Page 22 of 442 FirstFirst ... 121819202122232425263272122 ... LastLast
Results 526 to 550 of 11038

Thread: Iz raznih medija [Edicija 2023]

  1. #526
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,279
    Thanks Thanks Given 
    423
    Thanks Thanks Received 
    2,624
    Thanked in
    1,277 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    Zato kad se ode na proslavu Oluje, ne može se slovo od vas pročitat.
    Kojih nas i o cemu pricas?
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  2. #527
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    more - TV
    Posts
    1,683
    Thanks Thanks Given 
    3,229
    Thanks Thanks Received 
    1,039
    Thanked in
    424 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Caesar View Post
    U poslednjih pet godina dodijeljeno preko 10.000 diploma Luča, vrijeme je za preispitivanje fiktivne produkcije “odlikaša”

    https://m.cdm.me/drustvo/vrijeme-je-...-diploma-luca/

    A IQ85 i PISA testovi su u skladu sa tim.


    Sent आत्मनः
    Sve ce to dobro zivot da prosije.
    Nazalos kako radimo tako nam se vraca. Vise puta pisao na temu pomoraca u CG, muka me da se ponavljam.

    Sent from my SM-S908B using Tapatalk
    To learn how to use your head, you have to go out of your MIND.

  3. #528
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,741
    Thanks Thanks Given 
    2,109
    Thanks Thanks Received 
    4,654
    Thanked in
    2,480 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Mogu bolje naravno, nego nema potrebe dovoljno je i ovo.
    Ja ne dođoh do tog zaključka, a ti možda jesi - tvoja stvar.
    Da jedan od entiteta, po Dejtonskm sporazumu iz 1995.
    Opet Kosovo i priznavanje. Nađi đe sam napisao da podržavam priznavanje Kosova pa ga onda umetni u priču.

    Inače ovoliko šamara administraciji Dritana Abazovića zbog posjete je vjerovatno orkestrirana paljba zavidnih zapadnjaka koji oće da unište integritet Crne Gore, sa posebnim naglaskom na Srbe iz Crne Gore.
    Da si čitao i nisi baš, nego i pisao, kad si ispunio kvotu postova na fudbal.
    Ako ti je doboljno da porediš neku pokrajinu, ili parodiju Republika Zabjelo sa jednom entitetskom Republikom, onda blago tebi, šta drugo da ti rečem.
    Da ponovimo šta je entitet i diplomatskom jeziku USA...

    Političkim jezikom američke diplomatije
    pojam (eng. entity) označava samoodređeno državotvorno tijelo i karakter državnosti subjekta bića, nacionalni identitet, zatim nacionalnu, kulturnu, istorijsku, jezičnu i vjersku posebnost, pravo na samoodređenje.

    Što se diplomatije tiče, oni su bosansku čorbu i zakuvali i održavaju je na tihoj vatri u slučaju potrebe, tako da samo nek' su mi (ne)zdra'o.
    Kad smo već kod ino partnera, Dejtonski sporazum ne poštujemo, kako to, a medjunarodne institucije itd?
    Evo isplakaste se oko aportiranja u Srbiju (opravdano), apsolvirasmi da slova o istom takvom u Tirani ne napisaste, ali brate ovo virenje vezica iz pozadine ambasadora i ostalih diplomata zemalja kvinte i ino partnera, pa zar ovi što se i za dozvolu da odu do wc-a obraćaju ambasadama misle da su išta bolji od ovih što aportiraju Vučiću?
    A iste su to pljake.

    Za ovo potonje, nebitno ali nisam reka' nit' da nisam čita, nit' da nisam pisa', ne znam što se sad oko toga polomi.
    Za oko Nove, aj' ne mogu bit' siguran.



    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    Kojih nas i o cemu pricas?
    Čuš kojih vas, a da evo vas što se isplakaste oko ovog odlaska u RS, ne fali vas.
    Last edited by technus; 14-01-23 at 00:34.
    Forever young, i want to be forever young

  4. #529
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,279
    Thanks Thanks Given 
    423
    Thanks Thanks Received 
    2,624
    Thanked in
    1,277 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    Čuš kojih vas, a da evo vas što se isplakaste oko ovog odlaska u RS, ne fali vas.
    Zabolje me ko je gdje posao. Samo mi je interesantno da isticem koliki su pojedini forumasi pojmasi za politicka pitanja.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  5. #530
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Ovdje je postalo popularno kad neko na nesto ukaze ili kritikuje odredjenu pojavu da mu odmah suprotna strana navede primjer dje nesto drugo nije uopste komentarisao ili kritikovao. Ni da ste poslanici u parlamentu ili politicari pa da je neko moranje da se prema svemu mora odrediti a to cak ni oni ne rade. Ovo je forum i jedino smisleno je ako imas da ukazes da je neko o slicnom imao drugaciji stav a ne da nesto nije ispratio, sve drugo je spin i relatizovanje kojim zelis da opravdas ove prve i nista drugo cime upravo samog sebe predstavljas onim kojim druge zelis okititi.

    Kad je u pitanju II svjetski rat jedina svijetla tacka, jedina borba vrijedna divljenja je bila borba partizana i jedina antifasisticka snaga su bili komunisti ali komunisti nisu bili nacionalisti, niti su klecali pred popovima i ljubili skute raznim farisejima. Dakle u danasnjem sistemu vrijednosti kao takvi nisu upotrebljivi nizasta i zbog toga treba povampiriti sluge okupatora a oni koje slave sluge ne mogu nista drugo vec imati taj sluganski karakter. Provincijalci ubogi koji vjecito traze uhljebljenje od veceg i zato daju i sebe i zemlju.

    Kako smo dosli do toga da su oni koji su oslobodili zemlju baceni u zapecak a da funkcioneri i ostali iz sadasnjeg establismenta slave osvjedocene fasiste i sluge okupatora je nesto cime ce se baviti sociologija buducih narastaja jer istorija se ne moze okreciti koliko god neki crkvenjaci i nacionalisti mislili da ce uz svoju demagogiju, doktrinu i medijsku masineriju ipak u tome uspjeti.

  6. #531
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,029
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    86 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    Zabolje me ko je gdje posao. Samo mi je interesantno da isticem koliki su pojedini forumasi pojmasi za politicka pitanja.
    Politika koju vodi RS je jedina moguća ali zbog toga nisu kompatibilni sa politikom BIH !!! Naravno da će pravoslavni narodi u Rusiji tražit prirodnog saveznika i to je danas očigledno više nego ikad !!! Sa druge strane NATO posle Jugoslavije , dužničkog ropstva Grčke , Ukrajine i dalje pokušava da preko pravoslavnog naroda u RS i na Kosovu vrši neku odmazdu !!! Nadam se da će čika Putin znati to da naplati
    Last edited by night_silence; 14-01-23 at 06:36.
    deuscroix

  7. #532
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    6,756
    Thanks Thanks Given 
    2,653
    Thanks Thanks Received 
    2,523
    Thanked in
    1,428 Posts

    Default

    https://m.cdm.me/politika/nakon-upoz...t-u-podgorici/
    rece fajon dps da koci napredak da treba da nestane ili dps ili eu biraj

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk

  8. #533
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,029
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    86 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by night_silence View Post
    Politika koju vodi RS je jedina moguća ali zbog toga nisu kompatibilni sa politikom BIH !!! Naravno da će pravoslavni narodi u Rusiji tražit prirodnog saveznika i to je danas očigledno više nego ikad !!! Sa druge strane NATO posle Jugoslavije , dužničkog ropstva Grčke , Ukrajine i dalje pokušava da preko pravoslavnog naroda u RS i na Kosovu vrši neku odmazdu !!! Nadam se da će čika Putin znati to da naplati
    Moram da dodam kako smo mi turistička država i zbog toga smo prosto morali uć u NATO !!! Da bi mogli i ljudi sa tog tržišta da koriste usluge !!! Odličan marketing
    deuscroix

  9. #534
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,495
    Thanks Thanks Given 
    5,341
    Thanks Thanks Received 
    3,830
    Thanked in
    1,518 Posts

    Default

    Nisam nista komentarisao, to je to

    https://www.vijesti.me/kolumne/638789/vazali

    Izgleda biti podanik je zapisano u dnk, nekad turcima, pa okupatorima sad vucketu. Zajebano

  10. #535
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,349
    Thanks Thanks Given 
    14,771
    Thanks Thanks Received 
    4,106
    Thanked in
    2,078 Posts

    Default

    Misliš na sve nas ili?

    Sent from my SM-G998B using Tapatalk

  11. #536
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,495
    Thanks Thanks Given 
    5,341
    Thanks Thanks Received 
    3,830
    Thanked in
    1,518 Posts

    Default

    Ne ja no na ovu skupinu kod Vucica naravno

  12. #537
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,737
    Thanks Thanks Given 
    1,480
    Thanks Thanks Received 
    4,402
    Thanked in
    1,698 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    E, i da odma poručim ovim smradovima što su išli na raport, po...am im se i u stranku, i u njih i u Vučića i u SNS
    Sereš se u DF-ovce, u predsjednika Srbije i vladajuću partiju Srbije?

    A nisi tako pisao za Đeljošaja, Bajrama Begaja i albanski SDP.
    ccccc

    Quote Originally Posted by technus View Post
    premoćan lik, taman je vojvoda izgubio svake izbore od kad se ovaj blavor uključio u politički život CG, vidi se taj neiskorišćeni potencijal.
    Kao ono što su izgubili u Nikšiću, Budvi, Beranama, Mojkovcu, Zeti, Kolašinu, Herceg Novom, Tivtu,...
    Last edited by ASC; 14-01-23 at 07:54.

  13. #538
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,349
    Thanks Thanks Given 
    14,771
    Thanks Thanks Received 
    4,106
    Thanked in
    2,078 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kaemSe View Post
    Ne ja no na ovu skupinu kod Vucica naravno
    Mogao si i na sve nas slobodno. Bili pod Turcima, mijenjali vjeru što nije niko od naroda radio do nas (Grci npr), bili sa okupatorom ovi koji se danas kunu u antifašizam, pa posle bili ovi drugi, pa ljubili ruke Titu (slali komšije i rođake đe smo ih slali) , pa Đukanoviću, pa evo ovi Vučiću.. ovi drugi raznim Eskobarima.. Eto takav nam je dnk izgleda svima.

    Sent from my SM-G998B using Tapatalk

  14. #539
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    APSURDISTAN
    Posts
    3,993
    Thanks Thanks Given 
    4,207
    Thanks Thanks Received 
    2,042
    Thanked in
    646 Posts

    Default

    Dok se vi ovdje raspravljate ko je Vuciceva podgu*na muva, a ko je Milova pudlica...
    ...Muve i pudlice vrse pripreme za prirodnu koaliciju.
    Pametnima smatramo samo one koji misle jednako kao i mi.
    Fransoa la Rošfuko, francuski filozof

  15. The Following 2 Users Say Thank You to Kliker17 For This Useful Post:


  16. #540
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,495
    Thanks Thanks Given 
    5,341
    Thanks Thanks Received 
    3,830
    Thanked in
    1,518 Posts

    Default

    I nek im je sa srecom
    To su apsolutno isti ljudi. To je prirodna koalicija.
    Nijesmo bas svi extravaganca, nijesmo. Nekima su ginuli da odbrane ovu zemlju a neki su je branili tako sto su se udruzili sa okupatorom. No eto u novoj istoriji to dodje da su radili kako treba
    Ovo ti je ono na cetinje ne daju pare za spijune, ista stvar potpuno samo neki ne vide i ne zive u realnosti
    No ako je nekome marko kovacevic pametan momak i vodilja tu nema se sta vise pricat.
    Da se ne bi sad opet nadovezao jer vidim da si u trening ovo se ne odnosi na tebe
    Apsolutno na sve ljude koji se dive tom liku i djelu

  17. The Following User Says Thank You to kaemSe For This Useful Post:


  18. #541
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,353
    Thanks Thanks Given 
    2,794
    Thanks Thanks Received 
    3,988
    Thanked in
    1,929 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    Ako ti je doboljno da porediš neku pokrajinu, ili parodiju Republika Zabjelo sa jednom entitetskom Republikom, onda blago tebi, šta drugo da ti rečem.
    Da ponovimo šta je entitet i diplomatskom jeziku USA...




    Što se diplomatije tiče, oni su bosansku čorbu i zakuvali i održavaju je na tihoj vatri u slučaju potrebe, tako da samo nek' su mi (ne)zdra'o.
    Kad smo već kod ino partnera, Dejtonski sporazum ne poštujemo, kako to, a medjunarodne institucije itd?
    Evo isplakaste se oko aportiranja u Srbiju (opravdano), apsolvirasmi da slova o istom takvom u Tirani ne napisaste, ali brate ovo virenje vezica iz pozadine ambasadora i ostalih diplomata zemalja kvinte i ino partnera, pa zar ovi što se i za dozvolu da odu do wc-a obraćaju ambasadama misle da su išta bolji od ovih što aportiraju Vučiću?
    A iste su to pljake.

    Za ovo potonje, nebitno ali nisam reka' nit' da nisam čita, nit' da nisam pisa', ne znam što se sad oko toga polomi.
    Za oko Nove, aj' ne mogu bit' siguran.





    Čuš kojih vas, a da evo vas što se isplakaste oko ovog odlaska u RS, ne fali vas.
    Opet ista razvodnjena prica. Poredjenje je na mjestu, to sto ti ne mozes ili ne zelis da shvati je tvoj problem. No Republika Zabjelo jos ne dijeli ordenja Putinu fakat, a nema ni ambasade po drzavama kao ni Republika Srpska.
    Inace poredia neuporedivo. I kad ti se pojasni ne prihvatas nego jeftine replike koristis.

    Kakav sad raport? Ah da. Kod drzavnika komsija koji se igraju Velike Srbije. Kad god su krenui da je sire, Srbija je sve manja zavrsavala.

    No ja zivio u ubjedjenju da Srbi nisu manjina nivoa dijaspore u Crnoj Gori ali izgleda jesu. Gore im je u CG no u NDH. Ali dobro, milioni inbeaticika i vratila se trobojka u kabinet. Onaj je cak i cirilicu vratio.

    Ne sjecam se da je neko bas u skupstinu na odboru za dijasppru pred poslanicima druge drzave ikad raportirao o stanju u Tuzima. Inace Manda i druzina onda raportiraju svake nedjelje jer su svako malo gore.

    Kao sto se ne sjecas da si pisao, nemoj mi ni stavljat rijeci koje nisam rekao ni napisao.

    Sent from my SM-N980F using Tapatalk
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  19. The Following User Says Thank You to hercules For This Useful Post:


  20. #542
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,349
    Thanks Thanks Given 
    14,771
    Thanks Thanks Received 
    4,106
    Thanked in
    2,078 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kaemSe View Post
    I nek im je sa srecom
    To su apsolutno isti ljudi. To je prirodna koalicija.
    Nijesmo bas svi extravaganca, nijesmo. Nekima su ginuli da odbrane ovu zemlju a neki su je branili tako sto su se udruzili sa okupatorom. No eto u novoj istoriji to dodje da su radili kako treba
    Ovo ti je ono na cetinje ne daju pare za spijune, ista stvar potpuno samo neki ne vide i ne zive u realnosti
    No ako je nekome marko kovacevic pametan momak i vodilja tu nema se sta vise pricat.
    Da se ne bi sad opet nadovezao jer vidim da si u trening ovo se ne odnosi na tebe
    Apsolutno na sve ljude koji se dive tom liku i djelu
    Ja opisah sve te koje pominješ. Na sve sam i mislio.
    A nisu ni moji, ali jeste dobar dio naroda sa ovih prostora u različitim periodima. Zato i rekoh da nam je to u dnk. Jer mislim da se ne možemo previše razlikovati od komšija i rođaka. Kad je dnk u pitanju.
    Ma lagan sam.
    Takođe mislim da je malo tih koji podržavaju Marka i slične u ovim potezima. Mada možda i griješim. Nema ih oko mene pa možda zbog toga.
    Nisam se nadovezao kao kontra, nego eto onako. Mislim da možemo razmijeniti mišljenja, pa iako nam nekad nisu ista. Na to bi trebao da izgleda i forum ali smo svi zatrovani htjeli to ili ne.

    Sent from my SM-G998B using Tapatalk

  21. The Following User Says Thank You to extravaganca For This Useful Post:


  22. #543
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,019
    Thanks Thanks Given 
    5,028
    Thanks Thanks Received 
    2,431
    Thanked in
    1,309 Posts

    Default

    ...

  23. #544
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,279
    Thanks Thanks Given 
    423
    Thanks Thanks Received 
    2,624
    Thanked in
    1,277 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by night_silence View Post
    Politika koju vodi RS je jedina moguća ali zbog toga nisu kompatibilni sa politikom BIH !!! Naravno da će pravoslavni narodi u Rusiji tražit prirodnog saveznika i to je danas očigledno više nego ikad !!! Sa druge strane NATO posle Jugoslavije , dužničkog ropstva Grčke , Ukrajine i dalje pokušava da preko pravoslavnog naroda u RS i na Kosovu vrši neku odmazdu !!! Nadam se da će čika Putin znati to da naplati
    Morski krastavci ili trpovi su bodljokošci iz razreda Holothuroidea !!! To su morske životinje sa kožnatim tjelesnim omotačem i izduženim kobasičastim tijelom, dugim 1-5 cm !!! Koža je prekrivena sa krečnjačkim pločicama različitih oblika i cjevastim nožicama, koje su poredane u nizove ili razasute po tijelu !!! Sadrži razgranatu spolnu žlijezdu (gonada), a razmnožavaju se spolno ili bespolno. Neke vrste su razdvojenih polova, a neke su hermafroditi

    Toliko je tvoj post imao veze sa mojim.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  24. The Following User Says Thank You to VanjaTheMan For This Useful Post:


  25. #545
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    Vidim da niko ne komentarise poslednju izjavu malog od Sita, koji oponasa funkciju potparola DPS, da se ne smije ici na izbore za Predsjednika i vanredne parlamentarne istovremeno.
    Otprilike kako DPS vidi demokratiju.
    -jedan sudija US
    -vanredni izbori
    -predsjednicki izbori

    Vidjecemo kako ce DCG i DF da ovo odigraju, tj ko ce uci u ovu semu sa DPSom
    Ali eto samo toliko o tome kako DPS gleda na institucionalnu krizu.
    Samo jedan sudija i to kojeg oni aminuju. Drugim rijecima otezace se jos pola godine do godinu Pljevlja i Podgorica.
    Cuvari demokratije i EU puta.....tako neki matrak...

  26. The Following User Says Thank You to Hell Raiser For This Useful Post:


  27. #546
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,587
    Thanks Thanks Given 
    3,546
    Thanks Thanks Received 
    8,590
    Thanked in
    4,638 Posts

    Default

    https://www.vijesti.me/vijesti/drust...planuce-zaraza

    2023. godina, roditelje zabolje briga za zdravlje svoje đece i biraju da vjeruju mutavim antivakserima koji nemaju života

    Jedina si za slobodu, Ti ostala srpskom rodu
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  28. #547
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,741
    Thanks Thanks Given 
    2,109
    Thanks Thanks Received 
    4,654
    Thanked in
    2,480 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ASC View Post
    Sereš se u DF-ovce, u predsjednika Srbije i vladajuću partiju Srbije?

    A nisi tako pisao za Đeljošaja, Bajrama Begaja i albanski SDP.
    ccccc



    Kao ono što su izgubili u Nikšiću, Budvi, Beranama, Mojkovcu, Zeti, Kolašinu, Herceg Novom, Tivtu,...

    Eto vidiš, razlika je u tome što sam ja i tada to pisa' za Djeljošaja, nego ispadoh tada šta sve ne, jer kako tako za manjine.

    Što se tiče izbora, naravno mislio sam do onoga samoubistva DPS-a prije 3 godine, baš im je pacov Ranković bio taličan i svrsishodan 20 godina, svaka bi ga partija poželjela, ali u suprotnom taboru.

    @hercules da ne bi pisali u nedogled, jes' brate u oravu si, Republika Zabjelo je isto što i Republika Srpska, ima svoju vladu i ministarstva, ima svog predsjednika, ima svoj parlament sve si u pravu brate.
    Inače, nemaju svoje ambasade, ali imaju svoja oredstavništvu u 10ak država
    Last edited by technus; 14-01-23 at 12:22.
    Forever young, i want to be forever young

  29. #548
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    ...Kako smo dosli do toga da su oni koji su oslobodili zemlju baceni u zapecak a da funkcioneri i ostali iz sadasnjeg establismenta slave osvjedocene fasiste i sluge okupatora je nesto cime ce se baviti sociologija buducih narastaja...
    Kako smo došli do toga? Tako što glasate za ljude koji slave osvjedočene fašiste i sluge okupatora.

    Neko za vojvodu Mandića, a takvi kao ti za Mila, Bogdanovića i ostale obožavatelje Krsta "500 Lira" Zrnovog.

  30. The Following User Says Thank You to SKOJ For This Useful Post:


  31. #549
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,737
    Thanks Thanks Given 
    1,480
    Thanks Thanks Received 
    4,402
    Thanked in
    1,698 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    Eto vidiš, razlika je u tome što sam ja i tada to pisa' za Djeljošaja, nego ispadoh tada šta sve ne, jer kako tako za manjine.

    Što se tiče izbora, naravno mislio sam do onoga samoubistva DPS-a prije 3 godine, baš im je pacov Ranković bio taličan i svrsishodan 20 godina, svaka bi ga partija poželjela, ali u suprotnom taboru.

    @hercules da ne bi pisali u nedogled, jes' brate u oravu si, Republika Zabjelo je isto što i Republika Srpska, ima svoju vladu i ministarstva, ima svog predsjednika, ima svoj parlament sve si u pravu brate.
    Inače, nemaju svoje ambasade, ali imaju svoja oredstavništvu u 10ak država
    Napisao si "pos...m se u Đeljošaja, predsjednika Albanije i albansku vladajuću partiju" ili nešto slično?

    Daj da vidimo.

  32. #550
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,741
    Thanks Thanks Given 
    2,109
    Thanks Thanks Received 
    4,654
    Thanked in
    2,480 Posts

    Default

    Nisam sigurno doslovce istu kritiku napisao, od slova do slova.
    I sigurno nisam napisa' pos...m se, jer znam da bi me forumska gradŽanština smarala kako to tako za manjine, to može samo kad su Serbalji u pitanju, je li tako?
    Forever young, i want to be forever young

Page 22 of 442 FirstFirst ... 121819202122232425263272122 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 7 users browsing this thread. (0 members and 7 guests)

Similar Threads

  1. Premier League 2022/2023
    By miovrag in forum Fudbal
    Replies: 213
    Last Post: 19-08-23, 22:38
  2. 2022/2023 NBA Season
    By miha in forum Košarka
    Replies: 2802
    Last Post: 30-06-23, 11:26
  3. Iz raznih medija [Edicija 2022]
    By Kliker17 in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 14336
    Last Post: 01-01-23, 10:50
  4. Iz raznih medija [Edicija 2021]
    By Ben Dover in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 13556
    Last Post: 03-01-22, 09:56
  5. Iz raznih medija [2020]
    By Gandalf_White in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 5228
    Last Post: 06-01-21, 22:27

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •