Page 22 of 70 FirstFirst ... 1218192021222324252632 ... LastLast
Results 526 to 550 of 1741

Thread: Predsjednički izbori - drugi krug - 02.04.2023.

  1. #526
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,824
    Thanks Thanks Given 
    833
    Thanks Thanks Received 
    793
    Thanked in
    533 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NetworkMaster View Post
    Nikad dosadniji izbori....

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk
    Istina. Pored toliko izbornih tema i tema za predsjednika oni se ufate tema koje normalnog građanina ne interesuju jer interesuju samo male duše, kriminalce, mafijaše, mafijaše u pokušaju itd.
    Ni ove na forum to ne zanima, ali shvatiše to kao nešto što im ide u prilog argumentaciji.

    A ne shvataju da svi shvatamo da njih to ne zanima, nego ih npr. zanimaju teme o Kosovu, Srbiji, srpskom svetu i slično. E kako li će se ponašat tokom utakmice CG vs Srbija bih baš volio da vidim

    Dakle što se tiče tema oko izbora i tema za predsjednika to DPS radi odlično i poentira tamo đe treba. Ovo što ovi rade je baš pogrešno i dao bih im čistu jedinicu.
    Love, peace and respect.

  2. The Following User Says Thank You to mneonly For This Useful Post:


  3. #527
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,279
    Thanks Thanks Given 
    423
    Thanks Thanks Received 
    2,623
    Thanked in
    1,277 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AdO_pG View Post
    Za jakova me lično zabolje briga,je li populista ili nije vidjecemo narednih godina jer će biti na vlasti,ako ispadne tako neće imati moj glas isto kao sto ga dritan neće imati jer nije ispunio obecanja koja je davao prije izbora.

    Mi moramo da shvatimo da je bitna smjenjivost vlasti,a ne da držimo neke po pola našeg života,a da to nisu zaslužili.
    Ovako bi trebalo da bude. Politicare treba tretirati kao zaposlene a ne kao poslodavce. Izborne kampanje su njihov razgovor za posao. Ako se pokazu da su tranje, treba ih zamijeniti cim pocnu da smrde.

    Ali da bi ovo bilo moguce, potrebna je gradjanski razvijena svijest i jake institucije, jer politicari konstantno pokusavaju da zarobe institucije i ucine da sistem i svi u njemu zavise od njih.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  4. #528
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,950
    Thanks Thanks Given 
    29
    Thanks Thanks Received 
    912
    Thanked in
    486 Posts

    Default

    Evo neko istrazivanje koje dodje do mene pokazuje da ce biti tijesno na vecu izlaznost :-)
    doslo vrjeme da se promijeni potpis :)

  5. #529
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,564
    Thanks Thanks Given 
    1,112
    Thanks Thanks Received 
    1,721
    Thanked in
    775 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    Ovako bi trebalo da bude. Politicare treba tretirati kao zaposlene a ne kao poslodavce. Izborne kampanje su njihov razgovor za posao. Ako se pokazu da su tranje, treba ih zamijeniti cim pocnu da smrde.

    Ali da bi ovo bilo moguce, potrebna je gradjanski razvijena svijest i jake institucije, jer politicari konstantno pokusavaju da zarobe institucije i ucine da sistem i svi u njemu zavise od njih.
    Slažem se.
    Narod treba da shvati da je to njihov posao,isto kao sto svako od nas ima svoj.

    O tome koliko su dobri u svom poslu zavisi njihov opstanak,ako su posteno radili jer ne mogu bas svi da se uvale u fotelje.

    odje ne računam one koji su za jedan ili dva mandata osigurali potomke.

    Nažalost,ne daje se uvijek šansa kvalitetnim ljudima,kao recimo Periću iz preokreta.
    Navikli su nas da biramo izmedju jednih i drugih kao sto su i sad htjeli onim intervjuom u hiltonu,ali srecom narod se više opametio.

    Ne bih se složio s tim da je jakov samo” manje zlo”,odje se radi o rušenju višedecenijskog zla,siromaštva,podjela i zaglupljivanja naroda izmedju ostalog,mislim da ćeš se makar sa ovim zadnjim sloziti,vidim da si pametan covjek.

    Odje se više ne radi o borbi za crnu goru,iako bi oni voljeli da makar još ovaj put to bude u fokusu.
    Usput,da li njihovi glasaci stvarno misle da djukanovica boli briga za crnu goru,crnogorsku pravoslavnu crkvu,crnogorski nacionalni identitet itd.

    Bas naivno očekivati od covjeka koji u životu cijeni samo ono materijalno,za to smo imali slavka perovića i njegove časne liberale,koje je isti taj velji crnogorac djukanovic progonio kad mu je to odgovaralo.

    Dajte ljudi,zivjece se i bez Mila,pomirite se sa tim,biće crne gore i bez njega. I to bolje i ljepše


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  6. #530
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    6,751
    Thanks Thanks Given 
    2,647
    Thanks Thanks Received 
    2,520
    Thanked in
    1,427 Posts

    Default

    potrebni su mudri ljudi a ne kvalitetni, kvalitetan je radnik a mudar vođa

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk

  7. #531
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,564
    Thanks Thanks Given 
    1,112
    Thanks Thanks Received 
    1,721
    Thanked in
    775 Posts

    Default

    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...ervoar-glasova

    Pročitate ovu izjavu i uporedite sa kandidatom koji pominje neke rezervoare podrske koje će da dovuče iz evrope ili amerike,time sto će im platiti karte ili će kao i uvijek otkupljivati licne karte.

    Pa da ničega drugoga nije,a ima ga dosta,zar jedan normalan covjek treba da glasa takvog? Težimo li cojstvu ili fukarluku Crnogorci?


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  8. The Following User Says Thank You to AdO_pG For This Useful Post:


  9. #532
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,227
    Thanks Thanks Given 
    2,762
    Thanks Thanks Received 
    4,539
    Thanked in
    2,403 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mneonly View Post
    Ufatili ste se samo onog lošeg, a dobro ne pominjete. Možda zato što ono što je dobro vama je loše? Onda vas razumijem. Pa ćete to što je nama dobro, a vama loše pokušati da zamijenite tako što ćete dovesti ono što je vama dobro, a nama loše.
    Ja te razumijem, srece mi.

    Vecina tog DPS glasackog tijela su ljudi koji su navikli da parazitiraju u trulom sistemu i to je njima dobro. Nije to samo DPS, da se razumijemo ali je eto najaktuelniji Milo/DPS trenutno pa se zanemaruje sto je radio i sto bi radio SD i ostali sateliti koji su nerijetko jos gori paraziti od samog DPS-a iako je to ista kasta ljudi, samo se napravi racunica da imaju vise sanse da se okoriste pod plastom drugih boja, nista vise od toga.

    Meni pak, kao potpuno slobodnom co'eku koji ni Milu ni partiji ni nikome ne duguje apsolutno NISTA, to NIJE dobro. Ja ne zelim da zivim u trulom sistemu korupcije, nepotizma i kriminala. Ja ne zelim da su mi sve institucije zarobljene i da policija vrsi torturu nad obicnim gradjanima dok sudstvo stavlja maramu preko ociju da ne vidi nista. Ja to definitivno smatram LOSIM a to sto je takav sistem tebi i drugima "dobar" to je vec neki mnogo dublji (da ne kazem Stokholmski) problem (da ne kazem sindrom).
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  10. The Following 9 Users Say Thank You to Fidel Castro For This Useful Post:


  11. #533
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Dark side of the Moon (81000)
    Posts
    4,818
    Thanks Thanks Given 
    1,658
    Thanks Thanks Received 
    2,045
    Thanked in
    840 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mneonly View Post

    Ufatili ste se samo onog lošeg, a dobro ne pominjete. Možda zato što ono što je dobro vama je loše? Onda vas razumijem. Pa ćete to što je nama dobro, a vama loše pokušati da zamijenite tako što ćete dovesti ono što je vama dobro, a nama loše.
    Ja kao glasač nisam tu da hvalim već da kritikujem da bi bilo bolje. A nek ih hvale kući i oni koji misle da će magare (a vlast treba tako gledat) da se pomjeri sa mjesta od hvale, a ne od pruta.

    Kao što sam rekao ova situacija je izuzetak u smislu kritike “reformskih snaga” jer opasnost od DPSa je prevelika da bi se prethodno receno primjenjuvalo na sve aktere na politickoj sceni. Mozda moze da se prica o mojoj percepciji rizika al tu nema pomoci.


    Sent आत्मनः
    "Vidiš li: svet pun sebe grca -
    Očiju punih, prazna srca."

  12. The Following User Says Thank You to Caesar For This Useful Post:


  13. #534
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Botswana
    Posts
    1,738
    Thanks Thanks Given 
    250
    Thanks Thanks Received 
    248
    Thanked in
    144 Posts

    Default

    https://www.vijesti.me/vijesti/crna-...adasnjeg-spbok

    Jos jedan podsjetnik da se ljudi slucajno ne zeznu pa glasaju broj 1.

  14. #535
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,279
    Thanks Thanks Given 
    423
    Thanks Thanks Received 
    2,623
    Thanked in
    1,277 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AdO_pG View Post
    Ne bih se složio s tim da je jakov samo” manje zlo”,odje se radi o rušenju višedecenijskog zla,siromaštva,podjela i zaglupljivanja naroda izmedju ostalog,mislim da ćeš se makar sa ovim zadnjim sloziti,vidim da si pametan covjek.
    Ipak je samo manje zlo. Momak od kad se vratio iz inostranstva bukvalno je trazio partiju koja ce mu omoguciti da se sto prije probije na vrh politike. Provjerena informacija. U politici je zbog licnih ambicija i licnog interesa. A ubrzo cete se i sami uvjeriti. Zato je vazno da narod shvati vec jednom kakvi su politicari ljudi. To su mahom sociopate i narcisi koji ce vam reci sve sto zelite da cujete. Ne zalijecite se opet. Ne treba narod da zavoli jos jednog politicara i kace mu sliku kao sto su Mila zavoljeli. Politicare treba u potpunosti da dozivljavamo kao zaposlene kojima treba dati otkaz vec na sledecim izborima ako ne budu radili kako treba.
    Last edited by VanjaTheMan; 26-03-23 at 11:40.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  15. #536
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,824
    Thanks Thanks Given 
    833
    Thanks Thanks Received 
    793
    Thanked in
    533 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Ja te razumijem, srece mi.

    Vecina tog DPS glasackog tijela su ljudi koji su navikli da parazitiraju u trulom sistemu i to je njima dobro. Nije to samo DPS, da se razumijemo ali je eto najaktuelniji Milo/DPS trenutno pa se zanemaruje sto je radio i sto bi radio SD i ostali sateliti koji su nerijetko jos gori paraziti od samog DPS-a iako je to ista kasta ljudi, samo se napravi racunica da imaju vise sanse da se okoriste pod plastom drugih boja, nista vise od toga.

    Meni pak, kao potpuno slobodnom co'eku koji ni Milu ni partiji ni nikome ne duguje apsolutno NISTA, to NIJE dobro. Ja ne zelim da zivim u trulom sistemu korupcije, nepotizma i kriminala. Ja ne zelim da su mi sve institucije zarobljene i da policija vrsi torturu nad obicnim gradjanima dok sudstvo stavlja maramu preko ociju da ne vidi nista. Ja to definitivno smatram LOSIM a to sto je takav sistem tebi i drugima "dobar" to je vec neki mnogo dublji (da ne kazem Stokholmski) problem (da ne kazem sindrom).
    Smatraš li da sa ovom većinom od 30. avgusta imamo nastavak korupcije, nepotizma i kriminala?

    Ja bih rekao da je vrlo moguće da nije samo nastavak nego i pojačano prisustvo svega toga. Korupcija, nepotizam i kriminal. Najviše opipljiv nepotizam, a onda ovo ostalo. Pa onda dođe Caesar sa pričom da će da kritikuje, a još nijednom to nije uradio.

    Ja sam vjerovanja da to ovđe nikada nećemo iskorijeniti i da se samo zavaravamo. Ovđe je svima njima to takoreći u genima.

    Dođu drugi, treći, četvrti uvijek će isto raditi. Nema tu sreće. Svi će oni uvijek biti korumpirani. Jedinu tu neku iskrenost sam vidio kod pokojnog Željka Šturanovića.

    Zato sam ja okrenut jedinoj stvari koja može promijeniti sve to, a to je EU. Ni Amerika, ni Rusija, ni Kina, samo EU kao jedino izlazno rješenje svih građana za ne daj Bože - ukoliko se neko čudo ne desi pa sve bude normalno, ali ja ne vjerujem u to.
    Last edited by mneonly; 26-03-23 at 11:58.
    Love, peace and respect.

  16. #537
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,564
    Thanks Thanks Given 
    1,112
    Thanks Thanks Received 
    1,721
    Thanked in
    775 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    Ipak je samo manje zlo. Momak od kad se vratio iz inostranstva bukvalno je trazio partiju koja ce mu omoguciti da se sto prije probije na vrh politike. Provjerena informacija. U politici je zbog licnih ambicija i licnog interesa. A ubrzo cete se i sami uvjeriti. Zato je vazno da narod shvati vec jednom kakvi su politicari ljudi. To su mahom sociopate i narcisi koji ce vam reci sve sto zelite da cujete. Ne zalijecite se opet. Ne treba narod da zavoli jos jednog politicara i kace mu sliku kao sto su Mila zavoljeli. Politicare treba u potpunosti da dozivljavamo kao zaposlene kojima treba dati otkaz vec na sledecim izborima ako ne budu radili kako treba.
    Svjestan sam toga Vanja.
    Ne padam ja na onu priču da su se oni vratili da bi mi ostali,mislim da sam i na forumu nedje to prokomentarisao.

    Ne gajim iluzije da je bilo ko od njih tu iskljucivo tu radi naroda,pa opet bilo bi nenormalno očekivati da je meni preci interes drugih od svojeg.
    Od njih očekujem za pocetak da rade posteno,i ne samo od njih nego se nadam da će lopovluk biti kažnjavan u budućnosti,imace tu platu koja je veća od prosjecne crnogorske za 3,4,5 ili koliko već puta i mislim da za jednog normalnog covjeka sasvim dovoljna za komforan život.opet,za covjeka koji ne gleda samo materijalne stvari kao ovi sto su bili na vlasti do skoro.

    Meni se dritan upravo zgadio velikim dijelom zbog toga sto je on htio da bude glavni,često kažem da smatram da ima najbolje namjere da ovu drzavu učini boljom i da radi za interes naroda,ali je morao da uvazi to da njegova partija nema veliku podršku kod naroda i kad mu je izglasano nepovjerenje da se batali posla,ali kao sto vidimo nece do zadnjeg trenutka odustati,svjestan sam da on živi svoj san trenutno ali uskoro će morati da se probudi


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  17. #538
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mneonly View Post
    Smatraš li da sa ovom većinom od 30. avgusta imamo nastavak korupcije, nepotizma i kriminala?

    Ja bih rekao da je vrlo moguće da nije samo nastavak nego i pojačano prisustvo svega toga. Korupcija, nepotizam i kriminal. Najviše opipljiv nepotizam, a onda ovo ostalo. Pa onda dođe Caesar sa pričom da će da kritikuje, a još nijednom to nije uradio.

    Ja sam vjerovanja da to ovđe nikada nećemo iskorijeniti i da se samo zavaravamo. Ovđe je svima njima to takoreći u genima.

    Dođu drugi, treći, četvrti uvijek će isto raditi. Nema tu sreće.

    Zato sam ja okrenut jedinoj stvari koja može promijeniti sve to, a to je EU. Ni Amerika, ni Rusija, ni Kina, samo EU kao jedino izlazno rješenje svih građana za ne daj Bože - ukoliko se neko čudo ne desi pa sve bude normalno, ali ja ne vjerujem u to.
    Ođe si među rijetkima koji je ostao vjeran rigidnom sistemu. Bukvalno je 90% forumaša bilo za promjene, nisu se brukali da dokazuju lojalnost bilo kome, a to znači da su SLOBODNI ljudi, osobe sa kičmom. Kakve ti dugove vraćaš, samo ti znaš.

  18. #539
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    690
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    107
    Thanked in
    62 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    Momak od kad se vratio iz inostranstva bukvalno je trazio partiju koja ce mu omoguciti da se sto prije probije na vrh politike. Provjerena informacija.
    Ovo je provjereno netacno.

  19. #540
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,824
    Thanks Thanks Given 
    833
    Thanks Thanks Received 
    793
    Thanked in
    533 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Ođe si među rijetkima koji je ostao vjeran rigidnom sistemu. Bukvalno je 90% forumaša bilo za promjene, nisu se brukali da dokazuju lojalnost bilo kome, a to znači da su SLOBODNI ljudi, osobe sa kičmom. Kakve ti dugove vraćaš, samo ti znaš.
    1. Ovđe je pola foruma banovano i ostavili samo odjeljenje treće tri.

    2. O čemu ti pričaš?

    Ovđe sam kumio i molio da se glasa protiv DPSa, razvaljivao lucketa i slične. Tada je bio okay momenat za to jer to je trebalo da se odradi sa SDPom kao partijom koja je tada mogla da obuzda budaletine nacionalističke.
    Onda se desilo upravo to, ali u potpuno drugom političkom ambijantu, atmosferi, svjetskim da kažem podešavanjima, naklonu i tako dalje. I onda se desila Ura sa onim #nećeuradat kao jedna baš nejaka partija koja nije mogla to da obuzda.

    U ovom ambijentu ću podržati Mila jer sam vjerovanja da može promijeniti i ispraviti stvari koje su bile loše. Jer to loše je mnogo bolje od lošeg na drugoj strani. Crnoj Gori to ne treba.

    Samo CG interes i samo EU. Nikakve priče o crkvama, otvorenom Balkanu, srpskom svetu, Kosovu i slično. To treba na dugme da gasimo, ali rekoh ti već to su teme koje tebe interesuju da se ne zezamo.

    Razumiješ li da sam ja uvijek u opoziciji? Meni je najlakše bilo da se priključim new age trendu pa i da zakačim neku poziciju, ali neću to da radim pogotovo ne sa onima koji će da slušaju i sprovode interese i odluke neke druge države.

    Eto toliko za sada.
    Last edited by mneonly; 26-03-23 at 12:11.
    Love, peace and respect.

  20. #541
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    309
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    57
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Pobjeda tvrdi da je imala uvid u "non-paper" Vučićeve Srpske napredne stranke o izborima.
    https://www.pobjeda.me/clanak/vucice...t-u-crnoj-gori

  21. #542
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,391
    Thanks Thanks Given 
    5,523
    Thanks Thanks Received 
    4,939
    Thanked in
    2,067 Posts

    Default

    SDP je vazda bio protiv partijskog zaposljavanja, nepotizma i korupcije.
    Da je srece, sve partije su trebale da idu njihovim stopama.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  22. #543
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,139
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,402
    Thanked in
    2,972 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bigic View Post
    Pobjeda tvrdi da je imala uvid u "non-paper" Vučićeve Srpske napredne stranke o izborima.
    https://www.pobjeda.me/clanak/vucice...t-u-crnoj-gori
    Privatna Pobjeda bez centra državi (dakle nama građanima) koristi 8 godina državnu imovinu.

    https://www.rtcg.me/vijesti/drustvo/...-imovinu-.html

    Zna Draško odlično da nije bilo baš džabe, već tu uslugu plaća svo ovo vrijeme ovakvim i sličnim spinovima.

    Veli nonpaper SNSa... sprdnje ove.

    Al dobro neka ih još ovih 7 dana neka se


    Last edited by kimmi; 26-03-23 at 12:20.

  23. The Following 2 Users Say Thank You to kimmi For This Useful Post:


  24. #544
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mneonly View Post
    1. Ovđe je pola foruma banovano i ostavili samo odjeljenje treće tri.

    2. O čemu ti pričaš?

    Ovđe sam kumio i molio da se glasa protiv DPSa, razvaljivao lucketa i slične. Tada je bio okay momenat za to jer to je trebalo da se odradi sa SDPom kao partijom koja je tada mogla da obuzda budaletine nacionalističke.
    Onda se desilo upravo to, ali u potpuno drugom političkom ambijantu, atmosferi, svjetskim da kažem podešavanjima, naklonu i tako dalje. I onda se desila Ura sa onim #nećeuradat kao jedna baš nejaka partija koja nije mogla to da obuzda.

    U ovom ambijentu ću podržati Mila jer sam vjerovanja da može promijeniti i ispraviti stvari koje su bile loše. Jer to loše je mnogo bolje od lošeg na drugoj strani. Crnoj Gori to ne treba.

    Samo CG interes i samo EU. Nikakve priče o crkvama, otvorenom Balkanu, srpskom svetu, Kosovu i slično. To treba na dugme da gasimo, ali rekoh ti već to su teme koje tebe interesuju da se ne zezamo.

    Razumiješ li da sam ja uvijek u opoziciji? Meni je najlakše bilo da se priključim new age trendu pa i da zakačim neku poziciju, ali neću to da radim pogotovo ne sa onima koji će da slušaju i sprovode interese i odluke neke druge države.

    Eto toliko za sada.
    A neka čoče, što se činjelo nekad tek sa banovanjem, bilo je "lijepo" doći istomišljenicima da se linjaju ođe, a mnogi su baš kasno uvidjeli da je vrag odnio šalu...
    Nego, reče li ti to da si ti molio i kumio da se glasa protiv DPS-a?

    Ahahahahaha. E čuš u ovom ambijentu ću veli glasat Mila. Pa što se nama žališ?

  25. #545
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,824
    Thanks Thanks Given 
    833
    Thanks Thanks Received 
    793
    Thanked in
    533 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bigic View Post
    Pobjeda tvrdi da je imala uvid u "non-paper" Vučićeve Srpske napredne stranke o izborima.
    https://www.pobjeda.me/clanak/vucice...t-u-crnoj-gori
    Obavezno pročitati sve.

    Samo onaj koji sve to zna, ali namjerno preskače i ćuti "neće" da vidi šta se dešava sa državom.

    Quote Originally Posted by Director View Post
    A neka čoče, što se činjelo nekad tek sa banovanjem, bilo je "lijepo" doći istomišljenicima da se linjaju ođe, a mnogi su baš kasno uvidjeli da je vrag odnio šalu...
    Nego, reče li ti to da si ti molio i kumio da se glasa protiv DPS-a?

    Ahahahahaha. E čuš u ovom ambijentu ću veli glasat Mila. Pa što se nama žališ?
    Od mene je poteklo ono ako ne izađeš glasaš za Mila pa ti vidi...

    Bgmi si mi tada lajkovao svaki post nego ajde sad.

    P.S. Nego ajde pitaj šta su kimmiju obećali




    Last edited by mneonly; 26-03-23 at 12:27.
    Love, peace and respect.

  26. #546
    Join Date
    Nov 2013
    Location
    titograd
    Posts
    3,661
    Thanks Thanks Given 
    2,680
    Thanks Thanks Received 
    1,068
    Thanked in
    500 Posts

    Default

    Ada čuš, čim draško djuranović ima uvid sve ti je to istina

    Послато са SM-F926B помоћу Тапатока
    Tebe mi je žao a za mene me duša boli

  27. The Following 6 Users Say Thank You to aleksa111111 For This Useful Post:


  28. #547
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,359
    Thanks Thanks Given 
    1,337
    Thanks Thanks Received 
    1,470
    Thanked in
    595 Posts

    Default

    Od mene je veli poteklo...
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  29. The Following 8 Users Say Thank You to ^izzy^ For This Useful Post:


  30. #548
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    690
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    107
    Thanked in
    62 Posts

    Default

    Razvaljivo veli lucketa i njemu slicne...

  31. The Following User Says Thank You to Rigodo For This Useful Post:


  32. #549
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,824
    Thanks Thanks Given 
    833
    Thanks Thanks Received 
    793
    Thanked in
    533 Posts

    Default

    E to vam je tako bilo, nego ajde. To bi kimmi mogao da vam potvrdi jer je i on tada bio aktivan sa Pozitivnom čini mi se. I ja zaboravljam, a ne vi takve stvari.
    Ali mi se sviđa kako je treće tri uigrano. Bravo.

    Nego, šta su vam obećali, koliko košta prelet? Šta kažu?

    Love, peace and respect.

  33. #550
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,227
    Thanks Thanks Given 
    2,762
    Thanks Thanks Received 
    4,539
    Thanked in
    2,403 Posts

    Default

    E zamisli koliko je lako nalozit' ljude bez grama mozga da postavis 2 dokumenta, dodas blur da se ne vidi nista sa njih i to plasiras kao relevantno.

    Ja zaista zalim koliko nam je niska granica inteligencije i kriticke misli uopste. U sve se odma povjeruje a to gledamo vec duze vrijeme.. od laznih izjava preko ispravljenih teksotva pa do "procurelih dokumenata".

    N'o... neki za bolje i nisu, ocigledno.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  34. The Following 13 Users Say Thank You to Fidel Castro For This Useful Post:


Page 22 of 70 FirstFirst ... 1218192021222324252632 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Predsjednički izbori - 19.03.2023.
    By lucke91 in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 3929
    Last Post: 20-03-23, 15:42
  2. Predsjednički izbori u SAD
    By kimmi in forum Politika generalno
    Replies: 27
    Last Post: 06-07-20, 18:34
  3. Predsjednički izbori 2018
    By lucke91 in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 4071
    Last Post: 05-05-18, 17:18
  4. Srbija - predsjednički izbori 2017
    By chucknorris in forum Politika generalno
    Replies: 103
    Last Post: 09-04-17, 23:38
  5. Predsjednicki izbori 2008 - prvi krug
    By getaway blues in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 1689
    Last Post: 12-04-08, 15:15

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •