Page 47 of 127 FirstFirst ... 374344454647484950515797 ... LastLast
Results 1,151 to 1,175 of 3153

Thread: Parlamentarni izbori - 11. jun 2023.

  1. #1151
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,857
    Thanks Thanks Given 
    837
    Thanks Thanks Received 
    804
    Thanked in
    538 Posts

    Default

    Nije da vam nisam najavio ovo...



    Krenuli su na DPS pa sad na PES.

    Svijet traži stabilnost tako da ništa od toga. To imamo i sad i vidimo kako je. Zato i napadaju Spajića da bi pao pod pritisak da ga ne bi dirali.

    Mora biti stabilna Vlada.

    ES + DPS + manjine oko 60ak%

    Sve drugo nas, i državu i ljude, vodi u sigurnu propast.
    Last edited by mneonly; 07-06-23 at 16:06.
    Love, peace and respect.

  2. The Following User Says Thank You to mneonly For This Useful Post:


  3. #1152
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,665
    Thanks Thanks Given 
    3,567
    Thanks Thanks Received 
    8,635
    Thanked in
    4,659 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Beton View Post
    Sto ce ministar finansija na vijece za nacionalnu bezbednost? Ti druze blage veze nemas pravi si onaj iz kladionice sto sve živo zna i u sve se razumije koji pljuje po svima ali nekako uvjek glasa za pobednike dps uru i sad spajica prevaranta i to sve po izgovorom nemas koga na kraj ces i knezevic zaokruzit i subaru kako svi govore ja bi preokret ali nece cenzus prec kakvo licemjerstvo klasicno kao kod vecine naroda
    brzo će novi miting sns vjerujem. pa sendvič i sa slavenom za bg
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  4. #1153
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,801
    Thanks Thanks Given 
    1,487
    Thanks Thanks Received 
    4,957
    Thanked in
    2,322 Posts

    Default

    Evo i moja ,,dva centa" za svaku listu (složeno po redosljedu koji će biti na glasačkom listu):

    1. BS - siguran skupštinski status te su po tom pitanju opušteni. Uspjeli su da partitokratiju dignu na nivo (pokojnog) SD-a. Imaju previše repova.

    2. HGI - sistem (izborni zakon) je tako napravljen da ova partija ima najeftiniji mandat, a to, prosto, nije pravedno i zato ne zaslužuju podršku.

    3. Pravda za sve - zbog biografije (Leposavić) biće dio nove vlasti (mislim da prolaze cenzus) i činiće jedan drugačiji narativ (onih koji se osjećaju Srbima) koji će se razlikovati od zvanične Srbije (bar dok ono što je tamo na vlasti).

    4. Za tebe (SNP + Demos) - ne prolaze cenzus, odradili su svoje i nemaju ništa konkretno da ponude (čak ni floskule).

    5. Narodna koalicija - složno i tačka (DHP + PCG+ SCG + DSS + Pokret za Pljevlja) - smješna skupina koja nije ni za mesnu zajednicu, a kamo li za parlament.

    6. Albanska alijansa Aleanca Shqiptare (FORCA + DS + DSCG + Pokret Tuzi) - imaju određenu bazu glasača, ali pitanje je da li je dovoljno za parlamentarni status.

    7. Preokret za sigurnu Crnu Goru - djeluju kao najzdravija priča na ovim izborima i trebalo bi da prođu cenzus, ali neće biti dio vlasti, osim ako ne budu potrebni (da se bez DPS-a i DF-a formira ista).

    8. PzP - doviđenja prijatno, prvi u onom fonu partija koji ti daju neku nadu (prvi izbori na kojima su se pojavili), pa poslije sve za*eru (i to žestoko, onako crnogorski).

    9. Da. Mi možemo za građansku Crnu Goru - ovo je neka nedifinisana skupina (lični utisak) proizašla zbog raznih lutanja dijela članstva negdašnji vladajućih struktura do 2020 god. te mislim da ne predstavljaju ništa suštinski novo.

    10. Zajedno! Za budućnost koja ti pripada (DPS + SD + LP + DUA) - pošto su propustili da se reformišu (u pravom smislu, ne kozmetičkom) ova skupina (partija?) ne bi trebala biti opcija, bar dok ih ,,na silu" ne pročiste (SDT).

    11. Evropa sad (PES + UCG + CIVIS + Alternativa) - iako će biti najjača lista imaju dosta problematičnih stavki u funkcionisanju, počevši od toga da pojedini ljudi sa liste imaju veze sa kriminalom (DPS II), pa do toga da se zaobilaze pojedine (legalne) činjenice kod nekih poteza. Još nisu ,,zajahali", a već imaju dosta loših osobina.

    12. SDP - isuviše kasno su se otkačili od kancera zvanog DPS da bi uopšte mogli da se razmatraju kao opcija.

    13. Hrabro se broji (DCG + URA) - predizborna koalicija ova dva subjekta je ,,ono što ni pas sa maslom ne bi pojeo" (iz mnogo razloga), a ako si sposoban da napraviš taj prvi (ljigavi) korak onda ni ostali ,,nisu problem". Treba imati dobar želudac pa glasati za ovu listu.

    14. Za budućnost Crne Gore (NSD + DNP + RP) - ova lista se najbolje može opisati kao tradicionalna koja pokušava da njeguje sve ono što od devedesetih godina prošlog vijeka do danas donjelo samo pustošenja (materijalna i duhovna), ukratko, zlo.

    15. Albanski forum Forumi Shqiptar (AA + DSA + NUA) - mislim da imaju siguran parlamentarni status i da će biti dio buduće vlasti. Iako ne pripadam albanskoj nacionalnoj manjini glasao bi za ovu listu (zbog Đeljošaja) ukoliko mi se ne bi svidela nijedna ,,normalna" (lista koja nema manjinski status) lista.

    Eto, rekao bi čovjek, čak 15 lista, veliki izbor, ali zapravo ,,ćemer i jad" što se vidi iz obrazloženja gore. To je moj lični utisak.

    Sent from my Motorola 8400

  5. The Following 6 Users Say Thank You to wulfy For This Useful Post:


  6. #1154
    Join Date
    Dec 2018
    Posts
    2,637
    Thanks Thanks Given 
    94
    Thanks Thanks Received 
    838
    Thanked in
    497 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mneonly View Post
    Nije da vam nisam najavio ovo...



    Krenuli su na DPS pa sad na PES.

    Svijet traži stabilnost tako da ništa od toga. To imamo i sad i vidimo kako je. Zato i napadaju Spajića da bi pao pod pritisak da ga ne bi dirali.

    Mora biti stabilna Vlada.

    ES + DPS + manjine oko 60ak%

    Sve drugo nas, i državu i ljude, vodi u sigurnu propast.
    što je babi milo...zaboravite da postoji ikakva šansa da budete na vlasti,da će iko da se prlja sa vama,a tek ES neće.nego pravac na smetlište istorije,đe vam je i mjesto.

  7. The Following 2 Users Say Thank You to umart For This Useful Post:


  8. #1155
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,454
    Thanks Thanks Given 
    4,230
    Thanks Thanks Received 
    4,542
    Thanked in
    2,203 Posts

    Default

    Pisem based on actual events tv mini-seriju i cu da se obogatim.

    PES: Pismo Do Kvona pisali Kurti i Anđelić po instrukcijama Abazovića

    https://www.cdm.me/politika/pes-pism...ama-abazovica/

    Abazović: Proširićemo kapacitete Spuža, pravda će zakucati na vrata mnogih i nakon 11. juna

    https://www.cdm.me/politika/abazovic...nakon-11-juna/
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  9. #1156
    Join Date
    Nov 2013
    Location
    titograd
    Posts
    3,663
    Thanks Thanks Given 
    2,689
    Thanks Thanks Received 
    1,068
    Thanked in
    500 Posts

    Default

    Taj samo moze licno da otperla u spuz za saradnju sa dresajima i skaljarcima. sreca pa su mala stranka ne treba puno novih kapaciteta

    Послато са SM-F926B помоћу Тапатока
    Tebe mi je žao a za mene me duša boli

  10. #1157
    Join Date
    Feb 2022
    Posts
    252
    Thanks Thanks Given 
    30
    Thanks Thanks Received 
    108
    Thanked in
    47 Posts

    Default

    Baš rijetko gledam tv, ali se potrefi da maloprije odgledah ove izborne spotove i upravo Vijesti o Spaiću i Kvonu.
    Zivota mi, tranfer blama dozivjeh te ugasih televizor

  11. #1158
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    2,645
    Thanks Thanks Given 
    961
    Thanks Thanks Received 
    1,169
    Thanked in
    626 Posts

    Default

    Ima li ko od ovih novinara da pita Abazda koga je on to sve pohapsio? Evo već koliko godina stiže ruka pravde i proširuju se kapaciteti Spuža.

  12. The Following User Says Thank You to Dzi For This Useful Post:


  13. #1159
    Join Date
    Feb 2022
    Posts
    252
    Thanks Thanks Given 
    30
    Thanks Thanks Received 
    108
    Thanked in
    47 Posts

    Default

    Kako razočarenje od čovjeka i političara, a baaaš mi je gotivan bio.

    Mislim da će se nova Vlada sastavit na stotinu jada, tek će poslije izbora klanica da nastane.
    Ali kao što nedje ranije napisah, tj prenijeh riječi jednog iskusnog i mudrog covjeka- od 2020.godine nikad više nijedna partija neće imat većinu, već će da se glodju i kolju neprestano.
    Nije to loše, naprotiv, samo treba imat želudac pa gledat i slušat ove poltone i karikature svakoga dana. Mada je donekle i zabavno gledat kako se ponizavaju i lazinjaju

  14. The Following User Says Thank You to 357 For This Useful Post:


  15. #1160
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    3,282
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    100 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    Pa zato sto nisam glup. Pratim politicku scenu, koliko-toliko pa znam ko igra kakve prljave igre.

    A onda imamo ovo: https://www.vijesti.me/vijesti/polit...ove-i-telefone


    I tako dalje, i tako dalje.
    Ево и ПЕС ниједном не помену Фронт, само форумаши изгледа да су упућенији од њих.

  16. #1161
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,465
    Thanks Thanks Given 
    160
    Thanks Thanks Received 
    1,262
    Thanked in
    638 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by avet View Post
    Pisem based on actual events tv mini-seriju i cu da se obogatim.

    PES: Pismo Do Kvona pisali Kurti i Anđelić po instrukcijama Abazovića

    https://www.cdm.me/politika/pes-pism...ama-abazovica/

    Abazović: Proširićemo kapacitete Spuža, pravda će zakucati na vrata mnogih i nakon 11. juna

    https://www.cdm.me/politika/abazovic...nakon-11-juna/
    Ruka pravde ubi se od kucanja evo tri godine, kakva promasena kampanja svi pricaju o ekonomiji ovaj mlati svoje vlazne snove ni da je reinkarnacija Falkonea
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  17. #1162
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,708
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    https://twitter.com/TihomirDragas/st...hFFCVFBdg&s=19

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  18. The Following 2 Users Say Thank You to kimmi For This Useful Post:


  19. #1163
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,665
    Thanks Thanks Given 
    3,567
    Thanks Thanks Received 
    8,635
    Thanked in
    4,659 Posts

    Default

    neka je podnese onda danas i završi posa'. moraju je pravit sa urašima, nažalost po nas


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  20. #1164
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,873
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,407
    Thanked in
    2,217 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by wulfy View Post
    Evo i moja ,,dva centa" za svaku listu (složeno po redosljedu koji će biti na glasačkom listu):

    1. BS - siguran skupštinski status te su po tom pitanju opušteni. Uspjeli su da partitokratiju dignu na nivo (pokojnog) SD-a. Imaju previše repova.

    2. HGI - sistem (izborni zakon) je tako napravljen da ova partija ima najeftiniji mandat, a to, prosto, nije pravedno i zato ne zaslužuju podršku.

    3. Pravda za sve - zbog biografije (Leposavić) biće dio nove vlasti (mislim da prolaze cenzus) i činiće jedan drugačiji narativ (onih koji se osjećaju Srbima) koji će se razlikovati od zvanične Srbije (bar dok ono što je tamo na vlasti).

    4. Za tebe (SNP + Demos) - ne prolaze cenzus, odradili su svoje i nemaju ništa konkretno da ponude (čak ni floskule).

    5. Narodna koalicija - složno i tačka (DHP + PCG+ SCG + DSS + Pokret za Pljevlja) - smješna skupina koja nije ni za mesnu zajednicu, a kamo li za parlament.

    6. Albanska alijansa Aleanca Shqiptare (FORCA + DS + DSCG + Pokret Tuzi) - imaju određenu bazu glasača, ali pitanje je da li je dovoljno za parlamentarni status.

    7. Preokret za sigurnu Crnu Goru - djeluju kao najzdravija priča na ovim izborima i trebalo bi da prođu cenzus, ali neće biti dio vlasti, osim ako ne budu potrebni (da se bez DPS-a i DF-a formira ista).

    8. PzP - doviđenja prijatno, prvi u onom fonu partija koji ti daju neku nadu (prvi izbori na kojima su se pojavili), pa poslije sve za*eru (i to žestoko, onako crnogorski).

    9. Da. Mi možemo za građansku Crnu Goru - ovo je neka nedifinisana skupina (lični utisak) proizašla zbog raznih lutanja dijela članstva negdašnji vladajućih struktura do 2020 god. te mislim da ne predstavljaju ništa suštinski novo.

    10. Zajedno! Za budućnost koja ti pripada (DPS + SD + LP + DUA) - pošto su propustili da se reformišu (u pravom smislu, ne kozmetičkom) ova skupina (partija?) ne bi trebala biti opcija, bar dok ih ,,na silu" ne pročiste (SDT).

    11. Evropa sad (PES + UCG + CIVIS + Alternativa) - iako će biti najjača lista imaju dosta problematičnih stavki u funkcionisanju, počevši od toga da pojedini ljudi sa liste imaju veze sa kriminalom (DPS II), pa do toga da se zaobilaze pojedine (legalne) činjenice kod nekih poteza. Još nisu ,,zajahali", a već imaju dosta loših osobina.

    12. SDP - isuviše kasno su se otkačili od kancera zvanog DPS da bi uopšte mogli da se razmatraju kao opcija.

    13. Hrabro se broji (DCG + URA) - predizborna koalicija ova dva subjekta je ,,ono što ni pas sa maslom ne bi pojeo" (iz mnogo razloga), a ako si sposoban da napraviš taj prvi (ljigavi) korak onda ni ostali ,,nisu problem". Treba imati dobar želudac pa glasati za ovu listu.

    14. Za budućnost Crne Gore (NSD + DNP + RP) - ova lista se najbolje može opisati kao tradicionalna koja pokušava da njeguje sve ono što od devedesetih godina prošlog vijeka do danas donjelo samo pustošenja (materijalna i duhovna), ukratko, zlo.

    15. Albanski forum Forumi Shqiptar (AA + DSA + NUA) - mislim da imaju siguran parlamentarni status i da će biti dio buduće vlasti. Iako ne pripadam albanskoj nacionalnoj manjini glasao bi za ovu listu (zbog Đeljošaja) ukoliko mi se ne bi svidela nijedna ,,normalna" (lista koja nema manjinski status) lista.

    Eto, rekao bi čovjek, čak 15 lista, veliki izbor, ali zapravo ,,ćemer i jad" što se vidi iz obrazloženja gore. To je moj lični utisak.

    Sent from my Motorola 8400
    To što im 15 listi samo po sebi ne znači ništa. I septička jama je puna raznih vrsta govana i smeća pa to ne znači da neko po svaku cijenu mora da se posluži jednim tipom govana.

    Nego, dosad je bilo da su apstinenti krivi za sve i da njihovo neglasanje znači glasanje za dps. Da li to znači da više nije problem da se bude apstinent jer je njihov neizlazak na izbore u stvari glas za pes? Isto važi i za davanje glasa Preokretu. Ako Preokret ne pređe cenzus, da li je glas za njih bačen ako će da završi kod pes-a?
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  21. #1165
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,149
    Thanks Thanks Given 
    658
    Thanks Thanks Received 
    687
    Thanked in
    336 Posts

    Default

    Ja ću zaokružiti Preokret. Konačno se pojavio neko ko je u skladu sa mojim vrijednostima i ko u izbornom programu zastupa ono što istinski podržavam.

    To će biti prvi put da u Crnoj Gori stvarno mogu da glasam ZA nešto. Zapravo, drugi - prvi put sam tako nešto imao na referendumu, koji je bio i moj prvi izlazak na birališta.
    Don't mind anything anyone tells you about anyone else. Judge everyone and everything for yourself.

  22. The Following User Says Thank You to Viscount For This Useful Post:


  23. #1166
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,801
    Thanks Thanks Given 
    1,487
    Thanks Thanks Received 
    4,957
    Thanked in
    2,322 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NHM View Post
    To što im 15 listi samo po sebi ne znači ništa. I septička jama je puna raznih vrsta govana i smeća pa to ne znači da neko po svaku cijenu mora da se posluži jednim tipom govana.

    Nego, dosad je bilo da su apstinenti krivi za sve i da njihovo neglasanje znači glasanje za dps. Da li to znači da više nije problem da se bude apstinent jer je njihov neizlazak na izbore u stvari glas za pes? Isto važi i za davanje glasa Preokretu. Ako Preokret ne pređe cenzus, da li je glas za njih bačen ako će da završi kod pes-a?
    Ja mogu da ponovim moj (lični) stav koji je n puta napisan na forumu. Ukratko, apstinencija ne dolazi u obzir jer, prosto, nema smila (i ne šalje nikakvu poruku). Izlazak na izbore ne znači da ću podržati nekoga sa liste, mogu napraviti i nevažeći listić (na jedne izbore docrtao sam falus koji vozi biciklo i to zaokružio), a to je jasnija poruka da je izbor ,,septička jama”.
    Kome su korisni apstinenti? Pa onim partijama koji imaju jaku partijsku infrastrukturu upregnuto u ono ,,siguran glas”. Time ti ,,partijski vojnici” stvaraju političku elitu po svojoj (odnosno dirigovanu iz centra) mjeri.
    Nevažeći listići i glas za one koji ne prelaze cenzus? Dont je neumoljiv i to će većinom ,,prišiti” najjačoj listi (Evropa sad na ovim izborima), a ako je veliki procenat nevažećih i onih koji su ispod cenzusa može profitirati i lista koja je druga po snazi (DPS u ovom slučaju).


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  24. #1167
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,873
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,407
    Thanked in
    2,217 Posts

    Default

    Ma pitanje je bilo retoričko i odnosilo se na one koji će glasat za pes a do zadnjih izbora su pjenili na apstinente.

  25. #1168
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    8,852
    Thanks Thanks Given 
    1,146
    Thanks Thanks Received 
    1,067
    Thanked in
    518 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by niksicanin 24 View Post
    Ево и ПЕС ниједном не помену Фронт, само форумаши изгледа да су упућенији од њих.
    Vidim da si ljubitelj ex DF-a. Wulfy je to fino srocio "14. Za budućnost Crne Gore (NSD + DNP + RP) - ova lista se najbolje može opisati kao tradicionalna koja pokušava da njeguje sve ono što od devedesetih godina prošlog vijeka do danas donjelo samo pustošenja (materijalna i duhovna), ukratko, zlo. "

    Ne znam iz kojeg interesa branis njihove boje al ti nece donijeti puno, makar ne na duze zivotne staze.
    Sate sate sate

  26. #1169
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,873
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,407
    Thanked in
    2,217 Posts

    Default

    Čoek je član nsd, vjerovatno i neki funkcioner.

  27. #1170
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    3,282
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    100 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nimfa View Post
    Vidim da si ljubitelj ex DF-a. Wulfy je to fino srocio "14. Za budućnost Crne Gore (NSD + DNP + RP) - ova lista se najbolje može opisati kao tradicionalna koja pokušava da njeguje sve ono što od devedesetih godina prošlog vijeka do danas donjelo samo pustošenja (materijalna i duhovna), ukratko, zlo. "

    Ne znam iz kojeg interesa branis njihove boje al ti nece donijeti puno, makar ne na duze zivotne staze.
    Поштована, не знам на шта тачно мислите о добитку припадности тамо. Шта је могло да донесе нешто кад си на улици против власти на улици 25+ година? Вјеруј, ништа добро. Код себе бих свашта мијењао, али ту се никада не бих мијењао са дпс-ом и свим њиховим дериватима.
    Узгред буди речено, неко други је организовао највећу срамоту задњих деценија, мислим на депортације, затим хапшење сда, хапшење снајперисте Чикића, а од 97/98 Срби су стављени у позицију прокажених. На перфидан и подмукао начин су нас ставили на лед да животаримо.

  28. The Following User Says Thank You to niksicanin 24 For This Useful Post:


  29. #1171
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,365
    Thanks Thanks Given 
    2,804
    Thanks Thanks Received 
    3,996
    Thanked in
    1,934 Posts

    Default

    Kulminacija ovog ludila na političkoj sceni Crne Gore će biti kada Dritan zaigra šotu na Milojkovoj svadbi. Zapamtite moje rijeci.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  30. The Following 15 Users Say Thank You to hercules For This Useful Post:


  31. #1172
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,517
    Thanks Thanks Given 
    5,386
    Thanks Thanks Received 
    3,877
    Thanked in
    1,532 Posts

    Default

    Sve ovo sto se pise za milojka je vjerovatno tacno
    Mulja milojko na sve strane
    Medjutim tajming i na koji nacin je ovo prezentovano je zakucao dritana na dno. Mislim da se politicki nikad oporavit od ovoga nece, sjetite se ovog fijaska kad budete na vrhuncu i mislite da nema preko vas. Nek vam bude pouka
    Kakos e lako moze doc do splacine u kratkom roku

  32. #1173
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,287
    Thanks Thanks Given 
    428
    Thanks Thanks Received 
    2,639
    Thanked in
    1,283 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mneonly View Post
    Nije da vam nisam najavio ovo...
    Nemoj molim te kao Maja. Nisi najavio nista. Samo si pretpostavio da ce biti afera. A to znaju i ptice na grani. Ako je bilo afera za vrijeme predsjednickih izbora, naravno da ce ih biti i za vrijeme parlamentarnih koji su daleko najvazniji.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  33. The Following 3 Users Say Thank You to VanjaTheMan For This Useful Post:


  34. #1174
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    3,660
    Thanks Thanks Given 
    573
    Thanks Thanks Received 
    296
    Thanked in
    182 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    https://twitter.com/TihomirDragas/st...hFFCVFBdg&s=19

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Đe je bila ova principijelnost dok je Medo iz jedinstvenog DF-a rokao Spajkija,kandidata za predsjednika i prije kandidature? Đe je bila ova principijelnost kada je Df kroz DIK oladio Spajkija? Đe je bila ova principijelnost za lokalne izbore u PG i postizbornu koaliciju sa DF-om (i Urom) na lokalnom nivou? Đe je bila ova principijelnost kad je Pipun prvi potegao Kvona? A đe je bila ta principijelnost kada je Spajki uhvaćen u laži oko državljanstva? A možda Pes zna neku drugu postizbornu (kripto) matematiku.

    Nije imao ništa sa Kvonom kaže. Nije imao državljanstvo Sr kaže. Da li principijelno laže ili mu se prvi put omaklo i Ipak mu treba vjerovati na riječ? Kako god,izgleda da su rezultati izbora izvjesni,a da nam je dan mrmota politička zbilja Kuće od karata, velikih afera na dan izbora ili u zadnjih par sedmica pred izbore.

    Triler,čuš mene preokret,triler.

    ...I’ll always be that kid
    With the rolled up socks...





  35. The Following 2 Users Say Thank You to ToJeMojBrat For This Useful Post:


  36. #1175
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,857
    Thanks Thanks Given 
    837
    Thanks Thanks Received 
    804
    Thanked in
    538 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    Nemoj molim te kao Maja. Nisi najavio nista. Samo si pretpostavio da ce biti afera. A to znaju i ptice na grani. Ako je bilo afera za vrijeme predsjednickih izbora, naravno da ce ih biti i za vrijeme parlamentarnih koji su daleko najvazniji.

    #majajesveupravu #pravdazamaju

    Hvala lepo

    @wulfy mislim da si zamijenio mjesta oko Leposavića i Vukšića. Mislim da su Vukšić, Milača i Dajko jači od njega i da se mogu boriti za cenzus.
    Last edited by mneonly; 07-06-23 at 20:41.
    Love, peace and respect.

Page 47 of 127 FirstFirst ... 374344454647484950515797 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Parlamentarni izbori 2012
    By amnesiac in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 1578
    Last Post: 14-10-12, 09:51
  2. Parlamentarni izbori 2012
    By amnesiac in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 4
    Last Post: 20-09-12, 00:43
  3. prijevremeni parlamentarni izbori
    By bojankov in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 18-07-12, 09:48
  4. "Parlamentarni izbori 2007"
    By Kris in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 74
    Last Post: 21-05-07, 17:54

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •