj računici (koja možda nije talna), papreno se ugrađuje, ali baš. Ne znam za ostale. Što se tiče soli, svjestan sam, al sa ovim budžetom tamo teoretski uzimam auto sa do 50,000 km i recimo 2020 (CX-5, CX-30, RAV4), nisu nadam se imali kad da zarđaju

    No, ako možeš da me uputiš koji su to što dovode iz Norveške, javljaj, da ih kontaktiram
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Prodajem P: iPhone 8 64GB &amp;amp;amp;amp;amp; iWatch 4GEN 44mm
    By cvxcomputers in forum Mobilni telefoni i oprema
    Replies: 4
    Last Post: 25-07-21, 17:26
  2. Prodajem HDD 3.5&amp;amp;quot; 500GB - 30 / 2.5&amp;amp;quot; 320GB - 20e
    By Pekmen in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 0
    Last Post: 27-03-17, 22:10
  3. &#269;e&#269;enski otmi&#269;ari u &#353;ko
    By -=H2SO4=- in forum Politika generalno
    Replies: 0
    Last Post: 02-09-04, 10:52
  4. &#1055;&#1040;&#1051;&#1052; &#1054;&
    By [azzo-kSv] in forum Ostali oglasi
    Replies: 4
    Last Post: 10-07-04, 09:07
  5. POPIS...&#1055;&#1054;&#1055;&#1048;&#10
    By CarDusan in forum Politika generalno
    Replies: 47
    Last Post: 14-05-04, 00:40

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •