Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 25 of 27

Thread: TeStOsTeRoN

  1. #1
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    behind you
    Posts
    1,151
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default TeStOsTeRoN

    Imam jedan veoma ozbiljan i konstruktivan predlog za admine ovoga foruma. Odmah da kazem, to je izuzetno i zahtjevan predlog, ali on tu svoju komplexnost duguje upravo tome sto je u potpunosti zapostavljena jedna ovakva i ovolika oblast. Rijec je, naravno, o ideji za novi podforum.
    Lov, ribolov, ronilastvo, alpinizam i planinarenje, oruzje, oprema... A kada govorimo o oruzju (za koje ne sumnjam da bi dobrom dijelu muske raje bila itekako zanimljiva tema), osim lovackog, tu je i borbeno oruzje - a to odmah ukazuje na to da su i teme o svetskim vojskama, policijama, specijalnim jedinicama, neizbjezne...
    Gdje covjek da pise o svim ovim temama? X puta mi dodje da otvorim topic na neku od ovih navedenih tema, ali gdje da ga stavim? Na Sport? Na Sve i svasta? Ekologiju? Jednostavno, ne ide... Ovaj forum prosto place za nekim malim kutkom u koji bi se smjestila jedna ovako golema materija.
    Ja sam odlicno svjestan cinjenice da predlozi poput Ekonomija, Kablovska TV i sl. vec cekaju u redu, ali mislim da je ovo znatno obimnija, atraktivnija i raznovrsnija oblast od pomenute dvije zajedno, kao i da bi pobudila znatno vece interesovanje forumasa.

  2. #2
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG - Kotor
    Posts
    11,087
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Arrow

    Da imamo takav forum, mogao bi da otvorim topic npr. o nozu i da pricamo tamo!!!

    Ja podrzavam!
    Quote Originally Posted by Nk-001
    Mozes li postaviti temu umjesto mene jer ja nesto ne mogu.. ?

    Kupujem Nokiu e52 ?

  3. #3
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    MONTENEGRO
    Posts
    263
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Vrijeme je od lozenja...

    Mogla bi ici tema $ekire, modeli, drzala, dje kupit, naostrit i sl, testere, $ege i ostali alat za cijepanje i $eganje drva!

    VRH!!!:joint:
    Mila vilo pod Lovcenom, mili dome Crna Goro,
    Crne oci najmilije, MONTENEGRO IME TI JE!!!

  4. #4
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    5,411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Flippy View Post
    Ja sam odlicno svjestan cinjenice da predlozi poput Ekonomija, Kablovska TV i sl. vec cekaju u redu, ali mislim da je ovo znatno obimnija, atraktivnija i raznovrsnija oblast od pomenute dvije zajedno,
    haha vec imas podforum za viceve!

    O vojskama takodje imas topic na podforum Istorija tako da tu mozes razlabat i o oruzju i jedinicama.
    Sto se lova i ribolova tice, o tome mozes na podforumu Sport generalno. :mrgreen:

    A sad mi reci jesi li svjestan koliki udio Ekonomija zauzima u nasem svakodnevnom zivotu(kako u drzavnom tako u privatnom sektoru) i da bi ti danas da nema te 'male' oblasti za rucak jeo ono sto bi ulovio, ukoliko naravno tebe ne bi ulovila neka primitivnija vrsta?!

    Podforume Ekonomija - uz tebe smo!! Ouuu yeah!
    Ako pri svakoj prijateljskoj usluzi odmah misliš na zahvalnost, onda nisi darovao, već prodao.

  5. #5
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,416
    Thanks Thanks Given 
    5,552
    Thanks Thanks Received 
    4,990
    Thanked in
    2,082 Posts

    Default

    Odlicna ideja za ovaj forunm. Taman da postoji i muski kutak.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  6. #6
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    4,458
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Condor View Post
    Odlicna ideja za ovaj forunm. Taman da postoji i muski kutak.
    Ma neka, vi ionako sve pretvorite u MUSHKI kutak. Chak se i u zhenski kutak petljate.
    Never Complain, Never Explain

  7. #7
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,416
    Thanks Thanks Given 
    5,552
    Thanks Thanks Received 
    4,990
    Thanked in
    2,082 Posts

    Default

    pa nece vama niko branit da zavirite i u muski kutak.
    Naravno, ako se otvori forum
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  8. #8
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    stara stvar bice njih vise nanasem forumu neg nas, isto ko sto ise nas prati znenski kutak od njih samih hehehehehehe extra moze ovakva tema je super ,
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  9. #9
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    \root
    Posts
    2,665
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    I ja sam takodje za "muski kutak" Ozbiljno, na svaki forum ga ima, a mislim
    da je muski rod u 21. vijeku zapostavljen od strane zena, pa je sroga otvaranje
    takvog podforuma logicno, pa se nadam da ce moderatori to da otvore i tako
    ispostuju volju vecine, na jedan demokratski i transparentan nacin.
    M O N T E N E G R O......L U G

    FORUM ZAJEDNICE LINUX KORISNIKA U CRNOJ GORI

  10. #10
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    La Fossa
    Posts
    6,668
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Flippy View Post
    Imam jedan veoma ozbiljan i konstruktivan predlog za admine ovoga foruma. Odmah da kazem, to je izuzetno i zahtjevan predlog, ali on tu svoju komplexnost duguje upravo tome sto je u potpunosti zapostavljena jedna ovakva i ovolika oblast. Rijec je, naravno, o ideji za novi podforum.
    Lov, ribolov, ronilastvo, alpinizam i planinarenje, oruzje, oprema... A kada govorimo o oruzju (za koje ne sumnjam da bi dobrom dijelu muske raje bila itekako zanimljiva tema), osim lovackog, tu je i borbeno oruzje - a to odmah ukazuje na to da su i teme o svetskim vojskama, policijama, specijalnim jedinicama, neizbjezne...
    Gdje covjek da pise o svim ovim temama? X puta mi dodje da otvorim topic na neku od ovih navedenih tema, ali gdje da ga stavim? Na Sport? Na Sve i svasta? Ekologiju? Jednostavno, ne ide... Ovaj forum prosto place za nekim malim kutkom u koji bi se smjestila jedna ovako golema materija.
    Ja sam odlicno svjestan cinjenice da predlozi poput Ekonomija, Kablovska TV i sl. vec cekaju u redu, ali mislim da je ovo znatno obimnija, atraktivnija i raznovrsnija oblast od pomenute dvije zajedno, kao i da bi pobudila znatno vece interesovanje forumasa.
    Svaka chast! Ja sam ZA!
    Io ci credo!

    Welcome



  11. #11
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    republic
    Posts
    126
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    verovatno treba prvo pisati peticiju.tako ti je to kod nas.
    too drunk to ****

  12. #12
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    eventualno i fatat za gushe,i shta nam ja shta sve ne, evo ja dajem mito ziriram modovima ako otvore tu temu hahahahahahahahahah
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  13. #13
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,416
    Thanks Thanks Given 
    5,552
    Thanks Thanks Received 
    4,990
    Thanked in
    2,082 Posts

    Default

    ne, otvaranje novog podforuma bi trebalo da je krajnje lako.

    Evo pomoc za ekonomiju:

    Redovno postavljajte nove topice koji pocinju sa Ekonomija: 'Tema'. To terba stavljati redovno na 'Sve i Svasta', pa ce im dosaditi kada budu preplavljeni sa Ekonomijom. Otvorice novi podforum. :devil:

    Ista stvar se moze uraditi i za 'muski kutak' :devil:
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  14. #14
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    behind you
    Posts
    1,151
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by shrek View Post
    haha vec imas podforum za viceve!
    O vojskama takodje imas topic na podforum Istorija tako da tu mozes razlabat i o oruzju i jedinicama.
    Sto se lova i ribolova tice, o tome mozes na podforumu Sport generalno. :mrgreen:
    A sad mi reci jesi li svjestan koliki udio Ekonomija zauzima u nasem svakodnevnom zivotu(kako u drzavnom tako u privatnom sektoru) i da bi ti danas da nema te 'male' oblasti za rucak jeo ono sto bi ulovio, ukoliko naravno tebe ne bi ulovila neka primitivnija vrsta?!
    Podforume Ekonomija - uz tebe smo!! Ouuu yeah!
    Vidim da si dovukao malo one otrovne i ostrascene klime sa podforuma Politika. Neka si... Vidis, Shrek, upravo je to problem kod ideje - podforum Ekonomija. Oblast ekonomije je, bar kod nas, jednostavno neodvojiva od politike. Ta tvoja inicijativa za podforumom na kojem bi se vodila neka ozbiljna, zdrava, neostrascena, racionalna... rasprava na temu nase ekonomije (iako se, sudeci po tvojim tekstovima, ni najmanje ne uklapas u takav profil ljudi, no dobro), je utopija, Shrek. Iz prostog razloga sto, ma o kakvoj ideji, planu, projektu da je rijec na tom topicu, svaki napor da se ta rasprava usmjeri ka nekom kulturnom i korektnom toku, je osudjen na neuspijeh. Ona ce se konstantno gusiti i spoticati o mnogobrojne sitne, neukusne i ostrascene komentare ne malog broja frikova sa politickog foruma, jer je, zaboga, ta prvobitna ideja o kojoj je rijec (koja, uzgred, moze biti i cista genijalnost), ponikla iz glave nekog tamo pripadnika neke tamo stranke ili politicke struje, te je zbog toga ta ideja jedno opste zlo. To je nasa istina i nas mentalitet, a ti ako to nisi skontao do sad, onda ti, oprosti, moram reci da si glup. A da je teorijski izvodljivo, ono mozda i jeste, ali uz nadljudske napore i neumornu i nemilosrdnu arbitrazu moderatora i administratora, sto je onda njihov cisti mazohizam, Sizifov posa'...
    Ali nemoj misliti da ja licno imam nesto protiv te zamisli u nacelu. Naprotiv. Samo sto ja mislim da je potpuno promaseno otvarati podforum u kojem ce se, izmedju ostalog, otvarati topici i raspravljati o ekonomskim zbivanjima, faktorima, projektima... koji se konkretno odnose na Crnu Goru. Koji je onda smisao podforuma Buducnost Crne Gore? Evo, ako vec nesto biti mora, moj predlog bi bio da se forum Politika promijeni u Politika i ekonomija, a u njegovom sklopu da budu Politika generalno, Buducnost Crne Gore i Ekonomija generalno. A podforum Buducnost Crne Gore je, bar na nacin na koji ja to shvatam, oblast koja ujedno obuhvata i politicke i ekonomske, kao i mnoge druge faktore vezane za, kako samo ime kaze, nasu buducnost. S toga, sve ekonomske price koje se konkretno odnose na nasu zemlju, treba da ostanu tamo gdje i sada jesu - u Buducnost Crne Gore - jer im je tamo i mjesto.
    A sad, da se malo osvrnem na ove tvoje (ne)odmjerene primjedbe na racun mog predloga...
    Ti bi, da se ti pitas, sve ove oblasti koje sam pobrojao i za koje smatram da zasluzuju jedno mjesto na ovom forumu, kojim bi se one objedinile, a za koje je vise nego ocito da medjusobno imaju nesto zajednicko sto ih spaja u cjelinu - razbacao po cijelom forumu? Primjera radi: lov, ribolov, planinarenje... to su za tebe sportske discipline, a? Bravo, miki... Dalje... Da neko, npr, hoce otvoriti topic o specijalnoj jedinici SWAT (Special Weapons And Tactics), on bi to trebao uraditi na podforum Istorija, a? Vrh! Dalje... Da, recimo, Desert Eagle zeli otvoriti topic o pistolju Desert Eagle 50AE, po tvome, on bi to trebao uraditi na podforum Istorija??? Alooo, cujes li ti sebe??? :shock:
    Ja stvarno nemam namjeru trositi rijeci na ove bistrine (ionako sam se dovoljno zanio), jer odlicno govore same za sebe. Samo cu ti uputiti jedan savjet: ako se i u ekonomskim vodama rukovodis "logikama" koje inace prosipas unaokolo, vrijeme je da se ozbiljno zabrines za sebe. Toliko od mene za sada...

  15. #15
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    5,411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Flippy View Post
    Vidim da si dovukao malo one otrovne i ostrascene klime sa podforuma Politika.
    O cemu ti kralju? Budi precizniji malo. Nikakve tu 'otrovne klime' nema samo zato sto mislim da treba u red da stanes sa svojim poforumom.

    Quote Originally Posted by Flippy View Post
    Neka si... Vidis, Shrek, upravo je to problem kod ideje - podforum Ekonomija. Oblast ekonomije je, bar kod nas, jednostavno neodvojiva od politike. Ta tvoja inicijativa za podforumom na kojem bi se vodila neka ozbiljna, zdrava, neostrascena, racionalna... rasprava na temu nase ekonomije (iako se, sudeci po tvojim tekstovima, ni najmanje ne uklapas u takav profil ljudi, no dobro), je utopija, Shrek.
    Na osnovu kojih tekstova se ne uklapam u takav profil?
    Ukoliko podforum bude redovno kontrolisan od moderatora,nista vise problema nece imati nego ovo sto ti zastupas.
    Ponovo, bi li forum bio zdrav, neostrascen i odvojen od politike bi zavisilo prvenstveno od Moderatora i nicega vise.
    A pogledaj topic "Ekonomija nase zemlje" i pogledaj vezano za sta se vodi rasprava na tom topicu.



    Quote Originally Posted by Flippy View Post
    Iz prostog razloga sto, ma o kakvoj ideji, planu, projektu da je rijec na tom topicu, svaki napor da se ta rasprava usmjeri ka nekom kulturnom i korektnom toku, je osudjen na neuspijeh. Ona ce se konstantno gusiti i spoticati o mnogobrojne sitne, neukusne i ostrascene komentare ne malog broja frikova sa politickog foruma, jer je, zaboga, ta prvobitna ideja o kojoj je rijec (koja, uzgred, moze biti i cista genijalnost), ponikla iz glave nekog tamo pripadnika neke tamo stranke ili politicke struje, te je zbog toga ta ideja jedno opste zlo.
    O cemu ti? Da nijesi mozda vidovita Anci te sve znas unaprijed i sve osudjujes na propast?
    Ponovo, u kakvom ce smjeru rasprave biti usmjerene zavisi od Moderatora.Ne kazem da nece biti pojedinaca koji ce pokusavati ovo sto ti navodis, ali zaista je glupo sa tvoje strane sto sve potencijalne ucesnike tog podforuma izjednacavas sa tim pojedincima.


    Quote Originally Posted by Flippy View Post
    To je nasa istina i nas mentalitet, a ti ako to nisi skontao do sad, onda ti, oprosti, moram reci da si glup.
    Nasa istina je da nam je Ekonomija na jadnom nivou, a jedino sto je glupo odje je tvoj stav koji ne bi da se posveti posebna paznja Ekonomiji vec da se to strpa sa politikom.
    Vidis, svjestan si da je pogresno mjesati sitno politicarenje sa Ekonomijom, ali opet nijesi za to da se pokusa izdignuti iznad toga nego bi ga ostavio tako kako je.
    Pricas o mentalitetu kojega si i sam najvise dio.

    Quote Originally Posted by Flippy View Post
    Samo sto ja mislim da je potpuno promaseno otvarati podforum u kojem ce se, izmedju ostalog, otvarati topici i raspravljati o ekonomskim zbivanjima, faktorima, projektima... koji se konkretno odnose na Crnu Goru. Koji je onda smisao podforuma Buducnost Crne Gore?
    Smisao podforuma Buducnost Crne Gore je jednostavno - buducnost Crne Gore. Na podforumu Ekonomija bi se raspravljalo o trenutnoj, odnosno sadasnjoj ekonomskoj slici Crne Gore, o ekonomskoj proslosti Crne Gore i zemalja u okruzenju, o ekonomiji Amerike i zemalja zapadne Evrope, o akcijama, berzi, trzistima, ekonomskim mjerilima... Jednostavno o stvarima koje su odvojene od Buducnosti CG i Politike.

    Quote Originally Posted by Flippy View Post
    Evo, ako vec nesto biti mora, moj predlog bi bio da se forum Politika promijeni u Politika i ekonomija, a u njegovom sklopu da budu Politika generalno, Buducnost Crne Gore i Ekonomija generalno. A podforum Buducnost Crne Gore je, bar na nacin na koji ja to shvatam, oblast koja ujedno obuhvata i politicke i ekonomske, kao i mnoge druge faktore vezane za, kako samo ime kaze, nasu buducnost.
    Prvo, tvoj predlog za promjene nema smisla prvo jer su i politika i ekonomija velike oblasti tako da bi sve bilo nepregledno i natrpano.
    Drugo, samim tim sto su na istom podforumu bi dovelo do onoga protiv cega si ti, toboze, a to je da ce se mjesati politika i ekonomija.
    Vec sam ti objasnio zasta je podforum Buducnost Crne Gore.


    Quote Originally Posted by Flippy View Post
    Da neko, npr, hoce otvoriti topic o specijalnoj jedinici SWAT (Special Weapons And Tactics), on bi to trebao uraditi na podforum Istorija, a? Vrh! Dalje... Da, recimo, Desert Eagle zeli otvoriti topic o pistolju Desert Eagle 50AE, po tvome, on bi to trebao uraditi na podforum Istorija??? Alooo, cujes li ti sebe??? :shock:
    Toliko od mene za sada...
    U prvom postu si pomenuo da bi zelio da pricas o vojskama i ja sam te uputio da na podforum istorija imas topic o vojskama i da bi tu eventualno mogao da razglabas i o oruzju koje su te vojske koristile, tako da nemoj da pokusavas da se pravis pametan jer ti ne ide nesto najbolje.

    Nemam ja nista kralju ni protiv tvog ni protiv bilo kog drugog podforuma dokle god ne omalovazas i ne podcjenjujes druge, kao na primjer Ekonomiju, ne bi li tvoj predlog nametnuo preko reda.

    Nego, s' obzirom da sam ja svjestan da boli Q administratore i za moj i za tvoj predlog, ne znam cemu sve ovo?
    Last edited by shrek; 08-02-07 at 23:45.
    Ako pri svakoj prijateljskoj usluzi odmah misliš na zahvalnost, onda nisi darovao, već prodao.

  16. #16
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,364
    Thanks Thanks Given 
    2,804
    Thanks Thanks Received 
    3,996
    Thanked in
    1,934 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Flippy View Post
    Vidim da si dovukao malo one otrovne i ostrascene klime sa podforuma Politika. Neka si... Vidis, Shrek, upravo je to problem kod ideje - podforum Ekonomija. Oblast ekonomije je, bar kod nas, jednostavno neodvojiva od politike. Ta tvoja inicijativa za podforumom na kojem bi se vodila neka ozbiljna, zdrava, neostrascena, racionalna... rasprava na temu nase ekonomije (iako se, sudeci po tvojim tekstovima, ni najmanje ne uklapas u takav profil ljudi, no dobro), je utopija, Shrek.
    Odakle ti ovo? Jesu te negdje ucili, ili si procitao u Mikijevom zabavniku?
    Kako ce infomracije o kretanju akcija na berzi bit povezane sa politicarima?
    Ili konstruktivan prijedlog koju hartiju od vrijednosti da kupimo? kakve to veze ima sa onim letacem i Kotora?
    Da si rekao povezana je sa politikom pa donekle da razumijemo, ali neodvojiva khm khm...
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  17. #17
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    behind you
    Posts
    1,151
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ekonomija -> case closed! Bar sto se ovog topica tice. Vazi?

  18. #18
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,364
    Thanks Thanks Given 
    2,804
    Thanks Thanks Received 
    3,996
    Thanked in
    1,934 Posts

    Default

    Ona je case closed i sto se foruma tice.
    Sto se tice topika - okeT.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  19. #19
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Kotor - Dobrota b.b.
    Posts
    1,343
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A o cemu vi glavu lomite......
    Samsung Galaxy S7

  20. #20
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Everywhere I hope..
    Posts
    4,890
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    I ja bas vec neko vrijeme razmisljam kako bi trebao postojati forum pod nazivom "mushki kutak" kao sto postoji i zenski...
    Conditioning is what makes us feel ignorant, and our apathy feeds our hate.

  21. #21
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,416
    Thanks Thanks Given 
    5,552
    Thanks Thanks Received 
    4,990
    Thanked in
    2,082 Posts

    Default

    zamislite samo topike koji bi se vrtjeli na muskom kutku..

    "donji ves"
    "muskarcima naljepsi muskarci"
    "skidanje sminke"
    itd...
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  22. #22
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    metroseksualci, nego ka smo kod toga da ne zna dje ko dobrog manikira muskog, ovaj moj boba ne valja
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  23. #23
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    tudja zemlja
    Posts
    1,004
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    i$, sto se chini od hormona ovdjen, ah testeroni bonboni podaviste nas topikima
    AOndaKaDodjemJaPaPorusimSveFigurice khhhhhh :)))))))

  24. #24
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    mn.nk.pg.gr.at.
    Posts
    1,668
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja sam lichno za otvaranje Mushkog kutka. Pa bi u njega mogle ici sve teme koje je Flippy naveo. Pa kakve ima veze i da se pishe o shegama i dje ce se kupit dobre krlje za zimu da se bache u kamin i tome slichno !?!?!? I alatu, oruzju, zenama, satovima, GARDEROBI, etc... O svemu shto se pricha u mushkom drushtvu.


    Mene eto lichno sad interesuje zna li ko dje cu nac lezaj za samohodnu Hondinu kosilicu od 4 konja, i je li mi pametnije da trazim original ili da ga napravim kod nekoga, ili bih volio sa nekim da prodiskutujem da li da radim kamene pozide i kuda cu rasvjetu, ocu li za ogradu razvuc mrezanu zicu izmedju metalnih stubova pa borice da sadim iza nje ili mi je jeftinije/skuplje da zidam zid od 2 metra, ili od metar pa izmedju stubova betonskih neko kovano zeljezo da stavljam. Prichao bih sa nekim o alatu, nema vishe dobrog starog Uniora kvalitetnog sve neko smece sad prozivode. Od koliko wati da kupim Bosch-ovu bormashinu i koliko obrtaja u minuti. Koje se najmanje kvare. Dje da kupim najbolju polir pastu. Komentarisao bih sa ljudima shto vole shto ne vole kod zena. Koji je najbolji mushki frizer u grad. Koji su najbolji mushki stickovi, parfemi, kupke, pjene za brijanje. Trimovanje brade ili brijanje ziletom. Dje se moze naci municija za Breshu iz 1914 godine 11,2 mm kalibar. Shto misle o Desert Eagle-u, je li bachanje para kupit ga. Komentarisat uporedne testove Walther-a Cp99 i Glock-a 39. I josh MILIJARDU STVARI.

    I shto bih josh napravio ako je ikako moguce je da na zenski kutak mogu uc samo zene, a na mushki samo mushkarci.

    Eto. Ja sam definitivno za MUSHKI KUTAK.
    -dico tibi verum libertas optima rerum nunquam servili sub nexy vivito fili-

  25. #25
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    wild west
    Posts
    167
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by tweet View Post
    i$, sto se chini od hormona ovdjen, ah testeroni bonboni podaviste nas topikima

    bolnica !!! :lolblue::lolblue::lolblue:

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Musko - zenske razlike
    By odli in forum Ljubav
    Replies: 211
    Last Post: 28-05-08, 18:08

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •