Page 92 of 127 FirstFirst ... 4282888990919293949596102 ... LastLast
Results 2,276 to 2,300 of 3153

Thread: Parlamentarni izbori - 11. jun 2023.

  1. #2276
    Join Date
    Dec 2018
    Posts
    2,642
    Thanks Thanks Given 
    94
    Thanks Thanks Received 
    840
    Thanked in
    499 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by opmne View Post
    Greska, nemam ti ja nista sa bahacenjem na grbaci ovog uslovno receno naroda, a sa fasizmom jos manje.
    Nego dobra ti ta slika, je li to kad si se uclanjivao u dps
    ma da,svi ste sad nosioci partizanskih spomenica,ovi što su se 30+ godina oblačili u fašističke zastave i pjevali fašitičke pjesme samo odjednom nestaše,nađi nekom drugom da valjaš tu priču.

    nema više dps-a u vlasti,džabe vam svo spinovanje ovog svijeta i prozivke da smo srbočetnici,gotovo je.

  2. #2277
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,868
    Thanks Thanks Given 
    838
    Thanks Thanks Received 
    807
    Thanked in
    539 Posts

    Default

    Ne treba meni ni PES ni DPS, samo EU.

    Odrekao bih se svih tih silnih obećanja oko povećanja plata samo da uđemo u EU jer tek tad ćemo imati "procvat" svih nas.
    Last edited by mneonly; 27-06-23 at 22:24.
    Love, peace and respect.

  3. #2278
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,569
    Thanks Thanks Given 
    1,114
    Thanks Thanks Received 
    1,735
    Thanked in
    780 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Bahaćenje velite, 79 nepokretnosti kukavče, ovaj mora platit dvoje troje da pamte mjesto njega što sve ima




    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ovaj zaslužuje da se piše o njemu i da se proceslja odakle mu sve to.
    Pitam se dokle će sve ovo da prolazi ovim gamadima pohlepnim,ima li u ovoj državi ljudi koji bi radili za dobrobit svog naroda ili samo gledaju svoje guzzice da napune i da uvale u fotelju.

    Ovaj narod odje treba neko dobro da razdrma,nadao sam se od PeS-a,ali mrka kapa izgleda i od njih,ne mogu sami,zarobljena država definitivno sa igricama političara koji ništa ne rade osim sto nam mažu oči


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  4. #2279
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    8,852
    Thanks Thanks Given 
    1,147
    Thanks Thanks Received 
    1,067
    Thanked in
    518 Posts

    Default

    Bog te vidio. Jel realno ovo, pa da ima volje sad kad je dosao u oci javnosti, da ga upita neko da dokaze okle mu ova imovina. FUjcina


    A slusam nocas Reflektor sa ovim Hotom. Sta se tek radilo u gradskoj upravi i Cistoci. Pohlepa i bezobzirnost je presla svaki nivo. KOliko su ti ljudi mizerni kad su sebe castili novim telefonima 3 dana prije isteka mandata . Dno dna od ljudi


    P.S. Ovaj Cadjenovic je napravio ili zatrazio, ne znam tacno, aneks ugovora da dobije 24 bruto plate po isteku MANDATA hahahahaahhah. Znaci po ISTEKU MANDATA !!! Koliko su daleko posli da se ni ne trude da to ima ikakvog pravnog ili bilo kakvog smisla. Kako moze sebe da gleda u ogledalu, fuj.
    Last edited by nimfa; 28-06-23 at 00:25.
    Sate sate sate

  5. The Following User Says Thank You to nimfa For This Useful Post:


  6. #2280
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    8,852
    Thanks Thanks Given 
    1,147
    Thanks Thanks Received 
    1,067
    Thanked in
    518 Posts

    Default

    Ovaj Denis Hot je moj novi heroj.
    Sate sate sate

  7. #2281
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,999
    Thanks Thanks Given 
    2,233
    Thanks Thanks Received 
    456
    Thanked in
    210 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nimfa View Post
    Ovaj Denis Hot je moj novi heroj.
    Ha,ha...stvarno djeluje kao razuman čovjek. Dragi mi je što dobija šansu da nešto dobro uradi.

  8. #2282
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,468
    Thanks Thanks Given 
    160
    Thanks Thanks Received 
    1,266
    Thanked in
    639 Posts

    Default

    Ovo ka u socijalizmu ono preduzeće koje ima para pomaze ono koje nema, ovi iz CEDIS-a se ni ne moraju truditi kad ima ko da ih potpomogne

    https://www.cdm.me/ekonomija/epcg-po...-miliona-eura/
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  9. #2283
    Join Date
    Apr 2018
    Posts
    1,722
    Thanks Thanks Given 
    347
    Thanks Thanks Received 
    926
    Thanked in
    473 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nimfa View Post
    Ovaj Denis Hot je moj novi heroj.
    Je li mu Hot prezime?

  10. #2284
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,046
    Thanks Thanks Given 
    3,969
    Thanks Thanks Received 
    6,546
    Thanked in
    3,118 Posts

    Default

    Samo se malo potrudi,
    ma hajde mozak ukljuci,
    kako umetnicko ime,
    hot mi je prezime.


    nothing comes from violence and nothing ever could

  11. The Following 7 Users Say Thank You to goozica For This Useful Post:


  12. #2285
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,701
    Thanks Thanks Given 
    3,575
    Thanks Thanks Received 
    8,667
    Thanked in
    4,669 Posts

    Default

    pa da se podsjetimo

    https://twitter.com/Ignjat_se_zovem/...330425856?s=20


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  13. The Following 3 Users Say Thank You to outline For This Useful Post:


  14. #2286
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by umart View Post
    ma da,svi ste sad nosioci partizanskih spomenica,ovi što su se 30+ godina oblačili u fašističke zastave i pjevali fašitičke pjesme samo odjednom nestaše,nađi nekom drugom da valjaš tu priču.

    nema više dps-a u vlasti,džabe vam svo spinovanje ovog svijeta i prozivke da smo srbočetnici,gotovo je.
    Jbt kakve su to traume, odma o partizanima i fasistima, o zastavama i himnama, pa dps nece biti u vlasti, ako ovo nije dps, onda ni ono prije nije bio, srbocetnici postoje, nazalost vecina srpskog naroda u CG se kroz crkvu identifikuje sa cetnicima, no to je njihov problem otreznjinje ce biti bolnije.
    Ja sam zadovoljan kad je vama dobro, samo neka podrzi ovako.
    Nego ona iz Alternative optuzi nekog da je uhljeb, a pratite djelovanje te iste alternative i njihove bezbrojne pokusaje da se zakace za nekog jaceg i budu uhljebi, Ibrahimovic i jos poneki to rade sa pokricem glasaca i brojem gladsova na izborima, a sa cim Alternativa to pokriva i jos proziva.

  15. #2287
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,701
    Thanks Thanks Given 
    3,575
    Thanks Thanks Received 
    8,667
    Thanked in
    4,669 Posts

    Default

    https://www.pobjeda.me/clanak/vlada-...lje-na-cekanju

    sektor bezbjednosti i BS


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  16. #2288
    Join Date
    Dec 2018
    Posts
    2,642
    Thanks Thanks Given 
    94
    Thanks Thanks Received 
    840
    Thanked in
    499 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by opmne View Post
    Jbt kakve su to traume, odma o partizanima i fasistima, o zastavama i himnama, pa dps nece biti u vlasti, ako ovo nije dps, onda ni ono prije nije bio, srbocetnici postoje, nazalost vecina srpskog naroda u CG se kroz crkvu identifikuje sa cetnicima, no to je njihov problem otreznjinje ce biti bolnije.
    Ja sam zadovoljan kad je vama dobro, samo neka podrzi ovako.
    Nego ona iz Alternative optuzi nekog da je uhljeb, a pratite djelovanje te iste alternative i njihove bezbrojne pokusaje da se zakace za nekog jaceg i budu uhljebi, Ibrahimovic i jos poneki to rade sa pokricem glasaca i brojem gladsova na izborima, a sa cim Alternativa to pokriva i jos proziva.
    u ovom paranoičnom bulažnjenju jedino što mogu da rasaznam da prvo ti ikom spočitavaš himne i zastave,kad si se kompletno sveo na iste,i to fašističke.dakle ništa nemaš i ne bi bio iko i išta da ti nije dps-ovog falš fašizma.

    drugo alternativa ima 50 puta veće pravo da ikog za išta prozove jer ih nema u izvršnoj vlasti (još) a narod je glasao za njih,za razliku od tvoje fašističke bulumente.a koliko je njihovo unutar PES-a je njihova interna stvar,tebi kao čistom fašisti i dps-ovom poltronu neću kapi da vjerujem da znaš koliko je alternativa doprinijela PES-u i kakav je njihov interni dogovor,ali ću da vjerujem svojim očima da i to par dana kasnije niko iz PES-a nije izašao da se ogradi od ovog napušavanja vas i kompletne vaše kriminalne bulumente.pozdravi se sa privatnom državom,sa povlasticama,sa lopinjanjem,gotovo je.

  17. The Following 2 Users Say Thank You to umart For This Useful Post:


  18. #2289
    Join Date
    Apr 2019
    Posts
    648
    Thanks Thanks Given 
    1,759
    Thanks Thanks Received 
    400
    Thanked in
    207 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by umart View Post
    dakle ništa nemaš i ne bi bio iko i išta da ti nije dps-ovog falš fašizma.
    Pravo u sridu.

    Sent from my SM-S918B using Tapatalk

  19. #2290
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    13,269
    Thanks Thanks Given 
    15,174
    Thanks Thanks Received 
    3,785
    Thanked in
    2,708 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Kako smo veli prolazili 25 godina, a kako to prijatelju, kako ste prolazili ? Pitam pošto imam dosta prijatelja Srba iz Crne Gore koji su prolazili isto ka i ja, ni manje ni više no kako smo sijali tako smo žanjali.

    Bukvalno mi se POVRAĆE od te DF-ovske priče ugroženih Srba i Bogu hvala te nemam takvih u svojoj blizini.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Bukvalno.Evo moja majka je iz Beograda, kad je vidjela ono nacionalističko orgijanje sa tri prsta,mahanje trobojkama,izjednačavanje Srba sa tim ološima iz DF-a što otkopavaju oružje osjećala se jezivo grozno.To ni u Beogradu vidjeti ne možeš u toj mjeri što takvi čine ovdje.Nisu oni nikakvi predstavnici Srba nego ultra-desničarska skupina.A sve što je umart gore napisao (o spc) potpuno saglasna.

    Nek im bude jasno da se Srbi upravo zbog takvih idiota osjećaju loše ako nisu iz njihovih krugova palamuđenja i primitivizma svake vrste.
    Last edited by Bluemoon; 29-06-23 at 10:36.
    No pasaran!

  20. #2291
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    3,282
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    100 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bluemoon View Post
    Bukvalno.Evo moja majka je iz Beograda, kad je vidjela ono nacionalističko orgijanje sa tri prsta,mahanje trobojkama,izjednačavanje Srba sa tim ološima iz DF-a što otkopavaju oružje osjećala se jezivo grozno.To ni u Beogradu vidjeti ne možeš u toj mjeri što takvi čine ovdje.Nisu oni nikakvi predstavnici Srba nego ultra-desničarska skupina.A sve što je umart gore napisao (o spc) potpuno saglasna.

    Nek im bude jasno da se Srbi upravo zbog takvih idiota osjećaju loše ako nisu iz njihovih krugova palamuđenja i primitivizma svake vrste.
    Inače, ovdje su sve fina gospoda sa lepim manirima, pa im zli Srbi smetaju.
    Smećari što su veliku nuždu vršili u pisoarima hotela Crna Gora.
    Dijareju dobijam od samozvanih kulturnjaka.
    TO se budilo sa Mocartom, a zaspivalo sa Betovenom, da ne kažem Vagnerom
    Kad bi danas protiv ovog Mila, stao Milo iz 90-ih, ta dva bi Mila vodila rat do satiranja.

  21. The Following 2 Users Say Thank You to niksicanin 24 For This Useful Post:


  22. #2292
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,966
    Thanks Thanks Given 
    4,809
    Thanks Thanks Received 
    9,853
    Thanked in
    3,740 Posts

    Default

    Ološa i splačina, primitivaca i gospode ima i u Srbe i u Crnogorce, i u bijelce i u crnce, kome to nije jasno u žestokom je kanalu.
    War. War never changes.

  23. The Following 4 Users Say Thank You to BiTrAtE For This Useful Post:


  24. #2293
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    3,282
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    100 Posts

    Default

    Da ne zaboravim apropo priče o karticama. Bivši direktor nikšićkoga vodovoda iz dps je uspio da uništi monopolistu, a dnevno je trošio 500 evra na reprezentacije. Malo im vazda nenajedenoj ološi.
    Kad bi danas protiv ovog Mila, stao Milo iz 90-ih, ta dva bi Mila vodila rat do satiranja.

  25. #2294
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    13,269
    Thanks Thanks Given 
    15,174
    Thanks Thanks Received 
    3,785
    Thanked in
    2,708 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by niksicanin 24 View Post
    Inače, ovdje su sve fina gospoda sa lepim manirima, pa im zli Srbi smetaju.
    Smećari što su veliku nuždu vršili u pisoarima hotela Crna Gora.
    Dijareju dobijam od samozvanih kulturnjaka.
    TO se budilo sa Mocartom, a zaspivalo sa Betovenom, da ne kažem Vagnerom
    Tvoj problem je što ljude svrstavaš u čopore i skupove.A to vidiš u savremenom društvu ne ide.

    To se zove NACIONALIZAM.

    Nacionalizam je zlo najveće na svijet.To rade ovu u DF.Njima nisi Srbin ako nisi splaka poput Radunovića.A on je teška splaka.Njima nisi Srbin ako ne šibaš neki ultra nacionalistički stil.
    Šta znači uopšte biti Srbin?Ništa drugo no i bilo koja druga nacionalnost.
    A moš biti i bez naciona prosto čovjek.
    Što to čovjeka mora da određuje bilo koja nacija ako ima kvalitete?Ljudi sa kvalitetama ne ističu svoju naciju u prvi plan u suprotnom su obični bolidi.
    Ta priča oko ugroženosti Srba je iste raselila sa ovih prostora jer su ih tom pričom takvi iselili a zapitaj se koliko je njih otišlo iz iste Srbije zbog te debilane od priče.

    Šuplja vi je priča što jedna prosta statistika joj govori kako je samo šuplja priča,jadna i opasna.
    No pasaran!

  26. The Following User Says Thank You to Bluemoon For This Useful Post:


  27. #2295
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    3,282
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    100 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bluemoon View Post
    Tvoj problem je što ljude svrstavaš u čopore i skupove.A to vidiš u savremenom društvu ne ide.

    To se zove NACIONALIZAM.

    Nacionalizam je zlo najveće na svijet.To rade ovu u DF.Njima nisi Srbin ako nisi splaka poput Radunovića.A on je teška splaka.Njima nisi Srbin ako ne šibaš neki ultra nacionalistički stil.
    Šta znači uopšte biti Srbin?Ništa drugo no i bilo koja druga nacionalnost.
    A moš biti i bez naciona prosto čovjek.
    Što to čovjeka mora da određuje bilo koja nacija ako ima kvalitete?Ljudi sa kvalitetama ne ističu svoju naciju u prvi plan u suprotnom su obični bolidi.
    Ta priča oko ugroženosti Srba je iste raselila sa ovih prostora jer su ih tom pričom takvi iselili a zapitaj se koliko je njih otišlo iz iste Srbije zbog te debilane od priče.

    Šuplja vi je priča što jedna prosta statistika joj govori kako je samo šuplja priča,jadna i opasna.
    Pročitaj tvoj prethodni post i razmisli jesi li se prepoznala u poslednjem postu.

    Srbi su bili sjebani u CG decenijama, samo što su ovi u partijama dvostruko stigmatizovani i nacionalno i stranački. I to je jedina istina. Vi možete samo sebe lagati, nas ne. Valjda mi bolje znamo kako nam je bilo nego vi. Nego vas je boljela ona stvar, sprdali ste se sa nama od polovine 90-ih. Ucjenjivali i prijetili kome ste mogli.
    Kad bi danas protiv ovog Mila, stao Milo iz 90-ih, ta dva bi Mila vodila rat do satiranja.

  28. #2296
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    13,269
    Thanks Thanks Given 
    15,174
    Thanks Thanks Received 
    3,785
    Thanked in
    2,708 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by niksicanin 24 View Post
    Pročitaj tvoj prethodni post i razmisli jesi li se prepoznala u poslednjem postu.

    Srbi su bili sjebani u CG decenijama, samo što su ovi u partijama dvostruko stigmatizovani i nacionalno i stranački. I to je jedina istina. Vi možete samo sebe lagati, nas ne. Valjda mi bolje znamo kako nam je bilo nego vi. Nego vas je boljela ona stvar, sprdali ste se sa nama od polovine 90-ih. Ucjenjivali i prijetili kome ste mogli.
    Evo si potvrdio da ljude gledaš u čopore jer mi se obraćaš u nekoj grupi nečega.
    Koji mi,koji vi?O čemu pričaš ti uopšte.

    Ti nisi u stanju da se obraćaš POJEDINCU.
    Može cijela moja porodica da se drži nečega a ako ja smatram da mi je nešto drugo po volji držaću se stavova koje smatram ispravnim.
    I moji me neće zbog toga osuditi jer oni su vazda išli na to da je najjača institucija individualac.

    Posljedično takvi ljudi ne glasaju po nekakvim primitivnim nacionalnim ključevima.
    No pasaran!

  29. #2297
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,701
    Thanks Thanks Given 
    3,575
    Thanks Thanks Received 
    8,667
    Thanked in
    4,669 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by niksicanin 24 View Post
    Srbi su bili sjebani u CG decenijama, samo što su ovi u partijama dvostruko stigmatizovani i nacionalno i stranački.


    možemo malo Momu Vuksanoviću koji milione ima jer mu sns sipa pare gradjana Srbije. Emilo Labudović perjanica dpsa, sad dfa


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  30. The Following User Says Thank You to outline For This Useful Post:


  31. #2298
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,427
    Thanks Thanks Given 
    5,564
    Thanks Thanks Received 
    5,003
    Thanked in
    2,088 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by niksicanin 24 View Post
    Pročitaj tvoj prethodni post i razmisli jesi li se prepoznala u poslednjem postu.

    Srbi su bili sjebani u CG decenijama, samo što su ovi u partijama dvostruko stigmatizovani i nacionalno i stranački. I to je jedina istina. Vi možete samo sebe lagati, nas ne. Valjda mi bolje znamo kako nam je bilo nego vi. Nego vas je boljela ona stvar, sprdali ste se sa nama od polovine 90-ih. Ucjenjivali i prijetili kome ste mogli.
    Pod "Srbi su bili sjebani u CG decenijama" smatra se period od 2006-2020, tu su bili sjebani oni koji nisu clanovi DPS, BS*, SDP* i SD*, jer nisu uleceli na drzavno vime. Zajeb, odjeb i sjeb nije vazio za Srbe iz ovih partija. * je stavljena jer ako ih je bilo u tim partijama, nije ih bilo mnogo.

    Da sumiramo - Srbin na drzavnim jaslama nije ugrozeni Srbin, pravi Srbin nije Srbin koji je glasao DPS.

    Slika ugrozenih Srba poslije 2006, nepotpuna, kolorizovano.

    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  32. The Following User Says Thank You to Antares For This Useful Post:


  33. #2299
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    13,269
    Thanks Thanks Given 
    15,174
    Thanks Thanks Received 
    3,785
    Thanked in
    2,708 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Antares View Post
    Pod "Srbi su bili sjebani u CG decenijama" smatra se period od 2006-2020, tu su bili sjebani oni koji nisu clanovi DPS, BS*, SDP* i SD*, jer nisu uleceli na drzavno vime. Zajeb, odjeb i sjeb nije vazio za Srbe iz ovih partija. * je stavljena jer ako ih je bilo u tim partijama, nije ih bilo mnogo.

    Da sumiramo - Srbin na drzavnim jaslama nije ugrozeni Srbin, pravi Srbin nije Srbin koji je glasao DPS.

    Slika ugrozenih Srba poslije 2006, nepotpuna, kolorizovano.

    A ovi te su ka Lucke išli na litije oni nikad nisu bili DPS.Buhahahah.
    I ovaj DPS te je uletio u URA ni oni nisu bili DPS.

    Zakon spojenih sudova.

    To sve prelijetalo kako koji vjetar duva.
    No pasaran!

  34. #2300
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    3,282
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    100 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bluemoon View Post
    Evo si potvrdio da ljude gledaš u čopore jer mi se obraćaš u nekoj grupi nečega.
    Koji mi,koji vi?O čemu pričaš ti uopšte.

    Ti nisi u stanju da se obraćaš POJEDINCU.
    Može cijela moja porodica da se drži nečega a ako ja smatram da mi je nešto drugo po volji držaću se stavova koje smatram ispravnim.
    I moji me neće zbog toga osuditi jer oni su vazda išli na to da je najjača institucija individualac.

    Posljedično takvi ljudi ne glasaju po nekakvim primitivnim nacionalnim ključevima.
    Ti si nas karakterisala čoporom koji je za prezir.
    Srbi imajju 1-2 partije koje ih predstavljaju. I to je to. E pa, sve nas si sa trobojkama tako okararkerisala i plus crkvu u koju idemo. I koje su pune, ful pune sve redom. Još samo kao Mirna da uzmeš nešto i da popališ redom. Mislim, od ovih koji podržavaju nacističku bagru ništa me i ne može iznenaditi.
    Kad bi danas protiv ovog Mila, stao Milo iz 90-ih, ta dva bi Mila vodila rat do satiranja.

Page 92 of 127 FirstFirst ... 4282888990919293949596102 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Parlamentarni izbori 2012
    By amnesiac in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 1578
    Last Post: 14-10-12, 09:51
  2. Parlamentarni izbori 2012
    By amnesiac in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 4
    Last Post: 20-09-12, 00:43
  3. prijevremeni parlamentarni izbori
    By bojankov in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 18-07-12, 09:48
  4. "Parlamentarni izbori 2007"
    By Kris in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 74
    Last Post: 21-05-07, 17:54

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •