Page 25 of 70 FirstFirst ... 1521222324252627282935 ... LastLast
Results 601 to 625 of 1741

Thread: Predsjednički izbori - drugi krug - 02.04.2023.

  1. #601
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,952
    Thanks Thanks Given 
    29
    Thanks Thanks Received 
    912
    Thanked in
    486 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    Ljudi eo vikend sam u BP, ovoliko naroda u jul/avgust nema koliko je trenutno tu

    Ali dosta ce ih za Jakova glasat, i to muslimani, bio miting juče jakovu, sve EU table na parking kod sale
    Ja danas malo bio do Berana, na par bilborda crnim sprejem prespricali preko Jakova.
    Mislis promotivni skup?

    Послато са SM-F936B помоћу Тапатока
    doslo vrjeme da se promijeni potpis :)

  2. #602
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,569
    Thanks Thanks Given 
    1,113
    Thanks Thanks Received 
    1,732
    Thanked in
    780 Posts

    Default

    Ja danas kod poreske uprave na Cvijetin brijeg,kad ono miču milaša sa bilborda,a rek’o mogli ste ga ostavit još tu nedelju dana


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  3. The Following User Says Thank You to AdO_pG For This Useful Post:


  4. #603
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,299
    Thanks Thanks Given 
    2,789
    Thanks Thanks Received 
    4,595
    Thanked in
    2,424 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mneonly View Post
    Prejake riječi posebno kada dolaze od moderatora koji bi trebao da bude primjer svima kako treba pisati.

    Dakle, nazivati ljude bez grama mozga samo zato što se ne slažu sa tobom ili imaju drugačije mišljenje i stav je ništa drugo do slabost onoga koji to izgovara.
    Ja to nikad ne koristim, koristim izraz naivnost, objasnim zašto je to tako i to je to.

    Što se tiče non-papera polako samo, sjetimo se ovog koji je u velikoj povezanosti sa svim dešavanjima, a eto uopšte nije iz kuhinje DPSa...
    https://www.slobodnaevropa.org/a/slo.../31205572.html
    Prejake rijeci? Ja nemam potrebu niti ikakvu obavezu da one bez grama mozga nazivam naivnima.

    Sto se tice moderatora, imas temu da se zalis na iste. Ionako si vec u vise navrata pisao lazi koje sam ignorisao jer sam smatrao da nisu vrijedne replike. Poput one da je banovano pola forumasa i sl.

    Nije u pitanju drugacije misljenje, aman! U pitanju je vjerovanje u plasirane lazi. Lazi koje su lako provjerljive i u njih mogu samo ovce da povjeruju bez samo-kriticne misli i ikakve zelje da tu istu informaciju provjere.

    Eto je juce, kad li, bio onaj izmisljen tekst o "intervju BBSa" koji je neko nepismen ispravljao preko "inspect element" a i za to mu je trebala pomoc prijatelja jer je pored nepismenosti i nesposoban.

    Danas je clanak u pobjedi gdje su kao dokaz stavili dva dokumenta koja su zamutili toliko da ne moze nista da se procita.

    Pa zar nam je prosjek inteligencije toliko nizak, zaboga?

    Ako postoji neka 'vecina' koja slijepo moze da povjeruje u te prazne price i gluposti onda nek ide sve u q sto se mene tice jer je to nas poraz kao drustva, dosao Milo, Jakov ili Pero Jankov.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  5. #604
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,417
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    874
    Thanked in
    519 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bojankov View Post
    Ja danas malo bio do Berana, na par bilborda crnim sprejem prespricali preko Jakova.
    Mislis promotivni skup?

    Послато са SM-F936B помоћу Тапатока
    Ae promo skup, ja to zovem miting ka nekad
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  6. #605
    Join Date
    Apr 2016
    Location
    Nebula
    Posts
    444
    Thanks Thanks Given 
    194
    Thanks Thanks Received 
    100
    Thanked in
    51 Posts

    Default




  7. The Following User Says Thank You to LazarusNk For This Useful Post:


  8. #606
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,417
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    874
    Thanked in
    519 Posts

    Default

    25 ljudi mu u sutomore na skup došlo, show
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  9. #607
    Join Date
    Apr 2016
    Location
    Nebula
    Posts
    444
    Thanks Thanks Given 
    194
    Thanks Thanks Received 
    100
    Thanked in
    51 Posts

    Default

    Ali gledaj scenografije i njegovog stava
    Kao da je dosao da otvori vasar u Malom Mokrom Lugu.

  10. #608
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    APSURDISTAN
    Posts
    3,993
    Thanks Thanks Given 
    4,207
    Thanks Thanks Received 
    2,042
    Thanked in
    646 Posts

    Default

    Da je bio pametan povukao bi se 2008.
    Pametnima smatramo samo one koji misle jednako kao i mi.
    Fransoa la Rošfuko, francuski filozof

  11. The Following User Says Thank You to Kliker17 For This Useful Post:


  12. #609
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Ovo nije sa promocije iz Sutomora. Samo kazem. Ne znam sto volite da bavite ovdje netacnim podacima nikad mi nece biti jasno a onda vam je svako protivnik i bot ko vam kaze da nesto nije tacno

  13. #610
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    1,131
    Thanks Thanks Given 
    428
    Thanks Thanks Received 
    468
    Thanked in
    214 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Ovo nije sa promocije iz Sutomora. Samo kazem. Ne znam sto volite da bavite ovdje netacnim podacima nikad mi nece biti jasno a onda vam je svako protivnik i bot ko vam kaze da nesto nije tacno
    Ok onda reci odakle je ovo? Bas me zanima kad vec znas da nije Sutomore....

  14. #611
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by osvajaci pg View Post
    Ok onda reci odakle je ovo? Bas me zanima kad vec znas da nije Sutomore....
    Sutomore

    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...obudimo-iz-sna


    https://www.vijesti.me/data/images/2...oto-1_ls-s.jpg
    Last edited by Rodion Romanovich; 26-03-23 at 21:23.

  15. #612
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,708
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Ako nije do sada cisto da podsjetite kimmija da hiljaditi put postavi govor Selakovica na kongresu DPS sto je njegov vrhunac online poentiranja jos uvijek ne znamo cega ali ne moze da skodi
    Obzirom da sam tvitovao tri sata prije ovog tvog posta, a vidim da me pratiš na tw, ne znam šta da ti kažem bez da je providno i ružno ovo što radiš, ali eto na tvoj obraz što se ono veli.

    Pretpostavljam da ćeš sad da me ubjeđuješ kako ti je baš to sad slučajno post festum palo na pamet.

    Čekam da se završe izbori i Jakov postane predsjednik, pa da ti i još po neki krenete sa pričom kako ste se razočarali u Jakova, ko onomad u URA odmah nakon 30.08. jer zaboga nisu pošli sa DPSom.











    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Last edited by kimmi; 26-03-23 at 21:27.

  16. #613
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Obzirom da sam tvitovao tri sata prije ovog tvog posta, a vidim da me pratiš na tw, ne znam šta da ti kažem bez da je providno i ružno ovo što radiš, ali eto na tvoj obraz što se ono veli.

    Pretpostavljam da ćeš sad da me ubjeđuješ kako ti je baš to sad slučajno post festum palo na pamet.

    Čekam da se završe izbori i Jakov postane predsjednik, pa da ti i još po neki krenete sa pričom kako ste se razočarali u Jakova, ko onomad u URA odmah nakon 30.08. jer zaboga nisu pošli sa DPSom odmah.











    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Cu, cu... ada prica o tebi i Selakovicu je stara koliko i tvoje obnasanje na ovom forumu i jos niko nije ukapirao poentu ali drzim da je tebi jako znacajna i zbog toga je uvijek bila predmet podsmjeha. Ne znam sta je ruzno? To sto se premetnuo u aktivistu ES ili sto pratim odavnina Jovanu Marovic pa sam slucajno veceras vidio tvoj post i eto izeditovao svoj.

    U URA su se razocaravali ovi tvoji sto ih nilad nisu glasali a ja sam ih otvoreno kritikovao bez razocarenja.

  17. #614
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,761
    Thanks Thanks Given 
    10,898
    Thanks Thanks Received 
    2,125
    Thanked in
    1,084 Posts

    Default

    Ne kontam đe ste tačno zaboravili koliko je smiješno vjerovati u validnost bilo čega što bilo koji političar kaže ili pokaže uoči izbora! Mene je sramota od podmetačina sa svih strana a još više me je sramota kako svi bezočno vjeruju svojim političkim opcijama i njihovoj časti, a oni drugi lažinjaju bez obzira što su ovi prvi za dosta potonjih godina vladavine i lagali i krali i podmetali i činili sve one stvari od kojih je svakom normalnom čovjeku, pa i njihovom vjernom glasaču- muka...ali ispada da nijesu svi vjerni glasači normalni ljudi (čuš, Jakov bije ženu?! ) ....drugi za ove tri (dvije godine i 4 mjeseca što neko reče) lijepo pokazaše kako su za osvježavanje i promjene pa i oni počeše sa laganjem, krađom, podmetanjem i korišćenjem poluga vlasti da ostvare sve one beneficije koje su do juče bile neprihvatljive i protiv kojih je tekla borba neprestana...jes, ka ne...ni ovi novi vjerni glasači nijesu normalni ljudi kojima se smučio lopovluk, lagarije i podmetanja na svim nivoima....ne, njima se samo smučilo što političari koji nijesu njihov opcija imaju poluge vlasti i mogućnosti za korupciju i podmetanja pa ko vele, daj sad malo nama, da mi možemo da se igramo, što su oni gori od nas, umijemo mi i lagat i krast i podmetat...ih, još kako!?! Mi možemo bit gori samo nam dajte da vam pokažemo!

    Što reče jedan sjajni momak, krali bi vi, no nemate okle- oni stari sve ponijeli, ostale vam mrvice pa se sve pravite pošteni a iz očiju vam viri...

    Ja ne znam čemu sva ova priča...mi smo imali opciju Milo-sigurna, i Andrija ili Jakov kao protiv kandidat...blago nama!
    Iskreno, Andrija ili Jakov, ne bih se mislila ni tren, iako mi Jakov nije omiljeni lik, ali još gora opcija od raznih nacionalista i crnogoskih i srpskih koje je iznjedrila ova bolesna situacija u kojoj smo, su mi dps vojnici i ljubitelji crnogorstva i mila koji misle da je Andrija Mandić bio dobra opcija!!! Juče čuh, veli čovjek, "promijenio se"....šok sam doživjela...stvarno vjerujem da je Milašu vrijeme za penziju i neka se oprobaju neki drugi ljudi....to što nam je Jakov dobra opcija-tako nam i treba! Ako ga budemo micali ka Dritana, neka nam je bog u pomoc!
    I meni najbitnija stvar koju sam uvijek zamjerala svima vama Srbima na forumu, koji ste decenijama po forumu vilenili.... ja sam Crnogorka, volim moju domovinu iznad svega i ne volim da je neko blati, da je pljacka i da je pustoši! Kao glasač ću izaći ili neću, na izbore, i POŠTOVAĆU svaku odluku koju glasači donesu (što vaša praksa nije bila, no ste vazda bili iako manjina nezadovoljni i po ulicama tražili pravdu što mi je preodvratno) ! Ako to znači da Milatović bude predsjednik, ja ću poštovati instituciju predjednika, na parlamentarnim izborima takođe... moja borba je moj glas protiv. Neću glasati za Jakova, ali neći ni za Mila...to je moje pravo (ruke neće na br 2 šanse nema ) a jedinica po mome uvjerenju nema odavno kredibilitet da u bilo kom smislu predstavlja moju državu!
    Ako u ovoj državi većinski narod odluči da bude tako, ja nemam problem sa tim...ja sam uvijek znala ko sam i odakle sam, ne treba mi ni Milo ni Jakov ili Spajke da mi potvrdi moju nacionalnost...na zalost, samo se potvrdjuje da nakon Mila treba Milo, da ovome stadu treba čoban jer bez čobana stado se rasipa na sve strane.
    Ja ove izbore ne želim da vidim kao "bitku" izmedju Crnogoraca i Srba...želim da ih gledam kao duel izmedju građanske i nacionalno osakaćene Crne Gore....Nadam se pobjedi građanske...ako Jakov ipak pokaže da nije građanski orijentisan kako sad vjerujem da jeste iz nekih ličnih znanja, onda ću idući put svakako potrčati da glasam protiv njega.
    Rekla sam jednom i to ponavljam, meni je bitan ekonomski, društveni, socijalni, pravni napredak moje domovine! Da je vječna

    Quote Originally Posted by AdO_pG View Post

    Sto se jakova tiče,lako ćemo za njega,ako bude krenuo pogrešnim putem skraticemo mu krila ka’ dritanu


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Jes, evo Dritanu ih skidate evo dvije godine i nikako da ga prizemljite On će ostati premijer i naredne 4 godine
    Last edited by zvoncica; 26-03-23 at 21:46.
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  18. #615
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,569
    Thanks Thanks Given 
    1,113
    Thanks Thanks Received 
    1,732
    Thanked in
    780 Posts

    Default

    Dritan će bit premijer još koji mjesec i to je to,ovo sto se do sad zadržao je zato sto nije htio da podnese ostavku,da se ja lično pitam ne bi dana više bio na tom mjestu.
    Ali svakako,sve i da je završio ovaj mandat na mjestu preśednika vlade,u idućem mandatu tamo sigurno ne bi bio posle sve ove prdnjave poslednje 2,3 godine i eksperimentisanja njihovoga


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  19. The Following User Says Thank You to AdO_pG For This Useful Post:


  20. #616
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,853
    Thanks Thanks Given 
    836
    Thanks Thanks Received 
    804
    Thanked in
    538 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    25 ljudi mu u sutomore na skup došlo, show
    https://twitter.com/DragaPerisic/sta...442439170?s=20

    Love, peace and respect.

  21. #617
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,417
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    874
    Thanked in
    519 Posts

    Default

    Sto jes jes, ima ih 35, taman ka sto mu je procenat glasova
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  22. #618
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,853
    Thanks Thanks Given 
    836
    Thanks Thanks Received 
    804
    Thanked in
    538 Posts

    Default

    A šta se dešava sa Mickeyem, nešto ga niđe nema?
    Love, peace and respect.

  23. #619
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Budva
    Posts
    2,145
    Thanks Thanks Given 
    1,626
    Thanks Thanks Received 
    1,984
    Thanked in
    855 Posts

    Default

    Auh, prašti na sve strane. Nadam se da, između ovolikih tviter, forumskih i ostalih ratova, stižete i da odspavate ponekad i pojedete što. Vjerujte mi da će vam to više dobra učinjet nego preshjednik

    A preshjednik, koliko mu to ovlaštenja i lična snaga dopuštaju, i, prevashodno, Crna Gora koju će da vodi, će u narednih pet godina imat da se bave sa TRI OSNOVNE STVARI:

    1. Sveopštom korupcijom, nepotizmom, nezakonitim uticajima i kriminalom. Sve nastalo, odnjegovano i razvilo se u doba vladavine DPS-a. Sasvim živahno i poslije istog.
    2. Makroekonomskim rasulom, đe smo na ivici spontanog samosagorijevanja. Ovu vatricu je DPS u svoj vakat pripalio, a 42. i 43. vlada, sa sve vladajućom većinom, ugasile sa 4-5 buradi benzina.
    3. Tektonskim osipanjem institucija, sistema i pravnog poretka, do nivoa gubitka pojedinih elemenata suverenosti. To vam je ono kad se država, koja po definicji mora biti suvereni dominator unutar svojih okvira, nađe u podređenom položaju u odnosu na bilo koga i bilo što- pojedince, grupe, stranke, nacije, religije, druge države. Uz sav neporecivi trud DPS-a, u ovom filmu ipak osvježena vladajuća većina igra glavnu ulogu.

    Možemo sporit ko je čemu tu kriv, ali da su ovo tri stvari od kojih nam đeci budućnost zavisi, ne možemo. Ovo su fakti, nažalost, preočigledni.

    I što mi radimo?
    Usija se tviter, forumi, novine, radio, televizije, i sve moguće što kroz vazduh leti, kao i komplet ovo nesretno društvo, da se u ovome što ne valja nađe kakva efektna poenta, da se što jače napiše, prepiše ili pripiše. Da se bolje nadoebavamo. i da u nadoebavanju nadgornjamo.

    I, za mene, dva su ubjedljivo najupečatljivija pragmatska detalja ovih izbora.

    Prvi je da nikad nije bilo ovoliko buke. Nevjerovatno koja količina zaglušenja sa svih strana. Toliko da se suština, i to ona najjednostavnija, sasvim sakrila. A eto je gore u tri rečenice.
    Drugi mi je tek za nevjerovat. Ovo je PRVI PUT u istoriji da zvanični Beograd i Tirana u Crnoj Gori direktno odigraju zajedno. I do sada su se, do i preko granica prihvatljivog, miješali u unutrašnje stvari Države Crne Gore, projektovali svoje interese i vršili uticaje. Ali je ovo bio prvi put da su nastupili u istom timu. I nevjerovatno je, u svo ovo bombardovanje na sve strane, niđe riječi o tome. A suštinski prevažna stvar.

    I da okonačim ovo pisanje bez kraja kojim vas smaram ovuda već neko vrijeme, u suštini je stalo u one tri tačke gore. Samo jedna opaska, da vam se nađe za put, pratiće nas sve još dugo:

    Ljudi koji su bijesni na DPS zbog kriminala i korupcije u koje smo ogrezli, ali i bijesni na osvježenu vladajuću većinu zbog sistemskog i institucionalnog haosa u koje nas je gurnula, su onaj najzdraviji, a možda i jedini istinski zdravi dio političkog bića ovog društva.

    Zato se, drugari, ponekad zapitajte zašto baš njih najčešće žežete baš onako najžešće
    Last edited by Buva+gacce; 27-03-23 at 01:26.
    Si nada nos salva de la muerte, al menos que el amor nos salve de la vida.

  24. The Following 5 Users Say Thank You to Buva+gacce For This Useful Post:


  25. #620
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Budva
    Posts
    2,145
    Thanks Thanks Given 
    1,626
    Thanks Thanks Received 
    1,984
    Thanked in
    855 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by LostInHollywood View Post
    'ajde da se vratimo opipljivim, manje debatnim stvarima.

    Situacija u Baru:

    DPS (+SDP i LP, bez recimo BS-a i SD-a): 2018. - 8267 glasova, a Milo+Draginja 2023. - 10541 glasova. +27.51% ukupnog broja glasova, +10.99% apsolutnih procenata podrške.
    DPS (+SDP, LP, sa recimo BS-om i SD-om): 2018. - 11416 glasova, a Milo+Draginja 2023. - 10541 glasova. -7.66% ukupnog broja glasova, -3.41% apsolutnih procenata podrške.
    DF (bez Prave CG i recimo SNP-a): 2018. - 2698, a Mandić 2023. - 3113 glasova. +15.38% ukupnog broja glasova, +2.08% apsolutnih procenata podrške.
    DF (sa Pravom CG i recimo SNP-om): 2018 - 3498, a Mandić 2023. - 3113 glasova. -11% ukupnog broja glasova, -1.55% apsolutnih procenata podrške.
    Demokrate + PES + Ujedinjena CG: 2018 - 4014, a Milatović + Bečić + Danilović 2023. - 7734 glasova. +92.67% ukupnog broja glasova, +17.39% apsolutnih procenata podrške

    Nisam Bar namjerno izabrao, već krenuh abecednim redom a onda skapirah koliko će mi vremena trebati za ovu rabotu pa odustadoh odmah od ostalih opština.

    Ali eto, ovo pokazuje da su, čak i u opštini gdje DPS i dalje vrši vlast, PES + Demokrate u porastu, i to ne na račun jedni drugih.

    Da li su DPS i DF u padu, podložno je nekoj dubljoj analizi u koju ja nisam spreman da sada ulazim jer je jako teško procijeniti nečiju realnu podršku usljed predizbornih koalicija.

    Ali po nekom prilično pristojnom guesstimation-u, PES je uzeo glasove DPS-u i DF-u, Demokratama definitivno nije. I to pod pretpostavkom da SNP glasači glasaju DF, što anegdotalno znam da nije tačno, ali nećemo se baviti anegdotama, stoga sam i njih uvrstio.

    Tako da ne, makar na primjeru Bara, zaista nisi u pravu. Ako je neko još luđi od mene, neka odradi i ostale opštine, a možda i neka provjeri ovu moju matematiku.
    Nemoj se ti meni naljutit, kad tako pomenem debate ne mislim ništa loše, naprotiv I to je mnogo lijepa nauka, ima ovđe svega par ljudi koji je zbilja školovano umiju, ali iskreno mislim da ih daleko nadilaziš. I ovo je kompliment, ništa drugo.

    i upravo zato sam i ja uradio ono što ti toliko lijepo radiš: Uzeo par riječi i svega djelić smisla onoga što si napisao, oblikovao ih kako meni paše, ispisao post koji realno veze nema sa suštinom onoga što si izrekao, i sit se sa sobom ispričao

    Jer debata upravo to i jeste- umjetnost izraza i forme, dok sa smislom i suštinom može, a i ne mora baš imat previše veze. Tu već vlada analitika.

    Elem, smisao i suština onoga o čemu sam diskutovao sa drugima kad si se uključio, generisani su komplet i u prepisci sa johnny bravo i NHM, i u svim mojim okolnim postovima. I mnogo su daleko, i mnogo kompleksniji od onog jednog izolovanog fragmenta na koji si se naslonio.
    Zato nisam htio da se nastavljamo
    Si nada nos salva de la muerte, al menos que el amor nos salve de la vida.

  26. #621
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,285
    Thanks Thanks Given 
    424
    Thanks Thanks Received 
    2,637
    Thanked in
    1,283 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mneonly View Post
    A šta se dešava sa Mickeyem, nešto ga niđe nema?
    Zato sto na predsjednickim izborima fokus treba da bude na kandidatu za predsjednika.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  27. #622
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,243
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    767
    Thanked in
    534 Posts

    Default

    -> i posle ibrahimovic oće u vladu.
    Ne kazu dzabe para vrti dje burgija nece.


  28. #623
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,417
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    874
    Thanked in
    519 Posts

    Default

    Kakvo cijepanje BS u najavi... veliko nezadovoljstvo je clanstva, ako pred parlamentarne ne naprave zaokret i ostanu pudlica dpsa onda im slijedi rascjep partije
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  29. The Following User Says Thank You to lucke91 For This Useful Post:


  30. #624
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,265
    Thanks Thanks Given 
    2,760
    Thanks Thanks Received 
    2,631
    Thanked in
    1,274 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Buva+gacce View Post
    Prvi je da nikad nije bilo ovoliko buke. Nevjerovatno koja količina zaglušenja sa svih strana. Toliko da se suština, i to ona najjednostavnija, sasvim sakrila. A eto je gore u tri rečenice.
    Drugi mi je tek za nevjerovat. Ovo je PRVI PUT u istoriji da zvanični Beograd i Tirana u Crnoj Gori direktno odigraju zajedno. I do sada su se, do i preko granica prihvatljivog, miješali u unutrašnje stvari Države Crne Gore, projektovali svoje interese i vršili uticaje. Ali je ovo bio prvi put da su nastupili u istom timu. I nevjerovatno je, u svo ovo bombardovanje na sve strane, niđe riječi o tome. A suštinski prevažna stvar.
    svakako je najbitnija stvar za CG da se iskobelja iz Otvorenog Balkana po svaku cijenu, problem je u tome što je dps u istom tom kolu(jedino iz drugih razloga) tako da na ovim izborima suštinski ne postoji izbor, neka partija ili pokret koji bi mogli doprijet do ovog blentavog naroda i objasnit da je nezavisno od njihove nacionalnosti ovo prioritet za državu bi na taj način uzeli podosta glasova pogotovo od apstinenata

    reforma pravosudnog sistema i drastično kažnjavanje pogotovo graničnih službenika koji prime mito su osnova kako bi nas EU primila u zonu Šengena, a onda ćemo lako
    She is only here to annoy herself!

  31. The Following 2 Users Say Thank You to NSX For This Useful Post:


  32. #625
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    -> i posle ibrahimovic oće u vladu.
    Ne kazu dzabe para vrti dje burgija nece.

    Realno, Bošnjaci zaslužuju druge lidere. Ne znam koju riječ da upotrijebim da opišem karakter ovog Ibrahimovića. Jasno mi je da je dosta ljudi preko BS dobilo zaposlenje, nekima se dobrano pomoglo da se skuće. Sve je to ok ali druže, ako je tebi državni aparat prečica da riješiš stambeno pitanje o trošku svih nas, moramo reć i njima , kao i ovima iz drugih partija koji baštine iste "vrijednosti" da neće moći da nas zaebavaju u nedogled.

  33. The Following 2 Users Say Thank You to Director For This Useful Post:


Page 25 of 70 FirstFirst ... 1521222324252627282935 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Predsjednički izbori - 19.03.2023.
    By lucke91 in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 3929
    Last Post: 20-03-23, 15:42
  2. Predsjednički izbori u SAD
    By kimmi in forum Politika generalno
    Replies: 27
    Last Post: 06-07-20, 18:34
  3. Predsjednički izbori 2018
    By lucke91 in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 4071
    Last Post: 05-05-18, 17:18
  4. Srbija - predsjednički izbori 2017
    By chucknorris in forum Politika generalno
    Replies: 103
    Last Post: 09-04-17, 23:38
  5. Predsjednicki izbori 2008 - prvi krug
    By getaway blues in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 1689
    Last Post: 12-04-08, 15:15

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •