Page 1 of 431 123451151101 ... LastLast
Results 1 to 25 of 11038

Thread: Iz raznih medija [Edicija 2023]

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default Iz raznih medija [Edicija 2023]

    Srecna Nova 2023 forumasice i forumasi. Da budete zdravi i veseli, i naravno da se lijepo igrate.
    Nastavljamo ovdje.

    Dva naslova po mom izboru. Godina neizvjesnosti, politicke ali i ekonomske.
    https://www.vijesti.me/vijesti/ekono...-ima-mnogo-ako

    Nije odavno bilo bivseg premijera da se oglasi.
    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...eljnog-ugovora
    Last edited by hercules; 01-01-23 at 15:47.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  2. The Following 4 Users Say Thank You to hercules For This Useful Post:


  3. #2
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,803
    Thanks Thanks Given 
    2,241
    Thanks Thanks Received 
    3,411
    Thanked in
    1,504 Posts

    Default

    Mozete da je volite ili ne volite, ali je postovati morate.

    https://www.vijesti.me/sport/rukomet...i-dok-sam-ziva
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  4. The Following 3 Users Say Thank You to mexiko For This Useful Post:


  5. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Moram samo podsjetiti ovdje na licemjerni pokušaj izjednačavanja švercovanja hiljada tona cigareta brodovima, gdje je DPS, čuš mene, država bila "facilitator" godinama - i kamiona cigareta koji je odmah završio u medijima, a počinioci u zatvoru.

    Jeste, svi su oni isti. I državno-partijski šverc na industrijskom nivou i moronski pokušaj grupe idiota da skrajnu jedan kamion.

    Ja shvatam beskrajnu želju nekih ljudi da prekreče mafijašku istoriju ove partije, čuš mene, države. Ali mala vam je ta kanta Jupola za toliku buđ.

  6. #4
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,803
    Thanks Thanks Given 
    2,241
    Thanks Thanks Received 
    3,411
    Thanked in
    1,504 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Moram samo podsjetiti ovdje na licemjerni pokušaj izjednačavanja švercovanja hiljada tona cigareta brodovima, gdje je DPS, čuš mene, država bila "facilitator" godinama - i kamiona cigareta koji je odmah završio u medijima, a počinioci u zatvoru.

    Jeste, svi su oni isti. I državno-partijski šverc na industrijskom nivou i moronski pokušaj grupe idiota da skrajnu jedan kamion.

    Ja shvatam beskrajnu želju nekih ljudi da prekreče mafijašku istoriju ove partije, čuš mene, države. Ali mala vam je ta kanta Jupola za toliku buđ.
    https://www.tiktok.com/@poliferostok...55200216190213

    Kradja je kradja. Neko je uspio da krade 30 godina, neko je pokusao, ali su ga uhvatili odma. Nauci da osudjujes kradju, korupciju, kriminal... kao pojavu, a ne da mjeris ko je ukrao vise a ko manje i da guras pod tepih sve lose sto rade one koje politicki podrzavas, i smatras da su to sitnice i samo treba da se prica o nome sto su cinjeli predhodnici. Kad nam bude sve jedno iz koje je partije onaj koji potkrada drzavu, onda cemo mozda krenuti naprijed.
    Last edited by mexiko; 01-01-23 at 19:37.
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  7. The Following User Says Thank You to mexiko For This Useful Post:


  8. #5
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    1,690
    Thanks Thanks Given 
    127
    Thanks Thanks Received 
    624
    Thanked in
    277 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Moram samo podsjetiti ovdje na licemjerni pokušaj izjednačavanja švercovanja hiljada tona cigareta brodovima, gdje je DPS, čuš mene, država bila "facilitator" godinama - i kamiona cigareta koji je odmah završio u medijima, a počinioci u zatvoru.

    Jeste, svi su oni isti. I državno-partijski šverc na industrijskom nivou i moronski pokušaj grupe idiota da skrajnu jedan kamion.

    Ja shvatam beskrajnu želju nekih ljudi da prekreče mafijašku istoriju ove partije, čuš mene, države. Ali mala vam je ta kanta Jupola za toliku buđ.
    Mala je ta kanta jupola za pitanja koja otvara taj kamion.
    Prvo nije jedan kamion, već je prije njega po svoj prilici bilo više kamiona.
    A mene recimo više interesuje šta je Rada preporučilo za tu poziciju. Zar nismo glasali protiv prethodne vlasti zbog naopake kadrovske politike?
    Zar ovi nisu obećavali da će oni drugačije?
    I opet...kako Rada zapade da bude na jednoj od ključnih pozicija borbe protiv šverca? A ''drug'' za onom Sofijom?
    Prije će biti da je namjerno tu postavljen baš on jer je takav..... a tu je onda malo i kamion jupola.
    Kada mozak ne koristiš, čekaš da ti kažu
    tada misliš da sve znaš, ne vidiš da lažu

  9. The Following 2 Users Say Thank You to high For This Useful Post:


  10. #6
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Ja sam prezadovoljan što su Milošević i ostali uhvaćeni i želim im dug boravak u Spužu.

    Opet, komično je gledati "svi su oni isti" pokušaje izjednačavanja toga sa godinama državnog šverca čitavih brodskih tovara cigareta.

  11. #7
    Join Date
    May 2016
    Location
    stara varos
    Posts
    394
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    180
    Thanked in
    86 Posts

    Default

    Sto je najjace svi su znali za taj sverc godinama ali to ih nije sprecavalo da redovno zaokruze dps, a sad ga ne zaspivaju zbog radevog kamiona, razocarali se ne mogu da podnesu nepostenje
    Niko ljepseg zaavicaja nemaaa

  12. The Following 4 Users Say Thank You to Crni Zuti For This Useful Post:


  13. #8
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Ako i dako, možda nije jedan kamion, možda je dva, a neko je čuo i cio voz da su smotali.

    Ali, nekako, Rade pade pod ovom novom vlašću odmah, a brodovi puni švercovanih cigareta su pristajali godinama da niko šušnuo nije.

    To je ta razlika između korumpiranog pojedinca i korumpirane države.

  14. The Following 3 Users Say Thank You to SKOJ For This Useful Post:


  15. #9
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by high View Post
    Mala je ta kanta jupola za pitanja koja otvara taj kamion.
    Prvo nije jedan kamion, već je prije njega po svoj prilici bilo više kamiona.
    A mene recimo više interesuje šta je Rada preporučilo za tu poziciju. Zar nismo glasali protiv prethodne vlasti zbog naopake kadrovske politike?
    Zar ovi nisu obećavali da će oni drugačije?
    I opet...kako Rada zapade da bude na jednoj od ključnih pozicija borbe protiv šverca? A ''drug'' za onom Sofijom?
    Prije će biti da je namjerno tu postavljen baš on jer je takav..... a tu je onda malo i kamion jupola.
    Naravno da nije taj jedan kamion. To se jasno vidi iz onog sto je Novovic iznio. 10% unisteno, 90% proslijedjeno svercerskim kanalima. Radi se o robi milionske vrijednosti.

    Zdravko K. je naveo da je njemu nudjeno da udje u semu sverca. Navodno je ponudu dobio od nekog visokog drzavnog sluzbenika. U "Vijestima" je izjavio da je na tu ponudu "plahovito reagovao". Ali da nije prijavio nadleznim organima i da nije nista preduzeo. Nejasno je zasto nije. A morao je. Vrlo je vjerovatno da je slicnu ponudu dobio Dritan. I da je prihvatio. Rade je vjerovatno samo bio dio logistike, zbog svog polozaja. Samo druzenje sa Sofijom Bulatovic je moralo biti alarm za uzbunu, obzirom da je po podacima koje ima policija ona dio kriminalnog klana koji se bavi svercom cigara. Radova odbrana da nema podatak da je Sofija bila dio kriminalnog klana je krajnje naivna. Nakon sto su mediji pisali o otome da policija ima taj podatak. Prakticno, on ne zna sto citava drzava zna. A na polozaju je dje je to morao znati. A njegova izjava da je nastavio da se druzi s tom osobom jer se znaju dugi niz godina je vec budalasta. Vjerovatno je i zbog toga bio pod paskom policije, sto bi bilo logicno. Mislim, covjek koji na celu organa koji se bori protiv sverca cigara se druzi s osobom koja je dio kriminalnog klana koji se bavi svercom duvana!!! I jos javno kaze da je to njegova drugarica i da nema namjeru da prekida veze sa svojim drustvom zbog funkcije koju obavlja. Vec nakon toga je morao biti smijenjen. Dritan je samo kazao da je Milosevicu skrenuta paznja na to s kim se druzi. I zbog tog propusta Dritan snosi odgovornost. Reakcija je morala biti smjena Milosevica. Mada, sasvim je moguce da je Dritan bio ukljucen u semu sverca. I da je mislio da to tako moze.

    Niko ne izjednacava sverc koji se obavljao u vrijeme DPS-a sa ovim skandalom. Zasto bi? Samo vidimo da se sverc nastavio i pod ovom vladom u kojoj nema DPS-a. Katnic je vjerovatno na sverc zmurio u vrijeme DPS vladavine. Ko i na mnoge druge stvari. DPS je u njemu imao puzdanog zastitnika. Novovic zasad djeluje kao covjek u kojeg se moze imati povjerenje. Napokon da i to vidimo u nasem pravosudju. Kad se vec koristi izraz osvjezenje, Novovic to zaista jeste. Zasad. SDT je najpozitivnija promjena koja se desila nakon pada DPS-a.

    Svako umanjivanje znacaja otkrivanja sverca u koji su umijesani ljudi iz sadasnje vlade predstavlja samo bezuspjesan pokusaj relativizacije. Umjesto toga, treba podrzati akciju koju predvodi SDT.

  16. #10
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ostoja View Post
    ....

    Niko ne izjednacava sverc koji se obavljao u vrijeme DPS-a sa ovim skandalom. Zasto bi? ...
    Niko ne izjednačava?

    "Sve isto rade sto i DPS. Prividno zaustavljaju sverc, i prividno hapse i pokrecu ruku pravde. Vidjeli smo na primjeru Krstovica kako to izgleda."

    Napisa jedan naš forumaš pa zaključa temu.

    Što se ostalog tiče slažem se sa tobom. Puna podrška za istragu i hapšenja koja sprovodi SDT (postavljen od strane nove vlasti uprkos protestima i zapomaganjima DPS, a bogami i Venecijanske komisije. Koje da smo slušali još bi nas svakodnevno uveseljavao Katana pričama o mrčnim godinama).

  17. #11
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Niko ne izjednačava?

    "Sve isto rade sto i DPS. Prividno zaustavljaju sverc, i prividno hapse i pokrecu ruku pravde. Vidjeli smo na primjeru Krstovica kako to izgleda."

    Napisa jedan naš forumaš pa zaključa temu.

    Što se ostalog tiče slažem se sa tobom. Puna podrška za istragu i hapšenja koja sprovodi SDT (postavljen od strane nove vlasti uprkos protestima i zapomaganjima DPS, a bogami i Venecijanske komisije. Koje da smo slušali još bi nas svakodnevno uveseljavao Katana pričama o mrčnim godinama).
    Ne bih izjednacavao slucaj Krstovica i Milosevica. Koliko me sjecanje sluzi, u slucaju Krstovica je postupajuci tuzilac bio Buric i to je jako traljavo odradjeno. Slucaj Milosevica je u rukama Novovica. Iz onog sto je pustila Olivera Lakic na Libertas se moze vidjeti da nekoliko ucesnika u svercu, ukljucujuci predsjednika komisije za unistavanje cigara (Adrovic?), tesko optuzuju Milosevica.
    Dakle, tacno je da su se i ljudi iz nove vlade bavili svercom isto kao i u vrijeme DPS-a, ali je tada SDT bio Katnic, a sada je Novovic. Velika je razlika.
    E sad, vidjecemo kako ce to ici na sudu. Tamo se jos nijesu desile promjene slicne onim u SDT. Istina, Medenica i Jovanic su u pritvoru, ali tek treba da vidimo da se sud promijenio.

  18. #12
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,291
    Thanks Thanks Given 
    428
    Thanks Thanks Received 
    2,645
    Thanked in
    1,287 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Niko ne izjednačava?

    "Sve isto rade sto i DPS. Prividno zaustavljaju sverc, i prividno hapse i pokrecu ruku pravde. Vidjeli smo na primjeru Krstovica kako to izgleda."

    Napisa jedan naš forumaš pa zaključa temu.
    Opet pokusavas da spinujes ili jos uvijek nisi naucio da citas.

    Izjednacavanje sverca i partija nisu iste stvari. Partije itekako treba izjednacavati jer apsolutno ne moze da se racuna kao razlika sto je neko uspio 30 godina da krade i sto je neko uhvacen vec prve godine. Nije poenta u tome koliko je neko ukrao ili koliko dugo mu je polazilo za rukom da krade. Poenta je u tome da svi kradu. A zasto je to poenta? Zato sto su novi lopovi ljudi koji su obecavali da ce da bude drugacije, ljudi cija politicka kampanja je bila i jos uvijek je bazirana na borbi protiv organizovanog kriminala i korupcije koju je predvodila stara vlast. I sta se desava nakon smjene stare vlasti? Nova vlast nastavlja da se bavi organizovanim kriminalom i korupcijom. Takve ljude ne treba pustati blizu vlasti, a ovi su zasjeli i na sve nacine pokusavaju da nas postede izbora. I onda dodje neko poput tebe da nam soli pamet i da po obicaju pokusava da spinuje u korist novih tako sto bi da mjeri koliko je ko ukrao.
    Last edited by VanjaTheMan; 02-01-23 at 01:07.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  19. #13
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    Opet pokusavas da spinujes ili jos uvijek nisi naucio da citas.

    Izjednacavanje sverca i partija nisu iste stvari. Partije itekako treba izjednacavati jer apsolutno ne moze da se racuna kao razlika sto je neko uspio 30 godina da krade i sto je neko uhvacen vec prve godine. ...
    Baš to je poenta. Neko je napravio sistem gdje može da krade 30 godina na industrijskom nivou, teretnim brodovima kroz luku, a da niko o tome ni ne pisne.

    Neko novi je izabrao SDT i rukovodstvo policije u kome padaju funkcioneri koji pokušaju da provuku kamion cigareta.

    To je razlika izmedju državne korupcije kakvu je imala Crna Gora do prije dvije godine i korumpiranih državnih funkcionera koji neizbježno postoje svuda ali ih policija goni.

  20. The Following 4 Users Say Thank You to SKOJ For This Useful Post:


  21. #14
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,291
    Thanks Thanks Given 
    428
    Thanks Thanks Received 
    2,645
    Thanked in
    1,287 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Baš to je poenta. Neko je napravio sistem gdje može da krade 30 godina na industrijskom nivou, teretnim brodovima kroz luku, a da niko o tome ni ne pisne.

    Neko novi je izabrao SDT i rukovodstvo policije u kome padaju funkcioneri koji pokušaju da provuku kamion cigareta.

    To je razlika izmedju državne korupcije kakvu je imala Crna Gora do prije dvije godine i korumpiranih državnih funkcionera koji neizbježno postoje svuda ali ih policija goni.
    Vec ti je hercules ukazao da je hapsenja bilo i za vrijeme DPS vladavine. Nista se nije promijenilo. Novi lopovi su samo manje iskusni i vise gladni od starih lopova, a jos znaju da im ne moze biti da kradu 30 godina, pa su izgleda pozurili da ukradu dok mogu.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  22. The Following 2 Users Say Thank You to VanjaTheMan For This Useful Post:


  23. #15
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Moram samo podsjetiti ovdje na licemjerni pokušaj izjednačavanja švercovanja hiljada tona cigareta brodovima, gdje je DPS, čuš mene, država bila "facilitator" godinama - i kamiona cigareta koji je odmah završio u medijima, a počinioci u zatvoru.

    Jeste, svi su oni isti. I državno-partijski šverc na industrijskom nivou i moronski pokušaj grupe idiota da skrajnu jedan kamion.

    Ja shvatam beskrajnu želju nekih ljudi da prekreče mafijašku istoriju ove partije, čuš mene, države. Ali mala vam je ta kanta Jupola za toliku buđ.
    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Niko ne izjednačava?

    "Sve isto rade sto i DPS. Prividno zaustavljaju sverc, i prividno hapse i pokrecu ruku pravde. Vidjeli smo na primjeru Krstovica kako to izgleda."

    Napisa jedan naš forumaš pa zaključa temu.

    Što se ostalog tiče slažem se sa tobom. Puna podrška za istragu i hapšenja koja sprovodi SDT (postavljen od strane nove vlasti uprkos protestima i zapomaganjima DPS, a bogami i Venecijanske komisije. Koje da smo slušali još bi nas svakodnevno uveseljavao Katana pričama o mrčnim godinama).
    Ja sam taj jedan forumas. Nastavljas da spinujes i u 2023. Ali kao ni prethodnih puta, ni sada ti to nece poci za rukom.
    Ovo je tvoj post kojima hvalis dvije stvari Vlade a iste pohvale moze i DPS da lijepi. Bilo bi smijesno da nije tuzno.

    Realno, mogu još da se pohvale uspjesima u borbi protiv šverca i organizovanog kriminala. Koliko god im se rugali za sve što rade, činjenica je da su ostvarene ogromne zapljene kokaina i cigareta i da je šverc industrijskih razmjera kroz Luku Bar smanjen bar 10ak puta. Plus otkrivanje mnogih Lazovića i Medenica. Plus hapšenje Miloševića, visokog funkcionera vladajuće stranke, što bi ranije bilo nezamislivo.

    Malo je to svakako u moru razočarenja i avangardnih prevara, ali nije jedna stvar već, eto, dvije.
    Mogu da se pohvale sa 10% zaustavljenog sverca a 90% i dalje ide istim kanalima sverca. Tako nam se i DPS hvalio spaljivanjem 1,500 bokosova cigareta a jedno 1,500,000 boksova prije toga je sigurno proslo ili vise.
    Moronski pokusaj grupe idiota kako ih ti nazva, koji su eto na nekim funkcijama u drzavi nije drzavni sverc nego tih pojedinaca koji su bili i drzavni sekretari MUP-a u jedan vakat. Pa jes, nije drzavni sverc bio 90tih nego Milov licno.
    To su ti arsini u tvojoj praksi.
    I opet ponavljam, samo su sverceri nasli nove saradnike i to vjerovatno za jeftinije pare nego sto je bilo u vrijeme DPS-a, i nista se nije promijenilo. Sverc cigara je klinicki mrtav, rece premijer na pocetku svog mandata nedje u maju i par mjeseci kasnije mu uhapsise drugara iz partije koji je rukovodio suzbijanjem sverca.
    I Milo govorio za Sveta Marovica kad su ga uhapsili da je to dokaz da drzava funkcionise pa svi znamo kako se to zavrsilo.

    Za ovo sto si precutao oko nezamislivih hapsenja govori dovoljno da sam dobro napisao. Sad sto ti se to ne svidja to je druga stvar.

    Meni ne treba jupol da farbam DPS jer ja to ni ne zelimda radim. Za razliku od tebe, a kako si krenuo ni cistijerna ti nece pomoc da ofarbas osvjezene od 30tog avgusta.

    Lopov je svako koga uhvate da krade. Pao za kradju od milion ili hiljadu eura, jednako si lopov. O redosljedu procesuiranja se moze diskutovat, bas nemam problem sa tim. O visi kazni ne odlucujem ja na zalost nego zakon i sudije.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  24. The Following User Says Thank You to hercules For This Useful Post:


  25. #16
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    6,851
    Thanks Thanks Given 
    2,691
    Thanks Thanks Received 
    2,570
    Thanked in
    1,453 Posts

    Default

    i sto na kraj ako rade prizna da.je vodja organizacije sporazumno ce.da.odlezi ne vise od 3 mjeseca )))

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk

  26. #17
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    UL-HN-PG-AMS-BG
    Posts
    4,108
    Thanks Thanks Given 
    134
    Thanks Thanks Received 
    59
    Thanked in
    31 Posts

    Default

    Last edited by SpellStealer; 01-01-23 at 23:50.
    I respect your wrong opinion.
    Lukaj

  27. #18
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Boston
    Posts
    9,342
    Thanks Thanks Given 
    517
    Thanks Thanks Received 
    551
    Thanked in
    369 Posts

    Default

    Neće vam izaći SKOJ iz tog rova pa da puknete sad
    Kablovksu i internet je uveo, ima frižider od 2m i veš mašinu,ma prosto uživa sad
    Last edited by Markys; 02-01-23 at 06:17.
    "Što bi, ne bi" - Felix Brych, 05.03.2019.

  28. #19
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    6,851
    Thanks Thanks Given 
    2,691
    Thanks Thanks Received 
    2,570
    Thanked in
    1,453 Posts

    Default

    https://cetinjskilist.com/sedam-osob...ksa-do-france/
    Pizme cetinjske bitno je da se zna ko je bogat pa kad prifali para odoh kod jabucanina na kamatu

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk

  29. The Following User Says Thank You to NetworkMaster For This Useful Post:


  30. #20
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    6,851
    Thanks Thanks Given 
    2,691
    Thanks Thanks Received 
    2,570
    Thanked in
    1,453 Posts

    Default

    evo za branioce dps kako su hapsili
    https://m.cdm.me/hronika/visi-sud-ob...ic-i-dragovic/
    što je bila savjetnica Svetozara Marovića za vrijeme njegovog službovanja u Beogradu, Ilinčić je bila direktorica deviznog sektora Narodne banke Jugoslavije, a u jednom periodu bila je direktorica firme „Futura plus“, tada u vlasništvu srpskog biznismena Stanka Subotića.... respect za cv

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk

  31. #21
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    6,851
    Thanks Thanks Given 
    2,691
    Thanks Thanks Received 
    2,570
    Thanked in
    1,453 Posts

    Default

    ista materija. https://www.rtcg.me/vijesti/crnomgor...0000-eura.html

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk

  32. #22
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    APSURDISTAN
    Posts
    3,993
    Thanks Thanks Given 
    4,207
    Thanks Thanks Received 
    2,042
    Thanked in
    646 Posts

    Default

    Koliko je metar drva u ulicnoj prodaji?
    Dodje li kao 10g bijelog?
    Pametnima smatramo samo one koji misle jednako kao i mi.
    Fransoa la Rošfuko, francuski filozof

  33. #23
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,979
    Thanks Thanks Given 
    3,229
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    https://m.cdm.me/ekonomija/abazovic-...sticna-godina/

    Sto se desilo ovome coeku od 2021ve naovamo... Kao da ima neki bipolarni poremecaj... Kako bacih glas...

    Sjasi i ti, i SNP, i tvoja Ibrahimovic bratija...

    Pakao.

    Kao da praznici mogu zamaskirati blokadu US, populisticki budzet, partijsko lopatanje, blokadu Pg...

    No ajde, ovo do kraja nedelje jelji i pilji, pa onda od 9og nazad u torove.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  34. #24
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    6,851
    Thanks Thanks Given 
    2,691
    Thanks Thanks Received 
    2,570
    Thanked in
    1,453 Posts

    Default

    https://volimpodgoricu.me/novosti/pr...zine-192-grama

    bolje rezultate DG policija ima od Podgorickog sreza nevjerovatno a ovaj pade sto mu je vaga lagala....

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk

  35. #25
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    A zašto im ne može biti da kradu 30 godina?

    Jer se promijenio sistem u kojem je moglo da se krade 30 godina na nivou brodova od kojih je svaki donosio po 5-10 hiljada tona cigareta.

    Miloševića je uhapsio SDT koji je izabran od strane ove većine, uprkos vrištanja, otimanja i protesta i DPS, i NVO i Venecijanske komisije, a bogami i pokojeg forumaša ovdašnjeg. Očigledno je Katnić bio bolji.

    Osvježilo, pa se hapse i ANB/DPS specijalci sa po 40 miliona na računu a i direktori ljepljivih prstiju iz nove vlasti.

    Tako i treba da bude.

    A što se tiče priče da je DPS hapsio Marovića samo ću ti reći da je tvoj pokušaj da budeš duhovit ostao neuspješan.

Page 1 of 431 123451151101 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 6 users browsing this thread. (0 members and 6 guests)

Similar Threads

  1. Premier League 2022/2023
    By miovrag in forum Fudbal
    Replies: 213
    Last Post: 19-08-23, 22:38
  2. 2022/2023 NBA Season
    By miha in forum Košarka
    Replies: 2802
    Last Post: 30-06-23, 11:26
  3. Iz raznih medija [Edicija 2022]
    By Kliker17 in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 14336
    Last Post: 01-01-23, 10:50
  4. Iz raznih medija [Edicija 2021]
    By Ben Dover in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 13556
    Last Post: 03-01-22, 09:56
  5. Iz raznih medija [2020]
    By Gandalf_White in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 5228
    Last Post: 06-01-21, 22:27

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •