Page 219 of 442 FirstFirst ... 119169209215216217218219220221222223229269319 ... LastLast
Results 5,451 to 5,475 of 11038

Thread: Iz raznih medija [Edicija 2023]

  1. #5451
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    2,645
    Thanks Thanks Given 
    961
    Thanks Thanks Received 
    1,169
    Thanked in
    626 Posts

    Default

    Ovi mali debili od djece što su protestovali jer nemaju pojma i neće da uče su budući poslanici, ministri i direktori na RTCG.

  2. The Following 8 Users Say Thank You to Dzi For This Useful Post:


  3. #5452
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,646
    Thanks Thanks Given 
    3,565
    Thanks Thanks Received 
    8,610
    Thanked in
    4,653 Posts

    Default

    ne znam dal je istina il neko dobro troluje. mada s obzirom kakve debile školuju roditelji ne bi me čudilo




    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  4. #5453
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,751
    Thanks Thanks Given 
    2,119
    Thanks Thanks Received 
    4,656
    Thanked in
    2,482 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    bojim se da neće baš tako lako ići formiranje nove vlade. ako i do septembra budemo imali novu, da slavimo. ovi su u tehničkom mandatu od avgusta ja ne znam da su nešto dobro napravili. vele neće Ban više uzimati centa od države a onda kupe od njega trajekte


    Sent from my iPhone using Tapatalk

    Pa nisam baš siguran, neće Dritan i Aleksa imat neku početnu poziciju za neke jake pregovore i ucjenjivanja, Dritan je jednom ucjenjiva sa 5-6%, koliko li već, tada mu je prošlo i svi smo vidjeli kako to izgleda, ne vjerujem da će mu 2x isti trik proć.
    A i tu će EU da upre da se što prije sastavi Vlada.
    Forever young, i want to be forever young

  5. #5454
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    1,520
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    290
    Thanked in
    171 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kaemSe View Post
    Ne shvatam kako dodje do ovog posta koji si napisao
    Ja kritikujem skolstvo i kako se radi sta ne treba a ti o tome da li blenemo sto se radi kod komsije
    Nikad vise luca i odlikasa a najgori smo na sva testiranja u evropi. Tj kosovo pa mi
    Ne kapiras ne govorim ti za komsiju vec da me boli ona stvar koliko ima luca isto tako ucim i djecu da je najbitnije znanje koje ce da ponesu za ocjenu se vazda možes izboriti pred komisijom ako mislis da si ostecen kapiras li sad komsija ako nekog zadovoljava da mu je dijete luca ili odlikas a glup ko noc top skolstvo isto kao i prije 30 god ni gore ni bolje samo sto se sad namnozilo vise tupana koji prave djecu tupane pa ih sad duplo ima pa ti se cini da je gore a u sustini je isto

  6. #5455
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,800
    Thanks Thanks Given 
    2,235
    Thanks Thanks Received 
    3,409
    Thanked in
    1,502 Posts

    Default

    Ali taj tupan sa lucom je u startu u prednosti u odnosu tvoje dijete, kad s eupisuje na fakultet. E zamisli, ima 100 mjesta, i jave se njih 60 sa lucom.....neko dijete koje je vrijedno radilo i ucilo, a nije uspjelo da uzme Lucu, ispada...jer je sve vise tupana sa lucom...
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  7. The Following 3 Users Say Thank You to mexiko For This Useful Post:


  8. #5456
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    1,520
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    290
    Thanked in
    171 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mexiko View Post
    Ali taj tupan sa lucom je u startu u prednosti u odnosu tvoje dijete, kad s eupisuje na fakultet. E zamisli, ima 100 mjesta, i jave se njih 60 sa lucom.....neko dijete koje je vrijedno radilo i ucilo, a nije uspjelo da uzme Lucu, ispada...jer je sve vise tupana sa lucom...
    Uvjek postoji mogucnost polaganja pred komisijom ako misli da zasluzuje bolju ocjenu od one koju je dobio od nastavnika neka se bori i ako ne upadne nema veze ima fakulteta koliko hoces ja radim da mome djetetu obezbijedim da može da ode na bilo koji fakultet ako želi a ne da mu ostavim 15 stanova ne želim nista da mu ostavim bez mogucnost da se razvija u pravcu u kojem želi da ide i nista vise a i to ako ne uspijem da mu obezbijedim neka se bori sam moje je da mu usadim prave vrijednosti
    Sustina je da ce znanje uvjek naci put samo treba istrajati a sve ovo sto se sada desava bilo je i prije a bice i posle jer previse se tupana namnozilo pa evo od pocetka 90tih koeficijent inteligencije poceo je da pada dolaze generacije koje su gluplje od generacije roditelja kultura mladih je potpuno stagnirala

  9. The Following 2 Users Say Thank You to Beton For This Useful Post:


  10. #5457
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,037
    Thanks Thanks Given 
    3,963
    Thanks Thanks Received 
    6,538
    Thanked in
    3,115 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mexiko View Post
    Ali taj tupan sa lucom je u startu u prednosti u odnosu tvoje dijete, kad s eupisuje na fakultet. E zamisli, ima 100 mjesta, i jave se njih 60 sa lucom.....neko dijete koje je vrijedno radilo i ucilo, a nije uspjelo da uzme Lucu, ispada...jer je sve vise tupana sa lucom...
    ne brini, popadace i tu pa ce opet biti neko drugi kriv

    https://www.standard.co.me/drustvo/m...et-za-prevaru/

    nego smo zaboravili
    nothing comes from violence and nothing ever could

  11. #5458
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro, Podgorica, Centar
    Posts
    13,467
    Thanks Thanks Given 
    3,826
    Thanks Thanks Received 
    3,064
    Thanked in
    1,301 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goozica View Post
    ne brini, popadace i tu pa ce opet biti neko drugi kriv

    https://www.standard.co.me/drustvo/m...et-za-prevaru/

    nego smo zaboravili
    Ja kad sam upisivao elektro prije skoro 30 godina, na prijemnom je bio masakr, jeste da nas nije bilo mnogo ali mi se cini da niko nije ni 50% zadovoljio... Iz matematike sam imao 2 od 10 mogucih bodova, iz fizike 4 od 10. Na 'm nam nije palo nekoga da optužujemo za takav rezultat...
    --------------->
    <---------------
    Odavde dovde...

  12. The Following User Says Thank You to Ben Dover For This Useful Post:


  13. #5459
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,037
    Thanks Thanks Given 
    3,963
    Thanks Thanks Received 
    6,538
    Thanked in
    3,115 Posts

    Default

    i ja se sjecam generacija posle mene, cura iz gimnazije prva na listi medicinskog fakulteta, danas je doktorica.
    kod nas je bilo vise ispod crte nego onih sto su popadali, a kamoli masovno padanje.

    mali osnovna i srednja luca, izlazio u novine, upisao medicinski fakultet i tesko, sta ces, prebacio se u travnik prosle godine.
    nothing comes from violence and nothing ever could

  14. #5460
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro, Podgorica, Centar
    Posts
    13,467
    Thanks Thanks Given 
    3,826
    Thanks Thanks Received 
    3,064
    Thanked in
    1,301 Posts

    Default

    Niko ne razmišlja što sa 4000+ đece koja su se oslonila na svoje znanje... Ne, hajde da u fokus stavimo ovih 10% što su muljali... I gen.direktor Savović koji na tv veli ako dokažete da su prepisivali... Pa đe ćeš bilji argument od stotine identičnih (netačnih) odgovora... Bem ti takve luče...
    --------------->
    <---------------
    Odavde dovde...

  15. The Following User Says Thank You to Ben Dover For This Useful Post:


  16. #5461
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    9,493
    Thanks Thanks Given 
    1,638
    Thanks Thanks Received 
    1,726
    Thanked in
    1,034 Posts

    Default

    Stvar je prosta,kada se prave grupe za izradu testa svi učenici su promiješani po smjerovima,15 max ih najvise učionici.
    Obično tu upadne 1-2 koji sve znaju,ostalo su prepisivači. Imate pametne prepisivače koji to urade za 2-3 da dobiju(ne pisu esej),ili napisu tj urade u kratkim crtama,dok ovi sto su "glupi"odrade za 5 i to je krljanje. I naravno dolazi do ovoga sto se desilo. Dal je ovoga bilo ranije? Naravno sigurno.
    Al sto ministar ne smjeni direktora škole sa Sjevera CG dje ih ima preko 60 učenika iz jedne škole koji su dobili 0 bodova?
    To su 2 odjeljenja kompletna.
    Ova eksterna matura je SPRDNJA ČISTA!!!!!!
    VRATITE prijemne ispite na Fakultete i za upis u Gimnazije....

    Sent from my Redmi note 12 Pro 5G using Tapatalk
    Last edited by miovrag; 06-06-23 at 05:46.

  17. The Following User Says Thank You to miovrag For This Useful Post:


  18. #5462
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro, Podgorica, Centar
    Posts
    13,467
    Thanks Thanks Given 
    3,826
    Thanks Thanks Received 
    3,064
    Thanked in
    1,301 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by miovrag View Post
    Stvar je prosta,kada se prave grupe za izradu testa svi učenici su promiješani po smjerovima,15 max ih najvise učionici.
    Obično tu upadne 1-2 koji sve znaju,ostalo su prepisivači. Imate pametne prepisivače koji to urade za 2-3 da dobiju(ne pisu esej),ili napisu tj urade u kratkim crtama,dok ovi sto su "glupi"odrade za 5 i to je krljanje. I naravno dolazi do ovoga sto se desilo. Dal je ovoga bilo ranije? Naravno sigurno.
    Al sto ministar ne smjeni direktora škole sa Sjevera CG dje ih ima preko 60 učenika iz jedne škole koji su dobili 0 bodova?
    To su 2 odjeljenja kompletna.
    Ova eksterna matura je SPRDNJA ČISTA!!!!!!
    VRATITE prijemne ispite na Fakultete i Gimnazije....

    Sent from my Redmi note 12 Pro 5G using Tapatalk
    60 ucenika jesu 4 ucionice po 15 ucenika na ispitu... To je u slucaju srednjih skola 4x2 test administratora (nastavnici neke druge skole iz iste opstine (korigovano u skladu sa komentarom kolege)) koji su puštili da se prepisuje...

    Nesto mi govori da vec sjutra, uz objavu rezulteta iz engleskog, ide Episode Two: Attack of the Cheaters
    Last edited by Ben Dover; 06-06-23 at 05:56.
    --------------->
    <---------------
    Odavde dovde...

  19. #5463
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    9,493
    Thanks Thanks Given 
    1,638
    Thanks Thanks Received 
    1,726
    Thanked in
    1,034 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ben Dover View Post
    60 ucenika jesu 4 ucionice po 15 ucenika na ispitu... To je u slucaju srednjih skola 4x2 test administratora (1 nastavnik iz te skole i jedan nastavnik neke druge skole iz iste opstine) koji su puštili da se prepisuje...

    Nesto mi govori da vec sjutra, uz objavu rezulteta iz engleskog, ide Episode Two: Attack of the Cheaters
    Ne ne kolega,nastavnik iz matične škole ne može niti test administrator nego , neko drugi iz druge skole(iste opstine i sl) Ove godine iz csbh za gimnaziju su odredjeni direktori OS kao jedan test administrator a drugi je prof.iz drugih srednjih skola.
    Prva generacija mislim kada je radila bili test administrator iz matičnih skola,al čak mislim ni tada nisu bili. Ne mogu se sjetiti.

    Sent from my Redmi note 12 Pro 5G using Tapatalk

  20. #5464
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro, Podgorica, Centar
    Posts
    13,467
    Thanks Thanks Given 
    3,826
    Thanks Thanks Received 
    3,064
    Thanked in
    1,301 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by miovrag View Post
    Ne ne kolega,nastavnik iz matične škole ne može niti test administrator nego , neko drugi iz druge skole(iste opstine i sl) Ove godine iz csbh za gimnaziju su odredjeni direktori OS kao jedan test administrator a drugi je prof.iz drugih srednjih skola.
    Prva generacija mislim kada je radila bili test administrator iz matičnih skola,al čak mislim ni tada nisu bili. Ne mogu se sjetiti.

    Sent from my Redmi note 12 Pro 5G using Tapatalk
    Da da, korigovah. Manjak sna cini svoje...
    --------------->
    <---------------
    Odavde dovde...

  21. The Following User Says Thank You to Ben Dover For This Useful Post:


  22. #5465
    Join Date
    Mar 2021
    Posts
    873
    Thanks Thanks Given 
    158
    Thanks Thanks Received 
    370
    Thanked in
    258 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Beton View Post
    Uvjek postoji mogucnost polaganja pred komisijom ako misli da zasluzuje bolju ocjenu od one koju je dobio od nastavnika neka se bori i ako ne upadne nema veze ima fakulteta koliko hoces ja radim da mome djetetu obezbijedim da može da ode na bilo koji fakultet ako želi a ne da mu ostavim 15 stanova ne želim nista da mu ostavim bez mogucnost da se razvija u pravcu u kojem želi da ide i nista vise a i to ako ne uspijem da mu obezbijedim neka se bori sam moje je da mu usadim prave vrijednosti
    Sustina je da ce znanje uvjek naci put samo treba istrajati a sve ovo sto se sada desava bilo je i prije a bice i posle jer previse se tupana namnozilo pa evo od pocetka 90tih koeficijent inteligencije poceo je da pada dolaze generacije koje su gluplje od generacije roditelja kultura mladih je potpuno stagnirala
    Velika je vjerovatnoća da će tvoje dijete sa tim znanjem na svom putu do kraja života drati sebe i za nekog drugog sa lučom i bez znanja. That's the way...

    Zato bih ja sada konačno radije da neko ovim malim i velikim debilima iz ogledne grupe pokaže gdje im je mjesto.

  23. #5466
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,646
    Thanks Thanks Given 
    3,565
    Thanks Thanks Received 
    8,610
    Thanked in
    4,653 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    Pa nisam baš siguran, neće Dritan i Aleksa imat neku početnu poziciju za neke jake pregovore i ucjenjivanja, Dritan je jednom ucjenjiva sa 5-6%, koliko li već, tada mu je prošlo i svi smo vidjeli kako to izgleda, ne vjerujem da će mu 2x isti trik proć.
    A i tu će EU da upre da se što prije sastavi Vlada.
    računaj da možda postoji opcija da Spajk formira vladu bez Pipuna (tipa es 29 mandata plus uraši i demokrate plus manjine i možda sdp/Leposavić za koga čuh da se dobro kotira) e onda tu kreću svakakvi scenariji. a eo vidimo kako Spaki pakuju za ovoga iz Koreje, a izbori nisu ni bili


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  24. #5467
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,751
    Thanks Thanks Given 
    2,119
    Thanks Thanks Received 
    4,656
    Thanked in
    2,482 Posts

    Default

    Pa ja buduću vladu i zamišljam bez krnjeg DF-a, PES+DCG+URA+neko od ovih sitnih, to bi trebalo da je bar 41 poslanik.
    E sad, to što će DCG i URA u Vladu ne znači da im treba dat da terorišu i ucjenjuju, Bečić će se garant zadovoljit mjestom Predsjednika Skupštine (realno i dobro je obavlja') i možda nekim sitnim funkcijama u Vladu za par njegovih, Dritanu odma' skratiti da ne talasa puno i isto neku notarsku finkciju im dat', inače ništa od Vlade, prošli put ga je zapalo da može da vadi mast jer EU i Ambasade nisu ni u ludilu željele DF čelnike u onu prvu post-DPS Vladh, sad će Spajić i ekipa od kvinte imati punu podršku, pa Dritan može da se slika.
    Simptomatično kako se u 2 godine situacija promjeni, da ne možeš bez DF-a ili DPS-a ni u ludilu da vršiš vlast, do toga da su sad i jedni i drugi na marginama, ko bi ovo pomislio prije 2 godine.
    Ali što su sijali, to i žanju
    Forever young, i want to be forever young

  25. The Following User Says Thank You to technus For This Useful Post:


  26. #5468
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,450
    Thanks Thanks Given 
    4,229
    Thanks Thanks Received 
    4,536
    Thanked in
    2,201 Posts

    Default

    Nijesam znao da nam se udala. Neka je srecno u oba doma...a i da sesiri nadju svoje mjesto u domacinstvu.

    Vuković Kuč poručila Abazoviću i Vojinoviću: Stidite se zbog sunovrata obrazovanja, vama, a ne maturantima, ide nula bodova


    https://www.cdm.me/politika/crnogors...-na-nizbrdici/
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  27. #5469
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    3,282
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    100 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    Pa ja buduću vladu i zamišljam bez krnjeg DF-a, PES+DCG+URA+neko od ovih sitnih, to bi trebalo da je bar 41 poslanik.
    E sad, to što će DCG i URA u Vladu ne znači da im treba dat da terorišu i ucjenjuju, Bečić će se garant zadovoljit mjestom Predsjednika Skupštine (realno i dobro je obavlja') i možda nekim sitnim funkcijama u Vladu za par njegovih, Dritanu odma' skratiti da ne talasa puno i isto neku notarsku finkciju im dat', inače ništa od Vlade, prošli put ga je zapalo da može da vadi mast jer EU i Ambasade nisu ni u ludilu željele DF čelnike u onu prvu post-DPS Vladh, sad će Spajić i ekipa od kvinte imati punu podršku, pa Dritan može da se slika.
    Simptomatično kako se u 2 godine situacija promjeni, da ne možeš bez DF-a ili DPS-a ni u ludilu da vršiš vlast, do toga da su sad i jedni i drugi na marginama, ko bi ovo pomislio prije 2 godine.
    Ali što su sijali, to i žanju
    A šta misliš o manjinskoj vladi, i ES 4 godine u opoziciji? Do tada će Lažojku već naći nešto.
    Kad bi danas protiv ovog Mila, stao Milo iz 90-ih, ta dva bi Mila vodila rat do satiranja.

  28. The Following User Says Thank You to niksicanin 24 For This Useful Post:


  29. #5470
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,646
    Thanks Thanks Given 
    3,565
    Thanks Thanks Received 
    8,610
    Thanked in
    4,653 Posts

    Default

    što vam smeta Spaka toliko? nije problem kad u PG vršite vlast zahvaljući es i što već lopatama zapošljavate svakakve, al je zato problem ako vas ne zovne u vladu? taman neka idu bratski df i dps opoziciju, ionako ste isti


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  30. The Following 3 Users Say Thank You to outline For This Useful Post:


  31. #5471
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    3,282
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    100 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    što vam smeta Spaka toliko? nije problem kad u PG vršite vlast zahvaljući es i što već lopatama zapošljavate svakakve, al je zato problem ako vas ne zovne u vladu? taman neka idu bratski df i dps opoziciju, ionako ste isti


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Pa dobro, ti ne možeš to da znaš jesmo li isti. TI svakako nisi bio na ulici protiv dps-a, pa ni ne znaš šta je to. Vjerovatno ni na biračkom mjestu, samo bivši i sadašnji podržavaoci vlasti stavljaju tu znak jednakostii
    Kad bi danas protiv ovog Mila, stao Milo iz 90-ih, ta dva bi Mila vodila rat do satiranja.

  32. #5472
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,751
    Thanks Thanks Given 
    2,119
    Thanks Thanks Received 
    4,656
    Thanked in
    2,482 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by niksicanin 24 View Post
    A šta misliš o manjinskoj vladi, i ES 4 godine u opoziciji? Do tada će Lažojku već naći nešto.
    Ako je imate, sklepajte je, ali ćete morati sa DPS-om, mada Vojvoda Mandolino kaže da nije to problem .
    Mada nzm baš ide li vam matematika i u tu ruku, računaj DPS oko 25-26%, vi 15-16% u vr' glave, opet vam trebaju Demokrate i URA, a Demokrate ne bi živi sa DPS-om.
    Reče li Manda ono taman da je NATO završena priča
    Last edited by technus; 06-06-23 at 11:44.
    Forever young, i want to be forever young

  33. The Following 2 Users Say Thank You to technus For This Useful Post:


  34. #5473
    Join Date
    May 2018
    Posts
    2,142
    Thanks Thanks Given 
    257
    Thanks Thanks Received 
    874
    Thanked in
    454 Posts

    Default

    Sa obzirom sta se sve desavalo scenario dje DPS+DF+DCG-URA prave vladu ako imaju 51% nije nimalo nerealan, kad se demokrate i URA pomirise ovako brzo nije iskljuceno ni ovo

  35. The Following User Says Thank You to JigSaw For This Useful Post:


  36. #5474
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,646
    Thanks Thanks Given 
    3,565
    Thanks Thanks Received 
    8,610
    Thanked in
    4,653 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by niksicanin 24 View Post
    Pa dobro, ti ne možeš to da znaš jesmo li isti. TI svakako nisi bio na ulici protiv dps-a, pa ni ne znaš šta je to. Vjerovatno ni na biračkom mjestu, samo bivši i sadašnji podržavaoci vlasti stavljaju tu znak jednakostii
    mogu, jer vidimo. iste (i gore) stvari radite ka dps. zapošljavanje svakakvih, raspolaganje državnim resursima ka da su im od djeda ostali, namjerno uvlačanje nacionalizma kad ne ide kako treba (hint - Pljevlja), glavni čoek dfa u zatvoru. baš ste patili pod dpsom manda i slaven bili po kafana dok je narod gutao suzavce. namjerno miniranje protesta Odupri se. milion konferencija za novinare dje je tvoj šef Manda prijetio nekakvim gradjanskim ratom, prijetnja tvog šefa da će pozvat drugove da otkopavaju oružje. možemo i o nazivanju Crnogoraca svakakvim imenom od tvojih partijskih drugova. imamo i ono čuveno dje Slavenu smeta što Leposavić ima masku sa grbom CG a posle masni Slaven namjerno palio ljude da blokiraju semafore kad je smijenjen Leposavić. organizovanje skupova od tvog šefa partije da bi se 'slavila' ubijanja ukrajinske djece od strane Putina

    nit sam fan neki veliki Spake al kad vidim kako ga napada Pipun kojem je domet politike što je išao na noge SNSu i ponizio svaku normalnu i poštenu osobu u Srbiji, onda bih tako volio da ih Spaka odjebe i ne zovne u vladu. a onda redon da ide čišćenje df vedeta po preduzeća


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  37. The Following 2 Users Say Thank You to outline For This Useful Post:


  38. #5475
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,751
    Thanks Thanks Given 
    2,119
    Thanks Thanks Received 
    4,656
    Thanked in
    2,482 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by JigSaw View Post
    Sa obzirom sta se sve desavalo scenario dje DPS+DF+DCG-URA prave vladu ako imaju 51% nije nimalo nerealan, kad se demokrate i URA pomirise ovako brzo nije iskljuceno ni ovo

    Teško da bi Demokrate pristale na to, ne što imaju kakvog integriteta, nego što znaju da bi sami sebi iskopali rupe za sahranu.
    Njima se članstvo i biračko tijelo većinski sastoji od Crnogoraca koji se ne pronalaze u narativu mržnje prema Srbima, naprotiv, i Srba netvrdokornih ka' DF-ovi, ima tu i manni dio manjina, ali je beznačajan procenat.
    Svim tim glasačima, ili bar ogromnoj većini je makar jedna zajednička stvar, nikad sa DPS-om, lrvom meni dok sam bio njihov glasač, pa sve ostalo.
    Kad bi uskočili u koaliciju sa DPS-om, mogli bi ključ u vrata.
    Forever young, i want to be forever young

Page 219 of 442 FirstFirst ... 119169209215216217218219220221222223229269319 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Premier League 2022/2023
    By miovrag in forum Fudbal
    Replies: 213
    Last Post: 19-08-23, 22:38
  2. 2022/2023 NBA Season
    By miha in forum Košarka
    Replies: 2802
    Last Post: 30-06-23, 11:26
  3. Iz raznih medija [Edicija 2022]
    By Kliker17 in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 14336
    Last Post: 01-01-23, 10:50
  4. Iz raznih medija [Edicija 2021]
    By Ben Dover in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 13556
    Last Post: 03-01-22, 09:56
  5. Iz raznih medija [2020]
    By Gandalf_White in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 5228
    Last Post: 06-01-21, 22:27

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •