Page 10 of 70 FirstFirst ... 678910111213142060 ... LastLast
Results 226 to 250 of 1741

Thread: Predsjednički izbori - drugi krug - 02.04.2023.

  1. #226
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,255
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    767
    Thanked in
    534 Posts

    Default


  2. The Following User Says Thank You to Biznismen Podgorica For This Useful Post:


  3. #227
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,878
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,411
    Thanked in
    2,220 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mstislav View Post
    Ако до сад нисам био увјерен да ће Милатовић да побиједи, Богдановић ми је сваку сумњу растјерао.


    https://twitter.com/DPSCrneGore/stat...KSfwEUR6w&s=19


    Grdno li je kad je čoek svjestan da blage veze nema s mozgom ono što govori, ali mora to da govori jer mu je to "posao". Pogotovo kad za to više nema nagrade.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  4. The Following User Says Thank You to NHM For This Useful Post:


  5. #228
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Baš fino potkrovlje
    Posts
    8,428
    Thanks Thanks Given 
    2,996
    Thanks Thanks Received 
    1,440
    Thanked in
    773 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    Vidim da se ljudi neki zale sto je otkazan neki jutarnji let iz Svajcarske na dan izbora, a kao ima preko 20.000 Crnogoraca koji zive u Svajcarskoj. To je valjda neka zavjera da Milo ne dovee dijasporu. Jer kao sto svi znamo, u avion moze 20.000 ljudi da stane.
    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...za-kasno-uvece

    Ја не могу да вјерујем шта читам, јел ово онај ДПС што је 30 година владао?
    Last edited by zvoncica; 22-03-23 at 22:35. Reason: brisanje klipa
    Ја чекам посао али волим ову земљу!



    А што пијем кад ми шкоди
    ко ће кући да ме води?

  6. The Following User Says Thank You to Mstislav For This Useful Post:


  7. #229
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,857
    Thanks Thanks Given 
    837
    Thanks Thanks Received 
    804
    Thanked in
    538 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dzi View Post
    Kako se budu bližili izbori, biće sve više ovih Ratko Mladić podržao Milatovića vijesti na cdm i saborničkim portalima.

    Čoek ne odustaje od svoje politike, na koju srećom pada 57 000 manje ljudi u odnosu na prošle izbore (plus draginjin kusur od 17 000).
    Znači hoćeš da kažeš da oni podržavaju Mila?

    Ok...

    Šta sve ovđe nećemo čuti...
    Love, peace and respect.

  8. #230
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,974
    Thanks Thanks Given 
    3,228
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mneonly View Post
    Znači hoćeš da kažeš da oni podržavaju Mila?

    Ok...

    Šta sve ovđe nećemo čuti...
    Ja sam mislio mne se samobanovao nakon samobanovanja Draginje

    Sent from my SM-A536B using Tapatalk

  9. The Following 2 Users Say Thank You to Mojsije For This Useful Post:


  10. #231
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,457
    Thanks Thanks Given 
    1,913
    Thanks Thanks Received 
    5,160
    Thanked in
    1,780 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mstislav View Post
    Ако до сад нисам био увјерен да ће Милатовић да побиједи, Богдановић ми је сваку сумњу растјерао.


    https://twitter.com/DPSCrneGore/stat...KSfwEUR6w&s=19
    Što se iskrivio ovako.

  11. #232
    Join Date
    Nov 2013
    Location
    titograd
    Posts
    3,663
    Thanks Thanks Given 
    2,689
    Thanks Thanks Received 
    1,068
    Thanked in
    500 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mneonly View Post
    Znači hoćeš da kažeš da oni podržavaju Mila?

    Ok...

    Šta sve ovđe nećemo čuti...
    Ne no se pred svake izbore slucajno ukljuce nisi ti bas tako naivan i ako se predstavljas tako

    Послато са SM-F926B помоћу Тапатока
    Tebe mi je žao a za mene me duša boli

  12. #233
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,857
    Thanks Thanks Given 
    837
    Thanks Thanks Received 
    804
    Thanked in
    538 Posts

    Default

    Naravno da nisam naivan pa da vjerujem u nešto što je klasična manipulacija u domenu teorije zavjere

    Vučić, Šešelj, Dodik i tako dalje sve plaćenici koje Milo plaća 500€ i tako to

    A isto tako što se tiče slučajnih uključenja, znam samo da se oni nikada ne gase prema napadima na CG.
    Last edited by mneonly; 22-03-23 at 20:52.
    Love, peace and respect.

  13. #234
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,414
    Thanks Thanks Given 
    14,885
    Thanks Thanks Received 
    4,180
    Thanked in
    2,114 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NHM View Post
    Znaš i sam da je riječ ljubav upotrijebljena metaforički. Goli interes je u pitanju. Do prije nekoliko godina dpspc-ovi interese se nisu međusobno ugrožavali. Eto, skoro 3 pune decenije. Malo li je?
    Banalizuješ.

    Sent from my SM-G998B using Tapatalk

  14. #235
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,878
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,411
    Thanked in
    2,220 Posts

    Default

    Onda mi razjasni tu kompleksnost koja mi izmiče.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  15. The Following User Says Thank You to NHM For This Useful Post:


  16. #236
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,288
    Thanks Thanks Given 
    428
    Thanks Thanks Received 
    2,642
    Thanked in
    1,284 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mstislav View Post
    Ја не могу да вјерујем шта читам, јел ово онај ДПС што је 30 година владао?
    Jesi li ocekivao neku veliku pamet od njih? Oni nisu inteligentni, samo su bezobrazni.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  17. The Following User Says Thank You to VanjaTheMan For This Useful Post:


  18. #237
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,414
    Thanks Thanks Given 
    14,885
    Thanks Thanks Received 
    4,180
    Thanked in
    2,114 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NHM View Post
    Onda mi razjasni tu kompleksnost koja mi izmiče.
    Već objasnih.
    Crkvi su bile vezane ruke dok DPS nije krenuo direktno na njih i dao im opravdanje za reagovanje.
    Opet ponavljam, bilo je trenutaka kad su bili u dobrim odnosima. Iz obostrane koristi naravno.

    Sent from my SM-G998B using Tapatalk

  19. #238
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,878
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,411
    Thanked in
    2,220 Posts

    Default

    Nisu im bile vezane ruke nego im nisu bili ugroženi interesi. Na šta su to imali da se žale od dolaska dps-a na vlast pa do prije koju godinu?
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  20. The Following 2 Users Say Thank You to NHM For This Useful Post:


  21. #239
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,414
    Thanks Thanks Given 
    14,885
    Thanks Thanks Received 
    4,180
    Thanked in
    2,114 Posts

    Default

    Davno se krenulo sa zakonom o slobodi vjeroispovijesti. Svakako im nije odgovaralo da DPS bude na vlasti. Složićeš se? Mnogo bi im bilo bolje da je to bio neki DF, Demokrate... Ali da su se umiješali, direktno uticali na izbore, bilo bi skakanja sa svih adresa.

    Sent from my SM-G998B using Tapatalk

  22. #240
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,878
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,411
    Thanked in
    2,220 Posts

    Default

    Nisam ni tvrdio da im ne bi bolje bilo sa df i sličnima, samo da im je odlično bilo i sa dps-om. A oni su im toboš neprijatelji bili. Pogotovo ako slušaš i samu spc i df i slične partije.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  23. The Following User Says Thank You to NHM For This Useful Post:


  24. #241
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    167
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by joni View Post
    Može li "čovjek" koji je prodao LK da se u 19h pojavi na biračko mjesto sa pasošem i napravi frku ako se ispostavi da je već "glasao"?
    Mislim,ne daje lk profesionalnim ubicama no nekakvom šabanu partojskom aktivisti,pa bi ovim mojim scenariom moga da odigra duplu igru:i pare uzme i glasa onako kako bi htio odnosno bar poništi glasanje na tom mjestu.

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk
    LK kupuju, vatrogasci, policajci, postari itd. LK prodaju ograniceni glasaci, socijalni slucajevi, alkoholicari, fizicki radnici, budale, malo njih ima pasos. Oni sto kupuju LK imaju spisak ko ima pasos. Ako se pojavi narkoman u 19h i kaze da je prodao LK postaru, svi ce da kazu narkoman laze, izgubio je LK. Partijski vojnici biraju ogranicene glasace koji nece doci na izbore. Postoje pojedinci koji uzmu pare i prevare partijske vojnike ali to je rijetko. Moj kum je uzeo prije izbora crep da pokrije kucu, obecao da glasa dps, glasao snp, prodao crep poslije izbora. To bilo prije 25 godina, nikad vise nije dobio nista. Ostali biraci sto su uzeli pare, dobiju naredjenje da ne izlaze na glasanje. Preko 90% onih sto uzmu pare ne glasaju ili neko drugi glasa umjesto njih. Cesto bude i 100% po birackom mjestu. Svaki glasac se posebno provjerava, mora neko da garantuje, sistem kontrolisu odbornici, doktori, nastavnici itd. Nizi partijski vojnici, vatrogasci ,postari itd, samo nose pare, sendvice, prevoze glasace ,prenose informacije. Moj otac je godinama bio politicar i odbornik, napustio politiku zbog kradje glasova. Otac mi je puno puta pricao da je veliki broj ljudi ukljucen u namjestanje izbora, moji rodjaci, kumovi, komsije itd.

  25. The Following User Says Thank You to maks9 For This Useful Post:


  26. #242
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,365
    Thanks Thanks Given 
    2,804
    Thanks Thanks Received 
    3,997
    Thanked in
    1,935 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    Već objasnih.
    Crkvi su bile vezane ruke dok DPS nije krenuo direktno na njih i dao im opravdanje za reagovanje.
    Opet ponavljam, bilo je trenutaka kad su bili u dobrim odnosima. Iz obostrane koristi naravno.
    Sent from my SM-G998B using Tapatalk
    Mučenici. Kako su im samo ruke bile vezane. Mora da je crkva preko Vatikana i CIA iskamčila one direktne transfere iz budžeta za hram i da je opjanila DPS činovnike da oproste one poreze i doprinose za popove koje liječimo iz budžeta.

    Quote Originally Posted by NHM View Post
    Nisu im bile vezane ruke nego im nisu bili ugroženi interesi. Na šta su to imali da se žale od dolaska dps-a na vlast pa do prije koju godinu?
    Vala i ti @NHM si zaboravio da je MCP gore bilo pod DPS-om nego u NDH. Samo se prisjeti golgote koju su prolazili.
    Progonilisu ih, nisu im dali da zidaju hotele po primorju i luksuzne zgrade u centar Podgorice.
    Oni kukali morali da otimaju tuđe što je starije i od same SPC i da se voze u nekakve Land Rover džipove iz donacija.
    Koliko su im samo poreskih kazni napisali sve ove godine greote.
    Mučenici gore im je no na goli otok.

    Ali ta prič prolazi kod ovih sa jeftinim ulaznicama jbg i to nam je što nam je.

    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    Jakov je rekao da je vjernik SPC i jos par stvari koje mi odgovaraju po pitanju stavova u vezi vanjske politike.
    Za mene dovoljno da ja i svako moj izadje i da mu glas 2 aprila!
    To je to, može ključ u temu. Objasnio čovjek.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  27. The Following User Says Thank You to hercules For This Useful Post:


  28. #243
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,454
    Thanks Thanks Given 
    4,230
    Thanks Thanks Received 
    4,542
    Thanked in
    2,203 Posts

    Default

    Oće li bit debate?
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  29. #244
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,414
    Thanks Thanks Given 
    14,885
    Thanks Thanks Received 
    4,180
    Thanked in
    2,114 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Mučenici. Kako su im samo ruke bile vezane. Mora da je crkva preko Vatikana i CIA iskamčila one direktne transfere iz budžeta za hram i da je opjanila DPS činovnike da oproste one poreze i doprinose za popove koje liječimo iz budžeta.



    Vala i ti @NHM si zaboravio da je MCP gore bilo pod DPS-om nego u NDH. Samo se prisjeti golgote koju su prolazili.
    Progonilisu ih, nisu im dali da zidaju hotele po primorju i luksuzne zgrade u centar Podgorice.
    Oni kukali morali da otimaju tuđe što je starije i od same SPC i da se voze u nekakve Land Rover džipove iz donacija.
    Koliko su im samo poreskih kazni napisali sve ove godine greote.
    Mučenici gore im je no na goli otok.

    Ali ta prič prolazi kod ovih sa jeftinim ulaznicama jbg i to nam je što nam je.



    To je to, može ključ u temu. Objasnio čovjek.
    Tvoji poatovi su počeli da budu svi isti i baaaš loši.

    Sent from my SM-G998B using Tapatalk

  30. The Following 2 Users Say Thank You to extravaganca For This Useful Post:


  31. #245
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,414
    Thanks Thanks Given 
    14,885
    Thanks Thanks Received 
    4,180
    Thanked in
    2,114 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NHM View Post
    Nisam ni tvrdio da im ne bi bolje bilo sa df i sličnima, samo da im je odlično bilo i sa dps-om. A oni su im toboš neprijatelji bili. Pogotovo ako slušaš i samu spc i df i slične partije.
    Nisam ni ja tvrdio da im je loše bilo pod DPS-om, već da prećerujete kad govorite o velikoj ljubavi. Ništa drugo.

    Sent from my SM-G998B using Tapatalk

  32. #246
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    7,789
    Thanks Thanks Given 
    10,936
    Thanks Thanks Received 
    5,158
    Thanked in
    2,406 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by maks9 View Post
    LK kupuju, vatrogasci, policajci, postari itd. LK prodaju ograniceni glasaci, socijalni slucajevi, alkoholicari, fizicki radnici, budale, malo njih ima pasos. Oni sto kupuju LK imaju spisak ko ima pasos. Ako se pojavi narkoman u 19h i kaze da je prodao LK postaru, svi ce da kazu narkoman laze, izgubio je LK. Partijski vojnici biraju ogranicene glasace koji nece doci na izbore. Postoje pojedinci koji uzmu pare i prevare partijske vojnike ali to je rijetko. Moj kum je uzeo prije izbora crep da pokrije kucu, obecao da glasa dps, glasao snp, prodao crep poslije izbora. To bilo prije 25 godina, nikad vise nije dobio nista. Ostali biraci sto su uzeli pare, dobiju naredjenje da ne izlaze na glasanje. Preko 90% onih sto uzmu pare ne glasaju ili neko drugi glasa umjesto njih. Cesto bude i 100% po birackom mjestu. Svaki glasac se posebno provjerava, mora neko da garantuje, sistem kontrolisu odbornici, doktori, nastavnici itd. Nizi partijski vojnici, vatrogasci ,postari itd, samo nose pare, sendvice, prevoze glasace ,prenose informacije. Moj otac je godinama bio politicar i odbornik, napustio politiku zbog kradje glasova. Otac mi je puno puta pricao da je veliki broj ljudi ukljucen u namjestanje izbora, moji rodjaci, kumovi, komsije itd.
    U suštini ne kupuju od svakog LK,već od onih koji nose manji rizik?
    PS pozdravi kuma,bez obzira koga je glasao

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk
    Last edited by joni; 22-03-23 at 22:28.

  33. #247
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,365
    Thanks Thanks Given 
    2,804
    Thanks Thanks Received 
    3,997
    Thanked in
    1,935 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    Tvoji poatovi su počeli da budu svi isti i baaaš loši.

    Sent from my SM-G998B using Tapatalk
    Aha. Ne sadrže ono tvoje čuveno "nemam kad sad pisati", "već više pua pojašnjeno" (a nije nikad) i ostalo.
    Nego dobro, u nedostatku argumenata daj što daš.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  34. #248
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,414
    Thanks Thanks Given 
    14,885
    Thanks Thanks Received 
    4,180
    Thanked in
    2,114 Posts

    Default

    Samo si potvrdio ono što sam rekao.

    Sent from my SM-G998B using Tapatalk

  35. #249
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    1,654
    Thanks Thanks Given 
    445
    Thanks Thanks Received 
    67
    Thanked in
    45 Posts

    Default

    Mislim da su ovi izbori kljuc da dps i df na parlamentarnim imaju ispod 50%... A eno najavise koaliciju 😊

  36. #250
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Budva
    Posts
    2,145
    Thanks Thanks Given 
    1,626
    Thanks Thanks Received 
    1,984
    Thanked in
    855 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by johnny bravo View Post
    Potpisujem sve iznešeno osim dijela vezanog za nadstranačke kandidate. Vjerujem da je ovo mnogo pošteniji pristup, a mislim i da ne bi napravilo nikakvu razliku u konačnom rezultatu. @kimmi je negdje pominjao Ljubišu Stankovića, ali da li bi glasao za njega? Naravno da ne. Imali smo i primjer Sanje Damjanović u Nikšiću, kada je CERN naučnica izgubila od mladog četnika wannabe sa dna kace. Kako to objasniti? Ona tehnički nije bila nadstanački kandidat, ali suština je da naše biračko tijelo nije reaktivno na takve taktike.



    Dok se bitka vodi u formatu ''DPS protiv svih'', taktika neće imati mjerljivo značajnog uticaja na ishod, tu i jeste bazična greška njihove percepcije: da mogu nešto da postignu taktičkim potezima u kampanji.
    Jer je kohezija unutar suparničkog bloka prečvrsta, i, dokle god je format bitke takav, mogu slobodno dubit na trepavice ishod se promijeniti neće.
    Odnosno, taj ishod je već unaprijed određen nepomjerljivošću strana, i biće nam poznat 2. aprila, koji god da je.
    Lično, mislim čak da je ishod određen godinama unazad, onog momenta kada je klero-nacionalni centar uspio da se onako lijepo artikulisano nasloni na enormno socijalno nezadovoljstvo naroda, i da ga integriše u sebe.
    Od tad imamo klero-nacionalnu grupaciju i socijalni bunt kao jednu, neodvojivu pojavu. Koja je, apsolutno ''sva protiv DPS-a'', i vezana za tu matricu najčvršće što može.

    Što znači da DPS-u nije trebala taktika, nego da promijeni format bitke. Jer ovu teško može dobit. Odnosno, trebala im je nova strategija.
    Odnosno, da se razbije kohezija na suprotnoj strani, i da se, potpuno opravdani socijalni bunt, kao jedna sasvim pozitivna i opravdana pojava, iščupa iz korpusa klero-nacionalnih tendencija, koje to nisu.

    Za mene je prvi korak ka tome morao biti nadstranački kandidat, jer bi se suprotnoj strani bilo mnogo teže unifikovati po identičnoj matrici protiv nje/njega.

    Možda najlakše na primjeru.

    U lajkovima mog posta na koji si odgovorio, imaš najmanje tri čoeka koji, po svemu što se ovđe vidi, dijele i tvoju i moju percepciju: Da je potrebno zaštiti suverenitet Crne Gore, jer je očito da se, i u ekonomskom, i u institucionalnom, i u sistemskom smislu, taj suverenitet rastače. Ili, preciznije rečeno, pretače neđe drugo.
    Što znači, imaš tri prirodno očekivana glasa u pravcu kandidata koji će zaštiti taj suverenitet.
    i imaš. na kraju, tri glasa za Milatovića, po svemu što mogu da vidim. Milatovića koji će upravo taj suverenitet ponajviše rastočit kroz pristup Otvornom Balkanu. Iako mu je trebalo po' ure i stotinak rečenica političkih stihoklepanja da se izjasni da je za njega
    Zašto je to tako? Zato što su, u krajnjem, protiv lopovluka i siromaštva, koji se u opštem narativu neraskidivo vežu za DPS, i to je prag tolerancije koji njih trojica prirodno neće preći.
    Da li bi to bilo tako da je, recimo, sa druge strane bila Tea Gorjanc, ili Ljubiša Stanković, ili neki drugi ljudi izrazito visokih kvaliteta koji, uz to, imaju i nesporno čisti bekgraund otpora crnoj strani lica DPS-a?
    Skoro bih se zakleo da bi Milatović u tom slučaju tu imao bar dva glasa manje.

    Dodatno uz sve ovo, stav da se od nadstranačkog kandidata odustalo jer, po ispitivanjima, ti ljudi su imali niži rejting... je opet ništa drugo nego poruka čiste nesigurnosti.
    Jer znaš da one glasače druge strane nećeš pomjerit, i suviše čvrsto su protiv tebe, tako da si time zapravo reko da u svoje nemaš povjerenja. Da će stat iza ideje za koju si ih pozvao da stanu.

    I tu dolazimo do još jedne mis-percepcije, za koju mi je neobično koliko je raširena.
    Da ovih 35% Đukanovića čini tradicionalno, lojalno tijelo DPS-a.
    A nije, jedan sasvim znatan broj tu čine glasači koji su na taj način reagovali na ove poslednje dvije i po godine osvježene vlasti. Prethodni apstinenti, ili u nekom ranijem vremenu odustali glasači DPS-a, pa čak i neki dio koji je 2020. glasao URU i DCG.
    Što znači da prostora za rast imaju, ali ne umiju nać put do njega.
    Što nas opet vraća na onaj dio o taktikama i strategiji.

    I, da ti ne ostanem dužan, naravno da bih glasao Ljubišu Stankovića, ipak je SP bila moja prva i najveća politička ljubav u životu Kojoj sam ostao vjeran dokle god je postojala.
    I, naravno da ću glasati Đukanovića u drugom krugu. Jer želim da ova i ovakva vlast koju imamo i koju ćemo, mislim, sasvim izvjesno i u budućnosti imati, što više ima naspram sebe kontra-balasta i kontra-teže.
    Last edited by Buva+gacce; 23-03-23 at 01:05.
    Si nada nos salva de la muerte, al menos que el amor nos salve de la vida.

  37. The Following User Says Thank You to Buva+gacce For This Useful Post:


Page 10 of 70 FirstFirst ... 678910111213142060 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Predsjednički izbori - 19.03.2023.
    By lucke91 in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 3929
    Last Post: 20-03-23, 15:42
  2. Predsjednički izbori u SAD
    By kimmi in forum Politika generalno
    Replies: 27
    Last Post: 06-07-20, 18:34
  3. Predsjednički izbori 2018
    By lucke91 in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 4071
    Last Post: 05-05-18, 17:18
  4. Srbija - predsjednički izbori 2017
    By chucknorris in forum Politika generalno
    Replies: 103
    Last Post: 09-04-17, 23:38
  5. Predsjednicki izbori 2008 - prvi krug
    By getaway blues in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 1689
    Last Post: 12-04-08, 15:15

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •