Page 48 of 442 FirstFirst ... 384445464748495051525898148 ... LastLast
Results 1,176 to 1,200 of 11038

Thread: Iz raznih medija [Edicija 2023]

  1. #1176
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    1,298
    Thanks Thanks Given 
    750
    Thanks Thanks Received 
    895
    Thanked in
    466 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Šutnemo loptu pa ćemo morati trčati za njom nekako.
    Pravi opis dozivljaja i shvatanja prosjecnog crnogorca u odnosu na poimanje zivota i koncepta odnosa prema posjedicama odluka.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  2. The Following 3 Users Say Thank You to Shaneman For This Useful Post:


  3. #1177
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Shaneman View Post
    Pravi opis dozivljaja i shvatanja prosjecnog crnogorca u odnosu na poimanje zivota i koncepta odnosa prema posjedicama odluka.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Imali smo te odgovorne prema životu i posljedicama evo tri decenije pa je od toga fajde imao samo gospodin Predsjednik, kome su braća Ban "pozajmila" milion i po i onda pozajmicu zaboravila.

    Ja znam da bi dosta "neprosječnih Crnogoraca" rado da se to nastavi još koju godinu. Ali neće da može.

  4. #1178
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,953
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,494
    Thanked in
    2,258 Posts

    Default

    Kakav promašaj od razmišljanja. Valjda bi trebalo razmišljat šta je najbolje za te iste obične ljude, a ne šta je loše za bratska goveda ili njima slične. Ako se te dvije stvari poklope, onda odlično. Ali ako se ne poklapaju, onda je prioritet interes korisnika trajekta, a ne da braća Ban zakukaju. Neka ih provuku kroz tužilački filter za razne stvari pa neka ih tako našpicaju.

    Iz onog teksta ne shvatih da li Morsko dobro kaže da će sa dva trajekta radit samo tih prvih 45 dana i da li će nabavku tri veća trajekta započeti tek pošto se završi konkurs za upravljanje tom linijom?

    P.S. Manite me sa pričom kako su ovi prije. Evo su sad ovi sad pa neka bude drugačije nego prije.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  5. The Following User Says Thank You to NHM For This Useful Post:


  6. #1179
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,995
    Thanks Thanks Given 
    3,236
    Thanks Thanks Received 
    5,664
    Thanked in
    2,297 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by avet View Post
    Ko hebe gradjane i turiste. Da je makar u rukama Marka Bata pa bi se istrpjela jos koja godina.
    Mi smo jedna šarena laža od drzave.
    Igramo se Vlade i vodjenja drzave.
    Oni su je opljackali za 30 godina, a sad je naslijedila gomila diletanata koji bi da se uce pljacke i upravljanja drzavom.

    Nije demokratija za svakoga, zato i vidimo da se svijet raspada jer 'one size fits all' demokratije ne postoji.

    Cak ni u ameriku, koja je smatra kolijevkom demokratije, ne postoji sistem kao u Evropi, koalicija. Amerika zapravo nema demokratiju, nego neki njihov dvopartijski sistem, koji opstaje na vlasti zahvaljujuci finansijskoj i vojnoj premoci, koji im omogucava da su sila, i da dovode na svoju vodu pare iz cijelog svijeta.

    Za nas ostale, koji smo plemenska drustva iz istocke evrope, afrike i azije, treba neka postena autokratija, tj autokrata koji nece da krade. Ali posto nema autokrate koji ne krade, onda imamo ovaj divlji sistem toboznje demokratije.

    Sad samo nam ostaje da ocuvamo mir u drzavi, i da se, ko moze, pomiri da smo obicno pleme, i da cemo tavoriti ovako dovijeka.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  7. #1180
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Dolina bogova
    Posts
    784
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Poslije 10 godina da prozborim. Radim 30 godina u Narodni Muzej Crne Nam gore. Ka dijete sam isa na izlozbe seta se po muzeja jer mi je otac u Muzeju zaradio penziju a i ja bi treba.Ja se sjecam muzeja bijelih i plavih mantila .Bijele mantile je nosila konzervacija a svi ostali plave. To je bilo radnim danima a na izlozbe svi radnici u gospodska odijela drugovi gospoda. Danas napravi se izlozba dodju samo zobaci .No kako sam zastitar i nemam neku moc mogu malo pisat. Mozda se neko postidi. Novi red . Trecu godinu za redm Muzeju falilo grijanje. Pomete se Crnogorska istorija paze je patrijote i komite a brani kolo Srpskih sestara. Eksponatima treba konstantna temp. vlaznost vazdusni pritisak .Ovamo se to ne postuje 30godina. Niko me ne moze demantovat Muzeji cure odozgo svaki u Dvorac Kralja Nikole 22 kofe sa vodom se mijenjaju na 5 sati kad dobro pada. Zobaci patriotski trose 100 000e na toalet papir a njega nema .Kreci se svake godine 1000 000 000m2 suvim jarcem.Za gorivo para nema.

  8. The Following 3 Users Say Thank You to dubovicanin For This Useful Post:


  9. #1181
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NHM View Post
    Kakav promašaj od razmišljanja. Valjda bi trebalo razmišljat šta je najbolje za te iste obične ljude, a ne šta je loše za bratska goveda ili njima slične. Ako se te dvije stvari poklope, onda odlično. Ali ako se ne poklapaju, onda je prioritet interes korisnika trajekta, a ne da braća Ban zakukaju. Neka ih provuku kroz tužilački filter za razne stvari pa neka ih tako našpicaju.

    Iz onog teksta ne shvatih da li Morsko dobro kaže da će sa dva trajekta radit samo tih prvih 45 dana i da li će nabavku tri veća trajekta započeti tek pošto se završi konkurs za upravljanje tom linijom?

    P.S. Manite me sa pričom kako su ovi prije. Evo su sad ovi sad pa neka bude drugačije nego prije.
    Vala otplakaste pošteno za braćom Ban i njihovim milionima.

    Ne znate hoće li novo biti bolje, hoće li se sve organizovati na vrijeme... ali ipak bolje ne dirati đavola, bolje ostaviti korumpirane biznismene koji su se napunili na našoj grbači da skinu još koji milion kajmaka.

  10. #1182
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,398
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,008
    Thanked in
    1,552 Posts

    Default

    https://m.cdm.me/kolumne/filozofija-...ati-crnogorac/
    Nikolaidis konacno uklavirio da su i ostali kao on, tj da ideali rijetko dobacuju preko ivice tanjira.
    A mislio da je najpametniji, a ostali se hrane samo idealima....

  11. #1183
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,398
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,008
    Thanked in
    1,552 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Vala otplakaste pošteno za braćom Ban i njihovim milionima.

    Ne znate hoće li novo biti bolje, hoće li se sve organizovati na vrijeme... ali ipak bolje ne dirati đavola, bolje ostaviti korumpirane biznismene koji su se napunili na našoj grbači da skinu još koji milion kajmaka.
    Jbga, do sada je DPS mogao da se glasa bez nekih licnih finansijskih odricanja.....bio tu Ban, Micunovic, Ubovic, kavcani...... sad za kampanju DPS treba dati malo i para osim vatrene podrske iza tastature.
    Vec se prosula prica po PG kako je Vucic dao 15 miliona Mandicu za kampanju i 10 Spajicu, iliti sprema se izgovor zasto se gube izbori....
    A svi koji su profitirali 30 godina nisu spremni da potrose ni 5 eura za kampanju ili su vec pretrcali u drugi tabor
    Last edited by Hell Raiser; 10-02-23 at 13:00.

  12. #1184
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Vala otplakaste pošteno za braćom Ban i njihovim milionima.

    Ne znate hoće li novo biti bolje, hoće li se sve organizovati na vrijeme... ali ipak bolje ne dirati đavola, bolje ostaviti korumpirane biznismene koji su se napunili na našoj grbači da skinu još koji milion kajmaka.
    Samo ti relativizuj ovo nastavljanje šutiranje lopte preko naroda.. Igrači su se promijenili ali taktika je ostala ista.. Što kolege sa primorja kažu, boli vas murica što se između dva grada na primorju ljeti putuje 45min i to ono ako se posreći.. 2-3 trajekta pred sezonu, genijalno iskreno.. Nego nemoj ko da je nešto rekao protiv ove odluke jer se plače za nekim kvazi kumovima i ološima koji su bili prije.. Jer ovi novi su pokazali da mogu bolje
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  13. The Following User Says Thank You to Zedd For This Useful Post:


  14. #1185
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,953
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,494
    Thanked in
    2,258 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Vala otplakaste pošteno za braćom Ban i njihovim milionima.

    Ne znate hoće li novo biti bolje, hoće li se sve organizovati na vrijeme... ali ipak bolje ne dirati đavola, bolje ostaviti korumpirane biznismene koji su se napunili na našoj grbači da skinu još koji milion kajmaka.
    U neku ruku je impresivno koliko si nesposoban da vidiš dalje od svog pamfleta. Sve i da vidiš, jednako je impresivno koliko ne želiš da napišeš bilo šta osim svog pamfleta.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  15. The Following User Says Thank You to NHM For This Useful Post:


  16. #1186
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,490
    Thanks Thanks Given 
    4,251
    Thanks Thanks Received 
    4,557
    Thanked in
    2,210 Posts

    Default

    Moze im bit.

    Dok Lekić priča Radunović traži garderobu


    https://www.cdm.me/drustvo/dok-lekic...azi-garderobu/

    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  17. #1187
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zedd View Post
    Samo ti relativizuj ovo nastavljanje šutiranje lopte preko naroda.. Igrači su se promijenili ali taktika je ostala ista.. Što kolege sa primorja kažu, boli vas murica što se između dva grada na primorju ljeti putuje 45min i to ono ako se posreći.. 2-3 trajekta pred sezonu, genijalno iskreno.. Nego nemoj ko da je nešto rekao protiv ove odluke jer se plače za nekim kvazi kumovima i ološima koji su bili prije.. Jer ovi novi su pokazali da mogu bolje
    Biznis braće Ban je bilo par decenija šutiranja lopte preko naroda. Ali nekima ni to nije dosta, malo im je bilo da ih neko jaše 20 godina nego viču "daj još". Uzmite nam još koji milion, zauvar je učinjeti sevap sirotom Predsjedniku.

    Nemate pojma kako će se prevoz organizovati ali ste potpuno sigurni da će biti gore od ove braće Dalton. Pa zato treba da ostane kako je i dosad, njihova ruka u našem džepu.

  18. #1188
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Biznis braće Ban je bilo par decenija šutiranja lopte preko naroda. Ali nekima ni to nije dosta, malo im je bilo da ih neko jaše 20 godina nego viču "daj još". Uzmite nam još koji milion, zauvar je učinjeti sevap sirotom Predsjedniku.

    Nemate pojma kako će se prevoz organizovati ali ste potpuno sigurni da će biti gore od ove braće Dalton. Pa zato treba da ostane kako je i dosad, njihova ruka u našem džepu.
    Pazi, niko ođe nije rekao da je protiv što je upravljanje najvrednijim resursom u Cg oduzeto iz ruka kvazi kumova i ostalih štetočina, problem je što je to oduzeto bez razmišljanja kako i šta dalje. Najlakše je opravdati sa "a kako su ovi radili".. Upravo je poenta u tome - radili, kao prošlo vrijeme..
    Opet ne vidiš dalje od političkog okvira, realni je za tvoju informaciju mnogo drugačiji..
    Jer ovo što su do sada ponudili je presmiješno i nerealno jer svi pričaju o sezoni a stvarnost je da će već kraj aprila i početak maja biti ogroman tranzit.. Ukratko, za lokalce i bilo koga ko koristi tu dionicu će da bude pakleno.. Minimalno im treba isti broj trajekata, možda i veći.. Ali ne, posle će se o tome razmišljati..
    Isto se provlači i sa Bratićkom, koja je pokrenula pravnu lavinu koja će opet biti po narodu, ali neka se mi igramo lopte, sjajna analogija
    Last edited by Zedd; 10-02-23 at 15:19.
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  19. The Following User Says Thank You to Zedd For This Useful Post:


  20. #1189
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zedd View Post
    ...Ali ne, posle će se o tome razmišljati..
    Isto se provlači i sa Bratićkom, koja je pokrenula pravnu lavinu koja će opet biti po narodu, ali neka se mi igramo lopte, sjajna analogija
    U odnosu na dvije godine ugrađivanja braće Ban, koliko bi najmanje proteklo tim "polako ćemo, nije šećer u vodu" pristupom - ovo je daleko bolje. Sad se stvari moraju rešavati.

  21. #1190
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,999
    Thanks Thanks Given 
    2,238
    Thanks Thanks Received 
    456
    Thanked in
    210 Posts

    Default

    Nažalost mi ozbiljnije pristupamo poslu tek kad dogori do nokata!

  22. #1191
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Bar
    Posts
    7,829
    Thanks Thanks Given 
    678
    Thanks Thanks Received 
    3,054
    Thanked in
    1,812 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    U odnosu na dvije godine ugrađivanja braće Ban, koliko bi najmanje proteklo tim "polako ćemo, nije šećer u vodu" pristupom - ovo je daleko bolje. Sad se stvari moraju rešavati.
    Постоје само два брза начина.Један је да Влада од Бана изнајми трајекте и посаду, што није нереално, а други је измјена закона, што није баш једноставно како се чини.

    У сваком случају ако не направе јасну стратегију како да не обуставе саобраћај, птича "али за вријеме ДПС-а", у стилу Вучића "али они жути", неће проћи.Вјеруј ми.

    И да подржавам да се тако кључна ствар врати у државно власништво, барем до изградње подморског тунела Кумбор-Луштица.
    Црногорце је одржало црногорско срце.

  23. The Following 2 Users Say Thank You to BAR For This Useful Post:


  24. #1192
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    1,298
    Thanks Thanks Given 
    750
    Thanks Thanks Received 
    895
    Thanked in
    466 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Imali smo te odgovorne prema životu i posljedicama evo tri decenije pa je od toga fajde imao samo gospodin Predsjednik, kome su braća Ban "pozajmila" milion i po i onda pozajmicu zaboravila.

    Ja znam da bi dosta "neprosječnih Crnogoraca" rado da se to nastavi još koju godinu. Ali neće da može.
    Ne ne, genijalan opis zaista, i pri tome ne mislim na posljednje trideset ili trideset i dvije dodine vec mnogo mnogo duze, nesto kao karakterna crta valjda.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  25. #1193
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BAR View Post
    Постоје само два брза начина.Један је да Влада од Бана изнајми трајекте и посаду, што није нереално, а други је измјена закона, што није баш једноставно како се чини.

    У сваком случају ако не направе јасну стратегију како да не обуставе саобраћај, птича "али за вријеме ДПС-а", у стилу Вучића "али они жути", неће проћи.Вјеруј ми...
    Slažem se, ako ne uspiju oni će biti krivi. Ali neka krenu. Sa srećom, sve je bolje od vječnog vrćenja palčeva i gledanja sebi u pupak.

  26. #1194
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Bolje kome skoj?
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  27. #1195
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,398
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,008
    Thanked in
    1,552 Posts

    Default

    Evo cu ti ja odgovoriti a nije pamflet.
    Bolje svima.
    Evo ti primjer sa Boljesestre. Ovdje se sprdalo sa vojskom, ali kad se presjeklo vise nema. Ne pominje niko da se lome pecati i voze kamioni.
    Da je po tome kako ga ti promovises, imali bi sledece. Posjo nece da potpise jer mu kao treba Generalni urbanisticki plan, koji se ne donosi mislim od 2017. Uprava za inspekcijske poslove se poziva na zakon o legalizaciji objekata iako se radi od nelegalnoj rudarskoj operaciji a ne kuci na divlje....
    Isto ti je i ovdje.
    Bila bi prica da ne moze da se raspisuje tender za koncesiju dok se ne donese nekakav plan ili zakon. Da mora da se ispuni ovo i ono....i za to bi vrijeme oni normalno radili.
    Da sprdnja bude veca, evo ga danas place po medijima kako je vrsio humanu misiju i da ce narod da ispasta. Ko da je dzabe vozio a ne naplacivao 4.5 eura po putnickom autu a euro za pjeske...
    Last edited by Hell Raiser; 10-02-23 at 17:02.

  28. #1196
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,890
    Thanks Thanks Given 
    1,654
    Thanks Thanks Received 
    2,847
    Thanked in
    1,228 Posts

    Default

    Pretpostavljam da ce od sad prelaz biti dzabe?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    f6

  29. #1197
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,398
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,008
    Thanked in
    1,552 Posts

    Default

    Nece svima. Cuo sam ko da prilog i zapali svijecu i tamjan njemu je dzabe.
    Ostalima je 12 eura do pola, a jos 4 od pola

  30. The Following User Says Thank You to Hell Raiser For This Useful Post:


  31. #1198
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by acs View Post
    Pretpostavljam da ce od sad prelaz biti dzabe?
    Barem ga neće naplaćivati i fatirati se braća Ban koja su čašćavala Predsjednika milion i po. Vjerovatno lijepih očiju radi. Ili iz humanitarnih razloga, da mu se nađe, da se ne crveni pred gostima.

  32. #1199
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,815
    Thanks Thanks Given 
    1,491
    Thanks Thanks Received 
    4,974
    Thanked in
    2,329 Posts

    Default

    Ajmo redom:
    - donjeta je odluka da ,,Pomorski saobracaj” više nema pravo da saobraća na liniji Kamenari - Lepetani
    - ostavljeno je 45 dana da ,,Pomorski saobracaj” vrši prevoz na toj liniji
    - ne postoje plovila koja mogu da saobraćaju na toj liniji osim ona od ,,Pomorskog saobracaja” i jedno od kompanije ,,Briv”
    - iz vlade tvrde da imaju dva trajekta (koja? da, opet se vraćamo na staru boljku ,,netransparetnost) koja još nismo vidjeli, a da će liniju Kamenare - Lepetane pruzeti državna kompanija ,,Barska plovidba”
    - za minimum uslova (protoka) potrebno je tri trajekta (ako uzmemo one standardne) da rade istovremeno.

    Koje je rjesenje?
    1. Da ,,Barska plovidba” iznajmi plovila ,,Pomorskog saobracaja”, te preuzme iskusnu radnu snagu.
    2. Da ,,Barska plovidba” od svog partnera ,,Jadrolinije” kupi odgovarajuće trajekte (minimum dva) te jedan iznajmi od kompanije ,,Briv”, a preuzme radnu snagu sa iskustvom od ,,Pomorskog saobracaja”
    3. Da se izmjeni zakon da lokalne linije mogu držati plovila koja imaju stranu zastavu, pa ,,Barska plovidba” iznajmi odgovarajuće trajekte od ,,Jadrolinije”.

    Rjesenje 1. je najjeftinije, te je ,,Pomorski saobracaj” i dalje značajan u prevozu, rjesenje 2. je najskuplje, ali i najefikasnije, a rjesenje 3. nije izvodljivo iz nekoliko razloga, a jedan je neefikasnost zakonodavnih organa.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  33. The Following User Says Thank You to wulfy For This Useful Post:


  34. #1200
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Evo cu ti ja odgovoriti a nije pamflet.
    Bolje svima.
    Evo ti primjer sa Boljesestre. Ovdje se sprdalo sa vojskom, ali kad se presjeklo vise nema. Ne pominje niko da se lome pecati i voze kamioni.
    Da je po tome kako ga ti promovises, imali bi sledece. Posjo nece da potpise jer mu kao treba Generalni urbanisticki plan, koji se ne donosi mislim od 2017. Uprava za inspekcijske poslove se poziva na zakon o legalizaciji objekata iako se radi od nelegalnoj rudarskoj operaciji a ne kuci na divlje....
    Isto ti je i ovdje.
    Bila bi prica da ne moze da se raspisuje tender za koncesiju dok se ne donese nekakav plan ili zakon. Da mora da se ispuni ovo i ono....i za to bi vrijeme oni normalno radili.
    Da sprdnja bude veca, evo ga danas place po medijima kako je vrsio humanu misiju i da ce narod da ispasta. Ko da je dzabe vozio a ne naplacivao 4.5 eura po putnickom autu a euro za pjeske...
    Ja promovišem, šta? (ako je ovo upućeno meni)
    Evo uz opkladu da će Ban da tuži državu i da će opet na taj način počiniti milionsku štetu tj. kompenzuju.. Isto kao direktori koji se mogu pozvati na to "bolje svima nama i samo treba presjeći".. Treba ali po zakonu.. Jel stvarno mislite da se ovi monstrumi crnogorske budućnosti nisu osigurali zakonski? Ono sisali su vesla i samo je nas šaka jada sa ovog foruma popila svu pamet ovog svijeta?
    Naprotiv, otvaraju se pandorine kutije a ako je to potrebno da bi krenuli naprijed, odlično..
    Ali nešto nisam uvjeren da će to oni koji trebaju da nas gurnu naprijed to i učiniti..
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

Page 48 of 442 FirstFirst ... 384445464748495051525898148 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Premier League 2022/2023
    By miovrag in forum Fudbal
    Replies: 213
    Last Post: 19-08-23, 22:38
  2. 2022/2023 NBA Season
    By miha in forum Košarka
    Replies: 2802
    Last Post: 30-06-23, 11:26
  3. Iz raznih medija [Edicija 2022]
    By Kliker17 in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 14336
    Last Post: 01-01-23, 10:50
  4. Iz raznih medija [Edicija 2021]
    By Ben Dover in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 13556
    Last Post: 03-01-22, 09:56
  5. Iz raznih medija [2020]
    By Gandalf_White in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 5228
    Last Post: 06-01-21, 22:27

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •