Page 45 of 127 FirstFirst ... 354142434445464748495595 ... LastLast
Results 1,101 to 1,125 of 3153

Thread: Parlamentarni izbori - 11. jun 2023.

  1. #1101
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,465
    Thanks Thanks Given 
    160
    Thanks Thanks Received 
    1,262
    Thanked in
    638 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by El_NiNhO View Post
    Dok se Crna Gora ne oslobodi kudravog odje sreće biti neće. Da li je on nečiji izvođač radova ili je samo
    patološki poremećaj u pitanju, to je veliko pitanje. Poslije svih afera sa škaljarima i cigarima, i ovog prozivanja budućeg premijera, on će dobiti ministarsko mjesto. I to će da ga zapane bezbjedonosni sektor, a onda smo se tek sjebali, ali nema veze, može ovaj narod to izdržati, a i zaslužio je, realno.
    Ja da sam na Spajićevom mjesto uslovio bi bilo kakvu buduću koaliciju za formiranje vlasti odstranjivanjem Abazovića iz svake priče o bilo kojoj poziciji u budućoj Vladi pa nek isprosi od Demokrata to poslaničko mjesto.Njemu ne treba dati da bude ni predsjednik mjesne zajednice a ne što odgovornije.
    Last edited by goldfinger; 07-06-23 at 08:25.
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  2. The Following User Says Thank You to goldfinger For This Useful Post:


  3. #1102
    Join Date
    May 2018
    Posts
    2,147
    Thanks Thanks Given 
    258
    Thanks Thanks Received 
    879
    Thanked in
    456 Posts

    Default

    Opet se na kraju najvise Becic zajebao, ode sa Dritanom u koaliciju a ovaj se ubi evo mjesec dana da im unisti i to malo glasackog tijela sto su pozaposljavali.

  4. The Following 10 Users Say Thank You to JigSaw For This Useful Post:


  5. #1103
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,958
    Thanks Thanks Given 
    4,802
    Thanks Thanks Received 
    9,846
    Thanked in
    3,735 Posts

    Default

    Ja sam mislio preskočiti i ove izbore ali Bonaparta je uspio da me animira. Izlazim ISKLJUČIVO zbog ove hajke na Spajića par dana pred izbore, teatralnog sazivanja sjednice za nacionalnu bezbjednost nervnog bolesnika, da zaokružim ES.
    Nadam se da nas ima dosta, ovakvih, ne vala sad da bi bustovali ES koliko zbog toga da taj lik konačno nestane sa političke scene, tj. barem da se NIKADA više ne pita ništa vezano za državu Crnu Goru.
    War. War never changes.

  6. The Following 15 Users Say Thank You to BiTrAtE For This Useful Post:


  7. #1104
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    2,645
    Thanks Thanks Given 
    961
    Thanks Thanks Received 
    1,169
    Thanked in
    626 Posts

    Default

    Teško će biti sanirati štetu koju je napravila ova URA-SNP-BS vlast za ovako kratak period ali ako ništa drugo ako ima pravde da se više nikad ništa ne pitaju u CG, iako znam da od toga nema ništa.

  8. The Following 2 Users Say Thank You to Dzi For This Useful Post:


  9. #1105
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,287
    Thanks Thanks Given 
    428
    Thanks Thanks Received 
    2,639
    Thanked in
    1,283 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by niksicanin 24 View Post
    Ај живота ти објасни како нађе дф ту, кад их ни ЕС не помиње.
    Pa zato sto nisam glup. Pratim politicku scenu, koliko-toliko pa znam ko igra kakve prljave igre.

    A onda imamo ovo: https://www.vijesti.me/vijesti/polit...ove-i-telefone

    Da li je otvoren jedan od ovih laptopova koji se nalazi u Centru bezbjednosti? Imamo informaciju da nije. Imamo informaciju da se na tom laptopu, preko Telegrama, nalazi prepiska između Do Kvona i Spajića, i da se radi u inkriminišućoj prepisci. Ako to nije tačno, onda za ovo treba da odgovaraju ljudi koje Milović pominje. Ako je tačno, da pitamo g. Novovića - ko brani da se otvore laptopovi Do Kvona.
    I tako dalje, i tako dalje.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  10. #1106
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,465
    Thanks Thanks Given 
    160
    Thanks Thanks Received 
    1,262
    Thanked in
    638 Posts

    Default

    Jel ovo krenulo tradicionalno predizborno pretresanje i hapšenje? Da vidimo ko će biti novi junak ribolovačkog serijala Uhvati pa pušti posle izbora.

    https://www.cdm.me/hronika/akcija-pr...-vise-gradova/
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  11. #1107
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,453
    Thanks Thanks Given 
    4,230
    Thanks Thanks Received 
    4,542
    Thanked in
    2,203 Posts

    Default

    Vele “Želimo da je vrijeme uvreda, ružnih riječi iza nas,...".

    Osjetili su da su na izdisaju i sada ide kmeeeecanje.

    “Hrabro se broji”: Drugi dan sinhronizovane akcije i napada na Aleksu i Dritana

    https://www.cdm.me/politika/hrabro-s...ksu-i-dritana/
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  12. #1108
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,453
    Thanks Thanks Given 
    4,230
    Thanks Thanks Received 
    4,542
    Thanked in
    2,203 Posts

    Default

    A fala ti kralju danas za ovo xaxaxaxa

    Joković: Izgraditi sistem u kome nijedan funkcioner vlasti ne može da ponižava zdrav razum građana

    https://www.cdm.me/politika/jokovic-...razum-gradana/
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  13. #1109
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    3,282
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    100 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    Pa zato sto nisam glup. Pratim politicku scenu, koliko-toliko pa znam ko igra kakve prljave igre.

    A onda imamo ovo: https://www.vijesti.me/vijesti/polit...ove-i-telefone


    I tako dalje, i tako dalje.
    И на тој конференцији су три пута поновили да немају везе са овим.
    Чак ни Миловић није поменуо Милана и Андрију него неке друге.

  14. #1110
    Join Date
    May 2006
    Posts
    1,410
    Thanks Thanks Given 
    4,155
    Thanks Thanks Received 
    364
    Thanked in
    240 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Buva+gacce View Post
    Isto tako, da se lik koji je u kripto-sferi uradio jednu od pljački svih milenijuma, i ima milijardi dovoljno da je slobodno mogo i na mjesec uteć, a ne u Afriku đe, kako je inače poznato svakome ko je iole upoznat sa temom, obitavaju bukvalno svi prevaranti iz ove sfere, jer im je tamo, iz mnogo konkretnih razloga, raj na zemlji... elem, da se takav lik od svih zemalja na svijet odluči baš za Crnu Goru, đe je među ovom šakom ljudi uočljiv iz svemira, plus što je dupke puna ljudi iz njegove sfere, koje je uz to navodno i izvarao, počevši od budućeg premijera te iste zemlje koji mu je toliko pun zle krvi da bi ga u bunar zatrpao...
    Smislenost i logika ove priče je nepostojeća. I i te kako upućuje na to da cijela ova priča oko Milojkove uloge ima mesa da se njome pozabavi ko je nadležan.
    Ne shvatam tvoju logiku ovog dijela price, jer opste poznata cinjenica je da je taj lik upravo odabrao CG ako nista bar za usputnu stanicu, i koliko sam citao niko a narocito ne Dritko ni ne kaze da je htio trajno da se skriva ovdje sa Spajicem ili sta vec. I onda je lik preko nekoga zavrsio vip tretman na aerodromu misleci da ce mu tako lakse proci lazni pasos, ali nije.

    Tako da je cinjenica da su se mnogi ugradili (mozda nekada i saznamo ko) u njegov kratak boravak ovdje i to je poenta cijele price, i naravno da je svima legla ko kec na deset pred izbore, to je azbuka politike i na zapadu bi isto perje lecelo.

    Sent from my phone

  15. #1111
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,665
    Thanks Thanks Given 
    3,567
    Thanks Thanks Received 
    8,635
    Thanked in
    4,659 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by JigSaw View Post
    Opet se na kraju najvise Becic zajebao, ode sa Dritanom u koaliciju a ovaj se ubi evo mjesec dana da im unisti i to malo glasackog tijela sto su pozaposljavali.
    mislim da bi demokrate imale tih 8-9 mandata sami, bez ikakvih problema, što god pričali. uz manjine (i eventualno leposavić ili možda sdp) mogla bi se napravit vlada bez uraša. mada tu je bila priča da su neki iz vrha partije protiv koalicije

    probijali smo svakakva dna, al da se saziva Vijeće za nacionalnu bezbjednost i da se ovako upire u vezi ovoga a kad DIREKTOR državnog organa bude uhapšen radi kradje ZAPLIJENJENIH cigara (koje je sa ponosom palio i falio se rezultatima) se radilo na tome da nekako to brzo prodje


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  16. #1112
    Join Date
    May 2006
    Posts
    1,410
    Thanks Thanks Given 
    4,155
    Thanks Thanks Received 
    364
    Thanked in
    240 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by niksicanin 24 View Post
    И на тој конференцији су три пута поновили да немају везе са овим.
    Чак ни Миловић није поменуо Милана и Андрију него неке друге.
    Koliko se meni cini a mozda grijesim, upravo je DF pokrenuo ovu aferu, ko i one pred predsjednicke. I tad su se zajebali a i sad ce

    Mislim da se i pisalo nakon Spajicevog izbacivanja da ce ga opet nagaziti za parlamentarne

    Sent from my phone
    Last edited by nikolaf7; 07-06-23 at 10:58.

  17. #1113
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,873
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,407
    Thanked in
    2,217 Posts

    Default

    Nije Milović nikoga pomenuo imenom, neko neke, ove, one, znaju koji su i slično.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  18. #1114
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,665
    Thanks Thanks Given 
    3,567
    Thanks Thanks Received 
    8,635
    Thanked in
    4,659 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nikolaf7 View Post
    Koliko se meni cini a mozda grijesim, upravo je DF pokrenuo ovu aferu, ko i one pred predsjednicke. I tad su se zajebali a i sad ce

    Mislim da se i pisalo nakon Spajicevog izbacivanja da ce ga opet nagaziti za parlamentarne

    Sent from my phone
    jbg, postoji realna mogućnost da ostanu u opoziciji posle izbora. bude smiješno da Pipun jače napada Spaku no dps al dobro kako će na prijatelje koje su mu omogućili da gazi ovaj narod


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  19. The Following User Says Thank You to outline For This Useful Post:


  20. #1115
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,569
    Thanks Thanks Given 
    1,113
    Thanks Thanks Received 
    1,735
    Thanked in
    780 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Ja sam mislio preskočiti i ove izbore ali Bonaparta je uspio da me animira. Izlazim ISKLJUČIVO zbog ove hajke na Spajića par dana pred izbore, teatralnog sazivanja sjednice za nacionalnu bezbjednost nervnog bolesnika, da zaokružim ES.
    Nadam se da nas ima dosta, ovakvih, ne vala sad da bi bustovali ES koliko zbog toga da taj lik konačno nestane sa političke scene, tj. barem da se NIKADA više ne pita ništa vezano za državu Crnu Goru.
    Isti slučaj.
    Jedva čekam da ovom odvratnom smecaru vidim ledja,makar sto se tiče premijerske funkcije. Dali smo im glas (koaliciji CnB) 2020e ali ko ga više glasa neka je zdravo.

    Becic se ussrao u sebe i u partiju,ne znam zašto,ali kako oce.

    Idemo još jednom za evropu sad,pa sto bude


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  21. The Following 2 Users Say Thank You to AdO_pG For This Useful Post:


  22. #1116
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,665
    Thanks Thanks Given 
    3,567
    Thanks Thanks Received 
    8,635
    Thanked in
    4,659 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Ja sam mislio preskočiti i ove izbore ali Bonaparta je uspio da me animira. Izlazim ISKLJUČIVO zbog ove hajke na Spajića par dana pred izbore, teatralnog sazivanja sjednice za nacionalnu bezbjednost nervnog bolesnika, da zaokružim ES.
    Nadam se da nas ima dosta, ovakvih, ne vala sad da bi bustovali ES koliko zbog toga da taj lik konačno nestane sa političke scene, tj. barem da se NIKADA više ne pita ništa vezano za državu Crnu Goru.
    nisam vala neki fan Spajića, al ću ga sa zadovoljstvom glasat. kad sam moga glasat (a i branit po forumu) ovoga te me naziva fašistom i targetira Crnogorce, mogu i Spajića. plus na sve to našli opet ove odvratne izdajnike iz dfa da im rade posao. da ćelava četničina oće da spasava CG, on koji se sprda Srbima i ide na noge najvećem zlu koje je zadesilo Balkan


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  23. #1117
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    3,282
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    100 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nikolaf7 View Post
    Koliko se meni cini a mozda grijesim, upravo je DF pokrenuo ovu aferu, ko i one pred predsjednicke. I tad su se zajebali a i sad ce

    Mislim da se i pisalo nakon Spajicevog izbacivanja da ce ga opet nagaziti za parlamentarne

    Sent from my phone
    Фронт ни лук јео ни лук мирисао.
    Миловић је био врло јасан, дио владе, дио удбе и дио правосуђа. Колико знам фронт није дио тих структура.
    Друго , Милан.је јуче саопштио и то 100% подржавам, ако није крив, нека у затвор иду ови што су га оптужили.

  24. #1118
    Join Date
    May 2006
    Posts
    1,410
    Thanks Thanks Given 
    4,155
    Thanks Thanks Received 
    364
    Thanked in
    240 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by niksicanin 24 View Post
    Фронт ни лук јео ни лук мирисао.
    Миловић је био врло јасан, дио владе, дио удбе и дио правосуђа. Колико знам фронт није дио тих структура.
    Друго , Милан.је јуче саопштио и то 100% подржавам, ако није крив, нека у затвор иду ови што су га оптужили.
    Znaci 6-7 dana pred izbore izadjes i izjavis za tvog protivnika da sumnjas/imas saznanja da je u nekoj vezi sa jednim od najvecih/najtrazenijih prevaranata na svijetu, tako nabacis loptu na volej svima ostalima, dodas da podgrijes pricu da se ispita i laptop prevaranta jer tu sve ima, onda se ogradis ako nije kriv neka drugi idu u zatvor i to je ni luk jeo ni mirisao?

    Sent from my phone

  25. The Following 3 Users Say Thank You to nikolaf7 For This Useful Post:


  26. #1119
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,665
    Thanks Thanks Given 
    3,567
    Thanks Thanks Received 
    8,635
    Thanked in
    4,659 Posts

    Default

    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...likom-hapsenja

    Nakon toga se otvorila rasprava, jer se tamo navodi da je kriptozajednica plaćala odnosno pomagala određene političke subjekte. Do sada smo na desetine puta na sjednicama govorili o ruskom uticaju i novcu koji se plasira za izbore, odgovorno je da se i o ovome razgovara", ocijenio je on.
    stavlj čoek u isti koš rusko miješanje u unutrašnje stvari države (za koje se zna, sa sve onim sastancima dfa vojnika Bulajića) sa kriptozajednicom koja se tačno nula puta miješala

    nevjerovatno


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  27. #1120
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    3,282
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    100 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nikolaf7 View Post
    Znaci 6-7 dana pred izbore izadjes i izjavis za tvog protivnika da sumnjas/imas saznanja da je u nekoj vezi sa jednim od najvecih/najtrazenijih prevaranata na svijetu, tako nabacis loptu na volej svima ostalima, dodas da podgrijes pricu da se ispita i laptop prevaranta jer tu sve ima, onda se ogradis ako nije kriv neka drugi idu u zatvor i to je ni luk jeo ni mirisao?

    Sent from my phone
    Јеси ли пратио шта задњих дана?
    Јеси ли примијетио да је Абазовић објавио причу о писму, а Миловић реаговао?
    А ЗБЦГ следећи дан имао кзш.
    А откад смо то фини сви, предизборна је кампања, какве се ствари пишу и говоре задњих 30 година.

  28. #1121
    Join Date
    Dec 2018
    Posts
    2,637
    Thanks Thanks Given 
    94
    Thanks Thanks Received 
    838
    Thanked in
    497 Posts

    Default

    minvejl,niko nema vremena da ispoštuje meda:

    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...rafiji-spajica

    samo zamišljam te razgovore sa spakinim bivšim kolegama,pare bi dao da sam im mogao viđet face dok ih je ovaj manijak maltretirao

  29. #1122
    Join Date
    May 2006
    Posts
    1,410
    Thanks Thanks Given 
    4,155
    Thanks Thanks Received 
    364
    Thanked in
    240 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by niksicanin 24 View Post
    Јеси ли пратио шта задњих дана?
    Јеси ли примијетио да је Абазовић објавио причу о писму, а Миловић реаговао?
    А ЗБЦГ следећи дан имао кзш.
    А откад смо то фини сви, предизборна је кампања, какве се ствари пишу и говоре задњих 30 година.
    Pa pismo je stiglo na vise adresa i ako ga je Dritan prvi objavio nisam ispratio da je odma Spajica nagazio/optuzio dok ovi iz Df su ga optuzili. A nakon toga prepiska Milovica itd i Dritan se ukljucuje na volej za zabrinutoscu i zakazuje sjednicu.
    Tako da mi se cini da je neko drugi odigrao dupli pas sa DF a ostali ko Inzagi cekaju u sesnaestercu pa ako kakva lopta odnekud naleti tu su spremni sto je i normalno u politici.

    Sent from my phone

  30. #1123
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,453
    Thanks Thanks Given 
    4,230
    Thanks Thanks Received 
    4,542
    Thanked in
    2,203 Posts

    Default

    Velika je kosmicka nepravda sto Medo u svom zivotu makar na godinu dana nije mogao da ceslja kroz ANB ili MUP. Medo, sudbina je to.
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  31. #1124
    Join Date
    Dec 2018
    Posts
    2,637
    Thanks Thanks Given 
    94
    Thanks Thanks Received 
    838
    Thanked in
    497 Posts

    Default

    nikad nije kasno.

  32. #1125
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,417
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    874
    Thanked in
    519 Posts

    Default

    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...je-u-crnu-goru

    Premijer rekao da će jedan dokument iz ANB-a proslijediti načelniku Specijalnog policijskog odjeljenja

    Uređaji koji su oduzeti Do Kvonu prilikom hapšenja, vjerovatno u tim uređajima leži istina koja može da ide u jednom ili u drugom pravcu.

    "Spajića sam dobronamjerno upozoravao na neke stvari"
    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...ije-mala-cifra

    Adžić: Kvon se sastao sa Spajićem i kad je bio na potjernici, u laptopu dokazi o finansiranju kampanje, nije mala cifra


    "Imali smo informaciju da su se sastajali u porodičnoj atmosferi, da su se sastali i nakon momenta kad je bio na potjernici, imamo i ulicu u Beogradu u kojoj su se sastali. Radili su zajednički posao", kazao je ministar
    Opaaaa znači klupko se odmotava polako, da vidimo kako će Spajić da se opere od ovoga, oće li opet da javna priznanja pravi ka za prethodne afere.... kakva mutljavina svetskih razmjera šta je ovo....

    Pazite, šta god mislili o njima ovo iznose premijer i ministar policije i odbrane, navode dokumenta ANB, dokaze i čuda.... očekujem da tužilaštvo se jasno izjasni o svemu
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

Page 45 of 127 FirstFirst ... 354142434445464748495595 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Parlamentarni izbori 2012
    By amnesiac in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 1578
    Last Post: 14-10-12, 09:51
  2. Parlamentarni izbori 2012
    By amnesiac in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 4
    Last Post: 20-09-12, 00:43
  3. prijevremeni parlamentarni izbori
    By bojankov in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 18-07-12, 09:48
  4. "Parlamentarni izbori 2007"
    By Kris in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 74
    Last Post: 21-05-07, 17:54

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •