Page 21 of 70 FirstFirst ... 1117181920212223242531 ... LastLast
Results 501 to 525 of 1741

Thread: Predsjednički izbori - drugi krug - 02.04.2023.

  1. #501
    Join Date
    Apr 2016
    Location
    Nebula
    Posts
    444
    Thanks Thanks Given 
    194
    Thanks Thanks Received 
    100
    Thanked in
    51 Posts

    Default

    Sve mi je jasno kad na CDM vijesti dominiraju anti-dps komentari.
    Prsli su totalno.

  2. The Following 4 Users Say Thank You to LazarusNk For This Useful Post:


  3. #502
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,369
    Thanks Thanks Given 
    1,354
    Thanks Thanks Received 
    1,473
    Thanked in
    598 Posts

    Default

    nema se vise sendvica ni za botove po portalima xD
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  4. The Following 4 Users Say Thank You to ^izzy^ For This Useful Post:


  5. #503
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Hajdemo da napravimo profil jednog aktiviste. Prvo pretrazi internet profile i naravno nadje nekog "podrzavaoca" koji je odvalio neku glupost i onda to podijeli sa kolegama, daje mu opsti znacaj svog protivnika i na njemu gradi narativ o drugoj strani. Taj profil je uglavnom lazan ili anoniman a ako se tog dana ne nadje kakva "ekskluziva" onda ce ga sami napraviti. Potom plasira ekskluzivu koja uglavnom potice od "pouzdanih" izvora, rodjaka, prijatelja sa "one" strane te to zacini sa nekim dogadjajem koji se nikad nije desio. Pozeljno je da idu u grupi kako bi svojom bukom zaglusili oponenta i kako bi mu zadali sto vise uvreda koje su standardizovane sa splacino, fasssisssto, nacccisssto... itd. Na kraju, obavezno, ali obavezno mu spomenu sendvic i ostale prehrambene artikle kao vrhunac njihove online dijalektike

    Rodjaci, ja ne znam kojim se vi motivima vodite pa takve rasprave forsirate na svim internet stranicama ali da licite na te pojave koje kao fol pripisujete drugima i nad kojim se zgrazavate licite. Zato evo vam malo sa vikipedije o ogledalima.

    "Prva ogledala koja su ljudi koristili bili su verovatno bazeni tamne, mirne vode ili vode sakupljene u primitivnoj posudi neke vrste. Zahtevi za izradu dobrog ogledala su površina sa vrlo visokim stepenom ravnosti (poželjno, ali ne nužno sa visokom reflektivnošću) i hrapavost površine manja od talasne dužine svetlosti."

    Koristite ih zaboga. Kad je mogao pracovjek mozete i vi baciti koji pogled na sebe. Evo prvi Gando da pogleda vidio bi da mu je rep kraci
    Last edited by Rodion Romanovich; 25-03-23 at 16:43.

  6. #504
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Budva
    Posts
    2,145
    Thanks Thanks Given 
    1,626
    Thanks Thanks Received 
    1,984
    Thanked in
    855 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by LostInHollywood View Post
    Jesi, slažemo se, ali si i poentirao sa "Skoro bih se zakleo da bi Milatović u tom slučaju tu imao bar dva glasa manje." i to je dio na koji sam odgovarao. Moja poenta je bila, da budem skroz jasan, da bi Milatović izgubio mnogo manje glasova od 2/3 trenutnih, u korist nadstranačkog kandidata iza kojeg bi stao DPS. I stvarnih glasova, a i tih 'glasova' na tvom komentaru.

    Izgubio bi nekoliko, naravno, jednostavno zakon velikih brojeva. Izgubi se poneki glas i zbog pogrešne grimase, a i dobije se glas zbog neke dobre pošalice. Kažem da potcjenjujes mržnju (ili antagonizam, svakako) prema DPS-u zato što tvrdiš da bi taj broj bio značajan.

    Što se tiče klero-nacionalne desnice koja se došlepala do faktičke vlasti u državi pod vođstvom Amfilohija Radovića i Aleksandra Vučića, vidjeli smo koliko je Vlada Zdravka Krivokapića bila omiljena u Srbiji, a i u SPC-u:

    https://www.portalanalitika.me/clana...d-zelena-mrlja

    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...r-malo-sramota

    https://www.glasamerike.net/a/srbija...e/5821424.html

    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...ca-i-abazovica

    https://fosmedia.me/infos/drustvo/jo...or-mitropolita

    https://www.danas.rs/svet/region/kri...ugovor-sa-spc/

    A i PES je toliko omiljen Vučiću da je MUP Srbije po prvi put ažurno reagovao na zahtjev o provjeri prebivališta.
    Debate i debatiranje su mnogo lijepa stvar, i mnogo toga se u njima iskazuje, ali postoji razlog zašto se (isključivo) vode na apstraktnim temama. Jer samo tu postoji ta neograničena širina misli i iskaza na kojima debata može da se razvija,bez kraja i bez granica.
    Zato recimo matematika, ili statistika, nikada neće biti tema za debatu.

    I zato, aj da se mi vratimo opipljivim, manje debatnim stvarima

    U toku prethodne godine, imao si niz lokalnih izbora, na većini je PES učestvovao, a u svim bitnijim mjestima jeste.
    Imao si i njihov ostvareni rezultat, i to od svega par mjeseci nazad, koji se, uprosječeno, kretao nešto iznad 15%.
    Imao si i trendove raste, iskazane između prvih i poslednjih lokalnih izbora.
    I, kad sve to sastaviš, kako se to u toj nauci radi, dobijao si rezultat koji je Jakov Milatović prebacio za više od 10% u prvom krugu preshjedničkih.

    E, vidiš, tih 10%, a ne sva širina i dubina mržnje prema DPS-u, su ono o ćemu ja pričam.

    Jer mu tih 10% nije došlo iz mržnje prema DPS-u, svi ti ljudi nevoljeli su DPS jednako u oktobru prošle godine kao i sad.
    No su mu došli od Demokrata i DF-a, matematički izbrojivo.

    Tako da moja teza, da bi jakov Milatović imao značajan broj glasova manje da je ostao u vladi, i dočekao da on i Spajić kusaju ovo što je morao da kusa svako ko bi se na tom mjestu danas nalazio, nema ama baš nikakve veze sa mržnjom prema DPS-u, i svim para-filozofsko debatnim prostranstvima iste.

    No ti vrlo jednostavno kaže da, u slučaju da je Milatovića okačila ovakva inflacija, zaduživanje pod abnormalnim uslovima, i ovakvo stanje u zdravstvu, veliki dio od tih 10% ne bi nikad vidio. Jer bi ostali đe su i bili, kod Mandića i Bečića.

    I to nije štivo za debatu, no za brojanje.

    Što se tiče stava zvaničnog Beograda (da isključimo SPC, i pod Amfilohijem i kasnije, njihovi stavovi i uloga se znaju i kristalno su jasni) prema političkim akterima u CG, pre-uprošćuješ, i suviše je tu nijansi.

    Jer AV ovđe ima svog kandidata, bukvalno. I naravno da će ga gurati dokle može, i lupati i po Milu i po Jakovu i Janku i Marku koliko može.
    (što se Spajića tiče, obrati pažnju da se isti, ne baš premudro, otvoreno deklarisao protiv Otvorenog Balkana, i da je od tad i te kako postao meta raznim adresama iz Beograda).

    I za AV perspektivu, PES nije ništa drugo no još jedna strana sa kojom će morati da se (politički) dijeli ako uspije da uđe u igru do nivoa da se bez nje ne može. Ali ne i strana koja će ga zaustavljati.
    I ovo je tako, i biće tako, sve dok se PES afirmativno drži Otvorenog Balkana, koji je krucijalna forma za pragmatizaciju realnih interesa Beograda. I kojeg se Jakov Milatović i te kako drži, i sigurno mu neće biti smetnja.

    Inače, iz ovog ugla, zanimljiva je činjenica da se niko ne osvrće na poprilično raznorodni tretman koji, sa Beogradske strane, uživaju Spajić i Milatović pojedinačno.
    Last edited by Buva+gacce; 25-03-23 at 17:30.
    Si nada nos salva de la muerte, al menos que el amor nos salve de la vida.

  7. #505
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,290
    Thanks Thanks Given 
    2,793
    Thanks Thanks Received 
    4,616
    Thanked in
    2,431 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bloom View Post
    Nerealno što čitam odje....
    Ko voli Serbistan, neka se preseli u njega.
    Nije stvar u Milu nego u Crnoj Gori, koja će biranjem fukare bit zbrisana.
    Nije CG Serbistan i nit će ikad bit !!!
    Kakvi god bili rezultati sad ! Zapamtite to !!
    Jel' i tebe Jakov cera sa ognjista ili te nose za Beograd?

    Otvori se, mozda ti mozemo pomoc'.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  8. The Following 2 Users Say Thank You to Fidel Castro For This Useful Post:


  9. #506
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,589
    Thanks Thanks Given 
    7,520
    Thanks Thanks Received 
    4,585
    Thanked in
    1,775 Posts

    Default

    MoNci, ako ćete da kritikujete OB, onda udrite po onima koji su ga smislili i koji ga guraju.

    Zar iko ozbiljan misli da bi bilo koja vlast u CG (uključujući Mila Đukanovića, i njegov DPS), radila kontra instrukcija iz jAmerike? Sve eto i kad bi bili neposlušni, šta mislite kako bi se CG provela kontrirajući američkim interesima (a nakon toga naravno i interesima Beograda i Tirane).

    Sent using Tapatalk
    #fakenews

  10. #507
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    904
    Thanks Thanks Given 
    167
    Thanks Thanks Received 
    289
    Thanked in
    140 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Buva+gacce View Post
    Zato recimo matematika, ili statistika, nikada neće biti tema za debatu.

    I zato, aj da se mi vratimo opipljivim, manje debatnim stvarima

    U toku prethodne godine, imao si niz lokalnih izbora, na većini je PES učestvovao, a u svim bitnijim mjestima jeste.
    Imao si i njihov ostvareni rezultat, i to od svega par mjeseci nazad, koji se, uprosječeno, kretao nešto iznad 15%.
    Imao si i trendove raste, iskazane između prvih i poslednjih lokalnih izbora.
    I, kad sve to sastaviš, kako se to u toj nauci radi, dobijao si rezultat koji je Jakov Milatović prebacio za više od 10% u prvom krugu preshjedničkih.

    E, vidiš, tih 10%, a ne sva širina i dubina mržnje prema DPS-u, su ono o ćemu ja pričam.

    Jer mu tih 10% nije došlo iz mržnje prema DPS-u, svi ti ljudi nevoljeli su DPS jednako u oktobru prošle godine kao i sad.
    No su mu došli od Demokrata i DF-a, matematički izbrojivo.
    'ajde da se vratimo opipljivim, manje debatnim stvarima.

    Situacija u Baru:

    DPS (+SDP i LP, bez recimo BS-a i SD-a): 2018. - 8267 glasova, a Milo+Draginja 2023. - 10541 glasova. +27.51% ukupnog broja glasova, +10.99% apsolutnih procenata podrške.
    DPS (+SDP, LP, sa recimo BS-om i SD-om): 2018. - 11416 glasova, a Milo+Draginja 2023. - 10541 glasova. -7.66% ukupnog broja glasova, -3.41% apsolutnih procenata podrške.
    DF (bez Prave CG i recimo SNP-a): 2018. - 2698, a Mandić 2023. - 3113 glasova. +15.38% ukupnog broja glasova, +2.08% apsolutnih procenata podrške.
    DF (sa Pravom CG i recimo SNP-om): 2018 - 3498, a Mandić 2023. - 3113 glasova. -11% ukupnog broja glasova, -1.55% apsolutnih procenata podrške.
    Demokrate + PES + Ujedinjena CG: 2018 - 4014, a Milatović + Bečić + Danilović 2023. - 7734 glasova. +92.67% ukupnog broja glasova, +17.39% apsolutnih procenata podrške

    Nisam Bar namjerno izabrao, već krenuh abecednim redom a onda skapirah koliko će mi vremena trebati za ovu rabotu pa odustadoh odmah od ostalih opština.

    Ali eto, ovo pokazuje da su, čak i u opštini gdje DPS i dalje vrši vlast, PES + Demokrate u porastu, i to ne na račun jedni drugih.

    Da li su DPS i DF u padu, podložno je nekoj dubljoj analizi u koju ja nisam spreman da sada ulazim jer je jako teško procijeniti nečiju realnu podršku usljed predizbornih koalicija.

    Ali po nekom prilično pristojnom guesstimation-u, PES je uzeo glasove DPS-u i DF-u, Demokratama definitivno nije. I to pod pretpostavkom da SNP glasači glasaju DF, što anegdotalno znam da nije tačno, ali nećemo se baviti anegdotama, stoga sam i njih uvrstio.

    Tako da ne, makar na primjeru Bara, zaista nisi u pravu. Ako je neko još luđi od mene, neka odradi i ostale opštine, a možda i neka provjeri ovu moju matematiku.
    Last edited by LostInHollywood; 25-03-23 at 19:36.

  11. #508
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,287
    Thanks Thanks Given 
    428
    Thanks Thanks Received 
    2,639
    Thanked in
    1,283 Posts

    Default

    Moze se lako desiti da Milo pobijedi. A kako. Ima jos nedjelju dana do izbora. To se sasvim dovoljno da pronadje carobnu lampu ili ulovi zlatnu ribicu. Bilo koja od ove dvije opcije mu omogucava ispunjenje tri zelje. Za pobjedu na predsjednickim izborima mu treba samo jedna zelja. A ako pronadje i carobnu lampu i zlatnu ribicu, ima cak sest zelja!

    Samo toliko, da se ima na umu i ova mogucnost jer vidim da su neki vec odlucili da su izbori zavrseni. Sad vidite koliko ste pogrijesili.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  12. #509
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,708
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bloom View Post
    Nerealno što čitam odje....
    Ko voli Serbistan, neka se preseli u njega.
    Nije stvar u Milu nego u Crnoj Gori, koja će biranjem fukare bit zbrisana.
    Nije CG Serbistan i nit će ikad bit !!!
    Kakvi god bili rezultati sad ! Zapamtite to !!
    Mi glasamo protiv ovog dolje...

    Želimo da zbrišemo (politički) lika koji je ovakve monstrume štitio.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  13. The Following 3 Users Say Thank You to kimmi For This Useful Post:


  14. #510
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,857
    Thanks Thanks Given 
    837
    Thanks Thanks Received 
    804
    Thanked in
    538 Posts

    Default

    Samo naivan i zlonamjeran čovjek može da upoređuje ovo sa izborima. A onda vele počelo je i tako te stvari

    Toliko su u panici i u znanju da gube debelo pa daj šta daš. Džabe ste hajpovali
    Love, peace and respect.

  15. #511
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,569
    Thanks Thanks Given 
    1,113
    Thanks Thanks Received 
    1,735
    Thanked in
    780 Posts

    Default

    Ne podrzavaju oni samo ovakve Kimi,nego i oce narko dilere,kamatase,ne daju da se mnoga ubistva razjasne,za lopovluk da ne pričamo.
    sve najgore je poteklo od gospodina čiji će broj 1 opet biti u nedelju,tj dopustio im je sve to,da bi on,njegova porodica i njegovi najbliži mogli da žive kao kraljevi,a došao je prije 30 godina u neki smrdljivi džemper,gaća na guzzicu imao nije.
    I dođe neki saljivdzija pa kaže jakov populista,a to kralju


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  16. The Following 13 Users Say Thank You to AdO_pG For This Useful Post:


  17. #512
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,857
    Thanks Thanks Given 
    837
    Thanks Thanks Received 
    804
    Thanked in
    538 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AdO_pG View Post
    Ne podrzavaju oni samo ovakve Kimi,nego i oce narko dilere,kamatase,ne daju da se mnoga ubistva razjasne,za lopovluk da ne pričamo.
    sve najgore je poteklo od gospodina čiji će broj 1 opet biti u nedelju,tj dopustio im je sve to,da bi on,njegova porodica i njegovi najbliži mogli da žive kao kraljevi,a došao je prije 30 godina u neki smrdljivi džemper,gaća na guzzicu imao nije.
    I dođe neki saljivdzija pa kaže jakov populista,a to kralju


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ja se slažem s tobom, osim oko poslednje rečenice koja uopšte ne igra ulogu u mom izboru tako da za mene ide iz 1 u 1.
    Ufatili ste se samo onog lošeg, a dobro ne pominjete. Možda zato što ono što je dobro vama je loše? Onda vas razumijem. Pa ćete to što je nama dobro, a vama loše pokušati da zamijenite tako što ćete dovesti ono što je vama dobro, a nama loše.

    Problem je u tome što je svima bitnije to dobro i kad staviš na vagu veće je od onoga što je loše, a ovi što se kriju iza Jakova bi to da promijene.
    Promijenite vagu ili promijenite loše.

    Ajde da objasnim pošto nećete shvatiti... Kad sam napisao "vaga" mislio sam na negativnu kampanju, ali sada je već kasno.
    Love, peace and respect.

  18. #513
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,369
    Thanks Thanks Given 
    1,354
    Thanks Thanks Received 
    1,473
    Thanked in
    598 Posts

    Default

    Zamislite samo preko cega su u stanju da predju ovi iz depesa koji su se okoristili o njih za par miliona, stanova i nekretnina, kad su neki forumasi u stanju da ih brane toliko daleko da cak i preko mrtvih prelaze.

    Jadan je ovo mentalitet, ne moze nize.
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  19. The Following 12 Users Say Thank You to ^izzy^ For This Useful Post:


  20. #514
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,395
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,006
    Thanked in
    1,550 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^izzy^ View Post
    Zamislite samo preko cega su u stanju da predju ovi iz depesa koji su se okoristili o njih za par miliona, stanova i nekretnina, kad su neki forumasi u stanju da ih brane toliko daleko da cak i preko mrtvih prelaze.

    Jadan je ovo mentalitet, ne moze nize.
    Sto te taj mentalitet iznenadjuje. Iako nije tema za ovdje da samo rezimiramo.
    Nije ovo od juce i nije da se nije znalo. Sad je samo vidljivo svima.
    Policija je mucila i ubijala ljude.
    Sve koji su ovo prolazili i prijavljivali, tuzilastva su sve ove prijave odbacivala kao neosnovane.
    Doktori koji su zbrinjavali ove ljude su pisali na izvjestajima da nema vidljivih povreda ili slicno. Tako su se peglale savjesti u sudu, tuzilastvu, policiji i medicini.
    Samim ucescem u svemu ovome dolazimo do cifara od desetina, ako ne i stotina ljudi koji su u obom ucestvovali.
    Od policije, preko doktora i medicinskog osoblja, do tuzilaca i sudija.
    Novinari su sve ovo predstavljali kao borbu protiv kriminala
    A branioca je bilo vise od 16 do 20 nego danas. Cak i na ovom forumu se "branila drzava"
    Tako da smo mi kao drustvo **** krasni odavno....nije on uopste ni jedini niti je mnogo iznenadjujuce
    Last edited by Hell Raiser; 26-03-23 at 07:33.

  21. The Following 7 Users Say Thank You to Hell Raiser For This Useful Post:


  22. #515
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,395
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,006
    Thanked in
    1,550 Posts

    Default

    Podsjeti me sve ovo kad sam nedje ranije pricao o Oblatnom, ex ministra Nenezica, kako se ne zna ko tamo ima znacku a ko robiju.
    Pa me nekoliko forumasa nazvalo lazovom, jer tamo dolaze ugledne porodice.
    Pa koga zanima, ovi su te "ugledne porodice". Ima ih jos, vjerovatno ce i ti nedje doci na red, koji su bili nize u lancu za sitne usluge
    Last edited by Hell Raiser; 26-03-23 at 08:08.

  23. The Following User Says Thank You to Hell Raiser For This Useful Post:


  24. #516
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,287
    Thanks Thanks Given 
    428
    Thanks Thanks Received 
    2,639
    Thanked in
    1,283 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AdO_pG View Post
    I dođe neki saljivdzija pa kaže jakov populista,a to kralju
    Jakov jeste populista. To je fakat. Valjda imas dovoljno mozga da shvatis da dvije stvari mogu istovremeno da budu istinite - i da je Milo kriminalac i da je Jakov populista. To nisu medjusobno iskljucive kategorije.

    Meni apsolutno ne smeta da neko glasa za Jakova zato sto na taj nacin glasa protiv Mila. To pozdravljam i podrzavam. Ali mi itekako smetaju ljudi koji za Jakova glasaju ZBOG Jakova. Isto vazi i za ostale politicare koji su ponudjeni. Ljudi koji glasaju za te politicare zbog njih su je*eno maloumni. To su ljudi koji nisu naucili nista poslije 30 godina "blagostanja" jer opet traze spasitelja u nekom politicaru koji laze cim zine. Ljudi traze novog Mila, a posle ce da se cude kad ga dobiju.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  25. The Following 3 Users Say Thank You to VanjaTheMan For This Useful Post:


  26. #517
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    PG
    Posts
    3,433
    Thanks Thanks Given 
    965
    Thanks Thanks Received 
    549
    Thanked in
    307 Posts

    Default

    Glasam za Jakova (i) zbog toga što je manje zlo od Mila.

    Kao što ne bih mogao da glasam za bilo koga da je Mandić prošao u drugi krug, simple as that...

    A Jakov i PES će trajati taman toliko koliko budu odgovarali USA, uostalom kao i prethodna većina/vlada...

    TT

  27. The Following 2 Users Say Thank You to institucija For This Useful Post:


  28. #518
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    E ako su mi jasne ove priče, biram veli manje zlo, reka bi čovjek Jakov je nanio građanima CG neke jade ali ono ne ka Milo, pa ćemo ga glasat.

  29. The Following User Says Thank You to Director For This Useful Post:


  30. #519
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,569
    Thanks Thanks Given 
    1,113
    Thanks Thanks Received 
    1,735
    Thanked in
    780 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^izzy^ View Post
    Zamislite samo preko cega su u stanju da predju ovi iz depesa koji su se okoristili o njih za par miliona, stanova i nekretnina, kad su neki forumasi u stanju da ih brane toliko daleko da cak i preko mrtvih prelaze.

    Jadan je ovo mentalitet, ne moze nize.
    O ovome ja pričam odje mjesecima,godinama.

    Jedan normalan covjek glasa partiju ili koaliciju na cijem je čelu “čovjek” koji na svojoj savjesti ima ne znam ni sam koliko ubistava,vrlo moguće da je i sam direktni nalogodavac nekih,pa koliko samo ojadjenih ljudi,pa da ne pričam koliko omladine od droge nagrdjene,a kolicini njih je dozvoljena ulična prodaja droge uz saradnju kriminalističkih inspektora koji uzimaju procente.
    Dje su inspektori rada,tržišni inspektori i ostali koji za jedan ručak oštete drzavu za hiljade eura mjesecno,koristeći svoje privilegije,dje su svi paraziti koji na posao ne dolaze a uzimaju plate,ili oni koji dodju 2,3 sata cisto da se pojave,pa na kraju krajeva i oni koji su tu cijelu smjenu a ne doprinose ništa
    A zašto? Zato sto su valjali ovome gospodinu,a i on je njih uhljebio pa ćute.
    Ne obraćam se ja njima,shvatam da im je interes na prvom mjestu,mada ih ima dosta,ali oni koji nemaju interes od ove lopovsko-kriminalne grupacije a kojima se jakov ne svidja najmanje sto treba je da ostanu kući.
    Ovo su,izmedju ostalog stvari koje su mi smetale,a ima ih još dosta naravno i nadam se da će se raditi na tome u budućnosti ne bi li ova državna konačno počela da liči na nešto.

    Za jakova me lično zabolje briga,je li populista ili nije vidjecemo narednih godina jer će biti na vlasti,ako ispadne tako neće imati moj glas isto kao sto ga dritan neće imati jer nije ispunio obecanja koja je davao prije izbora.

    Mi moramo da shvatimo da je bitna smjenjivost vlasti,a ne da držimo neke po pola našeg života,a da to nisu zaslužili.

    Ne mogu da napišem dovoljno dugačak post da bih rekao sve sto zelim jer bi mi trebalo previše vremena,ali u nedelju ne može biti nikakve dileme,bira se covjek koji je relativno mlad i koji nema ni 1% mrlje u životu koliko njegov protivnik,nema toga na planeti koji može da dokaze suprotno,stoga zasluzuje da mu se da prilika. Dosta je bilo.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  31. The Following 10 Users Say Thank You to AdO_pG For This Useful Post:


  32. #520
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    PG
    Posts
    3,433
    Thanks Thanks Given 
    965
    Thanks Thanks Received 
    549
    Thanked in
    307 Posts

    Default

    Manje zlo samo u smislu što nije (meni) idealan kandidat, naravno da ne poredim niti se može porediti sa Milom..

    Za samo mjesto predsjednika države bi bolji izbor bio Aleksa... I zbog same prakse vođenja skupštine, leže mu te protokolarne funkcije A Jakov bi bio korisniji na nekoj drugoj funkciji, ali OK...


    TT

  33. The Following 2 Users Say Thank You to institucija For This Useful Post:


  34. #521
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Pa ok, samo mislim da ne stoji da se piše o Jakovu kao manjem zlu. Momak nema mrlja vala . Da ima, znali bi ne boj se.

  35. The Following User Says Thank You to Director For This Useful Post:


  36. #522
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,857
    Thanks Thanks Given 
    837
    Thanks Thanks Received 
    804
    Thanked in
    538 Posts

    Default

    Vi bgmi kao da toga niđe u svijetu nema rata klanova, mafijaša, kriminalaca... Jasno je sve to, ali naivno, lukavo i pogrešno se dovodi u kontekst.

    Pričasmo mi vama o zlodjelima klanova preko SKY aplikacije koje je M portal objavljivao pa ste ćutali kao mumije.
    Treba li sad da postavljam slike ovđe? Ne treba ČASTI mi jer vas to ne zanima. Isto kao ni ovo što vas ne zanima.
    Love, peace and respect.

  37. #523
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    6,838
    Thanks Thanks Given 
    2,687
    Thanks Thanks Received 
    2,565
    Thanked in
    1,450 Posts

    Default

    Nikad dosadniji izbori....

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk

  38. #524
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,417
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    874
    Thanked in
    519 Posts

    Default

    Zato što se zna da će jakov lagano pobijedit, zato je dosadno
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  39. #525
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,413
    Thanks Thanks Given 
    14,874
    Thanks Thanks Received 
    4,176
    Thanked in
    2,110 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mneonly View Post
    Vi bgmi kao da toga niđe u svijetu nema rata klanova, mafijaša, kriminalaca... Jasno je sve to, ali naivno, lukavo i pogrešno se dovodi u kontekst.

    Pričasmo mi vama o zlodjelima klanova preko SKY aplikacije koje je M portal objavljivao pa ste ćutali kao mumije.
    Treba li sad da postavljam slike ovđe? Ne treba ČASTI mi jer vas to ne zanima. Isto kao ni ovo što vas ne zanima.
    U svakoj državi ima klanova i kriminala ali je mali broj tih gdje je predsjednik najveći kriminalac.

    Sent from my SM-G998B using Tapatalk

  40. The Following 7 Users Say Thank You to extravaganca For This Useful Post:


Page 21 of 70 FirstFirst ... 1117181920212223242531 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Predsjednički izbori - 19.03.2023.
    By lucke91 in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 3929
    Last Post: 20-03-23, 15:42
  2. Predsjednički izbori u SAD
    By kimmi in forum Politika generalno
    Replies: 27
    Last Post: 06-07-20, 18:34
  3. Predsjednički izbori 2018
    By lucke91 in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 4071
    Last Post: 05-05-18, 17:18
  4. Srbija - predsjednički izbori 2017
    By chucknorris in forum Politika generalno
    Replies: 103
    Last Post: 09-04-17, 23:38
  5. Predsjednicki izbori 2008 - prvi krug
    By getaway blues in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 1689
    Last Post: 12-04-08, 15:15

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •