Page 208 of 442 FirstFirst ... 108158198204205206207208209210211212218258308 ... LastLast
Results 5,176 to 5,200 of 11038

Thread: Iz raznih medija [Edicija 2023]

  1. #5176
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,414
    Thanks Thanks Given 
    4,199
    Thanks Thanks Received 
    4,516
    Thanked in
    2,189 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NHM View Post
    Bijednik.
    "Волим Србију на челу са Александром Вучићем..."

    Pi.
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  2. The Following User Says Thank You to avet For This Useful Post:


  3. #5177
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,454
    Thanks Thanks Given 
    1,911
    Thanks Thanks Received 
    5,154
    Thanked in
    1,778 Posts

    Default

    Podržavam ga ako stvarno misli to što priča jer ubjeđenja su ubjeđenja. Ako priča zato što mora onda je neka velika muka na njega.

  4. #5178
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,808
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,325
    Thanked in
    2,175 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Laik View Post
    Pa je li slagao nešto kad je rekao da ovu "državu" vode ambasade?
    Zašto je država pod navodnicima? Vode i Srbiju ambasade pa ta država nije pod navodnicima, a Lepoglavi joj puva u prkno. To što mu se sviđaju ambasade koje vode Srbiju, a ne sviđaju mu se ambasade koje vode Crnu Goru nema veze sa činjenicom da je bijednik koji je otišao u tuđu zemlju da olajava svoju.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  5. The Following 5 Users Say Thank You to NHM For This Useful Post:


  6. #5179
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Baš fino potkrovlje
    Posts
    8,425
    Thanks Thanks Given 
    2,988
    Thanks Thanks Received 
    1,440
    Thanked in
    773 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Laik View Post
    Pa je li slagao nešto kad je rekao da ovu "državu" vode ambasade?
    Наравно да не, али ипак је то љепше/боље рећ у ПГ него на скуп на који те је довео "газда" да му отплаћујеш дуг а успут и водиш предизборну кампању.

    Штета што Лепосавић или Вукшић не направише коалицију, има довољно ЦГ Срба који би гласали за анти Вучић политичаре.
    Ја чекам посао али волим ову земљу!



    А што пијем кад ми шкоди
    ко ће кући да ме води?

  7. The Following User Says Thank You to Mstislav For This Useful Post:


  8. #5180
    Join Date
    May 2018
    Posts
    2,114
    Thanks Thanks Given 
    249
    Thanks Thanks Received 
    859
    Thanked in
    444 Posts

    Default

    Najjace mi je kad neko prodaje pricu kako Vucko drzi Mandica i Pipuna u saci, narativ ispada kao da su oni primorani da idu na svaki moguci SNS miting i da se uvlace tamo po buljama beogradskim a ustvari je skroz suprotno, likovi uzivaju da potrce tamo da ih pomazi Vucko po njusci i kaze dobri ste mi momci, najbolji od svu decu.
    Volio bi da se medju srbima pojavi iole neko normalan, sa barem 95iq i da pokupi barem 10% glasaca DF-a i konacno rasturi taj najogavniji sloj drustva pored DPS glasaca. Leposavic mi ne izgleda previse optimisticno za takav scenario

  9. The Following User Says Thank You to JigSaw For This Useful Post:


  10. #5181
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Bar
    Posts
    7,785
    Thanks Thanks Given 
    669
    Thanks Thanks Received 
    2,997
    Thanked in
    1,777 Posts

    Default

    Мени је жао тог народа што га овако ложе, ми најјачи ми ово ми оно, нећемо седети скрштених руку, борбена готовост, а сви знамо да су им војни и сваки други капацитети смијешни.
    Црногорце је одржало црногорско срце.

  11. The Following 2 Users Say Thank You to BAR For This Useful Post:


  12. #5182
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,783
    Thanks Thanks Given 
    1,486
    Thanks Thanks Received 
    4,940
    Thanked in
    2,315 Posts

    Default

    ,,dotakao si dno Nikola", mislim Milane...

    Sent from my Motorola 8400

  13. #5183
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,741
    Thanks Thanks Given 
    2,109
    Thanks Thanks Received 
    4,654
    Thanked in
    2,480 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by remark View Post
    Podržavam ga ako stvarno misli to što priča jer ubjeđenja su ubjeđenja. Ako priča zato što mora onda je neka velika muka na njega.
    Pa, kad ti Vučić uspe par miliona € u projekte, ono, jes muka, al se da podnijet.
    Forever young, i want to be forever young

  14. #5184
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,457
    Thanks Thanks Given 
    158
    Thanks Thanks Received 
    1,260
    Thanked in
    637 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    Pa, kad ti Vučić uspe par miliona € u projekte, ono, jes muka, al se da podnijet.
    Mozda nije muka mozda je iz iskrenog ubedjenja.
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  15. The Following User Says Thank You to goldfinger For This Useful Post:


  16. #5185
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Ali dovedes 100000 ljudi u Beograd i imas skup od 100000 ljudi. Odziv beogradjana 0.

    No nema onih sa "do cepa patriota" sad ne bi morali da izmisljaju ali avaj ceka se DF ili kako se sad zovu da se zaokruzi sada kada je pokazao svoje potpuno sluganstvo diktatoru. Koja je potreba tih ljudi da se ide u BG i ljube skute nekom od diktatora odozgo ma ko god to bio i pljuje po sopstvenoj zemlji...

  17. #5186
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,741
    Thanks Thanks Given 
    2,109
    Thanks Thanks Received 
    4,654
    Thanked in
    2,480 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goldfinger View Post
    Mozda nije muka mozda je iz iskrenog ubedjenja.
    Najsrećniji su ljudi koji imaju tu privilegiju da spoje lijepo i korisno.
    Ako je tako kod zetskog Bred Pita, im little jelaous.
    Forever young, i want to be forever young

  18. #5187
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default


  19. #5188
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Niksic, Montenegro
    Posts
    5,978
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    105
    Thanked in
    45 Posts

    Default

    Nemam ništa protiv da mi državu vode strane ambasade kad više od pola naroda ne želi dobro svojoj državi. Ne mislim da to namjerno narod radi nego da je neuk i da ne vidi licemjerstvo i paradoks u nekim svojim stavovima. Zamisli narod koji izađe na Sinjajevinu da protestuje protiv NATO strelišta, jer je to čoče pašnjak, a mi inače poznati ko veliki poljoprivrednici, a onda isti taj narod pušta da im 10 godina gori deponija u sred grada i nema problem sa tim. Sinjajevina nije bila nikakav eko bunt, nego politički, usmjeren protiv DPS-a i Boškovića, organizovan da Dritanu nabije malo popularnosti, dok je deponija u Nikšiću nešto ugrožava 70k ljudi, ali koga boli Q za to kad narativ nema politički vjetar u ledja. Takvih nekih stvari je milion u ovoj državi. Tipa tvrdnje da je kralj Nikola bio najveći srbin, ali 1918. im ne smeta. Ljubo Čupić na Trgu Slobode a sto metara odatle ulica Blagoja Jovovića koja se nadovezuje na trg Save Kovačevića. Sve nekakve kontre i dubioze. Pošto mi ne umijemo da se usaglasimo kojim ćemo putem ići, neka dođe neko drugi i uzme volan, jer se mi očigledno vrtimo u krug, što bi rekli jurimo svoj rep.
    Slazem se.

  20. The Following 2 Users Say Thank You to El_NiNhO For This Useful Post:


  21. #5189
    Join Date
    May 2018
    Posts
    2,114
    Thanks Thanks Given 
    249
    Thanks Thanks Received 
    859
    Thanked in
    444 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by El_NiNhO View Post
    Nemam ništa protiv da mi državu vode strane ambasade kad više od pola naroda ne želi dobro svojoj državi. Ne mislim da to namjerno narod radi nego da je neuk i da ne vidi licemjerstvo i paradoks u nekim svojim stavovima. Zamisli narod koji izađe na Sinjajevinu da protestuje protiv NATO strelišta, jer je to čoče pašnjak, a mi inače poznati ko veliki poljoprivrednici, a onda isti taj narod pušta da im 10 godina gori deponija u sred grada i nema problem sa tim. Sinjajevina nije bila nikakav eko bunt, nego politički, usmjeren protiv DPS-a i Boškovića, organizovan da Dritanu nabije malo popularnosti, dok je deponija u Nikšiću nešto ugrožava 70k ljudi, ali koga boli Q za to kad narativ nema politički vjetar u ledja. Takvih nekih stvari je milion u ovoj državi. Tipa tvrdnje da je kralj Nikola bio najveći srbin, ali 1918. im ne smeta. Ljubo Čupić na Trgu Slobode a sto metara odatle ulica Blagoja Jovovića koja se nadovezuje na trg Save Kovačevića. Sve nekakve kontre i dubioze. Pošto mi ne umijemo da se usaglasimo kojim ćemo putem ići, neka dođe neko drugi i uzme volan, jer se mi očigledno vrtimo u krug, što bi rekli jurimo svoj rep.
    A kakvu bi smo imali tacno korist od NATO strelista na sinjajevini?

  22. #5190
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,800
    Thanks Thanks Given 
    2,225
    Thanks Thanks Received 
    3,409
    Thanked in
    1,502 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by JigSaw View Post
    A kakvu bi smo imali tacno korist od NATO strelista na sinjajevini?
    Svaka vojska u svijetu ima poligon za izvodjenje vjezbi. Tako bi trebalo i ova nasa da ima. Isto kao sto ga je imala i JNA. AKo imate razno oruzje i orudje, ako imate tri roda vojske, morate nedje isprobat to oruzje i orudje, mora vojska znati da ga koristi, a to ne moze bez vjezbi. Vojska mora da uvjzba da dejstvuje uskladjeno sa sva tri roda. Sve bi obo trebalo i bez naseg clanstva u NATO. Ta prica "NATO streliste" je najobicnija petparacka prica za polupismene glasace.
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  23. #5191
    Join Date
    May 2018
    Posts
    2,114
    Thanks Thanks Given 
    249
    Thanks Thanks Received 
    859
    Thanked in
    444 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mexiko View Post
    Svaka vojska u svijetu ima poligon za izvodjenje vjezbi. Tako bi trebalo i ova nasa da ima. Isto kao sto ga je imala i JNA. AKo imate razno oruzje i orudje, ako imate tri roda vojske, morate nedje isprobat to oruzje i orudje, mora vojska znati da ga koristi, a to ne moze bez vjezbi. Vojska mora da uvjzba da dejstvuje uskladjeno sa sva tri roda. Sve bi obo trebalo i bez naseg clanstva u NATO. Ta prica "NATO streliste" je najobicnija petparacka prica za polupismene glasace.
    Ja bi se slozio kad bi nasa vojska bila iole ozbiljna u tom smislu, naljutice mi se @BAR jer mlatim dosta povrsno... elem, slazem se da bi vojska trebala da vjezba medjutim mislim da u vojsci ima mnogo vecih i ozbiljnijih problema od toga te da bi vojni poligon kao sto je trebao biti na sinjajevini zadnji na listi prioriteta(korupcija i kvalitet generalno vojske, pogotovo onih na jacim pozicijama). A sto se tice bas te specificne situacije mislim da se to jednostavno na sinjajevini ne isplati i da vjerovatno ima mnogo boljih mjesta za to, te svakako kad se nadje bolje mjesto treba to i uraditi ako je vojska na tom nivou.

  24. #5192
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by JigSaw View Post
    Ja bi se slozio kad bi nasa vojska bila iole ozbiljna u tom smislu, naljutice mi se @BAR jer mlatim dosta povrsno... elem, slazem se da bi vojska trebala da vjezba medjutim mislim da u vojsci ima mnogo vecih i ozbiljnijih problema od toga te da bi vojni poligon kao sto je trebao biti na sinjajevini zadnji na listi prioriteta(korupcija i kvalitet generalno vojske, pogotovo onih na jacim pozicijama). A sto se tice bas te specificne situacije mislim da se to jednostavno na sinjajevini ne isplati i da vjerovatno ima mnogo boljih mjesta za to, te svakako kad se nadje bolje mjesto treba to i uraditi ako je vojska na tom nivou.
    Jeste, posto je Crna Gora jedna ogromna zemlja pa ima tih regija za izbor poligona koliko hoces. Akcija oko Sinjejevine je politicka predstava i veze nema oko ekologije, niti vojska CG je ikada imala namjeru, niti ima mogucnosti uopste da narusi ekoloske potencijale Sinjajevine. Samo drustvo ima vecih problema nego da se bavi gdje ce vojska vjezbati a kamoli da izmislja politicke akcije protiv svoje vojske i boreci se, pazi sad, za ugrozene leptire na Sinjajevini. Da je u pitanju srpska vojska nijednog od tih "aktivista" vidjeli ne bi smo.

  25. The Following User Says Thank You to Rodion Romanovich For This Useful Post:


  26. #5193
    Join Date
    May 2018
    Posts
    2,114
    Thanks Thanks Given 
    249
    Thanks Thanks Received 
    859
    Thanked in
    444 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Jeste, posto je Crna Gora jedna ogromna zemlja pa ima tih regija za izbor poligona koliko hoces. Akcija oko Sinjejevine je politicka predstava i veze nema oko ekologije, niti vojska CG je ikada imala namjeru, niti ima mogucnosti uopste da narusi ekoloske potencijale Sinjajevine. Samo drustvo ima vecih problema nego da se bavi gdje ce vojska vjezbati a kamoli da izmislja politicke akcije protiv svoje vojske i boreci se, pazi sad, za ugrozene leptire na Sinjajevini. Da je u pitanju srpska vojska nijednog od tih "aktivista" vidjeli ne bi smo.
    Cus nema, ako sto u CG ne fali to su brda i krsi po kojima moze da se gadja svime i svacime

    Ja ne vidim ni neki preceran problem da se to radi po Sinjajevini ako se to zaista isplati, ali mi jednostavno nelogicno izgleda da se iskoristi npr Sinjajevina a ne oni krsi kod Ceva ili Bijelih Poljana npr, pa tamo duse zive nema a nema ni neke potencijalne stoke da to koristi jos vojsci blize ako ide iz Kasarne u DG, ustede gorivo

  27. #5194
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    6,766
    Thanks Thanks Given 
    2,659
    Thanks Thanks Received 
    2,524
    Thanked in
    1,429 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by JigSaw View Post
    Cus nema, ako sto u CG ne fali to su brda i krsi po kojima moze da se gadja svime i svacime

    Ja ne vidim ni neki preceran problem da se to radi po Sinjajevini ako se to zaista isplati, ali mi jednostavno nelogicno izgleda da se iskoristi npr Sinjajevina a ne oni krsi kod Ceva ili Bijelih Poljana npr, pa tamo duse zive nema a nema ni neke potencijalne stoke da to koristi jos vojsci blize ako ide iz Kasarne u DG, ustede gorivo
    e alo tamo ima zmija....i skorpija uvece

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk

  28. The Following User Says Thank You to NetworkMaster For This Useful Post:


  29. #5195
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    3,282
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    100 Posts

    Default

    Оно јесте, процрногорски политичари вазда се испрсе пред помоћником замјеника 18 секретара задуженог за зап.Балкан, мало познат дио стејт департмента. Док га не угледају. Онда ,спуште главу, узму блок и хемијску и запишу дневну заповјест.

    Вчћ пдр!

  30. The Following 2 Users Say Thank You to niksicanin 24 For This Useful Post:


  31. #5196
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    7,747
    Thanks Thanks Given 
    10,849
    Thanks Thanks Received 
    5,127
    Thanked in
    2,389 Posts

    Default

    Po meni,na strelište bi mogao da puca samo CG državljanin i to onaj koji ujutro uradi 150 zgibova,250 sklekova,400 čučnjeva...pa onda nakon toga usiljeni marš sa sve minobacačem rasklopljenim na leđa od Mojkovca do Sinjajevine i izvoli pucaj vojniče,ako možeš.
    A što VCG uz Nato podršku ne napravi recimo 4-5 bazena za trening i obuku u plivanju,ronjenju ili atletske staze đe bi se višeboj mogao trenirati pa sve to u vremenu kad ne koriste ustupe građanima CG i ubiraju i pare od toga?

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk

  32. The Following User Says Thank You to joni For This Useful Post:


  33. #5197
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,942
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,330
    Thanked in
    1,862 Posts

    Default

    Ukratko 15km trčanja pod punom opremom (oko 20 kg).
    Nemojmo, prošla su ta vremena

    Poslato sa Ultra S22 pisaće mašine

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  34. The Following User Says Thank You to Bugi For This Useful Post:


  35. #5198
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    1,286
    Thanks Thanks Given 
    742
    Thanks Thanks Received 
    879
    Thanked in
    459 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by avet View Post
    Милан Кнежевић, предсједник Демократске народне партије, и носилац листе За будућност Црне Горе, поручио је да жели да пренесе свима поздраве из братске Црне Горе.

    – Мада више нисам сигуран да се она тако зове, већ да су јој дали име Амбасадистан. Нажалост, јуначком Црном Гором Вучјег Дола, Фундине, и њиховим прецима, сада управљају амбасадори и амбасадорке јер смо им припали у дио када је прочитан тестамент покојног Пантелије Топаловића.

    И као у сваком Амбасадористану су нам поручили амбасадори да нема потребе да носимо своје главе и да мислимо њима, јер ће они то чинити умјесто нас. И довољно је када они оду на спавање, да сви угасимо свијетла, а када устану да приставимо џезву – казао је он.

    Кнежевић истиче да управо у Црној Гори, постоје часни Срби и Црногорци који никада неће признати лажну државу Косово.

    – И да знате, ако да Бог да формирамо владу као наша коалиција, и постанем премијер, прва одлука је повлачење срамног признања тзв. државе Косово. Зато, браћо Срби и сестре Српкиње, ја волим ову непокорну Србију, на киши, на сунцу, на вјетру, зато што је своја и самостална, и бори се за свој народ на КиМ који посебно поздрављам вечерас. Можда некоме нисте фенси јер не слушате техно музику или Елтона Џона, али ви чувате дечанска звона, и док она звоне, биће Косово српско – казао је он.

    Кнежевић истиче да воли Србију зато што никада неће кренути у рат против братске Русије.

    – Волим Србију на челу са Александром Вучићем, који је највише помогао српском народу у Црној Гори. Обнављао институције, помагао СПЦ, помагао богословију на Цетињу. Сада, када је био у Црној Гори обећао је да ћемо заједно отворити двије фабрике на сјеверу Црне Горе. И када ме питају шта ми је ближе – Брисел или Београд, ја их питам јесте ли нормални. Нама ништа није ближе од Београда, Новог Сада, царског Призрена и Косовске Митровице. Заједно смо почели ово историјско путовање, и све што боли Београд, боли и нас – истакао је Кнежевић.

    Он каже да зна шта значи независност и територијални интегритет, и позвао и оне који су против скупа, рекавши да су и они његова браћа.

    Немојте да се дијелите, јер је интерес српског народа нешто најважније. Политике су пролазне, али ако се занесемо у тим тучама, остаћемо без државе и независности, и направиће се још један Амбасадористан. Још једном поручујем – Живела Србија, Живела Република Српска, нек је вјечна Црна Гора – закључио је Кнежевић.

    https://www.in4s.net/srbija-nade-kne...cna-crna-gora/
    Kao da ovi sto su ga slusali sinoc znaju sta je Vuciji Do, Fundina, carski Prizren ili Skadar.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  36. The Following User Says Thank You to Shaneman For This Useful Post:


  37. #5199
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Do cepa




  38. #5200
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Dark side of the Moon (81000)
    Posts
    4,819
    Thanks Thanks Given 
    1,658
    Thanks Thanks Received 
    2,045
    Thanked in
    840 Posts

    Default


    Jel realno da je precednik AV ovo rekao?


    Sent आत्मनः
    "Vidiš li: svet pun sebe grca -
    Očiju punih, prazna srca."

Page 208 of 442 FirstFirst ... 108158198204205206207208209210211212218258308 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Premier League 2022/2023
    By miovrag in forum Fudbal
    Replies: 213
    Last Post: 19-08-23, 22:38
  2. 2022/2023 NBA Season
    By miha in forum Košarka
    Replies: 2802
    Last Post: 30-06-23, 11:26
  3. Iz raznih medija [Edicija 2022]
    By Kliker17 in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 14336
    Last Post: 01-01-23, 10:50
  4. Iz raznih medija [Edicija 2021]
    By Ben Dover in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 13556
    Last Post: 03-01-22, 09:56
  5. Iz raznih medija [2020]
    By Gandalf_White in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 5228
    Last Post: 06-01-21, 22:27

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •