Page 23 of 70 FirstFirst ... 1319202122232425262733 ... LastLast
Results 551 to 575 of 1741

Thread: Predsjednički izbori - drugi krug - 02.04.2023.

  1. #551
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    1,134
    Thanks Thanks Given 
    428
    Thanks Thanks Received 
    469
    Thanked in
    215 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    E zamisli koliko je lako nalozit' ljude bez grama mozga da postavis 2 dokumenta, dodas blur da se ne vidi nista sa njih i to plasiras kao relevantno.

    Ja zaista zalim koliko nam je niska granica inteligencije i kriticke misli uopste. U sve se odma povjeruje a to gledamo vec duze vrijeme.. od laznih izjava preko ispravljenih teksotva pa do "procurelih dokumenata".

    N'o... neki za bolje i nisu, ocigledno.
    A ne znaju mucenici vise sto ce... pa se otvoreno blamiraju....
    Veli drasko djuranovic i njegovi kanali iz sns-a.... hahahahha

  2. #552
    Join Date
    Apr 2018
    Posts
    1,719
    Thanks Thanks Given 
    346
    Thanks Thanks Received 
    924
    Thanked in
    471 Posts

    Default

    Kažu da je ovako i Sevki procurio non paper sa jahte...

  3. #553
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,288
    Thanks Thanks Given 
    428
    Thanks Thanks Received 
    2,642
    Thanked in
    1,284 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rigodo View Post
    Ovo je provjereno netacno.
    Ne znam zasto pokusavas kontru da mi udaras kad ce ovo sto sam napisao ubrzo da postane ocigledno i ljudima bez mozga.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  4. #554
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    691
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    107
    Thanked in
    62 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    Ne znam zasto pokusavas kontru da mi udaras kad ce ovo sto sam napisao ubrzo da postane ocigledno i ljudima bez mozga.
    Kakvu kontru?
    Ljudima bez mozga se moze servirati samo ovo sto pises da je "provjereno tacno".

  5. #555
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,288
    Thanks Thanks Given 
    428
    Thanks Thanks Received 
    2,642
    Thanked in
    1,284 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rigodo View Post
    Kakvu kontru?
    Ljudima bez mozga se moze servirati samo ovo sto pises da je "provjereno tacno".
    Ti ne vjeruj, niko te ne tjera. U stvari se iskreno nadam da se taj skepticizam proteze tvojim cijelim bicem, tj. da nije ogranicen samo na kontekst price o jednom politicaru.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  6. #556
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    691
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    107
    Thanked in
    62 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    Ti ne vjeruj, niko te ne tjera. U stvari se iskreno nadam da se taj skepticizam proteze tvojim cijelim bicem, tj. da nije ogranicen samo na kontekst price o jednom politicaru.
    Nema skepticizma nit vjerovanja. Informacija koju si napisao je provjereno netacna.

  7. #557
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,288
    Thanks Thanks Given 
    428
    Thanks Thanks Received 
    2,642
    Thanked in
    1,284 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rigodo View Post
    Nema skepticizma nit vjerovanja. Informacija koju si napisao je provjereno netacna.
    Ovako nesto bi mogao da tvrdis samo da si Milatovic licno ili da si pratio svaki njegov korak pa znas kod koga je isao i sa kime je pricao o nacinima na koji moze da lansira svoju politicku karijeru. Ali u tom slucaju bi to znacilo da lazes. Ovako samo pricas gluposti.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  8. #558
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,878
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,412
    Thanked in
    2,221 Posts

    Default

    Ako mu već vjerujete na riječ, vjerujte mu i na riječ o želji za funkcijama koje je još od srednje škole i studentskih dana javno iznosio.
    Last edited by NHM; 26-03-23 at 14:29.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  9. #559
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Boston
    Posts
    9,342
    Thanks Thanks Given 
    517
    Thanks Thanks Received 
    551
    Thanked in
    369 Posts

    Default

    Fotelja mu iz očiju viri.
    Nosilac promjena, a jes vanzemaljci su ga glasali a ne oni isti što su DPS do juče glasali znamo zbog čega
    Last edited by Markys; 26-03-23 at 14:30.
    "Što bi, ne bi" - Felix Brych, 05.03.2019.

  10. #560
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    904
    Thanks Thanks Given 
    167
    Thanks Thanks Received 
    289
    Thanked in
    140 Posts

    Default

    Ne bih se previše miješao u procjenu konkretne ličnosti, ali imam dva generalna pitanja. Od kad je ambicija loša? I zašto neko ko potencijalno želi da pomogne cjelokupnom društvu ne može da juri poziciju koja će mu to omogućiti?

    Mislim... 'Ne sviđa mi se ovaj kandidat za predsjednika jer želi da bude predsjednik.'

  11. #561
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,288
    Thanks Thanks Given 
    428
    Thanks Thanks Received 
    2,642
    Thanked in
    1,284 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by LostInHollywood View Post
    Ne bih se previše miješao u procjenu konkretne ličnosti, ali imam dva generalna pitanja. Od kad je ambicija loša?
    Politicka? Oduvijek, kad je uparis sa licnoscu.

    Quote Originally Posted by LostInHollywood View Post
    I zašto neko ko potencijalno želi da pomogne cjelokupnom društvu ne može da juri poziciju koja će mu to omogućiti?
    Taj potencijal postoji samo kao misaona imenica. U realnosti je samo prazna prica.

    Quote Originally Posted by LostInHollywood View Post
    Mislim... 'Ne sviđa mi se ovaj kandidat za predsjednika jer želi da bude predsjednik.'
    Zelja je jedno, motiv je nesto sasvim drugo.

    Mi smo ljude sa zdravim motivima davno rastjerali. Politicka scena nam se svela na to da se nadamo da u drugom krugu nece biti Milo vs Mandic.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  12. #562
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    1,912
    Thanks Thanks Given 
    220
    Thanks Thanks Received 
    878
    Thanked in
    513 Posts

    Default

    Ne svidja mi se Jakov jer je ambiciozan...
    Traze se opravdanja da se i dalje glasa lomi...

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  13. #563
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,878
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,412
    Thanked in
    2,221 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by LostInHollywood View Post
    Ne bih se previše miješao u procjenu konkretne ličnosti, ali imam dva generalna pitanja. Od kad je ambicija loša? I zašto neko ko potencijalno želi da pomogne cjelokupnom društvu ne može da juri poziciju koja će mu to omogućiti?

    Mislim... 'Ne sviđa mi se ovaj kandidat za predsjednika jer želi da bude predsjednik.'
    Uopšte nisam mislio na taj način. Svi mogu da imaju ambicije, da budu kakvi jesu i da rade šta hoće. I svako može da glasa za njih, niko ne brani. Jedino što smeta jeste da se takvim likovima pripisuju nekakve vrline koje ne umiju da prepoznaju ni da kad ih vide, a kamoli da ih sami imaju. Tako da mi je jasno kad se glasa za njega jer nije onaj grobar, ali to ne znači da je došao iz bijelog svijeta da bi spašavao Crnu Goru ili neka od sličnih budalaština kojima sebe kite.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  14. #564
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Whisperer View Post
    Ne svidja mi se Jakov jer je ambiciozan...
    Traze se opravdanja da se i dalje glasa lomi...

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Traži se alibi za identičnu priču kada budu parlamentarni. Milo gubi 2 aprila ali se pokušava nekako spasiti što se spasiti može da se zadrže procenti na parlamentarnim izborima.

  15. #565
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,569
    Thanks Thanks Given 
    1,114
    Thanks Thanks Received 
    1,735
    Thanked in
    780 Posts

    Default

    Milo je odavno ostvario svoje ambicije,ni sanjao nije kukavac da će ostvarit to sto je ostvario.realno,prozivio je život kraljevski pa sve da mu sad lisice na ruke stave,a ne vjerujem da će u skorije vrijeme,a moguće ni do smrti…

    Sto se jakova tiče,lako ćemo za njega,ako bude krenuo pogrešnim putem skraticemo mu krila ka’ dritanu


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  16. The Following 2 Users Say Thank You to AdO_pG For This Useful Post:


  17. #566
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    904
    Thanks Thanks Given 
    167
    Thanks Thanks Received 
    289
    Thanked in
    140 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    Politicka? Oduvijek, kad je uparis sa licnoscu.


    Taj potencijal postoji samo kao misaona imenica. U realnosti je samo prazna prica.


    Zelja je jedno, motiv je nesto sasvim drugo.

    Mi smo ljude sa zdravim motivima davno rastjerali. Politicka scena nam se svela na to da se nadamo da u drugom krugu nece biti Milo vs Mandic.
    Samo sekund, ovdje baratamo cirkularnim zaključivanjem. Politička ambicija je loša kad je upariš sa ličnošću, a zaključili smo da je ličnost loša jer je politički ambiciozna?

    Nisam siguran da razumijem dio o potencijalu. Javni funkcioneri nemaju potencijal da mijenaju stvari na bolje?

    Ako smo ljude sa zdravim motivima davno rastjerali, onda da raspuštimo vojsku i otvorimo granice, pa ko prvi stigne? Ako mi nemamo želju da se vječno borimo i uređujemo, ima ih dovoljno koji bi nas tog tereta oslobodili.

    Ne shvatam tu količinu pesimizma, a još manje tu neku nostalgiju za nekim savršenim kandidatima. Nekad nam se neko bezgrešan i savršen kandidovao? Ili bilo gdje drugo na svijetu?

  18. The Following User Says Thank You to LostInHollywood For This Useful Post:


  19. #567
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    904
    Thanks Thanks Given 
    167
    Thanks Thanks Received 
    289
    Thanked in
    140 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NHM View Post
    Uopšte nisam mislio na taj način. Svi mogu da imaju ambicije, da budu kakvi jesu i da rade šta hoće. I svako može da glasa za njih, niko ne brani. Jedino što smeta jeste da se takvim likovima pripisuju nekakve vrline koje ne umiju da prepoznaju ni da kad ih vide, a kamoli da ih sami imaju. Tako da mi je jasno kad se glasa za njega jer nije onaj grobar, ali to ne znači da je došao iz bijelog svijeta da bi spašavao Crnu Goru ili neka od sličnih budalaština kojima sebe kite.
    Reče on sam na zadnjem gostovanju kod Komnenića, politika kvari ljude. Ono gdje je pogriješio je što misli da se od toga može zaštititi. Ozbiljne funkcije nose ozbiljnu odgovornost, pa često stavljaju čovjeka u poziciju da bira između ličnih moralnih načela i opšteg dobra, što u 100% slučajeva uzima svoj danak. Ja iskreno vjerujem da je Milo imao većinski čiste namjere kada se tek pojavio, ali eto šta 30 godina napravi od čovjeka.

    Prvo što pogine je iskrenost i antipopulizam, a ono što je činjenica je da političari ni nemaju izbora. Uzmi teoretsku osobu sa najčistijim namjerama koja pokušava da se domogne funkcije kako bi ispunio te svoje najčistije namjere. Ukoliko bude iskren i nepopulista, boriće se za cenzus, a kontra kandidati će da ga provuku kroz blato u prvih 6 minuta pojavljivanja na političku scenu. S toga takva osoba ili grupacija nikada ne može da se nada da će išta postići.

    Takva osoba se onda ili neće baviti politikom, ili će da se bavi na način na koji može doći do nekakve pozicije s koje može uraditi nešto, a nama smrtnicima samo ostaje da se nadamo da iza laži i političkih taktika ipak postoji neka želja za nečim čistim i časnim. Tragedija je što, i vraćam se na prvi pasus, to nije moguće, bar ne na duže vrijeme.

    To je tako kod nas i svugdje, jednostavno opis posla.

    Edit: Samo da dodam, ovdje zaista ne mislim na Jakova, i zaista pričam generalno. Apsolutno nisam dovoljno blesav da se zalažem za bilo koju osobu na našoj političkoj sceni - čvrstog sam uvjerenja da su svi jako daleko od ove teoretske osobe sa čistim namjerama. S druge strane, alternativa je da stavimo ključ u bravu i da ponavljamo 'svi su isti'. To je, po meni, odustajanje.
    Last edited by LostInHollywood; 26-03-23 at 15:05.

  20. #568
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,857
    Thanks Thanks Given 
    837
    Thanks Thanks Received 
    804
    Thanked in
    538 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    E zamisli koliko je lako nalozit' ljude bez grama mozga da postavis 2 dokumenta, dodas blur da se ne vidi nista sa njih i to plasiras kao relevantno.

    Ja zaista zalim koliko nam je niska granica inteligencije i kriticke misli uopste. U sve se odma povjeruje a to gledamo vec duze vrijeme.. od laznih izjava preko ispravljenih teksotva pa do "procurelih dokumenata".

    N'o... neki za bolje i nisu, ocigledno.
    Prejake riječi posebno kada dolaze od moderatora koji bi trebao da bude primjer svima kako treba pisati.

    Dakle, nazivati ljude bez grama mozga samo zato što se ne slažu sa tobom ili imaju drugačije mišljenje i stav je ništa drugo do slabost onoga koji to izgovara.
    Ja to nikad ne koristim, koristim izraz naivnost, objasnim zašto je to tako i to je to.

    Što se tiče non-papera polako samo, sjetimo se ovog koji je u velikoj povezanosti sa svim dešavanjima, a eto uopšte nije iz kuhinje DPSa...
    https://www.slobodnaevropa.org/a/slo.../31205572.html
    Love, peace and respect.

  21. #569
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    309
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    57
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Misliš da su non paperi specijalnost nas Balkanaca? Zašto se onda to zove non paper, a ne nekim našim imenom?

  22. #570
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,857
    Thanks Thanks Given 
    837
    Thanks Thanks Received 
    804
    Thanked in
    538 Posts

    Default

    Zato što se tako zove u svijetu.

    Ono što mislim je da mi ne pada na pamet da ikada glasam i budem dio odjeljenja koji podržavaju onu garnituru koja se svrstala na jednu stranu i koja radi protiv države Crne Gore, a onda i protiv mene jer će mi blokirati EU integracije i partijski zapošljavati. Dovesti njihove korumpirane političare i kriminalce i radiće isto ono loše, čak i gore od DPSa.

    Zamisli scenu pobijedi Milatović i onda gas sa srpskim zastavama. Đe to ima dragi moji... Zato će Kimmi i Mojsije da ćute i tada neće pominjati ekstremizam kada se maše zastavama druge države na dan izbora. Dovoljno je to da vidiš i da znaš da je neka prevara u pitanju.
    Last edited by mneonly; 26-03-23 at 16:37.
    Love, peace and respect.

  23. #571
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post

    Al dobro neka ih još ovih 7 dana neka se
    Ko ce kimmiju da kaze da DPS nije na vlasti evo skoro tri godine?

    Ko ce kimmiju da kaze da je DPS mirno predao vlast a da ove evo godinu niko ne moze da nagovori da odu na izbore?

  24. The Following 7 Users Say Thank You to Rodion Romanovich For This Useful Post:


  25. #572
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Baš fino potkrovlje
    Posts
    8,428
    Thanks Thanks Given 
    2,996
    Thanks Thanks Received 
    1,440
    Thanked in
    773 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Ko ce kimmiju da kaze da DPS nije na vlasti evo skoro tri godine?

    Ko ce kimmiju da kaze da je DPS mirno predao vlast a da ove evo godinu niko ne moze da nagovori da odu na izbore?
    Неће бит скоро 3 године, већ 2 године и 4 мјесеца. С тим што процес смјењивања дпс кадрова на државном и локалном нивоу и даље тече, предсједнички избори ће бити шлаг на торти, ако све прође како треба наравно.
    Мада сладићемо се и падом подршке дпс-у и на изборима за скупштину, то ће бит шта, свећице на торти?

    ПС
    Заборавих на период од пар мјесеци током којих је ДПС подржавао власт, и за то био (између осталог) награђен функцијама у јавној управи, и гдје су неки и даље на истим (поздрав за Богдана Фатића и његов wifi router ко зна сјетиће се).
    Last edited by Mstislav; 26-03-23 at 17:32.
    Ја чекам посао али волим ову земљу!



    А што пијем кад ми шкоди
    ко ће кући да ме води?

  26. #573
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    E zamisli koliko je lako nalozit' ljude bez grama mozga da postavis 2 dokumenta, dodas blur da se ne vidi nista sa njih i to plasiras kao relevantno.

    Ja zaista zalim koliko nam je niska granica inteligencije i kriticke misli uopste. U sve se odma povjeruje a to gledamo vec duze vrijeme.. od laznih izjava preko ispravljenih teksotva pa do "procurelih dokumenata".

    N'o... neki za bolje i nisu, ocigledno.
    Ada to je Pobjeda koja je objavila "Operacija Zvečarka" dokumenta o napadu specijalnih snaga iz manastira Ostrog pa su im našli na internetu dokumenta sa kojih su copy/paste pečat pokupili.

    Nikad riječi izvinjenja.

  27. #574
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,288
    Thanks Thanks Given 
    428
    Thanks Thanks Received 
    2,642
    Thanked in
    1,284 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by LostInHollywood View Post
    Samo sekund, ovdje baratamo cirkularnim zaključivanjem. Politička ambicija je loša kad je upariš sa ličnošću, a zaključili smo da je ličnost loša jer je politički ambiciozna?
    Ne. O licnosti se sudi na bazi motiva koji stoje iza ambicije. Ako neko ima ambiciju da pomogne drustvu i da to uradi politickim angazmanom, to je jedna stvar. Ako neko ima ambiciju da kroz politicki angazman ostvari neki licni uspjeh, to je nesto sasvim drugo. To je ono sto sustinski karakterise sve politicare. I sto mozgovi sa foruma ne mogu da ukapiraju nego padaju na Milatovica kao sto su 90'ih njihovi roditelji padali na pricu Djukanovica.

    Quote Originally Posted by LostInHollywood View Post
    Nisam siguran da razumijem dio o potencijalu. Javni funkcioneri nemaju potencijal da mijenaju stvari na bolje?
    Predsjednik gotovo da ne moze nista da uradi da popravi stanje u drzavi.

    Quote Originally Posted by LostInHollywood View Post
    Ako smo ljude sa zdravim motivima davno rastjerali, onda da raspuštimo vojsku i otvorimo granice, pa ko prvi stigne? Ako mi nemamo želju da se vječno borimo i uređujemo, ima ih dovoljno koji bi nas tog tereta oslobodili.

    Ne shvatam tu količinu pesimizma, a još manje tu neku nostalgiju za nekim savršenim kandidatima. Nekad nam se neko bezgrešan i savršen kandidovao? Ili bilo gdje drugo na svijetu?
    Nije pesimizam nego realnost. Da je srece ovako bi svi razmisljali jer bi to znacilo da politicari treba dobro da se pomuce pred svake izbore ako hoce da dobiju neciji glas. Vidis li da i dalje imas preko 30% gradjana koji ne vide apsolutno nista pogresno u glasanju za DPS? Dobar dio njih misli da je DPS jedini nacin da se Crna Gora spasi od [unesi aktuelnu prijetnju].
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  28. The Following User Says Thank You to VanjaTheMan For This Useful Post:


  29. #575
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by LostInHollywood View Post
    ...
    Edit: Samo da dodam, ovdje zaista ne mislim na Jakova, i zaista pričam generalno. Apsolutno nisam dovoljno blesav da se zalažem za bilo koju osobu na našoj političkoj sceni - čvrstog sam uvjerenja da su svi jako daleko od ove teoretske osobe sa čistim namjerama. S druge strane, alternativa je da stavimo ključ u bravu i da ponavljamo 'svi su isti'. To je, po meni, odustajanje.
    Mislim, svaki izbor u demokratiji je između manje i više lošeg. Idealni kandidati ne postoje i koji glasač ih čeka da im pokloni svoju političku nevinost ostaraće kao usjedjelica.

    Treba tragati za najboljim kandidatom, a ko danas u nas ne vidi drastičnu razliku između Jakova i Mila sa tim jedva da vrijedi više raspravljati.

  30. The Following User Says Thank You to SKOJ For This Useful Post:


Page 23 of 70 FirstFirst ... 1319202122232425262733 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Predsjednički izbori - 19.03.2023.
    By lucke91 in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 3929
    Last Post: 20-03-23, 15:42
  2. Predsjednički izbori u SAD
    By kimmi in forum Politika generalno
    Replies: 27
    Last Post: 06-07-20, 18:34
  3. Predsjednički izbori 2018
    By lucke91 in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 4071
    Last Post: 05-05-18, 17:18
  4. Srbija - predsjednički izbori 2017
    By chucknorris in forum Politika generalno
    Replies: 103
    Last Post: 09-04-17, 23:38
  5. Predsjednicki izbori 2008 - prvi krug
    By getaway blues in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 1689
    Last Post: 12-04-08, 15:15

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •