Page 5 of 9 FirstFirst 123456789 LastLast
Results 101 to 125 of 209

Thread: Ai

  1. #101
    Join Date
    May 2009
    Location
    Straovina
    Posts
    4,397
    Thanks Thanks Given 
    492
    Thanks Thanks Received 
    587
    Thanked in
    437 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Saruman View Post
    ahahahah


    Polakoteee...

    Bez panike, samo komparacija sa GPT-4, to je smiješno

    Increased Computational Power
    Multimodal Learning
    Improved Natural Language Processing

    ------- Multimodal Learning


    Another area of development for Chat GPT 5 is multimodal learning. This involves teaching AI language models to understand and generate language in conjunction with other forms of data, such as images, audio, or video.

    By incorporating multiple modes of data into language models, Chat GPT 5 could improve its understanding and generation of language, making it more robust and versatile. This could have a wide range of applications, from improving speech recognition to generating more accurate image and video captions.





    Da dodam još ovo kao GPT 5 će posjedovati novi sistem za Transparentnost i Etiku.

    Ono o čemu sam govorio gore...

    Ethical and Transparent Development


    As with Chat GPT 4, the development of Chat GPT 5 must also take into account ethical considerations and promote transparency. To this end, researchers and developers are exploring new methods for making AI language models more explainable and interpretable.


    One approach is to develop tools and techniques that allow users to visualize the inner workings of Chat GPT 5, such as attention maps or gradient-based attribution methods. Additionally, researchers are exploring methods for generating more diverse and representative training data, which can help mitigate bias and discrimination in the model’s output.


    ///

    Ja mislim da je ovdje najbolji odgovor što se tiče AI i ostalog dao Bugi.

    Ili će ljudi prihvatiti ovo u cjelini, ili odbaciti u cjelini AI tehnologiju i sve njene izdanke.

    Samo, već postoji kritična masa koja se bavi njome, i NVIDIA i ekipa su masu ušli u proizvod i uzeli para. Nema sad stajanja, barem mi se čini.

    Sa druge strane, mozemo da ocekujemo da ova tehnologija univerzalno zazivi kao sto su Android, iOS, Windows, Linux, TV, Internet, Satelitska...

    Osim sto ima samo 1 caku - tu smo mi konzumirali ljudske proizvode, a ovdje promptove koje AI na kraju i sam moze da kreira i improvizuje.

    Dakle robotika radi robotike.

    Nevjerovatno...
    Last edited by Saruman; 28-05-23 at 12:34.

  2. #102
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Dark side of the Moon (81000)
    Posts
    4,818
    Thanks Thanks Given 
    1,658
    Thanks Thanks Received 
    2,045
    Thanked in
    840 Posts

    Default

    Ima jedna “malo” zabrinjavajuca stvar. Tzv “samopojavne osobine”. Izgleda da AI na nekom nivou radi kako se i ocekuje al vremenom pocinje da rjesava stvari koje po pretpostavci nije trebala da moze da rijesi. Vele jos ne znaju sto je u pitanju. Ne znam gdje procitah.


    Sent आत्मनः
    "Vidiš li: svet pun sebe grca -
    Očiju punih, prazna srca."

  3. The Following User Says Thank You to Caesar For This Useful Post:


  4. #103
    Join Date
    May 2009
    Location
    Straovina
    Posts
    4,397
    Thanks Thanks Given 
    492
    Thanks Thanks Received 
    587
    Thanked in
    437 Posts

    Default

    Znači thread nije promašio podforum. Taman je religija i filozofija. Ezoterija da ne kažem.

  5. #104
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    910
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    52 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Saruman View Post
    Kao i svaki zakon na ovom svijetu što se donese, tako se gleda kako da se nađe RUPA u tom zakonu. Zbog toga postoje zakoni. Zbog rupa. E sad, ASI, ili Artificial Super Intelligence, stvarno nisam ekspert. Ali to mi zvuči isto kao ovo oko zakona. Gdje naći RUPU u toj inteligenciji kako bismo je mogli iskoristit u maliciozne svrhe.

    Artificial superintelligence (ASI) is a software-based system with intellectual powers beyond those of humans across a comprehensive range of categories and fields of endeavor. ASI doesn't exist yet and is a hypothetical state of AI.

    Znači ASI još ne postoji, zvanično, a ti već navalio kako je najpametnija ikad. 100% je broj virusa i trojanaca koji zakače osobu na PC ili smartfonu, ili nekom drugom uređaju, SOPSTVENOM greškom. Radi se u 100% slučajeva od sopstvenog klika na VESNA 5KM OD TEBE HOĆE DA PLEŠE SA TOBOM do smaranja nekih ozbiljnijih faca u pentestingu online. Pa ti oni lupe recimo Pegaz softver isto tako iz dosade, i sve o tebi saznaju. Šta doručkuješ, kad ideš u WC.

    Ta hipotetitčka superinteligencija, šta ti namjeravaš sa njom? 99 posto ljudi bi je iskoristilo da hakuje bivšoj, bivšem Facebook ili Instagram profil ili je gleda kroz prednju i zadnju kameru kad ASI kao Pegaz to završi kroz Quantum Supercomputers i ukine privatnost. Otkud tolika popularnost i traganje za magičnim napitkom hakovanog Instagrama...

    A ti
    ? Za šta bi tebi ASI treba...

    Evo ja ću biti skroman, meni treba za ličnu medicinu. ASI će moći da stvori i farmak koji mi treba na osnovu analize. Ali šta sa ovim drugima...


    1. Medical advancements: ASI could revolutionize healthcare by enhancing diagnostics, drug discovery, and personalized medicine. It could analyze vast medical databases, identify patterns and correlations, and assist in developing tailored treatment plans.
    ASI "kao" još ne postoji, ali samo za nas obične smrtnike. A u stvari sam sebe je stvorio još u nekoj ranoj fazi stvaranja vještačke inteligencije koju je stvorio čovjek. Najvjerovatnije da nema puno ljudi koji su svjesni ASI-ja, ali taj mali broj koji ima dodira sa njim DRMA informacijama na svjetskom nivou i to sve do onih naj, najj, najjjsitnijih... gotovo beznačajnih u našim očima. Koliko god da si dobar haker uvijek će postojati manja ali dominantnija grupa koja djeluje u pozadini i sve tako do najužeg kruga u čijem epicentru stoje TAMO NEKI ljudi zajedno sa ASI-jem. Za njih blokade i šifre ne postoje isto kao što moje šifre NE BI stvarale nikakvu prepreku nekom zainteresovanom hakeru za moj PC. Ne opterećuj se mnogo sa tim što bismo mi radili sa tom stvari jer nećemo nikad biti u situaciji da možemo koristit njen puni kapacitet. Čitav svijet galopom ide u totalnu digitalizaciju, a ASI će kontrolisati sve. Ne da nećemo moći niđe mrdnut, ni kupit ni prodat bez njegove saglasnosti.... već ćemo bojažljivo kontrolisat i naše same POmisli da ga ne bismo naljutili
    I jeste intelektualno brutalan...... vrijeme će i DOKAZAT svu tu brutalnost.

  6. The Following User Says Thank You to pecaros For This Useful Post:


  7. #105
    Join Date
    May 2009
    Location
    Straovina
    Posts
    4,397
    Thanks Thanks Given 
    492
    Thanks Thanks Received 
    587
    Thanked in
    437 Posts

    Default

    Ja nisam cijenitelj haških ratnih zločinaca, ali parafrazirao bih jednog čovjeka.

    Ali mogu reći da SVI PRIPADNICI AI, ASI, AGI tehnologije mogu da prihvate samo da mi popušte kupac. Jepem im majku svima, počevši od OpenAI, NVIDIA do keve Elona Muska i Zuckerbergove tetke.

    To stoji u tekstu.

  8. The Following User Says Thank You to Saruman For This Useful Post:


  9. #106
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,391
    Thanks Thanks Given 
    5,523
    Thanks Thanks Received 
    4,939
    Thanked in
    2,067 Posts

    Default

    Interesatno mi nesto, vjernici vjeruju u stvaranje novog entiteta(?) i to od strane - covjeka.

    Uzimam kokice u narednom periodu, ovo postaje interesatno
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  10. The Following 3 Users Say Thank You to Antares For This Useful Post:


  11. #107
    Join Date
    May 2009
    Location
    Straovina
    Posts
    4,397
    Thanks Thanks Given 
    492
    Thanks Thanks Received 
    587
    Thanked in
    437 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Antares View Post
    Interesatno mi nesto, vjernici vjeruju u stvaranje novog entiteta(?) i to od strane - covjeka.

    Uzimam kokice u narednom periodu, ovo postaje interesatno
    Pa zbog toga što je glupi idiot Lucifer popizdio na Adama smo i ovdje sad. Između ostalog, zato što je i raspala Eva pojela voće, ne najela se.

    Uostalom, smatram da Kartaginu treba razoriti.

  12. #108
    Join Date
    May 2009
    Location
    Straovina
    Posts
    4,397
    Thanks Thanks Given 
    492
    Thanks Thanks Received 
    587
    Thanked in
    437 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by pecaros View Post

    I jeste intelektualno brutalan...... vrijeme će i DOKAZAT svu tu brutalnost.
    Intelektualno brutalan.
    Vrijeme će dokazat.
    Brutalnost.


    AI moze, kao što sam rekao, samo da prihvati da popuši kupac.

    Ako ludisti nisu uspjeli prvi put, neo-ludisti hoće, ali ne samo da će spaljivat mašine i servere. Nego će i glavne i čelne ljude ovog udruzenog zločinačkog poduhvata okačit na krstove i crijeva im rasjeć i tako ih ostavit da krvare do smrti na krstu i dolivat im so na ranu, bukvalno so na ranu. Baš na krstu, svuda po svijetu. Prvo čelnike OpenAI, zatim NVIDIA, pa onda Elona Muska pa nadalje. Neo ludisti će zapaliti Zapad, Istok, uništiće cijelu civilizaciju, sve će gorjeti, kamen na kamenu neće ostati. Neo ludisti će ti pokazat šta je to brutalnost, doduše ne toliko inteligentna, ali valjda pravedna, jer biti ili ne biti.

    A mene je svejedno šta će ko raditi. Ja sam ionako nihilist.

    Uostalom, smatram da Kartaginu treba razoriti.

  13. #109
    Join Date
    May 2009
    Location
    Straovina
    Posts
    4,397
    Thanks Thanks Given 
    492
    Thanks Thanks Received 
    587
    Thanked in
    437 Posts

    Default

    Ima li ko Midjourney besplatan da mi pošalje? Ukinuli su besplatnu verziju. A rado bih crtao nešto uz pomoć ove BOŽANSTVENE TEHNOLOGIJE!

  14. #110
    Join Date
    Aug 2022
    Posts
    1,937
    Thanks Thanks Given 
    36
    Thanks Thanks Received 
    539
    Thanked in
    345 Posts

    Default

    Daljinskim na youtube tv krenuh da kucam 'kad hodas' i greskom ukucah khd umjesto kad i tu stadoh.

    E kad mi pocne citati misli i shvati da je khd - kad hodas...mozemo da pricamo o AI.

  15. #111
    Join Date
    May 2009
    Location
    Straovina
    Posts
    4,397
    Thanks Thanks Given 
    492
    Thanks Thanks Received 
    587
    Thanked in
    437 Posts

    Default

    Neron kad je umirao, rekao je,

    Kakav umjetnik, a umirem!

    Tako će AI tehnologija za sebe reći jednog dana.

  16. The Following User Says Thank You to Saruman For This Useful Post:


  17. #112
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    82
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Ja ću priznati vrijednost AI tek kada obznani nešto što nauci nije poznato. Npr. lijek za rak, kako je nastao život, postoji li Bog, zašto je more slano, da li je dužina važna u sexu...i mnoga druga važna pitanja. Naravno, overhajpovanje AI utiče na plasman tih proizvoda i vrtoglave sume će se zarađivati na onome što ljudi već inače znaju. Što se tiče umjetnosti, ako će tako lako biti umjetnik pomoću AI onda neka umjetnost propadne. U umjetnosti kao i u nauci su najvažnije ideje a ne repeticija i sklapanje raznih Frankeštajna. Budućnost AI uveliko zavisi od sistema should, would, could,,,

    Do tada ću ga tretirati kao sprdnju zvanu CERN u koji je nažalost uloženo više desetina milijardi dolara, a rezultati su smiješni i žalosni istovremeno.
    Last edited by Atejista Vljernik; 30-05-23 at 11:24.

  18. #113
    Join Date
    May 2009
    Location
    Straovina
    Posts
    4,397
    Thanks Thanks Given 
    492
    Thanks Thanks Received 
    587
    Thanked in
    437 Posts

    Default

    AI je ono što mu ljudi daju. Nikakva ezoterija ne postoji tu. AI postoji mnogo prije ovog ChatGPT, ja ne znam što su svi poluđeli od januara ove god, kad Wall Street decenijama koristi AI da namješta i šteluje berzu i vrijednosti dionica, to znaju i ptice na grani, i imate tekstove o tome. AI već odavno kontroliše Wall Street. Pa i za Bitcoin se govorilo da je AI proizvod, i sva njegova spekulacija je AI zapravo naštimani promptovi kupovine i prodaje, da se našteluje cijena itd. Takođe svi ovi social media algoritmi pripadaju porodici AI već godinama. Garija Kasparov vs Deep Blue 1997.

    O čemu mi pričamo.

  19. The Following User Says Thank You to Saruman For This Useful Post:


  20. #114
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,391
    Thanks Thanks Given 
    5,523
    Thanks Thanks Received 
    4,939
    Thanked in
    2,067 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Atejista Vljernik View Post
    Ja ću priznati vrijednost AI tek kada obznani nešto što nauci nije poznato. Npr. lijek za rak, kako je nastao život, postoji li Bog, zašto je more slano, da li je dužina važna u sexu...i mnoga druga važna pitanja. Naravno, overhajpovanje AI utiče na plasman tih proizvoda i vrtoglave sume će se zarađivati na onome što ljudi već inače znaju. Što se tiče umjetnosti, ako će tako lako biti umjetnik pomoću AI onda neka umjetnost propadne. U umjetnosti kao i u nauci su najvažnije ideje a ne repeticija i sklapanje raznih Frankeštajna. Budućnost AI uveliko zavisi od sistema should, would, could,,,

    Do tada ću ga tretirati kao sprdnju zvanu CERN u koji je nažalost uloženo više desetina milijardi dolara, a rezultati su smiješni i žalosni istovremeno.
    Proslogodinja vijest.

    Artificial intelligence predicts patients’ race from their medical images
    Study shows AI can identify self-reported race from medical images that contain no indications of race detectable by human experts.
    https://news.mit.edu/2022/artificial...al-images-0520
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  21. #115
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    82
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Antares View Post
    Proslogodinja vijest.

    Artificial intelligence predicts patients’ race from their medical images
    Study shows AI can identify self-reported race from medical images that contain no indications of race detectable by human experts.
    https://news.mit.edu/2022/artificial...al-images-0520
    Evo šta chatgpt kaže na to:

    In general, it is not possible for an AI system to accurately predict a person's race solely from their medical images without any previous database or training data. AI systems, including machine learning algorithms, require large amounts of data to learn patterns and make accurate predictions.

    In the study you mentioned, it is likely that the AI system was trained on a dataset that included images and self-reported racial information from patients. This dataset would have been used to train the AI system to recognize patterns in the images that correspond to self-reported race.

    Without access to a dataset that includes both medical images and self-reported racial information, it would be difficult for an AI system to accurately predict a patient's race from their medical images. However, it is important to note that there are ethical concerns around using race as a predictive factor in medical settings, as it can perpetuate racial biases and inequities in healthcare.

  22. #116
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    3,351
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    853
    Thanked in
    565 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Atejista Vljernik View Post
    kako je nastao život, postoji li Bog
    Posteno si me nasmijao.

  23. #117
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,391
    Thanks Thanks Given 
    5,523
    Thanks Thanks Received 
    4,939
    Thanked in
    2,067 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Atejista Vljernik View Post
    Evo šta chatgpt kaže na to:

    In general, it is not possible for an AI system to accurately predict a person's race solely from their medical images without any previous database or training data. AI systems, including machine learning algorithms, require large amounts of data to learn patterns and make accurate predictions.

    In the study you mentioned, it is likely that the AI system was trained on a dataset that included images and self-reported racial information from patients. This dataset would have been used to train the AI system to recognize patterns in the images that correspond to self-reported race.


    Without access to a dataset that includes both medical images and self-reported racial information, it would be difficult for an AI system to accurately predict a patient's race from their medical images. However, it is important to note that there are ethical concerns around using race as a predictive factor in medical settings, as it can perpetuate racial biases and inequities in healthcare.
    ChatGPT ti je samo objasnio nacin na koji AI funkcionise, ne samo za ovaj MRI vec i za sve ostalo.

    Iz teksta koji sam postavio, a bio je i link koji je objasnjavao sta je tacno nadjeno, na kojim primjerima i zakljucak (i to par mjeseci prije nego sto je MIT objavio ovaj clanak, crnjak mi je da trazim) tebe treba da intreresuje ovo:
    In an attempt to tease out and make sense of the enigmatic “how” of it all, the researchers ran a slew of experiments. To investigate possible mechanisms of race detection, they looked at variables like differences in anatomy, bone density, resolution of images — and many more, and the models still prevailed with high ability to detect race from chest X-rays. “These results were initially confusing, because the members of our research team could not come anywhere close to identifying a good proxy for this task,” says paper co-author Marzyeh Ghassemi, an assistant professor in the MIT Department of Electrical Engineering and Computer Science and the Institute for Medical Engineering and Science (IMES), who is an affiliate of the Computer Science and Artificial Intelligence Laboratory (CSAIL) and of the MIT Jameel Clinic. “Even when you filter medical images past where the images are recognizable as medical images at all, deep models maintain a very high performance. That is concerning because superhuman capacities are generally much more difficult to control, regulate, and prevent from harming people.”
    Tako da... AI, iz nekog razloga ima veoma veliku preciznost u definisanju race pacijenta samo na osnovu MRI snimka (inace to nije bio ni cilj studije). Kako i na osnovu cega, jos uvijek se ne zna.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  24. The Following User Says Thank You to Antares For This Useful Post:


  25. #118
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    12,923
    Thanks Thanks Given 
    14,912
    Thanks Thanks Received 
    3,679
    Thanked in
    2,628 Posts

    Default

    Imam ideju za Moskovski logo AI-ja.
    Duhovno/inventivno/čuvanje "tradicije" kroz savremene tehnologije.
    Sad bez zezanja..ruski gpt i to što su nedavno otvorili je zaista fenomen nad fenomenima.KGB chat info.




    Ko ih ne zna.

    https://cybernews.com/tech/russia-ch...itor-gigachat/
    Last edited by Bluemoon; 01-06-23 at 11:02.
    No pasaran!

  26. #119
    Join Date
    May 2009
    Location
    Straovina
    Posts
    4,397
    Thanks Thanks Given 
    492
    Thanks Thanks Received 
    587
    Thanked in
    437 Posts

    Default

    Jesam ti rekao da ce Putin napraviti proruski AI.

    O cemu onda pricati kad je AI u pitanju. Mozete i sami sebi napraviti AI, dati mu vase treninge i nametnuti ga drugima ako hocete.
    AI ce uvijek biti biased ili pristrasan, osim ako ne bude univerzalan.

  27. #120
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    82
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Antares View Post
    ChatGPT ti je samo objasnio nacin na koji AI funkcionise, ne samo za ovaj MRI vec i za sve ostalo.

    Iz teksta koji sam postavio, a bio je i link koji je objasnjavao sta je tacno nadjeno, na kojim primjerima i zakljucak (i to par mjeseci prije nego sto je MIT objavio ovaj clanak, crnjak mi je da trazim) tebe treba da intreresuje ovo:


    Tako da... AI, iz nekog razloga ima veoma veliku preciznost u definisanju race pacijenta samo na osnovu MRI snimka (inace to nije bio ni cilj studije). Kako i na osnovu cega, jos uvijek se ne zna.

    Hvala na obaještenju na šta treba da me interesuje. Ne mogu da ostanem ravnodušan prema tom ljubaznom gestu pa sam opet pitao ChatGpt o pasusu na koji si mi rekao da obratim pažnju, pa i ja tebe pozivam da obratiš pažnju na samo jednu rečenicu, koji ću uz pomoć AI obojiti u crveno.


    "The paragraph you provided seems to describe a research study conducted by a team of researchers to investigate the ability of deep models (presumably deep learning models) to detect race from chest X-rays. According to the passage, the researchers ran various experiments, examining factors such as anatomy, bone density, and image resolution. Despite the researchers' inability to identify a reliable proxy for race detection, the deep models maintained a high performance in detecting race, even when the medical images were heavily filtered.

    The authors of the paper, including Marzyeh Ghassemi, an assistant professor at MIT, express concern about these results. They highlight that the superhuman capacities exhibited by deep models in this context can be challenging to control, regulate, and prevent from causing harm to individuals.
    It's important to note that without additional context or specific information about the research paper or study, it's difficult to provide further details or verify the accuracy of the passage. If you have more specific questions or if there's any additional information you'd like to know, please let me know."

    Zaista, kako možeš biti siguran da je ta studija korektno interpretirana. Ili samo želiš da vjeruješ.

  28. #121
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    12,923
    Thanks Thanks Given 
    14,912
    Thanks Thanks Received 
    3,679
    Thanked in
    2,628 Posts

    Default

    No pasaran!

  29. The Following User Says Thank You to Bluemoon For This Useful Post:


  30. #122
    Join Date
    May 2009
    Location
    Straovina
    Posts
    4,397
    Thanks Thanks Given 
    492
    Thanks Thanks Received 
    587
    Thanked in
    437 Posts

    Default

    Kako će ovo biti dobro za pravljenje open world, FPS, RPG i ostalih igara.

    Moći ćeš da prođeš s kamerom kroz bilo koji grad Crne Gore i napraviš open world igru tipa GTA ili nešto drugo, u kratkom roku.

  31. #123
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    12,923
    Thanks Thanks Given 
    14,912
    Thanks Thanks Received 
    3,679
    Thanked in
    2,628 Posts

    Default

    Jeste dobro je i za arhitekte,jedino mi se ne sviđa što su "oteli" Mikelanđela,a on nije stiga' da udari patent.
    No pasaran!

  32. #124
    Join Date
    May 2009
    Location
    Straovina
    Posts
    4,397
    Thanks Thanks Given 
    492
    Thanks Thanks Received 
    587
    Thanked in
    437 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bluemoon View Post
    Jeste dobro je i za arhitekte,jedino mi se ne sviđa što su "oteli" Mikelanđela,a on nije stiga' da udari patent.
    Pa dobro, i sama tehnologija je na nivou Mikelanđela maltene, hehe. Revolucija bukvalno. Znaš koji je posao 3D modelling... A ovo s kamerom od telefona, napraviš šta ti treba. Da i za arhitekte i inzenjere, i za sve ostalo. Snimanje pećina, mora, nepristupačnih prostora, planina tako se moze posle presloziti u neke mape za hitne slučajeve kad ovi planinari nestanu ili za turiste, da se poznaje teren lakše. Ima mnogo primjena zaista. Osim igara...

  33. The Following User Says Thank You to Saruman For This Useful Post:


  34. #125
    Join Date
    May 2009
    Posts
    23,187
    Thanks Thanks Given 
    1,275
    Thanks Thanks Received 
    4,302
    Thanked in
    2,007 Posts

    Default

    Za par godina neće biti granica za vaskrsle rock legende

    The more things change, the more they stay the same.

Page 5 of 9 FirstFirst 123456789 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •