Page 34 of 70 FirstFirst ... 2430313233343536373844 ... LastLast
Results 826 to 850 of 1741

Thread: Predsjednički izbori - drugi krug - 02.04.2023.

  1. #826
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,878
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,412
    Thanked in
    2,221 Posts

    Default

    Možda može čoek izać iz dps-a, ali dps iz njega izgleda ne. Kakav kontinuitet prosipanja...
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  2. The Following User Says Thank You to NHM For This Useful Post:


  3. #827
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,713
    Thanks Thanks Given 
    1,260
    Thanks Thanks Received 
    884
    Thanked in
    578 Posts

    Default

    Ja kad vidim ko je sve na forumu protiv Mila ja jednostavno moram opet da ga zaokruzim. Uvijek smo bili na suprotnim stranama kako politicki, tako ideoloski, 2006. na referendumu, 90-ih takodje i uvijek cemo biti, hvala bogu na tome
    A dje, ne bih se mogao pogledat u oci iako znam da ni Milo nije sjajan Bice cupavo, dzabe se bodrite

    Послато са SM-A528B помоћу Тапатока
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  4. #828
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,878
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,412
    Thanked in
    2,221 Posts

    Default

    I ja spadam u te ko je sve i opet ću morat da ga ne zaokružim. Doduše, ni Pinokio ga neće glasa od mene gledat.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  5. The Following 3 Users Say Thank You to NHM For This Useful Post:


  6. #829
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,457
    Thanks Thanks Given 
    1,913
    Thanks Thanks Received 
    5,160
    Thanked in
    1,780 Posts

    Default

    Da mi je samo znat zašto i dps-ovci ma a i ljubiteljima lika i djela Ratka Mladića iskače vena na čelo od stare garde, opuštite se ljudi njih nema puno, ako gledamo ukupan broj glasača u CG.

  7. The Following User Says Thank You to remark For This Useful Post:

    BAR

  8. #830
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    Prvo, e koliko naroda cujem ovih dana koji nisu izasli prvi krug i nisu planirali ni u drugi, kazu izlazimo u nedelju zainat ovima što ih dovlače iz dijaspore.

    Drugo organizovan je plan koliko vidim po društvenih mreža, na 50-100 mjesta dje je najveći broj dijaspore će prekinut glasanje i oni nece biti tu naredni vikend da glasaju jer imaju povratne karte na taj način se eliminišeš 15-20.000 dijaspore da glasaju

    Luckej agituje i dalje za DPS. Nemam drugo objasnjenje za njegove postove.

  9. #831
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,786
    Thanks Thanks Given 
    620
    Thanks Thanks Received 
    1,002
    Thanked in
    522 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    Ja kad vidim ko je sve na forumu protiv Mila ja jednostavno moram opet da ga zaokruzim. Uvijek smo bili na suprotnim stranama kako politicki, tako ideoloski, 2006. na referendumu, 90-ih takodje i uvijek cemo biti, hvala bogu na tome
    A dje, ne bih se mogao pogledat u oci iako znam da ni Milo nije sjajan Bice cupavo, dzabe se bodrite

    Послато са SM-A528B помоћу Тапатока
    Ti se refleksno bačaš u stranu đe su oni koji Patrijarha kršima gađu,mislim da je to instinkt jer ga i ja slijedim pa ne mogu biti sa njima.
    Još kad ih predvode dokazani kleptomani mnogo mi je lakše.

    Послато са SM-A536E помоћу Тапатока
    Сваки Црногорац и Брђанин једнак је пред судом.

  10. #832
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,288
    Thanks Thanks Given 
    428
    Thanks Thanks Received 
    2,642
    Thanked in
    1,284 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    an koliko vidim po društvenih mreža, na 50-100 mjesta dje je najveći broj dijaspore će prekinut glasanje i oni nece biti tu naredni vikend da glasaju jer imaju povratne karte na taj način se eliminišeš 15-20.000 dijaspore da glasaju
    Vidi Krivicni zakonik, clan 401 i clan 189

    Ne znam sto su se ljudi toliko prepali dijaspore i zasto bi bili spremni u zatvor da idu, kad Lomi nema sanse ni sa njima.
    Last edited by VanjaTheMan; 30-03-23 at 21:20.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  11. #833
    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,162
    Thanks Thanks Given 
    179
    Thanks Thanks Received 
    561
    Thanked in
    272 Posts

    Default

    Gledah nocas malo Milatovica na TVCG, mozda on sjutra bude najbolji predsjednik u istoriji, ali utisak koji odaje je pun nepovjerenja, nepouzdanosti, nesigurnosti, milion puta prezvakanih floskula, postapalica, kad bi covjek izmjestio svijest i sve to posmatrao kao gradjanin Australije ili Malezije, ne bi bas lako svatio da je to predsjednicki kandidat slusajuci ga.
    On ce ipak pobijediti, jer za protivnika ima toga koga ima..

    Ono sto mi se dopalo je da se nisu pravile projekcije u odnosu na dostizanje neke Svajcarske, Luksemburga, Monaka, nego se pomenula Hrvatska u kontekstu zarada uglavnom..

    Problem je sto smo mi u odnosu na HR, koja je takva kava je, daleko od nekog blagostanja - nebo i zemlja. Pocevsi od turizma, koji nije ni za kakvo poredjenje, do pod broj 1 kulturoloskih i mentalitetskih razloga.
    CG nije selo za HR, nego zaseok. Palanka, livada.

    U to se uvjerim svaki dan kad otvorim oci, do kad odem na spavanje. Prosetajte Zagrebom pa Splitom, a onda Podgoricom i Niksicem....eto za(s)to nikad ne mezemo bit cak ni HR.

    Primitivizam i vrijednosna havarija su glavni nasi problemi, a ne ova ili ona stranka, ovaj ili onaj politicar..
    Podrzao bih stranku koja bi ovu istinu saopstavala gradjanima, posljedice tog primitivizma i prije svega rjesenja za taj nivo primitivizma i destruktivne povrsnosti..

    Odje je problem, sto je zapravo ogromnoj vecini gradjana za 30 godina vlasti DPSa - zapravo bilo dobro. To je surova istina svidjela se nekom ili ne..

    Kad je DPS pao 2020. mi nismo podvukli crtu i dali odgovore kako je neko takav vladao toliko decenija, to je za ozbiljne analize, bilanse, socioloska istrazivanja, kakav jedan narod u prosjeku mora bit pa da takvi vladaju njima 30 godina..

    CG nije od onih drzava dje treba pratiti politiku, to je za Island, Kanadu, Dansku, Estoniju, Austriju, CG je od drzava dje se treba baviti mentalitetom, (politickom) psihologijom, razlogom eticke prizemnosti, antropoloskim istrazivanjima, ne bi li se dali odgovori i rjesenja za toliko zaostajanje i izgubljenost na svakom polju.
    Drzava univerzalnog normativnog morala i obrazovanja

  12. The Following 7 Users Say Thank You to Platinum For This Useful Post:


  13. #834
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    PG
    Posts
    3,433
    Thanks Thanks Given 
    965
    Thanks Thanks Received 
    549
    Thanked in
    307 Posts

    Default

    Najnoviji info od jutros je da je prednost Jakova pristojno dvocifrena

    TT

  14. The Following 4 Users Say Thank You to institucija For This Useful Post:


  15. #835
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    712
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    74
    Thanked in
    45 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Platinum View Post
    Gledah nocas malo Milatovica na TVCG, mozda on sjutra bude najbolji predsjednik u istoriji, ali utisak koji odaje je pun nepovjerenja, nepouzdanosti, nesigurnosti, milion puta prezvakanih floskula, postapalica, kad bi covjek izmjestio svijest i sve to posmatrao kao gradjanin Australije ili Malezije, ne bi bas lako svatio da je to predsjednicki kandidat slusajuci ga.
    On ce ipak pobijediti, jer za protivnika ima toga koga ima..

    Ono sto mi se dopalo je da se nisu pravile projekcije u odnosu na dostizanje neke Svajcarske, Luksemburga, Monaka, nego se pomenula Hrvatska u kontekstu zarada uglavnom..

    Problem je sto smo mi u odnosu na HR, koja je takva kava je, daleko od nekog blagostanja - nebo i zemlja. Pocevsi od turizma, koji nije ni za kakvo poredjenje, do pod broj 1 kulturoloskih i mentalitetskih razloga.
    CG nije selo za HR, nego zaseok. Palanka, livada.

    U to se uvjerim svaki dan kad otvorim oci, do kad odem na spavanje. Prosetajte Zagrebom pa Splitom, a onda Podgoricom i Niksicem....eto za(s)to nikad ne mezemo bit cak ni HR.

    Primitivizam i vrijednosna havarija su glavni nasi problemi, a ne ova ili ona stranka, ovaj ili onaj politicar..
    Podrzao bih stranku koja bi ovu istinu saopstavala gradjanima, posljedice tog primitivizma i prije svega rjesenja za taj nivo primitivizma i destruktivne povrsnosti..

    Odje je problem, sto je zapravo ogromnoj vecini gradjana za 30 godina vlasti DPSa - zapravo bilo dobro. To je surova istina svidjela se nekom ili ne..

    Kad je DPS pao 2020. mi nismo podvukli crtu i dali odgovore kako je neko takav vladao toliko decenija, to je za ozbiljne analize, bilanse, socioloska istrazivanja, kakav jedan narod u prosjeku mora bit pa da takvi vladaju njima 30 godina..

    CG nije od onih drzava dje treba pratiti politiku, to je za Island, Kanadu, Dansku, Estoniju, Austriju, CG je od drzava dje se treba baviti mentalitetom, (politickom) psihologijom, razlogom eticke prizemnosti, antropoloskim istrazivanjima, ne bi li se dali odgovori i rjesenja za toliko zaostajanje i izgubljenost na svakom polju.
    Ogromnoj vecini bilo dobro?
    Ja ne vjerujem sto citam

  16. #836
    Join Date
    May 2006
    Posts
    1,410
    Thanks Thanks Given 
    4,156
    Thanks Thanks Received 
    365
    Thanked in
    241 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    Ja kad vidim ko je sve na forumu protiv Mila ja jednostavno moram opet da ga zaokruzim. Uvijek smo bili na suprotnim stranama kako politicki, tako ideoloski, 2006. na referendumu, 90-ih takodje i uvijek cemo biti, hvala bogu na tome
    A dje, ne bih se mogao pogledat u oci iako znam da ni Milo nije sjajan Bice cupavo, dzabe se bodrite

    Послато са SM-A528B помоћу Тапатока
    Zaokruzio bi ga ti sve i da su ti isti za Mila...90tih kazes, ratove si podrzavao?

    Sent from my phone

  17. The Following 2 Users Say Thank You to nikolaf7 For This Useful Post:


  18. #837
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,266
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,631
    Thanked in
    1,274 Posts

    Default

    Stariji forumaši će se sjetiti kako su ljudi nekad bili poneseni za Milom Britvom i kako ih je kasnije razočarao. Sad se osjeća slična euforija, a bojim se da će razočaranje novim predsjednikom biti daleko veće, iako bih naravno volio da ova "igrala se djeca" politika nekim čudom uspije.
    She is only here to annoy herself!

  19. The Following 3 Users Say Thank You to NSX For This Useful Post:


  20. #838
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,569
    Thanks Thanks Given 
    1,114
    Thanks Thanks Received 
    1,735
    Thanked in
    780 Posts

    Default

    Isprao im je milo mozak,najjace mi je kad vidim kad ove danasnje “ patriote” izbačaju slavkove govore,a upućene su “izdajnicima”
    Evo stara garda lscg rekla da neće za mila,neki ne zaboravljaju te devedesete

    Mi moramo da se izdignemo iznad tih podjela,zbog višeg dobra,našeg zajednickog,a to je trenutno više nego jasno,skidanje ovog lopova,manipulatora i kriminalca sa vlasti. Kako ćemo dalje vidjecemo,ali ovu priliku ne smijemo propustiti


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  21. The Following 6 Users Say Thank You to AdO_pG For This Useful Post:


  22. #839
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,713
    Thanks Thanks Given 
    1,260
    Thanks Thanks Received 
    884
    Thanked in
    578 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nikolaf7 View Post
    Zaokruzio bi ga ti sve i da su ti isti za Mila...90tih kazes, ratove si podrzavao?

    Sent from my phone
    Da bi ti isti podrzavali Mila on mora da se vrati srpstvu, a onda ja ne bi bio za njega jer nemam potrebu kad sam svoj covjek a ne clan ili bot stranke ovo za devedesete sam malo karikirao jer ja tad nisam ni bio rodjen, ali sustina je da bi u tom vremenu bio ja za Mila a ti za Momira

    Послато са SM-A528B помоћу Тапатока
    Last edited by Tripleta; 30-03-23 at 21:43.
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  23. #840
    Join Date
    Apr 2018
    Posts
    1,719
    Thanks Thanks Given 
    346
    Thanks Thanks Received 
    924
    Thanked in
    471 Posts

    Default

    Ja samo jednu stvar ne mogu da shvatim, što je Miltonu sve ovo trebalo?

    Dovodiš dijasporu, gomilaju se lične, plaćaju "troškovi"...Dakle, u državi nemaš ni 40% biračkog tijela koje te podržava, ali oćeš da budeš predsjednik.

    Nisam za Džejkobom ponijet, čak naprotiv, ali vjerujem da bi mu supruga bila miss među prvim damama svijeta.

  24. #841
    Join Date
    Sep 2021
    Posts
    1,810
    Thanks Thanks Given 
    2,212
    Thanks Thanks Received 
    584
    Thanked in
    343 Posts

    Default

    Kad vidim kakva sve olosh podrzava Jakova, nezavisno koje vjere i nacije. Mislim se Mila prvi put glasat pa neka najgori politicar otkad je svijeta i katunskih nahija.

    Uostalom toliko prevara pamtim od Medojevica, Pajovica, Becica, Abazovica a onda mi se pojave ove dvije prevare koje je Zdravko Krivokapic uveo u vladu ka kuckove i na kraju ga poslije godinu dana izdase… pametnome dosta.

  25. The Following User Says Thank You to p0smatrac For This Useful Post:

    NSX

  26. #842
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    1,627
    Thanks Thanks Received 
    4,403
    Thanked in
    1,911 Posts

    Default

    Ja kad vidim ko ce sve sa foruma Mila da glasa, zaokruzio bih Jakova pa da mi je krvni neprijatelj.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  27. The Following 13 Users Say Thank You to Pasha For This Useful Post:


  28. #843
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,288
    Thanks Thanks Given 
    428
    Thanks Thanks Received 
    2,642
    Thanked in
    1,284 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bayo View Post
    Ja samo jednu stvar ne mogu da shvatim, što je Miltonu sve ovo trebalo?
    Spasava drzavu. On je jedino sto stoji izmedju drzave i unistenja iste. Ne nose svi heroji plast. Neki nose sat od pola miliona i odijelo od 5 hiljada.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  29. The Following 5 Users Say Thank You to VanjaTheMan For This Useful Post:


  30. #844
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,857
    Thanks Thanks Given 
    837
    Thanks Thanks Received 
    804
    Thanked in
    538 Posts

    Default

    Može se reći i na ovaj način, da je institucija predsjednika bila jedina koja se držala uspravno i čuvala ugled i interese Crne Gore. Ovo ostalo su sve uništile ove osvježivačke neznalice pored kojih je imalo i onih koji su vrlo dobro znali šta rade i šta sprovode! Planski izvođači radova.
    Ne radi se ovđe o Milu i Jakovu, oni su ovđe bukvalno najmanje bitni. Ovđe se radi o politikama, a za CG je najbolje da se drži političkog programa DPS/SDP. Ovo što vam nude kao alternativnu je prevara vijeka! Zapamtite to i na vrijeme shvatite jer je sve ovo gubljenje vremena kao što smo gubili sa 42. i 43. Vladom.

    Quote Originally Posted by institucija View Post
    Najnoviji info od jutros je da je prednost Jakova pristojno dvocifrena

    TT
    Kako dobro lažu oni i da su vam rekli da je prednost trocifrena vi bi im vjerovali...
    Last edited by mneonly; 30-03-23 at 22:37.
    Love, peace and respect.

  31. #845
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Ja kad vidim ko sve Mila i Momira, ovaj Jakova podrzava tacno cu doma ostati...

    Kakve su ovo parole sto je ovo.

  32. The Following User Says Thank You to Rodion Romanovich For This Useful Post:


  33. #846
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,786
    Thanks Thanks Given 
    620
    Thanks Thanks Received 
    1,002
    Thanked in
    522 Posts

    Default

    20% razlike je neki minimum koji očekujem u korist Jakova.
    Sve preko 40% za Mila je katastrofa.

    Послато са SM-A536E помоћу Тапатока
    Сваки Црногорац и Брђанин једнак је пред судом.

  34. The Following 2 Users Say Thank You to kurogane For This Useful Post:


  35. #847
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    APSURDISTAN
    Posts
    3,993
    Thanks Thanks Given 
    4,207
    Thanks Thanks Received 
    2,042
    Thanked in
    646 Posts

    Default

    Kakav post.
    Moram ga okacit.

    Ovo treba da se pinuje - ovo je citava ova tema u tri kratke recenice:
    Pametnima smatramo samo one koji misle jednako kao i mi.
    Fransoa la Rošfuko, francuski filozof

  36. The Following User Says Thank You to Kliker17 For This Useful Post:


  37. #848
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

  38. #849
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    1,520
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    290
    Thanked in
    171 Posts

    Default

    Jakov u nedelju izmedju 55.4 i 56.7

  39. #850
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by spodo View Post
    Ogromnoj vecini bilo dobro?
    Ja ne vjerujem sto citam
    Mozda nije ogromnoj vecini, ali vecini jeste. Tako se barem moze zakljuciti na osnovu rezultata izbora.

    Kolega Platinum je napisao nekoliko bitnih stvari.

    Kad je DPS pao 2020. mi nismo podvukli crtu i dali odgovore kako je neko takav vladao toliko decenija, to je za ozbiljne analize, bilanse, socioloska istrazivanja, kakav jedan narod u prosjeku mora bit pa da takvi vladaju njima 30 godina.
    Pa i kad je DPS izgubio izbore, to je bilo na talasu nezadovoljstva predlogom zakona o vjeroispovijesti. Da je DPS nije dirnuo u crkvu, vjerovatno bi jos bili na vlasti. A i za opstanak na vlasti su bili dijelom i zahvaljujuci crkvi. Ako je neko zaboravio, crkva je stala na stranu Mila u sukobu s Momirom. Nije Milo dzaba dao pare za hram u Pg. Da nije bilo podrske crkve, ne bi bilo ni Mila na vlasti.

    Narod se nije pobunio zbog pljacke i unistavanja drzave od tog istog DPS-a, u kojoj se Prva familija bogatila na racun tog istog naroda, a Gospodar po licnom bogatstvu po listi objavljenoj prije neku godinu bio medju 20 najbogatijih politicara svijeta, ispred Baraka Obame. Kako je to moguce da premijer jedne siromasne zemlje, koji se prakticno nikad nicim nije bavio no politikom, po licnom bogatstvu bude ispred predsjednika SAD, covjeka koji je prije politicke karijere zavrsio Harvard i radio kao advokat u najbogatijoj zemlji na svijetu? I narod CG ga je opet glasao na izborima! Ovaj narod je mnogo lakse dici na pobunu pricama o vjeri i naciji nego konkretnim stvarima koje se ticu pljacke drzave od strane politicara. Sto ponesto govori o tom narodu.

    Primitivizam i vrijednosna havarija su glavni nasi problemi, a ne ova ili ona stranka, ovaj ili onaj politicar.
    Amin

  40. The Following 3 Users Say Thank You to Ostoja For This Useful Post:


Page 34 of 70 FirstFirst ... 2430313233343536373844 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Predsjednički izbori - 19.03.2023.
    By lucke91 in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 3929
    Last Post: 20-03-23, 15:42
  2. Predsjednički izbori u SAD
    By kimmi in forum Politika generalno
    Replies: 27
    Last Post: 06-07-20, 18:34
  3. Predsjednički izbori 2018
    By lucke91 in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 4071
    Last Post: 05-05-18, 17:18
  4. Srbija - predsjednički izbori 2017
    By chucknorris in forum Politika generalno
    Replies: 103
    Last Post: 09-04-17, 23:38
  5. Predsjednicki izbori 2008 - prvi krug
    By getaway blues in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 1689
    Last Post: 12-04-08, 15:15

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •