Page 179 of 442 FirstFirst ... 79129169175176177178179180181182183189229279 ... LastLast
Results 4,451 to 4,475 of 11038

Thread: Iz raznih medija [Edicija 2023]

  1. #4451
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    6,840
    Thanks Thanks Given 
    2,688
    Thanks Thanks Received 
    2,566
    Thanked in
    1,450 Posts

    Default

    pa dobro nije strasno visa je muka sto nema vode po primorju no struja ajde imam povoljno agregate ....

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk

  2. #4452
    Join Date
    Mar 2021
    Posts
    873
    Thanks Thanks Given 
    158
    Thanks Thanks Received 
    370
    Thanked in
    258 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    Nesposoban i urušen sistem oće da porave oni koji su ga unakazili, neće moći baš.
    Tamo gore treba jedan veliki restart i čistka.

    Šest novih mera: Primićemo 1.200 novih policajaca u školama
    Predsednik Aleksandar Vučić predložio je šest važnih mera nakon što su se za kratko vreme u Srbiji desile dve strašne tragedije.
    1.200 novih policajaca biće raspoređeno po školama
    "Do sada su naši policijski službenici imali obavezu da pre početka, tokom ili posle nastave obiđu školu. U narednim mesecima primićemo 1.200 policajaca. Prebacićemo 1.000 policajaca više da provode vreme u školi. Da pored obezbeđenja postoji policajac gotovo uvek u školi. Oni koji tuku slabije od sebe uvek imaju strah od onih koji su jači, a država je najjača. Znam da nijedna majka nije spavala u proteklih 48 sati. Imamo u Beogradu 331 školu, u svakoj će sedeti policajac. To će nas skoštati nekih 25 miliona evra više, ali smo pronašli novac", rekao je Vučić.

    Veća sigurnost u školama
    U školama će se, istakao je predsednik, desiti ogromna promena.

    "Slušao sam jednog nastavnika, divno je rekao: "Sad si našao da štrajkuješ, sad si deci najpotrebniji", i dodao:

    "Kao i roditelji, kao boga vas molim, budite sa svojom decom. Sada ćete imati policajce u školi, ogromna je promena, ogromno ulaganje. Da se svaka majka oseća sigurno. I da dete neko samo gurne, dva puta, više neće stići, jer će odmah biti tu neko da zaštiti dete. Ogromna promena."

    Uzimanje oružja
    "Vlada će doneti zaključak koliko danas kojim se nalaže MUP-u da pripremi hitne izmene dopune zakona o municiji kojima bi se pooštrili uslove za držanje vatrenog oružja, svi ljudi koji imaju oružje a to je oko 400.000 lica proći će reviziju, neće ostati više od 30-40 komada. Izvršićemo kompletno razoružavanje Srbije", naveo je.

    Ogromne kazne za neovlašćeno držanje oružja
    Nalaže se Ministarstvu pravde da pooštri kazne za nedozvoljeno, neovlašćeno držanje i promet oružja. Na primer za kalašnjikov, od dve do 12 godina. A za bombe, granate i do 15 godina zatvora, a minimalna da bude najmanje pet godina.

    "Onaj ko neovlašćeno drži oružje, takođe od pet godina i do 12 godina", naveo je kao još jedan primer predsednik.

    Drakonske kazne za nošenje opasnih predmeta
    Sledi i pooštravanje kazni za nošenje opasnih predmeta, noževa, peroreza, kojima mogu da se nanesu lake i teške telesne povrede učenicima.

    Smrtna kazna?
    "Jutros sam predložio Ani Brnabić da mi lepo vratimo smrtnu kaznu, ali ona i Vlada su protiv, pošto bismo bili jedini uz Belorusiju koji imamo smrtnu kaznu u Evropi. A to valjda ne možemo po tim mnogo pametnim konvencijama", kaže Vučić.
    Voljela bih da vidim tu majku koja ce se osjecati sigurnije jer joj dijete u skoli cuva policajac.

  3. #4453
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,879
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,415
    Thanked in
    2,223 Posts

    Default

    Neđe po internetu pročitah komentar tipa: da je ovaj problem moguće riješiti prisustvom policajca u školi, u jednoj Švedskoj bi svaka škola imala po dva policajca.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  4. The Following User Says Thank You to NHM For This Useful Post:


  5. #4454
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Ma dajte ljudi ne morate baš svemu da kontrirate. Svakako da je prisustvo policajca u školi dobrodošlo, makar ne bi dolazili da prave sačekuše i mlate šipkama u dvorištu škole. Neće riješiti policajac sve probleme ali nije vala uopšte loša stvar.

    Inače je neko iz PES-a dao jako dobar predlog da škole naprave svoje sportske timove, da treneri budu na budzetu, da se u školama trenira fudbal, košarka...da bude besplatno i dostupno svima. Na kraju, mogu biti organizovani turniri među školama ili neka liga. Puna podrška takvom predlogu.

  6. The Following 11 Users Say Thank You to Director For This Useful Post:


  7. #4455
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    13,197
    Thanks Thanks Given 
    15,128
    Thanks Thanks Received 
    3,760
    Thanked in
    2,688 Posts

    Default

    Vučićeva murija koja pita a čiji si ti mali.Važi.

    Sa oružjem mu je tek hit pošto vojna lica koja jesu osjećala odgovornost u vraćanju oružja - osjećala su odgovornost u vraćanju oružja.Ka naivne budale biće,znala sam jednog.Sastav BIA-e mu je tek za diskusiju ozibljnu.Fakat,koristi ka i vazda situaciju da uspostavi državu po svojoj mjeri.
    Zabolje njega jel ko spavao ili nije jer prvi kad se ustane obrne sve medije po Srbiji da veli ko će što pisati.Tako se desilo i listu Politika koji je imao kalibar pa su odlični novinari prešli u rubriku koja njemu nije u domenu interesa.Za Beograd sam posebno vezana no kad sam vidjela kud sve vodi bilo je ono nećemo se pozdravljati,ili ko u jednoj knjizi "doviđenja, i hvala na svim ribama."
    Još pamtim onaj dan kad je Đinđić upucan u sred bijela dana.

    To što on pominje uvođenja raznih s*anja a onda mu kao Brnabićka kontrira koja je njegova veži konja đe ti gazda veli varijanta nije ništa drugo do opipavanje terena.
    Što veli jedan u komentare kad ovaj najavljuje sve i svašta evo probudio se onaj radikal u njemu.
    I što @umart veli za prosvjetu treba bit Glušica i steći autoritet kvalitetom a ne pendrekom i galamom ka p*zda.
    Last edited by Bluemoon; 05-05-23 at 20:46.
    No pasaran!

  8. #4456
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,879
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,415
    Thanked in
    2,223 Posts

    Default

    Policajac u školi može da bude od koristi da se spriječe organizovane tuče unutar dvorišta ili da se prodaja droge đacima osjetno smanji. Ali ođe se ne radi o tome. Policajac ne može da utiče kad nekoga ignorišu ili isključuju iz društva, kad se nekome rugaju, kad nekoga maltretiraju u učionici ili preko interneta i aplikaciju za komunikaciju, kad se neko ne žali ni pedagogu ni roditeljima, ne može da utiče na odnos roditelja sa đecom, na odnos roditelja sa nastavnicima, na razna trovanja putem medija i društvenih mreža, na kućno nevaspitanje ili ubijeđenost moje dijete najbolje, ostatku nazadak i slično. Čini mi se da sam neđe pročitao da je i u ovoj mrčenoj školi postojao policajac. Mada ne znam đe je bio kad se sve ovo dešavalo. Fizičko sprečavanje samog čina bi trebalo da bude bukvalno posljednja mjera, do čije primjene, da je sreće, nikad ne bi trebalo da dođe.
    Last edited by NHM; 05-05-23 at 20:55.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  9. The Following 4 Users Say Thank You to NHM For This Useful Post:


  10. #4457
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,801
    Thanks Thanks Given 
    2,238
    Thanks Thanks Received 
    3,409
    Thanked in
    1,502 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NHM View Post
    Policajac u školi može da bude od koristi da se spriječe organizovane tuče unutar dvorišta ili da se prodaja droge đacima osjetno smanji. Ali ođe se ne radi o tome. Policajac ne može da utiče kad nekoga ignorišu ili isključuju iz društva, kad se nekome rugaju, kad nekoga maltretiraju u učionici ili preko interneta i aplikaciju za komunikaciju, kad se neko ne žali ni pedagogu ni roditeljima, ne može da utiče na odnos roditelja sa đecom, na odnos roditelja sa nastavnicima, na razna trovanja putem medija i društvenih mreža, na kućno nevaspitanje ili ubijeđenost moje dijete najbolje, ostatku nazadak i slično. Čini mi se da sam neđe pročitao da je i u ovoj mrčenoj školi postojao policajac. Mada ne znam đe je bio kad se sve ovo dešavalo. Fizičko sprečavanje samog čina bi trebalo da bude bukvalno posljednja mjera, do čije primjene, da je sreće, nikad ne bi trebalo da dođe.
    I neka to, sto si sve u pravu, nego g ajos mogu izbit ako im pane na pamet, a da im on ne smije nista, odma bi se digao vaskoliki NVO sektor i roditelji meeeeeee, da mu glavu lome preko medija. Sjecate li se onog slucaja dje je policajac kod osnovnog suda u PG dao dvije vaspitne uz usi jednom malom iz skole u blizini? Zajahase mu na zivot dusebriznici. Umalo u zatvor ne zavrsi. ROditelji prvi skocice da brane nasljednika. A mali ga izvirijedjao a dan prije toga maltretirao radnicu na trafici preko puta.
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  11. #4458
    Join Date
    May 2018
    Posts
    2,150
    Thanks Thanks Given 
    259
    Thanks Thanks Received 
    879
    Thanked in
    456 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Ma dajte ljudi ne morate baš svemu da kontrirate. Svakako da je prisustvo policajca u školi dobrodošlo, makar ne bi dolazili da prave sačekuše i mlate šipkama u dvorištu škole. Neće riješiti policajac sve probleme ali nije vala uopšte loša stvar.

    Inače je neko iz PES-a dao jako dobar predlog da škole naprave svoje sportske timove, da treneri budu na budzetu, da se u školama trenira fudbal, košarka...da bude besplatno i dostupno svima. Na kraju, mogu biti organizovani turniri među školama ili neka liga. Puna podrška takvom predlogu.
    To vec postoji, makar je postojalo do prije 3 god kad sam ja bio u srednjoj. Mada to vode profesori fizickog koje to interesuje, samim tim dok sam ja bio u srednjoj sve 4 god smo bili samo mi(elektro u pg), masinska, medicinska i trgovinska a ostale je izgleda previse boljelo uvo.

    Ali slazem se, treba to unaprijediti kako god je moguce.

  12. #4459
    Join Date
    Mar 2021
    Posts
    873
    Thanks Thanks Given 
    158
    Thanks Thanks Received 
    370
    Thanked in
    258 Posts

    Default

    Pa kaze - uzivo prenos polumaturske veceri ucenika skole te i te na portalu tom i tom. Evo vam buducnosti Crne Gore.

  13. #4460
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    13,197
    Thanks Thanks Given 
    15,128
    Thanks Thanks Received 
    3,760
    Thanked in
    2,688 Posts

    Default

    Ali,Vučić - humanizam i renesansa.How Yes No.
    No pasaran!

  14. #4461
    Join Date
    Nov 2013
    Location
    titograd
    Posts
    3,663
    Thanks Thanks Given 
    2,689
    Thanks Thanks Received 
    1,068
    Thanked in
    500 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Ma dajte ljudi ne morate baš svemu da kontrirate. Svakako da je prisustvo policajca u školi dobrodošlo, makar ne bi dolazili da prave sačekuše i mlate šipkama u dvorištu škole. Neće riješiti policajac sve probleme ali nije vala uopšte loša stvar.

    Inače je neko iz PES-a dao jako dobar predlog da škole naprave svoje sportske timove, da treneri budu na budzetu, da se u školama trenira fudbal, košarka...da bude besplatno i dostupno svima. Na kraju, mogu biti organizovani turniri među školama ili neka liga. Puna podrška takvom predlogu.
    Imaju vec timovi u Pg skolama
    Moj "mladji" sampion sa skolom Stampar Makarije
    Osvojili 1 mjesto u finalu protiv Radojice P
    Zeski tim Dragisa Ivanovic osvojili 1 mjesto vs Pavle R


    Послато са SM-F926B помоћу Тапатока
    Tebe mi je žao a za mene me duša boli

  15. The Following 7 Users Say Thank You to aleksa111111 For This Useful Post:


  16. #4462
    Join Date
    Jan 2014
    Location
    Space
    Posts
    1,814
    Thanks Thanks Given 
    259
    Thanks Thanks Received 
    393
    Thanked in
    141 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Buva+gacce View Post
    Masovno se maši tema.
    Što je od jednostavnog čoeka, koji mora biti užasno potrešen ovakvim događajem, neđe i očekivano.
    Ali se maši i od strane ljudi iz sistema, prevashodno obrazovnog, koji bi morali znati bar mrvu bolje.

    Da probam laički.

    Moje dijete, baš tog uzrasta, danas je dobilo temu za rad da iskaže svoja osjećanja u vezi sa ovim događajem. Ali i sugestiju, da se đeca izjasne da li im je žao i dječaka koji je ovo počinio. U smislu da li im je žao što je prethodno maltretiran, otuđen iz društva, i sve drugo što se već naveliko uključuje u priču, sa apsolutno svih strana.

    A ne treba da se uključuje. Jer ovo nije bilo vršnjačko nasilje. I tipska priča maltretirali-ga-on-uzvratio ovđe ne stoji. Ovo je nešto sasvim drugo.

    Da probamo: Razlika između onoga što nazivamo ‘’psihopata’’ i onoga što je u nauci poznato kao ‘’sociopata’’. Jer nam tu većinom materija ne ide, i tu većinom mašimo.

    Psihopata je, tačnije nazvano, mentalni bolesnik.
    On je loše u sebi, loše je sa sobom, i potencijalno je veoma, veoma loš za druge.
    Ima oboljenje, ono ima svoj naziv, i njegova djagnoza ima svoju moguću terapiju.
    Ponekad uspije, često, i vodi sasvim funkcionalan život.
    Ponekad ne uspije. Ponekad uradi strašne stvari, izvrši strašne zločine.
    Ponekad ga zbog toga osude, a ponekad i ne, jer ne bude sposoban za suđenje i ide u adekvatnu instituciju. U bilo kom slučaju, njegovo oboljenje mu je, na određeni način, olakšavajuća okolnost.

    Sociopata nije mentalno bolestan, nema medicinsko oboljenje i dijagnozu.
    Sociopata ima grešku u mehanizmu. Emocionalnom. Neotklonjivu.
    Sociopata nije sposoban da osjeti emociju prema drugim ljudima. Naročito pozitivnu. Ali iznad svega nesposoban je za EMPATIJU.
    On je ponekad vema, veoma, veoma loš za druge. Do nevjerovatnih granica. Jer je nesposoban da spozna njihovu patnju. Ali je uvijek dobro u sebi, sa sobom. I savršeno dobar za sebe.
    Najčešće je visoko inteligentan, daleko iznad prosjeka.
    Najćešče, kada uđe u zrelost, nauči da se prilagodi, kopira ponašanje drugih, da se sa njime uskladi, i funkcioniše po usvojenom i očekivanom standardu društva. Nećete ga razlikovati, nećete ga prepoznati.
    Ali ponekad uradi strašne stvari. Često mnogo strašnije od psihopate. Jer je inteligentan, metodičan, racionalan, smiren, precizan, bez afekta. I diabolično efikasan.
    Kada ga za te stvari sude, njegovo stanje mu je otežavajuća okolnost. Jer se zna da je nepopravljivo. Primjera radi, od dosuđenih smrtnih kazni u USA, ogromna većina su ljudi koji su vještačeni kao sociopate.

    U životu sam imao priliku da sretnem poveći broj prvih, i svega par ovih drugih. Koje je cijenio neko stručan tome, ne ja.
    Od prvih sam se većinom užasavao.
    Od drugih mi se ledila krv u žilama.

    Kosta Kecmanović je vrišteći pokazni primjer sociopate.
    I zato je potpuno bez smisla sva ta priča o jedinici iz istorije, izopštavanju na ekskurziji, vršnjačkom maltretiranju.
    Jer ne postoji taj koji će izmjeriti koliko su ga ta đeca izopštavala i maltretirala zato što su možda kreteni i zato što im se možda moglo, a koliko je to zapravo tipičan i sasvim očekivan proizvod njegovog stanja, u njegovim godinama.
    Jer je Kosta takav, to je ono kakva mu je suština.
    I jedini način na koji se ova neopisiva tragedija mogla spriječiti je bio da je roditelj na vrijeme uočio da mu nešto nije u redu sa đetetom. Umjesto što je od njega napravio perfektnu killing machine.
    Jer je roditelj jedini koji je mogao dovoljno blisko da ga poznaje da bi to prepoznao.

    I tu sva priča o tome okončava. Ali ona od koje bi svima trebalo da nam se ledi krv u žilama tu počinje.

    Onakvi komentari one đece.
    Jer su oni ništa drugo do potpuno odsustvo one iste empatije.
    Odnosno, ukazuju nam na to da sociopatija postaje kolektivna pojava. I to endemska.
    I mnogo griješite kada mislite da su vršnjačko nasilje, droga, kriminal, zla politika, odsustvo pravog vaspitanja, i sva ta ostala čuda koja se navode, UZROK tome.
    Upravo je suprotno, to je POSLEDICA.

    Uzrok je ovđe ponajbolje @Massaro pogodio.
    A to je potpuno otuđenje stasavajućih generacija od realnog života.
    Jer veći dio svog bića, vremena, energije, akcije, i naročito emocije, troše u apstraktnim prostorima, webova, društvenih mreža, interneta.
    I tu stiču potpuno drugačije, krajnje iskrivljeno poimanje ljudske bliskosti, i pozitivne emocije.
    Što je naročito izraženo u tako ogromnim urbanizovanim sredinama, kakav je Beograd, ubrzanim i intenzivnim do bola, i u kojima je stepen otuđenja i depersonalizacije ljudi isto tako ogroman.

    Kada to prevedemo na prost jezik, imamo onakve komentare te đece.
    Jer za njih, vjerujte, ubijeni vršnjaci nisu bliska živa bića, od krvi i mesa. Za njih su oni, u velikoj mjeri, samo jedan broj profila koji je nestao sa društvenih mreža. Apstraktni sasvim, kao i većina poimanja koju imaju.
    Za njih je Kosta neko ko je napravio najjači akt ikada, jer ko je drugi privukao toliko pažnje. Niko nikada, nenadjebivo sasvim. Mega-car.

    Zato krv svima da nam se sledi.
    I pogledajte dobro svoju đecu, viđećete i u njima, tragove makar, te iste pojave.

    I znam da sam naporan sa ovolikim tekstom. Ali i dalje mislim isto:
    Upalite neđe neki alarm. I nemojte ga gasit.
    Baš me zanima koji kadar je odabrao temu,cilj je jasan ali tema katastrofalno pogrešna.
    Ko je sebi dao za pravo da "ovo" proglasi na bilo koji način žrtvom(K.K.)
    Kad taj uzrast dođe do saznanja kažnjivosti postupaka toga tipa dovoljno je odstupanje od 0,01 promila da nastane neopisivo stanje.Uzročno poaledična veza može biti katastrofalna.
    Lockdown je gurnuo ljude k virtuelnoj interakciji,nametnuo online život.
    Nije krajnji pesimizam ali ovdje ne smije da se dozvoli ni najmanja greška

  17. #4463
    Join Date
    Dec 2018
    Posts
    2,638
    Thanks Thanks Given 
    94
    Thanks Thanks Received 
    839
    Thanked in
    498 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    Nesposoban i urušen sistem oće da porave oni koji su ga unakazili, neće moći baš.
    Tamo gore treba jedan veliki restart i čistka.

    Šest novih mera: Primićemo 1.200 novih policajaca u školama
    Predsednik Aleksandar Vučić predložio je šest važnih mera nakon što su se za kratko vreme u Srbiji desile dve strašne tragedije.
    1.200 novih policajaca biće raspoređeno po školama
    "Do sada su naši policijski službenici imali obavezu da pre početka, tokom ili posle nastave obiđu školu. U narednim mesecima primićemo 1.200 policajaca. Prebacićemo 1.000 policajaca više da provode vreme u školi. Da pored obezbeđenja postoji policajac gotovo uvek u školi. Oni koji tuku slabije od sebe uvek imaju strah od onih koji su jači, a država je najjača. Znam da nijedna majka nije spavala u proteklih 48 sati. Imamo u Beogradu 331 školu, u svakoj će sedeti policajac. To će nas skoštati nekih 25 miliona evra više, ali smo pronašli novac", rekao je Vučić.

    Veća sigurnost u školama
    U školama će se, istakao je predsednik, desiti ogromna promena.

    "Slušao sam jednog nastavnika, divno je rekao: "Sad si našao da štrajkuješ, sad si deci najpotrebniji", i dodao:

    "Kao i roditelji, kao boga vas molim, budite sa svojom decom. Sada ćete imati policajce u školi, ogromna je promena, ogromno ulaganje. Da se svaka majka oseća sigurno. I da dete neko samo gurne, dva puta, više neće stići, jer će odmah biti tu neko da zaštiti dete. Ogromna promena."

    Uzimanje oružja
    "Vlada će doneti zaključak koliko danas kojim se nalaže MUP-u da pripremi hitne izmene dopune zakona o municiji kojima bi se pooštrili uslove za držanje vatrenog oružja, svi ljudi koji imaju oružje a to je oko 400.000 lica proći će reviziju, neće ostati više od 30-40 komada. Izvršićemo kompletno razoružavanje Srbije", naveo je.

    Ogromne kazne za neovlašćeno držanje oružja
    Nalaže se Ministarstvu pravde da pooštri kazne za nedozvoljeno, neovlašćeno držanje i promet oružja. Na primer za kalašnjikov, od dve do 12 godina. A za bombe, granate i do 15 godina zatvora, a minimalna da bude najmanje pet godina.

    "Onaj ko neovlašćeno drži oružje, takođe od pet godina i do 12 godina", naveo je kao još jedan primer predsednik.

    Drakonske kazne za nošenje opasnih predmeta
    Sledi i pooštravanje kazni za nošenje opasnih predmeta, noževa, peroreza, kojima mogu da se nanesu lake i teške telesne povrede učenicima.

    Smrtna kazna?
    "Jutros sam predložio Ani Brnabić da mi lepo vratimo smrtnu kaznu, ali ona i Vlada su protiv, pošto bismo bili jedini uz Belorusiju koji imamo smrtnu kaznu u Evropi. A to valjda ne možemo po tim mnogo pametnim konvencijama", kaže Vučić.
    svaki put kad postavite bulažnjenja ovog idiota jedno mače umre.mislite o mačićima

  18. The Following User Says Thank You to umart For This Useful Post:


  19. #4464
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by aleksa111111 View Post
    Imaju vec timovi u Pg skolama
    Moj "mladji" sampion sa skolom Stampar Makarije
    Osvojili 1 mjesto u finalu protiv Radojice P
    Zeski tim Dragisa Ivanovic osvojili 1 mjesto vs Pavle R


    Послато са SM-F926B помоћу Тапатока
    E ovo treba da se propagira . Hvala na informaciji. Čestitam.

  20. The Following 3 Users Say Thank You to Director For This Useful Post:


  21. #4465
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,713
    Thanks Thanks Given 
    1,260
    Thanks Thanks Received 
    884
    Thanked in
    578 Posts

    Default

    https://m.cdm.me/svijet/region/istin...sadi-sarajeva/

    Bolno sjećanje na najdužu opsadu u modernoj historiji ratovanja počinje 6. aprila 1992. godine kada je počela opsada Sarajeva od strane bivše Jugoslovenske narodne armije, Vojske Republike Srpske i srpskih paravojnih formacija, koja je trajala 44 mjeseca.

    1601. dijete, jebote...

    Послато са SM-A528B помоћу Тапатока
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  22. The Following 3 Users Say Thank You to Tripleta For This Useful Post:


  23. #4466
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    1,292
    Thanks Thanks Given 
    744
    Thanks Thanks Received 
    887
    Thanked in
    463 Posts

    Default

    https://www.in4s.net/pravo-na-samood...-oruzje-video/

    A nekada su i SAD bile uzoran model ponasanja.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  24. #4467
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,879
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,415
    Thanked in
    2,223 Posts

    Default

    Bile, ali preuzele istočne vrijednosti i bi im ga rabota.

  25. The Following User Says Thank You to NHM For This Useful Post:


  26. #4468
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Baš fino potkrovlje
    Posts
    8,428
    Thanks Thanks Given 
    2,996
    Thanks Thanks Received 
    1,440
    Thanked in
    773 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    https://m.cdm.me/svijet/region/istin...sadi-sarajeva/

    Bolno sjećanje na najdužu opsadu u modernoj historiji ratovanja počinje 6. aprila 1992. godine kada je počela opsada Sarajeva od strane bivše Jugoslovenske narodne armije, Vojske Republike Srpske i srpskih paravojnih formacija, koja je trajala 44 mjeseca.

    1601. dijete, jebote...

    Послато са SM-A528B помоћу Тапатока
    https://www.google.com/amp/s/www.slo.../31848387.html

    И да је једно дијете погинуло превише је, сматрајте овај чланак не као оправдавање злочина већ покушајем доласка до истине.
    Ја чекам посао али волим ову земљу!



    А што пијем кад ми шкоди
    ко ће кући да ме води?

  27. #4469
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,266
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,631
    Thanked in
    1,274 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Xtraktor View Post
    Lockdown je gurnuo ljude k virtuelnoj interakciji,nametnuo online život.
    tako je, jedan od glavnih uzroka ovoga je asocijalizacija omladine čemu je najviše doprinijelo nenormalno i apsolutno nepotrebno zatvaranje mjesecima u dobu kada je ovom dječaku i njegovoj generaciji druženje najviše trebalo, šta će da radi dijete kući zatvoreno osim da igra igrice i gleda filmove

    ali hajde da krivicu prebacimo na pištolje truli zapad i ostalo
    She is only here to annoy herself!

  28. #4470
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    B92: Privedena devojčica koja je ismevala masakr i veličala ubicu http://www.b92.net/info/vesti/index....nav_id=2329159

  29. #4471
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,369
    Thanks Thanks Given 
    1,355
    Thanks Thanks Received 
    1,473
    Thanked in
    598 Posts

    Default

    Momci nadjite na instagramu onog naseg predsjednickog kandidata da vidite kako glumi, za nobela.

    Sent from my SM-A528B using Tapatalk
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  30. The Following User Says Thank You to ^izzy^ For This Useful Post:


  31. #4472
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,801
    Thanks Thanks Given 
    2,238
    Thanks Thanks Received 
    3,409
    Thanked in
    1,502 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    B92: Privedena devojčica koja je ismevala masakr i veličala ubicu http://www.b92.net/info/vesti/index....nav_id=2329159
    U moje vrijeme bi je doma iskaisali da ne moze tri dana na noge odit. Sad ako joj da jednu vaspitnu ode roditelj u zatvor.
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  32. The Following 2 Users Say Thank You to mexiko For This Useful Post:


  33. #4473
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,713
    Thanks Thanks Given 
    1,260
    Thanks Thanks Received 
    884
    Thanked in
    578 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^izzy^ View Post
    Momci nadjite na instagramu onog naseg predsjednickog kandidata da vidite kako glumi, za nobela.

    Sent from my SM-A528B using Tapatalk
    Plac bez suza

    Послато са SM-A528B помоћу Тапатока
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  34. The Following 3 Users Say Thank You to Tripleta For This Useful Post:


  35. #4474
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mexiko View Post
    U moje vrijeme bi je doma iskaisali da ne moze tri dana na noge odit. Sad ako joj da jednu vaspitnu ode roditelj u zatvor.
    Kaiš je sastavni dio vaspitnih mjera i dalje
    Doduše ova mala i ovo ponašanje(a ima ih koliko vidim iha-ha) fino smjestit u odgovarajuće institucije za primjer. Srbija po mom mišljenju ima istorijsku šansu da na ovoj tragediji napravi bolje društvo.

  36. The Following 2 Users Say Thank You to Director For This Useful Post:


  37. #4475
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Niksic, Montenegro
    Posts
    5,984
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    106
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    Čemu dan žalosti u Crnoj Gori, to mi nije jasno.
    Slazem se.

  38. The Following User Says Thank You to El_NiNhO For This Useful Post:


Page 179 of 442 FirstFirst ... 79129169175176177178179180181182183189229279 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Premier League 2022/2023
    By miovrag in forum Fudbal
    Replies: 213
    Last Post: 19-08-23, 22:38
  2. 2022/2023 NBA Season
    By miha in forum Košarka
    Replies: 2802
    Last Post: 30-06-23, 11:26
  3. Iz raznih medija [Edicija 2022]
    By Kliker17 in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 14336
    Last Post: 01-01-23, 10:50
  4. Iz raznih medija [Edicija 2021]
    By Ben Dover in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 13556
    Last Post: 03-01-22, 09:56
  5. Iz raznih medija [2020]
    By Gandalf_White in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 5228
    Last Post: 06-01-21, 22:27

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •