Page 8 of 442 FirstFirst ... 4567891011121858108 ... LastLast
Results 176 to 200 of 11038

Thread: Iz raznih medija [Edicija 2023]

  1. #176
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    UL-HN-PG-AMS-BG
    Posts
    4,108
    Thanks Thanks Given 
    134
    Thanks Thanks Received 
    59
    Thanked in
    31 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post

    Ako ES prodje kao URA, da motamo kablove.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
    Čitam radna iskustva nekih iz ES, ljudi koji su uradili ovoliko na profesionalnom planu vrijede više i čini mi se da mogu da urade više no stotine i stotine ovih ostalih likova što gledamo "na sceni" godinama unazad. Nadam se.

    Brate, samo da ne gledam 30 godina jedne te iste likove na TV-u, španska serija sa konstantim obrtima i dramom, kroz medije često neki naslovi, clickbait-ovi, sve se kao nešto bitno dešava a u suštini nije ništa, gomila neradnika bez konkretnih rezultata, ostara se, a epizode se i dalje snimaju. A miči
    I respect your wrong opinion.
    Lukaj

  2. The Following 3 Users Say Thank You to SpellStealer For This Useful Post:


  3. #177
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,397
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,008
    Thanked in
    1,552 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Laik View Post
    A koga to ima ES? Eto kaži za te njihove kadrove da vidimo mi neznaveni.
    Ajde da uzmemo da su ova 2 apostola sposobni, ko ima još tu? Janko odović stručan? Onaj kao što izgleda kao baba tetka? Evo imaju (imaće) nekoliko gradonačelnika pa nek pokažu to umijeće. Po meni, kao što sam rekao i za uru (i kao što kažem i za preokret) - mrka kapa.
    Taj sro ti izgeda kao baba tetka, ako mislimo na istog, je bio direktor razvoja u CG Telekomu i onda presao za Direktora razvoja novih tehnologija u TCom grupaciji.
    Iza njega i tog tima je ostao Tcom SmartCity koji su prodali po EU i USA i zaradili milijarde grupaciji.
    Nego, bolje Bijelog Orla i Raska da ostavimo....jbga...cio zivot su na drzavnoj sisi, dje da dovedete ljude iz privatnog sektora

  4. The Following User Says Thank You to Hell Raiser For This Useful Post:


  5. #178
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,236
    Thanks Thanks Given 
    299
    Thanks Thanks Received 
    90
    Thanked in
    62 Posts

    Default

    Taj je dobar kadar. Milatovic i Spajki su dobri, a Injac moze da drzi lekcije svima.

    Nego trebace jos za tako jaku partiju…

  6. The Following User Says Thank You to gamechanger For This Useful Post:


  7. #179
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,803
    Thanks Thanks Given 
    2,241
    Thanks Thanks Received 
    3,411
    Thanked in
    1,504 Posts

    Default

    Naslo bi se kod nas strucnih ljudi, ali problem su moralne osobine, sto bi rekli, obraz. Svi politiku gledaju kao priliku da se najedu leba bez motike.
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  8. #180
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Potpuno je irelevantno.

    Ni ES ni Demokrate ne mogu u koaliciju sa DPS, a mogu u koaliciju sa DF. Izbor između onog što je nemoguće i onog što ti nije milo ali je moguće je svakom političaru jasan.

    Ako ne budu mogli sami sa manjinama da dođu do 41 u skupštini partije centra nemaju drugog izbora osim DF.
    Ako uzmemo da ce na sledecim izborima najvise glasova osvojiti DPS, ES i DF, postavlja se pitanje s kime ce ES praviti vladu. Ako ES bude mogao da formira vladu sa Demokratama, URA i SNP, uz eventualno BS i partijom Djelosaja, to bi moglo da funkcionise na principu "rogovi u vreci". Sto ako ne bude dovoljno poslanika i bude neophodna podrska ili DF, ili DPS? A to je realnija mogucnost.

    Malo je vjerovatno da DF moze biti dio nove vlade. Razlog je ocigledan. Zapad je jasno stavio do znanja da vladu u kojoj bi bio DF ne vide kao partnera. Vlada sa DF bi znacila medjunarodnu izolaciju Crne Gore. Naglo odustajanje URA & SNP od formiranja vlade sa DF i nedavanje podrske Lekicu je jasan signal da su dobili upozorenje da to ne rade. Jasno je od koga. Eventualno, DF moze biti partner u skupstini, bez dobijanja uloge u vladi. To se moze pokazati kao jedina opcija prihvatljiva za ES.

    Ono sto sam napisao o mogucoj saradnji ES i DPS, to vidim kao nesto sto Zapad moze forsirati. Nikako kao nekakvu moju zelju. Ja licno nemam favorita i ne navijam ni za jednu partiju. Mozda za ES, uz debelu rezervu. Moja jedina zelja je da se stanje u CG normalizuje i da izadje iz krize. Objektivno, sada je stanje gore nego u vrijeme DPS-a. Barem u odnosu na priblizavanje EU. A i inace se CG nalazi u totalnom haosu. U kojem se niko ne libi da krsi Ustav. Jedino pozitivno sto se desilo jeste SDT. Partijsko zaposljavanje je vjerovatno jos gore nego u vrijeme DPS-a. Podjele u drzavi nikad gore, da ja pamtim. Vlada sipa stotine hiljada eura u vjerske skole, a djaci u drzavnim skolama nemaju elementarne uslove. Itd. itd.

    Da podsjetim da sam prije dana na ovu temu napisao da ne iskljucujem labavu saradnju izmedju ES i DPS. Pa sam pojasnio da pod tim podrazumojevam da je malo vjerovatno da ce to toga doci, ali ne i nemoguce. Ko misli da su ovakve kombinacije nemoguce u CG politici, ima problem s poznavanjem kako politicke partije i politicari funkcionisu u CG. Imamo primjere iz proslosti koji pokazuju da je na CG politickoj sceni moguce i ono sto se cini nemogucim. I sto se kosi s elementarnom logikom prosjecnog glasaca. Ne mislim samo na nedavnu saradnju DPS sa URA i SNP. Zato se ne bih istrcavao sa zauzimanjem izricitog stava da je nesto nemoguce u CG politici. Bolje upotrijebiti izraz kojeg sam ja upotrijebio: malo vjerovatno. Uvijek je bolje ostaviti malo rezerve.
    Last edited by Ostoja; 05-01-23 at 22:14.

  9. #181
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    "Joanikije je poručio da „vernici, kao punopravni i odgovorni građani ove zemlje, treba da izađu na predstojeće izbore, kada god oni bili, i da slobodno po svojoj savesti glasaju za koga hoće“.

    Evo i Joanikije i crkva Srbije dala blagoslov za nove izbore slava im i milost.

    Ja sam sad protiv izbora. Potpuno nepotreban trosak. Nek i DPS se slozi sa mnom i sto cemo sad? A vele da umjetnica mora biti zdrava...

  10. #182
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,236
    Thanks Thanks Given 
    299
    Thanks Thanks Received 
    90
    Thanked in
    62 Posts

    Default

    Sta se koji ***** pop mijesa u politiku. Jedini normalni su oni katolicki poglavari, reis i ovi pravoslavni ocigledno da su agenti stranih sluzbi.

  11. The Following 3 Users Say Thank You to gamechanger For This Useful Post:


  12. #183
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ostoja View Post
    .... Ne mislim samo na nedavnu saradnju DPS sa URA i SNP. Zato se ne bih istrcavao sa zauzimanjem izricitog stava da je nesto nemoguce u CG politici. Bolje upotrijebiti izraz kojeg sam ja upotrijebio: malo vjerovatno. Uvijek je bolje ostaviti malo rezerve.
    Slažem se da je sve u nekoj mjeri moguće, ali, eto, praktičnosti radi, ja koristim "nemoguće"
    za stvari ispod 1% šanse.

    Ide izborna kampanja, koju i ES i Demokrate mogu da prežive samo kunući se da sa DPS neće ni pod kojim uslovima. Završiće se izbori, moraće vlada da se formira. Nemam neko mišljenje o principijelnosti naših političara, ali u toj situaciji biće i ES i Demokratama praktično nemoguće da i razmišljaju o koaliciji sa DPS. Možda za godinu-dvije, kad se malo zaborave zakletve i ako DPS bude imao mozga da se otarasi MĐ i kompanije, ali odmah posle izbora? Mikroskopska šansa.

  13. The Following User Says Thank You to SKOJ For This Useful Post:


  14. #184
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    more - TV
    Posts
    1,683
    Thanks Thanks Given 
    3,261
    Thanks Thanks Received 
    1,040
    Thanked in
    424 Posts

    Default

    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...eme-sa-istinom

    Rece covjek koji je zadnji put lagao prije 10 dana

    Sent from my SM-S908B using Tapatalk
    To learn how to use your head, you have to go out of your MIND.

  15. The Following 3 Users Say Thank You to crane_operator For This Useful Post:


  16. #185
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Dakle imamo situaciju gdje se DF pojavi na kvazi sastanku sa inicijativom da se sazove Skupstina radi izbora Vlade kojoj se ne zna niti jedno rjesenje, niti koja su joj programska opredjeljenja, niti je sam mandatar obavio ono sto mu sama funkcija mandatara nosi. DF je svjesno minirao sastanak a vec poslijepodne crkva Srbije poziva svoje vjerujuce da izadju na izbore iako u politickom smislu jos nijesu zatvorena vrata na moguca rjesenja. Svakome iole pismenom je jasno sta se desilo a crkva se opet igra politike do te mjere da bi trebalo naci neki okvir da izadje na izbore ili u nekom smislu da formalizujemo njihovo jasno politicko djelovanje ili cemo i dalje da zmurimo na ocigledno?

  17. The Following 2 Users Say Thank You to Rodion Romanovich For This Useful Post:


  18. #186
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    682
    Thanks Thanks Given 
    1,014
    Thanks Thanks Received 
    366
    Thanked in
    161 Posts

    Default

    Ima crkva krivice dosta za današnje stanje u državi.

    Smatram je direktno odgovornom za dovođenje "apostola" I povecanje plata sa 450 na 700 , znamo svi cifre vec.
    Krivim je i za ljetosnjih 700 miliona manjka u buzetu kako su plakali Dritanovi ministri koji na kraju dođoše na samo 50 miliona. Godina kazu zavrsi sa najmanje neizmirenih obaveza drzave .

    Naravno ,najviše je krivim za strmoglavi pad DPSa.

  19. The Following 3 Users Say Thank You to MLS For This Useful Post:


  20. #187
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Slažem se da je sve u nekoj mjeri moguće, ali, eto, praktičnosti radi, ja koristim "nemoguće"
    za stvari ispod 1% šanse.

    Ide izborna kampanja, koju i ES i Demokrate mogu da prežive samo kunući se da sa DPS neće ni pod kojim uslovima. Završiće se izbori, moraće vlada da se formira. Nemam neko mišljenje o principijelnosti naših političara, ali u toj situaciji biće i ES i Demokratama praktično nemoguće da i razmišljaju o koaliciji sa DPS. Možda za godinu-dvije, kad se malo zaborave zakletve i ako DPS bude imao mozga da se otarasi MĐ i kompanije, ali odmah posle izbora? Mikroskopska šansa.
    Sto se tice tih zakletvi nemoj misliti da ce druga strana da sjedi skrstenih ruku, samo se sjeti vase svete apostolske vlade i sjeti se kako je pocela da puca kad joj je Andrija nikolic nabio *****nu u dupe onom crkvinom ministru pravde sa jednim obicnim pitanjem. Sad ce neko od koalicionih partnera uputiti pitanje da se jasno odrede na pitanje jesu li srpske trupe u Srebrenici izvrsile genocid i oce li uci u koaliciju sa strankama koje negiraju taj genocid. Dps ce samo traziti da se decidno odrede oce li koalicione partnere traziti medju antievropskim, anti zapadnim i antinato partijama.

  21. #188
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MLS View Post
    Ima crkva krivice dosta za današnje stanje u državi.

    Smatram je direktno odgovornom za dovođenje "apostola" I povecanje plata sa 450 na 700 , znamo svi cifre vec.
    Krivim je i za ljetosnjih 700 miliona manjka u buzetu kako su plakali Dritanovi ministri koji na kraju dođoše na samo 50 miliona. Godina kazu zavrsi sa najmanje neizmirenih obaveza drzave .

    Naravno ,najviše je krivim za strmoglavi pad DPSa.
    Sjajna ironija lika kome su jako bitne par stotina eura, a sto se tice crkve jos je ponesto skrivila

  22. #189
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    APSURDISTAN
    Posts
    3,993
    Thanks Thanks Given 
    4,207
    Thanks Thanks Received 
    2,042
    Thanked in
    646 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by opmne View Post
    Sjajna ironija lika kome su jako bitne par stotina eura, a sto se tice crkve jos je ponesto skrivila
    Tebi nisu bitne pare? Ima vaznijih i uzvisenijih tema od egzistencije?

    Vukovicu, ti li si?
    Pametnima smatramo samo one koji misle jednako kao i mi.
    Fransoa la Rošfuko, francuski filozof

  23. #190
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,236
    Thanks Thanks Given 
    299
    Thanks Thanks Received 
    90
    Thanked in
    62 Posts

    Default

    Ima se, moze se.

  24. #191
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Kliker17 View Post
    Tebi nisu bitne pare? Ima vaznijih i uzvisenijih tema od egzistencije?

    Vukovicu, ti li si?

    Naravno da su mi bitne, ali nikada mi nijesu najbitnije i postoje stvari koje se ne kupuju parama. Ako treba da se pada nisko zbog egzistencije, cemu egzistencija, da bi egzistirali partiski i crkveni lizisahani ?

  25. #192
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by gamechanger View Post
    Ima se, moze se.
    Dje je vrelo i kapace, tako se u mojoj porodici kaze.

  26. #193
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by opmne View Post
    Sto se tice tih zakletvi nemoj misliti da ce druga strana da sjedi skrstenih ruku, samo se sjeti vase svete apostolske vlade i sjeti se kako je pocela da puca kad joj je Andrija nikolic nabio *****nu u dupe onom crkvinom ministru pravde sa jednim obicnim pitanjem. Sad ce neko od koalicionih partnera uputiti pitanje da se jasno odrede na pitanje jesu li srpske trupe u Srebrenici izvrsile genocid i oce li uci u koaliciju sa strankama koje negiraju taj genocid. Dps ce samo traziti da se decidno odrede oce li koalicione partnere traziti medju antievropskim, anti zapadnim i antinato partijama.
    Mnogo će to da nervira DF ministre (ako ih bude). Ako Vesnu Bratić nisu uspjeli da spotaknu na to pitanje neće nikoga ko ne želi da bude spotaknut.

    A odgovor na tu dilemu negatori genocida ili stranke mafije su birači ES i Demokrata davno dali - ako jedno od ta dva zla mora onda apsolutno ići sa negatorima genocida.

  27. #194
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Mnogo će to da nervira DF ministre (ako ih bude). Ako Vesnu Bratić nisu uspjeli da spotaknu na to pitanje neće nikoga ko ne želi da bude spotaknut.

    A odgovor na tu dilemu negatori genocida ili stranke mafije su birači ES i Demokrata davno dali - ako jedno od ta dva zla mora onda apsolutno ići sa negatorima genocida.
    Ta se pitanja ne postavljaju radi ministara df i glasaca demokrata i es vec da medjunarodna zajednica vidi ko ce doci da trazi pare i podrsku od iste, a svako malo se trci na klanjanje Putinu i njegovom beogradskom pionu. Pa ces se i ti sa tvojim mentalnim kapacitetima uvjeriti koliko je bitan odgovor na dilemu nekih tamo krezubih drvosjeca koji se nazivaju glasacima df i demokrata.

  28. #195
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,291
    Thanks Thanks Given 
    428
    Thanks Thanks Received 
    2,646
    Thanked in
    1,287 Posts

    Default

    Ne zavidim ES na trenutnoj poziciji, ali su svakako u boljoj poziciji od Demokrata, koji u kontinuitetu ne vide dalje od nosa. Ne postoji neka posebna razlika DPS-a i DF-a po pitanju kriminaliteta, tako da svaka retorika tipa "nikad sa DPS-om" moze jednakom logikom da se primijeni i na DF jer su dvije strane istog novcica. Jedne podrzava Kavacki a druge Skaljarski klan. Jedni koriste crne fondove i peru pare domacih biznismena i dijaspore a drugi Vuciceve i Putinove. A onda imamo Demokrate su sami sebi dozvolili da budu toliko protiv DPS-a da ih nista ne bi moglo oprati kad bi pomislili da udju u neki vid saradnje koji ukljucuje DPS. Sa druge strane, medjunarodna zajednica je bila vise nego jasna povodom pitanja ulaska DF-a u vladu. DF apsolutno ne dolazi u obzir ako Crna Gora misli da ikad udje u EU. Sto ne treba da cudi jer je citava sustina postojanja DF-a da osiguraju da Crna Gora nikad ne udje u EU. Demokrate su uspjeli sami sebe da marginalizuju.
    Last edited by VanjaTheMan; 06-01-23 at 13:32.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  29. #196
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    Ne zavidim ES na trenutnoj poziciji, ali su svakako u boljoj poziciji od Demokrata, koji u kontinuitetu ne vide dalje od nosa. Ne postoji neka posebna razlika DPS-a i DF-a po pitanju kriminaliteta, tako da svaka retorika tipa "nikad sa DPS-om" moze jednakom logikom da se primijeni i na DF jer su dvije strane istog novcica. Jedne podrzava Kavacki a druge Skaljarski klan. Jedni koriste crne fondove i peru pare domacih biznismena i dijaspore a drugi Vuciceve i Putinove. A onda imamo Demokrate su sami sebi dozvolili da budu toliko protiv DPS-a da ih nista ne bi moglo oprati kad bi pomislili da udju u neki vid saradnje koji ukljucuje DPS. Sa druge strane, medjunarodna zajednica je bila vise nego jasna povodom pitanja ulaska DF-a u vladu. DF apsolutno ne dolazi u obzir ako Crna Gora misli da ikad udje u EU. Sto ne treba da cudi jer je citava sustina postojanja DF-a da osiguraju da Crna Gora nikad ne udje u EU. Demokrate su uspjeli sami sebe da marginalizuju.
    Ne bih ni najmanje volio da budem u ES kad budu donosili tu odluku, toliko je tamo pretrcalo aparatcika iz postojecih partija i te ljude ne drzi zajedno nista sem veoma izvjesno namjestenje i ljubav prema novcu i moci i ne bi me zacudilo da se jednostavno pocijepaju upravo na pitanju koalicionog partnera.
    Odje je jos zanimljivo kako su poneki ubijedjeni u postenje df i demokrata, a istina je da demokrate ne prezaju ni od cega da bi se docepali pozicija i da utrpaju svoje uhljebe, a frontu se samo nije ukazala sansa da dokaze kako i oni znaju da kradu skoro kao dps i koliko vlast kvari ljude, ako ih tako mozemo nazvati.

  30. #197
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,291
    Thanks Thanks Given 
    428
    Thanks Thanks Received 
    2,646
    Thanked in
    1,287 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by opmne View Post
    a frontu se samo nije ukazala sansa da dokaze kako i oni znaju da kradu skoro kao dps i koliko vlast kvari ljude, ako ih tako mozemo nazvati.
    Kako nije? Ciji je kadar Carevic?

    A s obzirom da i u predizbornoj kampanji koriste istu taktiku kao i DPS, ne znam zasto bi neko pomislio da bi bili drugaciji kad bi dosli na vlast. Posebno kad u obzir uzmemo i njihovu ideologiju koja je najprostije receno anti-civilizacijska.
    Last edited by VanjaTheMan; 06-01-23 at 13:52.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  31. The Following 2 Users Say Thank You to VanjaTheMan For This Useful Post:


  32. #198
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Samozavaravate se ako mislite da će odluka o postizbornoj saradnji predstavljati ikakvu dilemu za ES i Demokrate.

    1. Ako mogu sastaviće vladu i bez DPS i bez DF.

    2. Ako je 1. nemoguće sastaviće vladu uz podršku DF.

    Zamišljati išta drugo znači lagati sebe. Uzevši u obzir predizbornu kampanju (evo nije počela ali vam garantujem da će bar 10 puta da kažu "nikad sa DPS") šanse da se uđe u saradnji sa nereformisanim DPS koga vodi Đukanović su nula. Prekrižena.

  33. The Following 2 Users Say Thank You to SKOJ For This Useful Post:


  34. #199
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,236
    Thanks Thanks Given 
    299
    Thanks Thanks Received 
    90
    Thanked in
    62 Posts

    Default

    Sta ako se Milo povuce?

    Jesi gledao kad kako se kvote menjaju uzivo?

    Dps ce se sigurno reformirsat, a mila nece biti na iducim izborima.

    Kraj za DF.

    Ps, mozda povuku DNP u vladu i ujedno zvanicno da se rasfomiraju.

  35. #200
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,979
    Thanks Thanks Given 
    3,229
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by gamechanger View Post
    Sta ako se Milo povuce?

    Jesi gledao kad kako se kvote menjaju uzivo?

    Dps ce se sigurno reformirsat, a mila nece biti na iducim izborima.

    Kraj za DF.

    Ps, mozda povuku DNP u vladu i ujedno zvanicno da se rasfomiraju.
    DPS bez MDJ nema cenzus.


    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

Page 8 of 442 FirstFirst ... 4567891011121858108 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. Premier League 2022/2023
    By miovrag in forum Fudbal
    Replies: 213
    Last Post: 19-08-23, 22:38
  2. 2022/2023 NBA Season
    By miha in forum Košarka
    Replies: 2802
    Last Post: 30-06-23, 11:26
  3. Iz raznih medija [Edicija 2022]
    By Kliker17 in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 14336
    Last Post: 01-01-23, 10:50
  4. Iz raznih medija [Edicija 2021]
    By Ben Dover in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 13556
    Last Post: 03-01-22, 09:56
  5. Iz raznih medija [2020]
    By Gandalf_White in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 5228
    Last Post: 06-01-21, 22:27

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •