Page 201 of 442 FirstFirst ... 101151191197198199200201202203204205211251301 ... LastLast
Results 5,001 to 5,025 of 11038

Thread: Iz raznih medija [Edicija 2023]

  1. #5001
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,800
    Thanks Thanks Given 
    2,227
    Thanks Thanks Received 
    3,409
    Thanked in
    1,502 Posts

    Default

    BEz zastava? BEz dizanja dva ili tri prsta???? To mora da je pobjeglo iz kakve ludnice, nemoguce da je to nasa omladina. Treba da se ugledaju na maturante v
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  2. The Following 2 Users Say Thank You to mexiko For This Useful Post:


  3. #5002
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,998
    Thanks Thanks Given 
    2,217
    Thanks Thanks Received 
    456
    Thanked in
    210 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mexiko View Post
    Ali sam vidio sto je taj nacionalizam uradio po BiH i Hrvatskoj. Neki moji dobri drugovi su izginuli tamo.
    I patriotizam je uvjek postojao. A ovo sto se sad desava je daleko od patriotizma. Ovo je uglavnom pritivizam, ne znanje, nevaspitanje, ne postovanje...i daleko je od patriotizma.
    ...neznanje, nepoštovanje

    Sa suštinom posta saglasan.

  4. The Following 2 Users Say Thank You to Stradivari For This Useful Post:


  5. #5003
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Bar
    Posts
    7,788
    Thanks Thanks Given 
    669
    Thanks Thanks Received 
    3,000
    Thanked in
    1,779 Posts

    Default

    Не знате колико је плус за углед Црне Горе што је ово данас прошло овако.

    Сви заједно у Скупштини пред званицама, и без пизме.
    Црногорце је одржало црногорско срце.

  6. The Following User Says Thank You to BAR For This Useful Post:


  7. #5004
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Dark side of the Moon (81000)
    Posts
    4,820
    Thanks Thanks Given 
    1,658
    Thanks Thanks Received 
    2,047
    Thanked in
    841 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mexiko View Post
    Nevjerovatno je, po mom misljenju retardirano, da mladi ljudi njihovih godina, uopste imaju ideju da barjace bilo kojim zastavama, i to u momentu kad zavrsavaju maturu, kad se smatra da ulaze u svijet odraslih..... racunas, omladina ide naprijed, a oni pokazuju primitivazam....Moja generacija je maturirala u jeku ratova devedesetih, kad je nacionalizam bio na vrhuncu, i ne d anije bilo zastava, nego nisi mogao cuti ni jednu jedinu rijec koja se odnosi na te stvari.....sto znam....
    Poslase i meni snimak sa smajlijima kako se slavi… ono “a sad malo mi jer je dosta ste bili vi” . Brate mi smo maturu zavrsili sa ekv, azra, zabranjeno pusenje, osvajaci… Niko nije imao bilo kakvi zastavu. Super je to pjevanje i mavanje zastavama spram crnogorskog barjacenja ali dje smo mi spram normale? Maturanti sa nacionalnim zastavama. Blago nama dje smo posle 30g DPS ispiranja mozga. Samo smo boje promjenili.


    Sent आत्मनः
    "Vidiš li: svet pun sebe grca -
    Očiju punih, prazna srca."

  8. The Following 2 Users Say Thank You to Caesar For This Useful Post:


  9. #5005
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,364
    Thanks Thanks Given 
    14,797
    Thanks Thanks Received 
    4,117
    Thanked in
    2,083 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by aLaPaCha View Post
    Koje druge? Ne smeta meni ni jedna pjesma, nego zloupotreba istih. Evo, primjera radi, volim i onu pjesmu srpkinja je mene majka rodila, kakve veze ima to... Ali ne dižem 3 prsta na nju.
    I dalje mi nisi dao odgovor jer ga nemaš.
    Voliš je kao Draginja. A što bi tebe boljelo zašto neko diže tri prsta?? O kakvom vi nacionalizmu pričate?? Maturanti se opjanili i pevali što im se pevalo i ti ih zbog toga nazva retardima. Ajde ne sprdaj se. Nećemo dalje.
    Quote Originally Posted by mexiko View Post
    Mi se poznajemo, pa ti znas sto bi meni smetalo a sto ne bi? Vec napisah, gore, ali evo da ti ponovim. Smeta mi svaka ovakva stvar, bez obizira na pjesmu i zastavu. ZNam da ces ti i dalje mislit isto, ali to je je tvoj problem, nije moj.
    Znam te dovoljno po pisanju. Sve to super lijepo ne valja nacionalizam, a onda se desi ispad đe se vidi... Neću ni sa tobom dalje. Nema potrebe da tražim postove. Uživajte.

    Sent from my SM-G998B using Tapatalk

  10. #5006
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Crnom Gorom uzduz i poprijeko
    Posts
    22,380
    Thanks Thanks Given 
    748
    Thanks Thanks Received 
    2,208
    Thanked in
    1,671 Posts

    Default

    Ne, volim je kao ja. Ne žesti se, nema razloga. Ne boli me vala ništa više, takoreći eventualno mi ga je
    Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...

  11. #5007
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,785
    Thanks Thanks Given 
    1,486
    Thanks Thanks Received 
    4,943
    Thanked in
    2,316 Posts

    Default

    Izgleda da će značajniji datum biti 20. maj nego što je 02. april. Jer ljudi su u šoku, još ne mogu da shvate da je Milo gotov, da ide.

    Otuda i reakcija na fotografiju, momci iznose Milovu sliku iz Predsjedništva i ubacuju je u pik-ap. Sve i da je ta fotografija montirana, ako su ljudi povjerovali u nju, ako svi reaguju, ona radi, ona dakle i postoji.

    Đukanović je sebe izjednačio sa državom. “Država to sam ja”, u njega su se kleli, mislili da je “poslije njega potop”. Padaju kiše danima, ali nema tog potopa, niti će ga biti.

    Zato Crna Gora i neko vrijeme nije vjerovala da je Milo gotov, sve dok mu sad nije vidjela leđa. Društvo je bolesno od fotografija, onih što se kače na zidovima. Sjajna je scena iz filma Lordana Zafranovića, Večernja zvona. Scenario je pisao Mirko Kovač. Ko će da bude na zidu, dovodi do hapšenja. Jer, to je pitanje odanosti, slika na zidu je dokaz poltronstva, otvorenog.

    Danas su i dalje slike na zidovima, ali na Facebook zidu i na istagramu. Dirljivo je bilo vidjeti kako su ljudi nakon prvog kruga počeli, a nakon drugog kruga u potpunosti sklonili sve svoje fotografije sa Milom Đukanovićem koje su godinama kačili na Facebook, Instagram kao i na Viber profilnim slikama. Slika sa Milom, otvarala je mnoga vrata u Crnoj Gori.

    Zato je i odjeknulo uklanjanje fotografije Mila Đukanovića iz Predsjedništva. Jer, to je kraj. Tek tad piše THE END. Iznose relikviju, jer je prošao rok trajanja. Konačno ljudi shvataju da je vlast smjenjiva, da Milo može da se skine sa zida.

    Biće ovo šok za društvo, ali biće ljekovito. Sad ćemo da vidimo od čega su sačinjene nove partije, nova generacija što ima da kaže i da pokaže.

    Demokratski front je već osjetio talas pada Mila Đukanovića. Otvara se nov prostor djelovanja, kao što kaže Uelbek u naslovu romana “Proširenje područja borbe”. DF je imao svog idealnog velikog protivnika, Đukanovića. Slogan jedne njihove kampanje bio je “Mi ili on”. “I što ćemo sad?”, što bi rekla Konstrakta. Pokret za promjene hoće da se istakne, samim tim hoće da se izmjeri, da ugrabi šansu, ili da pokuša da je ugrabi. Zato i nema DF- a više, ali za očekivati od njih je bilo da nastane skandal prilikom raskida, ali toga nije bilo. Prijatno su svojim dostojanstvenim razlazom iznenadili sve.

    Biće sitan font slova na glasačkom listiću, jer izgleda da nikad više nije bilo koalicija i partija u ponudi. Trajaće izborni dan jer samo da pročitaju sve što piše na listiću, ljudima će biti potrebno da provedu deset minuta u kabini.

    Sve se to dešava upravo zbog iznošenja Milove slike iz Predsjedništva. Domino efekat je pokrenut. Restartovana je politička scena i mnogi su shvatili da imaju priliku. “Jer, ovo je mojih pet minuta, a pred tobom stoji život cijeli”.

    Milovo obraćanje je pranje biografije. On sluti, on nije dostojanstven, on je uvijek glumio dostojanstvo, kao što je sam sebi glumio elitu, a nije uspio ni htio da je stvori. Htio je elitu da kupi.

    Ta slika, koja stoji nakrivo, govori zaista 1000 riječi. Sad je jasna ta poslovica.

    Dok Milo odlazi postoji savršen soundtrack. Treba pustiti pjesmu “The end” od benda The Doors. Taj uvodni zvuk poklapa se u potpunosti sa situacijom, a kako tek legdne tekst pjesme:

    This is the end, beautiful friend/This is the end, my only friend/The end of our elaborate plans/The end of everything that stands/The end/No safety or surprise/The end/I’ll never look into your eyes again.

    izvor: www.vijesti.me


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  12. The Following 7 Users Say Thank You to wulfy For This Useful Post:


  13. #5008
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Najjadniji danas je ipak Ivan Vuković zvani Pośo, prava slika poltrončine crnogorske, koja kači slike nekog pokušaja performansa milovih svjedoka na Cetinju. Pročitao sam i komentar Jovane Marović, a upravo njen komentar je ono što ne želim da vidim u Crnoj Gori nikada. Ajde da je taj njen komentar u kojem izražava zadovoljstvo što Jakov nije rekao na kraju zakletve izgovorio "tako mi Bog pomogao", napisao neko iz dps-a ali neko ko je pripadnik "građanske opcije" , to je samo dokaz da dps svoje pipke ima svuda. Gadluk.

  14. The Following 2 Users Say Thank You to Director For This Useful Post:


  15. #5009
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,564
    Thanks Thanks Given 
    1,112
    Thanks Thanks Received 
    1,721
    Thanked in
    775 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BAR View Post
    Не знате колико је плус за углед Црне Горе што је ово данас прошло овако.

    Сви заједно у Скупштини пред званицама, и без пизме.
    Slažem se da je veliki plus i raduje me svaki napredak naše drzave kao i tebe.

    Ali,biće još veći plus kad tj. ako neki koji su danas bili prisutni budu uhapšeni,jer znamo svi da ima za to itekako razloga.

    E onda će evropa vidjeti da se u ovoj drzavi nešto normalno i radi,a do tad…


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  16. The Following 2 Users Say Thank You to AdO_pG For This Useful Post:


  17. #5010
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Bar
    Posts
    7,788
    Thanks Thanks Given 
    669
    Thanks Thanks Received 
    3,000
    Thanked in
    1,779 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AdO_pG View Post
    Slažem se da je veliki plus i raduje me svaki napredak naše drzave kao i tebe.

    Ali,biće još veći plus kad tj. ako neki koji su danas bili prisutni budu uhapšeni,jer znamo svi da ima za to itekako razloga.

    E onda će evropa vidjeti da se u ovoj drzavi nešto normalno i radi,a do tad…


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Осуђени се броје.Многи би требало да буду да је правде.

    Но прије мислим да ће ту биологија одрадити своје.

    Но сад да видимо тај перпетум мобиле што су смислили.Јесу ли вукови или лисице.
    Црногорце је одржало црногорско срце.

  18. #5011
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

  19. #5012
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    7,759
    Thanks Thanks Given 
    10,866
    Thanks Thanks Received 
    5,137
    Thanked in
    2,393 Posts

    Default

    Prebači ovo u temu automobilizam,da vidimo ko je tu koga zahebao

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk

  20. The Following 3 Users Say Thank You to joni For This Useful Post:


  21. #5013
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    more - TV
    Posts
    1,683
    Thanks Thanks Given 
    3,234
    Thanks Thanks Received 
    1,040
    Thanked in
    424 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^izzy^ View Post
    E kukala nam majka dje zivimo.
    Kako je bilo lijepo bit mlad.

    Rizlu imaš ličnu kartu nemaš https://www.google.com/search?kgmid=...sh/x/kp/osrp/4

    Sent from my SM-N950F using Tapatalk
    To learn how to use your head, you have to go out of your MIND.

  22. #5014
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    more - TV
    Posts
    1,683
    Thanks Thanks Given 
    3,234
    Thanks Thanks Received 
    1,040
    Thanked in
    424 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Neka je sa srećom, lijepa inauguracija, lijepi momenti i kadrovi.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    I da bude bolji od ovoga prije njega

    Sent from my SM-N950F using Tapatalk
    To learn how to use your head, you have to go out of your MIND.

  23. The Following User Says Thank You to crane_operator For This Useful Post:


  24. #5015
    Join Date
    May 2018
    Posts
    2,114
    Thanks Thanks Given 
    249
    Thanks Thanks Received 
    859
    Thanked in
    444 Posts

    Default

    Inace ako ste bili u situaciji da zovete policiju kako su vam se javili? Ja zvao jutros da pitam koje su ulice zatvorene i zovem ja javlja se brat veli "Alo?" Prvo sam pomislio broj pogrijesih kad ne nego tako rece

  25. The Following User Says Thank You to JigSaw For This Useful Post:


  26. #5016
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Ahahahah

  27. #5017
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,710
    Thanks Thanks Given 
    1,256
    Thanks Thanks Received 
    883
    Thanked in
    577 Posts

    Default

    Sve mi se svidja oko ove inauguracije. Ni zeru nema odstupanja od evroatlantskih integracija i danas sam u posljednje 3 godine imao osjecaj da smo sekularna drzava, svaka mu cast na svakoj izgovorenoj rijeci

    Sad tokom izvodjenja himne kapiram koliko mi je nedostajao stih "...dok lovcenskoj nasoj misli, nasa sloga daje krila, bice slavna bice gorda, domovina nasa mila..."
    Na sportska desavanja pustaju samo prvi dio himne

    Послато са SM-A528B помоћу Тапатока
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  28. The Following User Says Thank You to Tripleta For This Useful Post:


  29. #5018
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,933
    Thanks Thanks Given 
    4,777
    Thanks Thanks Received 
    9,809
    Thanked in
    3,719 Posts

    Default Iz raznih medija [Edicija 2023]

    Quote Originally Posted by JigSaw View Post
    Inace ako ste bili u situaciji da zovete policiju kako su vam se javili? Ja zvao jutros da pitam koje su ulice zatvorene i zovem ja javlja se brat veli "Alo?" Prvo sam pomislio broj pogrijesih kad ne nego tako rece
    Za sve vezano za saobraćaj se AMSCG zove

    Njih sam zvao do sad par puta i dobijao precizne informacije iz prve ruke što se veli I raspoloženi su bili vazda za priču, izgleda ih slabo zovu


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Last edited by BiTrAtE; 20-05-23 at 18:07.
    War. War never changes.

  30. #5019
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,933
    Thanks Thanks Given 
    4,777
    Thanks Thanks Received 
    9,809
    Thanked in
    3,719 Posts

    Default Iz raznih medija [Edicija 2023]

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    Sve mi se svidja oko ove inauguracije. Ni zeru nema odstupanja od evroatlantskih integracija i danas sam u posljednje 3 godine imao osjecaj da smo sekularna drzava, svaka mu cast na svakoj izgovorenoj rijeci

    Sad tokom izvodjenja himne kapiram koliko mi je nedostajao stih "...dok lovcenskoj nasoj misli, nasa sloga daje krila, bice slavna bice gorda, domovina nasa mila..."
    Na sportska desavanja pustaju samo prvi dio himne

    Послато са SM-A528B помоћу Тапатока
    I prijem gledam, prva liga. Nestvaran je ambijent u dvorištu "Vile Gorice", baš prelijepo.

    Jedino mi ubode oči malo ova naša počasna garda, u jednom je momentu djevojka $ela sa puškom naslonjenom uz nju na zid, da odmori tik do Milatovića.

    Pa majka mu stara ako ne možeš izdržati u stavu mirno te uru, ne znam što si se prijavljivala za taj posao. A i neka je odmorila ali miči se sa tom puškom neđe malo po strani a ne odma uz predsjednika sjediš. Što je najjače, apsolutno niko joj ne skreće pažnju 10min, iskreno nevjerovatno mi bi da se to dešava, drug mi je bio u toj gardi, to su ljudi od protokola bukvalno.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Last edited by BiTrAtE; 20-05-23 at 18:14.
    War. War never changes.

  31. The Following User Says Thank You to BiTrAtE For This Useful Post:


  32. #5020
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    AMSCG naravno ali oplakah kako mu se javio u MUP ovaj , ču "alo" ahahhaaa kakvi su to paklenici

  33. #5021
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    I prijem gledam, prva liga. Nestvaran je ambijent u dvorištu "Vile Gorice", baš prelijepo.

    Jedino mi ubode oči malo ova naša počasna garda, u jednom je momentu djevojka $ela sa puškom naslonjenom uz nju na zid, da odmori tik do Milatovića.

    Pa majka mu stara ako ne možeš izdržati u stavu mirno te uru, ne znam što si se prijavljivala za taj posao. A i neka je odmorila ali miči se sa tom puškom neđe malo po strani a ne odma uz predsjednika sjediš. Što je najjače, apsolutno niko joj ne skreće pažnju 10min, iskreno nevjerovatno mi bi da se to dešava, drug mi je bio u toj gardi, to su ljudi od protokola bukvalno.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    E jes brate gospodska i inauguracija i prijem. Tu su mu i đeca, kud ćeš ljepše...

  34. #5022
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,710
    Thanks Thanks Given 
    1,256
    Thanks Thanks Received 
    883
    Thanked in
    577 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    I prijem gledam, prva liga. Nestvaran je ambijent u dvorištu "Vile Gorice", baš prelijepo.

    Jedino mi ubode oči malo ova naša počasna garda, u jednom je momentu djevojka $ela sa puškom naslonjenom uz nju na zid, da odmori tik do Milatovića.

    Pa majka mu stara ako ne možeš izdržati u stavu mirno te uru, ne znam što si se prijavljivala za taj posao. A i neka je odmorila ali miči se sa tom puškom neđe malo po strani a ne odma uz predsjednika sjediš. Što je najjače, apsolutno niko joj ne skreće pažnju 10min, iskreno nevjerovatno mi bi da se to dešava, drug mi je bio u toj gardi, to su ljudi od protokola bukvalno.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Jesi li siguran da je sjedjela 10 minuta, ja sam ugrabio samo 10 sekundi tog kadra i odmah je dosao nadredjeni da joj kaze da ustane i stane mirno. I nije tu sat vremena, nego od jutros, za ovakve prilike dje su po cio dan na nogama treba uvijek i zamjene imati

    Послато са SM-A528B помоћу Тапатока
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  35. #5023
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,142
    Thanks Thanks Given 
    5,707
    Thanks Thanks Received 
    7,418
    Thanked in
    2,974 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by crane_operator View Post
    I da bude bolji od ovoga prije njega

    Sent from my SM-N950F using Tapatalk
    A neće mu bit teško...ja bih ljestvicu ipak postavio malo više...

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  36. #5024
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,933
    Thanks Thanks Given 
    4,777
    Thanks Thanks Received 
    9,809
    Thanked in
    3,719 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    Jesi li siguran da je sjedjela 10 minuta, ja sam ugrabio samo 10 sekundi tog kadra i odmah je dosao nadredjeni da joj kaze da ustane i stane mirno. I nije tu sat vremena, nego od jutros, za ovakve prilike dje su po cio dan na nogama treba uvijek i zamjene imati

    Послато са SM-A528B помоћу Тапатока
    Čini mi se da je dosta trajalo, čak je i ćakulala sa nekim pored nje što je sjedio isto.


    Ma nebitno naravno, prijem je svjetski, realizacija desetka. Čak i ova muzika svečana na RTCG što cio dan ide mi se uklapa skroz


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    War. War never changes.

  37. #5025
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,142
    Thanks Thanks Given 
    5,707
    Thanks Thanks Received 
    7,418
    Thanked in
    2,974 Posts

    Default

    Kako me raznijela ova nevjesta sa himnom prije govora...

    Odličan govor Milatovića u skupštini danas, sve kako treba. Milanović zaplaka na momenat, tako je djelovalo.

    Aj dako i nama svane više, još ove parlamentarne da odradimo da DPS i exDF griju zajedno opozicione klupe, pa da se okrenemo ekonomiji i EU.

    Živjeli.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  38. The Following 2 Users Say Thank You to kimmi For This Useful Post:


Page 201 of 442 FirstFirst ... 101151191197198199200201202203204205211251301 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. Premier League 2022/2023
    By miovrag in forum Fudbal
    Replies: 213
    Last Post: 19-08-23, 22:38
  2. 2022/2023 NBA Season
    By miha in forum Košarka
    Replies: 2802
    Last Post: 30-06-23, 11:26
  3. Iz raznih medija [Edicija 2022]
    By Kliker17 in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 14336
    Last Post: 01-01-23, 10:50
  4. Iz raznih medija [Edicija 2021]
    By Ben Dover in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 13556
    Last Post: 03-01-22, 09:56
  5. Iz raznih medija [2020]
    By Gandalf_White in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 5228
    Last Post: 06-01-21, 22:27

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •