Page 127 of 158 FirstFirst ... 2777117123124125126127128129130131137 ... LastLast
Results 3,151 to 3,175 of 3930

Thread: Predsjednički izbori - 19.03.2023.

  1. #3151
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Mandić i Milo nisu potvrdili dolazak sjutra na RTCG.
    Kakvo iznenađenje.

    Milo i Manda koji su davno dogovorili debatu 1-na-1 pa je kao slučajno centrirali za četvrtak u 20:00 da se preklopi sa RTCG sučeljavanjem - sad sabotiraju to RTCG sučeljavanje?

    I još šalju Jodžira da se tamo krevelji i ponižava ostale kandidate ako se neko i pojavi.

    Da je Buva+gacce u pravu i da su tako sigurni u svoj drugi krug ne bi morali da potežu ovakve prljave trikove.

  2. #3152
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,563
    Thanks Thanks Given 
    1,963
    Thanks Thanks Received 
    2,570
    Thanked in
    1,103 Posts

    Default

    Ka da je strasno reci, glasacemo za PES, namicem im bas dobro nekolika penizonera, ljudi koji sad imaju debelo preko 1000e, razocarani urasi Gazimo to u prvi krug

    Sent from my SM-G998B using Tapatalk
    Tu es mon héro!

  3. #3153
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,253
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    767
    Thanked in
    534 Posts

    Default

    Aoooooooooooo gasi internet motaj kablove.

    Tv duel izmedju mila i mandića snimljen je danas u hotelu i biće sjutra emitovan.

  4. The Following User Says Thank You to Biznismen Podgorica For This Useful Post:


  5. #3154
    Join Date
    Aug 2022
    Posts
    415
    Thanks Thanks Given 
    73
    Thanks Thanks Received 
    43
    Thanked in
    31 Posts

    Default

    Preciznosti radi

    "Milatović to nije preda mnom rekao i tako nešto nikad nijesam bilo kome potvrdio«, rekao je Sekulović "Vijestima"

  6. #3155
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    APSURDISTAN
    Posts
    3,993
    Thanks Thanks Given 
    4,207
    Thanks Thanks Received 
    2,042
    Thanked in
    646 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Debilko View Post
    Preciznosti radi

    "Milatović to nije preda mnom rekao i tako nešto nikad nijesam bilo kome potvrdio«, rekao je Sekulović "Vijestima"
    I?

    To znaci da je pred nekim drugim rekao?

    Znaci, Sergej je potvrdio da je ovaj to rekao.

    Ok.
    Pametnima smatramo samo one koji misle jednako kao i mi.
    Fransoa la Rošfuko, francuski filozof

  7. #3156
    Join Date
    Aug 2022
    Posts
    415
    Thanks Thanks Given 
    73
    Thanks Thanks Received 
    43
    Thanked in
    31 Posts

    Default

    Rekoh da prenesem precizno izjavu. A izbor rijeci je zanimljiv.

    Posto je okacena bila slicica sa Press online dje je naslov bio

    Sekulović: Zloupotrijebljeno moje ime, Jakov Milatović nije rekao da se žrtvuju Crnogorci
    Sto ne odgovara bas onom sto je rekao.
    Last edited by Debilko; 15-03-23 at 16:07.

  8. #3157
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,454
    Thanks Thanks Given 
    4,230
    Thanks Thanks Received 
    4,542
    Thanked in
    2,203 Posts

    Default

    Dzejkob se ponadao ali ipak nema otvorene podrske.

    Đeljošaj: Vjerujemo u političku zrelost i odgovornost naših glasača


    https://www.cdm.me/politika/deljosaj...nasih-glasaca/
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  9. #3158
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    APSURDISTAN
    Posts
    3,993
    Thanks Thanks Given 
    4,207
    Thanks Thanks Received 
    2,042
    Thanked in
    646 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Aoooooooooooo gasi internet motaj kablove.

    Tv duel izmedju mila i mandića snimljen je danas u hotelu i biće sjutra emitovan.
    Ocekujem onda dobre montaze, neke dramske momente, zumiranje lica, podrhtavanje usana, lomljenje prstiju,... mozda i neku muziku u pozadini i slow motion u stilu Boliwood-a.

    Milov pogled ukrivo sa visine tako da mu se dobro vide snobovske nozdrve i Mandino pucenje namazanih usnica i pomiriteljski blagi poluintelektualni pogled ispod naocara.
    A onda snazne uzvike:
    "Vi ste nas hapsili, tukli. Nece vise da moze." ili "Petokolonasi! Chrna Gohra nikad nece biti dio Shrpskog sveta" I kada aukob dostigne vrhunac...
    ...onda ce na kraju da padne najava i naslucivanje pocetka nove ere VELIKOG POMIRENJA. I taman kad bude najneizvjesnije zamracice se ekran i pisace:

    TO BE CONTINUED...

    U DRUGOM KRUGU.
    Pametnima smatramo samo one koji misle jednako kao i mi.
    Fransoa la Rošfuko, francuski filozof

  10. The Following User Says Thank You to Kliker17 For This Useful Post:


  11. #3159
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Ne bilo mi zamjereno, niti je trolovanje ali kad su ovi izbori? Kaplje jedne nisam ispratio i da ne vidim kad udjem na forum dje o njima pricate ne bi ni znao da se odrzavaju

    Edit: Sad vidim da su ove nedjelje

    Super. Ima li ko da mi predlozi koga da glasam? Jel imamo kakav konsenzus na forumu?
    Last edited by Rodion Romanovich; 15-03-23 at 16:35.

  12. #3160
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,857
    Thanks Thanks Given 
    837
    Thanks Thanks Received 
    804
    Thanked in
    538 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Ne bilo mi zamjereno, niti je trolovanje ali kad su ovi izbori? Kaplje jedne nisam ispratio i da ne vidim kad udjem na forum dje o njima pricate ne bi ni znao da se odrzavaju

    Edit: Sad vidim da su ove nedjelje

    Super. Ima li ko da mi predlozi koga da glasam? Jel imamo kakav konsenzus na forumu?
    Rodione, o moj Rodione... Ne pravi se budala kad nisi.

    Glasaj za koga god hoćeš ali uz najprijateljskiji savjet jer ti dobro mislim, nemoj za Mandića, Milatovića, Bečića i Danilovića jer oni nose u sebi istu politiku, samo se drugačije zovu i zato su prevara, dakle politiku nazadovanja Vučića, Dodika, Mladića, Karadžića, Putina i sličnih demona i bili bi sluge njihovih interesa. Ako ti je cilj da nikad ne uđemo u EU onda glasaš njih.

    A Mila i Draginju - možeš koga god. Tu ti nema greške.
    Last edited by mneonly; 15-03-23 at 16:48.
    Love, peace and respect.

  13. #3161
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mneonly View Post
    Rodione, o moj Rodione... Ne pravi se budala kad nisi.

    Glasaj za koga god hoćeš ali uz najprijateljskiji savjet jer ti dobro mislim, nemoj za Mandića, Milatovića, Bečića i Danilovića jer oni nose u sebi istu politiku, samo se drugačije zovu i zato su prevara, dakle politiku nazadovanja Vučića, Dodika, Mladića, Karadžića, Putina i sličnih demona i bili bi sluge njihovih interesa. Ako ti je cilj da nikad ne uđemo u EU onda glasaš njih.

    A Mila i Draginju - možeš koga god. Tu ti nema greške.
    Znaci Mila da glasam prvi put u zivotu? Bas mi je milo sto smo slozni i sto bi prijeki rekao sto smo mi sa foruma iznad te neke dnevne politike

  14. #3162
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,454
    Thanks Thanks Given 
    4,230
    Thanks Thanks Received 
    4,542
    Thanked in
    2,203 Posts

    Default

    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  15. #3163
    Join Date
    Aug 2022
    Posts
    415
    Thanks Thanks Given 
    73
    Thanks Thanks Received 
    43
    Thanked in
    31 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by avet View Post
    Evo mu jedan u komentarima citira cln 63 odgovarajuceg zakona po kojem ne smije 15 dana prije izbora da se objavljuju istrazivanja.

    Ne uzeti mu za zlo, los je pravnik pa ne moze znat to.
    https:/https://twitter.com/HunterSlobo/status/1636016840399806466?s=20/twitter.com/HunterSlobo/status/1636016840399806466?s=20https://twitter.com/HunterSlobo/status/1636016840399806466?s=20

  16. #3164
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Budva
    Posts
    2,145
    Thanks Thanks Given 
    1,626
    Thanks Thanks Received 
    1,984
    Thanked in
    855 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Kakvo iznenađenje.

    Milo i Manda koji su davno dogovorili debatu 1-na-1 pa je kao slučajno centrirali za četvrtak u 20:00 da se preklopi sa RTCG sučeljavanjem - sad sabotiraju to RTCG sučeljavanje?

    I još šalju Jodžira da se tamo krevelji i ponižava ostale kandidate ako se neko i pojavi.

    Da je Buva+gacce u pravu i da su tako sigurni u svoj drugi krug ne bi morali da potežu ovakve prljave trikove.
    Buva isto misli da je smiješno gađat procente u ovoj papazjaniji, ali da se redosled gađat može sa nekom određenom pouzdanošću.

    Izgleda da i ovi iz PES-a misle isto, pa su tako u Bondovskom stilu otkrili konspiraciju protiv njih, i krenuli na vrijeme da bukaju

    Naravno, rezultati PES-a i DF-a sa lokalnih od prije par mjeseci, koji upućuju tačno na relacije i redosled koji predviđam, niđe ni sa čime nemaju veze
    Si nada nos salva de la muerte, al menos que el amor nos salve de la vida.

  17. #3165
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    7,788
    Thanks Thanks Given 
    10,934
    Thanks Thanks Received 
    5,158
    Thanked in
    2,406 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Aoooooooooooo gasi internet motaj kablove.

    Tv duel izmedju mila i mandića snimljen je danas u hotelu i biće sjutra emitovan.
    Jesu uzeli sobu posle duela da nastave "duel"?

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk

  18. The Following 4 Users Say Thank You to joni For This Useful Post:


  19. #3166
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,875
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,408
    Thanked in
    2,217 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Debilko View Post
    Evo mu jedan u komentarima citira cln 63 odgovarajuceg zakona po kojem ne smije 15 dana prije izbora da se objavljuju istrazivanja.

    Ne uzeti mu za zlo, los je pravnik pa ne moze znat to.



    Mislim da je ovo još jedan primjer kaskanja propisa za praksom. U ovom članu se navodi da se ne smiju objavljivat istraživanja u "programima radio-difuznih servisa i drugih medija". Tviter nije nikakav medij već društvena mreža, a ovaj baksuz od Milovića ne objavljuje rezultate istraživanja preko medija u smislu ovog člana zakona. Ovo je isto kao da je odštampao plakat sa istim sadržajem i okačio ga na ulazna vrata od stana. Propise treba mijenjat da uključe i naloge na društvenim mrežama, ali ovako kako je trenutno definisano, mislim da se društvene mreže ne ubrajaju u medije.

    Nisam ginekolog čuš mene pravnik, ali sam pogledao. Neka me ispravi neki pravnik ako nema smisla ovo što sam napisao.

    P.S. Siguran sam da debilčina od Milovića nije razmišljala o ovom članu zakona nego je namjenski nastupila propagandistički.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  20. The Following User Says Thank You to NHM For This Useful Post:


  21. #3167
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Buva+gacce View Post
    Buva isto misli da je smiješno gađat procente u ovoj papazjaniji, ali da se redosled gađat može sa nekom određenom pouzdanošću.

    Izgleda da i ovi iz PES-a misle isto, pa su tako u Bondovskom stilu otkrili konspiraciju protiv njih, i krenuli na vrijeme da bukaju

    Naravno, rezultati PES-a i DF-a sa lokalnih od prije par mjeseci, koji upućuju tačno na relacije i redosled koji predviđam, niđe ni sa čime nemaju veze
    Da je tako kako ti misliš ne bi bilo nikakve potrebe za "TV duetom" Vojvode i Dona, ni za njihovim sabotiranjem konkurenata na RTCG.

    Zajedničku DIK operaciju u ortakluku sa starim prijateljem Vučićem da ne pominjem. Kako patriote lako zaborave srpski imperijalizam kad im je politički opstanak u pitanju

  22. #3168
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,253
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    767
    Thanked in
    534 Posts

    Default

    Prilazi obezbedjenje -> moraš to da obrišeš.


  23. #3169
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Budva
    Posts
    2,145
    Thanks Thanks Given 
    1,626
    Thanks Thanks Received 
    1,984
    Thanked in
    855 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Da je tako kako ti misliš ne bi bilo nikakve potrebe za "TV duetom" Vojvode i Dona, ni za njihovim sabotiranjem konkurenata na RTCG.

    Zajedničku DIK operaciju u ortakluku sa starim prijateljem Vučićem da ne pominjem. Kako patriote lako zaborave srpski imperijalizam kad im je politički opstanak u pitanju
    Mislim da taj notorni tv duel neće baš imati tolikog uticaja na raspodjelu ukupnih glasova, a mislim i da su obojica isuviše ozbiljni političari da bi i oni mislili drugačije.
    Prosta promocija, po smislu i sadržaju ništa drugačija od ove globalne PES-ove ofanzive u virtuelnom svijetu, uključujući i ovaj forum

    Što se tiče Spajićeve kandidature, zbilja sam se milion puta izjasnio.
    No, ne zaboravi, to što su se politički subjekti politički našli na istom fonu da se politički okoriste o jedno pravno pitanje, i to na jedan formalno i procesno dubiozan i naopak način, se ne bi desilo da im se Milojko nije namjestio na penal. A ja zbilja ne znam toga ko takav penal ne bi iskoristio.
    I, u konačnom, ako tu stvar pogledaš sa drugog kraja, jasno vidiš da Milojko u tom trenutku nije imao suštinsko zakonsko pravo na kandidaturu, i da bi odluka da mu se kandidatura dozvoli bila jednako pogrešna kao što je i ova da mu se odbije na onako skaradan način.
    Si nada nos salva de la muerte, al menos que el amor nos salve de la vida.

  24. #3170
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,875
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,408
    Thanked in
    2,217 Posts

    Default

    Nije stvar propagande i potencijalnog direktnog uticaja ono što će Mandić i Milo da kažu u emisiji, nego je stvar podsvjesnog uticaja koji misle da treba da ostvari sama činjenica da su samo njih dvojica bili na nekakvom kao duelu, odnosno pokušaja poruke da su samo njih dvojica bitni u izbornoj trci. Tu bi više koristi mogao da ima Mandić jer pokušava silom na sramotu da se predstavi kao jedina alternativa Milu.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  25. The Following 6 Users Say Thank You to NHM For This Useful Post:


  26. #3171
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Buva+gacce View Post
    Mislim da taj notorni tv duel neće baš imati tolikog uticaja na raspodjelu ukupnih glasova, a mislim i da su obojica isuviše ozbiljni političari da bi i oni mislili drugačije.
    Prosta promocija, po smislu i sadržaju ništa drugačija od ove globalne PES-ove ofanzive u virtuelnom svijetu, uključujući i ovaj forum

    Što se tiče Spajićeve kandidature, zbilja sam se milion puta izjasnio.
    No, ne zaboravi, to što su se politički subjekti politički našli na istom fonu da se politički okoriste o jedno pravno pitanje, i to na jedan formalno i procesno dubiozan i naopak način, se ne bi desilo da im se Milojko nije namjestio na penal. A ja zbilja ne znam toga ko takav penal ne bi iskoristio.
    I, u konačnom, ako tu stvar pogledaš sa drugog kraja, jasno vidiš da Milojko u tom trenutku nije imao suštinsko zakonsko pravo na kandidaturu, i da bi odluka da mu se kandidatura dozvoli bila jednako pogrešna kao što je i ova da mu se odbije na onako skaradan način.
    Ne pričam uopšte o pravnim ili proceduralnim pitanjima.

    Pričam o tome da ni DPS ni DF ne bi ulazili u očiglednu i po obije strane vrlo neprijatnu saradnju po pitanju likvidacije Spajića, "TV dueta", pomirljivih izjava, pisanja abera Vučiću - da ih nije žestoko strah.

    Od čega - to mislim da tebi ne moram da objašnjavam.

  27. The Following User Says Thank You to SKOJ For This Useful Post:


  28. #3172
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Budva
    Posts
    2,145
    Thanks Thanks Given 
    1,626
    Thanks Thanks Received 
    1,984
    Thanked in
    855 Posts

    Default

    I, jedna zanimljivost iz mog ugla.

    Meni ubjedljivo najinteresantniji parcijalni detalj ovih izbora, a bitan za buduća dešavanja prilično, prolazi totalno totalno totalno nezapažen. Bar ovđe slova o tome nisam vidio.

    A to je koliko je dobro DCG odigrala skoro potpuno izgubljenu poziciju u kojoj je bila nakon Podgorice.

    U tom momentu su bili praktično prepolovljeni, manjim dijelom jer je SPC povukla na DF, a u najvećem jer im je PES uletio u biračko tijelo ko u puter. I bili su, realno, na vratima sunovrata.

    Onda je uslijedio onaj čuveni, kako ga ovđe nazivate, Bogdanovićev potez- supersonična ponuda PES-u za preshjedničke. Što sve ovđe nisam pročitao o tome, najgorega i još gorega pa onda još gorega, većinu izrečenog se ne bi usudio ni ponovit.

    A rezultat skroz drugi.

    PES-u su zakačili hipoteku razbijača zdravog centra, i potpunu odgovornost ukoliko u drugi krug ode Mandić,

    Neobično niska politička inteligencija PES-a (koja je to onako brzopotezno odbila, umjesto da uđe u proces razmatranja pa poslije odbija ako ocijeni da treba, a lično mislim da nije trebalo), prebrojni i preozbiljni gafovi koji su uslijedili u procesu kandidovanja, kao i totalna ofanziva na sve živo u virtuali, (bez obraćanja pažnje da sad sa druge strane nemaju samo informatički arhaičan DPS, već i partnere iz vladajuće većine, mnogo spremnije i opremljenije potencijom da razbiju jedan veliki broj lažnih narativa koji je PES trpao u virtuelne prostore i da ih gađa đe su tanki), imali su jednu skoro nevjerovatnu posledicu:

    DCG je stabilizovao biračko tijelo.

    (I pored ovog svakodnevnog nabrajanja rezultata hiljada i hiljada istraživanja na ovom forumu,) ono oskudno malo realnih skeniranja javnog mnenja koje sam vidio čak upućuju i da su se donekle oporavili.

    Iskreno, da mi je neko poslije Podgorice reko da mogu zaustavit, ili čak i blago okrenut trend, u ovom roku, teško da bih mu povjerovao. Vrhunski su odigrali.

    A sama parcijalna relacija DCG-PES ostaće jedno od najbitnijih pitanja sve do parlamentarnih.
    Last edited by Buva+gacce; 15-03-23 at 18:39.
    Si nada nos salva de la muerte, al menos que el amor nos salve de la vida.

  29. #3173
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,875
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,408
    Thanked in
    2,217 Posts

    Default

    Dogovorili se sa urom o zajedničkom nastupu na predstojećim izborima. Isto tako i ja vrlo inteligentno vezujem teg od 100 kila za nogu kad idem na plivanje.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  30. The Following 2 Users Say Thank You to NHM For This Useful Post:


  31. #3174
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Buva+gacce View Post
    ...imali su jednu skoro nevjerovatnu posledicu:

    DCG je stabilizovao biračko tijelo...
    Izvor? Jer sve što čujem i pročitam ukazuje da su se ostali tačno tamo gdje su bili posle Podgorice - u kanalu na oko 11%. Što može da bude uspjeh samo ako imaš pamćenje vinske mušice.

  32. #3175
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Budva
    Posts
    2,145
    Thanks Thanks Given 
    1,626
    Thanks Thanks Received 
    1,984
    Thanked in
    855 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NHM View Post
    Dogovorili se sa urom o zajedničkom nastupu na predstojećim izborima. Isto tako i ja vrlo inteligentno vezujem teg od 100 kila za nogu kad idem na plivanje.
    Taj parcijalni detalj možeš posmatrat kako voliš, jednako npr. kao što su u Bar išli u koaliciju sa sve PES-om na gomilu pa prdnuli u čabar. Ali kad sve detalje sastaviš u ukupnu sliku, mislim da je primjetno da su se stabilizovali, i mislim da će se to čak i na ovim preshjedničkim već uočit.
    Si nada nos salva de la muerte, al menos que el amor nos salve de la vida.

Page 127 of 158 FirstFirst ... 2777117123124125126127128129130131137 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. 2022/2023 NBA Season
    By miha in forum Košarka
    Replies: 2802
    Last Post: 30-06-23, 11:26
  2. Predsjednički izbori u SAD
    By kimmi in forum Politika generalno
    Replies: 27
    Last Post: 06-07-20, 18:34
  3. Predsjednički izbori 2018
    By lucke91 in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 4071
    Last Post: 05-05-18, 17:18
  4. Srbija - predsjednički izbori 2017
    By chucknorris in forum Politika generalno
    Replies: 103
    Last Post: 09-04-17, 23:38

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •