Page 18 of 70 FirstFirst ... 81415161718192021222868 ... LastLast
Results 426 to 450 of 1741

Thread: Predsjednički izbori - drugi krug - 02.04.2023.

  1. #426
    Join Date
    Apr 2016
    Location
    Nebula
    Posts
    444
    Thanks Thanks Given 
    194
    Thanks Thanks Received 
    100
    Thanked in
    51 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Caesar View Post
    JA SE PREPORUČUJEM UČINCIMA, A NE PRIČOM

    NE BJEŽIM OD ODGOVORNOSTI ZA SLABOSTI VLASTI KOJE SAM PREDVODIO, ALI SAM U STANJU I DA IH OTKLONIM


    https://m.cdm.me/politika/dukanovic-...-a-ne-kredita/


    Sent आत्मनः

    Znaci,priznaje nepocinstva,samo njegovi glasačlci ne vjeruju u to ni kad on sam prizna,nego zatvaraju oci?
    Ali najjaci jedan komentar na vijest

    "Za one plate koje ste vi davali stvarno nijesu trebali krediti."



    Quote Originally Posted by Buva+gacce View Post
    I ja mislim da mu bilo koja dijaspora, pa da država Luksemburg sav dođe da glasa, ne može donijet dovoljno. No mi je zanimljivo, imaš li isto takvo mišljenje i o onim autobusima i vozovima dvojnih glasača sa shjeverno-komšijske strane, ili oni idu pod neku drugu mjeru?
    I, treba li onda recimo Mandića i Spajića da poćeramo sa birališta kad ono dođu da se slikaju?

    Ja nikad ne vidjeh ovu anti-dps stranu da poziva dijasporu na glasanje,ni ove po EU,ni ove kod sjevernih ili zapadnih komsija.
    Dok evo sad je jeka i plac (bukvalno) ove dps strane da dijaspora dodje da spasi drzavu e je ponijese (bukvalno)
    Last edited by LazarusNk; 24-03-23 at 22:36.

  2. #427
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Budva
    Posts
    2,145
    Thanks Thanks Given 
    1,626
    Thanks Thanks Received 
    1,984
    Thanked in
    855 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Ja sam puno čuo o tim autobusima, ali policija, čak ni u ona DPS vremena, nikad nije registrovala povećani prelazak granice sa te strane oko izbora. A tu statistiku makar nije teško izvesti.

    Ako ikad bude isti ću odnos imati. Sad-zasad samo jedna strana dovozi glasače na buljuke preko granice. I to sve ljude "koji su svoju sudbinu vezali za drugu državu".
    Pomenuh ti neđe, a i opet ću, ''čuh'', ''ne čuh'' i ''koliko čujem''... nisu argumenti.

    Pretpostavljam onda da si ''ne-čuo'' one audio zapise ko u koji autobus može da stane, kome imaju da plate put a kome neće, i tako to ostalo.

    Policija nikad nije javno brojila prelaske, ali bogami jes napravila onaj skandal, one tamo godine, kad pozaustavlja one neke autobuse po granici, pa se digla kuka i motika da ih brani. Pretpostavljam da je i to išlo u kategoriju ''ne-čuh''.

    Naročito pretpostavljam da si ''ne-čuh'' i da, od sedam jedva sabranih početnih kandidata za preshjednika na ove izbore, dva nemaju zakonito biračko pravo. Odnosno, blizu 30%

    Ja, vidiš, skroz suprotno od tebe:
    Dokle god su nam zakoni kakvi jesu, i dokle god MUP CG te zakone ne ebe 2% no pita taj narod koje im se danas državljanstvo oće, i dokle god nam je birački spisak taman ko i MUP, i jedni i drugi i treći i dvaestreći i SVI TAKVI imaju pravo da glasaju.

    A, komplet ta strana što je ovako masovno i bučno zastupljena ovđe, i što su joj usta svako malo puna fašizma, zbilja bi trebalo da priuči da je branit bilo kome da glasa, a ko na to ima pravo, ama baš najčistiji oblik istog.
    Last edited by Buva+gacce; 24-03-23 at 22:47.
    Si nada nos salva de la muerte, al menos que el amor nos salve de la vida.

  3. #428
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,409
    Thanks Thanks Given 
    70
    Thanks Thanks Received 
    872
    Thanked in
    517 Posts

    Default

    Milo sa sve draginjinim glasovima na ovu izlaznost ima minus od 75.000 glasova. Neka eto 15.000 odluci da ne glasa jakova iz bilo kog razloga, ostaje mu 60.000 glasova plusa. Nema te dijaspore i rezervoara koji to mogu nadoknadit.

    Takodje nadam se da ce jakov imati par procenata i od ljudi koji prvi krug nisu izasli a u drugi hoce.
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  4. #429
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,138
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,400
    Thanked in
    2,971 Posts

    Default

    Ok ljudi...sad sam dobio info.
    Ozbiljna afera za Jakova se sprema.

    Biće zafrknuto baš.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  5. The Following User Says Thank You to kimmi For This Useful Post:


  6. #430
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,359
    Thanks Thanks Given 
    1,337
    Thanks Thanks Received 
    1,470
    Thanked in
    595 Posts

    Default

    ^ da nije gej?
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  7. #431
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,138
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,400
    Thanked in
    2,971 Posts

    Default

    Nije gay...

    Kažu da nije dao da se prepisuje od njega na fakultetu


    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  8. The Following 10 Users Say Thank You to kimmi For This Useful Post:


  9. #432
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Buva+gacce View Post
    ...i jedni i drugi i treći i dvaestreći i SVI TAKVI imaju pravo da glasaju...
    Ja se potpuno slažem sa tobom. Imaju pravo. A isto tako i mediji imaju pravo da o njihovom dolasku o trošku jedne partije izvještavaju. Valjda se ta partija i ti ljudi tog dolaženja ne stide. A i javnost ima pravo da o tome zna i da na to reaguje, poneko i glasanjem kad nije mislio da glasa.

  10. #433
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,338
    Thanks Thanks Given 
    14,755
    Thanks Thanks Received 
    4,095
    Thanked in
    2,074 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Nisi nikad cuo ni ispred kojih kafana su bili organizovani polasci iz Beograda? A ja sve mislio kako si ti obavijesten covjek.
    Kako današnje vrijeme računamo kao digitalno doba siguran sam da onda ima i dokaza/video zapisa o stvarima koje navodiš? Jer za ovu drugu stranu ima. I video zapisa i dokaza koliko hoćeš. Moguće da nisam naišao na nešto tako ali bih bio zahvalan da me uputite na tako nešto.

    Sent from my SM-G998B using Tapatalk

  11. #434
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,391
    Thanks Thanks Given 
    5,523
    Thanks Thanks Received 
    4,939
    Thanked in
    2,067 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^izzy^ View Post
    ^ da nije gej?
    Naravno da je gej, zato i bije zenu.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  12. #435
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Glasanje dijaspore u ambasadama je uobicajena praksa u mnogim zemljama. Koliko znam, niko od tog ne pravi problem. Da li bio problem ako bi Crna Gora uradila tako nesto?

    Za organizovane dolaske iz Srbije, sjecam se da je to radjeno u vrijeme referenduma, kad su bili organizovani besplatni autobusi i vozovi. Nakon toga se nesto ne sjecam. Bilo je ulaska novca za kampanju, posebno za DF. Medijska podrska je nesto posebno.

    Milu nece pomoci dijaspora, par stotina ljudi koji ce doci da glasa nece promijeniti stanje. Referendum je bio nesto drugo, jer se glasalo za sopstvenu drzavu, pa je i dolazak iz dijaspore bio masovan. Mnogi koji su bili za nezavisnost nemaju volju da glasaju Mila. Dosta onih koji su bili za Crnu Goru ne podrzava Mila i smatra ga odgovornim za unistavanje Crne Gore. Tu ubrajam i sebe, a sigurno nijesam sam. Uostalom, i Milatovic kaze da je glasao za nezavisnost. Realno, Milo nema sansi u drugom krugu. Veca pomoc od dijaspore moze biti neizlaznost pristalica DF i Demokrata, uprkos formalnom pozivu lidera tih partija da se glasa za Milatovica. Mislim da se dobar dio tih galasaca nece odazvati tim pozivima. Imamo primjera i na ovom forumu ljudi koji podrzavaju DF koji kazu da nece glasati u drugom krugu. No i to ce biti nebitno kad je rijec o konacnom ishodu. Samo je pitanje s kojim procentom ce Milo izgubiti.

    Milo dosta je bilo

  13. The Following 2 Users Say Thank You to Ostoja For This Useful Post:


  14. #436
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,391
    Thanks Thanks Given 
    5,523
    Thanks Thanks Received 
    4,939
    Thanked in
    2,067 Posts

    Default

    Koliko se DPS preracunao najvise govori da je pred prvi krug bila debata Mila i Andrije. I sad, kad gori tlo pod nogama grabe svaki moguci nacin da se odrze u zivotu.

    Sto se mene tice, o Milatovicu, Spajicu i kompletnom ES nemam neko pozitivno misljenje, u rangu su mi Demokrata, a za Demokrate se vazda govorilo DPS 2.0. Ali... Iako sam bio apstinent u prvom krugu, glasacu za Milatovica, zato sto pad Mila znaci i konacni raspad DPS-a.
    Nadam se da ce i ostali apstinenti biti razumni kao ja
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  15. The Following 8 Users Say Thank You to Antares For This Useful Post:


  16. #437
    Join Date
    May 2018
    Posts
    2,110
    Thanks Thanks Given 
    248
    Thanks Thanks Received 
    858
    Thanked in
    443 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Antares View Post
    Koliko se DPS preracunao najvise govori da je pred prvi krug bila debata Mila i Andrije. I sad, kad gori tlo pod nogama grabe svaki moguci nacin da se odrze u zivotu.

    Sto se mene tice, o Milatovicu, Spajicu i kompletnom ES nemam neko pozitivno misljenje, u rangu su mi Demokrata, a za Demokrate se vazda govorilo DPS 2.0. Ali... Iako sam bio apstinent u prvom krugu, glasacu za Milatovica, zato sto pad Mila znaci i konacni raspad DPS-a.
    Nadam se da ce i ostali apstinenti biti razumni kao ja
    Slazem se, medjutim mislim da ih treba pogurati sada kao onomad Demokrate. U slucaju da budu radili isto sto i Demokrate(trpaju po institucija svoje kao maniti) zavrsice na 10% kao i Demokrate i to je to, onda ce doci neko novi i sve tako dok se ne rascisti sve

  17. The Following 5 Users Say Thank You to JigSaw For This Useful Post:


  18. #438
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,776
    Thanks Thanks Given 
    1,483
    Thanks Thanks Received 
    4,930
    Thanked in
    2,311 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Antares View Post
    Koliko se DPS preracunao najvise govori da je pred prvi krug bila debata Mila i Andrije. I sad, kad gori tlo pod nogama grabe svaki moguci nacin da se odrze u zivotu.

    Sto se mene tice, o Milatovicu, Spajicu i kompletnom ES nemam neko pozitivno misljenje, u rangu su mi Demokrata, a za Demokrate se vazda govorilo DPS 2.0. Ali... Iako sam bio apstinent u prvom krugu, glasacu za Milatovica, zato sto pad Mila znaci i konacni raspad DPS-a.
    Nadam se da ce i ostali apstinenti biti razumni kao ja
    Jakov jeste favorit, ali ne mora značiti da će pobjediti u drugom krugu. Ako se poklopi nekoliko situacija (teško, ali ne i nemoguće) onda Milo može da uknjiži pobjedu. Evo koje su to situacije:
    1. Ona o kojoj sam pisao, a odnosi se na ,,rezervoar glasova”
    Quote Originally Posted by wulfy View Post
    Gdje je taj čuveni ,,rezervoar glasova”?
    1. Dijaspora, svakako su sve prognoze govorile da će Milo u drugi krug, samim tim bilo bi preskupo dva puta u 14 dana platiti kartu do CG (i nazad).
    2. Nije nešto puno, ali u onoj brojci koja je ,,posuđena” Mandiću takođe ima neki procenat.
    3. Oni koji iz nekog razloga nisu izašli u prvi krug (a mogli su) čime su sebi digli cjenu, odnosno izlaze sada u drugom krugu za konkretne usluge.
    4. Glasovi koji su u prvom krugu dodeljeni Draginji ili Jodžiru.
    Koliki je ovaj rezervoar sveukupno ,,vile znaju”. Osim tog ,,rezervoara glasova” ide se i na taktiku da se Jakov ogadi nekim glasačima (iz ovog ili onog razloga, uglavnom se ide na nacionalne teme, od toga da će izdati crnogorce do toga da će izdati srbe, da će… ma šta već ,,pali”).

    Sent from my iPhone using Tapatalk
    2. Glasači koji su suprotnost vama (a biće ih, znam ih nekoliko), a to su oni koji su izašli u prvom krugu da glasaju PROTIV Mila i Andrije, a u drugom krugu neće izaći jer je to već glas ZA Jakova (a isti je, iz mnogo razloga loš izbor).

    3. Glasači koji misle da je pobjeda Jakova ,,gotova stvar” pa se ne moraju zamarati time da izlaze na izbore (nedjelja, još ako bude lijep sunčan dan, može produktivnije da se iskoristi).

    4. Oni koji će izaći jer moraju (partijski aktivisti), ali će u znak protesta napraviti nevažeći listić. Veći broj nevažećih listića će ipak biti od onih koji ne žele da glasaju niti za jednog kandidata, ali iz raznih razloga izlaze na izbore uvijek.

    5. Bojkot od strane ostrašćenih srpskih glasača (a koji su izašli u prvom krugu) jer je Jakov prevara za ,,srpski svet”.

    6. Izlazak na izbore onih kojima je Milo gadan kao kandidat, ali povjeruju da je on jedina brana od ,,srpskog sveta” koji predstavlja Jakov (a podrazumjeva se da ova skupina nije izašla u prvom krugu).

    Postavlja se pitanje koliki je broj u ovih šest tačaka koje sam nabrojao. Jedna, koliko god velika brojka bila, nije dovoljna za Milovo pobjedu, ali ako se iskombunuju svih šest tačaka… teško, ali ne i nemoguće.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  19. The Following 4 Users Say Thank You to wulfy For This Useful Post:


  20. #439
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,796
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,316
    Thanked in
    2,168 Posts

    Default

    Zbog ovoga pod tačkom 3 Tadić je u Srbiji izgubio vlast i širom otvorio vrata boleštini od sns-a.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  21. #440
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,950
    Thanks Thanks Given 
    29
    Thanks Thanks Received 
    912
    Thanked in
    486 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by wulfy View Post
    Jakov jeste favorit, ali ne mora značiti da će pobjediti u drugom krugu. Ako se poklopi nekoliko situacija (teško, ali ne i nemoguće) onda Milo može da uknjiži pobjedu. Evo koje su to situacije:
    1. Ona o kojoj sam pisao, a odnosi se na ,,rezervoar glasova”


    2. Glasači koji su suprotnost vama (a biće ih, znam ih nekoliko), a to su oni koji su izašli u prvom krugu da glasaju PROTIV Mila i Andrije, a u drugom krugu neće izaći jer je to već glas ZA Jakova (a isti je, iz mnogo razloga loš izbor).

    3. Glasači koji misle da je pobjeda Jakova ,,gotova stvar” pa se ne moraju zamarati time da izlaze na izbore (nedjelja, još ako bude lijep sunčan dan, može produktivnije da se iskoristi).

    4. Oni koji će izaći jer moraju (partijski aktivisti), ali će u znak protesta napraviti nevažeći listić. Veći broj nevažećih listića će ipak biti od onih koji ne žele da glasaju niti za jednog kandidata, ali iz raznih razloga izlaze na izbore uvijek.

    5. Bojkot od strane ostrašćenih srpskih glasača (a koji su izašli u prvom krugu) jer je Jakov prevara za ,,srpski svet”.

    6. Izlazak na izbore onih kojima je Milo gadan kao kandidat, ali povjeruju da je on jedina brana od ,,srpskog sveta” koji predstavlja Jakov (a podrazumjeva se da ova skupina nije izašla u prvom krugu).

    Postavlja se pitanje koliki je broj u ovih šest tačaka koje sam nabrojao. Jedna, koliko god velika brojka bila, nije dovoljna za Milovo pobjedu, ali ako se iskombunuju svih šest tačaka… teško, ali ne i nemoguće.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Wulfy jedno pitanje...kazes Jakov je los izbor iz vise razloga. Koji su to razlozi i ko bi po tebi bio dobar izbor?

    Moje shvatanje politike je da tu ne mogu uspjeti ljudi i koji su principijelni i uvijek biram manje zlo.


    Послато са SM-F936B помоћу Тапатока
    doslo vrjeme da se promijeni potpis :)

  22. The Following User Says Thank You to bojankov For This Useful Post:


  23. #441
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,776
    Thanks Thanks Given 
    1,483
    Thanks Thanks Received 
    4,930
    Thanked in
    2,311 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bojankov View Post
    Wulfy jedno pitanje...kazes Jakov je los izbor iz vise razloga. Koji su to razlozi i ko bi po tebi bio dobar izbor?

    Moje shvatanje politike je da tu ne mogu uspjeti ljudi i koji su principijelni i uvijek biram manje zlo.


    Послато са SM-F936B помоћу Тапатока
    Rečeno je dosta o tome (najviše oko populizma), ali da budem jasan do kraja, u drugom krugu imamo izbor između lošeg (Milo Đukanović) i manje lošeg (Jakov Milatović). To što nema dobrog izbora je… nebitno, kao i uvijek, ne može se onako kako bi trebalo, već onako kako se može.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  24. The Following 2 Users Say Thank You to wulfy For This Useful Post:


  25. #442
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    https://www.vijesti.me/kolumne/649295/kraj

    Utisak je da su u svim ključnim trenucima Đukanoviću bili važniji njegovi politički interesi (i poslovni interesi njegove “elite”) od bilo kakvih tzv. visokih ideala. I to je tako. Zato je u onim periodima kada ga sile istorije nisu snažno gurale na pravu stranu (jak instinkt za političkim preživljavanjem), on uvijek nepogrešivo birao - pogrešnu.
    Đukanović je, naime, uvijek davao prednost kalkulaciji u odnosu na vrednosni stav.

  26. #443
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    1,129
    Thanks Thanks Given 
    426
    Thanks Thanks Received 
    467
    Thanked in
    213 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by wulfy View Post
    Rečeno je dosta o tome (najviše oko populizma), ali da budem jasan do kraja, u drugom krugu imamo izbor između lošeg (Milo Đukanović) i manje lošeg (Jakov Milatović). To što nema dobrog izbora je… nebitno, kao i uvijek, ne može se onako kako bi trebalo, već onako kako se može.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Vidim u zadnje vrijeme se dosta provlaci ta teza Jakov je populista.... mozda ja ne razumijem bas najbolje taj termin pa mi je nejasno....ali po meni je populisticka prica tipa 40000 radnih mjesta, fabrika cokolade i sl.... i onda imas 30 godina da to ostvaris...a ti ne ostvaris nista....
    Sa druge strane imamo Jakova kao ministra koji je uz opstrukcije znamo koga zajedno sa spajicem ipak ostvario nesto u korist svih gradjana Cg (za 2 god)... je li to populizam?
    Niko da pomene onaj hedzing arazman za auto put gdje je usteda CG bila prrko 150 mil eura... da ne govorim ove opste poznate stvari tipa djecji dodaci...besplatni udzbenici, min plata i sl...
    I onda dodje neko i kaze Jakov je manje los od Djukanovica jer mu je najveca mana sto je populista.... pa super rezonovanje.

    Wulfu, naravno ovdje ne mislim na tebe, nego nazalost na mahom neobjektivno stanovnistvo CG a koje je uzgred i politicki nepismeno.

  27. The Following 9 Users Say Thank You to osvajaci pg For This Useful Post:


  28. #444
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    APSURDISTAN
    Posts
    3,993
    Thanks Thanks Given 
    4,207
    Thanks Thanks Received 
    2,042
    Thanked in
    646 Posts

    Default

    Meni je dovoljno to sto Jakov za sad nema dodirnih tacaka sa kriminalom i kriminalcima.

    Pogledajte ko su SAVJETNICI i NAJBLIZI PRIJATELJI Djuknovica (familiju od biznisa da ne pominjemo), a ko su savjetnici i bliski prijatelji Jakova Milatovica.

    Nebo i zemlja.

    I za mene - jedini kriterijum.
    Pametnima smatramo samo one koji misle jednako kao i mi.
    Fransoa la Rošfuko, francuski filozof

  29. The Following 10 Users Say Thank You to Kliker17 For This Useful Post:


  30. #445
    Join Date
    May 2008
    Location
    At Home
    Posts
    1,685
    Thanks Thanks Given 
    53
    Thanks Thanks Received 
    658
    Thanked in
    318 Posts

    Default

    Jel neko kačio prognoze izbora?
    Procentualno kolko ce bit za koga i kolika je očekivana izlaznost?

  31. #446
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,950
    Thanks Thanks Given 
    29
    Thanks Thanks Received 
    912
    Thanked in
    486 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by wulfy View Post
    Rečeno je dosta o tome (najviše oko populizma), ali da budem jasan do kraja, u drugom krugu imamo izbor između lošeg (Milo Đukanović) i manje lošeg (Jakov Milatović). To što nema dobrog izbora je… nebitno, kao i uvijek, ne može se onako kako bi trebalo, već onako kako se može.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Pa saglasan sam da nema politicara da je 100% ispravan ali porediti Jakova i Mila je bas smijesno. Za nekoga ko moze realno da sagleda situaciju bez ikakvih interesa, ko ima licni interes on ce naravno da ga brani po svaku cijenu.
    Najveca mu mana bila sto je populista iako ni to ne mislim da je.
    Negdje sam rekao, Zdravkova Vlada da je ostala bi nam donijela vise za jedan mandat nego sto bi mogao Milo za zivota, jer su imali iskrenu volju i ovi momci to i dalje imaju.
    Pa vidi Dritana sta je uradio od omiljenog je postao najgadniji politicar. E on je populista.

    Послато са SM-F936B помоћу Тапатока
    doslo vrjeme da se promijeni potpis :)

  32. The Following User Says Thank You to bojankov For This Useful Post:


  33. #447
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    1,080
    Thanks Thanks Given 
    108
    Thanks Thanks Received 
    116
    Thanked in
    66 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    https://www.cdm.me/politika/radman-e...im-komisijama/

    Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk

  34. #448
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Dark side of the Moon (81000)
    Posts
    4,818
    Thanks Thanks Given 
    1,657
    Thanks Thanks Received 
    2,045
    Thanked in
    840 Posts

    Default Predsjednički izbori - drugi krug - 02.04.2023.

    Quote Originally Posted by wulfy View Post
    Rečeno je dosta o tome (najviše oko populizma), ali da budem jasan do kraja, u drugom krugu imamo izbor između lošeg (Milo Đukanović) i manje lošeg (Jakov Milatović). To što nema dobrog izbora je… nebitno, kao i uvijek, ne može se onako kako bi trebalo, već onako kako se može.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Sto bi rekao tek da je Mandic drugi kandidat? Ovdje se ne glasa za Jakova već protiv Mila. To treba da je svima jasno. Protivkandidat može biti i Lucifer glavom i bradom ali glasa se protiv Mila. Znaci ima “Za Mila” i “Protiv Mila”, a Jakov je tu instrument, obicna okolnost. Spram Mila i DPSa smatram da nije na mjestu komentarisati bilo koga i dovoditi nekog u istu komparativnu ravan sa njim. Sto se tice ES za sada bez kritika zarad viseg cilja ali polako…

    Fali crnogorcima/srbima tog pitbull mentaliteta. Kad zagrizeš nešto ne mogu leptirići (Jakov, Dritan, Milojko…) da odvlače pažnju i da se zanimamo nijansama boja istih. Vidjeli smo taj gubitnicki mentalitet opuštanja i to ne mali broj puta u sportu.


    Sent आत्मनः
    Last edited by Caesar; 25-03-23 at 09:06.
    "Vidiš li: svet pun sebe grca -
    Očiju punih, prazna srca."

  35. The Following 2 Users Say Thank You to Caesar For This Useful Post:


  36. #449
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,937
    Thanks Thanks Given 
    3,214
    Thanks Thanks Received 
    5,607
    Thanked in
    2,270 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by pauki View Post
    Jel neko kačio prognoze izbora?
    Procentualno kolko ce bit za koga i kolika je očekivana izlaznost?
    Jakov KO 63:37

    Ocekivane izvale Vukovica nejakog i ostalih do 2.aprila, mogu pogurati Jakova na 65%.

    Sent from my SM-A536B using Tapatalk

  37. #450
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,796
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,316
    Thanked in
    2,168 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by osvajaci pg View Post
    Vidim u zadnje vrijeme se dosta provlaci ta teza Jakov je populista.... mozda ja ne razumijem bas najbolje taj termin pa mi je nejasno....ali po meni je populisticka prica tipa 40000 radnih mjesta, fabrika cokolade i sl.... i onda imas 30 godina da to ostvaris...a ti ne ostvaris nista....
    Sa druge strane imamo Jakova kao ministra koji je uz opstrukcije znamo koga zajedno sa spajicem ipak ostvario nesto u korist svih gradjana Cg (za 2 god)... je li to populizam?
    Niko da pomene onaj hedzing arazman za auto put gdje je usteda CG bila prrko 150 mil eura... da ne govorim ove opste poznate stvari tipa djecji dodaci...besplatni udzbenici, min plata i sl...
    I onda dodje neko i kaze Jakov je manje los od Djukanovica jer mu je najveca mana sto je populista.... pa super rezonovanje.

    Wulfu, naravno ovdje ne mislim na tebe, nego nazalost na mahom neobjektivno stanovnistvo CG a koje je uzgred i politicki nepismeno.
    Da se ograničimo samo na populizam: koja je razlika između pričo o 40 hiljada radnih mjesta na 38 hiljada nezaposlenih i priče o milijardu eura investicija iz Japana, 500 miliona u Pljevlja, o nultoj nezaposlenosti i prosječnoj plati 1000 eura koje će da se postignu sa pozicije gradonačelnika pa kasnije predsjednika? Sve navedeno su priče debila za debile.

Page 18 of 70 FirstFirst ... 81415161718192021222868 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Predsjednički izbori - 19.03.2023.
    By lucke91 in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 3929
    Last Post: 20-03-23, 15:42
  2. Predsjednički izbori u SAD
    By kimmi in forum Politika generalno
    Replies: 27
    Last Post: 06-07-20, 18:34
  3. Predsjednički izbori 2018
    By lucke91 in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 4071
    Last Post: 05-05-18, 17:18
  4. Srbija - predsjednički izbori 2017
    By chucknorris in forum Politika generalno
    Replies: 103
    Last Post: 09-04-17, 23:38
  5. Predsjednicki izbori 2008 - prvi krug
    By getaway blues in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 1689
    Last Post: 12-04-08, 15:15

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •