Page 123 of 158 FirstFirst ... 2373113119120121122123124125126127133 ... LastLast
Results 3,051 to 3,075 of 3930

Thread: Predsjednički izbori - 19.03.2023.

  1. #3051
    Join Date
    Aug 2022
    Posts
    415
    Thanks Thanks Given 
    73
    Thanks Thanks Received 
    43
    Thanked in
    31 Posts

    Default



    Gaziiiii

  2. The Following User Says Thank You to Debilko For This Useful Post:


  3. #3052
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,449
    Thanks Thanks Given 
    4,229
    Thanks Thanks Received 
    4,535
    Thanked in
    2,200 Posts

    Default

    Prosto ga ne mogu slusat i shvatit za ozbiljno o drzavnim temama kad vidim ovo tetoviranje po vratu.
    Last edited by avet; 14-03-23 at 13:11.
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  4. #3053
    Join Date
    Aug 2022
    Posts
    415
    Thanks Thanks Given 
    73
    Thanks Thanks Received 
    43
    Thanked in
    31 Posts

    Default

    Ugazi ih sve ali da za jednu stvar nije ni dodao ni oduzeo.

    No neka dodju da kazu da je otac Jodzijev kamatas. To je veliki problem u zemlji dje je direktor Uprave prihoda i carina obijao trafike kao klinac i ostao covjeku duzan prase. A tek sto je volio da pusi...
    Ili glavni sef u ANB imao dva pokusaja ubistva. Ili savjetnik Milutina Djukanovica hapseni dier droge...

    Decko ima brz mozak, upoznat je s desavanjima. Sportista. Nisu ni ostali bez mana.

  5. #3054
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,855
    Thanks Thanks Given 
    837
    Thanks Thanks Received 
    804
    Thanked in
    538 Posts

    Default

    Timonije demantovao Milatovića jer je zloupotrijebio Ambasadu Francuske radi jeftinog političkog populizma…

    Love, peace and respect.

  6. #3055
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,708
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Što čini Ljubo...

    https://m.cdm.me/kolumne/mogu-li-df-...iti-crnu-goru/

    Mada, ako je suditi po podržavaocima velikog vođe na forumu... nije im više ni DF gadan, samo ako ode sa DPSom.

    Kakva su ovo cijepanja.

    Podržava se rat sa EU ambasadama i priželjkuje koalicija sa DFom, uz propratno zaklinjanje na evropski put i ljubav prema Crnoj Gori.





    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  7. The Following 2 Users Say Thank You to kimmi For This Useful Post:


  8. #3056
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,394
    Thanks Thanks Given 
    14,857
    Thanks Thanks Received 
    4,160
    Thanked in
    2,101 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Debilko View Post
    Ugazi ih sve ali da za jednu stvar nije ni dodao ni oduzeo.

    No neka dodju da kazu da je otac Jodzijev kamatas. To je veliki problem u zemlji dje je direktor Uprave prihoda i carina obijao trafike kao klinac i ostao covjeku duzan prase. A tek sto je volio da pusi...
    Ili glavni sef u ANB imao dva pokusaja ubistva. Ili savjetnik Milutina Djukanovica hapseni dier droge...

    Decko ima brz mozak, upoznat je s desavanjima. Sportista. Nisu ni ostali bez mana.
    E njegov otac nije ostao dužan prase već mnogo, mnogo više.

    Sent from my SM-G998B using Tapatalk

  9. #3057
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,856
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,386
    Thanked in
    2,204 Posts

    Default

    Sjećam se neđe u prvoj polovini devedesetih kupio Rara pola potkrovlja u ulazu one prve zgrade pored starog SUP-a. Jedna od one tri što su njemački zatvorenici gradili poslije rata, neđe 1947. ili godinu kasnije. Uvijek četvoro kola imao parkirano ispred ulaza. Dobro se sjećam da je dio stalne postave bio jedan sivi bmw, trojka ili petica ne mogu se sjetit, a ostala kola su se mijenjala. Jednom sam prolazio tuda i vidio uzi na sjedištu. Tada je priča bila da je bio glavni za bezbjednost Dafiment banke dok nije Dafina strkla sa parama, a čime se bavio u tom periodu dok je živio preko Morače, pojma nemam.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  10. #3058
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,245
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    767
    Thanked in
    534 Posts

    Default

    Ko je vladao 30 godina?
    Da nije neko drugi ili mićaš naš?

    Ako se on bude sjetio penzionera vratiće ih na 130€


  11. #3059
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,449
    Thanks Thanks Given 
    4,229
    Thanks Thanks Received 
    4,535
    Thanked in
    2,200 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    Ne bih se ja kladio u to. Evo je i na forumu interesantan đe očekuješ da zalaze ipak malo normalniji likovi. Možeš misliti kako onda prolazi ta priča kod đečurlije koja prvi put imaju pravo glasa i kod onih sa manjkom sivih ćelija.
    Ne znam stvarno što priča ne dozvoljavam sebi da slušam to. Ali ga poznajem dovoljno da pretpostavljam.

    Sent from my SM-G998B using Tapatalk
    Mozda si bio u pravu...

    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  12. #3060
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,855
    Thanks Thanks Given 
    837
    Thanks Thanks Received 
    804
    Thanked in
    538 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Što čini Ljubo...

    https://m.cdm.me/kolumne/mogu-li-df-...iti-crnu-goru/

    Mada, ako je suditi po podržavaocima velikog vođe na forumu... nije im više ni DF gadan, samo ako ode sa DPSom.

    Kakva su ovo cijepanja.

    Podržava se rat sa EU ambasadama i priželjkuje koalicija sa DFom, uz propratno zaklinjanje na evropski put i ljubav prema Crnoj Gori.





    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Ček.

    Interesantno kako ti pišeš tvoje postove, koji samo ovako fino zvuče, a uvijek imaju neku grešku pa makar i u koracima...

    A to je na primjer da kad ti praviš vlast sa DFom nisu ti gadni...
    Love, peace and respect.

  13. #3061
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Debilko View Post
    Velis po PG se prica a prije mjesec dana Posjo orocio 10 miliona...

    LOLci koliko hoces.

    Za razliku od vas sto krajnje subjektivno izbacujete neke stvarno cudne price, kao ovo za unistavanje budzeta Podgorice, ja se rukovodim striktno logikom i zivotnim sikustvom.
    I ostavio nikad puniju kasu ali veli da price kruze...

  14. #3062
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Što čini Ljubo...

    https://m.cdm.me/kolumne/mogu-li-df-...iti-crnu-goru/

    Mada, ako je suditi po podržavaocima velikog vođe na forumu... nije im više ni DF gadan, samo ako ode sa DPSom.

    Kakva su ovo cijepanja.

    Podržava se rat sa EU ambasadama i priželjkuje koalicija sa DFom, uz propratno zaklinjanje na evropski put i ljubav prema Crnoj Gori.


    Kako reče Zlatko Vujović, koalicija DPS i DF bi bila jedan vizionarski potez.

  15. #3063
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,449
    Thanks Thanks Given 
    4,229
    Thanks Thanks Received 
    4,535
    Thanked in
    2,200 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Kako reče Zlatko Vujović, koalicija DPS i DF bi bila jedan vizionarski potez.
    Tokom 1v1 debatu s Mandom Milo izgovori

    "I ja sam za pomirenje."

    Mislim da bi CG odmah sravnio jedan 8.5 rihterov.
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  16. #3064
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    APSURDISTAN
    Posts
    3,993
    Thanks Thanks Given 
    4,207
    Thanks Thanks Received 
    2,042
    Thanked in
    646 Posts

    Default

    Veliko pomirenje u Crnoj Gori.

    Bice to istorijski momenat.
    Tada ce poceti nova era.

    Novi kalendar.

    Zvacemo ovo do sad doba prije velikog pomirenja, a onda krece novo racunanje vremena - poslije velikog pomirenja.

    Nista nece biti rodjenje Isusovo spram pomirenja velikih vodja.

    Veselite se Crnogorci i Srbi - postacete jedna nacija.
    Veliko ujedinjenje.
    Veliko pomirenje.
    Veliki je DFPS.
    Pametnima smatramo samo one koji misle jednako kao i mi.
    Fransoa la Rošfuko, francuski filozof

  17. #3065
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,038
    Thanks Thanks Given 
    5,042
    Thanks Thanks Received 
    2,446
    Thanked in
    1,318 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NHM View Post
    Sjećam se neđe u prvoj polovini devedesetih kupio Rara pola potkrovlja u ulazu one prve zgrade pored starog SUP-a. Jedna od one tri što su njemački zatvorenici gradili poslije rata, neđe 1947. ili godinu kasnije. Uvijek četvoro kola imao parkirano ispred ulaza. Dobro se sjećam da je dio stalne postave bio jedan sivi bmw, trojka ili petica ne mogu se sjetit, a ostala kola su se mijenjala. Jednom sam prolazio tuda i vidio uzi na sjedištu. Tada je priča bila da je bio glavni za bezbjednost Dafiment banke dok nije Dafina strkla sa parama, a čime se bavio u tom periodu dok je živio preko Morače, pojma nemam.
    Jes chuva Dafinu,a bavio se time shto je bio obezbjedjenje u nekadashnji ako se sjecash Bel Ami.
    ...

  18. #3066
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    1,683
    Thanks Thanks Given 
    1,085
    Thanks Thanks Received 
    444
    Thanked in
    263 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Ko je vladao 30 godina?
    Da nije neko drugi ili mićaš naš?

    Ako se on bude sjetio penzionera vratiće ih na 130€

    Tad su 130e vece bile nego sad 250

  19. #3067
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    1,690
    Thanks Thanks Given 
    127
    Thanks Thanks Received 
    624
    Thanked in
    277 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Kliker17 View Post
    Veliko pomirenje u Crnoj Gori.

    Bice to istorijski momenat.
    Tada ce poceti nova era.

    Novi kalendar.

    Zvacemo ovo do sad doba prije velikog pomirenja, a onda krece novo racunanje vremena - poslije velikog pomirenja.

    Nista nece biti rodjenje Isusovo spram pomirenja velikih vodja.

    Veselite se Crnogorci i Srbi - postacete jedna nacija.
    Veliko ujedinjenje.
    Veliko pomirenje.
    Veliki je DFPS.
    DFPS - Da Frankenštajn Postane Stvaran
    Kada mozak ne koristiš, čekaš da ti kažu
    tada misliš da sve znaš, ne vidiš da lažu

  20. #3068
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,364
    Thanks Thanks Given 
    2,804
    Thanks Thanks Received 
    3,996
    Thanked in
    1,934 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    On je mislio na znanje (svoj mozak) da pomogne svojem narodu.
    Nije mislio da uzima milione od naroda i prisvaja u svoje dzepove kao dotična.
    Nego polako doće svi na red.
    Ako imas nesto konrektno napisi, nemoj ove floskule da pises po forumu i da nista ne kazes. Sitani smo toga.
    Pa te floskule tamo ispred Vuk Karadzic skole sa drugarima dok pijete dvolitarsko pivo.

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Ne znam što se čudim kojom smo logikom napunili administraciju kadrovima sa diplomom iz Travnika, a bolnice doktorima iz Foče.
    Dok god nam je dr>mr, pa makar dr bio sa 1501-rangiranog univerziteta (UCG), a mr sa prvog u svijetu (Oxford) dotle će nam i biti kako smo zaslužili.
    Da te citiram - Neka nova CG na koju se moramo navici. Evo nam je procvjetalo od 30tog avgusta sve je poslo na bolje.
    Jeste bas sam ja to napisao u nekom tvom paralelnom univerzumu i uporedjivao univerzitete ali kad bi se zajebavali.
    Nisam uporedjivao univerzitete vec akademske titule.
    Ne vidim sto imas protiv Travnika, evo Dobricanin je zavrsio medicinski fakultet u Pristini pa nista ne fali, kazu da je dobar ljekar.

    Ali priznajem, samo magistri sa Oxforda i brokeri iz bijelog svijeta osnivaju nacionalne avio kompanije i to nas kosta 0 eura i lansiraju program ukidanja doprinosa za zdravstvo na ustrb povecanja zarada.
    Zato se sad izmisljaju novi zakoni na ekstraprofit da se sve to sanira, pominje se da fale neke studije opravdanosti o kupovini puta od privatnika 4 godine prije isteka koncesije i slicno.
    Lokalnim akademcima to nije padalo na pamet, oni su to gurali mic po mic u nepoznatom pravcu i krali sa strane.
    Posrecilo nas bas i sa jednim i sa drugima.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  21. #3069
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,783
    Thanks Thanks Given 
    619
    Thanks Thanks Received 
    999
    Thanked in
    521 Posts

    Default

    Sad je aktuelno pomirenje kad im prijeti opasnost da budu pometeni sa političke scene.
    Zapad želi vladu bez DPSa i DF i sve su bliže tome.
    Te su snage bile na 15% a sad bi na sledecim izborima URA ES Demokrate sa Muslimanima i Albancima mozda mogle da sastave vecinu.
    Pobjeda Milatovica tome ce dati vjetra pa da vidimo.

    Послато са SM-A536E помоћу Тапатока
    Сваки Црногорац и Брђанин једнак је пред судом.

  22. The Following User Says Thank You to kurogane For This Useful Post:


  23. #3070
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    APSURDISTAN
    Posts
    3,993
    Thanks Thanks Given 
    4,207
    Thanks Thanks Received 
    2,042
    Thanked in
    646 Posts

    Default

    Sad fino i Draginja i Ivan Vukovic - izvinjenje Milatovicu.

    Sram da ih bude zbog potpaljivanja mrznje i pozivanja na nasilje i linc.


    Zabrinjavajuce je samo da su se mase primile na ovu laz koja je bjesomucno sirena drustvenim mrezama.
    Last edited by Kliker17; 14-03-23 at 18:12.
    Pametnima smatramo samo one koji misle jednako kao i mi.
    Fransoa la Rošfuko, francuski filozof

  24. The Following 7 Users Say Thank You to Kliker17 For This Useful Post:


  25. #3071
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    1,690
    Thanks Thanks Given 
    127
    Thanks Thanks Received 
    624
    Thanked in
    277 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    Časti mi moje ođe niko nije normalan!
    Onoga "biju" na Cetinje, on se smije dok ga biju i to nikome nije odvratno? Oni koji su se do juče bunili što se građani biju, gađaju gumenim mecima, truju suzavcem dok demostriraju, vele "neka su ga prebili", oni koji su do juče navijali kad se biju građani, koji su odje sprdnju pravili dok je narod bježao ispred policije i njene represije vele "sramota jedna, ovo nema niđe u svijet, treba sve pohapsiti"...
    Pravo da vam kažem na forumu samo možeš vidjeti beskrajnu neobjektivnost, branjenje neodbranjivoga i napadanje nečega dobroga jer nije došlo od tvoga političkoga vođe....i to je ođe jedino mjerodavno....vođa.....vazda vam treba jedan čoban da ga slijepo pratite i idete tamo đe on veli da treba iako vam se ne dopada...kad doživim da neko od vas glupost vašega vođe nazove glupošću, nepotizam kancerom našega sistema, bogaćenje nakon stupanja na funkciju lopovlukom, partijsko zapošljavanje nečim protiv čega ste se čoče borili 30 godina....bjeale tamo, ista go**a....odgledah ovo suceljavanje na rtcg i ne vjerujem đe bačih 2 sata! Čitah vaše komentare i ne vjerujem koliko ste neobjektivni! Čuš, Jakov razbio?! Jes taman ka i Milo, izbila veli safra iz Bečića veli cijelu emisiju se suzdržavao pa puko od ljubomore na Jakova....A nije puko no je kulturno rekao malome nabrijanome egocentriku da je pres**o sa svojim hvaljenjem i uzdizanjem sebe...bolje da je malo manje sebe hvalio jer po meni to mu je samo minus...taman im je samo Jodzir falio! E zamisli kad je meni Beča jedini normalni kandidat tamo!?! Da se kolektivno poubijamo
    Bilo je jasno iz prve rečenice.
    Kada mozak ne koristiš, čekaš da ti kažu
    tada misliš da sve znaš, ne vidiš da lažu

  26. The Following User Says Thank You to high For This Useful Post:


  27. #3072
    Join Date
    Aug 2022
    Posts
    415
    Thanks Thanks Given 
    73
    Thanks Thanks Received 
    43
    Thanked in
    31 Posts

    Default

    To za Sergeja... Sve sam mislio da ce biti drugacije. Ne vidim jedan jedini razlog da napravi sebi problem s drugacijom izjavom. A evo je bas dugo cutao, mogao je odmah samoinicjativno da progovori...
    Sad bez da hoce bez posla da ostane i tuzbu dobije za klevetu.

    Nego ovo sto se proziva Lomi sto najavljuje bolji odnos prema penzionerima i vece plate...

    Malo ste se zajebali s prozivkama jer imaju oni spremnu pricu. Za razliku od PESovaca koji kazu nesto i VERUJTE.

    Naime, Lomi prica po intervjuima da su i oni mogli da povecaju plate ali su se odlucili za investicije, odnosno da ucvrste temelje drzave i tako u buducnosti privuku mnogo veci broj investitora i veci porast plata.
    Tako naravno spomene autoput i Kolasin koji sad cvjeta bas zbog tog poteza.
    Isto tako spomenu investicije u okolini BP gdje su oni dosta uradili a oslobodioci jedan euro nisu potrosili nego se cak tamo sad to sve raspada jer nema nikog ni da cuva.

    Tako da nije mu prica 1500 i to je zato sto sam modelirao na Oksfordu, a botovi neka po socijalnim mrezama pricaju da ima para i za 3000 mjesecno.

    Prica je osmisljena.

    Kliker, da ti objasnim koliko ima smisla tvoja reakcija.

    Draginja, koja nije poznata po lazi, kaze ovo za Serdja, i to nije prvi put.
    Sad Sedjo kaze da nije rekao. A Serdjo ima da uvali sebe u velike probleme ako b rekao da se to dogodilo.

    Kome se vjeruje?
    Tim prije sto je Serdjo poznat po tome da je rekao da su mu donijeli nezakonit papir da potpise i tako omguci napad na CT, ali kada su ga pitali dje je papir, rece da ga pocijepao.

    Vec sam ukalkulisao ovu izjavu prije dva dana u predizbornu kampanju od Serdja iz URA, koji ce uskoro u koaliciju sa PES.

    Ura i Demokrate koje PESovci naveliko pljuju okolo, ce u koaliciju sa PES. Ali zato ne valja DPS-DF.
    Last edited by Debilko; 14-03-23 at 18:24.

  28. #3073
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    729
    Thanks Thanks Given 
    766
    Thanks Thanks Received 
    331
    Thanked in
    193 Posts

    Default

    Sad će sva ova bulumenta koja danima eksploatiše priču o navodnoj Milatovićevoj izjavi da se navali Sergeju na vrat.

  29. The Following User Says Thank You to coldplay For This Useful Post:


  30. #3074
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    APSURDISTAN
    Posts
    3,993
    Thanks Thanks Given 
    4,207
    Thanks Thanks Received 
    2,042
    Thanked in
    646 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Debilko View Post
    To za Sergeja... Sve sam mislio da ce biti drugacije. Ne vidim jedan jedini razlog da napravi sebi problem s drugacijom izjavom. A evo je bas dugo cutao, mogao je odmah samoinicjativno da progovori...
    Sad bez da hoce bez posla da ostane i tuzbu dobije za klevetu.

    Nego ovo sto se proziva Lomi sto najavljuje bolji odnos prema penzionerima i vece plate...

    Malo ste se zajebali s prozivkama jer imaju oni spremnu pricu. Za razliku od PESovaca koji kazu nesto i VERUJTE.

    Naime, Lomi prica po intervjuima da su i oni mogli da povecaju plate ali su se odlucili za investicije, odnosno da ucvrste temelje drzave i tako u buducnosti privuku mnogo veci broj investitora i veci porast plata.
    Tako naravno spomene autoput i Kolasin koji sad cvjeta bas zbog tog poteza.
    Isto tako spomenu investicije u okolini BP gdje su oni dosta uradili a oslobodioci jedan euro nisu potrosili nego se cak tamo sad to sve raspada jer nema nikog ni da cuva.

    Tako da nije mu prica 1500 i to je zato sto sam modelirao na Oksfordu, a botovi neka po socijalnim mrezama pricaju da ima para i za 3000 mjesecno.

    Prica je osmisljena.
    Gdje si zivio ti sve ove godine?
    Kolika je bila plata tebi i tvojim ukucanima, a kolika penzija starijima u tvojoj familiji?

    Jeste li bili kreditno sposobni makar u nekom periodu od 2000 - 2020?

    Da li smo zivjeli u istoj zemlji?
    Pametnima smatramo samo one koji misle jednako kao i mi.
    Fransoa la Rošfuko, francuski filozof

  31. #3075
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    APSURDISTAN
    Posts
    3,993
    Thanks Thanks Given 
    4,207
    Thanks Thanks Received 
    2,042
    Thanked in
    646 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by coldplay View Post
    Sad će sva ova bulumenta koja danima eksploatiše priču o navodnoj Milatovićevoj izjavi da se navali Sergeju na vrat.
    Sad vise nije "momak od povjerenja" ili "momak u ciju rijec nema razloga da se sumnja".
    Pametnima smatramo samo one koji misle jednako kao i mi.
    Fransoa la Rošfuko, francuski filozof

  32. The Following User Says Thank You to Kliker17 For This Useful Post:


Page 123 of 158 FirstFirst ... 2373113119120121122123124125126127133 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. 2022/2023 NBA Season
    By miha in forum Košarka
    Replies: 2802
    Last Post: 30-06-23, 11:26
  2. Predsjednički izbori u SAD
    By kimmi in forum Politika generalno
    Replies: 27
    Last Post: 06-07-20, 18:34
  3. Predsjednički izbori 2018
    By lucke91 in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 4071
    Last Post: 05-05-18, 17:18
  4. Srbija - predsjednički izbori 2017
    By chucknorris in forum Politika generalno
    Replies: 103
    Last Post: 09-04-17, 23:38

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •