Page 19 of 442 FirstFirst ... 91516171819202122232969119 ... LastLast
Results 451 to 475 of 11038

Thread: Iz raznih medija [Edicija 2023]

  1. #451
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Baš fino potkrovlje
    Posts
    8,428
    Thanks Thanks Given 
    2,996
    Thanks Thanks Received 
    1,440
    Thanked in
    773 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ASC View Post
    Aleksandar Raković je neko ko je preko 20 godina involviran u politički život u Crnoj Gori.
    Učestvovao je sa srpskim partijama i organizacijama u „popisnim kampanjama“ 2003. i 2011. godine.
    Lični prijatelj i politički savjetnik Andrije Mandića.
    Redovan gost na srpskim medijima, ne slučajno.
    Posrednik između zvanične Srbije i njenih eksponenata u Crnoj Gori.

    Ko vam kaže da je nebitan taj ili nema pojma o čemu priča ili vas laže i baca vam prašinu u oči.
    Мислим да је његов сајт Растко и Његош, има доста књига интересантних на њима, наравно углавном једностраних.

    Ако кога интересује клип је монтиран јер је на промоцики Јоаникије причао први, а Раковић последњи, претпостављам да је то урађено ради већег ефекта, ваљда би исти био да су пустили хронолошки?
    Ја чекам посао али волим ову земљу!



    А што пијем кад ми шкоди
    ко ће кући да ме води?

  2. #452
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,365
    Thanks Thanks Given 
    2,804
    Thanks Thanks Received 
    3,998
    Thanked in
    1,935 Posts

    Default

    Jeste obrnut je redosljed.
    Inače Raković i prije ovog "eventa" nije imao skandaloznih izjava na račun Crne Gore iz kojih Joanikije neuki nije mogao znati o kakvoj se osobi radi, pa mu se omaklo to njegovo divljenje njemu.
    Daj Mistislave ne šali se sa nama
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  3. #453
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Baš fino potkrovlje
    Posts
    8,428
    Thanks Thanks Given 
    2,996
    Thanks Thanks Received 
    1,440
    Thanked in
    773 Posts

    Default

    Не шалим се, зна се ко је раковић, чедомир антић и остали, није нико подметнуо јоаникију, само сам указао ако је то коме битно да је видео монтиран. Има снимак промоције књиге на јутјуб кога интересује.
    Ја чекам посао али волим ову земљу!



    А што пијем кад ми шкоди
    ко ће кући да ме води?

  4. #454
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,762
    Thanks Thanks Given 
    10,915
    Thanks Thanks Received 
    2,125
    Thanked in
    1,084 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by remark View Post
    A da se ipak upišemo u dijasporu dok smo na vrijeme, izgleda da su odlučila braća da nas pospreme.
    ja sam već preduzela korake....brat je mio koje vjere bio! Aksios

    Inače, ako na ovim narednim izborima ikad ijedna crnogorska partija napravi koaliciju sa df-om selim se na Cetinje, napravicemo jednu malu državicu na dvorski trg i tu okolo i svoj posa
    Last edited by zvoncica; 12-01-23 at 00:53.
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  5. The Following 2 Users Say Thank You to zvoncica For This Useful Post:


  6. #455
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    3,282
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    100 Posts

    Default

    Hm, možda da se promijeni ugao gledanja.
    Ko je patriota, DF koji donosi pare iz Srbije u Crnu Goru, ili ovi dps-ovci koji iznose pare iz Crne Gore i nose ih u Srbiju. Da kupuju stanove na najatraktivnijim beogradskim lokacijama.
    Kad bi danas protiv ovog Mila, stao Milo iz 90-ih, ta dva bi Mila vodila rat do satiranja.

  7. The Following User Says Thank You to niksicanin 24 For This Useful Post:


  8. #456
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    6,840
    Thanks Thanks Given 
    2,688
    Thanks Thanks Received 
    2,566
    Thanked in
    1,450 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by niksicanin 24 View Post
    Hm, možda da se promijeni ugao gledanja.
    Ko je patriota, DF koji donosi pare iz Srbije u Crnu Goru, ili ovi dps-ovci koji iznose pare iz Crne Gore i nose ih u Srbiju. Da kupuju stanove na najatraktivnijim beogradskim lokacijama.
    A u Beograd A.Mandic molerske firme krece sve po vodi,na vodi,oko vode.... zacarani krug

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk

  9. #457
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    3,282
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    100 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NetworkMaster View Post
    A u Beograd A.Mandic molerske firme krece sve po vodi,na vodi,oko vode.... zacarani krug

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk
    Zar nije bolesno da 364 dana pljuješ Beograd i Srbiju, a 365. dana poneseš stotine hiljada evra da uložiš u Beograd. Ali, licemerje je jedan od bitnih karakternih osobina tzv.patriota.
    Kad bi danas protiv ovog Mila, stao Milo iz 90-ih, ta dva bi Mila vodila rat do satiranja.

  10. #458
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,454
    Thanks Thanks Given 
    4,230
    Thanks Thanks Received 
    4,542
    Thanked in
    2,203 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by niksicanin 24 View Post
    Zar nije bolesno da 364 dana pljuješ Beograd i Srbiju, a 365. dana poneseš stotine hiljada evra da uložiš u Beograd. Ali, licemerje je jedan od bitnih karakternih osobina tzv.patriota.
    Jeste, bolesno je. Kao i bolest onih koji su tobož 30 godina protiv partitokratije i sve negativno što dođe uz to pa čim ti se pruži prilika trpaš uzduž i poprijeko, i đe treba i đe ne treba. Trka za zlatnu medalju licemjerstva.
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  11. The Following User Says Thank You to avet For This Useful Post:


  12. #459
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,042
    Thanks Thanks Given 
    5,049
    Thanks Thanks Received 
    2,446
    Thanked in
    1,318 Posts

    Default

    https://www.dan.co.me/vijesti/politi...e-i-eu-5155737

    Mira mu ne daju!
    A shto je ovoooooo...
    ...

  13. #460
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,454
    Thanks Thanks Given 
    4,230
    Thanks Thanks Received 
    4,542
    Thanked in
    2,203 Posts

    Default

    Mapet šou.

    Ima li đe par hiljada govnjavih metli nabavit da se podijeli narodu? Treba počistit čitavu državnu administraciju.

    https://www.cdm.me/politika/knezevic...u-ambasadorku/
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  14. #461
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,976
    Thanks Thanks Given 
    3,229
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by avet View Post
    Mapet šou.

    Ima li đe par hiljada govnjavih metli nabavit da se podijeli narodu? Treba počistit čitavu državnu administraciju.

    https://www.cdm.me/politika/knezevic...u-ambasadorku/
    Mi zivimo u maltene totalnoj anarhiji, jedino sto nemamo oruzanih sukoba u drzavi, i sto drzava isplacuje plate i penzije.

    Privatni sektor nesto mrci i na aparate je, plate su u prosjeku 450-500 kod privatnika i nema nikakvih naznaka da ce privatni sektor napredovati i razvijati se u dogledno vrijeme.

    Sve institucije su urusene i drzava je u VD stanju, takodje bez naznaka da se nesto popravi.

    Narod takodje zivi u nekom VD stanju.

    Samo treba vidjet kako coek sam sa sobom da opstane normalan u glavu koliko moze u ovom opstem ludilu.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  15. The Following 4 Users Say Thank You to Mojsije For This Useful Post:


  16. #462
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,042
    Thanks Thanks Given 
    5,049
    Thanks Thanks Received 
    2,446
    Thanked in
    1,318 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Mi zivimo u maltene totalnoj anarhiji, jedino sto nemamo oruzanih sukoba u drzavi, i sto drzava isplacuje plate i penzije.

    Privatni sektor nesto mrci i na aparate je, plate su u prosjeku 450-500 kod privatnika i nema nikakvih naznaka da ce privatni sektor napredovati i razvijati se u dogledno vrijeme.

    Sve institucije su urusene i drzava je u VD stanju, takodje bez naznaka da se nesto popravi.

    Narod takodje zivi u nekom VD stanju.

    Samo treba vidjet kako coek sam sa sobom da opstane normalan u glavu koliko moze u ovom opstem ludilu.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
    Pojachat Bromazepame...
    ...

  17. The Following User Says Thank You to AL no1 For This Useful Post:


  18. #463
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,042
    Thanks Thanks Given 
    5,049
    Thanks Thanks Received 
    2,446
    Thanked in
    1,318 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by avet View Post
    Mapet šou.

    Ima li đe par hiljada govnjavih metli nabavit da se podijeli narodu? Treba počistit čitavu državnu administraciju.

    https://www.cdm.me/politika/knezevic...u-ambasadorku/
    Pipke je otupavio u zadnje vrijeme,ni humor mu nije vishe interesantan,jbg.
    ...

  19. The Following 2 Users Say Thank You to AL no1 For This Useful Post:


  20. #464
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,454
    Thanks Thanks Given 
    4,230
    Thanks Thanks Received 
    4,542
    Thanked in
    2,203 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    Pipke je otupavio u zadnje vrijeme,ni humor mu nije vishe interesantan,jbg.
    Udarila ga slava u glavu. Kad mu dosadi izbaljezga neke rijeci jer zna da ce uvijek bit onih "a kako si mu reka" dupelizacaa bilo sta da napise.
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  21. #465
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,976
    Thanks Thanks Given 
    3,229
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    Pojachat Bromazepame...
    To je jedna od opcija, ali kratkorocna, s toga treba gledat kako drugacije delati na dnevnom nivou, kako bi odrzavali relativno normalno psiholosko stanje, uz povecanje produktivnosti, ucenje i stvaranje vrijednosti u zivotu.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  22. #466
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,884
    Thanks Thanks Given 
    1,648
    Thanks Thanks Received 
    2,834
    Thanked in
    1,225 Posts

    Default

    zamisljam odusevljenje skoja da su kod zdravka dosli danas ovako ambasadori kvinte kako bi to oznacio kao veliku podrsku zdravku i trenutnoj situaciji u drzavi... ovako zapadni partneri odjednom postadose zapadni dzelati a danasnja posjeta kaznjenicka ekspedicija...
    f6

  23. #467
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,397
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,008
    Thanked in
    1,552 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Mi zivimo u maltene totalnoj anarhiji, jedino sto nemamo oruzanih sukoba u drzavi, i sto drzava isplacuje plate i penzije.

    Privatni sektor nesto mrci i na aparate je, plate su u prosjeku 450-500 kod privatnika i nema nikakvih naznaka da ce privatni sektor napredovati i razvijati se u dogledno vrijeme.

    Sve institucije su urusene i drzava je u VD stanju, takodje bez naznaka da se nesto popravi.

    Narod takodje zivi u nekom VD stanju.

    Samo treba vidjet kako coek sam sa sobom da opstane normalan u glavu koliko moze u ovom opstem ludilu.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
    Mozes misliti budalastine. Ovo su ko stara DPS saopstenja "nemojte vi razmisljati, mi cemo da vam kazemo sta da mislite i pisete po portala"
    Elem Spajic nema NI JEDNOG poslanika u parlamentu, i sasvim svejedno je i dje je bio i koga je vidio.
    Ali nema veze, u starom maniru bratske stranke se pisu saopstenja. Jos bolje mi je prica da se ES raspada jer se Milatovic sreo sa Borinovickom juce. Samim tim Spajic ispada kao "izdajnicki srbin" a kao ulece "patriota Milatovic".
    Ko nije poludio za vakta DPS, ovi ce da ga dotuku

  24. The Following 4 Users Say Thank You to Hell Raiser For This Useful Post:


  25. #468
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,999
    Thanks Thanks Given 
    2,233
    Thanks Thanks Received 
    456
    Thanked in
    210 Posts

    Default

    DPS je do skoro, slikovito rečeno, bio gospodin koji dosta toga radi mimo zakona, DF je oduvijek bio šišnjar, spletkaroš...

  26. The Following 2 Users Say Thank You to Stradivari For This Useful Post:


  27. #469
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Funkcioner Demokratskog fronta "biranim riječima" odgovorio na kritike partijskih drugova

    "Kada poznate srbomrsce i montenegrine iz političkih organizacija, dijela medija i NVO sektora ovoliko nervira i dovodi do bijesa odlazak predstavnika srpskog naroda u Srbiju i Republiku Srpsku, onda je i to jasan signal da je to ispravna politika i da te aktivnosti samo treba intenzivirati i pojačati. Prosto je - sve što dovodi do ludila ostrašćenu antisrpsku bulumentu, dobro je za srpski narod, jer ne daj Bože da nas takvi hvale", navodi se u saopštenju Vučurovića koji je i predsjednik Odbora za ljudska prava Skupštine.



    Postoje li crnogoromrsi?

    Mislim izruce ljudi na CG sve zivo a opet niko ne pomene "crnogoromrsce" , dok svakodnevno slusamo o holokaustu u CG, najvecem zlu na Balkanu, te "srbomrsci", montenegrini i ostalo a sve nicim izazvani jer evo dvije godine su na vlasti a oni dalje jedno te isto oa velim postoje li "crnogoromrsi"?

    Sta veli SKOJ? Postoje li? Ako iko zna, on zna

  28. The Following User Says Thank You to Rodion Romanovich For This Useful Post:


  29. #470
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    "Kada kažu Srbi u Crnoj Gori, to je pogrešno, verujte mi. Zna se ko su Crnogorci, to su Srbi. Nema potrebe da se naglašava Srbi u Crnoj Gori. Crnogora je jednako Srbin“, ispričala je Crnogorčević i za kraj otkrila:

    „Tu cifru od 20.000 evra su napisali oni koji žele da naprave medijsku hajku. Ako mi bude stigla neka tužba, već se narod okupio da skuplja novac za mene, tako da se ja ne brinem..."


    Veseli se...

    Sta kaze SKOJ? Kad je Madona pjevala "Like a virgin" nije vam smetalo tandaramandarabroc...

  30. #471
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,454
    Thanks Thanks Given 
    4,230
    Thanks Thanks Received 
    4,542
    Thanked in
    2,203 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Funkcioner Demokratskog fronta "biranim riječima" odgovorio na kritike partijskih drugova

    "Kada poznate srbomrsce i montenegrine iz političkih organizacija, dijela medija i NVO sektora ovoliko nervira i dovodi do bijesa odlazak predstavnika srpskog naroda u Srbiju i Republiku Srpsku, onda je i to jasan signal da je to ispravna politika i da te aktivnosti samo treba intenzivirati i pojačati. Prosto je - sve što dovodi do ludila ostrašćenu antisrpsku bulumentu, dobro je za srpski narod, jer ne daj Bože da nas takvi hvale", navodi se u saopštenju Vučurovića koji je i predsjednik Odbora za ljudska prava Skupštine.



    Postoje li crnogoromrsi?

    Mislim izruce ljudi na CG sve zivo a opet niko ne pomene "crnogoromrsce" , dok svakodnevno slusamo o holokaustu u CG, najvecem zlu na Balkanu, te "srbomrsci", montenegrini i ostalo a sve nicim izazvani jer evo dvije godine su na vlasti a oni dalje jedno te isto oa velim postoje li "crnogoromrsi"?

    Sta veli SKOJ? Postoje li? Ako iko zna, on zna
    Kako možeš mrzjet nešto što ne postoji?
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  31. The Following User Says Thank You to avet For This Useful Post:


  32. #472
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,414
    Thanks Thanks Given 
    14,885
    Thanks Thanks Received 
    4,180
    Thanked in
    2,114 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    "Kada kažu Srbi u Crnoj Gori, to je pogrešno, verujte mi. Zna se ko su Crnogorci, to su Srbi. Nema potrebe da se naglašava Srbi u Crnoj Gori. Crnogora je jednako Srbin“, ispričala je Crnogorčević i za kraj otkrila:

    „Tu cifru od 20.000 evra su napisali oni koji žele da naprave medijsku hajku. Ako mi bude stigla neka tužba, već se narod okupio da skuplja novac za mene, tako da se ja ne brinem..."


    Veseli se...

    Sta kaze SKOJ? Kad je Madona pjevala "Like a virgin" nije vam smetalo tandaramandarabroc...
    Pa normalno

    Sent from my SM-G998B using Tapatalk

  33. The Following User Says Thank You to extravaganca For This Useful Post:


  34. #473
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,454
    Thanks Thanks Given 
    4,230
    Thanks Thanks Received 
    4,542
    Thanked in
    2,203 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    Pa normalno

    Sent from my SM-G998B using Tapatalk


    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  35. #474
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Baš fino potkrovlje
    Posts
    8,428
    Thanks Thanks Given 
    2,996
    Thanks Thanks Received 
    1,440
    Thanked in
    773 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    "Kada kažu Srbi u Crnoj Gori, to je pogrešno, verujte mi. Zna se ko su Crnogorci, to su Srbi. Nema potrebe da se naglašava Srbi u Crnoj Gori. Crnogora je jednako Srbin“, ispričala je Crnogorčević i za kraj otkrila:

    „Tu cifru od 20.000 evra su napisali oni koji žele da naprave medijsku hajku. Ako mi bude stigla neka tužba, već se narod okupio da skuplja novac za mene, tako da se ja ne brinem..."


    Veseli se...

    Sta kaze SKOJ? Kad je Madona pjevala "Like a virgin" nije vam smetalo tandaramandarabroc...
    Ово је оно као "држте ме нагрдићу га", а нико тужбу/кривичну пријаву да поднесе против Данице.
    Ја чекам посао али волим ову земљу!



    А што пијем кад ми шкоди
    ко ће кући да ме води?

  36. #475
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    Pa normalno

    Sent from my SM-G998B using Tapatalk
    Sljedeci put kad extra pocne pricu oko srbomrzaca, sovinizma i sl. trivija koje optuzuju druge za razne izme samo ga podsjetite da je to njemu sve normalno.

    Da se ne prisjecamo kako je sve pocelo ipak je to matrica postupanja sedam sekretara SKOJa na mrezama.

    No, sta kazete. Sa ovim ljudima mislite da pravite gradjansko drustvo i pomirenje dok vam lupaju sklempe i tjeraju vas da se posipate pepelom dok u pozadini ostvaruju svoje svetove?

    Sve je to danas normalno

    "Kada kažu Srbi u Crnoj Gori, to je pogrešno, verujte mi. Zna se ko su Crnogorci, to su Srbi. Nema potrebe da se naglašava Srbi u Crnoj Gori. Crnogora je jednako Srbin“
    Last edited by Rodion Romanovich; 12-01-23 at 18:19.

Page 19 of 442 FirstFirst ... 91516171819202122232969119 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 5 users browsing this thread. (0 members and 5 guests)

Similar Threads

  1. Premier League 2022/2023
    By miovrag in forum Fudbal
    Replies: 213
    Last Post: 19-08-23, 22:38
  2. 2022/2023 NBA Season
    By miha in forum Košarka
    Replies: 2802
    Last Post: 30-06-23, 11:26
  3. Iz raznih medija [Edicija 2022]
    By Kliker17 in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 14336
    Last Post: 01-01-23, 10:50
  4. Iz raznih medija [Edicija 2021]
    By Ben Dover in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 13556
    Last Post: 03-01-22, 09:56
  5. Iz raznih medija [2020]
    By Gandalf_White in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 5228
    Last Post: 06-01-21, 22:27

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •